KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čeljabinsk : Jekatěrinburg - 6. ledna 2019   13:00

Traktor Arena

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Československá stopa v utkání

Jakub KOVÁŘ (JEK) 36 zákroků, 0 gólů, 100%
STATISTIKA STŘEL NA BRANKU:

Traktor Čeljabinsk: 36

Avtomobilist Jekatěrinburg: 29.
Je konec! V brance Avtomobilistu slaví Jakub Kovář čisté konto a hlavně další vítězství svého týmu, který si upevnil vedení ve své konferenci. Dnes to byl průměrný zápas, v němž nevynikal vůbec nikdo. K vidění nebyly góly, ani šance, pouze jedinou branku vstřelil ze hry Kazionov, vítězství hostů pečetil gólem do prázdné branky Krikunov.
59:34'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto, ILJA KRIKUNOV dává gól do prázdné branky a hosté dnes na ledě Čeljabinsku budou slavit další vítězství. Bez asistence.
59:13'
Avtomobilist dostává puk ze třetiny.
58:56'
Vasilij Děmčenko (Čeljabinsk) na střídačce, domácí to zkouší v šesti.
58:27'
Hosté šetří čas v útočném pásmu, oba týmy pak střídají.
58:05'
Vasilij Děmčenko (Čeljabinsk) stále zůstává v brance.
57:41'
Oddechový čas pro hosty.
57:41'
Zakázané uvolnění Avtomobilistu, bude se vhazovat po levici Jakuba Kováře.
57:12'
Před Jakubem Kovářem poskakoval puk, obránce Avtomobilistu dokázal puk odehrát.
56:28'
Gólman Děmčenko zůstává v brance Traktoru, domácí budou muset s blížícím se koncem sáhnout k hře bez brankáře.
55:20'
Traktor se dostal do útočného pásma, hosté se musí mít na pozoru, brání těsné těsné vedení.
54:23'
Hosté nyní jen vyhazují puk za zakázané uvolnění.
53:54'
Znovu se hraje ve třetině Traktoru, který se snaží rychle přistupovat k hráčům soupeře.
53:04'
Avtomobilist závěr zápasu zatím zvládá velmi dobře.
52:25'
Puk za brankou Traktoru, domácí se dostali pod tlak.
50:46'
Jakub Kovář (Jekatěrinburg) tečuje střelu z levé strany do rohu.
50:00'
Poslední desetiminutovka třetí třetiny, na ukazateli skóre stále fotbalový výsledek 1:0.
49:00'
Jakub Kovář (Jekatěrinburg) s pukem ve své lapačce a kolem něho hráči soupeře, Alexandr Šarov zkoušel dostat puk za záda českého gólmana, marně.
47:32'
Avtomobilist drží střední pásmo, velmi důležité střední pásmo, Traktor se těžko dostává do zakončení.
46:44'
Hra přerušena, následuje komerční přestávka.
45:29'
Vasilij Děmčenko (Čeljabinsk) se zapojuje do rozehrávky svého mužstva.
44:50'
Jegor Dugin (Čeljabinsk) se na druhé straně dostal do zakončení, na Jakuba Kováře ale nevyzrál.
44:06'
Anatolij Golyšev (Jekatěrinburg) se natlačil před Děmčenka a vystřelil, domácí gólman chytá.
42:43'
Hosté napadají rozehrávku soupeře, Traktor se ale dokázal soupeře zbavit.
42:21'
Puk míří, po střele Jegora Dugina (Čeljabinsk), vysoko nad branku Jakuba Kováře, hra přerušena.
41:40'
Nigel Dawes (Jekatěrinburg) jen tak plácl do puku, na levé straně, puk míří za branku Traktoru.
41:15'
Bojuje se na opačné straně, tedy za brankou Děmčenka.
40:38'
Hraje se ve čtyřech na obou stranách, hosté s pukem za brankou Jakuba Kováře.
40:01'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nikita Trjamkin – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Ryan Stoa – 2 min., hrubost).
40:01'
Další třetina začne přibližně v 14:42.
Ve druhé třetině se hosté ujali vedení, když se ve 34. prosadil Denis Kazionov. Sledujeme průměrné utkání, v němž se oba týmy neskutečně trápí v koncovce. Na nějaké pohledné útočné akce je zápas velmi skoupý, není divu, že je skóre takové, jaké je.
40:00'
39:51'
Zakázané uvolnění Avtomobilistu, hra se vrací před Jakuba Kováře.
39:38'
Alexandr Šarov (Čeljabinsk) dělá otočku a dostává se do útočného pásma.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny, hosté nyní lovili puk za brankářem Děmčenkem, který měl velké štěstí.
38:02'
Vhazování ve středním pásmu, puk získávají hosté.
37:55'
Traktor po inkasovaném gólu dokonale vypadl z tempa... domácím se nyní nedaří vůbec nic.
37:02'
Oba týmy střídají, hosté s pukem za vlastní brankou.
36:22'
Obloučkem vyhazují domácí puk do středního pásma, hrají hosté.
35:38'
Probíhá poslední pětiminutovka druhé třetiny, Traktor se dostal po krátké odmlce do útočného pásma, ale domácím nedokázali zakončit.
34:55'
Nikita Trjamkin (Jekatěrinburg) pronikl do zakončení, ale Děmčenko jeho pokus vyrazil.
34:40'
Alexandr Kučerjavenko (Jekatěrinburg) v ofsajdu na útočné modré, vhazování ve středním pásmu.
33:14'
Po vyhraném vhazování Alexandra Kučerjavenka se dostal puk k DENISI KAZIONOVOVI, který z hranice levého kruhu pro vhazování vypálil z voleje a jeho dělovka končí v brance Traktoru. Asistence: Alexandr Kučerjavenko.
