NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Winnipeg - 30. dubna 2018   01:15

Nashville
Nashville
00:27' Johansen (F. Forsberg, P. K. Subban) • 25:04' P. K. Subban (F. Forsberg, Arvidsson) • 38:41' Arvidsson (F. Forsberg, Ellis) • 45:45' Johansen (Arvidsson) • 85:37' Fiala (C. Smith, Turris)
5:4
(1:2, 2:0, 1:2 - 0:0, 1:0)
Stav série: (1:1)
Winnipeg
Winnipeg
12:47' Byfuglien  (Scheifele) • 13:16' Scheifele  (Stastny, Laine) • 45:11' B. Tanev  (Little) • 58:55' Scheifele  (Wheeler, Byfuglien)
Nashville
Rinne (Saros) – Ellis (A), Josi (C), P. K. Subban, Ekholm (A), Irwin, Jemelin – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg – C. Smith, Turris, Fiala – Watson, Bonino, Sissons – Fisher, Järnkrok, Hartman.
Pollock, St. Laurent – Cherrey, MacPherson
Bridgestone Arena, Nashville
Winnipeg

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký vstup do nového dne.
Bodyčeky: 26-23
Dnes si dokázali, že jinak fantasticky chytající Connor Hellebuyck je k překonání, ostatně se jim to povedlo hned pětkrát. Inkasovaná branka 65 vteřin před koncem normální hrací doby je tak už mrzet nemusí.
Dlouhý večer v Nashvillu je u konce a domácím Predators se podařilo v 86. minutě zápasu rozhodnout o důležitém domácím vítězství. Nashville díky tomu srovnává sérii s Winnipegem na 1:1 a nebude před cestou do Kanady čelit hrozbě vyřazení, když si zajistil přinejmenším návrat před vlastní publikum pro pátý zápas. Ambice Nashvillu jsou ale rozhodně trochu jinde a Predators by rádi na ledě Winnipegu uspěli.
85:37'
Nashville právě vstřelil branku!
Chyba hostující obrany přinesla Nashvillu možnost jít do přečíslení a KEVIN FIALA se stal hrdinou okamžiku, když se mu podařilo kličkou do bekhendu a střelou do protipohybu překonat Hellebuycka a vsítit vítězný gól svého týmu! Asistence: Craig Smith, Kyle Turris.
84:53'
Nashville se vrátil do útoku. Johansen přenechal u mantinelu puk Subbanovi, který míjí Hellebuyckovu klec.
84:18'
Jedovatá střela Fishera zpoza pravého kruhu skončila jen na zadním mantinelu.
84:06'
Útok Nashvillu zastavila přihrávka rukou.
83:20'
Byfuglien s pukem obkroužil Rinneho branku a vrátil se až za kruhy, kde přihrál na volej Morrisseyovi, jehož prudkou ránu Rinne vyráží.
82:46'
Postavení mimo hru Nashvillu.
82:11'
Subbanovu střelu od mantinelu vyrazil Hellebuyck jen před sebe. Tam, naštěstí pro něho, stál spoluhráč.
81:31'
Tanev zpoza pravého kruhu poslal slabší střelu na Rinneho, jenž puk vyráží na zadní mantinel.
81:04'
Smith ve snaze o zakončení poslal puk až do ochranné sítě. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
80:31'
Forsberg pálil okamžitě po přejetí modré čáry. Napálil ale jen Hellebuycka.
80:24'
Scheifele se snažil přenést hru na levé křídlo ke Connorovi, který ale nedokázal zpracovat puk.
80:01'
Začalo druhé prodloužení.
Další prodloužení začne přibližně v 04:46.
První přidaná dvacetiminutovka branku nepřinesla a oba týmy čeká další prodloužení. O šance přitom nouze nebyla a zejména domácí byli několikrát hodně blízko vítězné branky. Hellebuyck však Jets výrazně podržel.
80:00'
Prodloužení skončilo.
79:44'
K icingu dochází vzápětí po nepovedené domácí rozehrávce.
79:16'
Domácí vyhodili puk tak, aby nedošlo k zakázanému uvolnění.
78:51'
Troubova rána po přejetí modré čáry byla sražena mimo ledovou plochu.
78:18'
Bonino příliš dlouho čekal s přihrávkou přes osu na volného spoluhráče a z rychlého brejku domácích nic nevzešlo.
78:07'
Po přesunu na druhou stranu ledu se ke střele od modré dostal Chiarot, ale trefil jen Rinneho lapačku.
77:38'
Subban zachytil na modré čáře vyhozený puk, ale jeho pohotová střela na Hellebuycka neprošla.
77:19'
Enström přinutil Rinneho přerušit hru a vybojoval vhazování v útočném pásmu.
76:56'
Domácí signalizují, že soupeři vyhodili puk přes plexisklo bez teče. Vylučovat se ale nebude.
76:48'
Před Hellebuyckem se dostal k odraženému puku Bonino, ale z otočky minul branku soupeře!
76:30'
Wheelerova střela z levého kruhu byla tečována do ochranné sítě.
