MS do 20 let -  ONLINE PŘENOS -  USA : Švýcarsko - 29. prosince 2022   22:00

USA
USA
18:05' Snuggerud (Cooley, Gauthier) • 25:49' Cooley (McGroarty, Gauthier) • 36:40' Snuggerud (Blake, Ufko) • 38:02' Boucher (Chesley, Lipkin) • 53:03' Hughes (Behrens, Savage)
5:1
(1:0, 3:1, 1:0)
Švýcarsko
Švýcarsko
39:32' Biasca  (Canonica)
USA
Campbell (CAN), Hronský (SVK) – Knox (CAN), Laguzov (GER).
Avenir Centre, Moncton, Kanada
7 024 diváků
Švýcarsko

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek noci. Napočtenou někdy příště!
Střely na branku: 42 – 19.
USA se posouvají na druhou pozici a první fázi letošního šampionátu uzavřou na Silvestera zápasem s vedoucím Finskem, Švýcarsko pak ve stejný den čeká střetnutí se Slovenskem. To ještě zítra vyzve Lotyšsko.
Avenir Centre hlásí dohráno, Spojené státy si dnes po včerejším zpackaném utkání se Slovenskem spravily reputaci a hladce porazily Švýcarsko 5:1! Amerika byla po celých šedesát minut na ledě lepším týmem, protihráče takřka k ničemu nepustila a bez větších obtíží dokráčela ke třem bodům, které jí pomohou se odlepit od předposledního místa v základní skupině B.
59:37'
Do úniku se teď ještě dostal Logan Cooley, který ale z hranice brankoviště přestřelil!
59:28'
Za americkou svatyní se bojuje o kotouč, běží poslední sekundy dnešního utkání. Spojeným státům už vítězství nic nesebere, tyhle body budou důležité.
58:42'
Poměr sil na ledě se ovšem vyrovná, Tyler Boucher (USA) je totiž z kluziště vykázán za sekání.
58:20'
Rozhodčí na trestnou za hrubost posílají Maximiliana Streuleho (SUI), uvidíme ještě jeden gól USA?
58:00'
Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:58'
Bude se vylučovat, těsně před koncem ještě na trestnou lavici zamíří jeden z hráčů Švýcarska.
57:23'
Švýcaři se usadili v útoku a kombinují, série přihrávek dosud střelou nevyvrcholila. Augustine musí být stále ve střehu, uvidíme, co jeho protihráči vymyslí.
56:46'
Tři minuty do konce. Spojené státy výborně forčekují a nedovolují Švýcarům opustit jejich obranné pásmo.
Dnešní utkání sleduje 7 024 diváků.
55:44'
Švýcarsko se snaží ještě kosmeticky upravit skóre, Sidlerovo zakončení ze zadní hranice kruhu ale hbitý Augustine hravě vyrazil za americké brankoviště.
55:16'
Alessio Beglieri si na své konto připsal další zákrok, dnes jich nasbíral již celkem pětatřicet.
54:53'
Do konce základní hrací doby zbývá něco málo přes pět minut, po icingu uvidíme další buly u Beglieriho.
54:20'
Za švýcarským gólmanem cinkla tyčka, někdo z Američanů těsně po vyhraném vhazování nastřelil horní část brankové konstrukce!
Střely na branku: 38 – 17.
54:15'
Teď byl nucen zasahovat zase Beglieri na druhé straně kluziště, na řadu přichází reklamní přestávka.
53:45'
Švýcarsko si až z následného protiútoku připsalo první střelu na branku ve třetí třetině, Augustine byl připraven a kotouč bez obtíží vytěsnil mimo nebezpečí.
53:03'
Spojené státy právě vstřelily branku!
Dovolím si říct, že o vítězi je v Monctonu rozhodnuto! Střelecký účet hvězd a průhu rozšiřuje LUKE HUGHES, který zachytil Behrensovu přihrávku a z pravé strany překonal teď pomalého Beglieriho. Americký kapitán tak svému celku vrací čtyřibrankový náskok – 5:1! Asistence: Sean Behrens, Red Savage.
52:44'
Beglieri se pokusil schovat puk pod svou rukavici, jeden z protihráčů ho ale rychle sklepl pryč od branky.
51:55'
Nepovedená rozehrávka týmu trenéra Bayera skončila v rohu za Augustinem, což vede k dalšímu zakázanému uvolnění a nařízenému vhazování před Beglierim.
51:14'
Dionicio pozdravil Hughese hitem u mantinelu, Švýcarsko si bere puk a snaží se přejít do ofenzívy.
Střely na branku: 35 – 16.
50:40'
