Colorado - Detroit | ONLINE | 20.1.2020 21:09 | NHL 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - NHL (základní část) -  ONLINE PŘENOS -  Colorado : Detroit - 20. ledna 2020   21:09

Ukončeno
Colorado
Colorado
21:02' Kadri (Makar, Rantanen) • 22:56' MacKinnon (Makar, Rantanen) • 44:19' Kadri (Burakovsky, Zadorov) • 45:12' Nieto (Jost, Graves) • 53:59' Graves (Burakovsky, Kadri) • 59:00' MacKinnon (Cole, Zadorov)
6:3
(0:1, 2:0, 4:2)
Detroit
Detroit
02:28' Bertuzzi  (D. Larkin) • 47:02' D. Larkin  (Bertuzzi, Zadina) • 57:57' Smith  (Fabbri, D. Larkin)
Colorado
Sestavy:
Francouz (Grubauer) – Makar, Graves, E. Johnson (A), Girard, Zadorov, Cole – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Burakovsky, Kadri, Ničuškin – Compher, Bellemare, Calvert – Kameněv, Jost, Nieto.
Rozhodčí
Brenk, Lee – Gawryletz, Mach
Pepsi Center, Denver
Detroit
Sestavy:
Howard (Pickard) – Green, Nemeth, Daley, Hronek, Bowey, Biega – Zadina, D. Larkin (A), Bertuzzi – Fabbri, Glendening (A), Erne – Perlini, Nielsen, Helm – Smith, Filppula (A), Abdelkader.
Přenos se aktualizuje automaticky

Tři hvězdy utkání:

1. Nazem Kadri
(COL) 2+1
2. Cale Makar (COL) 2+0
3. Mikko Rantanen (COL) 0+2
Statistiky utkání:

Střely na branku – 46:25.
Zblokované střely – 12:15.
Vyloučení – 1:4.
Využití přesilovek 1/4 – 0/1.
Vhazování – 36:28.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí očekávaným vítězstvím Colorada, kterému se svého soupeře podařilo porazit výsledkem 6:3. Poslední perioda byla z hlediska vstřelených branek nejzáživnější, dočkali jsme se dalších šesti zásahů, což nezaujatého fanouška muselo bavit. Colorado ale bylo v tomto duelu směrem dopředu výrazně nebezpečnější, Detroit se spíše trápil, avšak favorizovaný celek přesto trochu potrápil.
Konec zápasu.
59:00'
Colorado právě vstřelilo branku!
Hra bez brankáře to skutečně byla, avšak měla opravdu krátké trvání! Volného kotouče se ve vlastním pásmu ujal NATHAN MACKINNON, který se dostal k blízkosti středového kruhu, odkud bezpečně uklidil kotouč do prázdné branky.
Asistence: Ian Cole, Nikita Zadorov.
57:57'
Detroit právě vstřelil branku!
Hosté vykřesali jiskřičku naděje, rázem je to opět o dvě branky! Fabbri si totiž sjel k levému kruhu, odkud ještě před brankou hledal lépe postaveného GIVANIHO SMITHA, kterému se povedlo dotlačit kotouč do odkryté branky. Detroit se dost možná odhodlá ke hře bez brankáře.
Asistence: Robby Fabbri, Dylan Larkin.
56:49'
Francouz si před malým momentem připsal další rutinní zákrok, po kterém se neodvážil k bleskové rozehrávce, nýbrž raději schoval kotouč ve své výstroji. Bude se opět vhazovat.
55:05'
Calvert místo zakončení zavezl pul za branku Howarda, avšak zpětná nahrávka k modré čáře byla hodně nepřesná. Coloradu to nevadilo, Calvert se sám dostal do zakončení, které Howard zneškodnil.
54:49'
Detroit opět rozjížděl akci od své branky, přičemž se Hronkovi povedlo dostat kotouč za opačnou branku, kam se ale bleskově vrátila smečka domácích hráčů.
53:59'
Colorado právě vstřelilo branku!
