KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vladivostok : Jekatěrinburg - 25. prosince 2019   10:30

Vladivostok
Vladivostok
31:42' Mereskin
1:2
(0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
Jekatěrinburg
35:53' Golyšev   • 63:36' Alexej Vasilevskij  (Dawes, Macek)
Vladivostok
Gusev, Sergejev – Golovljov, Savenkov
Fetisov Arena, Vladivostok

Ode mě je to z tohoto zápasu vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou!
Československá stopa v utkání

Martin Bakoš (VLD) 0+0, 5 střel na branku, 2 zblokované střely, čas na ledě – 19:33.

Jakub Kovář (JEK) odchytal celý zápas, 1 obdržená branka, 33 zákroků, úspěšnost 97,1%.
Statistiky po celém zápase:

Střely na branku: 34 – 37
Trestné minuty: 30 – 20
Vhazování: 20 – 32
Zblokované střely: 11 – 24
Hity: 17 – 11
Je konec! Hostující celek nakonec potvrzuje roli favorita a poveze si z Vladivostoku dva body za výhru v prodloužení. Kirill Pilipenko se totiž provinil faulem a Jekatěrinburg si zahrál přesilovou hru, kterou dokázal využít. Alexej Vasilevskij si z modré sjel do střelecké pozice a ranou zápěstím nedal brankáři šanci.
63:36'
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
Jenže Avtomobilist se poté dostal do útočného pásma a v početní výhodě rozhoduje dnešní zápas! ALEXEJ VASILEVSKIJ si z modré sjel do lepší střelecké pozice a dobrou ranou nedal gólmanovi šanci. Asistence: Nigel Dawes a Brooks Macek.
63:21'
Zatím to tak nevypadá, jelikož domácí hokejisté už dvakrát vyhodili přes všechny čáry.
63:00'
Vidíme tedy, že Jekatěrinburg bude hrát téměř do konce prodloužení přesilovou hru. Tak uvidíme, jestli bude konečně první z nich dnes využita.
62:45'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Kirill Pilipenko – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
62:34'
Jakub Kovář se musel mít na pozoru snad poprvé tomto nastaveném čase. Admiral však nic většího nevymyslel, a tak gólman nemusel zasahovat.
61:58'
Alexandr Truškov už nyní zasahovat musel. Hostující hokejista to vzal skrze všechny soupeře, ale domácí brankář místečko na přední tyči nenechal.
61:31'
Jekatěrinburg se drží podstatně více na kotouči v prodloužení, ale nějakou dobrou šanci si ještě nepřipsal. Vladivostok dobře brání tuto situaci.
60:57'
Shawn Lalonde a Nikita Trjamkin předvedli spíše menší boxování u mantinelu, ale rozhodčí si toho nejspíše nevšiml. Možná všiml, ale vyučovat nebude.
60:18'
Prodloužení se samozřejmě hraje klasicky ve třech hráčích na obou stranách hřiště. Domácí sice vyhráli buly, jenže rychle o kotouč zase přišli.
60:01'
A jsou za námi tři části dnešního zápasu, po kterých nadále neznáme vítěze! Branku jsme totiž neviděli ani ve třetí třetině, po které tak platí stav 3:3. O něco větší šance sice asi měli domácí, jenže oba brankáři předvádí spolehlivý výkon a drží své týmy nad vodou.
60:00'
59:26'
Pavel Dacjuk to vzal na sebe. Byl s pukem na vrcholku kruhu, tak vypálil. Mířil ale přesně doprostřed branky, kde byl Alexandr Truškov připravený.
59:00'
Minuta do konce třetiny!
58:54'
Avtomobilist se dostával do útoku, ale veškeré vzrušení přerušil hvizd rozhodčího. Jeden z hostí si totiž nepohlídal modrou a je z toho jen ofsajd.
57:43'
Admiral se dostal do útočného pásma, ale byl tam spíše jen platonicky. Kotouč nedržel na holích, a tak ještě dopředu mohou zamířit hosté.
57:10'
Je vidět, že hlavně žádný tým nechce udělat chybu. Tady se rozhodně oba spokojí s bodem po šedesáti minutách a pak uvidíme, co bude dál.
56:17'
hráč hostí držel kotouč na své holi, ale neměl komu nahrát. Proto jen nahodil puk do útočného pásma a odjel na střídačku.
55:55'
Dan Sexton neustál souboj u mantinelu a ztratil puk. Markus Ljungh se díky tomu dostal ke střele, ale jeho pokus skončil jen v lapačce Jakuba Kováře.
55:34'
Alexandr Truškov předvedl důležitý zákrok! Neviděl toho moc, jelikož před ním byla mela. Přesto vykoukl a Gurkinovo nahození má ve své lapačce.
54:58'
Jekatěrinburg přece jen působí aktivnějším dojmem Jefim Gurkin vypálil od modré, ale jeho rána byla sražena bekem jen mimo tři tyče.
