Házená - MOL liga ženy - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Most - 2. února 2019   17:30

Olomouc
Olomouc
4' Patrnčiaková  • 10' Kašpárková  • 17' Trumpešová  • 22' Trumpešová  • 26' Trumpešová  • 28' Krajčovičová  • 29' Patrnčiaková  • 29' Krajčovičová  • 31' Patrnčiaková  • 33' Salašová  • 35' Krajčovičová  • 35' Salašová  • 43' Kašpárková  • 45' Kašpárková  • 46' Krajčovičová  • 48' Patrnčiaková  • 49' Krajčovičová  • 52' Krajčovičová  • 53' Patrnčiaková  • 55' Závišková
24:27
(9:13)
Most
Most
4' Stříšková   • 6' Zachová   • 6' Kovařová   • 14' Kovařová   • 15' Stříšková   • 20' Stříšková   • 21' Kovařová   • 22' Stříšková   • 27' Stříšková   • 29' Stříšková   • 30' V. Dvořáková   • 33' V. Dvořáková   • 37' Kostelná   • 39' Stříšková   • 40' Kostelná   • 42' Šustková   • 43' Kovařová   • 46' Kovařová   • 48' Šustková   • 53' V. Dvořáková   • 55' Šustková   • 56' Kovařová   • 60' Kovařová
Olomouc
Friedel, Kučerka
Most

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a děkuji Vám za pozornost. Budu se těšit zase někdy příště u onlajnů z olomoucké házené, na viděnou!
DHK Zora Olomouc – DHK Baník Most 24:27 (9:13)
Nejvíce branek: Patrnčiaková 7/2, Krajčovičová 6, Kašpárková 3 – Stříšková 7, Kovařová 7, Kostelná 4/4. Rozhodčí: Friedel, Kučerka. Sedmimetrové hody: 5/5 – 5/4. Vyloučení: 3:7.
Ve druhém poločase se Zora natahovala po vyrovnání, ale Most už těsný výsledek ubránil a dokráčel si pro vítězství 27:24.
60'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Sára Kovařová).
59'
Patrnčiaková neprostřelila brankářku Novotnou.
59'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Klára Sovová).
59'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Alica Kostelná).
58'
Stříšková nastřelila horní tyč.
57'
Krajčovičová vystřelila jen do boční sítě.
56'
55'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Iva Závišková).
55'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Jana Šustková).
54'
Stříšková nastřelila pouze tyč.
53'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Veronika Dvořáková).
53'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Annamária Patrnčiaková).
52'
Oddechový čas pro domácí.
52'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Denisa Krajčovičová).
51'
51'
Záviškovou vychytala Novotná.
51'
Kašpárková minula branku.
50'
Polášková se blýskla proti Eksteinové.
49'
Patrnčiakovou vychytala brankářka hostů.
49'
48'
48'
47'
Patrnčiaková v brejku přestřelila.
46'
46'
45'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Magdaléna Kašpárková).
44'
44'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Linda Jungová).
43'
43'
Oddechový čas pro hosty.
43'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Veronika Dvořáková).
43'
42'
41'
Sovovou vychytala brankářka.
40'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Katarína Kostelná).
39'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Adéla Stříšková).
38'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Baník Most (Alica Kostelná).
38'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Annamária Patrnčiaková).
38'
Kapsovou vychytala brankářka Mostu.
37'
35'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Ivana Salašová).
35'
33'
33'
32'
31'
31'
Kovářovou zastavila Rašková.
31'
Z domácích hráček má zatím nejvíce gólů Jarmila Trumpešová, která se trefila třikrát. Za hosty je nejlepší střelkyní prvního poločasu Adéla Stříšková se šesti zásahy.
Po prvním poločase tak drží Most čtyřbrankové vedení. Hosté utkání začali lépe a brzy utekli do vedení 3:1, ale Zora ještě dokázala vyrovnat. Až v polovině třicetiminutovky se Mostu podařilo odskočit na větší rozdíl, který si drží i v současné chvíli.
30'
30'
29'
29'
29'
28'
Šustkovou zastavila Rašková nohou.
28'
27'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Barbora Tesařová).
27'
26'
Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Jarmila Trumpešová).
26'
25'
25'
Hurychová vystřelila jen do brankářky.
24'
22'
22'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Jana Šustková).
22'
21'
21'
Kapsová vystřelila jen do brankářky.
20'
20'
Tesařová minula branku.
20'
Müllnerová udržela míč na čáře!
19'
18'
Za oběma brankářkami teď zazvonila tyč.
17'
17'
Kašpárková jen do Müllnerové.
16'
16'
Raškovou zachránila tyč.
16'
Krajčovičová z úhlu minula.
15'
14'
Kašpárková neprošla blokem Mostu.
14'
13'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Tatiana Gajdošíková).
13'
Gajdošíková vystřelila jen do brankářky.
13'
Neuspěla ani Trumpešová na druhé straně.
12'
Katarína Kostelná neprošla přes blok domácích.
11'
Patrnčiaková z úhlu neprostřelila Müllnerovou. Ta je po střele do tváře trochu otřesená, ale jinak v pořádku.
10'
9'
9'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Annamária Patrnčiaková).
8'
Rašková vychytala Jungovou.
8'
Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Klára Sovová).
7'
7'
Salašovou vychytala Müllnerová.
6'
6'
Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Dominika Zachová).
5'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu DHK Baník Most (Jana Šustková).
5'
Šustkovou vychytala Rašková, na druhé straně Hurychovou zase Müllnerová.
4'
4'
4'
Hurychová nastřelila břevno.
3'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Jana Šustková).
2'
Neprošla ani Kovářová na druhé straně.
1'
Salašovou dvakrát zastavila obrana.
1'
V domácí brance dnes nastoupí Lucie Rašková. V hostující brance se představí Dominika Müllnerová.