McGroarty zkusil štěstí z prostoru mezi kruhy, odkud ale poslal puk jen do Beglieriho hrudníku. Švýcarského gólmana tak moc nepotrápil, přerušuje se.
49:58'
Švýcarsko si do statistik zapisuje zakázané uvolnění, dění se tak aspoň na chvíli přesune k Beglierimu.
49:30'
Hra se nese ve velmi klidném tempu. Amerika se nikam nežene a dělá přesně to, co potřebuje k tomu, aby si zajistila důležité tříbodové vítězství.
48:16'
Duke nahodil puk za švýcarské brankoviště. Evropané následně museli na cestě ven ze své obranné zóny překonat forčekující americké hráče.
47:50'
Výpad Švýcarska po pravé straně vede k odpískaném postavení mimo hru, buly proběhne u modré čáry.
Střely na branku: 32 – 16.
47:10'
Alessio Beglieri si teď pár sekund po sobě poradil jak se zakončením z hranice brankoviště, tak i s následným pokusem z prostoru pro vhazování.
46:29'
Hra se nyní na pár sekund zasekla ve středním pásmu, bitvu o kotouč u mantinelu vyhráli Američané.
45:48'
Ufko zachytil vyhozený puk ve svém pásmu a předal ho Hutsonovi, USA znovu startují ze své třetiny.
45:04'
Mittelstadtova rozehrávka přistála až do rohu, kde si po souboji s protihráčem pryž vyzvedl Lucius. Spojené státy kují pikle u Beglieriho brankoviště.
44:29'
Kotouč nyní často střídá majitele, ani jednomu týmu se nedaří neposednou pryž zkrotit.
43:39'
Dukeovu jedovatou dorážku sedící Beglieri vytěsnil vyrážečkou, k pátému gólu Spojených států teď moc nechybělo!
43:08'
Hra je znovu přerušena, vhazovat se bude u Augustina. Tým kouče Bayera třetí část nezahájil ideálně, jeho soupeři ho zatím vůbec k ničemu nepustili.
42:43'
Spojené státy kontrolují hru, nepouští protihráče ke kotouči a snaží se se usadit v útočném pásmu.
41:56'
Duke poslal puk křižnou přihrávkou Boucherovi, následná rychlá americká akce vedla k dalšímu úspěšnému zákroku strážce brankoviště.
41:16'
McGroarty ze středního pásma nahazuje puk na soupeřovu branku, USA rychle střídají formace.
40:39'
Země Helvétského kříže vyhazuje pryž na zakázané uvolnění, vhazovat se bude po Beglieriho levici.
40:20'
První americké tažení směrem na Beglieriho klec bylo švýcarskou obranou odraženo, Spojené státy si ale rychle berou kotouč zpět a zkouší to znovu.
40:01'
Střely na branku: 26 – 16.
Spojené státy den po porážce se Slovenskem podávají velmi zodpovědný výkon, díky kterému si ve druhé třetině postupně vypracovaly čtyřbrankový náskok. V průběhu prostřední části se prosadili Cooley, Snuggerud a Boucher, přičemž odpověď se dostavila až pár sekund před sirénou z Biascovy hole. Švýcarsko tak sice není úplně ze hry, pokud ale chce pomýšlet na vyrovnání, bude muset po přestávce výrazně přidat.
Další třetina začne přibližně ve 23:56.
40:00'
39:56'
Po strkanici před švýcarskou svatyní se vylučovat nebude, běží poslední sekundy druhé části.
39:32'
Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Augustine se nechal nachytat a přichází o čisté konto, Švýcarsko se nevzdává a těsně před koncem prostředního dějství snižuje! Canonica vyhrál buly před americkou klecí a obratem puk posunul na křídlo na ATTILIA BIASCU, jehož projektil z voleje zaplul přímo do branky – 4:1! Asistence: Lorenzo Canonica.
39:13'
Mittelstadt zachytil vyhozený puk, za kterým se hnal protihráč, a rozehrál ho ven z americké zóny.
39:00'
Ohlášena poslední minuta druhé třetiny!
38:38'
Snuggerud bez větších obtíží odzbrojil rozjetého Taibela ještě před hranicí pásma, USA se tak i nadále drží před Beglierim. Ten teď musel řešit střelu z modré.
38:02'
Kouč Marco Bayer na studenou sprchu reaguje oddechovým časem, timeout pro Švýcarsko.
38:02'
