Házená - MOL liga ženy - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Poruba - 19. února 2022   15:00

Písek
Písek
11' Chlupová  • 16' Chlupová  • 17' Stellnerová  • 18' T. Pokorná  • 19' T. Pokorná  • 31' T. Pokorná  • 34' K. Kubišová  • 36' K. Kubišová  • 38' T. Pokorná  • 39' T. Pokorná  • 43' Stellnerová  • 47' K. Kubišová  • 48' T. Pokorná  • 51' E. Svobodová  • 53' Součková  • 54' Součková  • 56' Součková
21:19
(9:8)
Poruba
Poruba
2' Baumbachová   • 4' Konečná   • 10' Konečná   • 13' Salašová   • 13' Desortová   • 21' Ka. Rajová   • 23' Desortová   • 28' Konečná   • 35' Konečná   • 37' Baumbachová   • 40' Maiwaelderová   • 42' Maiwaelderová   • 44' Maiwaelderová   • 48' Ka. Rajová   • 50' Šmidáková   • 50' Maiwaelderová   • 52' Baumbachová   • 58' Desortová
Písek
Bareš, Uhlíř.
Poruba

Sokolské derby je u konce. Ze zisku dvou bodů se radují domácí Písečanky, které po dramatickém utkání udolaly své soupeřky z Ostravy o dvě branky – 21:19. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezký večer.
Sokol Písek – DHC Sokol Poruba 21:19 (9:8)
Nejvíce branek: T. Pokorná 8/2, K. Kubišová 3, Chlupová 3/1 – Konečná 4, Desortová 4/1, Maiwaelderová 4. Rozhodčí: Bareš, Uhlíř. Sedmimetrové hody: 6/3 – 5/3. Vyloučení: 1:3.
60'
Dybalová je po faulu vyloučena na dvě minuty.
60'
Do konce utkání zbývá necelá minuta.
59'
Oddechový čas pro domácí.
59'
Šmidáková vykřesala jiskru naděje, po úspěšném sedmimetrovém hodu.
58'
Desortová skóruje po rychlém brejku. Trenér Poruby hecuje své hráčky slovy: pojďte, ještě to zkusíme!
57'
Další ztracený míč Poruby. Troufám si tvrdit, že o dnešním vítězi je rozhodnuto.
56'
Součková navyšuje náskok domácích hráček na čtyři góly.
56'
Nepřesná přihrávka zastavila útok Poruby, s hostujícím týmem to nevypadá dobře...
55'
Oddechový čas pro hosty.
54'
Součková se prosadila i tentokrát. Náskok Písku opět vzrostl na rozdíl tří branek.
53'
Součková tentokrát mířila lépe.
52'
Součková nechala vyniknout hostující gólmanku Mučkovou. Protiútok úspěšně zakončila Baumbachová.
51'
Svobodová zamířila k levé tyči, Písečtí mohou být o trochu klidnější.
50'
Maiwaelderová zakončila rychlý protiútok Poruby a schyluje s k pořádnému dramatu.
50'
Šmidáková zakončila pohlednou kombinaci Ostravanek.
49'
48'
Pokorná prostřelila Hřebejkovou do středu brány.
48'
Rajová zakončila přečíslení hostujících hráček.
47'
Kubišová stála na konci pohledné souhry domácích hráček.
46'
45'
Chlupová ze sedmičky zamířila vedle pravé tyče.
44'
Maiwaelderová se postarala o rychlou odpověď.
43'
Stellnerová byla za svou bojovnost na pivotu odměněna vstřelenou brankou.
42'
Maiwaelderová měla na levém křídle spoustu prostoru, kterého dokázala využít.
41'
Neskutečná Bezpalcová vyrazila sedmičku Dybalové. Domácí gólmanka je dnes jako stěna!
40'
Maiwaelderová se prosadila z levé strany.
39'
Pokorná skórovala s pomocí pravé tyče.
38'
Pokorná vyslala mířenou střelu pod horní tyč a náskok Písku je opět tříbrankový.
37'
Baumbachová je autorkou desáté branky Poruby. Její střela zapadla přesně k levé tyči.
36'
Kubišová zamířila do protipohybu Hřebejkové.
35'
Konečná se probojovala přes bránící hráčku a následně zamířila k tyči.
34'
Kubišová zamířila k levé tyči a Písek odskakuje soupeřkám na rozdíl tří branek.
33'
Gól Stellnerové neplatí kvůli přešlapu.
32'
Salašová měla stoprocentní šanci, ale proti byla Bezpalcová, která vytáhla famózní zákrok nohou.
31'
Pokorná otevírá skóre druhé půle.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 15:51.
30'
30'
Chlupová v závěru půle proměnila sedmimetrový hod a Písek půjde do druhého dějství s jednobrankovým náskokem.
30'
Rozběhla se poslední minuta prvního poločasu.
28'
Konečná měla na pivotu dostatek času a prostoru, aby mohla přesně zamířit do pravého horního rohu.
27'
Pokorná vyslala Kubišovou do úniku, která vrací Písku vedení.
26'
Hřebejková rukou vyrazila sedmičku Pokorné. Poruba hraje v plném počtu.
24'
24'
Rajová usedá k dvouminutovému trestu.
23'
Desortová vypustila milimetrovou střelu do pravé šibenice.
21'
Bezpalcová zastavila sedmimetrový hod Dybalové.
21'
Rajová skóruje po samostatném úniku.
21'
Kubišová oslabí Písek na dvě minuty.
20'
Pešková trefila Hřebejkovou do obličeje. Hostující brankářka se otřela rukávem a pokračuje ve hře.
19'
Pokorná skóruje po samostatném úniku. Poruba již hraje v plném počtu.
18'
Pokorná využila početní výhodu, když zamířila do protipohybu hostující brankářky.
17'
Salašová oslabí Porubu na dvě minuty.
17'
Stellnerová srovnává skóre.
17'
Bezpalcová podržela Písek dobrým zákrokem.
16'
Chlupová se trefila přesně pod víko a vedení Poruby se ztenčilo na pouhou jednu branku.
14'
Roháčková byla na střídačce příliš aktivní a sudí jí udělil žlutou kartu.
13'
Desortová se postarala o odpověď.
13'
Žlutá karta pro Salašovou.
13'
Pokorná na značce sedmimetrového hodu překonala také Mučkovou.
12'
Pokorná byla tentokrát na sedmičce úspěšná, když chytře přelobovala Hřebejkovou.
11'
Trápení Písku přerušila Chlupová, která po průniku hostujícími hráčkami prostřelila i gólmanku Poruby.
10'
Konečná zvyšuje náskok Poruby již na čtyři branky. Úvod utkání patří jednoznačně hostujícím hráčkám. Domácí trenérka reaguje oddechovým časem.