Jenomže se opět prosazuje domácí celek! Až příliš prostoru měl kolem sebe domácí zadák RYAN GRAVES, který se napřáhl k hodně tvrdě dělovce, jenž navíc směřovala přesně do bližší šibenice. Vypadalo to na teč v podání Kadriho, avšak tu opakovaný záběr neprokázal, hattrick to alespoň prozatím nebude!
Asistence: Adam Burakovsky, Nazem Kadri.
53:01'
Perlini přejel přes červenou čáru, načež nahazoval za domácí branku. tam šel hodně důrazně do souboje Glendening, který sice zahodil protihráče, o faul se ale nejednalo.
52:08'
Na ledovou plochu se dostala druhá formace Red Wings, které se nepovedlo ideálně založit útočný výpad. Na opačné straně Makar nabíjel Bellemaremu, který zlomil hokejku.
51:04'
Larkin se dostal k utajené ráně, kterou Francouz zřejmě vůbec neviděl. Český brankář nyní podržel svůj celek, avšak Colorado se i nadále nedostává ze sevření.
50:00'
Do konce tohoto zápasu zbývá přesně deset minut, zatím jsme se dočkali šesti přesných zásahů. Detroit začíná otevírat zadní vrátka, nic jinému mu ani nezbývá.
49:08'
Francouzovi se povedlo další střelecký pokus vyrazit před sebe, na druhé straně se do zajímavé příležitosti dostal Makar, jehož šikovné ruce trefily pouze Howarda do výstroje.
48:11'
Do další tutové šance se pro změnu dostal Ničuškin, kterému se povedlo přebruslil Daleyho, načež se dostal až před Howarda, který jeho bekhendovou kličku zlikvidoval.
47:02'
Detroit právě vstřelil branku!
Tak ono by to ještě mohlo být zajímavé! V mezikruží se k puku dostal hostující DYLAN LARKIN, který se pokusil o překvapivé zakončení bekhendem, které směřovalo přesně nad rameno Francouze. Český brankář nemá čisté svědomí, Colorado i přesto vede o dvě branky.
Asistence: Tyler Bertuzzi, Filip Zadina.
46:40'
Po další nepovedené rozehrávce Colorada se hrací předmět dostal až na jednu ze střídaček. Následovat bude komerční přestávka, po které se bude vhazovat ve středním pásmu.
46:10'
Detroit tak v tuto chvíli prohrává už o tři branky, což značí hodně složitou práci. Domácí tak směřují k dalšímu zisku plného počtu bodů, ještě ale nepředbíhejme.
45:12'
Colorado právě vstřelilo branku!
Detroit opět nezvládá vstup do třetiny, během krátkého časového sledu opět inkasuje! Jost se u zadního hrazení chytrým manévrem zbavil napadajícího Zadiny, poté si všiml svého kolegy MATTA NIETA, jehož rána zápěstím zapadla přesně ke vzdálenější konstrukci branky.
Asistence: Tyson Jost, Ryan Graves.
44:19'
Colorado právě vstřelilo branku!
Domácí se poprvé v tomto duelu dostávají do dvoubrankového vedení! Nahrávka podél hrazení směřovala na Burakovskyho, jenž si nabruslil vedle branky, odkud se mu u vzdálenější konstrukce povedlo najít nekrytého NAZEMA KADRIHO, který překonal přesouvajícího se Howarda.
Asistence: Adam Burakovsky, Nikita Zadorov.
44:12'
Zadina si to namířil mezi přesilu protihráčů, pro které neměl sebemenší šanci na úspěch. Jeho spoluhráči mu navíc moc nepomohli, v době útočné snahy odjeli na střídačku.
43:03'
Calvert si tak dlouho hledal prostor ke střele, až ho nakonec skutečně našel. Howard i tentokráte dokázal zakončit, poté se Hronek chvíli pošťuchoval s Bellemarem.
42:06'
Do nepříjemného nátlaku se před malým momentem dostal Makar, kterému se přesto povedlo rozehrát. Následné zakončení od pravého kruhu dokázal Howard pokrýt.
41:02'
Zadinova hezká nahrávka směřovala velice přesně na hůl Bertuzziho, který se snažil zakončit do protipohybu Francouze, avšak ten dokázal střelu vykopnout betonem.