Amerika má dění plně pod kontrolou, Beglieri ze své klece loví další kotouč! Tentokrát se na střeleckou listinu zapisuje TYLER BOUCHER, jenž se uvolnil v prostoru před brankovištěm a po zachycení Chesleyho přihrávky kotouč bleskově umístil přesně za švýcarského gólmana – 4:0! Asistence: Ryan Chesley, Sam Lipkin.
37:52'
Biasca málem dojel vyhozený kotouč, ale opravdu jen málem. Odpískán icing, buly před Beglierim.
37:39'
Švýcarská klec je znovu pod mírným tlakem, Spojené státy ještě nemají dost a chtějí gól číslo čtyři.
36:40'
Zámořský výběr kráčí k důležitým třem bodům, znovu se prosazuje v početní výhodě a v Monctonu už vede o tři zásahy! Blake se obtočil kolem Beglieriho klece a místo zakončení puk poslal na kruh JIMMYMU SNUGGERUDOVI, který si rychlou střelou k bližší tyči zadělal na hattrick – 3:0! Asistence: Jackson Blake, Ryan Ufko.
36:16'
Snuggerud operuje s kotoučem u mantinelu, Amerika kombinuje v útočném pásmu. Švýcarsko je pasivní.
35:51'
Beglieri vyřešil nepříjemnou skrumáž před svou brankou a zalehl kotouč, hra je na chvíli pozastavena.
35:29'
Boucher byl natlačen na švýcarského brankáře, který se pár sekund snažil se dostat zpět na nohy. Za tohle Beglieri svého spoluhráče nejspíš nepochválí.
35:00'
Přesně pět minut před koncem druhé třetiny odstartuje další přesilovka USA, Miles Müller (SUI) u mantinelu krosčekoval Savage a dostává menší trest.
Střely na branku: 16 – 15.
34:39'
Zatím asi největší šance Švýcarska! Augustine Canonicovu střelu z kruhu vyrazil před sebe, kam najížděl protihráč. Ten ovšem na pryž nedosáhl, americký gólman teď měl štěstí!
33:42'
Stramel byl zneškodněn už při vstupu do švýcarské třetiny, Beglieri tentokrát nebyl nucen zasáhnout.
33:09'
Sledujeme bojovnou podívanou, hra se nyní drží u mantinelu. Švýcaři se snaží odzbrojit protihráče.
32:24'
Švýcarská rozehrávka se teď hodně nepovedla. Amerika se dostala k puku v útoku a její rychlou akci z modré čáry zakončil Gauthier, Beglieri vyrazil.
31:47'
Streule na hranici pásma zachytil přihrávku z rohu a bez váhání vypálil, jeho projetkil se od jednoho z hráčů před brankovištěm odrazil nad hrazení.
Střely na branku: 14 – 13.
31:11'
Tým kouče Pecknolda si do statistik zapisuje zakázané uvolnění. Sledujeme celkem nevýraznou pasáž utkání, ani jednomu týmu se nedaří zazářit v útoku.
30:24'
Reichle se chtěl vydat do útočného pásma, připravený protihráč ho ale odzbrojil už na modré čáře.
29:55'
Dionicio s Boucherem byli propuštěni z trestných lavic, oba celky znovu hrají v plném počtu.
29:28'
Švýcarsko odráží jeden americký výpad za druhým, hra se nyní drží celkem daleko od jeho branky.
28:30'
Hra ve čtyřech na obou stranách vyhovuje spíše Spojeným státům, které nyní překombinovaly poměrně slušně se rozvíjející akci před Beglierim.
Střely na branku: 14 – 12.
27:50'
Beglieri podržel puk a přerušil hru. Před švýcarským brankovištěm následně byla k vidění strkanice, Tyler Boucher (USA) jde ven za sekání a Rodwin Dionicio (SUI) pro změnu za vysokou hůl.
27:19'
Savage vyváží puk ven z amerického obranného pásma, Spojené státy tentokrát akci protihráčů rozebraly velmi rychle. Augustine zůstal v klidu.
26:49'
Švýcarsko se snaží na zásah rychle odpovědět, USA ho ale nepouští do pořádného zakončení.
25:49'
Amerika využívá přesilovku a míří do dvoubrankového vedení! Gauthier posunul puk před brankoviště na nehlídaného McGroartyho, čímž odpoutal pozornost od nikým nehlídaného LOGANA COOLEYHO. Následovala přihrávka na pravý kruh a prudká střela, na kterou Beglieri neměl šanci včas zareagovat – 2:0! Asistence: Rutger McGroarty, Cutter Gauthier.
25:41'
Cooley se podepsal pod zakončení z pravé strany, které připravený Beglieri lapil a kotouč do hry nevrátil.
25:25'
Na trestnou lavici se přesouvá Jeremy Jabola-Prada (SUI), kterého sudí vyloučil za podrážení.