54:24'
Hostující hráč zabojoval v útočném pásmu o kotouč a byla z toho střela. Vitalij Popov si ji připsal, ale Alexandr Truškov ji našel ve své lapačce.
54:00'
Zbývá nám přesně šest minut do konce tohoto zápasu. Alexej Vasilevskij podržel kotouč za brankou a nechal znovu hráče na hřišti vystřídat.
53:27'
Který se nakonec dostal až ke střele. Alexandr Mereskin to zkusil přes obránce, ale Jakub Kovář puk chytil. Následuje poslední komerční přestávka.
53:16'
Nikita Trjamkin chtěl poslat puk po mantinelu, ale to se neukázalo jako nejlepší řešení, takhle si puk pro sebe zase uzmul jen Vladivostok.
52:43'
Nikolaj Stasenko vypálil od modré střelu tahem, ale ta byla sražena první hráčem stojícím před ním. Čas pomalu ale jistě plyne ke konci periody.
52:06'
Zatím to nevypadá, že by se nějaký tým měl dostat do vedení v tomto utkání. Ani jeden z nich totiž nemá tlak a gólmani chytají spolehlivě.
51:25'
Kteří to vykombinovali až ke střele. Adam Almqvist nabil na modrou pro svého parťáka z obrany, ale jeho dělová rána zaduněla o zadní mantinel.
50:57'
Nyní už ale ano! Hostující hráč pálil z celkem dobré pozice, ovšem domácí brankář předvedl zákrok betonem. Následně se ke kotouči zase dostali domácí.
50:24'
Alexej Vasilevskij si sjel pro kotouč do svého obranného pásma a hned se s ním vydal do toho útočného. Alexandr Truškov ale zasahovat nemusel.
49:54'
Nějaké vyložené šance však v tomto zápase moc nevidíme. Dan Sexton se ocitl na zemi po střele, ale domácí brankář má na svém kontě další zákrok.
49:02'
Alexandr Truškov předvedl dobrý zákrok proti střele ze slotu. Stihl se totiž přesunout a roztáhnout se jak široký, tak dlouhý. Nyní má více práce než Kovář.
48:26'
Oleg Lomako dostával přihrávku do jízdy, jenže pas na něj byl o něco delší, než by domácí hráč potřeboval. U puku jsou tak zase hráči Avtomobilistu.
47:51'
Dan Sexton je hodně aktivním hráčem což není zase takové překvapení. Napadal v útočné pásmu, ovšem ke kotouči se nedokázal dostat včas.
47:14'
Peter Holland vyhrál vhazování přesně na hokejku Nikity Trjamkina. Ten chtěl vypálit zápěstím, ale puk mu sjel pod hokejkou, takže nevypálil.
46:33'
Brooks Macek se jako první dostal k odraženému puku a dostal se až do pásma. Jeho následná přihrávka však byla zastavena holí soupeře.
46:19'
Třetina se zatím hraje v dobrém tempu a po šesti minutách zde máme teprve druhé přerušení. Před dalším buly tady máme komerční přestávku.
45:22'
Jefim Gurkin pro změnu podržel puk za brankou, načež ho poslal dopředu. Avtomobilist se však v útoku neudržel a musí se zase vracet do obrany.
44:51'
Alexandr Truškov musel zasahovat a zvládl to na jedničku! Anatolij Golyšev se dostal ke střele ze strany, ale domácí brankář stihl sklapnou betony včas.
44:15'
Nyní to chvilku vypadalo, že bude hostům pískáno zakázané uvolnění, ale nestalo se. Domácí navíc museli dvakrát zpět pro puk ke svému gólmanovi.
44:02'
A je za námi snad první přerušení v této periodě. Jevgenij Mozer se připomněl střelou, ale na tu Alexandr Truškov viděl a vyrazil ji do ochranné sítě.
43:31'
Jakub Kovář dojel pro kotouč ve svém obranném pásmu a pomohl s rozehrávkou. Jeho spoluhráči se dostali ke střele, ale branku se jim nepodařilo dát.
42:58'
Alexandr Osipov chvilku podrží kotouč a uklidní hru. Zůstal s ním za brankou a nechal oba týmy vystřídat. Zatím je to vyrovnaná podívaná.
42:19'
Ivan Lisin to vzal na sebe a zavezl kotouč do útočného pásma. Jeho kličku ale soupeř vystihl a sebral mu puk. Vladivostok se nedlouho poté dostal k puku.
41:46'
Pavel Dacjuk na to zůstal v obranném pásmu sám, tak našel za brankou jen soupeře. Následně se strhla mela před Kovářem, ale stav je nadále srovnaný.
41:05'
Alexandr Mereskin je asi nejaktivnějším hokejistou v dresu domácího celku. Znovu vybojoval puk v útočném pásmu, ale nemohl nikomu nahrát, ani vypálit.
40:34'
Hosté začali o něco aktivněji poslední periodu dnešního zápasu, ale Alexandr Truškov nemusel zasahovat. Nahození letělo daleko od jeho branky.