40:10'
Úvodní vhazování třetí třetiny dopadlo lépe pro domácí celek, který se jako první dostal na opačnou stranu, podél mantinelu totiž nahazoval kotouč Graves.
40:01'
Začala třetí třetina.
Je za námi také druhá třetina, do které lépe vstoupilo Colorado, které během úvodních tří minut dokázalo otočit výsledek ve svůj prospěch. Následné minuty přinesly optickou převahu právě domácího celku, který se alespoň prozatím potřetí neprosadil. Detroit se většinu času pouze bránil, i přesto několikrát ohrozil českého brankáře Francouze.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:07'
Bertuzzi hned nadvakrát nevyzrál na Francouze, posléze velmi dobrý obranný zákrok předvedl Johnson, který zamezil hodně zajímavé nahrávce na volného Zadinu.
37:22'
Sám na branku se mohl řítit hostující Bertuzzi, avšak finální nahrávku dokázal srazit vracející se Makar, který přihrál kotouč Francouzovi, který ho raději schoval pod sebou.
36:08'
Nahrávka od hrazení našla právě MacKinnona, který nebezpečně nabízel před branku, kde se o chytrou teč pokoušel Landeskog, jenž trefil Howarda do ramena.
35:14'
Vypadalo to, že se MacKinnonovi povedlo s vypětím všech sil udržet touš před modrou čárou, nicméně sudí odpískal přihrávku rukou. Vhazovat se bude ve střední třetině.
34:53'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Madison Bowey – 2 min., podrážení).
33:05'
Rantanen operoval za brankou soupeře, odkud si sjel až k modré čáře. tam přišla na řadu předávka na MacKinnona, jehož zakončení z otočky dokázal Howard pokrýt.
32:09'
Je za námi něco málo přes polovina zápasu, nyní pro změnu musí začít útočit Detroit Red Wings, který už na začátku druhé periody přišel o jednobrankové manko.
31:21'
Fabbri tak dlouho čekal s nahrávkou, až si mezi kruhy dokázal sjet Glendening, který nevyzrál na vyjetého Francouze. Vypadá to, že hosté konečně začali trochu hrát.
30:00'
Zničehonic se do úniku dostal Fabbri, kterému se povedlo zakončit v tísni. Francouz však podržel svůj celek, předchozí skvělou nahrávku vyprodukoval Helm.
29:01'
Rychlý protiútok předvedlo třetí útočné komando Avalanche! Na konci rychlé souhry stál Calvert, který mířil kousek vedle, posléze neuspěl ani zadák Zadorov.
28:04'
Fabbrimu se nepovedlo ustát souboj za brankou, poté od levého kruhu hodně tvrdě zakončoval Biega, který úplně minul branku. Francouz je stále bez složitějšího zákroku.
27:10'
MacKinnon dokázal převzít nahrávku, jenomže poté neuspěl proti přesile protihráčů. První lajna domácích přesto zakončila, Landeskog trefil Howarda pouze pod masku.
26:01'
Na dlouhou hůl se povedlo zakročit domácímu Zadorovovi, který tak za sebe nepustil číhajícího Glendeninga. Colorado má problémy s přechodem do útoku.
25:08'
Bertuzzi se prodíral po levém křídle, kde se mu ještě povedlo najít Nemetha. Ten vyprodukoval okamžitou nahrávku na Zadinu, jehož okamžitá rána nebyla přesná.
24:18'
K nepříjemně dělovce se před malým momentem dostal domácí Johnson, který pálil pouze doprostřed branky. Howard zakročil, navíc mu nevypadl puk z náruče.
22:56'
Colorado právě vstřelilo branku!
V krátkém časovém sledu se domácím povedlo zvrátit výsledek ve svůj vlastní prospěch! I tentokráte byl v klíčové roli obránce Makar, který měl u pravého kruhu hodně prostoru, což vedlo k nahrávce na zadní tyč, kde se nacházel NATHAN MACKINNONA, který nadvakrát dopravil puk do prázdné branky.
Asistence: Cale Makar, Mikko Rantanen.
22:44'
Středem hrací plochy to zkoušel Bertuzzi, který neprojel přes prvního protihráče, kterým byl Burakovsky. Posléze pouze nahazoval Green, jenž našel připraveného Ničuškina.
