Házená - MOL liga ženy - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Dunajská Streda - 7. září 2019   18:45

Slavia
Slavia
2'   • 5' Jačková  • 6' Míšová  • 7' V. Fryčáková  • 9' V. Fryčáková  • 10' Franková  • 11'   • 14' Večeřová  • 15'   • 16' Večeřová  • 18' Franková  • 19' Svobodová  • 24' Svobodová  • 26' Chlupová  • 27'   • 31' Míšová  • 32' Svobodová  • 33' Míšová  • 34'   • 36' Svobodová  • 38' Svobodová  • 38' V. Fryčáková  • 39'   • 40' Jačková  • 42' V. Fryčáková  • 46' Svobodová  • 46' Svobodová  • 47' Novotná  • 48' Novotná  • 49' Svobodová  • 51' Novotná  • 53' Novotná  • 54' Míšová  • 58' Franková  • 59'
40:28
(19:16)
Dunajská Streda
7'    • 10'    • 12' B. Bíziková   • 17' B. Bíziková   • 22' Brunczviková   • 23'    • 25' Rajnohová   • 28' Kozmová   • 28' Kozmová   • 29' Straková   • 30'    • 37'    • 41'    • 42' B. Bíziková   • 45'    • 48' Brunczviková   • 53' Brunczviková   • 55' Kozmová   • 57' Brunczviková   • 60' Brunczviková
Slavia
Pusztaiová, Řezáčová, Šlejtrová – Franková, K. Brožová, Míšová, Novotná, Večeřová, Pokorná, Jačková, Líbalová, V. Fryčáková, Vítová, Svobodová, Chlupová.
Šlezingr, Špunar
150 diváků
Szabó, K. Bugárová, Bundová – Oláhová, Rajnohová, Virág Demeter, Mészárosová, Straková, Brunczviková, Kozmová, Matusová, Kázmerová, B. Bíziková, Lelkesová.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
DHC Slavia Praha – MŠK Dunajská Streda 40:28 (19:16)
Nejvíce branek: Svobodová 9, Míšová 7, Franková 4 – Bíziková 12/3, Brunczviková 4, Straková 3. Rozhodčí: Šlezingr, Špunar. Sedmimetrové hody: 2/2 – 3/3. Vyloučení: 5:5. Diváci: 150.
Pražankám dnes vyšly vstupy do obou poločasů. Slavia potvrdila roli favorita a nováčkovi z Dunajské Stredy nasázela čtyřicet branek. Nutno ale dodat, že hostující tým nebyl jen do počtu. Slovenský celek se totiž snažil o rychlou házenou a i přesto, že inkasoval velký počet branek, tak téměř třicet jich dokázal vstřelit!
60'
Poslední trefa patří slovenskému týmu! Řezáčová vytahuje balón ze své branky, víc už se nejspíše nestane.
60'
Pražanky šly rychle dopředu, Brožová se postarala o jubilejní čtyřicátý gól svého týmu!
60'
Brunczviková je dnes opravdu k nezastavení! Poslední útok tak bude pravděpodobně patřit domácímu týmu.
59'
Řezáčová se snažila rychle rozehrát, jenže její přihrávka nebyla přesná.
59'
Slavia šla do přečíslení, které zakončila dalším gólem. Rozeběhly se poslední dvě minuty zápasu.
58'
Na druhé straně palubovky odpovídá Franková. Čtvrtá trefa od této hráčky v dosavadním průběhu utkání!
57'
Zakončení Pražanek zastavilo břevno. Brunczviková bylo o poznání přesnější!
56'
Oddechový čas pro domácí.
55'
Gól vstřelil tým MŠK Dunajská Streda (Dominika Kozmová).
55'
Dunajská Streda nedokázala proměnit sedmimetrový hod, na druhé straně se pískal přešlap na brankovišti.
54'
Bugárová míč dokázala vyrazit pouze k Míšové, která ze druhého pokusu přehodila hostující brankářku!
53'
Skvělá předávka míče na brankovišti, Brunczviková se dnes podesáté zapisuje do střelecké listiny!
53'
To vypadalo na kroky. Branka Novotné nakonec platí, Straková se vrací na palubovku.
52'
Jačková vystihla přihrávku soupeřek, Večeřová poté běžela sama na branku. Celá akce nakonec gólem neskočila, skvělý zákrok vytáhla Bugárová!
51'
Novotná se opět prosazuje z pravého křídla. Náskok Pražanek je dvanáctibrankový!
51'
51'
Vyloučení v týmu MŠK Dunajská Streda (Mária Straková).
50'
Jačková do samostatného úniku poslala Chlupovou. Ta zakončovala těsně vedle tyče!
50'
Do domácí svatyně se dostala Řezáčová, která v tuto chvíli připisuje úspěšný zákrok nohou.
49'
Magdalena Svobodová dostala trochu prostoru a hned napřáhla ke střele. Míč končí v síti!
48'
Po střele Brunczvikové z bezprostřední blízkosti je rozdíl ve skóre zase desetibrankový!
48'
Samostatný únik Novotné, opět je z toho gól. V brance hostujícího týme je momentálně Bugárová.
47'
Poprvé v utkání se trefuje Novotná, bylo to z pravého křídla!
47'
To byla snad už třetí nastřelená tyčka od hráček Dunajské Stredy ve druhém poločase!
46'
Další rychlý brejk, opět jej zakončila Magdalena Svobodová, tentokráte ji pomohla tyčka!
46'
Svobodová se ve druhém poločase rozehrála k výbornému výkonu. To byl už její sedmý gól!
45'
Rychlá akce slovenského týmu zakončená gólem. Rozdíl ve skóre je osmibrankový!
44'
Skvělá předávka míče. Hostující zakončení skončilo na horní konstrukci domácí svatyně!
43'
Byla to Lelkesová, která v bolestech odkulhala na střídačku. Doufejme, že hostující hráčka s číslem tři bude v pořádku.
43'
Hra je přerušena. Na palubovce zůstala ležet jedna z hostujících házenkářek.
43'
Hostující brankářku zachránila branková konstrukce, Dunajská Streda zůstane u míče.
42'
Bíziková byla důkladně bráněna, přesto ve složité pozici dokázala přelstít Pusztaiovou!
42'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Vendula Fryčáková).
41'
Pěkná akce hostujícího týmu zakončená zakončením o palubovku z pravého křídla!
41'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
40'
Vyloučení v týmu MŠK Dunajská Streda (Katalin Szabó).
40'
Do střelecké listiny se zapisuje Eliška Jačková. Navíc se bude vylučovat.
40'
Bíziková proměňuje sedmičku. To byla už její osmá přesná trefa v dosavadním průběhu utkání!
39'
Vyloučení v týmu MŠK Dunajská Streda (Virág Matusová).
39'
Rozdíl ve skóre je desetibrankový, to tu dnes ještě nebylo! Navíc se bude vylučovat na hostující straně.
39'
Další skvělý zákrok od Pusztaiové. Ta toho dnes pochytala opravdu hodně!
38'
Na jedné straně odpískány kroky, na té druhé gól od Fryčákové!
38'
Svobodová se dobře uvolnila, poté překvapila hostující brankářku střelou na bližší tyč!
37'
Poprvé se ve druhém poločase prosazuje také hostující tým. Ten skóroval z levého křídla!
36'
Gól vstřelil tým DHC Slavia Praha (Magdaléna Svobodová).
36'
Zatím asi nejdelší pasáž bez vstřeleného gólu, devítka pro Slavii.
35'
Dlouhý útok Dunajské Stredy, která už bude muset co nejdříve zakončovat.
34'
Oddechový čas pro hosty.
34'
Hostujícímu týmu byly odpískány kroky, Slavia se na druhé straně prosadila z rychlého kontru!
33'
33'
Pusztaiová přihrávala přes celé hřiště Míšové. Ta si v samostatném úniku věděla rady!
32'
Pražanky šly do brejku, ovšem hostující gólmanka vytáhla bravurní zákrok.
32'
Zakončení domácí Magdaleny Svobodové z nějakých osmi metrů přesně do růžku!
31'
Míšová volila z pravého křídla technické zakončení, balón nakonec skončil v síti!
31'
Druhý poločas začne přibližně v 19:35.
Úvodní půlhodina hry je za námi. Pražanky do ní vstoupily lépe, vypracovaly si až osmibrankový náskok, o který s postupem času přišly a před odchodem do kabin vedou o tři góly. Sledujeme hodně rychlou házenou, vždyť k vidění už bylo pětatřicet branek!
30'
30'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Lucie Líbalová).
30'
Hostující tým svůj poslední útok sehrál do pivotky, která překonala Pusztaiovou! Navíc se bude vylučovat.
30'
Rozeběhla se poslední minuta prvního poločasu, u míče Dunajská Streda.
29'
Chlupová se neprosadila z levého křídla, Straková pak snížila na rozdíl čtyř branek!
29'
28'
Bundová připsala úspěšný zákrok, ze kterého o pár vteřin později těžila zase Kozmová!
28'
Výborná individuální práce Kozmové. Dvě trefy slovenského týmu během krátké chvíle!
27'
Pražanky teď zase těžily ze zákroku Pusztaiové, devatenáctá branka je na světě.
26'
Tak to byla paráda! Pusztaiová přihrávala přes celé hřiště na Chlupovou. Která zpracovala balón a všimla si, že Bundová není v brance. Domácí házenkářka skórovala do odkryté svatyně!
25'
Taktickým faulem teď pražský celek zastavil protiútok soupeře.
25'
Rajnohová se uvolnila na brankovišti, poté překonala domácí brankářku. Přestřelka pokračuje!
24'
Z nějakých osmi metrů napřáhla Svobodová. To nebyla vůbec snadná střela, přesto míč skončil v síti!
23'
Dunajská Streda teď rozebrala obranu soupeře a ze šesti metrů snižuje na rozdíl šesti branek!
23'
23'
Hostující tým se radoval z desáté branky. Ta neplatí, rozhodčí ještě předtím pískal kroky.
22'
Gól vstřelil tým MŠK Dunajská Streda (Fanni Brunczviková).
21'
Boj o balón na brankovišti, rozehrávat bude hostující tým.
21'
Do brejku běžela Chlupová, která nedostala dobrou přihrávku od své spoluhráčky.
20'
Obrany jakoby neexistovaly. Dunajská Streda sice snížila, jenže z rychlého kontru přišla odpověď Slavie!
19'
Z levé spojky se ke střele odhodlala Svobodová. Balón se nakonec zastavil až v síti!
19'
Bíziková ze sedmimetrového hodu dokázala překonat Pusztaiovou.
18'
Skóre se v tuto chvíli měnilo na obou stranách palubovky, pražský tým si i nadále drží osmibrankový náskok!
18'
Zakončení Frankové o palubovku, hostující brankářka nedokázala zareagovat!
17'
Pěkná individuální akce Bízikové, která zakončovala na vzdálenější tyčku a snížila!
17'
Jačkové byly odpískány kroky, slovenský celek už pospíchá dopředu.
16'
Balón putoval do pivota. Tam Večeřová dokázala skórovat v pádu!
15'
15'
Další přesná trefa domácího týmu ze samostatného úniku. Rozdíl ve skóre je v tuto chvíli už sedmibrankový!
14'
Pražanky chtěly rychle dopředu, rozhodčí však pískal domácí faul.
14'
Na začátku tohoto výpadu byla rychlá rozehrávka Pusztaiové. Celý kontr zakončila ranou do šibenice Večeřová!
13'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým DHC Slavia Praha (Tereza Pokorná).
12'
Rozdíl ve skóre je čtyřbrankový, Bíziková připisuje čtvrtou trefu na konto slovenského celku!
12'
Matusová přihrávala na levou stranu, její spoluhráčku pak faulem zastavila Franková.
11'
Pražanky jdou po zisku míče bleskově dopředu. V tuto chvíli to znamenalo už osmý gól pro domácí celek!
10'
Franková to vzala na sebe. Udělala kličku do strany, poté překonala hostující brankářku!
10'
Dunajská Streda bleskově rozehrála a podařilo se ji snížit na rozdíl tří branek!
9'
A zase sehrávka do levého křídla. Fryčáková teď střílela na bližší tyč, kde bylo hodně místa!
8'
Branková konstrukce teď zvonila na obou stranách, u míče je domácí tým.
8'
Další dva úspěšné zákroky domácí gólmanky, Pusztaiová v brance doslova čaruje!
7'
Žlutá karta pro tým MŠK Dunajská Streda (Dominika Kozmová).
7'
Z levého křídla se prosazuje Fryčáková, která zakončovala na vzdálenější tyčku!
7'
Nejprve Pusztaiovou zachránila branková konstrukce. Proti dorážce ze šesti metrů byla bezmocná!
6'
Další rychlý brejk zakončila Míšová, náskok domácího týmu narůstá!
6'
Brankářka Pusztaiová míč vyráží, jako první se k balónu dostává domácí házenkářka.
5'
Jačková se dostala do samostatného úniku, vzápětí dokázala přidat třetí trefu na domácí konto!
4'
Také Pokorná proměňuje sedmimetrový hod, domácí tým jde opět do těsného vedení!
4'
3'
Dunajská Streda proměňuje možnost sedmimetrového hodu a srovnává!
3'
Nařízen sedmimetrový hod pro hostující tým!
2'
První změna ve skóre! Domácí celek se po akci na pravé straně dostává do vedení!
2'
Výborný zákrok od brankářky Pusztaiová, Pražanky už spěchají rychle dopředu.
1'
Dlouhý útok hostujícího týmu, Slavia si pomohla nedovoleným zákrokem.
1'
Jak už jsem zmiňoval, kurzy sázkových kanceláří hovoří jasně pro domácí tým. Jak zápas nakonec dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Pražanky jsou jasným favoritem, ovšem v prvním kole pouze remizovaly s Pískem (22:22), což pro ně je určitě ztráta. Na druhé straně nováček. Dunajská Streda však doma proti Mostu ukázala, že nebude jen do počtu. Soupeři podlehla 22:41, ovšem nutno dodat, že to byl jeden z nejtěžších možných protivníků. Mezi jejich nejzkušenější hráčky patří slovenská reprezentantka Monika Rajnohová (bývalá hráčka Slavie) a Boglárka Bíziková. Ta má zkušenosti z nejvyšší maďarské ligy.
Pěkný sobotní podvečer. MOL liga házenkářek má na programu druhé kolo. Čeká nás utkání, ve kterém Slavia Praha narazí na Dunajskou Stredu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.