24:58'
Svěřenci Randa Pecknolda mají ponechanou výhodu, Švýcarsko bude poprvé bránit oslabení.
24:39'
Boucher se obtočil kolem branky a zkusil překvapit jejího strážce, ten měl ale celou akci přečtenou. USA se nicméně i nadále drží v útočném pásmu.
23:44'
Mittelstadt v rohu nezvládl odzbrojit Robina, který posunul puk na Biascu. Augustine jeho následnou střelu vychytal, Spojené státy teď jsou zaraženy v obraně.
23:13'
Hráči ze země Helvétského kříže vyhráli vhazování po pravé straně americké klece, krátce po buly přišla prudká rána Meileho. Augustine byl ve střehu.
22:48'
Švýcarského brankáře znovu zkusil překonat Hughes, který je dnes v Monctonu hodně vidět. Projektil z prostoru mezi modrou a kruhem si Beglieri pohlídal.
22:32'
Amerika už přesunula hru na druhý konec hrací plochy, kde se nyní snaží rozjet kombinaci. Beglieri musí poprvé od začátku druhé třetiny zpozornět.
22:04'
Augustine těsně po konci oslabení čelil dělovce ze hranice pásma, kterou betonem vytěsnil do rohu.
21:33'
Rychlou sérii švýcarských přihrávek teď střelou uzavřel Jabola-Prada, gólman Spojených států se ale ani tentokrát nenechal nachytat a pryž lapil.
21:09'
Ufko zblokoval zakončení jednoho z protihráčů do ochranné sítě nad Augustinem, hra je tak přerušena a další vhazování proběhne před klecí USA.
20:36'
Amerika vyhodila kotouč až do rohu za Beglieriho klec, kam se pro něj vrací Rodwin Dionicio.
20:02'
Prostřední část je tu. Stramel usedl na trestnou lavici, Švýcarsko třetinu otevírá početní výhodou.
20:01'
Střely na branku: 8 – 8.
První třetina je v Monctonu minulostí! Statistika střel na branku je sice po úvodní části vyrovnaná, opticky však byly na ledě v uplynulých dvaceti minutách o chlup lepším týmem Spojené státy, které si díky Snuggerudovi drží jednobrankový náskok. Zatím je to nicméně v Avenir Centre otevřené, Švýcarsko rozhodně není bez šance. Uvidíme, jak se duel bude vyvíjet dál.
Další třetina začne přibližně ve 22:57.
20:00'
20:00'
Se sirénou menší trest za podrážení inkasuje Charlie Stramel (USA), jenž se na mezikruží srazil s Algem. Švýcary tak po přestávce čeká přesilovka.
19:19'
Švýcarsko se teď chvíli drželo před Augustinem, kterého ale nedonutilo zakončit. Americká obrana situaci zvládla, vybojovala puk a nyní míří dopředu.
19:00'
Ohlášena poslední minuta první třetiny!
18:05'
Hvězdy a pruhy svou aktivitu necelé dvě minuty před koncem úvodní periody přetavují v první gól střetnutí a jdou do vedení! Cooley se za švýcarskou brankou na sekundu odpoutal od protihráče a posunul puk k tyči na volného JIMMYHO SNUGGERUDA, jenž následně z bezprostřední blízkosti brankoviště prostrčil puk za přesouvajícího se Beglieriho – 1:0! Asistence: Logan Cooley, Cutter Gauthier.
17:32'
Úvodní část se pomalu chýlí ke konci, do sirény zbývá odehrát dvě a půl minuty. Závěr první periody patří Americe, která tlačí na Beglieriho klec.
17:13'
Savage využil špatného švýcarského střídaní, uvolnil se na pravé straně a z prostoru pro vhazování vypálil, přičemž připravený gólman jeho pokus zastavil.
16:32'
Hughes nyní vzal věci do svých rukou a z hodně ostrého úhlu zakončil, jeho pokus jen orazítkoval vnějšek bližší tyče. Beglieri tak mohl zůstat v klidu.
15:54'
Z křídla posunul puk před brankoviště Hughes, tam po něm sahal Savage. O něco rychleji se k němu ale dostal Beglieri, který jej schoval pod svou výstroj.
15:09'
Augustine si krátce po vhazování před svou brankou připisuje na konto úspěšný zákrok, tentokrát byl nucen zasáhnout betonem. Odražený puk bere Peart.
14:42'
McGroarty se protáhl do útoku podél mantinelu a přihrávkou se pokusil poslat pryž na mezikruží, kam ale v té době nenajížděl žádný z jeho spoluhráčů.
