Anaheim - Devils | ONLINE | 2.3.2020 02:00 | NHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Devils - 2. března 2020   02:00

Ukončeno
Anaheim
Anaheim
0:3
(0:1, 0:1, 0:1)
Devils
Devils
17:06' Zacha  (Bratt, P. K. Subban) • 23:48' Zacha  (Bratt, P. K. Subban) • 53:56' Hischier  (C. Carrick)
Anaheim
Sestavy:
Gibson (Stolarz) – Manson, Guhle, Del Zotto, Ja. Larsson, Irwin, Djoos – Rakell, Getzlaf, Milano – Sherwood, Henrique, Heinen – Silfverberg, Backes, Jones – Rowney, Agozzino, Deslauriers.
Rozhodčí
Nicholson, Lee – Gawryletz, Smith
Honda Center, Anaheim
Devils
Sestavy:
Schneider (Blackwood) – P. K. Subban, Müller, Severson, Mermis, C. Carrick, Claesson – Palmieri, Hischier, J. Hughes – J. Anderson, Zajac, Wood – N. Gusev, Zacha, Bratt – Hayden, M. McLeod, Rooney.
Přenos se aktualizuje automaticky

Československá stopa

Pavel Zacha (NJD): 2+0, 5 střel na branku, čas na ledě 13:21
Tři hvězdy utkání:

