Zlín
Šarman (17. Lekeš) – Šindelek, Hoferek, Talafa, Mikulík, Riedl, Forman, Prokeš – Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Dluhoš, Hrazdíra, Macík, Liss.
Trenér: Radek Pšurný

Ode mne je to pro dnešek vše, napočtenou u dalších onlajnů.
Ve třetí třetině sice hosté bleskově snížili a viditelně usilovali o další branky, ale AZ si už vedení a výhru pohlídal.
59:55'
Ještě si Ludvík připsal dva zákroky, ale na výsledek to nemá žádný vliv.
59:25'
Naopak je tu AZ na návštěvě útočného pásma.
58:55'
Hosté jen nahazují do útočného pásma, více se jim nedaří.
58:05'
Domácí dva hráči se sice při napadání zlínské rozehrávky ve středním pásmu srazili, ale nakonec se jim jejich snaha podařila dokonat.
57:14'
Na druhé straně napřáhlpo rychlém přechodu středního pásma Kráčalík, Ludvík puk tlumí va výstroji.
56:48'
Adámek vyvezl puk i zakončil svou akci, ale střelou mimo.
55:56'
Handl a po něm i Talafa to zkusili střelami od modré, ale nemířili přesně.
55:16'
Ofsajd AZetu.
55:06'
Po delší době útočná akce AZetu. Nejprve Mastič sice nepropálil obránce, ale pak přeci jen Černého nahození musel Lekeš tlumit v lapačce.
54:00'
Teď se ze sevření soupeře na chvíli havířovští uvolnili.
53:30'
Opět je tu nápor Beranů.
52:45'
Hosté jsou nyní výrazně aktivnější a havířovští jen s obtížemi puk vyvezli do jejich pásma.
52:15'
Teď sice puk domácímu gólmanovi po střele Riedla vypadl, ale obránci jej odvezli mimo střelecké pozice.
51:30'
Na druhé straně pohotově po buly pálil Kopčil, Ludvík schoval puk v náručí.
51:22'
Pavlačka se prodral z pravého křídla až do zakončení, Lekeš u své tyče pozorný i proti dorážce.
51:01'
Ludvíkův spolehlivý zákrok po Dluhošově střele.
49:09'
Černý pálil od modré, Lekeš spolehlivě betonem vyráží.
48:43'
Bochnak nebezepčně dorážel u pravé Lekešovy tyče. Hostující gólman odolal a pak jej obránci odtáhli pryč.
48:02'
Ofsajd Havířova.
47:41'
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Riedl – 2 min., podražení).
47:05'
Zato Mastičova samostatná akce byla nejen pohledná, ale vedla i k poměrně nebezpečnému zakončení.
46:33'
Na druhé straně se snažil něco vymyslet Macík, ale neuspěl.
45:57'
Pavlačka zavezl puk do útočné třetiny, ale pak svou přihrávkou vyhnal spoluhráče ven.
45:22'
Buly na zlínské modré.
44:48'
Hosté se teď na chvíli usadili v útočném pásmu, ale puk klouže po mantinelech a z toho nebezpečí pro AZ nevyplývá.
43:34'
Havířovští nahazují do útočného pásm a napadají zlínskou rozehrávku.
42:58'
42:52'
Hosté se stále nemohou dostat ze svého pásma.
42:21'
Adámek vyvezl puk z obranného pásma až k Lekešově brance.
41:52'
Puk je za hostující brankou.
40:58'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Frančiak – 2 min., hákování).
40:12'
Zlín právě vstřelil branku!
Bleskový nástup Beranů do třetí třetiny. MICHAL KOPČIL propálil Ludvíka snižuje na 2:4. Asistence Vojtěch Riedl a Michal Dluhoš.
40:01'
Ve druhé třetině nejprve hosté snížili v přesilovce, ale AZ si za chvíli vzal svůj tříbrankový náskok zpět. K výhře má tedy blíže, ovšem ještě není nic hotovo.
Třetí třetina začne v cca 15:32.
40:00'
39:40'
Bochnak šel sám do dvojice obránců, jeho střela z pravého kruhu zaduněla na Lekešově betonu.
38:52'
Talafa od modré nabízel střílenou přihrávku na teč, ale nenašel hůl žádného ze spoluhráčů.
38:30'
Lekešův zákrok přerušuje hru.
37:54'
Zásah zlínské střídačky, hra přerušena.
37:30'
Hosté teď dobře napadali havířovskou rozehru a udrželi se v útočném pásmu. Následná střela ale nebyla vůbec nebezpečná.
36:56'
36:30'
Puk je ve zlínské třetině.
35:59'
Domácí se nejprve osvobodili a pak se dokonce hosté dopustili icingu.
35:45'
Mikulíkova bomba zaduněla na Luvíkově betonu.
35:19'
Havířov je ve čtyřech.
35:12'
Talafova střela od modré sražena nad branku.
Hosté mají k dipozici 23 vteřin přesilovku 5 na 3.
34:56'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Dabrovski – 2 min., vražení na hrazení).
34:42'
Mikulík pálil od modré těsně vedle.
33:50'
Buly na havířovské modré.
33:19'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Pavlačka – 2 min., nedovolené bránění).
32:55'
Bochnak schoval svou střelu za obránce a vylekal Lekeše.
31:30'
Kopčil se krásně prosmýkl po křídle až do zakončení, ale na Ludvíka nevyzrál.
30:13'