Hity: 14 – 10
Již jsou za námi dvě periody dnešního zápasu, po kterých je stav nadále vyrovnaný. Viděli jsme však velmi dobrou podívanou! Domácí se krátce po polovině třetiny dostali do vedení, když se pod horní tyčku trefil Alexandr Mereskin. Hosté však stihli o čtyři minuty později srovnat, a to ve vlastním oslabení. Anatolij Golyšev ujel všem na hřišti a trefil se zápěstím do šibenice. I v této části byla k vidění častá vyloučení, ovšem stále nebyla využita ani jedna početní výhoda.

Další třetina začne přibližně v 12:13.
40:00'
39:25'
Jekatěrinburg však poté poslal puk do útočného pásma, dokonce se Brooks Macek dostal do zakončení. To ale nebylo úspěšné a Alexandr Truškov zasáhl.
39:00'
38:27'
Domácí se snaží dostat zpět do vedení takhle ke konci druhé periody. Viděli jsme střelu od modré, ale Jakub Kovář ji viděl a vyrazil do rohu kluziště.
37:50'
Tak vyloučení nakonec nepadlo, nejspíše by bylo stejné na obou stranách, tak to sudí raději neřešili. Druhá třetina však přináší opravdu parádní podívanou.
37:02'
Tentokrát je tu hromadná bitka a v zápase vidíme dnes opravdu hodně emocí! Tentokrát nejspíše nějaké tresty budou, ale uvidíme.
36:48'
Nikolaj Stasenko je na ledě!
36:12'
Je vidět, že Vladivostoku dnes přesilové hry opravdu nejdou. Uvidíme, jestli dokáže ještě zvrátit stav na svou stranu. zatím to tak ale moc nevpadá.
35:55'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Shawn Lalonde – 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
35:53'
Hosté se navíc prosazují v oslabení a srovnávají stav dnešního zápasu! ANATOLIJ GOLYŠEV získal puk ve středním pásmu a jel sám na gólmana. Tomu poslal střelu zápěstím a trefil horní růžek. Následně byl ještě trefen a strhla se mela. Uvidíme, jestli padne nějaký trest. Bez asistence.
35:11'
Hosté právě šetří cenné vteřinky v útočném pásmu a s oslabeními dnes nemají větší problémy. Domácí se naopak nemohou dostat ani do útočné třetiny.
34:48'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nikolaj Stasenko – 2 min., krosček).
33:43'
Dan Sexton a jeho lajna je rozhodně tou nejaktivnější v dresu Avtomobilistu. Byli to právě oni, kdo měl několik dobrý šancí, ale žádná z nich neskončila gólem.
32:52'
Hráč hostí měl jasně nejvyšší rychlost, a tak se nemohlo pískat zakázané uvolnění. Jekatěrinburg je díky tomu usazený v útočném pásmu a kombinuje.
31:42'
Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Konečně vidíme první branku, a tu střílejí domácí hráči! ALEXANDR MERESKIN si sebral kotouč u mantinelu a natlačil se až před branku. Neměl moc možností, tak to zkusil pod horní tyčku na přední tyč a byl úspěšný! Bez asistence.
31:14'
Český gólman se už ale tentokrát měl co ohánět v bráně! Pomohli mu však obránce, kteří puk odpálili. Je z toho ale jen zakázané uvolnění na straně hostů.
30:36'
To Jakub Kovář se v posledních minutách celkem nudí. Nyní už ale čekal střelu, jenže ta byla sražena obráncem jen do rohu kluziště mimo nebezpečí.
29:58'
Vladivostok je pod tlakem, navíc Alexandr Truškov nepůsobí zrovna nejjistějším dojmem. Vypadávají mu puky a hosté mají šance dorážet.
29:12'
Ani další útočná snaha Jekatěrinburgu neskončila střelou na branku. Hosté se navíc museli pro kotouč vrátit až do svého obranného pásma po chybném pasu.
28:30'
V posledních minutách jsou přece jen aktivnější hostující hokejisté, kteří jsou mírným favoritem zápasu. Přesto nadále čekáme na první vstřelenou branku.
28:02'
Domácí gólman pomohl svému týmu s rozehrávkou, přesto puk získali hosté. Alexandr Truškov netušil, kde je puk, ale ten nakonec vyplul vedle branky.
27:35'
Alexandr Truškov předvedl důležitý a těžký zákrok, to byla zatím asi největší šance v této třetině! Nigel Dawes dostal křižnou přihrávku, ale gólman se stihl přesunout. Hostující kapitán ještě chtěl vyšťourat puk, ale ten byl pod Truškovem.
27:27'
Oba týmy hrají v plném počtu!
27:10'
Martin Bakoš se celkem záhy dostal do zakončení. Vybojoval puk v útočném pásmu a zkoušel to na bližší tyč. Jakub Kovář ji měl však ukrytou.
26:37'
Tentokrát se to už Avtomobilistu povedlo, ale Alexandr Truškov nemusel zasahovat. Oba týmy se sice snaží útočit, ale zatím bez kýženého efektu.
26:03'
Geoff Platt vyhrál buly v obranném pásmu, ale jeho týmu nevyšle přechod do útočného pásma. Jekatěrinburg to tak bude muset zkusit znovu.
25:27'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Kirill Voronin – 2 min., hrubost).

Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Denis Bodrov – 2 min., hrubost).
25:27'
Domácí se sice už pomalu radovali z branky, jenže ta uznána nebude! Po souboji domácího hráče a hráče hostí totiž spadla branka na Kováře, který tak nemohl zasahovat!
24:37'
Brooks Macek vymyslel pěknou křižnou přihrávku, kterou ale nedokázal jeho spoluhráč zpracovat, ani nedokázal vypálit z první. Zbytečná ztráta pro hosty.
24:04'
Nikita Trjamkin je taktéž na ledě!
23:44'
Kirill Pilipenko už si to chtěl zamířit do útočného pásma, ale stihl si všimnou, že by byl v ofsajdu. Proto jen nahodil puk a vzal raději zpátečku.
23:08'
Alexandr Truškov neudržel střelu ze strany ve výstroji a musel čelit ještě dorážkám. Tentokrát si však dokázal poradit a na první branku stále čekáme.
22:23'
Hosté už čekali zakázané uvolnění od domácích, jenže v tu chvíli se tam přiřítil Ivan Lisin. Sice mu byl puk odpálen, ale alespoň z toho nebyl icing.
21:52'
Kirill Voronin předvedl stahovačku a je dobrou zprávou pro domácí, že pokračuje v zápase. Na hřišti však ještě nebyl vidět Nikita Trjamkin.
21:23'
Nigel Dawes se snažil získat puk v útočné třetině, ale měl k němu hodně daleko. Toho si také všiml, tak se obrátil a vydal se jen na střídačku.
20:43'
Jekatěrinburg vyhrál vhazování v útočném pásmu a Maxim Berezin poslal puk po mantinelu. Tam ale byli jako první jen domácí hokejisté, kteří puk získali.

Hity: 5 – 5
Je za námi první perioda, která žádnou branku nepřinesla. Aktivnější byli asi domácí, ale vyloženější šance měli zase hosté. Každopádně ani jeden tým nedokázal skórovat. Naopak jsme viděli hodně vyloučení, kterých se celkem napočítalo šest a k tomu jeden desetiminutový trest. Snad ve druhé třetin uvidíme i nějaké góly a stejnou dávku emocí.