Střely na branku: 4 – 4.
13:57'
Sledujeme dlouhou pasáž hry bez jediného přerušení. Dění patří Spojeným státům, Švýcarsko působí bezzubě. Jeho výpad teď skončil odpískaným ofsajdem.
13:24'
Bránící Despont obětavě zblokoval střelu jednoho z protihráčů a v bolestech se nyní rychle přesouvá na střídačku. Doufejme, že bude v pořádku.
12:38'
Peart zachytil dlouhou švýcarskou přihrávku ve středním pásmu, Amerika se obratem vrací před Beglieriho.
11:53'
Americký forček je hodně agresivní, Švýcarům se nedaří na delší dobu opustit obranné pásmo. Zároveň se ale drží na puku, Beglieri moc práce nemá.
11:13'
Bichsel nyní hlídá pryž za Beglierim a čeká, až se na led dostane nová formace jeho výběru.
10:49'
Švýcaři na pár sekund zakotvili v útočném pásmu, jejich pobyt ale střelu na branku nevyprodukoval.
10:16'
Útočící Cooley byl zneškodněn na mezikruží. Zákrok byl na hranici pravidel, podle rozhodčího ale bylo vše v pořádku. Vylučovat se nebude, hra plyne dál.
09:44'
Hughes se po křídle protáhl až před brankoviště a zakončil, Beglieri byl i tentokrát ve střehu.
Střely na branku: 3 – 2.
08:59'
Savage vložil hokejku do dráhy švýcarské rozherávky, přičemž od čepele se následně pryž odrazila na jednu ze střídaček. Máme tu komerční přestávku.
08:19'
Švýcarsko rychle vystřídalo formace a nyní se snaží se probojovat do středního pásma, Amerika ale aktivním forčekem stále drží hru u Beglieriho.
07:43'
Z prostoru pro vhazování teď zkusil štěstí Brindley, gólman odpověděl vyrážečkou. Spojené státy převzaly iniciativu a zuby nehty se drží vepředu.
07:08'
Hughes krátkou přihrávkou na mezikruží připravil zakončení pro Snuggeruda, jehož rána trefila jen připraveného Beglieriho mezi třemi tyčemi.
06:39'
Sledujeme statickou bitvu o kotouč za Beglieriho brankovištěm, která trvá už několik sekund.
05:58'
Gauthier se dostal ke skákajícímu puku na kruhu a okamžitě ho vyšťouchl ven ze svého obranného pásma, Švýcaři se musí stáhnout za modrou čáru.
05:09'
Nahození z levé strany jen proplachtilo kolem branky Spojených států. Švýcarsko je zatím aktivnějším týmem na ledě, dosud si ale nevypracovalo větší šanci.
04:52'
Americký brankář si na své konto připisuje úspěšný zákrok, zakončení zprava celkem hravě lapil.
04:18'
Čerstvě vysvobozený Duke se hnal za vyhozeným kotoučem, který ale včas nedojel. Odpískáno zakázané uvolnění, uvidíme vhazování u Augustina.
03:30'
Švýcarsko zatím v přesilovce Augustina snad ani jednou neohrozilo, obrana USA je skálopevná a nepouští protihráče do střeleckých příležitostí.
02:55'
Amerika oslabení zahájila výborně a takřka okamžitě vyhodila puk až za Beglieriho branku.
02:29'
Spojené státy půjdou na dvě minuty do čtyř, Dylan Duke (USA) je z kluziště vykázán za podrážení.
01:40'
Častěji je v úvodních sekundách na kotouči Švýcarsko, které marně hledá cestu do útočného pásma.
00:46'
Země Helvetského kříže si do statistik zapisuje zakázané uvolnění, poprvé od prvního buly se přerušuje.
00:16'
V úvodu utkání se hra přelévá ze strany na stranu. Američané se nyní snaží se usadit před Beglieriho brankou, Švýcarsko se ale aktivně brání.
00:01'
Sudí svolává hráče do kruhu, jdeme na věc!
Oba celky vyráží na hrací plochu, v Avenir Centre je vše připraveno. Za malý moment startujeme.
Úvodní buly je naplánováno na desátou večer našeho času, dá se však očekávat, že se zhruba o pět až deset minut opozdí, jak je ostatně v zámoří zvykem.
Ještě jednou vás zdravím a přeji vám příjemný čtvrteční večer, třetí utkání dnešního programu začíná zhruba za hodinu! V mezičase si můžete prohlédnout zahajovací sestavy, které jsou pro vás připraveny níže.

