KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vitaz : Jekatěrinburg - 11. ledna 2018   17:30

Vitaz
Vitaz
1:5
(0:3, 1:0, 0:2)
Jekatěrinburg
01:53' Chripunov  (Timašov, Golyšev) • 09:18' A. Garejev   • 14:11' Michnov  (A. Garejev, Ljamin) • 44:32' Golyšev  (Trjamkin, Alexej Vasilevskij) • 55:15' Milovzorov  (Krikunov, Kučerjavenko)
Vitaz
Saprykin (10. Samonov) – S. Romanov, Mozík, Katičev, Jepišin, Voronkov, Gimajev, A. Semjonov – Afinogenov, A. Nikulin, Makejev – Horák, Rendulić, Švec-Rogovoj – A. Lazarev, Kopejkin, D. Sjomin – Vyglazov, Jacenko, Dvurečenskij – Moisejev.
Odinš, Lavrentěv – Šeljanin, Golovjov
Viťaz Ice Palace

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Československá stopa v utkání

Roman Horák (CEC) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:50
Vojtěch Mozík (CEC) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:26
Michal Čajkovský (JEK) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 12:13
Jakub Kovář (JEK) – 60 minut, 1 gól, 97,14%
Střely na branku: 40 – 35
Je konec! Avtomobilist Jekatěrinburg zvládl utkání na ledě Viťazu s velkým přehledem a zvítězil 5:1! O svém triumfu rozhodli hosté už v první třetině, kterou vyhráli 3:0! Ve třetí části se sice domácí tlačili do útoku, jenže Anatolij Golyšev přidal čtvrtou branku a pět minut před koncem napsal tečku za dnešním utkáním Jegor Milovzorov ! Hosté tak stáhli náskok Kazaně na jediný bod!
59:10'
Nikolaj Timašov si v obranném pásmu vzal odražený puk, poslal přihrávku za branku a odjel střídat. Hosté už chtějí dohrát zápas s pukem na hokejce.
58:26'
Alexej Michnov si v útočném pásmu najel na prudkou přihrávku a okamžitě kotouč poslal na branku. Jeho ránu Samonov schoval do lapačky.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:29'
Arťom Švec-Rogovoj bojoval o puk v obranném pásmu. Domácí útočník puk poslal o mantinel do středního pásma. Duel se už pouze dohrává.
57:10'
Kirill Ljamin bez větších problémů vyhodil puk bekhendem z vlastního pásma. Ljamin našel rozjetého Golyševa, který puk dopravil za branku.
56:10'
Anatolij Golyšev se ve středním pásmu dostal k odraženému kotouči, puk si pěkně zpracoval a nahodil jej na branku. Samonov raději přerušil hru.
55:15'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Jekatěrinburg přidává další branku a zcela jistě dnes zvítězí! Rychlé přečíslení hostujícího celku vyústilo v přihrávku do volného prostoru, odkud se trefil JEGOR MILOVZOROV! Asistence: Ilja Krikunov, Alexandr Kučerjavenko.
54:43'
Alexej Semjonov si v útočném pásmu nabruslil na přihrávku do jízdy, přehodil si puk na forhend a zápěstím prověřil pozornost Jakuba Kováře.
54:15'
Vitalij Popov projel s pukem do útočného pásma a po mantinelu jej poslal za branku. V útočném pásmu byl jen Dmitrij Megalinskij, který puk neudržel.
53:35'
Anton Lazarev si sjel na prudkou přihrávku za obranu hostujícího celku. Okamžitě k němu přistoupili dva obránci Jekatěrinburgu, kteří jej připravili o zakončení.
53:05'
Alexandr Torčeňuk si sjel na přihrávku před branku a dokonce stačil zakončit! Kotouč se z jeho hokejky odrazil mimo tři tyče domácí branky!
52:33'
Maxim Afinogenov dostal na modrou čáru přesnou přihrávku. Domácí útočník chtěl pohotově zakončit, jenže jeho ránu zablokoval první obránce.
52:05'
Jakub Kovář schoval do lapačky vysoký oblouček ze středního pásma. Hostující brankář rychle vyklepal kotouč na svého spoluhráče.
51:12'
Arťom Belockij prosvištěl s pukem na hokejce do útočného pásma. Belockému nepřišel nikdo pomoci a hostující celek tak přišel o kotouč.