22:08'
Najednou tu máme pořádnou zápletku, Coloradu se povedlo vstřelit velmi rychlou vyrovnávací branku. Oba celky tak mají k vítězství zase stejně daleko.
21:02'
Colorado právě vstřelilo branku!
Domácímu celku se přeci jenom povedlo využít přesilovou hru, je tak srovnáno! Obránce Makar přijal nahrávkou kousek od modré čáry, odkud si nabruslil až ke střelecké pozici, což vedlo k nahození. Před brankáře, ještě dokázal tečovat kotouč NAZEM KADRI, který tak překvapil brankáře Howarda.
Asistence: Cale Makar, Mikko Rantanen.
20:10'
Úvodní vhazování druhé periody opět vyznělo lépe pro hostující celek, který se okamžitě pokoušel vyrazit kupředu, nicméně Helmovi uskočil puk daleko od hole.
20:01'
Začala druhá třetina.
Máme za sebou první třetinu, který nám přinesla jedinou branku, o kterou se hned v úvodu postaral hostující Bertuzzi. Colorado si díky přesilovým hrám připravilo několik šancí, avšak ani jedna z nich neskončila za brankářem Howardem. Posléze mohl Detroit odskočil na větší brankový rozdíl, avšak v tom mu nepomohla ani čtyřminutová přesilová hra, podobnou možností neuspěli ani domácí.
20:00'
První třetina skončila.
19:14'
Zničehonic ujížděl sám na branku domácí Jost, který si položil Howarda, avšak poté se mu nepovedlo procedit puk za hostujícího brankáře.
18:40'
Colorado se zatím trápí, další přechod přes modrou čáru přinesl pouze ofsajd, do kterého se dostal MacKinnon. Vhazovat se tak opět bude ve střední třetině.
17:33'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Tyler Bertuzzi – 2+2 min, vysoká hůl).
16:04'
Colorado se po skončení oslabení vrhlo do rychlého protiútoku, při kterém se o nahrávku pokoušel Calvert, který hledal Bellemara, kterému uskočil puk od hole.
15:12'
Málem to bylo o dvě branky! Detroit se kostrbatým způsobem dokázal usadit v pásmu, jedena ze zablokovaných nahrávek orazítkovala horní konstrukci.
14:24'
Zadina se hned dvakrát dostal ke střele, při druhém pokusu trefil puze protihráče. Poté se českému hráči povedlo vykouzlit zajímavou nabídku, po které z velké blízkosti neuspěl Smith. Následovala strkanice, kterou musel utnout až sudí.
13:03'
Detroit měl velké problémy se zavezením kotouče na opačnou stranu. Nakonec se mu to povedlo, avšak Francouz raději schoval kotouč pod rukavici, bude se vhazovat.
12:01'
Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Matt Calvert – 2+2 min, vysoká hůl).
11:44'
Do protiútoku se vydal Larkin, který velice chytře přenechal do tandemu na Bertuzziho, jenž nenašel místečko ve výstroji Francouze. Domácí se osvobodili za cenu icingu.
11:11'
Colorado se dostalo k drtivému náporu, při kterém doslova ostřelovalo Howarda. Ten vytasil hned tři velice slibné zákroky, poté se Greenovi povedlo odpálit hrací předmět do bezpečí.
10:00'
Je za námi první desetiminutovka tohoto zápasu, která má zatím překvapivý scénář. Detroit se dostal do vedení, před malým momentem se Landeskogovi nepovedlo překonat Howarda od levého kruhu.
09:06'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Patrik Nemeth – 2 min., podrážení).
09:01'
Detroitu se první oslabení povedlo zvládnout na jedničku, za celou dobu nepustil svého soupeře k ničemu vážnějšímu. Howard si přesto připsal několik zákroků.
08:10'
Coloradu se první přesilová hra zrovna moc nedaří. Před malým momentem se Rantanenovi nepovedla zadovka, avšak Makar ještě dokázal zachytit touš před modrou čárou.
07:02'
Perlini dokázal zachytit další nepovedenou rozehrávku, což mohlo mít fatální následky. Francouz tentokráte podržel svůj celek, následuje komerční přestávka.
