Házená - MOL liga ženy - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Prešov - 17. března 2018   15:00

Hodonín
Hodonín
4' Patrnčiaková  • 9' Poláchová  • 10' Gätnerová  • 21' Smetková  • 21' Patrnčiaková  • 25' Tóthová  • 26' Patrnčiaková  • 28' Patrnčiaková  • 31' Pospíšilová  • 35' Patrnčiaková  • 36' Patrnčiaková  • 41' Krejčíková  • 42' Poláchová  • 46' Patrnčiaková  • 49' Patrnčiaková  • 55' Tóthová
21:32
(11:17)
Prešov
Prešov
3' Ratvajská   • 8' Demajová   • 10' Šutranová   • 12' Gajdošová   • 16' Čirčová   • 16' Bačíková   • 17' Demajová   • 19' Bačíková   • 20' Demajová   • 21' Bačíková   • 22' Demajová   • 23' Šutranová   • 26' Gajdošová   • 27' Demajová   • 27' Pavúková   • 29' Čirčová   • 33' Harčarufková   • 36' Bernátová   • 38' Demajová   • 40' Pavúková   • 41' Demajová   • 42' Pavúková   • 45' Čirčová   • 47' Čirčová   • 48' Čirčová   • 50' Bernátová   • 53' Ratvajská   • 54' Ščerbáková   • 56' Ratvajská   • 59' Čirčová
Hodonín
Hájek – Macho
VSH TEZA Hodonín
Prešov