33:12'
Domácí vyhazují puk na zakázané uvolnění, hra se vrací před Děmčenka.
32:43'
Dan Sexton (Jekatěrinburg) zkoušel dostat puk před branku Traktoru, ale to se nepovedlo.
32:18'
Hra přerušena, následuje komerční přestávka... tempo zápasu uvadá, bohužel.
31:20'
Vhazování po levici Vasilije Děmčenka (Čeljabinsk), domácí získávají puk.
30:15'
Jsme ve druhé polovině utkání, stále na první gól čekáme.
29:23'
28:31'
Hosté s pukem za vlastní brankou, pomalá rozehrávka Avtomobilistu, který nikam dopředu nespěchá.
27:59'
Jakub Kovář (Jekatěrinburg) zachycuje nahozený puk soupeře a rychle rozehrává.
27:32'
Danil Gubarev (Čeljabinsk) pálí z voleje, z levé strany, ale Jakub Kovář vyráží.
26:40'
Koncovka dnes trápí oba týmy... chtělo by to více přesnosti v zakončení.
25:22'
Hosté zabojovali o puk v útočném pásmu, ale nezískali ho, domácí jsou úspěšnější.
24:54'
Špatná rozehrávka Avtomobilistu, zakázané uvolnění, hra se stěhuje před Jakuba Kováře.
24:46'
Michail Mamkin (Jekatěrinburg) nebyl daleko od skórování, když u odkryté branky Traktoru minul puk!
23:05'
Traktor se dostává do třetiny Avtomobilistu, ale je to o hře u mantinelu, Jakub Kovář bez práce.
22:25'
Ilja Krikunov (Jekatěrinburg) nedokázal na pravém křídle prostřelit obránce Traktoru.
21:22'
Andrej Jerofejev (Čeljabinsk) zaváží puk do útočného pásma.
21:01'
20:27'
Jakub Kovář (Jekatěrinburg) nyní neudržel puk, obránce mu pomohl, když puk odpálil do bezpečí.
20:04'
V úvodu druhé třetiny pokračuje přesilová hra domácích, ještě zhruba minutu.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 13:53.
První třetina končí bezbrankovou remízou, což není nic neobvyklého v KHL. Favorizovaní hosté ale nedokázali zatlačit soupeře nebo si vypracovat nějaké šance. Více ze hry mají ale domácí, nicméně v brance Avtomobilistu působí zatím jako skála Jakub Kovář.
20:00'
19:27'
Vhazování po levici Jakuba Kováře, puk získávají hosté.
19:00'
Ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:59'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Stéphane Da Costa – 2 min., sekání).
18:09'
Závar před Děmčenkem, domácí se ale ubránili.
17:27'
Souboj v rohu třetiny Traktoru, domácím se podařilo puk odehrát ze třetiny.
16:52'
Alexandr Šarov (Čeljabinsk) se dostal do zakončení, Jakub Kovář máchl lapačkou, kde ukryl puk po jeho střele.
16:28'
Jakub Kovář (Jekatěrinburg) výbornými rozehrávkami podporuje svůj tým.
15:33'
Domácí s pukem ve vlastní třetině, oba týmy střídají.
15:08'
Vhazování ve středním pásmu, úspěšnější hosté.
15:00'
Poslední pětiminutovka první třetiny, postup Avtomobilistu zastavil odpískaný ofsajd.
14:08'
Po delší době opět registrujeme Avtomobilist v útočném pásmu, ale domácí nepustili soupeře ke střele.
13:31'
Ve třech nyní hosté napadají rozehrávku Traktoru, ale nedaří se jim.
12:51'
Avtomobilst vyhrává vhazování a dostává puk ze třetiny.
12:37'
Jakub Kovář (Jekatěrinburg) má puk ve své lapačce a přerušuje hru, vhazuje se po jeho levé ruce.
11:35'
Traktor s pukem ve vlastní třetině, domácí mají nyní opticky více ze hry.
10:51'
Jakub Kovář (Jekatěrinburg) se nyní musí mít na pozoru, domácí se dostali do útočného pásma.
10:12'
Oba týmy jsou v plném počtu, ani jednomu se ale nedaří kombinace.
09:39'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Marsel Šolochov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Michail Mamkin – 2 min., hrubost).
09:26'
Hraje se hokej v rychlém tempu, chtělo by to gól.
08:30'
Hraje se ve čtyřech na obou stranách, Alexander Bergström (Čeljabinsk) prohrál souboj ve vlastní třetině.
08:01'
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexej Petrov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Stéphane Da Costa – 2 min., hrubost).
07:53'
Igor Isajev (Čeljabinsk) se ocitl po souboji u mantinelu na ledě, ale nevylučuje se.
07:08'
Avtomobilst v útočném pásmu, Denis Kazionov to zkouší z levé strany, ale Vasilij Děmčenko (Čeljabinsk) vyráží.
06:18'
Oba týmy střídají, domácí rozehrávají zpoza vlastní branky.
05:45'
Vhazování po levici Děmčenka, hosté vybojovali puk, ale nedokázali vystřelit.
04:19'
Ryan Stoa (Čeljabinsk) zavezl puk do útočného pásma, tam ale hrají hosté.
03:27'
Vasilij Děmčenko (Čeljabinsk) má puk ve své výstroji a přerušuje hru.
02:54'
Jakub Kovář (Jekatěrinburg) chytá střelu Gubareva z pravé strany.
01:40'
Třetí lajna Traktoru na ledě, domácí se dostávají na polovinu soupeře.
01:12'
Vasilij Děmčenko (Čeljabinsk) musel zakročit proti střele z pravé strany.
00:42'
Nikita Trjamkin (Jekatěrinburg) s pukem za vlastní brankou, rozehrávka hostů.
00:01'

