Házená - MOL liga ženy - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Veselí n/M : DHC Plzeň - 29. března 2019   18:00

Veselí n/M
Veselí n/M
2' Lukšíková  • 10' Novotná  • 11' Pastorková  • 13' Kubáčková  • 13' Pastorková  • 15' Kubáčková  • 16' Veselková  • 18' Boorová  • 19' Pastorková  • 24' Kutálková  • 27' Žitňanová  • 29' Divilková  • 30' Kubáčková  • 34' Kubáčková  • 38' Veselková  • 40' Veselková  • 41' Boorová  • 43' Boorová  • 45' Boorová  • 46' Pastorková  • 46' Boorová  • 47' Žitňanová  • 48' Žitňanová  • 53' Klimešová  • 54' Valovičová  • 55' Divilková  • 56' Pastorková  • 60' Kubáčková
33:21
(15:10)
DHC Plzeň
DHC Plzeň
3' Franzová   • 6' L. Galušková   • 6' Mudrová   • 13' Svobodová   • 16' Svobodová   • 20' Oravcová   • 21' Franzová   • 24' Oravcová   • 30' Bušauerová   • 33' Mudrová   • 34' Bušauerová   • 39' Kepková   • 42' D. Galušková   • 46' Oravcová   • 49' Oravcová   • 50' Formanová   • 53' Oravcová   • 54' D. Galušková   • 54' Oravcová   • 59' Mudrová
Veselí n/M
Pavlát, Točík
Veselí nad Moravou
DHC Plzeň

SHK Veselí n.M. – DHC Plzeň 33:21 (15:10)
Nejvíce branek: Boorová 7/2, Pastorková 7/2, Kubáčková 5 – Oravcová 6, Franzová 3/1, Mudrová 3. Rozhodčí: Pavlát, Točík. Sedmimetrové hody: 6/5 – 3/1. Vyloučení: 2:4.
Veselí porazilo Plzeň vysoce 33:21. Začátek utkání byl v režii Plzně, ale postupně domácí celek převzal iniciativu a manko začal dotahovat a do konce poločasu dokázal ještě skóre otočit ve svůj prospěch. Ve druhé půli už na palubovce bylo jen jedno mužstvo a to Veselí, které postupně navyšovalo náskok, který skončil rozdílem dvanácti branek. Panenky si vítězstvím zajistily postup do play-off.
60'
Bušauerová neproměnila v posledních sekundách zápasu sedmičku proti Kotáskové.
60'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Tereza Kubáčková).
60'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Tereza Kubáčková).
59'
Mudrová střílela z levé spojky, ke vzdálenější tyči, Hřebejková na její pokus byla krátká.
58'
Mudrová na opačné straně vystřelila k tyči, kde však včas zasáhla Hřebejková a balon vyrazila.
57'
Valovičová střílela ze středu hřiště nad branku soupeře.
56'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Kristína Pastorková).
56'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Linda Galušková).
55'
Kouč Hudák dává prostor celé lavičce, o dvou bodech z dnešního zápasu je dávno rozhodnuto.
55'
Valovičová pěkně prostrčila balon na Divílkovou a ta se nemýlila.
54'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Dominika Valovičová).
54'
Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Věra Oravcová).
54'
Galušková se prosazuje z jejího prostoru, když poslal míč podél Hřebejkové.
53'
Šibrová se zaskvěla proti střele z levé strany proti Kutálkové.
53'
Kouč Hudák si vzal oddechový čas.
53'
Vzápětí dává branku Oravcová.
53'
Alžběta Klimešová s trochou štěstí dává branku přesně k tyči.
51'
Zemčíková si se sedmičkou hravě poradila a vstřelila branku.
50'
Valovičová byla bráněna při střelbě a je z toho sedmička.
50'
Formanová snižuje na rozdíl deseti branek, když využila okénko v domácí obraně.
49'
Oravcová zužitkovala přesilovou hru hned z prvního útoku Plzně.
48'
Veselková je vyloučena na dvě minuty.
48'
Hostující celek si vzal druhý oddechový čas.
48'
Opět se mezi střelkyně se zapisuje z rychlého kontru Žitňanová.
47'
Žitňanová utekla své pronásledovatelce a dává branku k bližší tyči. Před tím pomohla v brance Hřebejková.
46'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Michaela Boorová).
46'
46'
Pastorková je dnes k nezastavení, když se prosadila z pivota.
45'
Na straně Veselí pomohlo břevno po střele Bušauerové a na druhé straně uškodila branková konstrukce Plzni, když pomohla brance Boorové.
43'
Plzeňanky akci dobře rozehrály, ale poté se samy připravily o výhodnou pozici, když Mudrová prorážela.
43'
Hostující kouč si vzal time-out.
43'
Po velmi dobré souhře do otevřené obrany Plzně dává do odkryté branky hostujícího celku branku Boorová.
42'
Boorová byla přesná a nedala Mácalové šanci.
42'
Veselí bude zahrávat sedmičku za bránění při střelbě.
42'
Galušková z pozice pivota po pěkné souhře dává branku.
41'
Boorová utekla všem protihráčkám a dává branku z protiútoku.
40'
Eva Veselková z levé strany se prosazuje k bližší tyči.
40'
Franzová pohrdla nabídnutou sedmičku, když vůbec netrefila branku.
39'
Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Pavlína Kepková).
38'
Na druhé straně byla přesnější Veselková.
37'
Proti Oravcové se zaskvěla Hřebejková, která se natáhla a střelu k tyči vyrazila.
36'
Mudrová orazítkovala pravou tyč z devítky.
34'
Vzápětí se prosadila z brankoviště Bušauerová.
34'
33'
Mudrová vystřelila ze středu hřiště přesně do šibenice.
32'
Boorová se prosazuje ze sedmimetrového hodu.
31'
30'
30'
Gól vstřelil tým DHC Plzeň (Tereza Bušauerová).
30'
Stejná hráčka se na druhé straně prosadila střelou mezi nohy hostující brankářky.
30'
Střela Oravcové byla zblokována Kubáčkovou a Veselí jde dopředu.
29'
Divílková dává oslabené Plzni branku.
28'
Galušková podle sudích prorážela, to se jí však nelíbilo a utrousila něco směrem k rozhodčím a je potrestána na dvě minuty za nesportovní chování.
27'
Žitňanová dává branku z pravého křídla po přihrávce Kubáčkové.
26'
Domácí házenkářky vyloučení nepotrestaly, když sudí odpískali kroky.
26'
Galušková je potrestána dvěma minutami.
24'
24'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Sabina Kutálková).
24'
První oddechový čas si vzal také domácí kouč Hudák.
23'
Sudí avizovali pasivitu Plzni, Mudrová se to snažila vzít na sebe, ale zakončila vedle levé tyče.
22'
Pastorková nyní neproměnila sedmičku, pro Veselí to nic neznamená, stále vede o tři branky.
22'
Za bránění v brankovišti bude zahrávat Veselí sedmičku.
21'
Z brejku dává další branku Plzně Franzová.
20'
Oravcová ze středu skórovala přesnou střelou k tyči.
19'
Pastorková přidává další branku Panenek.
18'
Hostující celek nastřelil tyč branky Hřebejkové, poté sudí odpískali průraz.
18'
Boorová dává desátou branku Veselí.
16'
Svobodová si sběhla kousek do středu hřiště a vystřelila nechytatelnou střelu do spodního rohu branky.
16'
Valovičová jako první vidí z domácího týmu žlutou kartu.
16'
Na nepříznivý stav zápasu reaguje kouč Řezáč prvním oddychovým časem.
16'
A znovu mění skóre Veselí, zásluhou Veselkové.
15'
Kubáčková vystřelila ze spojky a schovala svoji střelu za obranu Plzně a hostující brankářka už nedokázala reagovat.
13'
Pastorková střelou o zem z brankoviště překonala Šibrovou.
13'
Vzápětí na to reaguje Svobodová brankou.
13'
Kubáčková vystřelila z osy hřiště do protipohybu brankářky a překonala ji.
11'
Lukšíková sice vystřelila, ale Šibrová ji střelu chytla, odražený míč vybojovala Pastorková a a lobem hostující brankářku překonala.
10'
Panenkám se povedlo srovnat, na konci kombinace byla Kateřina Novotná.
9'
Nyní může Veselí vyrovnat, jelikož sudí odpískali Plzni přestupek proti pravidlům.
9'
Pastorková se ani ze druhé sedmičky nemýlila a domácí holky stahují vedení Plzně na jednu branku.
8'
Šmrhová faulovala Boorovou ve stoprocentní šanci a je vyloučena.
7'
Pastorková se ze sedmičky nemýlila.
7'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Anna Šmrhová).
6'
Mudrová se i přes urputné bránění prosadila.
6'
Kubáčková faulovala Mudrovou a dostala za to žlutou kartu.
6'
Galušková se prosadila z křídla a hostující celek vede o dvě branky.
5'
Franzová sedmičku proměnila střelou do šibenice.
4'
Na konci čtvrté minuty stejná hráčka se snažila proskočit obranou Veselí a skórovat z brankoviště, ale byla bráněna nedovoleně.
4'
Mudrová viděla jako první v zápase žlutou kartu.
4'
Také na druhé straně se zaskvěla domácí Hřebejková.
3'
Veselková to zkoušela podstřelem, ale proti hostující brankářce neuspěla.
3'
Franzová po delší kombinaci Plzně vyrovnává stav zápasu na 1:1.
2'
Lukšíková šla sama na hostující brankářku a nedala jí sebemenší šanci na úspěch a posílá svůj celek do vedení.
2'
Také stejné chyby se dopustila také Plzeň, domácí mají míč znovu ve své moci.
1'
První taktická chyba na straně Veselí a do útoku jde Plzeň.
1'
-1'
Jako první uvedenou míč do zápasu hráčky Veselí nad Moravou.
-5'
Dvojice rozhodčích přivádí házenkářky do středu palubovky, hlasatel bude postupně divákům představovat hráčky obou celků.

SHK Veselí n.M.: Hřebejková, Kotásková – Zemčíková, Novotná, Lukšíková, Valovičová, Klimešová, Divilková, Kutálková, Pastorková, Veselková, Žitňanová, Kubáčková, Boorová.

DHC Plzeň: Mácalová, Šibrová, Šlehoferová – Kepková, Oravcová, Šmrhová, M. Sedláková, Bušauerová, Formanová, Mudrová, Franzová, L. Galušková, D. Galušková, Fousková, Poslední, Svobodová.

Rozhodčí: Pavlát, Točík.
DHC Plzeň

Hostující celek je na deváté pozici se ziskem 14 bodů, také Plzeň z posledních čtyřech zápasů jen jednou vyhrála, když porazila Zoru Olomouc 19:16, ale nutno podotknout,že měla také silné protivníky – Šala (25:34), Michalovce (23:40) a Baník Most (20:29).
SHK Veselí nad Moravou

Házenkářky Veselí se po sérii čtyř zápasu venku zase představí před domácím publikem. Z venkovních zápasů přivezly dva body, když porazily poslední Bánovce nad Bebravou (34:18), v ostatních třech zápasech narazily Panenky na silné soupeře – Michalovce (25:33), Most (22:32) a Porubu (23:25), i když třikrát prohrály, tak v tabulce spadly jen o jedno místo níže, stále však můžou pyšnit jako druhý nejlepší český celek v tabulce.

Trenéru Hudákovi bude dnes určitě chybět zraněná Klaudie Michnová a pravděpodobně i další hráčky, jelikož Veselí má velkou marodku. Každopádně budou chtít Veselanky získat dva body.
Příjemný páteční podvečer příznivci házené! Vítám Vás u sledování předehrávky 20. kola MOL ligy mezi SHK Veselí nad Moravou a DHC Plzeň.