MS v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Švédsko  : Angola - 14. ledna 2019   20:30

Švédsko
Švédsko
1' Palicka  • 2' Tollbring  • 4' Gottfridsson  • 7' Ekberg  • 8' Nielsen  • 10' L. Nilsson  • 11' Andersson  • 13' L. Nilsson  • 13' Tollbring  • 16' Lagergren  • 17' Ekberg  • 18' Ekhdal du Rietz  • 20' A. Nilsson  • 24' Palicka  • 25' Gottfridsson  • 26' Andersson  • 27' Wanne  • 28' Andersson  • 36' Nielsen  • 39' Ekberg  • 39' Gottfridsson  • 41' A. Nilsson  • 44' Zachrisson  • 45' Jeppsson  • 45' Zachrisson  • 46' Zachrisson  • 48' Andersson  • 48' Andersson  • 53' Wanne  • 56' Zachrisson  • 57' Jeppsson  • 59' A. Nilsson  • 60' Zachrisson
37:19
(19:14)
Angola
Angola
1' Pascoal   • 3' Hebo   • 3' Hebo   • 10' Hebo   • 11' Hebo   • 12' Hebo   • 14' Pascoal   • 17' Hebo   • 19' Teca   • 22' Nascimento   • 23' Nascimento   • 34' Almeida   • 43' Hebo   • 55' Sibo   • 58' Nascimento   • 60' Sibo
Švédsko
Angola

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer!
Je konec! Švédsko zvládlo dnešní duel s Angolou a poráží afrického soupeře vysoko 37:19! V prvním poločase se Angola ještě docela držela a zaostávala jen o pět branek! Ve druhé půli už však africký celek přidal jen pět gólu a Švédsko s přehledem navýšilo svůj náskok. V závěru zcela dominovalo a jeho střelecký účet se zastavila na čísle 37!
60'
V samotném závěru utkání si na pěknou přihrávku naběhl Sibo a uklidil íč do sítě.
60'
Zachrisson dostal přihrávku do úniku a střelou o zem přidal další gól.
59'
A. Nilsson setřásl hned tři obránce, kteří mu dýchali na záda a v pádu dokázal zavěsit.
58'
Nascimento se klamavým pohybem zbavil obránce a prostřelil brankáře.
57'
Jeppsson dostal přihrávku na levou stranu a dělovkou pod břevno přidal další zásah.
56'
Zachrisson se na druhé straně uvolnil na pravém křídle a obloučkem překonal vyběhnutého brankáře.
55'
Nascimento dostal přihrávku na levou stranu a zakončil přímo pod břevno.
54'
Náskok Švédska se stále navyšuje! Krásnou dělovkou ze sedmimetrového hodu se prosadil Tollbring.
53'
Naopak Švédům spadne do branky opravdu všechno! V pádu se z otočky prosadil Wanne.
51'
Angola se v útoku hodně trápí! Africký celek se znovu snažil zakončit, ale už nefunguje ani přesnost.
50'
Navíc přichází další zásah Švédska a deset minut před koncem zápasu máme zaděláno na pořádný debakl.
49'
Sebo se tlačil mezi dva obránce Švédska, jenže ti mu nedali prostor a připravili Angolu o míč.
48'
Švédové pokračují ve skvělém výkonu a přidávají třicátou branku! Jejím autorem je Andersson.
48'
Na druhé straně dostal prostor na středu Andersson a rychlým švihem překonal brankáře.
47'
Africký celek se usadil na polovině soupeře, dlouho si hledal prostor k zakončení, nicméně obrana Švédska hraje skvěle.
46'
Švédsko hraje ve velké pohodě! Zachrisson tentokrát zakončil svůj únik po pravém křídle.
45'
Zachrisson dostal přihrávku do úniku a parádní střelou mezi nohy brankáře přidal další gól.
45'
Švédsko odskakuje na rozdíl deseti branek! Další gól favorizovaného výběru přidal Jeppsson.
44'
Zachrisson obdržel přihrávku na pravé křídlo, nádherně se uvolnil a poslal míč pod břevno.
43'
Hebo si naskočil proti soupeřově obraně a vymetl horní roh branky.
42'
Tempo hry ve druhém poločasu pořádně opadlo. Ani jeden z týmů se už nikam netlačí.
41'
A další zásah favorizovaného celku! Andreas Nilsson dostal prostor na středu a zamířil do dolního rohu.
39'
Gottfridsson se dostal k vlastní odražené střele a pohotovou dorážkou navýšil náskok Švédů na osm branek.
39'
Až nyní dokázali seveřané přidat další branku! Rychlou akci zakončil střelou pod břevno Ekberg.
38'
Ani Švédové však nebyli úspěšní. Střela z levé strany skončila v rukách pozorného brankáře.
37'
V úvodu druhé půle moc branek nepadá. Oba brankáře zatím vytáhli několik efektních zákroků.
36'
Švédové pokračují v aktivním útočení. Další přesnou střelou se prosadil J. Nielsen.
36'
Až nyní se dočkali také Švédové! Sedmimetrový hod zužitkoval Ekberg.
35'
Hebo si při dalším průniku před švédskou branku pomohl útočným faulem, což neuniklo zraku hlavního arbitra.
34'
Až nyní se Angola konečně dočkala! Sedmimetrový hod proměnil Almeida.
33'
Africký celek se opět usadil před soupeřovou brankou, jenže Ferreira trefil dobře postaveného brankáře.
32'
Appelgreen předvedl další parádní zákrok! Střelci Angoly se v úvodu druhé půle trápí.
31'
Angola se v úvodu druhého poločasu nastěhovala před branku soupeře, jenže nikdo ve žlutém nedokázal zakončit.
31'
První poločas končí! Po úvodní půlhodině hry mohou být spokojenější házenkáři favorizovaného Švédska, kteří si vypracovali náskok hned v úvodu! Angola se sice po dvaceti minutách dokázal zvednout a stáhla náskok Seveřanů na dvě branky, ale Švédsko poté znovu zlepšilo svůj výkon a po třiceti minutách vede 19:14.
30'
30'
Ferreira ještě v závěru první půle proměnil sedmimetrový hod.
29'
Ekberg tentokrát zaváhal u sedmičky a poslal míč kousek nad břevno.
29'
Švédově se v závěru prvního poločasu nikam neženou a snaží se především kombinovat s míčem.
28'
Andersson dostal moře prostoru ve středu a bez problémů si došel pro gól.
27'
Wanne si naskočil na vysokou přihrávku a pohotově poslal míč pod břevno.
26'
Gól vstřelil tým Švédsko (Kim Andersson).
26'
Hebo zahrával sedmimetrový hod a uklidil míč přímo k tyči.
25'
Švédové si berou zpět své čtyřbrankové vedení zásahem Gottfridsona.
25'
Hebo se znovu dostal do zakončení, jenže jeho skákavý pokus skončil na tyči!
24'
Po delší době se trefila také Švédové! Průnik po levém křídle zužitkoval Palicka.
23'
Angola se svému soupeři začíná nebezpečně přibližovat. Nascimento tentokrát utekl středem hřiště a střelou pod břevno se nemýlil.
22'
A další přesný zásah na straně Angoly! Střelou přes celé hřiště do prázdné branky skóroval Nascimento.
21'
Angola zahrávala sedmimetrový hod, který s přehledem proměnil Ferreira.
21'
Hebo se uvolnil středem hrací plochy a vypálil z hranice brankoviště. Jeho dělovku zastavila až horní tyč.
20'
Andreas Nilsson dostal přihrávku na levé křídlo a střelou v pádu překonal brankáře.
19'
Angola se směrem dopředu snaží hrát aktivně a nyní se opět dočkala zasloužené odměny. Teca se prosadil z otočky.
18'
Seveřané poprvé v utkání utíkají soupeři na rozdíl pěti branek. Další únik přetavil v branku du Rietz.
17'
Na druhé straně však sedmimetrový hod proměnil Ekberg.
17'
Angola zatím nechce pustit soupeře do většího trháku. S pohotovou odpovědí přispěchal Hebo.
16'
Švédsko přidává další gól a odskakuje na rozdíl čtyř branek! Za Seveřany se prosadil Lagergren.
15'
Angola se znovu dostala do útoku, jenže Hebo se svým průnikem po levém křídle neuspěl a nechal se připravit o míč.
14'
Gól vstřelil tým Angola (Otiniel Pascoal).
13'
Tollbring utekl obraně soupeře a svůj únik vyšperkoval brankou.
13'
Nilsson se prosmýkl kolem obránce a trefil se odrazem o zem.
12'
Hebo hraje ve velké pohodě a přidává další krásnou branku!
11'
Švédové se hned po obdržené brance vydali vpřed a Andersson propálil vyběhnutého brankáře.
11'
Na hřišti teď padá hodně branek! Další přesný zásah přidal Hebo!
10'
Švédsko dokázalo okamžitě odpověděl L. Nilsson.
10'
Po delší době se dokázala prosadit také Angola! Po rychlé kombinaci a předávce se trefil Hebo.
9'
Švédové zcela dominují dění na palubovce. Nielsen znovu pálil ze střední vzdálenosti, ale dělovkou netrefil branku.
8'
Angola začíná ztrácet hned v úvodu utkání! Další branku Švédska přidal střelou obloučkem J. Nielsen.
7'
Favorizovaný celek poprvé v utkání odskakuje na rozdíl dvou branek! Rychlou akci po pravém křídle zakončil Ekberg.
6'
Ekberg se postavil k sedmimetrovému hodu a střelou do dolního rohu poslal Švédsko do vedení.
5'
Angola se tentokrát usadila před brankou favorizaného celku, ale nikdo ve žlutém nedokázal zakončit.
4'
Gottfridson se dostal do dalšího rychlého protiútoku, který zakončil jedovatou střelou.
3'
Hebo dostal další krásnou přihrávku, prosmýkl se kolem obránce a zakončil k tyči.
3'
Gól vstřelil tým Angola (Romé Hebo).
2'
Tollbring dostal přihrávku do dobré pozice a svůj únik proměnil střelou pod břevno.
1'
1'
Gól vstřelil tým Švédsko (Andreas Palicka).
1'

Švédsko: Thulin, Appelgren, Palicka – L. Nilsson, Andersson, Ekhdal du Rietz, Nielsen, A. Nilsson, Zachrisson, Arnesson, Gottfridsson, Lagergren, Jeppsson, Tollbring, Ekberg, Darj, Wanne.

Angola: Muachissengue, Gouveia – Quitongo, Teca, Hebo, Lopes, Pascoal, Maneco, Nascimento, Almeida, Tati, Chicola, Pedro, Lourenco, Ferreira, Sibo..
Švédsko

Švédsko je považovanáno za jednoho z adeptů na postup ze skupiny. Seveřané totiž hrají vyrovnané zápasy i s týmy absolutní světové špičky. Na úvod letošního šampionátu vyzvali Švédové Egypt a po dobrém výkonu zvítězili 27:24.
Angola

Angola je africkým celkem, který se pravidelně účastní světových šampionátů. Ve skupině D s Katarem, Švédskem, Maďarskem, Argentinou a Egyptem může být hodně nebezpečným týmem. Angola to navíc potvrdila v úvodním duelu, ve kterém přehrála Katar 24:23 a připsala si důležité body do tabulky.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům házene! Vítejte u sledování textového přenosu z Mistrovství světa mezi Švédskem a Angolou. Duel startuje ve 20:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.