50:18'
Jevgenij Česalin operoval s pukem v útočném pásmu, poslal přihrávku na modrou čáru, jenže nepřesnou pobídkou vyhnal spoluhráče do středního pásma.
49:38'
Vojtěch Mozík táhl akci domácího celku po pravé straně. Český hokejista vyvezl puk do středního pásma, odkud jej nahodil na branku. Své nahození už ale nedojel.
49:12'
Alexandr Kučerjavenko si sjel na přihrávku do útočného pásma, ale dobře postavený Anton Lazarev jej svým postavením vytlačil k mantinelu.
48:45'
V hale i přes nepříznivý výsledek panuje skvělá atmosféra. Stará se o ni také početná skupinka hostujících příznivců.
48:06'
Arťom Belockij i za tohoto stavu napadal rozehrávku domácích hokejistů. Hostující útočník dostal pod tlak Jepišina, který si musel pomoci vyhozením.
47:38'
Alexej Kopejkin táhl akci Viťazu středem ledové plochy, jenže se mu zlomil nůž a domácí hokejista upadl. Jekatěrinburg dal získal puk.
47:03'
Nikita Dvurečenskij si na modrou čáru sjel na přihrávku zadovkou. Domácí střelec ihned vypálil, jenže trefil prvního hráče v bílém dresu.
46:35'
Kirill Ljamin ustál souboj v rohu útočného pásma, krásně se otočil a přihrál na modrou čáru. Nikdo v bílém dresu si po jeho přihrávce netroufl na střelu.
46:10'
Maxim Afinogenov napadal rozehrávku Jekatěrinburgu v jeho obranném pásmu. Zkušení zadáci hostujícího celku však nezaváhali a s přehledem rozehráli.
45:27'
Jekatěrinburg v naprosté pohodě kontroluje vývoj dnešního utkání. Hosté nepouštějí soupeře do útočného pásma.
45:10'
Stěpan Chripunov zavezl puk do útočného pásma, bekhendem přihrál mezi kruhy, ale pozorný Anton Lazarev špičkou čepele vypíchl puk do bezpečí.
44:32'
Jekatěrinburg přidává další branku! ANATOLIJ GOLYŠEV se v útočném pásmu parádně uvolnil, objel obránce a střelou mezi nohy brankáře navýšil hostující vedení! Asistence: Nikita Trjamkin, Alexej Vasilevskij.
44:05'
Alexandr Torčeňuk vystřelil od modré čáry, jenže při svém pokusu se mu podařilo zlomit hokejku. Jekatěrinburg přesto pokračuje v kombinaci.
43:27'
A další práce pro domácího brankáře! Gólman Viťazu si pokryl mezírku u pravé tyče a nenechal Kučerjavenka zasunout kotouč do branky.
43:20'
Až nyní se poprvé ve třetí třetině přerušuje hra! Anatolij Golyšev vyjel s pukem do mezikruží, jenže fantastický Samonov jeho dělovku pod břevno zastavil!
42:45'
Hosté nyní uklidňují hru za vlastní brankou. Rozehrávku má na starost Arťom Belockij. Oba trenéři posílají na ledovou plochu čerstvé síly.
42:18'
Nikita Vyglazov si nabruslil s pukem mezi kruhy a vyslal zajímavou střelu bekhendem. Jeho pobídku však bez větších potíží český brankář zneškodnil.
41:38'
Kirill Ljamin pouze kontroloval prudkou přihrávku z rohu kluziště před branku Jekatěrinburgu. Jakub Kovář se zatím může spolehnout na pomoc obránců.
41:17'
Anatolij Golyšev napadal rozehrávku domácího celku za jeho brankou. Hostující hokejista kotouč nezískal a navíc se pořádně rozbil o mantinel.
40:50'
Dmitrij Megalinskij vyvezl puk za branku domácího celku, kde o něj přišel. Důrazná obrana Podolsku puk vybojovala pro sebe.
40:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Hráči v červeném se ihned vydali do útoku, jenže obránce Čajkovský získal puk pro svůj celek.
40:01'
Střely na branku: 31 – 24
Druhá třetina končí! Prostřední část hry už nepřinesla natolik atraktivní podívanou jako ta první. Ve 26. minutě se domácí celek dočkal snížení. Nikita Dvurečenskij dotáhl pěknou akci domácího celku k sladkému konci. Od té doby tempo hry poněkud opadlo. Na ledové ploše kralovaly obě defenzívy. Třetí třetina tak slibuje zajímavou podívanou.