HK Hodonín – Bemaco ŠŠK Prešov 21:32 (11:17)
Nejvíce branek: Patrnčiaková 13/5, Poláchová 2, Tóthová 2 – Demajová 7, Čirčová 6, Šutranová 4/2. Rozhodčí: Hájek – Macho. Sedmimetrové hody: 5/5 – 2/2. Vyloučení: 4:3.
To je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný zbytek dne.
Je dobojováno! Hodonínské házenkářky nedokázaly navázat na úspěchy z minulých utkání, a absolutně nezvládly dnešní zápas, ve kterém byly převálcovány svými soupeřkami. Ty si zkušeně pohlídaly průběh utkání, a tak mohou slavit zisk plného počtu bodů na palubovce Hodonína.
59'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Hodonín (Annamária Patrnčiaková).
59'
Další rychlý protiútok, tentokrát se o jeho přesné zakončení postarala Čirčová.
56'
Ratvajská se prosazuje samostatného úniku po pravé straně hřiště.
55'
Pěknou střelou ze střední spojky se nyní prezentovala Tóthová.
54'
Na první střelu hostující hráčky sice dokázala Zichová zareagovat, avšak na následnou dorážku Ščerbákové byla krátká.
53'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová).
53'
Ratvajská z rychlého kontru skóruje.
52'
Následně si na ni vylámala zuby Kalinová.
52'
Gubíková vytáhla pěkný zákrok nohou proti střele Krejčíkové.
51'
Oddechový čas pro hosty.
51'
50'
Bernátová využívá dobrou šanci, do které se dostala po chybě hodonínských hráček.
49'
Z rychlého brejku se posazuje Patrnčiaková.
48'
Solný gól nyní inkasovala Zichová, která si střelu Čirčové sama odrazila do brány.
47'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Tatiana Šutranová).
47'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Valerie Smetková).
47'
Čirčová nyní napodobila svou soupeřku, když také skórovala z pravého křídla.
46'
Patrnčiaková je k nezastavení! Z pravé křídla vstřelila již desátou branku.
45'
V pádu poslala pod nohama domácí brankářky střelu Čirčivá.
45'
Dalekonosná střela Demajové orazítkovala levou tyč branky Hodonína.
44'
Hezký reflexivní zákrok levou rukou předvedla hostující brankářka proti střele Tóthové.
44'
Vyloučení v týmu Bemaco ŠŠK Prešov (Martina Bačíková).
42'
První branku v dnešním zápase si připisuje Poláchová.
42'
Z rychlého protiútoku vstřelila třiadvacátou branku Prešova Pavúková.
41'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Sofia Demajová).
41'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Bára Krejčíková).
40'
Pavúková se nyní prezentovala hezkým lobem.
39'
Tóthová to zkusila ze střední spojky, její střela ale neměla gólové parametry.
38'
Demajová střelou z pořádné vzdálenosti po šesté dnes skóruje.
37'
Šutranová trefuje ze střední spojky tyč, avšak hráčky Prešova stále zůstávají u míče.
37'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Diana Poláchová).
36'
Znovu Patrnčiaková, která se nyní dobře uvolnila na pravé spojce a přesnou ranou překonala hostující brankářku.
36'
Bernátová z levého křídla rychle odpovídá na branku Hodonína.
35'
Po střele Kalinové do tyče se míč odrazil k Parnčiakové, která měla před sebou jednoduchý úkol.
35'
Šutranová přestřeluje domácí bránu.
34'
33'
Harčarufková střelou ze střední spojky trefila prostor mezi nohama domácí brankářky.
31'
Z následujícího protiútoku se prosazuje Pospíšilová.
31'
Čírčová ze zajímavé pozice neprocpala míč za záda domácí brankářky.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 15:43.
V prvním poločase zatím hostující hráčky potvrzují roli favoritek a vedou nad svými soupeřkami o šest branek. Nutno dodat, že se jedná o zasloužené vedení, jelikož hodonínské házenkářky často chybují v rozehře, a tento fakt se zdá zatím klíčový.
30'
30'
Hostující hráčka nastřelila břevno!
30'
Kalinová nyní nedokázala trefit bránu, byl to již její několikátý nepovedený pokus.
29'
Nikým nehlídaná Čirčová se prosazuje střelou pod nohou brankářky domácího celku.
28'
Jenže nyní domácí střelkyně nedokázala proměnit rychlý brejk.
28'
Na branku Prešova rychle odpovídá Patrnčiaková, která potvrzuje roli nejlepší střelkyně v lize.
27'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Katarína Pavúková).
27'
Demajová si po střele z pravé spojky připisuje pátou branku v tomto utkání.
26'
26'
Patrnčiaková z pravého křídla prostřelila Gubíkovou, která na její střelu neměla nárok.
26'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Veronika Gajdošová).
25'
Tóthová našla ze střední spojky mezeru mezi nohami hostující brankářky, a tím pádem snižuje.
25'
24'
Žlutá karta pro tým Bemaco ŠŠK Prešov (Daniela Harčarufková).
23'
Šutranová prudkou střelou k pravé tyči a pořádně zatápí domácím hráčkám, které budou muset otočit již velice nepříznivý vývoj utkání.
22'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Valerie Smetková).
22'
Demajová se při signalizované pasivitě odhodlala ke střele z pravé spojky, která zapadla do levé části brány.
21'
Rychlý brejk si nyní mohly vyzkoušet i domácí hráčky, které jej zásluhou Patrnčiakové využily.
21'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Valerie Smetková).
21'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Martina Bačíková).
20'
Demajová vystihla kombinaci domácích, a z následného úniku vstřelila další branku hostujícího celku.
19'
Oddechový čas pro domácí.
19'
Bačíková z levé spojky skóruje a navyšuje na rozdíl čtyř branek.
18'
Višňovaská ve skoku neprostřelila hostující brankářku, a to znamená, že se musí domácí zformovat zpět do obranných pozic.
17'
Znovu se prosazují hosté z rychlého brejku, tentokrát zakončovala Demajová.
16'
Bačíková ze samostatného úniku vymetla pravý roh domácí brány.
16'
Čirčová z levého křídla podsunula míč pod nohou domácí brankářky, která tak po dlouhé době inkasuje.
15'
15'
Kalinová ve skoku netrefila odkrytou část brány Prešova. Už dlouhou dobu se skóre na obou stranách nezměnilo.
14'
Poláchová z levého křídla neprocpala míč skrz nohy hostující brankářky.
13'
Přehození Patrnčiakové vystihla Gubíková, jež zmařila pokus své soupeřky.
13'
Vyloučení v týmu Bemaco ŠŠK Prešov (Veronika Gajdošová).
12'
Gajdošová z levé spojky přidává pátou branku Prešova.
12'
11'
Gatnrová zkusila projít přes hostující obranu, to se ji nepodařilo, avšak získala sedmimetrový hod pro svůj tým.
11'
11'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Nikola Kalinová).
10'
Gatnerová nyní ve skoku skóruje, a tak se znovu ocitají domácí ve vedení.
10'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Tatiana Šutranová).
9'
Poláchová se levého křídla dostává Hodonín do vedení.
9'
9'
Žlutá karta pro tým Bemaco ŠŠK Prešov (Veronika Gajdošová).
8'
Z brejku se prosazuje Demajová, které se podařilo ukončit dobrou sérii domácí brankářky.
7'
Další břevno teď trefila Kalinová, následně se do samostatného úniku dostala jedna z hráče hostí, ta ale nenašla recept na skvěle chytající Zichovou.
6'
Proti rychlému protiútoku hostí předvedla nádherný zákrok Zichová, jež pravou rukou vytěsnila míč mimo svou bránu.
5'
Nyní jsme svědky chyb v rozehrávce na obou stranách, díky kterým zůstává skóre stále nerozhodné.
4'
Demajová se dokázala uvolnit a z pivota zakončit, její střela orazítkovala břevno.
4'
Patrnčiaková záhy srovnává z pravého křídla.
3'
Lenka Ratvajská z pravé spojky překonala domácí brankářku.
3'
Odpískáno prorážení, kterého se dopustila Gatnerová.
2'
Dobrý zákrok i na straně druhé, když prudkou střelu musela vytáhnout nad břevno Zichová.
2'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Natálie Gätnerová).
1'
Poláchová z levého křídla nedokázala překonat brankářku hostí.
1'
Oba celky již skončily s rozcvičkou, a tak co nevidět uvidíme začátek dnešního utkání.

HK Hodonín: Zichová – Poláchová, Tóthová, Smetková, Jadamíková, Jastrábová, Gätnerová, Pospíšilová, Kalinová, Patrnčiaková, Krejčíková, Nováková, Višňovská, Vavroušková, Budayová, Zvoničová.

Bemaco ŠŠK Prešov: Gubiková, Bernátová – Bačíková, Gajdošová, Čirčová, Ratvajská, Šutranová, Kakaščíková, Pavúková, Ščerbáková, Puzderová, Harčarufková, Demajová, Milenkyová.

Rozhodčí: Hájek – Macho.
Bemaco ŠŠK Prešov
Hostující hráčky mají již jistou účast v play-off, a proto mohou do tohoto klání nastoupit s čistou hlavou. Obzvlášť když se slovenským hráčkám daří podávat konzistentní výkony. Avšak prešovským házenkářkám se venku daří o něco hůře, než na domácí půdě. Důkazem mohou být výsledky z posledních utkání, ve kterých se podařilo urvat plný počet bodů Prešovu jen v duelech s celky, které se nacházejí na samém dně tabulky.
HK Hodonín
Domácí hráčky se vezou na skvělé výkonnostní vlně, když se jim podařilo dvakrát po sobě remizovat nad výrazně silnějšíma soupeřkama. Oba minulé zápasy nám nabídly perfektní souboj, ve kterém se bojovalo do posledních vteřin a pokaždé to byly právě házenkářky Hodonína, které se po závěrečném hvizdu radovaly o poznání více. I přes to ale náleží Hodonínu desátá příčka, ze které ztrácí na postup play-off propastných třináct bodů.
Domácí se mohou pochlubit nejlepším střelkyní nejvyšší ženské soutěže, kterou je Annamaria Patrnčiaková, jež nasázela v tomto ročníku soupeřkám sto čtyřicet sedm branek.
Vítám vás u utkání nejvyšší soutěže v házené žen, ve kterém se utkají celky HK Hodonín a Bemaco ŠŠK Prešov. Zápas, a i tento přenos začínají v 15:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.