Columbus - Winnipeg | ONLINE | 4.3.2019 01:00 | NHL 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  Columbus : Winnipeg - 4. března 2019   01:00

Columbus
Columbus
11:22' N. Foligno (Panarin, Atkinson) • 37:31' S. Jones (Panarin, Werenski)
2:5
(1:1, 1:1, 0:3)
Winnipeg
Winnipeg
02:21' Niku  (Chiarot, Perreault) • 20:35' Wheeler  (D. Kulikov, Scheifele) • 47:44' Wheeler  (Beaulieu, Scheifele) • 57:47' Wheeler  (Laine, Beaulieu) • 59:26' Wheeler  (Scheifele, Copp)
Columbus
Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Harrington, D. Savard, Werenski, McQuaid, Nutivaara – Atkinson, Dubois, Panarin – Bjorkstrand, Duchene, Dzingel – J. Anderson, Jenner, N. Foligno – Dubinsky, Riley Nash, Robinson – Sedlák.
O’Halloran, Walsh – Amell, Miller
Nationwide Arena, Columbus
16 091 diváků
Winnipeg
Hellebuyck (Brossoit) – Beaulieu, Trouba, D. Kulikov, T. Myers, Chiarot, Niku – Laine, Scheifele, Wheeler – Connor, K. Hayes, Ehlers – B. Tanev, Copp, Little – Perreault, P. Lindholm, Roslovic.

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších zápasů!
Československá stopa v utkání:
Lukáš Sedlák (Columbus) 0+0, 0 střel, čas na ledě 7:16
Tři hvězdy utkání:
1. Blake Wheeler (Winnipeg) 4+0
2. Mark Scheifele (Winnipeg) 0+3
3. Nick Foligno (Columbus) 1+0
A je tu konec! V poslední třetině se prosadili pouze hosté a rozhodli o své výhře! Ve 48. minutě se prosadil Wheeler a Jets znovu vedli. V 58. minutě se prosadil znovu hostující kapitán a v poslední minutě přidal pojistku do prázdné branky znovu Wheeler. Columbusu se nedá upřít snaha,ale Hellebuyck dnes chytal opravdu skvěle a Jets vděčí za výhru hlavně jemu. Jets si tak připisují cenné 2 bodíky a míří na led Tampy Bay. Naopak Blue Jackets se pokusí napravit reputaci a vyhrát nad Devils.
Střely po 3. třetině: Domácí – 42, Hosté – 26.
59:26'
Winnipeg právě vstřelil branku!
A je tu pojistka do prázdné branky! Po pěkné kombinaci se znovu prosazuje hostující kapitán BLAKE WHEELER, který přidává svou 4. branku v dnešním zápase! Asistence: Mark Scheifele a Andrew Copp.
58:20'
Domácí to zkouší se 6ti hráči v poli!
57:47'
Čepice na led! Po krásné backhandové nahrávce od Laineho kompletuje hostující kapitán BLAKE WHEELER hattricka definitně tak asi pohřbívá šance Columbusu na body. Asistence: Patrik Laine, Nathan Beaulieu.
57:05'
Panarin zavezl kotouč do třetiny Jets, poslední minuty připomíná zápas spíše přesilovou hru.
56:10'
Jets se dostali po delší době do třetiny soupeře,ale o kotouč ihned přišli.
55:50'
Domácí se usadili ve třetině soupeře a střílí z každé pozice.
55:05'
Artěmij Panarin napálil kotouč vší silou od mantinelu, jeho pokus Connor Hellebuyck vyrazil betonem.
54:50'
Oliver Bjorkstrand dostal krásnou nahrávku na střed hřiště a střílel z mezikruží,ale jeho pokus na druhou tyč skončil v lapačce!
54:05'
Columbus už je v pásmu,ale nikdo se ke střele neodhodlal.
53:40'
Jets se dostali ke kotouči a ihned ho odpalují přes všechny čáry.
53:05'
Panarin vypálil z jedničky od mantinelu, kotouč prosvištěl těsně kolem tyče!