40:00'
39:25'
Také Jakub Kovář si v závěru druhé třetiny připsal důležitý zákrok. Český brankář chytil dělovku od modré čáry a nedovolil Viťazu snížit na rozdíl jediné branky.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:44'
Samonov neviděl střelu od modré čáry. Naštěstí pro domácí celek jej nakonec vyrazil před sebe a bleskově jej přikryl lapačkou. Vhazuje se po jeho levici.
38:12'
Anatolij Golyšev se vydal napadat rozehrávku domácího celku. Nikdo ze spoluhráčů v bílých dresech mu ale nepřišel pomoci. Viťaz může zaútočit.
37:18'
Alexandr Torčeňuk se na brankovišti pokoušel zasáhnout prudké nahození z rohu útočného pásma. Torčeňukovi puk na poslední chvíli přeskočil přes hokejku.
37:09'
Nikolaj Timašov dostal přihrávku do volného prostoru v útočném pásmu. Hostující střelec mířil na přední tyč, kde byl připravený Samonov.
36:28'
Alexandr Kučerjavenko nedosáhl na prudké nahození do útočného pásma. Hostující celek přesto zůstává před Samonovovou klecí a snaží se útočit.
36:13'
Tempo hry v posledních minutých poněkud opadlo. Domácí celek se sice snaží útočit, jenže obrana Jekatěrinburgu hraje s obrovským přehledem.
35:36'
Jevgenij Česalin dotíral na rozehrávku domácího celku. Alexej Kopejkin se kolem něj obratně prosmýkl, jenže jeho pobídka skončila na holi hostujícího zadáka.
35:05'
Alexandr Samonov vejel ven z brankoviště a před rozjetým soupeřem přikryl kotouč do lapačky. Vhazovat se bude před domácí klecí.
34:20'
Roman Horák hraje v prostřední části více v obranném pásmu. Domácí útočník si poté sjel na přihrávku do středu ledové plochy, ale do útočného pásma už se neprosmýkl.
33:26'
Jakub Kovář si připsal další pohodový zákrok. Český brankář ve službách Avtomobilistu schoval puk do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
33:08'
Stanislav Romanov poslal přihrávku na pravou stranu útočného pásma. Domácí celek se nyní usadil v útočném pásmu, ale nikdo se nedostal ke střele.
32:28'
Tentokrát zastavuje hostující akci postavení mimo hru. Alexandr Torčeňuk byl v přechodu do útočného pásma příliš netrpělivý a projel do ofsajdu.
32:10'
Roman Horák se znovu zapojil do rozehrávky domácího celku. Český útočník poslal přihrávku na levou stranu, kde nebyl nikdo v červeném.
31:19'
Maxim Afinogenov jel sám na branku Jekatěrinburgu! Domácí útočník vyzkoušel bekhendový blafák, jenže Jakub Kovář vytáhl skvělý zákrok lapačkou!
31:10'
Roman Horák si před brankou sjel na prudkou přihrávku z rohu útočného pásma, jenže musel pálit s hokejkou za zády a branku vůbec neohrozil.
30:22'
Aktivní Dvurečenskij si prodloužil svůj pobyt na ledě. Tentokrát si vyměnil přihrávku s Vyglazovem, ale střelou z levého kruhu přestřelil branku.
30:10'
Nikita Dvurečenskij táhl akci domácího celku po pravé straně ledové plochy. Kotouč mu ale uskočil od hokejky a Dvurečenskij musel pálit daleko od těla.
29:23'
Po delší době musel zasahovat také Jakub Kovář. Český brankář si povyjel proti střele od mantinelu a schoval puk do lapačky.
29:08'
Anatolij Golyšev skvěle napadal domácího útočníka. Hostující hráč se mu postavil do střely a srazil kotouč do rohu obranného pásma. Jekatěrinburg může zaútočit.
28:22'
Domácí brankář dával po vhazování dobrý pozor a bez problémů zastavil dělovku od modré čáry. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
28:10'
Anton Lazarev se před brankou Jekatěrinburgu natahoval po přihrávce od mantinelu. Domácího hráče však rozhodil důrazný obránce, jež jej připravil o zakončení.
27:29'
Stanislav Jegoršev poslal přihrávku Michnovovi, který se s pukem na hokejce prosmýkl do útočného pásma, jenže z ostrého úhlu netrefil branku.
27:12'
Ilja Krikunov objel branku domácího celku a bekhendem poslal pěknou přihrávku na brankoviště. Nikdo z dotírajícím útočníků jeho pobídku nezasáhl.
26:20'
Alexandr Kučerjavenko vybojoval puk v obranném pásmu a okamžitě rozjel akci hostujícího celku. Jevgenij Katičev však zastavil nepřesnou přihrávku.
26:04'
Hosté kombinovali v útočném pásmu, jenže sami se nepřesnou přihrávkou připravili o dobrou možnost. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
25:25'
Viťaz právě vstřelil branku!
Je sníženo! Hostující celek se trefil a poprvé ve druhé části se přerušuje hra! Alexej Semjonov přihrávkou zpoza branky našel volného NIKITU DVUREČENSKÉHO, který bez váhání zakončil pod břevno! Asistence: Nikita Vyglazov, Alexej Semjonov.
25:10'
Anatolij Golyšev měl v útočném pásmu moře času k zamíření, jenže hostující útočník dlouho otálel se zakončením a obránce jej připravil o puk.
24:33'
Anatolij Golyšev dostal pěknou přihrávku na levé křídlo, srovnal si puk ke střele, ale zápěstím trefil připraveného brankáře domácího celku.
24:10'
Jevgenij Katičev uklidnil hru Podolsku za vlastní brankou. Domácí zadák vyčkal s rozehrávkou. Oba celky mezitím pustily na led čerstvé síly.
23:29'
Stále se hraje nahoru dolů. Oba celky si v úvodu prostřední části často vyměňují kotouč. Obrana však kralují dění na ledě.
23:10'
Stále se hraje bez přerušení. Ilja Krikunov střílel od modré čáry, nicméně jeho zakončení postrádalo přesnost a prosvištělo nad břevnem.
22:27'
Vitalij Popov si sjel na prudkou přihrávku na pravou stranu útočného pásma. Hostující hráč chtěl pálit, jenže promáchl. Domácí celek měl velké štěstí.
22:10'
Jevgenij Česalin si chtěl prohodit puk mezi bruslemi, jenže obránce domácího celku jej zastavil a tvrdým hitem jej poslal k ledu.
21:25'
Jegor Voronkov rozjel akci domácího celku z obranného pásma. Jeho pobídku do útočného pásma si zpracoval Lazarev, ale jeho střelu vyrazil brankář.
21:09'
Pierre-Alexandre Parenteau se před vlastní brankou natáhl po odraženém kotouči a před dotírajícím soupeřem jej zavezl za branku, kde uklidnil hru.
20:35'
Alexandr Kučerjavenko si sjel na přihrávku zpoza branky, jenže kotouč netrefil podle svých představ a poslal jej mimo tři tyče.
20:10'
Domácí celek uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Roman Horák táhl první útok domácího celku, jenže ztroskotal na prvním obránci.
20:01'
Střely na branku: 14 – 13
První třetina končí! Úvodní dvacetiminutovka byla jasnou záležitostí! Hostující Jekatěrinburg v ní vstřelil hned tři branky a vypracoval si náskok! Už na konci druhé minuty otevřel skóre Stěpan Chripunov ! Druhou branku přidal důrazný Arťom Garejev ! Poté se hrana malou chvíli vyrovnala, jenže v 15. minutě dostal Alexej Michnov moře volného prostoru a přidal třetí branku.
20:00'
19:25'
První třetina se podle všeho už jenom dohrává. Domácímu celku se vůbec nedaří překonat pozornou obranu Jekatěrinburgu. Jakub Kovář může být klidný.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:31'
Alexej Makejev vystřelil od modré čáry. Jeho ránu těsně před brankou tečoval Roman Horák, jenže hostující brankář se v brankovišti roztáhl a puk vyrazil.
18:10'
Domácí celek opět vybojoval kotouč za brankou. Anton Lazarev vyvezl puk do útočného pásma, jenže v souboji s obráncem o něj přišel.
17:16'
Domácí brankář musel opět zasahovat. Samonov tentokrát vykopl prudkou střelu po ledě. Obrana domácího celku mu poté vypomohla.
16:16'
Po delší době musel znovu zasahovat Samonov. Domácí brankář dával pozor, měl čistý výhled a střelu zápěstím z ostrého úhlu schoval do lapačky.