USA: Augustine (Mbereko) – Behrens (A), Hughes (C), Hutson, Chesley, Peart, Ufko, Mittelstadt – Gauthier, Cooley, Snuggerud – McGroarty, Lucius, Blake – Duke, Savage (A), Boucher – Connors, Stramel, Brindley – Lipkin.
Trenér: Rand Pecknold.

Švýcarsko: Beglieri (Croce) – Streule, Bichsel (A), Zanetti, Sidler (A), Meile, Dionicio, Deussen, Despont – Biasca (C), Canonica, Robin – Jabola-Prada, Taibel, Truog – Reichle, Alge, Muggli – Ramel, Müller, Perrenoud.
Trenér: Marco Bayer.

Rozhodčí: Campbell (CAN), Hronský (SVK) – Knox (CAN), Laguzov (GER).
VZÁJEMNÁ BILANCE NA MSJ

Pokud by se dnes Švýcarsku podařilo v Monctonu vyhrát, bylo by to vůbec poprvé, co by na juniorském šampionátu zdolalo reprezentaci USA. Nejblíže k vítězství nad hvězdami a pruhy mělo na turnajích v letech 1994 a 2006, kdy s nimi remizovalo.

2 Z, 0–2–0–0, 6:4 (+2), 4 body

Mladíci ze země Helvétského kříže zatím v Kanadě neprohráli, ani jednu z výher ovšem nevybojovali v základní hrací době. Turnaj otevřeli famózním úspěchem nad Finskem, které přetlačili 3:2 v prodloužení. Na povedený výkon pak navázali v důležitém střetnutí proti nepříjemnému Lotyšsku, jež rozhodli až v rozstřelu. Uvidíme, jak se jim bude dařit dnes proti USA.

2 Z, 1–0–0–1, 8:8, 3 body

Spojené státy mají po prvních dvou zápasech vyrovnanou bilanci jedné výhry a jedné porážky. V prvním utkání na letošním šampionátu ve třetí třetině zlomily odpor kousajícího Lotyšska a třemi brankami si zajistily vítězství 5:2, zatímco ve včerejším střetnutí nestačily na famózní Slovensko a kousaly prohru 3:6. Spraví si dnes chuť v zápase proti Švýcarsku?

Sedm hráčů (Boucher, Behrens, Savage, Stramel, Cooley, Duke, Gauthier) – 2 Z, 2 body

Trey AUGUSTINE
→ 1 Z | 60 min. | úsp. 88,2 % | prům. 2,00
Kaidan MBEREKO
→ 1 Z | 58 min. | úsp. 80,0 % | prům. 5,23
Příjemný čtvrtek u sledování Mistrovství světa juniorů! Program letošního šampionátu dnes večer pokračuje střetnutím mezi USA a Švýcarskem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.