1. Cory Schneider (NJD): 34, zákroků, 100% úspěšnost.
2. Pavel Zacha (NJD): 2+0
3. Dakota Mermis (NJD): 0+0
Utkání je definitivně za námi. New Jersey v každé ze třetin přidalo po jedné brance a po zásluze se tak raduje ze dvou bodů do tabulky. Dvěma góly se blýskl český útočník Pavel Zacha a pochvalu si určitě zaslouží i Cory Schneider, který si po více než roce připsal čisté konto.
Konec zápasu.
59:58'
Anaheim si v závěrečných minutách nevytvořil žádný ofenzivní tlak, a tak zápas pomalu ale jistě končí jistou tříbrankovou výhrou hostujícího týmu.
58:34'
Danton Heinen bl sice v dobré palebné pozici, pak možná ale už překombinovně hledal spoluhráče na opačné straně útočného pásma. Jeho přihrávka navíc ani neprošla, neboť se ji zmocnil jeden z pozorných domácích obránců.
57:20'
Rickard Rakell jel s kotoučem po pravém křídle, načež to zkusil na vzdálenější tyč. Jeho projektil letěl sice velmi svižně, ale o to méně přesně. Kotouč se vymotal jen těsně kolem pravé tyče z brankářova pohledu.
56:11'
Sonny Milano se hnal s kotoučem na holi na branku, načež pálil z poměrně těsné blízkosti. Jeho pokus letěl po ledě, načež ho Schneider zastavil svými betony a následně přikryl pod svou rukavici.
55:10'
Travis Zajac dostal přihrávku na pravý kruh z brankářova pohledu. Odtud poté z první plácl do puku, nicméně brankovou konstrukci neohrozil, jeho střela totiž letěla poměrně výrazně mimo levý horní roh.
53:56'
Devils právě vstřelili branku!
Hostující celek jde do již třígólového vedení! Carrick nahodil od modré čáry, přičemž do jeho pokusu před brankovištěm stihl sáhnout NICO HISCHIER. Gibson se sice položil na led, na tuto teč ale nestačil. 3:0! Asistence: Connor Carrick.
53:32'
Ani nyní se Anaheimu nepodařilo se v útočném pásmu na delší dobu udržet. Devils se osvobodili a při následném útoku se domácí celek dostal jen do postavení mimo hru, které tak vrátí hru do neutrálního pásma.
52:36'
Schenider si poradil se střelou z těsné vzdálenosti od jeho branky, aby následně jeden z jeho spoluhráčů vyhodil kotouč přes všechny čáry a poslal zdravici až ke Gibsonovi.
51:52'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kevin Rooney – 2 min., sekání).
51:33'
Travis Zajac ujel se svým spoluhráčem do přečíslení dva na jednoho. Jeho následná střela mířila na vzdálenější tyč. Gibson si dobře poradil, když Zajacův pokus možná stihl vytěsnit svou levou rukou.
51:10'
Rakell přispěchal i s dalším pokusem. Ten tentokrát letěl z vrcholku pravého kruhu. Schneider se proti němu položil na led a z pomoci betonů a své rukavice kotouč uschoval mimo dosah soupeřových útočníků.
50:35'
Rakell si najel k mantinelu, odkud pak nahodil směrem na vzdálenější tyč, zde našel pouze jednoho ze soupeřů, který si ale málem kotouč srazil do vlastní sítě. Schneider puk stihl jen tak tak zachytit.
49:43'
Anaheim dobře zakombinoval v útočném pámu, zčehož mohl těžit Christian Djoos, který dostal přihrávku před branku. Z první pak ale našel jen Schneiderovu lapačku, která se skvěle vymrštila přesně, kam bylo třeba.
48:24'
Dakota Mermis nebyl na modré čáře sice v úplně komfortní pozici, přesto zkusil své štěstí. Jeho pokus nakonec nebyl vůbec špatný, nicméně letěl spíše jen doprostřed branky, a tak s ním neměl Gibson výraznější potíže.
47:20'
Ryan Getzlaf dostal přihrávku před odrkytou část klece. Schneider se ale stihl přemístit včas a střelecký pokus doácímu útočníkovi znemožnit. Getzlaf následně zkoušel na gólmana vyzrát bekhendovým blafákem, leč nakonec bez gólového úspěchu.
46:33'
Kyle Palmieri nahazoval kotouč z rohu ledové plochy. Šlo zřejmě spíše o přihrávku, přesto kotouč skončil na výstroji Gibsona, který dával pozor a nenechal se plachtícím kotoučem z velkého úhlu rozhodit.
45:43'
Carrick schytal v útočném pásmu velmi tvrdý hit, ale bude v pořádku. Ihned se zvedá a opět se zapojuje do hry, která se nyní odehrává ve středním pásmu.
44:36'
Kyle Palmieri byl hráčem, který si najel s kotoučem na holi na levý kruh z brankářova pohledu a odtud poté vyslal zajímavou dělovku směrem na branku. Gibson byl ale pozorný a neměl problém zasáhnout.
43:34'
Carter Rowney dostal velmi solidní přihrávku přesně před branku. Rowney to následně zkusil to bližšího horního růžku, nicméně jeho pokus skončil jen na Schneiderově rameni, od kterého kotouč míří vysoko do ochranné sítě.
42:43'
Pavel Zacha nahodil kotouč od modré čáry až za soupeřovu branku, kde o něj oba týmy sváděly souboj. Nakonec z toho vzešli úspěšnějši Devils, kteří se již drží před Gibsonem a snaží se něco vymyslet.
41:39'
Nico Hischier by nyní rozhodně zasloužil potlesk fanoušků! Velmi obětavě se vrhl do střely od modré čáry a dokázal ji vytěsnit mimo nebezpečí. Anaheim Ducks se i poté ovšem drží v pásmu.
40:30'
Pavel Zacha znovu číhá u pravého kruhu z brankářova pohledu. Tentokrát se v přesilové hře zatím ke střele nedostal, uvidíme, zda se českému útočníkovi povede zaútočit na hattrick.
40:01'
Začala třetí třetina.
Máme za sebou druhou periodu. Opticky v ní možná byli o něco lepší domácí hokejisté, leč jim to zatím nebylo vůbec k ničemu. Na opačné straně se totiž dvěma zásahy blýskl český útočník Pavel Zacha a jeho tým tak vede o dvě branky. Uvidíme, zda Devils dokáží vedení udržet.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:20'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (John Gibson – 2 min., nedovolené bránění). Trest odpyká Nicolas Deslauriers.
38:31'
Nikita Gusev si stihl povyjet proti jednomu ze střelců domcího týmu a jeho následný pokus svou nohou dostal mimo nebezpečí a nepropustil ho až na Gibsona, který tak mohl být klidný.
37:43'
