NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Toronto : Columbus - 22. října 2019   01:00

Toronto
Toronto
11:25' Kapanen (Marner, Muzzin) • 19:21' Matthews (A. Johnsson, Muzzin) • 39:43' W. Nylander (A. Johnsson, Matthews)
3:4
(2:2, 1:0, 0:1 - 0:1)
Columbus
Columbus
02:31' Riley Nash  (N. Foligno) • 05:52' Dubois  (Atkinson, N. Foligno) • 50:09' Wennberg  (Werenski, S. Jones) • 62:57' Nyquist
Toronto
Jean Hebert, Tom Chmielewski – Trent Knorr, Scott Driscoll
Scotiabank Arena, Toronto, ON
18 898 diváků
Columbus

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný zbytek úterní noci!

Toronto Maple Leafs vs Columbus Blue J. 3:4 pp

Blue Jackets na ledě Maple Leafs zvítězili v prodloužení, ukončili "sérii" dvou porážek. Bodovat jinak dokázali už v pátém zápase po sobě.

O osudu utkání rozhodl v čase 62:57 útočník Gustav Nyquist, když proměnil trestné střílení.
62:57'
Columbus právě vstřelil branku!
Trestné střílení bylo proměněno, Blue Jackets vítězí! GUSTAV NYQUIST se z mezikruží trefil k pravé tyči.
62:57'
Rozhodčí viděli prohřešek na straně Maple Leafs, Columbus má k dispozici trestné střílení!
62:56'
Výborné šance pro Nyquista a Wennberga, Andersen v obou případech na jedničku.
61:00'
Riellyho střela z levé strany postrádala na přesnosti.
60:20'
Dubois mohl rychle rozhodnout, když uháněl na Andersena po pravé straně, avšak neuspěl.
60:01'
Začalo prodloužení.
Úvodní vhazování prodloužení obstarají Kerfoot a Jenner, jdeme na to!
Po 3. třetině:

Toronto Maple Leafs vs Columbus Blue Jack. 3:3

Po šedesáti minutách základní hrací doby vítěze neznáme, rozhodnout tedy bude muset pětiminutové prodloužení 3 na 3. V případě nutnosti ještě může klidně dojít na samostatné nájezdy.
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:27'
Ofsajd ze strany Toronta, zřejmě dojde na prodloužení.
59:01'
Probíhá poslední minuta třetí třetiny!
58:35'
Marner to zkusil zprava, Korpisalo puk bez problémů vyrazil pravým betonem před sebe.
56:24'
Atkinson se dostal za obranu soupeře, do samostatného úniku, Andersena ale neprostřelil.
56:05'
Střela Matthewse z pravého kruhu zablokována soupeřem do ochranné sítě.
55:01'
Čtyři minuty a 59 vteřin do konce třetí třetiny, na vhazování po levé ruce Andersena se staví Gauthier a Bjorkstrand.
55:01'
Na opačné straně ledu střelecký pokus Savarda od modré z pravé strany, Andersen připraven. Je tady poslední reklamní přestávka.
54:12'
Z pravého kruhu pro vhazování vystřelil Johnsson, Korpisalo měl připravený pravý beton, kterým kotouč vyrazil.
53:30'
Touš si to namířil do ochozů Scotiabank Areny, následovat bude podle signalizace rozhodčích vhazování před Andersenem.
52:55'
Blue Jackets si ve třetí třetině vedou mnohem lépe než jejich soupeř.
52:06'
Střely na bránu: 28 – 28
51:08'
Nylander se pokoušel vytvořit si šanci, avšak příliš nepochodil. Obrana soupeře byla dobře zorganizovaná.
50:21'
Zpět do akce! Kerfoot a Foligno v souboji na vhazování ve střední třetině, před střídačkou Maple Leafs.
50:21'
Postavení mimo hru od Columbusu, proběhne reklamní přestávka.
50:09'
Začátek jednapadesáté minuty, využitá přesilovka Blue Jackets, 3:3! Dorážkou z těsné blízkosti uspěl ALEXANDER WENNBERG. Jeho druhý gól v sezoně! Asistence: Zach Werenski, Seth Jones.
49:53'
Gauthierovi začíná běžet druhá část trestu, Blue Jackets zatím bez střely na bránu.
48:52'
Dnes už pátá přesilovka Columbusu, vhazuje se po pravici Andersena.
48:52'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Frédérik Gauthier – 2 min., podrážení).
48:25'
Murrayho nahození od modré čáry zprava minulo Andersenovu svatyni.
46:06'
Konec reklamní přestávky, Kerfoot a Atkinson na vhazování v neutrální zóně, před střídačkou Toronta.
46:06'
Další postavení mimo hru od Blue Jackets, následuje první reklamní přestávka třetí třetiny.
45:47'
Neúspěšný přechod do útočného pásma v podání Columbusu, čároví odpískali ofsajd.
45:19'
Nepřesná rozehrávka Blue Jackets, zakázané uvolnění.
44:31'
Střely na bránu: 27 – 25
44:20'
Pěkný útok Columbusu, zleva jej zakončoval Gavrikov, Andersen podržel svůj tým.
43:40'
Icing od Maple Leafs, vhazovat se tedy bude za malý moment v jejich obranné zóně.
42:59'
Muzzin zkusil štěstí od modré z pravé strany, Korpisalo nachází touš ve svém náručí.
42:01'
Marinčinovo nahození od modré čáry minulo tři tyče.
41:19'
Barrieho střela od pravého mantinelu, Korpisalo kotouč vyráží před sebe.
40:58'
První přerušení ve třetí třetině, Blue Jackets poslali puk přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
40:01'
Hokejisté Toronta a Columbusu jsou ze šaten zpět na ledové ploše Scotiabank Areny, závěrečná dvacetiminutovka je tady co nevidět.