06:56'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Patrik Nemeth – 2 min., podrážení).
06:05'
Hronek vyhrál osobní souboj vedle své branky, nicméně jeho celek se přesto nedostal do bezpečnějšího prostoru. Až poté se Abdelkaderovi povedlo odehrát kotouč.
05:14'
Do rychlého protiútoku se vydal Landeskog, který zkoušel štěstí od pravého kruhu. Jeho rána zápěstím pouze proletěla vedle tyče, Howard tak nemusel zasahovat.
04:06'
Domácímu Makarovi se povedlo udržet puk na modré čáře, načež se jeho formace usadila v nebezpečné vzdálenosti od branky. Detroit však velice dobře obírá soupeře o touš.
03:11'
Do vyložené šance se na opačné straně dostal Jost, kterému se nepovedlo dotlačit kotouč za sedícího Howarda. Čtvrtá formace Colorada nyní pořádně zahrozila.
02:28'
Detroit právě vstřelil branku!
Na první branku tohoto zápasu jsme nemuseli dlouho čekat, do vedení se dostávají Red Wings! Obrovskou hrubici udělal za vlastní brankou domácí obránce Zadorov, kterému se nepovedlo obelstít napadajícího Larkina. Hostující forvard ihned hledal u druhé konstrukce TYLERA BERTUZZIHO, který zasunul puk za Francouze.
Asistence: Dylan Larkin.
02:08'
Obrannou povinnost si dokázal splnit domácí Zadorov, který eliminoval jednoho z protihráčů. Poté se do pásma opět vracel Smith, který byl důrazně přitlačen k mantinelu.
01:01'
Colorado se ihned dostalo k prvnímu ohrožení branky, Gravesova nabídka na teč nakonec skončila pod lapačkou Howarda. Bude se vhazovat po pravici amerického brankáře.
00:10'
Úvodní vhazování tohoto zápasu dopadlo lépe pro hostující celek, který se hned dostal na druhou stranu, kde nahození podél hrazení dokázal zablokovat Rantanen.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Colorado Avalanche: Francouz (Grubauer) – Makar, Graves, E. Johnson (A), Girard, Zadorov, Cole – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Burakovsky, Kadri, Ničuškin – Compher, Bellemare, Calvert – Kameněv, Jost, Nieto.

Detroit Red Wings: Howard (Pickard) – Green, Nemeth, Daley, Hronek, Bowey, Biega – Zadina, D. Larkin (A), Bertuzzi – Fabbri, Glendening (A), Erne – Perlini, Nielsen, Helm – Smith, Ehn, Abdelkader (A).

Rozhodčí: Brenk, Lee – Gawryletz, Mach.
Detroit Red Wings

Na opačné straně stojí stále nejhorší celek celé ligy, kterým je Detroit. Red Wings se nacházejí na poslední pozici východní konference, na které ještě nějakou tu dobu budou, neboť mají hned třináctibodové manko na předposlední New Jersey. Detroit v tomto ligovém ročníku dokázal vyhrát pouze ve dvanácti případech, poslední vítězství se uskutečnilo před necelými deseti dny. Od té doby následuje čtyřzápasová série bez výhry, během které Detroit nasbíral jeden jediný bod. V minulém kole opět zaváhal na vlastním ledě, kde podlehl Floridě výsledkem 1:4.
Colorado Avalanche

Hokejisté Colorada letos předvádějí velice povedené výkony, které momentálně stačí na druhou pozici západní konference. Colorado má na svém kontě přesně šedesát bodů, nicméně na vedoucí celek, tedy St. Louis, ztrácí už osm bodů. Domácí tým tohoto zápasu dal hodně rychle a navíc dobře zapomenout na nepovedenou třízápasovou sérii, během které pokaždé pocítil hořkost porážky. Colorado totiž nejprve na vlastním stadionu dokázalo porazit trápící se San Jose výsledkem 4:0, v minulém duelu dokonce porazilo právě St. Louis, a sice po divoké přestřelce poměrem 5:3.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Zámořská NHL má na programu další zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi Colorado Avalanche a Detroit Red Wings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud