Házená - MOL liga ženy - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba : Bánovce - 29. března 2019   18:30

Poruba
Poruba
10' Novobilská  • 11' Mýlková  • 12' Polášková  • 14' Desortová  • 15' Polášková  • 17' Mýlková  • 21' Konečná  • 25' Novobilská  • 25' Smetková  • 33' Desortová  • 36' Konečná  • 39' Desortová  • 40' Smetková  • 42' Desortová  • 43' Smetková  • 45' Polášková  • 46' Smetková  • 47' Desortová  • 50' Mýlková  • 55' Polášková  • 55' Polášková  • 59' Novobilská  • 60' Novobilská  • 60' Andrýsková
42:17
(20:8)
Bánovce
Bánovce
12' K. Obstová   • 38' Matušincová   • 41' Bridová   • 49' Matušincová
Poruba
Pavel Friedel a Tomáš Kučerka
Bánovce

To je ode mě vše a přejí hezký zbytek večera.
Házenkařky Poruby dokázaly zvládnout povinný zápas proti Bánovcům a zvítězily v poklidu 42:17. Od prvních minut byly domácí lepší a po zásluze si tak připsaly dva body za vítězství.
60'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Veronika Andrýsková).
60'
Další branka Novobilské, která se dokázala znovu prosadit.
59'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Ivana Novobilská).
58'
Domácí házenkařky teď přidaly devětatřicátou branku svého týmu.
56'
Domácí hráčky ale hned vzápětí dokázaly odpovědět.
56'
Hosté teď přidaly sedmnáctou branku svého týmu.
55'
Polášková teď dokázala přidat v rychlém sledu za sebou i další branku.
55'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková).
53'
Skóre se nám teď posunulo o jednu branku na každé straně.
50'
Matejíková střelou přes hráčky domácích trefila k tyči.
50'
Na druhé straně dokázala odpovědět Mýlková.
49'
Matušincová střelou z dálky trefila přesně za záda domácí gólmanky.
47'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Eliška Desortová).
46'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Valerie Smetková).
45'
44'
Bánovce teď přidají čtrnáctou branku přízemní střelou.
43'
Domácí hráčky teď dvěma rychlými góly navýšily vedení.
42'
Desortová na druhé straně hned odpovídá.
42'
Hosté dokázaly snížit pohotovou přízemní střelou.
41'
Bridová po další akci přidává jedenáctou branku hostí.
40'
39'
38'
Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Karolína Matušincová).
36'
Konečná teď přesnou střelou překonala hostující gólmanku.
34'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Karolína Matušincová).
33'
Domácí hráčky teď přidaly další dvě branky, o tu druhou se postarala Desortová.
31'
Skončil nám první poločas, který vyhrály domácí hráčky Poruby 20:8.
30'
28'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Silvie Polášková).
27'
Domácím hráčkám vyšla rychlá akce a navyšují tak své vedení.
25'
Další úspěšnou střelkyní se stala Smetková.
25'
24'
Hráčky Bárnovce opět skóruji po povedené akci.
22'
Házenkařky Poruby ale hned vzápětí dokázaly odpověďět a opět se dostat do desetibrankového vedení.
22'
Hostující hráčky přízemní střelou snížily na rozdíl pěti branek.
21'
O čtrnáctou branku Poruby se postarala střelou k tyči Konečná.
20'
Hostující hráčky přidaly před malou chvíli třetí branku.
19'
Domácím hráčkám se povedla další rychlá akce.
17'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Barbora Mýlková).
15'
Polášková po rychlé akci přidává další branku.
14'
Hostující hráčky snižují přízemní střelou.
14'
Desortová navyšuje střelou k tyči vedení domácích.
12'
První hostující branka přichází ve dvanácté minutě. Postarala se o ni Obstová.
12'
Oddechový čas pro hosty.
12'
11'
10'
7'
Další přízemní střela zakončena přesně do brány hostů.
5'
Hostům opět nevyšel útok a domácí trestají pátou brankou.
4'
Mihalíková další úšpěšnou střelkyní domácích.
3'
Eliška Desortová z rychlé akce přidává třetí branku Poruby.
2'
Michaela Konečná další úspěšnou střelkyní domácích hráček.
1'
Eliška Desortová první úspěšnou střelkyní.
1'
Začátek zápasu je zatím plný nepřesností.
1'
První poločas rozehráli děvčata Poruby.
1'
Soupisky obou týmů:

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Mučková, Krebsová – Noworytová, Mýlková, Konečná, Smetková, Maiwaelderová, Andrýsková, Polášková, Michalíková, Prašivková, Minarčíková, Desortová, Svobodová, Baumbachová, Šmidáková, Revajová, Miháčová, Novobilská, Kiršnerová, Varmužová.

Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.: Sakalošová, Bežová, Pokorná – Bencová, Bridová, Žáčiková, Galková, Ráciková, Turková, Hollá, Paulová, Hullmanová, Michaličková, Vaňová, Šipláková, Galková, Matušincová, K. Obstová, Ďuračková, Minárechová, Skaličanová, Vlčková, Junásová, Pavel Friedel a Tomáš Kučerkascherová, Gaňová.

Rozhodčí: Pavel Friedel a Tomáš Kučerka.
Zápas začíná v 18:30 a vy jste k jeho sledování srdečně zvaní prostřednictvím našeho online přenosu.
Utkání budou řídit zkušené duo rozhodčích Pavel Friedel a Tomáš Kučerka. Delegátem svazu bude paní Zuzana Füleová.
Sokol Poruba se v průběžné tabulce drží na páté pozici se ziskem 22 bodů. Zatím se porubským děvčatům podařilo v sezóně deset zápasů vyhrát, dva zápasy remizovat a sedm zápasů bylo nad jejich síly.

Gabor Bánovce n./B. se nachází v aktuální tabulce na poslední dvanácté pozici. Zatím v sezóně získali jediný bod za jedinou remízu.
Hezký den všem fanoouškům házené, vítáme vás u sledování online přenosu z házenkařské MOL ligy žen. V dnešním online přenosu vám příblížíme dění ze zápasu DHC Sokol Poruba a Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.