DHK Zora Olomouc: Rašková, Polášková – Hurychová, Závišková, Trumpešová, Kapsová, Jansová, Sovová, Kašpárková, Krajčovičová, Salašová, Gajdošíková, Řezníčková, Patrnčiaková.

DHK Baník Most: Müllnerová, Novotná – V. Dvořáková, Stříšková, Jungová, Šustková, Kostelná, Eksteinová, Kovařová, Tesařová, Kostelná, Zachová, Mikulášková.

Rozhodčí: Friedel, Kučerka.
Podaří se Olomouci vrátit Baníku porážku z úvodu sezóny? Nebo hosté potvrdí pozici favorita? To se ukáže v 17:30.
Nejlepší střelci:
Annamaria Patrnčiaková (Zora Olomouc) – 71 branek
Sára Kovářová (Baník Most) – 75 branek
V prvním vzájemném utkání v Mostě uštědřil Baník Olomouci vysokou porážku 40:23. Nejvíce byla vidět Jana Šustková s osmi brankami, Veronika Dvořáková a Alica Kostelná přidaly obě po pěti zásazích. Z olomouckých hráček byla nejúspěšnější Tatiana Gajdošíková, která zaznamenala branek šest.
DHK Baník Most – 2. místo (20. bodů)
Baník má sezónu rozjetou podstatně lépe a po třinácti odehraných utkáních se drží jen pět bodů za lídrem soutěže. Od začátku letošního ročníku našli přemožitele jen v Šale, Veselí nad Moravou a právě v Michalovcích, které soutěž vedou. Šale navíc v posledním utkání na vlastním hřišti dokázali porážku vrátit a do Olomouce si vezou šňůru fantastických sedmi vítězství v řadě!
DHK Zora Olomouc – 8. místo (13 bodů)
Olomoucké házenkářky začaly sezónu sezónu zostra a hned v druhém utkání ukořistily bod proti současnému lídrovi tabulky Iuventa Michalovce. Poté ovšem přišlo utkání na hřišti jejich dnešního soupeře, z nějž si odnesly debakl 40:23. Následně Zora vyhrála tři utkání v řadě a přemožitele našla až na Slavii a hned poté doma se Zlínem. Poté přišla další dvě vítězství, nad Pískem a nad Prešovem, ale v současné chvíli se domácí vezou na černé vlně tří porážek. Naposledy prohráli v Michalovcích, kde podlehli lídrovi tabulky 30:23.
Příjemný sobotní podvečer, vítejte u textového online přenosu z utkání házenkářské MOL ligy žen mezi DHK Zora Olomouc a DHK Baník Most.