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Sudnicin) – Bailen, Isajev, A. Petrov, Rjasenskij, Borodkin, Karpuchin, Želdakov – Thomas, Enlund, Szczechura – Rybakov, Šarov, Kokujov – Bergström, Stoa, Šolochov – Dugin, Gubarev, Jerofejev – Tridčikov.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (An. Makarov) – Gurkin, I. Višněvskij, Trjamkin, Alexej Vasilevskij, Mamkin, D. Bodrov, Ljamin, Pereljajev – Dawes, Golyšev, S. Da Costa – Sexton, Paré, A. Garejev – Krikunov, Kučerjavenko, Denis Kazionov – Torčeňuk, Obidin, Rassejkin.

Rozhodčí: Naumov, Oškirko – Sysujev, Zacharov.
V tomto utkání jsou favorizováni hosté, kteří suverénně kraluje Východní konferenci. Jekatěrinburg vede Výchovní konferenci o devět bodů před druhým Omskem. Naproti tomu Čeljabinsk se zuby nehty drží na postupové osmé příčce, o kterou svádí souboj s čínským Kunlunnem.
Vítejte u online přenosu základní části hokejové KHL, v němž TRAKTOR ČELJABINSK přivítá na svém stadionu AVTOMOBILIST JEKATĚRINBURG.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.