Ode mě je to pro dnešní den vše. Děkuji za pozornost, přeji krásné vstávání a zase někdy u NHL napočtěnou.
Ondřej Palát (TBL) – 1+0, 5 střel, čas na ledě 20:23
Andrej Šustr (TBL) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:23
Marek Židlický (NYI) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:29
2. Brock Nelson (NYI) 0+2
3. Nikita Kučerov (TBL) 1+0
Dnešní utkání sledovalo 19 092 diváků!
Napínavé první utkání mezi Tampou Bay a Islanders končí!

Ve druhé třetině byla k vidění jediná branka, kterou dal John Tavares, a tak se šlo do kabin za skvělého stavu pro hosty.

Tampa nic ale nevzdala. V osmačtyřicáté minutě přidal druhou branku svého celku Nikita Kučerov střelou do poloprázdné branky. Dvě minuty před koncem vystřelil svému celku naději Valtteri Filppula. V poslední minutě se ovšem prosadil Cal Clutterbuck. První body tak mají hosté.
59:05
Islanders právě vstřelili branku!
To se ale domácím nepovede, první bod putuje do New Yorku! Victor Hedman nezachytil puk na modré čáře. Casey Cizikas s ním ujel po levé straně a nahrál před prázdnou branku CALU CLUTTERBUCKOVI, který definitivně rozhodl! Asistence: Casey Cizikas, Calvin de Haan.
58:21
Vasilevskij opouští klec a domácí hokejisté mají minutku a půl na vyrovnání tohoto utkání!
58:09
Od modré čáry střílel na branku Greisse jeden z domácích, kterému se ale nepovedlo prostřelit dobře připraveného brankáře.
57:28
Tampa právě vstřelila branku!
Drama je na světě, už je to jen o jednu branku! VALTTERI FILPPULA zpracoval letící puk před brankou a zakončoval bekhendem. Ten sice v brance neskončil, což nelze říct o následné dorážce! Asistence: Alex Killorn, Jason Garrison.
57:16
Ondřej Palát dostal puk mezi kruhy, odkud se mu povedlo trefit jen jednoho ze svých spoluhráčů před brankou.
55:59
Dvě obrovské šance Nikity Kučerova! Nejdříve střílel do odkryté branky z pravého kruhu, ale netrefil jí. Neskóroval ani z úhlu!
55:30
Domácím ale přesilovka začíná vyhozením kotouče za jejich branku. Z této pozice se tedy musejí dostat do útočného pásma.
55:20
Casey Cizikas nyní udělal nešťastnou chybu a bude potrestán. Zpoza své branky vyhodil kotouč mimo mantinel, což se trestá.
54:48
Následně se ale domácím nepovedlo zakombinovat a puk skončil až za brankou Thomase Greisse. Následuje vhazování u branky Tampy.
54:14
Victor Hedman posílal kotouč do skrumíáže před brankou, kde se ale nikdo nedokázal prosadit. Snažení ovšem pokračuje.
53:53
Vhazovat se bude následně před brankou Greisse poté, co puk opustil ledovou plochu. Domácí mají na vyrovnání posledních šest minutek.
53:11
Domácí se sice dostali do pásma, ale tam kotouč ihned ztratili. Závěr utkání bude ještě zajímavý, domácím se tam nyní nedaří projít.
52:08
Domácí celek je sice hodně aktivní a třetí branka visí ve vzduchu, ale hokejistům v modrém moc času již nezbývá.
51:16
Po buly se opět do velké šance dostali domácí. Ti zakončovali nadvakrát z levé strany, ale Greiss se nenechal překonat!
50:42
Hostující Matt Martin se prodral před branku, kde se mu nadvakrát nepovedlo překonat vyjetého Vasiljevskije.
50:28
Islanders jsou pod hodně velký tlakem, ale přeci jen se jim povedlo kotouč poslat pryč ze svého pásma.
50:06
Aktivní hra domácích byla nakonec zakončena střelou Victora Hedmana z ostrého úhlu. Tato situace ale Greisse nezaskočila.
49:24
Velký tlak domácího celku. Po objetí branky zakončoval Nikita Kučerov svou akci jen střelou do tyčky. Tlak Blesků ovšem pokračuje!
49:00
Ondřej Palát posunul puk na levý kruh volnému spoluhráči, kterému se ale následnou střelou nepovedlo skórovat.
48:29
Pronikající Alex Killorn nahazoval puk a do obličeje zasáhl jednohio z hostujících hráčů. Ten musel led opustit, vylučovat se ale nebude.
48:16
Aktuálně je ovšem otevřeno a domácí celek má šanci na vyrovnání větší než před pár chvilkami. Uvidíme, jestli toho domácí využijí.
47:41
Domácí brankář měl ještě nějaké menší problémy s výstrojí, a tak mu na střídačce pomáhal nejspíše kustod domácího celku.
47:41
Tohle brankou prostě skončit muselo! Domácí byli aktivní před brankou, kde zaměstnávali Greisse. Nakonec byl přihrávkou před odkrytou branku osloven NIKITA KUČEROV, jenž se střelou po ledě dokázal prosadit! Asistence: Matt Carle, Victor Hedman.
47:07
I po dalším vhazování se kotouč objevil za brankou ruského brankáře. Následuje komerční přestávka. Po ní se bude vhazovat před německým brankářem.
46:59
Ostrované aktuálně vyhodili jen na zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat po levici Thomase Greisse.
46:46
Lightning jen těžko procházejí do útočných akcí. Islanders nyní vše vsadili na obranu a utkání podle toho také vypadá.
46:03
Každopádně se nedá říct, že sledujeme nějaké pohledné utkání v posledních minutkách. Ani jednomu celku se nedaří střílet na branku.
44:54
Snažení domácího celku je čím dál větší. Hokejistům trenéra Jona Coopera se ale nedaří vstřelit nějakou branku.
44:17
Alex Killorn byl následně osloven přihrávkou mezi kruhy. Levé křídlo se odhodlalo ke střele, ale branku netrefilo.
43:20
Domácí jsou na puku častěji, ale do zakončení ne a ne projít. Blesky kombinují ve vlastní obranné třetině.
43:07
Isles se teď dostali do pásma. Kyle Okposo se obtáčel kolem branky, ale puk se mu za záda brankáře poslat nepovedlo.
42:24
Přihrávku domácího celku na najíždějícího hráče zachytili hosté, kteří se následně touše zbavili vyhozením a vystřídáním.
41:57
Rychle se po pravé straně prodral jediný střelec domácích, Ondřej Palát. Tomuto českému mladíkovi se ale střelou z kruhu nepovedlo přidat druhou branku.
40:57
Tampa dnes hodně chybuje v obraně. Ke kotouči se dostávali hosté, ale zakončit se jim naštěstí pro domácí nepovedlo.
40:24
Na pravém kruhu se otočil Ryan Callahan, který posílal kotouč do brankoviště, ale tam nepřišel nějaký odraz či zakončení.
40:01
Třetí třetina je tu. Oba celky krouží po ledě, a tak je vše připraveno na třetí, dnes nejspíše poslední dvacetiminutovku.
Druhá třetina je minulostí. Johnu Tavaresovi se povedlo dát šestou branku v sedmém utkání a navýšit vedení svého celku. Jinak jsme nesledovali třetinu s nějakým větším počtem šancí. Teoreticky je rozhodnuto, ale v play-off není nikdy nic rozhodnuté!

Střely na branku: 19:17
40:00
39:55
A ještě jedna akce na konec druhé dvacetiminutovky. Nikita Kučerov posunul puk na Tylera Johnsona, kterému se z pravé strany skórovat nepovedlo.
39:17
Následně se ale dostali domácí pryč z pásma. Isles tak ještě kombinují na vlastní polovině. Nikam ale moc nespěchají.
38:31
Po dlouhé kombinaci se nakonec ke střele z levého kruhu dostal John Tavares, který ale nakonec zamířil jen do připraveného brankáře.
37:41
Ryan Callahan bude dalším vyloučeným hráčem na domácí straně. Zkušený forvard se provinil zbytečným faulem.
37:27
Ihned po vhazování musel domácí brankář řešit tvrdou střelu od modré čáry, která ovšem v síti neskončila. Vasiljevskij zasáhl ramenem.
37:24
To až nyní! Cal Clutterbuck ujel po pravé straně a dostal se do skvělé střelecké pozice. Jeho střela ovšem orazítkovala jen břevno!
36:56
Po delší hře na pravé straně se nakonec ke střele z otočky dostal Kyle Okposo. Ten sice ruského brankáře vystrašil, ale branková situace to nebyla.
36:24
Při následném snažení a nepřesné přihrávce se domácímu celku píská zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Vasiljevskim.
35:57
Alex Killorn dostával puk před branku, kde se jej ale následně nezmocnil. Zakončit se mu totiž nepovedlo.
35:00
Tampa se prodírala dopředu, ale přihrávka na jednoho z hráčů byla hodně špatná. Puku se ujali hosté, kteří nebudou spěchat.
34:41
Tyler Johnson se chytře proháčkoval mezi kruhy, odkud se mu jeho střelou zápěstím povedlo trefit jen připravené rameno německého brankáře!
34:18
Delší dobu se nepřerušovalo. Erik Condra posílal puk z levé strany do brankoviště, ale tam se nikdo neprosadil.
33:44
Jonathan Drouin postupoval po pravé straně, ale o puk byl brzy obrán. Přes bránící hráče se mu prostě projít nepovedlo.
32:53
Vidíme hodně neatraktivní hru. Domácí zkoušejí projít do útočného pásma, ale jejich snažení je spíše naivní.
32:05
Utkání ale aktuálně nemá takové tempo, jako v předchozích chvilkách. Tampa musí hodně přidat, jestli se chce pokusit o vyrovnání.
31:27
John Tavares nyní skvěle stíhal postupujícího hráče. Následně jej chytrým vypíchnutím o puk připravil.
30:32
Isles nepříjemně napadají rozehrávku domácího celku. Bleskům to nejspíše dělá velké problémy, což je nejspíše jeden z receptů jak na ně.
29:49
Nyní to budou mít hokejisté Tampy hodně těžké. Takhle si první utkání druhého kola určitě nepředstavovali.
28:59
Ben Bishop po čtvrté inkasované brance opouští branku. Místo něj jde mezi tři tyče ruský brankář Vasilevskij.
28:59
Která je nakonec využita! JOHN TAVARES dostal přihrávku od Kylea Okposa a z levé strany se mu přesnou střelou do levé šibenice povedlo překonat bezmocného Bishopa. Tomu se dnes nedaří a nejspíše bude střídat! Asistence: Kyle Okposo, Frans Nielsen.
28:12
Jonathan Marchessault si následně před brankou počínal nedovoleně, a tak nabízí přesilovku hostujícími celku.
28:10
Z pravého kruhu to zkoušel hostující Johnny Boychuk. Jeho pokus po ledě byl ovšem betonem vyražen mimo.
27:26
Jonathan Drouin objel útočné pásmo a následně se z levého kruhu odhodlal ke střele. Jeho pokus ale Greiss viděl a následně také zneškodnil.
27:07
Blesky následně vjeli do útočného pásma, kde se jim nepovedlo zakombinovat. Píská se ofsajd a vhazovat se bude po krátké pauze.
26:50
Následně se odražený kotouč dostával k Ryanu Callahanovi, který ale nedokázal puk zasáhnout a poslat jej tak do branky.
26:09
Po jedné ze střel domácích se puk odrážel od mantinelu před branku, kde se ale nikomu celou akci nepovedlo zakončit.
25:42
Tyler Johnson projel středem hřiště a puk nahodil za branku. Tam se ale nikomu v modrém kotouč vybojovat nepovedlo.
25:26
Domácí dlouho kombinovali, což se jim mohlo vymstít. Ryan Strome našel na modré čáře Nicka Leddyho, kterému se ale přesně zamířit nepovedlo.
24:47
Po levé straně unikl domácí Victor Hedman, který se následně odhodlal ke střele. Jeho pokus byl ale hokejkou brankáře vyražen.
24:02
Což se hostujícímu celku daří i v dalším průběhu oslabení. Tampě se nedaří udržet se v útočném pásmu.
23:11
Následně se do dobré střelecké pozice dostával Nikita Kučerov, který ale neprostřelil bránící hráče. Puk tak byl vyhozen.
22:56
Z levé strany to střeleckým pokusem zkoušel Victor Hedman, kterému se ale od modré čáry nakonec branku trefit nepovedlo.
22:21
Předtím si ale nedovoleně počínal Marek Židlický, který bude prvním vyloučeným hráčem na straně Isles v tomto utkání.
22:21
Výborná šance pro domácí! Filppula připravil pozici pro Ryana Callahana, kterému se ale zblízkosti nepovedlo skórovat!
21:38
John Tavares dostal puk na polovině hřiště a ihned jej nahodil za branku domácího brankáře. Puku se ale hosté následně nezmocnili.
20:45
Po pravé straně postupoval hostující Steve Bernier, kterému se ale nepovedlo zakončit. Za brankou byl o puk obrán.
20:05
Tampa vyhrála úvodní vhazování této třetiny. Následně se bude chtít do nejdříve dostat do nějaké střelecké pozice.
20:01
Na ledovou plochu se vracejí hokejisté obou celků. Druhá třetina, která nám nabídne, doufejme podobnou podívanou, zanedlouho začne.
Statistiky po první třetině

Střely: 8:12
Hity: 18:12
Vhazování: 9:10
Zblokované střely: 6:3
První třetina nám nabídla překvapivé čtyři branky! Do utkání vstoupila aktivněji Tampa, které se brzy radovala po brance Ondřeje Paláta. Nastal ovšem obrat. Nejdříve se po nahození z pravé strany radoval obránce Travis Hamonic, kterého v závěrečné tříminutovce napodobil dvakrát Shane Prince. Isles vedou 3:1!

Střely na branku: 8:12
20:00
19:58
Tak to je celkem překvapivý vývoj prvního utkání, hrdinou je zatím SHANE PRINCE! Ten si i nyní najel na levý kruh, odkud se mu po přihrávce zpoza branky povedlo zakončit střelou do pravé části branky úspěšně! Tento šikovný útočník zaznamenává druhou branku v utkání. Asistence: Ryan Strome, Brock Nelson.
19:00
Tvrdá střela jednoho z hráčů Bolts od modré čáry byla zablokována. Puk se od bránícího hráče odrazil mimo.
18:20
Islanders nejspíše nakopli přesilové hry, protože v posledních chvilkách hrají mnohem lépe a směrem dopředu se jim skvěle daří.
17:28
A je tu obrat! Nelson připravil kotouč pro Ryana Stromeho, který jej poslal na levý kruh volnému SHANEU PRINCOVI, kterému se přiklepnutím do odkryté branky povedlo skórovat. Asistence: Ryan Strome, Brock Nelson.
16:57
Následně ale Newyročané poslali puk vyhozením až za branku Bishopa. Po zakázaném uvolnění bude následovat vhazování z levé strany.
16:38
Domácí hokejisté se prodírali do útočné třetiny, ale to se jim přes houževnaté obránce nepovedlo.
16:07
Ryan Callahan se proháčkoval po levé straně do zakončení, ale jeho střelecký pokus z levé strany v brance neskončil.
15:01
Následně Ben Bishop udělal skvělý zákrok proti střele z levé strany. Následně si pohlídal se svýmu obránci i nebezpečné dorážky!
14:53
Dnes aktivní Ondřej Palát posílal kotouč do brankoviště, ale nikomu se jeho nabídku nepovedlo zakončit střelou do branky.
14:47
Nikita Kučerov to následně zkoušel od modré čáry. Jeho pokus ovšem skončil v lapačce připraveného brankáře.
14:19
Hostům se nepovedla již druhá přesilovka v řadě. Tampa se následně osvobodila a nyní kombinuje v útočném pásmu.
13:34
Ostrovanům ujel také Ryan Callahan, ale ten při svém postupování po pravé straně zapomněl puk zasebou.
13:03
Skvělou práci nyní odvedl Ondřej Palát. Ten ujel do útoku po levé straně a nahozením na branku se mu povedlo vybojovat pásmo.
12:33
Z pravé strany přišla na domácího brankáře nebezpečná rána, se kterou si ale dokázal pohotově poradit.
12:08
Tampě se ale povedlo puk vyhodit pryč z obranného pásma až za branku Thomase Greisse. Ostrované musí začít od branky.
11:53
Nepovede a dokonce se budou muset bránit. Alex Killorn zasáhl kolenem hostujícího hráče, a tak jim nabízí přesilovou hru.
11:35
Tempo hry se tak klidní kombinační hrou domácího celku na vlastní polovině. Uvidíme, jestli se jim povede směrem dopředu něco vymyslet.
10:54
Další vyhození. Tohle už vypadá pro Blesky hodně dobře, tuto přesilovku se jim nejspíše povede přežít bez inkasované branky.
10:13
Následně se domácímu celku povedlo puk vyhodit z obranného pásma dvakrát zasebou. Isles musí od začátku.
09:49
Po pravé straně si do první střelecké pozice v přesilovce najel Kyle Okposo, jenž zamířil, ale následně se mu nepovedlo překonat pozorného Bishopa.
09:06
Je tu první přesilovka utkání. Tyler Johnson v tlaku Islanders zahákoval jednoho z hráčů a odsedí si svůj trest.
08:38
Po chybě domácí dostával puk před branku obránce Hickey. John Tavares jej tam našel, ale hostující hráč nedokázal skórovat.
08:08
Domácí hokejisté rozehrávali svou akci zpoza branky, ale nakonec se jim nepovedlo projít s pukem do útočného pásma.
07:23
Přízemní střelou po ledě to zkoušel domácí obránce Coburn. Jeho nabídku na teč ovšem nikdo do branky nenasměroval.
07:08
Následně se poprvé v utkání přerušuje na delší dobu. Po komerční přestávce se bude pokračovat za stavu 1:1.
06:47
Neskutečná podívaná ovšem pokračuje! Ondřej Palát dostal puk před branku, kde se mu ovšem brankáře překonat nepovedlo!
05:44
A tak se prosazují po hodně nenápadné akci hosté! Po nepřesné střele Alana Quineho z mezikruží se puk dostal na pravý kruh TRAVISU HAMONICOVI, jenž kotouč na branku nahodil a ten skončil za zády překvapeného Bishopa! Asistence: Alan Quine, John Tavares.
05:04
Wau, to byla šance! Alex Killorn se skvěle proháčkoval až před branku, kde byl ve skvělé pozici. Branku se mu ovšem vstřelit nepovedlo!
04:46
Eric Condra následně ledovou plochu po nějaké době opustil za pomoci spoluhráčů a bude nejspíše v pořádku. Zamířil do kabin.
04:46
Casey Cizikas za brankou Bena Bishopa poslal k zemi Condru hodně tvrdým způsobem. Po hostujícím drsňákovi vyjelo hned několik domácích hokejistů.
04:12
V útoku jsou nyní hosté, kteří budou chtít na inkasovanou branku co nejdříve odpovědět. Tampa začala opravdu skvěle.
03:05
Aktivní hra domácích znamená vedení! Jonathan Drouin dostal puk na levé křídlo, kde se s pukem zastavil a poslal jej mezi kruhy. Tam se do něj opřel ONDŘEJ PALÁT, jenž svou dělovkou otevřel skóre dnešního utkání! Asistence: Jonathan Drouin, Vladimir Namestnikov.
01:24
První zákrok a přerušení hry si připsal také domácí brankář, Ben Bishop. Vhazovat se bude po jeho levici.
00:48
Hosté vjeli do pásma středem hřiště. Nielse posunul puk na pravou stranu obránci Hamonicovi, kteréme se ale branku trefit nepovedlo.
00:18
Aktivní hra domácího celku v útočném pásmu znamená buly před Thomasem Greissem. Tamoa se do toho hned na začátku opřela.
00:05
Tyler Johnson vyhrál buly a posunul puk na své obránce. Utkání mezi Tampou a Isles tak začalo.
00:01
Oba celky jsou na ledové ploše Amalie Arény. Úvodní vhazování bude vhozeno za pár chvilek. Nyní uslyšíme hymnu za dozoru válečných hrdinů.
Krásné čtvrteční ráno přeji všem fanouškům nejlepší hokejové ligy světa! Tampa Bay Lightning načíná druhé kolo play-off soubojem proti Islanders, kteří jsou v této části play-off po dlouhých třiadvaceti letech. Utkání začne pár minutek po jedné hodině ranní.

Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Carle, Hedman, Šustr, Garrison, Nestěrov, Coburn – Kučerov, Johnson, Killorn – Callahan, Filppula, Paquette – Drouin, Namestnikov, Palát – Marchessault, Boyle, Condra

New York Islanders: Greiss (Berube) – Hamonic, Leddy, Boychuk, de Haan, Židlický, Hickey – Okposo, Tavares, Quine – Strome, Nielsen, Prince – Bernier, Nelson, Kuljomin – Clutterbuck, Cizikas, Martin

Rozhodčí: Furlatt, Dwyer – Barton, Murray.
Předpokládané sestavy

Tampa Bay: Bishop (Vasilevskij) – Carle, Hedman, Šustr, Garrison, Nestěrov, Coburn – Kučerov, Johnson, Killorn – Drouin, Filppula, Palát – Callahan, Namestnikov, Paquette – Condra, Blunden, Boyle

Islanders: Greiss (Berube) – Hamonic, Leddy, Boychuk, de Haan, Židlický, Hickey – Okposo, Tavares, Quine – Nelson, Nielsen, Kuljomin – Bernier, Prince, Strome – Clutterbuck, Cizikas, Martin
Československá stopa po prvním kole play-off
Ondřej Palát (TBL) – 5 zápasů, 1+0, -4
Andrej Šustr (TBL) – 5 zápasů, 0+0, +2
Marek Židlický (NYI) – 2 zápasy, 0+1, +2
Klíčoví hráči
Oba celky byly táhnuty do dalšího kola play-off svými největšími tahouny. Zatímco Islanders poslal do dalšího kola Kanaďan John Tavares (5+4), jenž zaznamenal pět branek a rozhodující šestý duel sám otočil, Tampa Bay se mohla spolehnout na duo Nikita Kučerov (5+3) a Tyler Johnson (2+5).
Cesta do druhého kola play-off
New York Islanders
Ostrované se utkali v zajímavé sérii s Floridou a nakonec se jí povedlo srazit v šesti zápasech. V utkáních moc branek nepadalo a většinou se rozhodovalo v prodloužení. V šestém utkání se prosadil v tom druhém nastaveném čase John Tavares.

1. Florida 4:5 Islanders
2. Purcell (Hudler, Kulikov), 14. J. Jokinen (Campbell, R. Smith), 22. R. Smith (Petrovic, J. Jokinen), 47. R. Smith (J. Jokinen, Bjugstad) – 7. Nelson (Strome), 17. Nielsen (Tavares, Leddy), 40. Tavares (Okposo, Nielsen), 43. Okposo (Tavares), 47. Strome (Quine, Hamonic)

2. Florida 3:1 Islanders
5. R. Smith (Bjugstad, Huberdeau), 27. Bjugstad (R. Smith, Kulikov), 60. Kulikov (Barkov) – 57. Tavares (Leddy, Okposo)

3. Islanders 4:3 Florida
26. Pulock (Okposo, Tavares), 32. Prince (Pulock, Haan), 37. Nielsen (Tavares, Okposo), 73. Hickey (Nelson, Bailey) – 3. Smith (Petrovic, Matheson), 22. Barkov (Smith, Huberdeau), 28. Bjugstad (Smith, Kulikov)

4. Islanders 1:2 Florida
40. Tavares (Pulock, Nelson) – 36. Purcell (Jágr, Ekblad), 50. Petrovic (MacKenzie, Wilson)

5. Florida 1:2pp. Islanders
42. Barkov (Petrovic, Jágr) – 14. Nielsen (Hickey), 96. Quine (Židlický, Hickey)

6. Islanders 2:1pp. Florida
60. Tavares (Kuljomin, Leddy), 91. Tavares (Okposo, Quine) – 19. Huberdeau (Trocheck, Jokinen)
Tampa Bay Lightning

Blesky, stejně jako v minulém ročníku, narazili v prvním kole na Detroit, který se jim letos povedlo udolat v pěti zápasech. Tampa ovládla oba domácí duely a jeden venku. Následně rozhodla v domácím prostředí po jediné brance Alexe Killorna.

1. Tampa Bay 3:2 Detroit
7. Kučerov (Johnson, Killorn), 30. Kučerov (Coburn, Nestěrov), 49. Killorn (Johnson, Kučerov) – 23. Green (DeKeyser, Tatar), 25. Abdelkader (Quincey)

2. Tampa Bay 5:2 Detroit
16. Kučerov (Hedman, Johnson), 27. Boyle (Drouin, Coburn), 47. Johnson (Killorn), 55. Johnson (Kučerov, Garrison), 58. Killorn (Carle, Johnson) – 24. Larkin (Ericsson, Kronwall), 45. Richards (Green, Tatar)

3. Detroit 2:0 Tampa Bay
33. Athanasiou (Andersson, Tatar), 38. Zetterberg

4. Detroit 2:3 Tampa Bay
35. Helm (Glendening, Smith), 40. Nyquist (Sheahan) – 6. Kučerov (Johnson, Drouin), 31. Kučerov (Drouin, Garrison), 57. Palát (Drouin, Kučerov)

5. Tampa Bay 1:0 Detroit
59. Killorn (Callahan)
Druhé kolo play-off je tu! Po roce v něm uvidíme Tampu Bay Lightning, ke které se letos přidává také New York Islanders, jenž je v této části play-off po dlouhých třiadvaceti letech. Utkání na Tampě, v Amalie Aréně začíná krátce po jedné hodině ranní. Textovým přenosem vás provede David Panuška.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.