16:02'
Sergej Gimajev upadl po souboji v útočném pásmu. Domácí fanoušci se dožadovali vyloučení, jenže rozhodčí nechal pokračovat ve hře.
15:20'
Ilja Krikunov se na červené čáře natahoval po prudké přihrávce. Hostujícímu útočníkovi kotouč přeskočil přes hokejku a domácí mohou zaútočit.
15:02'
Anatolij Golyšev táhl akci Jekatěrinburgu středem ledové plochy. Jeden z jeho spoluhráčů byl však příliš netrpělivý a projel do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
14:26'
Jekatěrinburg nadále pokračuje v obléhání soupeřovy branky. Samonov byl tentokrát pozorný a nahození od modré čáry vyrazil nad břevno.
14:11'
Jekatěrinburg zcela kraluje dění na ledě! Hosté už totiž vedou 3:0! ALEXEJ MICHNOV si sjel na přihrávku mezi kruhy, měl dostatek času, posunul si puk na forhend a po ledě překonal brankáře! Asistence: Arťom Garejev, Kirill Ljamin.
13:29'
Ilja Krikunov si před brankou domácího celku brousil zuby na prudkou přihrávku zpoza branky. Na poslední chvíli před ním zasáhl důrazný obránce.
13:03'
Andrej Obidin napadal statickou rozehrávku domácí defenzívy. Rozjetý Obidin dostal pod tlak právě Vojtěcha Mozíka. Český obránce však včas rozehrál.
12:34'
Vojtěch Mozík tentokrát podržel kotouč za brankou a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Hra domácího celku je v první třetině bez momentu překvapení.
12:10'
Střídající brankář Samonov poprvé zasahoval! Domácí gólman si povyjel proti střele od pravého mantinelu a vyrážečkou poslal kotouč do rohu kluziště.
11:33'
Na druhé straně hrozil Alexandr Torčeňuk, který se prosmýkl do útočného pásma, jenže svižnou střelou zápěstím nezamířil mezi tři tyče.
11:08'
Anton Lazarev si řekl o přihrávku k mantinelu. Domácí útočník puk sice zavezl na modrou čáru, jenže jeho prudké nahození skončilo na holích obránců.
10:40'
Jevgenij Katičev uklidňuje hru domácího celku za vlastní brankou. Domácí hráč čeká, až jeho spoluhráči vystřídají. Čerstvé síly posílá na led i hostující trenér.
10:05'
Maxim Afinogenov jel sám na hostující branku, rozhodil brankáře skvělým pohybem ramen, jenže těsně minul horní tyč branky!
09:18'
Střídání v týmu HC Viťaz: ze hřiště odchází Igor Saprykin, přichází Alexandr Samonov.
09:18'
Jekatěrinburg přidává druhou branku! ARŤOM GAREJEV si s pukem od mantinelu vybruslil mezi kruhy a střelou zápěstí pod břevno prostřelil brankáře Saprykina!
09:14'
Kirill Ljamin nahodil puk z obranného pásma do středního pásma. Jeho pobídku zastavil pozorný obránce. V posledních minutách je hra plná nepřesností.
08:28'
Vitalij Popov dotíral před domácí brankou. Saprykin ale stačil kotouč bleskově přikrýt. Hostující útočník navíc dostal naloženo od důrazného obránce.
08:10'
Stanislav Jegoršev si sjel na přesnou přihrávku před vlastní branku. Hostující obránce puk vyvezl do středního pásma, odkud jej nahodil na branku a vybojoval třetinu.
07:25'
Dmitrij Sjomin projel s pukem středem ledové plochy až mezi kruhy. Ovečkinův dvorní nahrávač poslal přihrávku zadovkou, jenže Nikulin trefil brankáře.
07:06'
Jevgenij Česalin si sjel na pěknou přihrávku zadovkou. Saprykin jeho ránu vyrazil betonem před sebe, ale proadil si i s Torčeňukovou dorážkou!
06:34'
Arťom Švec-Rogovoj jen kontroloval prudké vyhození hostujícího celku. Domácí hokejista už kotouč nedojel. Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Kovářem.
06:10'
V úvodních minutách se hra přerušuje jen minimálně. Jegor Milovzorov si počkal na odražený puk a bekhendem jej poslal ven z obranného pásma.
05:40'
Vladimir Sochatskij projel s pukem do útočného pásma, přehodil si jej na forhend, jenže jeho ránu vystál obránce, který puk zastavil holenním chráničem.