Anaheim je nastěhován v útočném pásmu a snaží se s nepříznivým vývojem dnešního utkání ještě něco udělat. Samozřejmě manko je pouze dvoubrankové a času do posledního hvizdu rozhodčích zbývá ještě více než dost.
36:51'
Ryan Getzlaf se dostal do samostatného úniku! V zakončení byl nikým nerušen, zkusil to do horních pater branky. Schneider si zřejmě na kotouč sáhl ramenem a nakonec ho těsně stihl vytěsnit nad horní tyč.
35:32'
Rickard Rakell se hnal skrze střední pásmo, když se k němu snesla přihrávka z obranného pásma jeho týmu. Do samostatného úniku se ale nakonec nedostal, neboť byl zastaven posledním obráncem New Jersey.
34:53'
Carter Rowney se rychle obtočil kolem branky a zkusil kotouč zasunout k praé tyči z brankářova pohledu. Celá akce se udála velmi rychle, přesto se i v tomto případě stil Cory Schneider přemístit a střelu za pomoci tentokrát praévho betonu dostat mimo nebezpečí.
34:10'
Connor Carrick dostal kotouč na modrou čáru, načež si našel střelecký prostor a zkusi to z nápřahu. Ten však posílá kotouč jen doprostřed branky, kde už byl k zákroku připravený domácí strážce svatyně.
33:37'
Danton Heinen dostal velmi zajímavou přihrávku přímo před branku, kde byl nikým nerušen a nehlídán. V pohybu pak zkoušel zakončit z bekhendu, ovšem na hostujícího brankáře si nepřišel. Schneider zasáhl svým levým betonem včas.
32:45'
Joey Anderson neměl na modré čáře dostatek prostoru, a tak jen v rychlosti nahodil kotouč o mantinel zpět za Gibsonovu svatyni. Ducks si poté vytvořiili střelu z pravého kruhu, kterou anaheimský brankář drží bezpečně ve své výstroji.
31:29'
Christian Djoos si sjel k odrakženému kotouči a zprvní ho poslal na vzdálenější tyč. Schneider si puk našel a napoprvé ho schoval ve své rukavici, čímž zařídil vhazování po své pravé ruce.
31:10'
Nikita Gusev zahrozil z pravého kruhu z brankářova pohledu. Gibson na jeho pokus viděl a nakonec neměl problém se zásahem. Kotouč kryje napoprvé stoprocentně ve výstroji. Bude se tak vhazovat po jeho levici, tedy až po komerční přestávce.
30:23'
Pavel Zacha vybojoval kotouč u mantinelu ještě ve vlastním obranné pásmu. Poté ho rozehrál přes celé střední pásmo. Přihrávka směřovala na spoluhráče, nakonec ale končí jen na zakázaném uvolnění, které vrací hru před Schneidera.
29:34'
Na opačné straně se s kotoučem na holi objevil Jakc Hughes, bohužel pro něj ale nebyl podpořen spoluhráči a na trojnásobnou soupeřovu přesilu nestačil. Devils se tak z pásma zase stěhují.
29:18'
Kiefer Sherwood dostal přihrávku na pravé křídlo, načež s ničím neváhal a rovnou kotouč poslal k bližší tyči. Zde byl opět připraven Cory Schneider, který je v posledních minutách v opravdové permanenci.
28:45'
Nyní už se opět bojuje o kotouč v útočném pásmu Anaheimu, který je po druhém inkasovaném gólu jednoznačně aktivním týmem a snaží se manko, které nabral, opět trochu stáhnout. Po komerční přestávce se bude vhazovat právě v jeho pásmu.
27:53'
Michael McLeod ujel s kotoučem na holi po levém křídle. Následně to zkusil z bekhendu do vzdálenějšího horního růžku, přičemž Gibson nastavil rameno přesně tak, jak bylo třeba, a i on si po delší době připisuje úspěšný zákrok.
26:22'
Rickard Rakell se v rychlosti protáhl do zakončení u pravé tyče, ale nakonec jen těsně minul! Jeho pokus směřoval z brankářova pohledu en těsně mimo levou tyč. Anaheim pokračuje ve svém tlaku i nadále.
25:32'
Adam Henrique dostal přihrávku na vzdálenější tyč. Přečíslení ale nebylo dobře vyřešeno, neboť Henrique dostal přihrávku a v rychlosti ji na bekhendové straně hole nestihl zpracovat.
24:47'
Christian Djoos stál na modré čáře, načež chvíli po vhazování dostal kotouč na svou hůl. Následně to zkusil ze zápěstí, jeho dalekonosný pokus ale až k brance nedoputoval, a tak Schneidera neohrozil.
23:48'
Devils právě vstřelili branku!
Máme tu druhou branku v přesilové hře! Jesper Bratt najel s kotoučem na holi blíže k brance a zaměstnal většinu hráčů Anaheimu. Rázem se tak naskytla přihrávku z brankářova pohledu na pravý kruh, kde stál PAVEL ZACHA. Ten pečlivě zacílil a přidává svou druhou trefu. Asistence: Jesper Bratt, P. K. Subban.
23:27'
P. K. Subban si najel příhodně do střelecké pozice, načež to zkusil z nápřahu. Jeho dělovka ovšem neprošla, zastavila se jen o prvního clonícího hráče.
23:11'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Carter Rowney – 2 min., držení).
23:11'
Jak Hughes se hnal na branku, měl dobrou rychlost a vypadalo to, že by mohl Gibsona ohrozit. V tom byl ale faulován, a tak uvidíme první početní výhodu prostředního dějství.
22:32'
Jakob Silfverberg dostal kotouč na svou hůl ve středním pásmu a zavezl jej rychle do pásma. Z levého kruhu z brankářova pohledu pak vyslal střelu na bližší tyč, s čímž neměl Schneider výraznější problémy.
21:43'
Anaheim se stále drží na kotouči a snaží se přejít přes střední pásmo. Uvidíme, zda se mu tak povede a znovu ohrozí domácího strážce svatyně.
20:37'
Kiefer Sherwood si našel střeleckou pozici a z ní pak prověřil na začátku periody pozornost hostujícího brankáře. Ten si piřpisuje první úspěšný a hlavně jistý zákrok tohoto dějství.
20:01'
Začala druhá třetina.
20:00'
První třetina skončila.
17:06'
Devils právě vstřelili branku!
Máme tady první branku, která padá v přesilové hře! Jesper Bratt nabral parádní rychlost na pravém křídle a vydal se před branku. Před ní pak poslal kotouč před odkrytou část klece, kam si najel PAVEL ZACHA. Český útočník pak neměl problém v rychlosti zacílit do odkryté branky. Asistence: Jesper Bratt, P. K. Subban.
15:50'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Sonny Milano – 2 min., podrážení).
00:01'
Utkání právě začalo.