Toronto Maple Leafs vs Columbus Blue Jack. 3:2

Maple Leafs jsou po čtyřiceti minutách o krok vpřed. Krátce před koncem druhé třetiny jim získal dnešní první náskok útočník William Nylander. V prostřední periodě ale jinak byli herně lepší Blue Jackets.
40:00'
39:43'
Toronto právě vstřelilo branku!
Maple Leafs dnes poprvé vedou! Necelých 17 vteřin před koncem druhé třetiny skóroval z těsné blízkosti zprava WILLIAM NYLANDER. Jeho třetí gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Andreas Johnsson, Auston Matthews.
39:21'
Nyquist měl po chybě Muzzina zprava kvalitní příležitost, skóre se však nemění.
39:01'
Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.
37:29'
Zaváhání Maple Leafs při rozehrávce a šance Nashe z pravé strany, Andersen připraven.
36:57'
Moore to zkusil od levého mantinelu, Korpisalo kotouč vyrazil bez problémů betonem do rohu.
35:27'
Barrie od modré čáry vyzkoušel Korpisalovu lapačku.
34:54'
Pět minut a šest vteřin do konce druhé třetiny, vhazuje se mezi hokejky Shorea a Nashe po pravé ruce Andersena.
34:54'
Andersen má puk ve svém držení, je tady další z reklamních přestávek.
34:23'
Výborný přesun a zákrok Andersena proti Duboisovi, jenž zakončoval zprava z úhlu.
34:03'
33:15'
Početní převahy nejsou v dnešním utkání silnou stránkou ani jednoho z týmů.
32:03'
Čtvrtá početní výhoda Columbusu, vhazuje se po pravici Andersena.
32:03'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Jason Spezza – 2 min., podrážení).
31:49'
Další icing Blue Jackets v podání, následovat tak bude znovu vhazování před Korpisalem.
31:42'
Nepřesnost od Columbusu, čároví jsou nuceni odpískat zakázané uvolnění.
30:53'
Můžeme pokračovat. Nylander a Foligno na vhazování po levé ruce Korpisala.
30:53'
Jones zablokoval střelecký pokus Riellyho z pravé strany do ochranné sítě, před námi je reklamní přestávka.
30:01'
V polovině utkání mezi Maple Leafs a Blue Jackets nadále platí nerozhodné skóre 2:2.
29:39'
Dubois vystřelil z levé strany, trefil ale pouze střed brány, tudíž i Andersenovo náručí.
28:58'
Další útočná snaha Toronta, odpískán ovšem ofsajd.
28:11'
Korpisalo se musel míti na pozoru. Střelu Marinčina od modré z levé strany ještě před bránou dorážel Timashov.
27:10'
Savard od modré čáry mířil hodně nepřesně, Andersen tedy zůstal bez práce.
26:28'
Zpět do akce! Na vhazování po pravici Korpisala máme Matthewse a Bjorkstranda.
26:28'
Korpisalo přikryl touš pod svoji lapačku, na řadu přichází reklamní přestávka.
25:58'
Marner se zprava dostal s kotoučem mezi kruhy, zakončit se mu už ale nepodařilo.
25:06'
Střely na bránu: 14 – 14
24:24'
24:17'
Werenskiho nahození od modré čáry, Andersen pozorný. K dorážce se potom nikdo nedostal.
23:25'
Polovina z trestu Marnera je pryč, Andersen zatím zasahovat nemusel.
22:24'
V pořadí třetí přesilovka pro Blue Jackets, vhazování po pravici Andersena.
22:24'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Mitchell Marner – 2 min., hákování).
21:59'
Murray měl šanci vrátit Columbusu vedení, z mezikruží si ale na Andersena nepřišel.
21:42'
20:52'
První střelu prostřední periody obstaral zprava bez přípravy Nyquist, Andersen připraven.
20:01'
Blue Jackets zahajují druhou třetinu na přesilové hře.
20:01'
Obě mužstva se vrátila zpět na led Scotiabank Areny, druhá část začne za malou chvíli.

Toronto Maple Leafs vs Columbus Blue Jack. 2:2

Úvodní dvacetiminutovka nabídla hned čtyři góly, po dvou na každé straně. Blue Jackets vedli rychle 2:0, avšak Maple Leafs zvládli ztrátu dorovnat. Oba týmy vstřelili po jednom gólu při vlastním oslabení.
20:00'
19:42'
Druhá přesilová hra Blue Jackets, vhazování po pravé ruce Andersena.
19:42'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Mitchell Marner – 2 min., podrážení).
19:21'
Necelých 39 vteřin do konce první třetiny, vyrovnáno 2:2! AUSTON MATTHEWS před bránou úspěšně tečoval nabídku Johnssona z pravé strany. Jeho osmý gól v sezoně! Asistence: Andreas Johnsson, Jake Muzzin.
19:01'
Ohlášena poslední minuta úvodní periody.
17:38'
Bjorkstrand a jeho dobrá individuální snaha po pravé straně, Andersen kotouč vyrazil svou vyrážečkou.
17:08'
16:56'
Spezza střílel zprava, puk byl ovšem zablokován vysoko nad, do ochranné sítě.
15:42'
Matthews měl dvě velké šance, Korpisalo se ale v obou případech vyznamenal.
15:08'
Čtyři minuty a 52 vteřin do konce první třetiny, vhazuje se mezi hole Nylandera a Jennera po levici Korpisala.
15:08'
Před druhou početní převahou Toronta je tady ještě reklamní přestávka.
15:08'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Ryan Murray – 2 min., podrážení).
13:26'
Savardova střela z pravé strany bez přípravy, Andersen si svým zákrokem nebyl jistý.
13:11'
Střely na bránu: 8 – 5
12:52'
12:27'
Blue Jackets početní výhoda vůbec nevychází.
11:25'
Také Maple Leafs skórují při vlastním oslabení, v polovině dvanácté minuty je to 1:2 z jejich pohledu! Situaci 2 na 1 zakončoval zprava, po pasu od Marnera, KASPERI KAPANEN. Jeho druhý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Mitchell Marner, Jake Muzzin.
10:52'
10:52'
Po reklamní přestávce uvidíme první přesilovku Columbusu.
10:52'
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Andreas Johnsson – 2 min., sekání).
09:55'
Těsně před polovinou první třetiny Blue Jackets vedou na ledě Maple Leafs 2:0.
08:34'
Na opačné straně hřiště od pravého mantinelu poslal Andersenovi pozdrav Bemström.
07:39'
Ze stejného místa jako Ceci otestoval Korpisalovu pozornost také Holl.
07:13'
Ceci zkusil štěstí od modré z pravé strany, Korpisalo neměl žádné problémy zakročit.
06:09'
Konec reklamní přestávky, Spezza a Wennberg v souboji na vhazování v neutrální zóně, poblíž trestné lavice Blue Jackets.
06:09'
Ofsajd od Toronta, proběhne první reklamní přestávka.
05:52'
Konec šesté minuty a dvougólové vedení pro Blue Jackets! PIERRE-LUC DUBOIS se dostal s pukem z pravého rohu před bránu a následně se štěstím překonal Andersena. Jeho čtvrtý gól v sezoně! Asistence: Cam Atkinson, Nick Foligno.
05:19'
Střela Kerfoota z otočky ze středu útočného pásma na Korpisalovu bránu neprošla, zablokoval jí hned první bránící hráč.
04:56'
Střely na bránu: 3 – 1
04:15'
03:41'
Matthewsovi se střela zprava nepovedla, zlomil při ní svoji hůl. Korpisalo tak tentokrát mohl zůstat v klidu.
03:28'
Střelecký pokus Spezzy z pravé strany, Korpisalo měl připravenou svou rukavici.
02:31'
Čas 02:31, Blue Jackets skórují při vlastním oslabení a otevírají skóre utkání! Po zaváhání Marnera skóroval zleva, po kombinaci s Folignem, RILEY NASH. Jeho první gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Nick Foligno.
02:15'
Třetí minuta utkání, Maple Leafs si zahrají dnešní první přesilovou hru. Vhazuje se po pravici Korpisala.
02:15'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Boone Jenner – 2 min., držení).
01:42'
Icing v podání Columbusu, hra se tedy vrátí zpět před Korpisala.
01:25'
Barrie vystřelil od modré čáry zprava, Korpisalo vyrazil puk před sebe a zapsal dnešní první zákrok.
00:15'
Nepřesnost Blue Jackets, odpískáno zakázané uvolnění. Hra poprvé přerušena už po 15 vteřinách.
00:01'
Do středového kruhu se na úvodní vhazování staví Matthews a Foligno, jdeme na to!
Hymny jsou minulostí, duel mezi Maple Leafs a Blue Jackets odstartuje za několik málo okamžiků.
Zahajovací formace obou mužstev stojí na modrých čarách, ve Scotiabank Areně zazní americká a kanadská státní hymna.

→ Z:6 REC:3-2-1 PR:2.67 %ÚS:90.5

Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Rielly, Ceci, Muzzin, Barrie, Marinčin, Holl – A. Johnsson, Matthews, W. Nylander – I. Michejev, Kerfoot, Marner – Moore, Spezza, Kapanen – Timashov, N. Shore, F. Gauthier.

Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – Werenski, S. Jones, R. Murray, Nutivaara, Gavrikov, D. Savard – N. Foligno, Dubois, Atkinson – Nyquist, Wennberg, Bjorkstrand – Texier, Jenner, J. Anderson – Milano, Riley Nash, Bemström.

Rozhodčí: Jean Hebert, Tom Chmielewski – Trent Knorr, Scott Driscoll.
Příjemnou úterní hokejovou noc! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování NHL, konkrétně u utkání mezi týmy Toronto Maple Leafs a Columbus Blue Jackets.

Martin Marinčin (TOR) – obránce, 27 let, SVK
COLUMBUS BLUE JACKETS

(bilance 3-3-2, 11. místo na Východě)

Blue Jackets bodovali ve čtyřech zápasech v řadě, avšak poslední dvě utkání prohráli. Po návratu z Toronta budou mít k dispozici dvoudenní volno.

V noci na neděli padli na domácím ledě s New York Islanders 2:3 v prodloužení. Jejich góly obstarali obránce Seth Jones a útočník Boone Jenner.

Kdo je ve formě?

Útočník Gustav Nyquist v posledních čtyřech zápasech měl za tři asistence celkem tři kanadské body.
TORONTO MAPLE LEAFS

(bilance 5-3-1, 3. místo v Atlantické divizi)

Maple Leafs vyhráli tři z posledních čtyř zápasů. Proti Blue Jackets dnes v noci zakončí sled dvou utkání doma po sobě.

V noci na neděli porazili mezi domácími mantinely Boston Bruins 4:3 v prodloužení. Duel rozhodl v čase 63:54 obránce Morgan Rielly.

Rielly za poslední tři zápasy vstřelil dva góly a zapsal celkem šest kanadských bodů.
V noci na úterý 22. října má NHL na svém programu celkem čtyři zápasy.

Zde budete moci sledovat utkání mezi dvěma týmy z Východní konference, když Toronto Maple Leafs přivítají Columbus Blue Jackets. Úvodní vhazování tohoto duelu bude ve Scotiabank Areně vhozeno krátce po 01:00!

Textovým přenosem Vás provede Jiří Sameš.
Zdravím všechny fanoušky ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.