Házená - MOL liga ženy - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  KPR Ruch : Šaľa - 26. září 2021   18:00

KPR Ruch
KPR Ruch
2' Stokowiecová  • 2' Masalovová  • 3' Stokowiecová  • 5' Stokowiecová  • 7' Jasinowská  • 10' Jasinowská  • 12' Wilczeková  • 14' Wilczeková  • 16' Masalovová  • 18' Stokowiecová  • 20' Masalovová  • 21' Wilczeková  • 23' Masalovová  • 25' Stokowiecová  • 27' Jasinowská  • 29' Masiudaová  • 30' Masiudaová  • 33' Stokowiecová  • 33' Masalovová  • 37' Jasinowská  • 38' Masalovová  • 45' Polańská  • 50' Jasinowská  • 51' Jasinowská  • 53' Jasinowská  • 56' Jasinowská  • 58' Wilczeková  • 58' Grabińská
29:33
(17:16)
Šaľa
Šaľa
4' Ščipová   • 9' Ušiaková   • 12' Somogyiová   • 16' Rácková   • 16' Tulipánová   • 18' Somogyiová   • 19' Pócsíková   • 20' D. M. Vargová   • 21' D. M. Vargová   • 23' Pócsíková   • 23' B. Königová   • 25' Rácková   • 27' L. Ratvajská   • 28' D. M. Vargová   • 30' L. Ratvajská   • 32' Matušincová   • 33' Ušiaková   • 34' Varjassiová   • 36' Somogyiová   • 40' B. Königová   • 44' Ščipová   • 46' Tulipánová   • 48' B. Königová   • 49' Varjassiová   • 50' Ščipová   • 52' Matušincová   • 53' B. Königová   • 55' Ščipová   • 57' Ščipová   • 58' B. Königová   • 59' Ščipová
KPR Ruch
Ciesiółkaová, K. Gryczewská – Jasinowská, Polańská, Wilczeková, Kolonková, Masiudaová, Kielová, Radlaková, Grabińská, Stokowiecová, Masalovová.
Šaľa
Furgaláková, Vorzáčková – Takáčová, Rácková, D. M. Vargová, B. Königová, Pócsíková, Ščipová, Ušiaková, Tulipánová, Somogyiová, Zlatinská, Varjassiová, L. Ratvajská, Matušincová.