Další třetina začne přibližně v 11:23.
20:00'
19:59'
Nikita Trjamkin zůstává tentokrát ležet na ledě poté, co schytal ránu od někoho z domácích. Ještě se strhla menší mela, ale na vyloučení to nevypadá.
19:12'
To byla pěkná akce domácích, kteří ji sehráli na jeden dotek. Martin Bakoš poslal finální přihrávku v podobě křižného pasu, načež jeho spoluhráč vypálil z první. Jeho pokus byl sražen mimo tři tyče.
19:00'
18:24'
Shawn Lalonde předvedl dobrou práci na útočné modré, když zachytil vyhození od hráče hostí. Jeho následná střela však nenašla cíl v podobě branky.
18:22'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Arťom Garejev – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
18:00'
Chybí nám přesně dvě minuty do konce a Jekatěrinburg v několika soubojích u mantinelu neudržel útočné pásmo. Domácí jsou tak v útoku.
17:34'
Geoff Platt neměl daleko k tomu, aby získal puk v útočném pásmu. Arťom Garejev se už pak dostal ke střele, ale Alexandr Truškov zasáhl lapačkou.
16:53'
Admiral se ještě držel v útočné třetině, ale bez nějakého většího úspěchu. Jakub Kovář nemusel zasahovat a puk se odrazil do obranného pásma domácích.
16:21'
Přesto se nakonec Vladivostok dostal ke střele kousek od útočné modré. Domácí hráč do toho sice vložil hodně síly, ale jeho rána byla sražena do rohu.
15:58'
Nigel Dawes a Dan Sexton napadali znovu v útočném pásmu, ale úspěch jim tato snaha nepřinesla. Na druhou stranu domácí se nemohou dostat dopředu.
15:42'
Kirill Voronin zůstává ležet na ledě a není to zrovna pěkný pohled. Následně ještě vznikla rozmíška, ale za Voroninem se mezitím vydal klubový lékař. Denis Bodrov ho trefil ramenem do hlavy, když se domácí hráč sklonil.
15:02'
Dan Sexton a jeho druhá lajna se snažila napadat v útočné pásmu, ale nebyla úspěšná. Další souboj vznikl ve středním pásmu a znovu vyhrál Admiral.
14:51'
Jakub Kovář si tentokrát připsal vcelku jednoduchý zákrok. Střelu viděl, a tak přidal efektivní zákrok lapačkou. Zatím se střelci nemohou trefit.
14:05'
Drobin přesto musel puk do pásma zavážet znovu, jelikož hostům se podařilo dostat ho do útočné třetiny. Lomakova střela byla pak sražena do ochranné sítě.
13:35'
Markus Ljungh si vzal puk v obranném pásmu a vydal se s ním až do toho útočného. zde vzniklo několik soubojů o puk s úspěšným koncem pro Admiral.
13:12'
Adam Almqvist je na ledě!
12:40'
Jekatěrinburg však nadále hraje početní výhodu a je s kotoučem v útočném pásmu. Alexandr Truškov se má co ohánět, ale zatím gól do své sítě nepustil.
12:21'
Mozer a Mereskin jsou na ledě!
12:00'
Hosté se museli vrátit do obranného pásma poté, co soupeř po buly vyhodil přes všechny čáry. Tato početní výhoda zatím využita nejspíše nebude.
11:20'
Brooks Macek vyhrál vhazování v útočném pásmu, a tak se hosté hned rozestavěli. Nigel Dawes byl nejspíše tím, kdo pálil, ale Alexandr Truškov zasáhl.
11:12'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Adam Almqvist – 2 min., hákování).
10:40'
Zatím hra ve čtyřech o něco více vyhovuje domácímu celku, který se drží v útočném pásmu. Jakub Kovář si musel připsat další dva zákroky na své konto.
10:21'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Mereskin – 2 min., podrážení).
10:12'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jevgenij Mozer – 2 min., hákování).
10:00'
Je za námi přesně polovina první periody a branku jsme stále neviděli. Alexandr Mereskin vypálil z kruhu, ale Jakub Kovář stihl zasáhnout betonem.
09:25'
Nigel Dawes napadal soupeře v útočném pásmu a dostal ho do úzkých. Přesto hosté nevybojovali kotouč, ale ani domácí směrem dopředu nic nevymysleli.
08:54'
Jekatěrinburg se držel v útočném pásmu i nadále, jenže po následné střele se puk dostal mimo hrací plochu. Před námi je tak první komerční přestávka.
08:25'
I když ne na dlouho. Nikolaj Stasenko vypálil na druhé straně od modré a Alexandr Truškov se musel mít na pozoru. Vyrážečkou poslal kotouč do rohu.
07:52'
Kirill Pilipenko se vydal napadat do útočného pásma, ale ani on, ani jeho spoluhráči nebyli úspěšní. Přesto získal Vladivostok puk v útočném pásmu.
07:22'
Grigorij Želdakov je na ledě!
06:55'
Dan Sexton se pustil do útočného pásma a zavezl tam kotouč. Jeho zpětná přihrávka už však tak přesná nebyla a i domácí se prvnímu oslabení ubrání.
06:17'
Denis Bodrov nestihl kotouč už na útočné modré, a tak se musel stáhnout do středního pásma. Na ledě tak vidíme nové speciální formace z obou týmů.
05:40'
Jekatěrinburg má velmi slušné přesilovky, když jich využil téměř čtvrtinu. Zatím se ale domácí hráči dobře brání a vyhazují jeden kotouč za druhým.
05:22'
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Grigorij Želdakov – 2 min., držení).
04:52'
Alexandr Mereskin si sjížděl na střed hřiště, kam také dostal prudkou přihrávku z rohu kluziště. Kotouč mu šel ale na brusli, takže ani nezakončil.
04:10'
Nikolaj Stasenko dostal kotouč alespoň do středního pásma a domácí tak museli vyklidit útočné pásmo. Zatím vidíme hodně útočné pojetí hry.
03:46'
03:26'
No, nevypadá to, že tato přesilová hra na straně domácího celku by měla být úspěšná. Vladivostok má velké problémy dostat se do útočného pásma.
03:07'
Ivan Miščenko dlouho vymýšlel, komu nahrát, až nakonec zvolil střelu od modré. Jakub Kovář na ní viděl a kotouč má někde ve výstroji v bezpečí.
02:30'
Hostující hokejisté vyhodili vcelku záhy, avšak Admiral se už nachází znovu v útočném pásmu. Znovu se však Avtomobilist dostal k puku a vyhodil ho.
01:46'
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nikolaj Stasenko – 2 min., nedovolené bránění).
01:19'
Grigorij Želdakov musel jet pro kotouč až do své obranného pásma. Tam zajel za branku a nechal všechny hráče na hřišti vystřídat.
00:52'
Oba celky už za sebou mají první útoky, ale ani jeden z nich nebyl úspěšný. Ani jeden z brankářů si totiž nemusel připsat do statistik první zákrok.
00:12'
A dnešní utkání mezi Vladivostokem a Jekatěrinburgem právě začalo! Domácí hokejisté nastupují v tmavě modrých dresech, hosté v bíločervených.
00:01'

Admiral Vladivostok: Truškov (Krasotkin) – Almqvist, Lalonde, A. Osipov, Želdakov, Ugolnikov, Miščenko, Kozlovskij, Bobrjašov – Ljungh, Pilipenko, Bakoš – Glazačev, Mereskin, K. Voronin – J. Petrov, Lisin, V. Butuzov – A. Strelcov, Drobin, Lomako.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Fomin) – Alexej Vasilevskij, Gurkin, Trjamkin, Berezin, Stasenko, D. Bodrov, Valitov – Golyšev, Dawes, Macek – Holland, Sexton, Mozer – Litovčenko, Dacjuk, A. Garejev – V. Popov, Platt, Obidin – Ovčinnikov.

Rozhodčí: Gusev, Sergejev – Golovljov, Savenkov.

Martin Bakoš (VLD) 37 zápasů, 10+17

Jakub Kovář (JEK) 35 zápasů, úspěšnost 93,2%
Poslední vzájemný zápas:

Vladivostok – Jekatěrinburg 3:5

Branky a nahrávky: 4. Vicharev (V. Butuzov, Koroljov), 19. Vicharev (Tatalin), 40. A. Strelcov (Černikov, V. Strelcov) – 12. Golyšev, 12. Ljamin (Česalin, Gračov), 21. S. Da Costa (I. Višněvskij, Dawes), 23. Krikunov (I. Višněvskij), 59. Litovčenko.

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Krasotkin) – Miščenko, Tatalin, Taratunin, Ugolnikov (A), Kozlovskij, Ďjakov – Vicharev, Koroljov, V. Butuzov – Hovorka, V. Polák, Feoktistov – Černikov, A. Strelcov, V. Strelcov – Glazačev (C), K. Voronin, Koňkov (A) – Zajcev.

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář – I. Višněvskij, Gurkin, Ljamin, Jegoršev, Alexej Vasilevskij, Trjamkin, Valitov – Golyšev, Dawes (C), S. Da Costa – Krikunov (A), Sexton, Paré – Gračov, Česalin, Litovčenko – V. Popov, Bělousov, Rassejkin – Chripunov.
Dobrý den, chtěla bych vás přivítat u dnešního utkání v rámci KHL! V tomto zápase se spolu podíváme na zápas mezi Vladivostokem a Jekatěrinburgem. Úvodní buly je naplánováno na 10:30 a my budeme u toho.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.