Havířov právě vstřelil branku!
Vzápětí je tu čtvrtý gól AZetu. LUKÁŠ ADÁMEK nahodil puk z poza branky a jeden z hostujících hráčů si jej srazil do branky. Bez asistence.
29:39'
Čempel upaloval za vyhozeným kotoučem a už už se chystal sám zakončovat, ale nakonec mu puk utekl z čepele.
29:07'
Ludvík pozorný u své levé tyče proti Handlově střele.
28:53'
Puk vyletěl na zlínskou střídačku, hra přerušena.
28:22'
Bochnak se točil s pukem kolem zlínské branky, ale nakonec se do zakončení nedostal.
27:46'
Ludvík si vyjel za branku rozehrát nahozený puk.
26:45'
Souboj o puk ve zlínském pásmu, hosté nakonec zakládají útok.
25:47'
Hosté přesilovku bleskově využívají. TADEÁŠ TALAFA napřáhl na modré a jeho bomba se zastavila až v havířovské brance. Asistence Vojtěch Riedl.
25:31'
Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Koubek – 2 min., napadení).
25:02'
Urbančík zachytil puk ve středním pásmu a založil útok AZetu.
24:14'
Hrazdíra pálil z pravého křídla, Ludvík má puk v náručí.
23:35'
Talafova bomba od modré proletěla nad havířovskou brankou.
22:40'
Kráčalík dorážel na brankovišti na Ludvíka, ten odolal.
22:10'
Střela od modré zaduněla za zlínskou brankou.
21:44'
Nakonec jej vyváží havířovští do útoku.
21:26'
Početný houf hráčů nyní bojuje o puk u mnatinelu v havířovském pásmu.
20:01'
Tak první třetinu sice začali aktivněji hosté, ale tři vstřelené havířovské branky dávají jasný signál, kdo jde do šaten spokojenější.
Druhá třetina začne v cca14:48.
20:00'
19:50'
Rychlá akce hostů, Bednařík pálil tvrdě, ale těsně mimo.
19:36'
Topolanský zachytil rukavicí puk ve středním pásmu a hned se vydal do útoku, je však zastaven ofsajdem.
19:22'
Nepřesná rozehra hostů znamená odpískaný icing.
18:40'
Bochnak číhal na přihrávku na zlínském brankovišti, na poslední chvíli ji obránce zastavil.
17:45'
Hned pětice hráčů bojuje o puk v rohu zlínské třetiny, nakonec jej získali hosté, kteří byli v mírné převaze.
16:30'
16:04'
Tři branky během 10 minut vyhánějí z branky Zlína Dominika Šarmana, který přenechává své místo Ivo Lekešovi.
16:04'
Havířov přidává další branku a už vede 3:0. MATĚJ ČEMPEL dostal přihrávku ze strany na brankoviště a střelou z první po ledě překonal Šarmana. Asistence Antonín Zmarzlák.
15:35'
Hosté jen nahodili do útočného pásma a do útoku jde AZ.
15:01'
Tvrdé souboje ve zlínském pásmu, mantinely jen duní.
14:17'
Chludil nahodil puk na Ludvíka, ten s přehledem zachytil a rozehrál.
13:35'
Domácí teď jen nahodili puk do útočné třetiny a pak šli střídat.
12:53'
Frömel nebezpečně dorážel u levé Ludvíkovy tyče, ale havířovský gólman odolal.
12:38'
Hostující Macík vybojoval puk ve středním pásmu a pak i vystřelil, ale hodně mimo.
12:04'
11:28'
Mastič v situaci 1 na 1 neprostřelil obránce.
10:50'
Bochnakova střela z mezikruží míří těsně nad.
10:15'
Ale nakonec se AZ v této přesilovce přeci jen prosazuje. MARTIN PAVLAČKA dostal přihrávku z poza branky a střelou z první prostřelil ležícího gólmana. Asistence Kevin Horváth.
10:07'
I v této přesilovce AZetu se zatím Zlín v pohodě brání.
09:26'
Vhazování na havířovské modré.
09:06'
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Frömel – 2 min., faul kolenem).
07:36'
Vstřelená branka havířovské povzbudila a nyní jsou to oni, kdo tlačí svého soupeře.
06:14'
Tak nakonec jsou to domácí, kdo otevírá skóre zápasu. LUKÁŠ ADÁMEK dostal puk do jízdy, prosmýkl se kolem obránce a s trochou štěstí překonal Šarmana, který si na jeho zakončení sáhl, ale puk neudržel. Asistence Wiktor Bochnak a Antonín Zmarzlák.
05:50'
05:28'
Až nyní donucen hostující gólman Šarman k zákroku. V pohodě podržel pod lapačkou nahozený puk.
05:12'
Puk za domácí brankou.
04:38'
Špatně založený útok AZetu, hosté se v pohodě brání.
04:12'
Hosté se osvobozují.
03:50'
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Riedl – 2 min., vražení na hrazení).
02:55'
Útok domácích nepřekročil útočnou modrou čáru.
02:33'
První a ne moc náročný zákrok domácího gólmana Ludvíka.
02:16'
Hosté jsou v úvodu aktivnější, opět je těžiště hry v pásmu AZetu.
01:21'
Přetlačovaná o puk u mantinelu v rohu domácího pásma.
00:28'
Hosté nahodili puk za havířovskou branku, tím ale jejich útočná snaha končí.
00:01'
Oba týmy právě absolvují předzápasové rozbruslení, utkání za pár minut začne.

AZ RESIDOMO Havířov: Ludvík (Nowak) – Topolanský, Černý, Frančiak, Koubek, Dabrowski, Zmarzlák – Pavlačka, Jedlička, Čempel, Mastič, Bochnak, Adámek, Urbančík, Byčkov, Horváth.

Aukro Berani Zlín: Šarman (Lekeš) – Šindelek, Hoferek, Talafa, Mikulík, Riedl, Forman, Prokeš – Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Dluhoš, Hrazdíra, Macík, Liss.

Rozhodčí: Čahoj – Czubaj, Tomis.
Vítáme vás u on-line přenosu.

Extraliga mladšího dorostu dnes na havířovském ledě svede proti sobě domácí AZ a hostující Zlín. Půjde o souboj tabulkových sousedů. AZ je zatím v nadstavbové skupině B na 3. místě se ziskem 61 bodů, Zlín je jen o příčku a bod za ním.

V posledním kole se v pátek AZetu podařilo poprvé v sezoně porazit silné Vítkovice a to výsledkem 5:4sn. Zlín podlehl doma Přerovu 2:3p.

Oba soupeři se letos střetli již 4x a dosavadní bilance je vyrovnaná. AZ doma vyhrál 1:0 a 5:0. Berani na svém ledě 3:1 a 3:2

Kdo se bude radovat tentokrát, uvidíme v sobotu odpoledne. Utkání začíná v 14:00.