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost.
KPR Ruch Chorzów – HK Slovan Duslo Šaľa 29:33 (17:16)
Nejvíce branek: Jasinowská 8, Masalovová 7/1, Stokowiecová 6 – Ščipová 8/2, B. Königová 5, D. M. Vargová 3. Sedmimetrové hody: 2/1 – 3/2. Vyloučení: 2:6. ČK: Tulipánová (SAL).
60'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Olívia Ščipová).
60'
Vyloučení v týmu KPR Ruch Chorzów (Polina Masalovová).
59'
Olívia Ščipová na druhé straně ale přidává další branku a nejspíš rozhoduje o vítězství slovenských hráček na horké půdě polského týmu.
58'
Klaudia Grabińská v závěru snižuje na rozdíl dvou branek.
58'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Barbara Königová).
58'
Gól vstřelil tým KPR Ruch Chorzów (Katarzyna Wilczeková).
57'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Olívia Ščipová).
56'
Gól vstřelil tým KPR Ruch Chorzów (Karolina Jasinowská).
55'
Olívia Ščipová po další domácí ztrátě posílá v závěru slovenské hráčky už do tříbrankového vedení.
53'
Barbara Königová se prosazuje z dalšího brejku střelou k tyči.
53'
52'
Karolína Matušincová se prosazuje střelou o zem z brejku.
51'
50'
50'
49'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Petra Varjassiová).
48'
Barbara Königová dokázala se prosdit střelou k tyči.
47'
Polina Masalovová neproměnila sedmičku.
47'
Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Martina Tulipánová).
46'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Martina Tulipánová).
45'
Marcelina Polańská dokázala využít volného prostoru a znovu tak poslat svůj tým do vedení.
44'
Olívia Ščipová se prosazuje z pravé střelou o zem k levé tyči.
42'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KPR Ruch Chorzów (Polina Masalovová).
42'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Nikola Rácková).
42'
Oproti prvnímu poločasu se nám hra mírně uklidnila. Je vidět že nikdo nechce udělat zbytečnou chybu.
40'
Střeloucké smůlu na obou stranách teď protrhuje povedenou střelou k tyči Königová.
39'
Opět se nám na hřišti množí nepřesnosti na obou stranách.
38'
Polina Masalovová přidává už svou šestou branku v dnešním utkání.
37'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Karolína Matušincová).
37'
Karolina Jasinowská se na druhé straně postarala o rychlé vyrovnání.
36'
Liza Somogyiová proměňuje brejk nádherným lobem.
34'
K vidění jsou teď nepřesnosti na obou stranách.
34'
Máme znovu vyrovnáno a to zásluhou Petry Varjassiové, která se prosazuje střelou k tyči.
33'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Martina Tulipánová).
33'
Polina Masalovová vrací vedení znovu na domácí stranu.přízemní střelou.
33'
Nina Ušiaková dokázala na druhé straně odpovědět po skvělé kombinaci.
33'
Natalia Stokowiecová na druhé straně se prosazuje střelou k levé tyči .
32'
Karolína Matušincová si udělal prostor a zakončila za pozice pivota mezi ruky brankářky soupeře.
31'
30'
30'
Oddechový čas pro domácí.
30'
Paulina Masiudaová se prosazuje střelou z dálky přes blokující hráčky.
30'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Lenka Ratvajská).
29'
Gól vstřelil tým KPR Ruch Chorzów (Paulina Masiudaová).
28'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Diana Maria Vargová).
27'
Jasinowská přízemní střelou na druhé straně znovu odpovídá a vrací domácí hráčky do vedení.
27'
Lenka Ratvajská se postarala přízemní střleou znovu o vyrovnání.
25'
Natalia Stokowiecová vrací povedenou střelu vedení na domácí stranu.
25'
Nikola Rácková trestá chybu domácích a vyrovnvává stav tohoto utkání.
23'
Barbara Königová střelou z dálky trefila přesně za záda domácí brankářky.
23'
Na druhé straně se poměrně rychle prosadila znovu Masalovová.
23'
Katarína Pócsíková si udělala prostor a z hranice brankoviště trefila k levé tyči.
21'
Katarzyna Wilczeková se prosazuje střelou podél brankářky soupeře.
21'
20'
20'
Diana Maria Vargová na druhé straně po pár přihrávkách dokázala prostřelilt vše co ji stálo v cestě.
20'
Gól vstřelil tým KPR Ruch Chorzów (Polina Masalovová).
19'
Katarína Pócsíková po chybě domácích trestá rychlou brankou.
18'
Opět hostující hráčky ihned po rozehrání se dokázaly znovu prosadit, tentokrát to nebylo po třech ale po devíti sekundách.
18'
Natalia Stokowiecová se prosazuje střelou k tyči.
18'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Liza Somogyiová).
17'
16'
Martina Tulipánová ihned po rozehrání a po třech vteřinách snižuje na rozdíl tří branek.
16'
Paulina Masiudaová přidává po rychlé akci další domácí branku.
16'
Nikola Rácková protrhla hostující smůlu, když se prosazuje z pozice pivota střelou o zem.
14'
Po další chybě hostujících hráček se prosazuji znovu domácí a to zásluhou Wilczeková.
12'
Katarzyna Wilczeková z rychlé protiakce po chybě hostujících hráček přidává další branku.
12'
Somogyiová se prosazuje z hranice brankoviště z pozice pravého křídla.
11'
Hra se nám dost kouskuje, další kdo viděl žlutou kartu byla Wilczeková.
10'
10'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Barbara Königová).
10'
Žlutá karta pro tým HK Slovan Duslo Šaľa (Barbara Königová).
9'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Nina Ušiaková).
8'
7'
7'
Žlutá karta pro tým HK Slovan Duslo Šaľa (Karolína Matušincová).
5'
Gól vstřelil tým KPR Ruch Chorzów (Natalia Stokowiecová).
4'
3'
2'
2'
1'
Utkání budou řídit čeští rozhodčí Přemysl Fukala a Radek Mohyla.
Polskému týmu zatím v průběžně tabulce patří předposlední třinácté místo. Zatím její hráčky získaly jediný bod za jednu remízu, ve třech ostatních zápase odešly ze hřiště poraženi.

Šala je na tom v tabulce úplně stejně, s tím že mám odehráno o jeden zápas méně. V tabulce díky lepšímu skóre je na pozici dvanácté.
Hezký den všem fanouškům házené, vítáme vás u sledování online přenosu z 4. kola Mol ligy žen. V rámci našeho online přenosu vám přibližíme zápas mezi KPR Ruch Chorzów a HK Slovan Duslo Šaľa. Zápasem vás provede Michal Chadim.