52:40'
Foligno vypálil ze středu, jeho pokus Hellebuyck našel v lapačce!
52:23'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., podrážení).
51:50'
Domácí fanoušci se probrali a hlasitě povzbuzují Blue Jackets.
51:10'
Matt Duchene nabral obrovskou rychlost a dostal se za obránce, jeho střelu na druhou tyč vyrazil Connor Hellebuyck.
49:40'
Přizvednutá střela skončila až v ochranné síti a máme tu komerční přestávku.
48:50'
Oliver Bjorkstrand se prodral s kotoučem do středu,ale z těsné blízkosti přestřelil branku soupeře!
47:44'
Jets jdou znovu do vedení! Nathan Beaulieu vypálil od modré, jeho pokus skvěle tečoval BLAKE WHEELER a Sergej Bobrovskij byl naprosto bez šance.
Asistence: Nathan Beaulieu a Mark Scheifele.
47:20'
Pär Lindholm se dostal k dorážce,ale Sergej Bobrovskij našel kotouč v lapačce a následuje komerční přestávka.
46:59'
Kotouč za brankou Bobrovskijho, domácí vyráží znovu do útoku.
46:10'
Blake Wheeler výborně zapracoval a vyvezl kotouč! Skvělý práce hostujícího kapitána.
45:50'
Domácí jsou nyní aktivnější a mají obrovský tlak!
44:40'
Panarin vypálil skrz obránce, jeho pokus minul branku soupeře.
43:20'
Ryan Dzingel se elegantně vyhnul obránci,ale následná střela mířila pouze do středu branky.
42:50'
Hra je teď hodně nepřesná, ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit větší šanci.
42:10'
Žádnou další šanci jsme neviděli a hosté jsou v plném počtu.
41:20'
Ben Chiarot v pádu vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
40:50'
Cam Atkinson vypálil od pravého mantinelu, jeho střela prosvištěla vedle branky.
40:20'
Columbus se okamžitě usadil ve třetině soupeře a kombinuje.
40:01'
A máme tu konec i druhé třetiny! Do třetiny vstoupili lépe hosté, když se hned ve 21. minutě prosadil Wheeler. Domácí znovu zaspali úvod třetiny,ale ale 2 minuty před koncem prostřední části se dělovkou prosadil Jones a vyrovnal skóre. V závěru třetiny dostal 2 minuty hostující brankář za zdržování hry a domácí budou do třetí třetiny vstupovat s přesilovou hrou.
Střely po 2. třetině: Domácí – 26, Hosté – 18.
Třetí třetina začne přibližně v 02:58.
40:00'
39:50'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Connor Hellebuyck – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).
39:25'
Pär Lindholm se hnal za vysokým kotoučem,ale před dotírajícím protihráčem kotouč odpálil obránce!
38:20'
Nikolaj Ehlers se krásnou kličkou zbavil protihráče, ale jeho náslená střela skončila v rohu kluziště.
37:31'
Columbus právě vstřelil branku!
A je srovnáno! Domácí využívají obrovský tlak, když se dělovkou od pravé strany prosazuje SETH JONES, který vymetl horní pavučinky!
Asistence: Artěmij Panarin a Zach Werenski.
37:20'
Columbus je usazený ve třetině soupeře a hostující formace hráčů působí hodně unaveně.
36:50'
Jets vyhazují přes všechny čáry, domácí mohou pokračovat v tlaku.
36:30'
Kotouč válel před brankou Jets,ale ani jeden z domácích hráčů ho nedokázal poslat na branku soupeře.
35:20'
Tanev vypálil ze střední vzdálenosti, Bobrovskij s problémy zasahuje.
34:20'
Jacob Trouba se dostal ke střele ze středu kluziště,ale nedokázal nasměrovat kotouč mezi 3 tyče!
32:50'
Pär Lindholm se dostal ke střele ze středu hřiště,ale nezamířil povedeně a touš letěl do středu branky.
31:50'
Andrew Copp vypálil backhandem na branku, Sergej Bobrovskij zasahuje hokejkou.