Anaheim Ducks

Ani Anaheimu se příliš nedaří. Možná trochu oproti očekávání se Ducks také nacházejí na čtrnácté pozici ve své konferenci. A co se formy týče, jde o přesný opak, než jak je tomu u soupeře. Poslední dva zápasy Anaheim sice vyhrál, nicméně předcházely tomu hned tři prohry v řadě. V posledním kole si vyšlápl na Pittsburgh, který tak prohrál již pět zápasů v řadě.

Na soupisce tohoto týmu najdeme dva hráče, kteří mají shodně čtyřicet bodů. Jedním je Ryan Getzlaf, druhým pak Adam Henrique. V obraně si pak špatně nevede Cam Flower (29 bodů), nicméně ten je zraněn.


New Jersey Devils

New Jersey se v této sezoně příliš nedaří. V tabulce Devils najdeme na čtrnáctém místě. Ve Východní konferenci se pod tímto týmem nachází už jen Ottawa a Detroit. Nic nenasvědčuje tomu, že by měl přijít zvrat. V posledních dvou zápasech Devils padli v prodloužení, na druhou stranu je třeba říci, že tomu předcházela třízápasová vítězná šňůra.

Útok New Jersey vedou především dva hráči. Nikita Gusev a Kyle Palmieri. Oba mají na kontě přes čtyřicet kanadských bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud