Házená - MOL liga ženy - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Prešov - 4. října 2019   17:30

Hodonín
Hodonín
3'   • 4'   • 7' Kalinová  • 9' Tomašechová  • 10'   • 13'   • 20'   • 24'   • 27' Poláchová  • 28' Kalinová  • 36'   • 42'   • 42'   • 49' Cholevová  • 56' Pospíšilová  • 59' Poláchová
23:26
(12:12)
Prešov
Prešov
1'    • 2' Klučková   • 3'    • 5' Vencuriková   • 6'    • 7' D. M. Vargová   • 15'    • 19'    • 19'    • 24'    • 32'    • 35'    • 36'    • 37'    • 40'    • 44'    • 51'    • 52'    • 55'    • 58' Vencuriková   • 60' Klučková
Hodonín
Blažková, Zichová, Hanzalíková – Poláchová, Tomašechová, Jadamíková, Gärtnerová, Pospíšilová, Kalinová, Cholevová, Višňovská, Vavroušková, Šemetavová, Begalová.
Bubeníček, Petruška
170 diváků
Prešov
Feščáková, Poláková – Belušková, Čirčová, D. M. Vargová, Ratvajská, Šutranová, Petrovská, Ščerbáková, Vencuriková, Holubová, Klučková, Dvorščáková.

HK Hodonín – ŠŠK Prešov 23:26 (12:12)
Nejvíce branek: Kalinová 7/5, Cholevová 5, Tomašechová 3 – Klučková 10/5, Vencuriková 5, Šutranová 4/1. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 5/5 – 6/6. Vyloučení: 3:5. Diváci: 170.
60'
Klučková mířila k tyči, Hanzalíková byla bez šance!
60'
Bránění v brankovišti, sedmička pro Prešov. Do konce zbývá už jen pár vteřin.
59'
Klíčový byl zákrok brankářky Hanzalíkové! Poláchová poté prolétla obranou soupeřek a přesnou střelou k tyčce snížila!
59'
Kalinová a sedmimetrového hody, to je dnes jistota!
59'
Vyloučení v týmu ŠŠK Prešov (Lenka Ratvajská).
58'
Zdá se, že je rozhodnuto! Vencuriková si řekla o přihrávku na pravé spojce, poté ze šesti metrů zakončovala ke vzdálenější tyči!
58'
Oddechový čas pro Prešov, do konce utkání zbývají dvě a půl minuty.
58'
Další domácí ztráta, hosté teď rozhodně nikam pospíchat nebudou.
57'
Vencuriková to měla složité, přes bránící zeď sice trefila branku, jenže míč neměl potřebnou razanci!
56'
Sehrávka do brankoviště, odkud Pospíšilová bleskově zakončovala. Byla úspěšná!
55'
Hodonín se i nadále trápí na útočné polovině, navíc teď přišel o balón.
55'
Tři hostující hráčky teď běžely na Hanzalíkovou, to nemohlo dopadnout jinak!
54'
A nepovedlo se mu to ani teď, Poláchová totiž trefila spojnici břevna a tyče!
54'
Prešov skvěle brání, domácí tým neskóroval už pět minut!
53'
Právě Poláchová míč posunula do levého křídla, ovšem domácí házenkářka ztroskotala na Feščákové!
52'
Faul na Poláchovou, Hodonín bude muset zakončovat.
52'
Další rychlý výpad slovenského týmu. Rozdíl ve skóre je tříbrankový!
51'
Prešov šel rychle dopředu a ze středu přidal svou dvaadvacátou branku v utkání!
51'
Boj o odražený míč, úspěšnější byl hostující celek.
50'
Za malou chvíli se rozeběhne závěrečných deset minut, balón pro Hodonín.
50'
Jeden sedmimetrový hod střídá ten druhý! Klučková překonala Zichovou, která se vrací na střídačku.
49'
Oddechový čas pro hosty.
49'
Do samostatného úniku utekla Cholevová, máme srovnáno!
49'
Kalinová střílela pod břevno, Feščáková neměla šanci na úspěch!
48'
Obrany teď jasně dominují na obou stranách palubovky, nařízena byla další sedmička pro Hodonín!
47'
Přešlap brankoviště. Slovenský tým nikam nepospíchá, jde do postupného útoku.
47'
I Klučková zůstává stoprocentní na čáře sedmimetrového hodu!
46'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Nikola Kalinová).
46'
Kalinová si i v tomto případě věděla rady, závěrečná patnáctiminutovka slibuje pořádné drama!
46'
Další sedmička pro Hodonín. Do branky se vrací Feščáková!
45'
Rozhodčí pískal přešlap domácí házenkářky na brankovišti, ovšem vzápětí přišla nepřesná přihrávka.
44'
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, Prešov už zase vede o dva góly!
43'
Sedmička pro domácí tým. Kalinová překonala Polákovou, rázem je to o jedinou branku!
43'
Poláchová zklidňuje hru a rozehrává domácí akci.
42'
Hodně prostoru pro pravé křídlo domácího týmu. Poté zakončení do horní části branky, rozdíl ve skóre je dvoubrankový!
42'
Dlouhý útok domácího týmu zakončený gólem! Teprve třetí branka domácích hráček ve druhém poločase.
41'
Hostující obrana si pomohla faulem, devítka pro Hodonín.
40'
Důležitý zákrok brankářky Hanzalíkové, Hodonín už spěchá směrem dopředu.
40'
Dlouhá přihrávka přes celé hřiště, poté zakončení z nějakých šesti metrů. Náskok slovenského týmu narůstá!
39'
Sedmička také na druhé straně palubovky, Klučková si věděla rady!
38'
Domácí celek se prosazuje ze sedmimetrového hodu a snižuje!
37'
Hodně prostoru pro hostující házenkářku na středu. Prešov vede o tři góly!
36'
Poprvé se trefuje také domácí tým, Hodonín snižuje na dva góly!
36'
Hodonínu se vstup do druhého poločasu vůbec nevydařil, rozdíl ve skóre je tříbrankový!
35'
Se štěstím se prosazuje hostující celek, balón byl před Hanzalíkovou tečován!
34'
Rychlý útok zakončovala Kalinová. Trefila tyčku, ale byla faulována!
34'
Prešov je v pěti, rozhodčí signalizuje pasivitu.
33'
Hodonín nedokázal zužitkovat ani přesilovku šesti proti čtyřem, domácí hráčky přišly o balón!
33'
Vyloučení v týmu ŠŠK Prešov (Viktória Vencuriková).
32'
Hostující celek se i v početní nevýhodě dostal do rychlého brejku. Ten byl zakončený třináctým gólem!
32'
Vyloučení v týmu ŠŠK Prešov (Tatiana Šutranová).
31'
Dlouhá kombinace domácích házenkářek, rozhodčí odpískali pasivitu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:21.
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi. Začátek byl ofenzivní a padalo hodně branek. Poté se hra zpomalila, obrany se probudily a bylo do především o defenzivě. Před odchodem do kabin platí vyrovnané skóre, druhý poločas slibuje pořádné drama!
30'
30'
Hostující gólmanka chtěl trefit prázdnou branku přes celé hřiště, jenže Hanzalíková se stihla vrátit a zasáhnout!
30'
Balón po střele Jadamíkové skončil na horní tyčce, do konce zbývá pár vteřinek.
29'
Oddechový čas pro domácí.
29'
Rozhodčí pískal kroky hostující hráčky, rozeběhly se poslední dvě minuty prvního poločasu.
28'
Kalinová byla bráněná v brankovišti, přesto se ji podařilo skórovat! Sedmička se tedy pískat nemusela.
28'
Rozhodčí přerušil hru, na palubovce totiž zůstala ležet jedna z domácích házenkářek. Ta by měl a být v pořádku.
27'
Mezi obranou soupeřek se na pravé straně probila Poláchová, která v pádu snížila!
27'
Úspěšný zákrok také pro domácí gólmanku. A to po zblokované střele Vargové!
26'
Poláchová přečetla hostující rozehrávku a běžela sama na branku. V jasné šanci ji vychytala brankářka Prešova!
25'
Hra je teď neurovnaná, oba celky selhaly ve vyložených příležitostech, skóre se nemění!
25'
Rozhodčí teď k nelibě domácích fanoušků pískal kroky domácí házenkářky.
24'
Hodonín odpovídá individuální akcí domácí házenkářky na levé straně.
24'
Pěkně sehraná akce hostujícího celku zakončená střelou z bezprostřední blízkosti!
23'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Natálie Gärtnerová).
23'
Pospíšilová při zakončení trefila Feščákovou do tváře. Hostující brankářka si půjde na chvíli odpočinout!
22'
Rychlá odpověď domácího týmu, Hodonín snižuje na dvoubrankový rozdíl ve skóre!
21'
Balón si vzala Šutranová, která bez větších problémů skórovala!
21'
Byl nařízen sedmimetrový hod pro Prešov!
20'
Hanzalíkovou dnes snad už potřetí zachránila tyč, Hodonín vzápětí chyboval při pokusu o rychlou přihrávku.
20'
Po sedmi minutách se mění také domácí skóre! Levé křídlo zakončovalo o palubovku!
19'
Trápení domácího útoku pokračuje! Naopak se trefuje Prešov, který vede už o tři góly!
19'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Alexandra Šemetavová).
19'
Jedna z hostujících házenkářek se prosadila individuální akcí středem. Ze šesti metrů navýšila náskok na dvě branky!
18'
V obraně výborně zapracovala Belušková, která získala balón pro svůj tým.
17'
Hodonín už čtyři minuty čeká na další vstřelený gól, Feščáková rozehrává další akci Prešova.
16'
Za Prešov to na sebe vzala Vencuriková. I její pokus směřoval vysoko nad!
16'
Cholevová teď posouvala do pravého křídla, její spoluhráčka však následně přestřelila branku!
15'
Po ztrátě míče přišla rychlá rozehrávka slovenského týmu, poté úspěšně zakončený brejk!
14'
Hodonín zklidňuje hru, Kalinová rozehrává útočné snažení domácího týmu.
14'
Hraje se opravdu hodně rychlé, břevno v tuto chvíli pomohlo také Feščákové!
13'
Skrytá střela z osmi metrů, Feščáková si na balón sáhla, ovšem gólu zabránit nedokázala!
13'
Hanzalíková ještě neinkasovala ze hry! Teď navíc bude rozehrávat další domácí akci.
12'
12'
Zakončení Klučkové z téměř nulového úhlu na levém křídle zastavila branková konstrukce!
11'
Jedna z domácích házenkářek teď běžela sama na Feščákovou, to nemohlo dopadnout jinak!
10'
Žlutá karta pro tým ŠŠK Prešov (Katarína Belušková).
10'
No vida, rozdíl ve skóre je dvoubrankový! Navíc to bylo s faulem, následovat budě žlutá karta.
9'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Natálie Gärtnerová).
9'
Hodonín šel do rychlého přečíslení, Tomašechová zakončovala z pravé strany, míč šel o tyč do sítě!
8'
Sedmička pro Prešov. Klučková překonala Hanzalíkovou!
8'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Šárka Pospíšilová).
7'
Z pravé strany teď Kalinová zakončovala na vzdálenější tyčku. Domácí hráčka snížila!
7'
Vargová navyšuje hostující náskok už na čtyři branky!
6'
Další úspěšné zakončení ze středu, balón šel znovu do horní části branky!
6'
Hostující gólmanka dokázala zareagovat na nepříjemnou teč a rozehrává další útok svého týmu.
5'
Z osmi metrů na středu napřáhla Vencuriková, která balón umístila do šibenice!
5'
Brankářka Blažková byla zasažena balónem do obličeje, hra je přerušena.
4'
Sehrávka do levého křídla, poté zakončení do horní části branky, Hodonín snižuje!
4'
Pravé křídlo hostujícího týmu přestřelilo branku, míč pro Hodonín.
3'
Poprvé v tomto utkání se prosazují také domácí házenkářky, Hodonín snižuje!
3'
Slovenský celek začal lépe, na startu třetí minuty vede už o tři góly!
2'
Od brankové konstrukce se balón odrazil do levého křídla, Klučková trefila prázdnou branku!
1'
Hostující celek se prosadil hned ze své první útočné akce a jde do vedení!
1'
Co se týče vzájemných zápasů, tak naposledy na sebe oba celky narazily v sezóně 2017/2018. Prešov v obou duelech uspěl a mírným favoritem i je dnes. Jak zápas nakonec dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Čeká nás střetnutí dvou týmů ze spodních pater tabulky, které ještě nemají ani bod. Hodonín má za sebou čtyři utkání, doma hrál jen jednou. Nad jeho síly byla slovenská Šala (26:27). Prešov bude hrát už potřetí venku, ale nutno dodat, že v obou dosavadních případech měl smůlu, ve Zlíně prohrál o gól (28:29), ve Veselí o dva (25:27).
Pěkný den. Házenkářská MOL liga žen má na programu páté kolo, v pátek je na programu jeden zápas. HK Hodonín v něm narazí na ŠŠK Prešov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.