05:10'
Dmitrij Moisejev operoval s pukem v útočném pásmu. Domácí hokejista motal hlavu obráncům, jenže jeho pobídku před branku nikdo v červeném netrefil.
04:38'
Roman Horák prosvištěl podél mantinelu do útočného pásma. Českému útočníkovi kotouč utekl za branku. Nikdo v červeném mu nepřišel pomoci.
04:10'
Alexandr Torčeňuk znovu projel do útočného pásma. Tentokrát se hokejista Jekatěrinburgu dostal ke střele, ale jeho ránu zápěstím nemusel Saprykin řešit.
03:35'
Alexandr Torčeňuk zavezl puk do útočného pásma, jenže v jeho rohu mu Roman Horák díky skvělému napadání kotouč vypíchl za branku, kde byl domácí zadák.
03:10'
Saprykin musel dávat pozor na střelu zápěstím ze středu útočného pásma. Domácí brankář však nemusel zasahovat. Práci za něj odvedl obránce.
02:29'
Jekatěrinburg vlétl do utkání velmi aktivně. Domácí celek se v úvodních minutách musí bránit velkému tlaku svého soupeře. Viťaz se prakticky nedostává do útoku.
02:10'
Michal Čajkovský napadal rozehrávku domácího celku. Anton Lazarev musel rozehrávat pod tlakem, jenže kotouč z jeho hokejky prosvištěl na zakázané uvolnění.
01:53'
Jekatěrinburg se hned v úvodu utkání dostává do vedení! STĚPAN CHRIPUNOV byl jako první u odraženého kotouče před brankou domácího celku a dopravil puk do sítě! Asistence: Nikolaj Timašov, Anatolij Golyšev.
01:35'
Michail Jepišin nyní uklidňuje rozehrávku domácího celku za vlastní branku. Jeho prudkou pobídku na levé křídlo zastavil pozorný obránce.
01:10'
Jevgenij Katičev poslal prudkou přihrávku za branku soupeře. Domácí útočník našel Nikulina, jehož střelu na branku zablokoval hned první obránce.
00:35'
Alexej Vasilevskij poslal přihrávku o mantinel. Na jeho pobídku si sjel Anatolij Golyšev, jehož teč do útočného pásma končí u obránců domácího celku.
00:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování dnešního utkání. Jekatěrinburg ale rychle přišel o kotouč a musí se poprvé bránit.
00:01'
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská hymna.
Oba týmy už nastupují na ledovou plochu. Domácí Viťaz bude hrát v červeném, zatímco Jekatěrinburg přijel v bílých dresech.

HC Viťaz: Saprykin (Samonov) – S. Romanov, Mozík, Katičev, Jepišin, Voronkov, Gimajev, A. Semjonov – Afinogenov, A. Nikulin, Makejev – Horák, Rendulić, Švec-Rogovoj – A. Lazarev, Kopejkin, D. Sjomin – Vyglazov, Jacenko, Dvurečenskij – Moisejev.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Ljamin, Čajkovský, Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Jegoršev, Timašov, Megalinskij – Torčeňuk, Michnov, A. Garejev – Kučerjavenko, Krikunov, Milovzorov – Česalin, Golyšev, Chripunov – Obidin, V. Popov, Belockij – Parenteau..
HC Viťaz

Naopak Viťaz zrovna vydařenou sezónu neprožívá. Ve čtyřiceti devíti zápasech vybojoval padesát sedm bodů a patří mu jedenáctá pozice Západní konference. Doma však body získávat rozhodně umí. Celkově jej ale trápí špatná defenzíva. Dosud inkasoval už sto čtyřicet dva branek. Naposledy doma zdolal Ladu Toljatti 5:1.
Avtomobilist Jekatěrinburg

Jekatěrinburg letos prožívá povedenou sezónu. Dnešní hostující celek vybojoval ve čtyřiceti devíti zápasech osmdesát sedm bodů a patří mu třetí příčka Východní konference. Venku navíc body pravidelně získává. V posledních dvou duelech však odešel jako poražený. Nejprve prohrál na ledě Čeljabinsku a v minulém klání neuspěl na horké půdě CSKA Moskva.
Dobré odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z KHL. Společně se dnes podíváme na utkání HC Viťaz – Avtomobilist Jekatěrinburg. Zápas startuje v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.