31:20'
Jones zavezl kotouč do pásma, ale nedokázal najít spoluhráče a kotouč mají hosté.
30:50'
Trouba nahodil kotouč do třetiny a unavení formace hostů mohla konečně vystřídat.
30:20'
Kotouč za brankou Bobrovskijho, hosté tohle oslabení zvládli.
29:50'
David Savard vypálil od modré, Connor Hellebuyck zasahuje lapačkou.
29:40'
Connor Hellebuyck ztratil při zákroku helmu a hra musela být přerušena! Domácí fanoušci dávají hodně nahlas svůj nesouhlas!
29:10'
Tyler Myers získal kotouč v rohu kluziště, a ihned ho odpálil přes všechny čáry.
28:20'
Domácí tak mají k dispozici přesilovou hru a Kulikov zamířil do šaten.
27:33'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Nick Foligno – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dmitrij Kulikov – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
27:30'
Pierre-Luc Dubois se dostal do samostatného úniku a ze strany zakončoval, jeho pokus Connor Hellebuyck zneškodnil!
27:10'
Laine našel pěknou backhandovou nahrávkou volného Wheelera,ale ten odkrytou branku netrefil.
26:40'
Boone Jenner nenahrál přesně a kotouč je mezi diváky, následuje komerční přestávka.
25:59'
Tyler Myers vypálil od mantinelu, jeho pokus Sergej Bobrovskij vyráží betonem.
25:20'
Tanev hledal krásnou zpětnou nahrávkou volného protihráče,ale domácí obránce se položil na led a nahrávku nenechal projít!
24:50'
Kyle Connor zavezl kotouč do třetiny,ale jeho následní nahrávka nebyla přesná a kotouč mají znovu domácí.
24:05'
Columbus se usadil ve třetině Jets a kombinuje podél mantinelů.
23:20'
Trouba nabral rychlost a hnal se do šance 2 na 1,ale Oliver Bjorkstrand se výborně vrátil a vypíchl kotouč!
22:10'
Domácí přidali a vytváří si více šancí než v úvodu třetiny.
21:10'
Nepovedená rozehrávka hostů končí zakázaným uvolněním.
20:35'
Tak to je parádní vstup do třetiny od hostujícího týmu! Dmitrij Kulikov vypálil od modré čáry a jeho přízemní pokus těsně před brankou tečoval BLAKE WHEELER mezi betony brankáře.
Asistence: Dmitrij Kulikov a Mark Scheifele.
20:01'
A je tu konec první třetiny. Do zápasu vstoupili lépe hosté, když se ve 3. minutě dělovkou od modré prosadil Niku. Domácí přidali od poloviny třetiny byli lepším týmem. Ve 12. minutě se z dorážky prosadil Foligno a srovnal.. Blue Jacket byli ve zbytku třetiny aktivnější než hosté,ale další gól se jim nepodařilo vstřelit. Do šaten se jde za stavu 1:1.
Střely po první třetině: Domácí – 13, Hosté – 10.
Druhá třetina začne přibližně v 02:05.
20:00'
19:20'
Jacob Trouba napálil kotouč vší silou od modré, jeho pokus Sergej Bobrovskij vyrazil betonem.
18:50'
Nathan Beaulieu našel pěknou nahrávkou volného spoluhráče na středu hřiště,ale jeho střela se mezi 3 tyče nevešla.
18:20'
Panarin našel Olivera Bjorkstranda, ale tomu se kotouč zamotal a nedokázal vystřelit.
17:40'
Columbus je v plném počtu, další ubráněná přesilová hra.
17:10'
Jets jsou znovu s kotoučem ve třetině soupeře a střílí ze všech sil.
16:38'
Blake Wheeler vypálil od mantinelu, jeho pokus našel Bobrovskij v lapačce!
16:05'
Mark Scheifele vypálil od mantinelu, Sergej Bobrovskij zasahuje betonem.
15:26'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Pierre-Luc Dubois – 2 min., hrubost).
15:05'
Pierre-Luc Dubois nabral rychlost a dostal pěknou nahrávku,ale nedokázal se prosadit přes obránce hostů.
14:10'
Foligno výborně zasáhl, přerušil kombinaci a vyhodil kotouč přes všechny čáry.
13:20'
Jest jsou znovu s kotoučem ve třetině, ale střela Laineho vyhnala hosty do středního pásma.
13:05'
Jets dostávají výhodu přesilové hry a mohou přerušit desetiminutovku bez střely na branku.
12:41'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Pierre-Luc Dubois – 2 min., držení).
12:10'
Domácí vstřelená branka povzbudila a jsou mnohem aktivnější.
11:22'
A je srovnáno! Domácí využívají přesilovou hru a srovnávají skóre! Artěmij Panarin vypálil od levé strany, jeho pokus brankář vyrazil před sebe a úspěšnou dorážkou se prosadil NICK FOLIGNO.
Asistence: Artěmij Panarin a Cam Atkinson.
10:52'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Tyler Myers – 2 min., držení).
10:30'
Columbus si vynutili vyloučení a nyní vidíme hru 5 na 5.
10:20'
Columbus má kotouč ve svém držení a znovu odpaluje touš přes všechny čáry.
09:27'
Scott Harrington získal kotouč v rohu kluziště a okamžitě ho odpálil přes celé hřiště.
08:50'
Bryan Little netrefil branku a kotouč doklouzal až do středního pásma.
08:28'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Artěmij Panarin – 2 min., příliš mnoho hráčů).
08:05'
Jets se usadili ve třetině, střelou Trouby od modré minula klec domácích.
07:20'
Jones nabral rychlost ve vlastní třetině,ale následně nerozehrál přesně a následuje komerční přestávka.
06:50'
Zápas je ve velkém tempu, sledujeme hru nahoru dolů.
06:10'
Mark Scheifele se dostal k dělovce ze strany, kotouč prosvištěl vedle tyče'
05:05'
Columbus se usadil ve třetině soupeře a kombinuje. větší šance jsme se ještě nedočkali.
03:50'
Sergej Bobrovskij zachytil kotouč za brankou a rozehrál na útočníky, dobrá práce s holí od brankáře hostů!
02:21'
A je tu úvodní branka zápasu! Jets se usadili ve třetině soupeře a kotouč se dostal na modrou, kde byl SAMI NIKU, který nic nevymýšlel a krásnou dělovkou od modré propálil vše co mu stálo v cestě.
Asistence: Ben Chiarot, Mathieu Perreault
01:50'
Connor Hellebuyck má za sebou první zákrok, když se poradil se střelou od modré čáry.
01:05'
David Savard si výborně lehl a zneškodnil přečíslení 2 na 1!
00:40'
Laine nabral rychlost ve třetině a poslal Marka Scheifeleho do samostatného nájezdu, jeho pokus Sergej Bobrovskij vykopl betonem!
00:01'
Columbus Blue Jackets
Columbusu se celkem daří, z posledních 5ti zápasů vyhrál 3, když si poradil s Ottawou, San Jose a Flyers. Naopak prohra přišla s Pittsburgehm a v minulém kole s Edmontonem 0:4. Columbusu tak vyschl střelecký prach a dnes se pokusí vše napravit a vrátit se na vítěznou vlnu. V tabulce Východní konference najdeme Blues na 9. místě se 75 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Panarin – 25 + 46
2. Duchene – 28 + 33
3. Atkinson – 35 + 24
Winnipeg Jets
Winnipegu se podařilo oklepat ze 3 porážek v řadě, když vyhrál nad Vegas. Následně přišly 2 prohry – proti Arizoně a Minnesotě, ale v minulém kole přišla výhra. Jets si poradili s Predators 5:3. Na listinu úspěšných střelců se zapsali Scheifele, Connor, Wheeler, Myers a Kevin Hayes.V tabulce Západní konference najdeme Jets na 3. místě s 80 body.
1. Wheeler – 13 + 63
2. Scheifele 32 + 40
3. Connor – 25 + 25
Dobré ráno, Vítám všechny fanoušky zámořské NHL! Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Columbus Blue Jackets a Winnipeg Jets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.