75:57'
Fisher se, i přes tísnění od obránce, protlačil až do levého kruhu a dokázal zakončit z bekhendu. Hellebuyck puk bez problémů vyráží.
75:23'
Kotouč vyletěl ve středním pásmu na střídačku domácích. Do konce prvního prodloužení zbývá necelých pět minut.
74:39'
Icing Nashvillu po nepovedené přihrávce skrz střední pásmo.
74:10'
K podobné situaci došlo i na druhé straně, kde Rinne zvládl hned tři střely v rychlém sledu.
73:54'
Hellebuyck znovu odolal obrovskému tlaku na svou branku a drží Winnipeg ve hře o vítězství.
73:41'
Hellebuyck si pokryl střelu ze středního pásma a přerušil hru.
73:23'
Hra se rychle přesunula před Hellebuycka. Subbanova střela dopadla stejně jako ta Byfuglienova.
73:05'
Dělovka Byfugliena od modré po vhazování orazítkovala jen zadní mantinel.
73:00'
Rinne musel lapačkou přikrýt puk, který se odrazil od zadního mantinelu do brankoviště domácího gólmana.
72:37'
Protečovaný puk sbírá hostující obrana.
72:29'
Domácí mají puk za vlastní brankou.
72:02'
Josi nestihl při přebruslení k brance vystřelit a musel zajet na zadní mantinel.
71:23'
Arvidsson se dostal ke střele z pravého kruhu, Hellebuyck podržel puk pod betonem.
71:03'
Ztrátu spoluhráče za vlastní brankou vyřešil Hellebuyck praštěním holí do odraženého puku. Zabránil tím možné šanci domácích.
70:31'
Nahození ze středního pásma chytá Hellebuyck do lapačky.
70:09'
Trouba poslal na Rinneho dělovku od modré, brankář domácích puk lapil do lapačky. Komerční přestávka.
69:34'
Ehlers od modré vyzval Rinneho k zákroku lapačkou.
69:20'
Hraje se rychlý hokej ze strany na stranu.
68:55'
Útok Jets končí rovněž ztrátou puku.
68:31'
Hraje se dlouho bez přerušení. Bonino zavezl puk za branku Hellebuycka, kde o něho přichází.
67:50'
Nashville cítí šanci na rozhodnutí zápasu, ale další útok skončil jen střelou na zadní mantinel.
67:27'
Po minutě a půl se Winnipegu podařilo vyvézt puk a moci jít vystřídat.
67:01'
Hosté dostali puk alespoň do středního pásma, ale domácí se rychle vrací.
66:40'
Tlak Nashvillu pokračuje.
65:55'
Neskutečná šance Arvidssona, který se dostal k vyraženému puku po střele Subbana! Před ním byla zčásti odkrytá branka, ale Arvidsson měl problém se zpracováním puku a ve chvíli, kdy střílel, už se Hellebuyck dokázal přesunout a nohou zastavil puk.
65:49'
Ten končí icingem.
65:42'
Jets sbírají puk ve vlastním pásmu a vyráží do útoku.
65:13'
Kotouč vylétl v obranném pásmu domácích do ochranné sítě.
64:20'
Lowry se tlačil z pravé strany k Rinneho brankovišti, ale prostor mezi brankářem a tyčkou nenašel.
63:55'
Střela Turrise od modré byla odražena mezi diváky.
62:55'
Hellebuyck přerušuje hru.
62:44'
Jarnkrok po najetí do útoku vystřelil spíš na náhodu a jeho střela byla zblokována. Puk se ovšem odrazil od jednoho z hostujících hráčů v mezikruží směrem do branky Jets a Hellebuyck na poslední chvíli dokázal puk letící do jeho protipohybu zastavit a srazit do brankoviště. Při zákroku upadl a skončil na zádech, přičemž měl velké štěstí, že se neujala dorážka domácích.
61:48'
Rodící se útok Predators zastavuje postavení mimo hru.
61:38'
Další střela Laineho, Rinne drží puk v lapačce.
61:20'
Velké problémy domácích, kteří ani natřikrát nedostali puk ze svého pásma. Velké štěstí měli poté, co Stastny našel za kruhy Laineho, který nepřesně zamířil a trefil jen zadní mantinel.
60:49'
Hodně aktivní byl v útočném pásmu Josi. Dobývání hostující branky je přerušeno po vystřelení puku do ochranné sítě.
60:09'
Subban zblokoval střelu Connora zpoza kruhů.
60:01'
Prodloužení začne přibližně v 03:57.
60 minut hry o vítězi zápasu nerozhodlo. Po Scheifeleho trefě pouhých 65 vteřin před koncem zápasu se bude muset prodlužovat.
60:00'
59:55'
Nahozený puk ale úspěch nepřinesl.
59:43'
Domácí mají puk za vlastní brankou a pokusí se o poslední útok.
59:20'
Forsberg při snaze o přechod středního pásma přichází o puk.
58:55'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Obrovský nápor Winnipegu končí vymodleným gólem hostů! MARK SCHEIFELE dostal přihrávku přes osu do levého kruhu a pohotovou střelou na bližší tyč srovnává na 4:4! Asistence: Blake Wheeler, Dustin Byfuglien.
58:32'
Tyč zazvonila za Rinnem, který nestihl zareagovat na ránu zpoza kruhů a měl obrovské štěstí, že Scheifele netrefil svou ránu lépe.
58:24'
Snaha o brejk Bonina končí zakázaným uvolněním.
58:11'
Hra je přerušena. Důvod je hodně netradiční, domácí totiž vypálili puk až ke stropu haly a trefili kostku nad ledem, ze které odpadly dva kusy doprostřed kluziště.
58:07'
Hellebuyck odjíždí na střídačku!
57:48'
Arvidsson se protlačil za obranu a dostal se po kličce až před brankoviště, kde se snažil najít mezírku mezi ledem a Hellebuyckovým betonem. Hostující brankář si připsal důležitý zákrok.
57:37'
Winnipeg se rychle vrací, ale puk sbírá Rinne za brankou.
57:23'
Po dalším vhazování se jim to povedlo podél mantinelu.
57:17'
Další icing Nashvillu. Domácí se snaží po vhazování dostat rychle puk ze svého pásma.
57:09'
Bonino ve sprinterském souboji neuspěl a Nashville se dopouští zakázaného uvolnění.
57:01'
Tři minuty před koncem Ekholm srazil střelu Lowryho do ochranné sítě. Komerční pauza.
56:50'
Stále se hraje bez přerušení.
56:16'
Hellebuyck nevěděl, kde je puk. Ke svému štěstí ho zakončení zpoza branky trefilo do betonu.
55:51'
Johansen na modré čáře odvrací útok Jets.
55:41'
U puku jsou opět hosté.
55:20'
Subban vydržel za Rinneho klecí dobrých 25 vteřin než rozehrál.
54:55'
Predators se ubránili dalšímu útoku soupeře a snaží se uklidnit tempo. Subban má puk za svou brankou.
54:11'
Laine po najetí mezi kruhy zkusil prudkou střelu zápěstím, ale puk ani nedoletěl k Rinnemu.
53:37'
Zakázané uvolnění Nashvillu.
53:28'
Rinne čelil dvěma těžkým střelám, Scheifele ani Wheeler ale skulinu v postavení domácího brankáře nenašli.
53:10'
Nahozený puk se ale hostům nevyplatil.
52:55'
K puku se dostávají Jets.
52:20'
Hraje se delší pasáž bez přerušení. Predators musí zakládat nový útok z vlastního pásma, Winnipeg jejich výpad odrazil.
51:39'
Rinne srazil letící puk na zadní mantinel a nedovolil Lainemu dorážet puk do odkryté branky.
51:06'
Hosté kombinují v útoku a snaží se najít dobrou střeleckou pozici. Domácí ale výborně přistupují k soupeři a nedávají mu žádný prostor.
50:16'
Rychlý Byfuglien sice stihl dojet puk dřív než domácí obránce, ale střelecký pokus z ostrého úhlu poslal jen do boční sítě.
49:56'
Jarnkrok pohotovou dorážkou z mezikruží trefil Hellebuyckovu lapačku.
49:27'
Po vhazování se procpal až do brankoviště Rinneho Morrissey, ale domácí brankář se nenechal i s pukem zatlačit do branky a udržel ho pod lapačkou.
49:20'
Kotouč byl při střele Laineho sražen do ochranné sítě.
48:53'
Nashville kazí přihrávku přes střední pásmo a dopouští se icingu.
48:10'
Domácí brankář kryje puk ve své výstroji a přerušuje hru. Komerční přestávka.
47:25'
Subbanovu střelu z levého kruhu Hellebuyck vyráží a zakládá tím rychlý kontr hostí, který vyřešil na druhé straně hřiště Rinne.
46:51'
Icing Winnipegu.
46:41'
Hellebuyck ramenem vytěsnil střelu z pravého kruhu.
45:45'
Domácí se vrací do vedení! A znovu se tak děje po rychlém protiútoku. RYAN JOHANSEN přijal přihrávku na modré čáře, dokázal se prokličkovat za obranu a pronikl před brankoviště, kde přehodil Hellebuycka střelou pod horní tyčku. Asistence: Viktor Arvidsson.
45:31'
Fiala od levého mantinelu z ostrého úhlu přinutil Hellebuycka přerušit hru.
45:11'
A je vyrovnáno! Z ničeho se domácí dostali do rychlého protiútoku, který výborně využil BRANDON TANEV. Převzal puk na modré čáře a po najetí ke kruhům se mu podařilo vystřelit přes obránce k pravé tyčce Rinneho branky. Asistence: Bryan Little.
44:12'
Sissons srazil střelu soupeře od modré do ochranné sítě.
43:39'
Rinne raději přikryl puk před dojíždějícím Ehlersem, než aby riskoval rozehrávku.
43:02'
Winnipeg se po nepřesné rozehrávce dopouští icingu.
42:36'
Enstrom se zpoza kruhů napřáhl ke střele, ale nechal jen vyniknout Rinneho.
42:26'
Postavení mimo hru zastavilo rodící se útok Predators.
42:00'
Domácí hrají v plném počtu.
41:57'
Ojedinělá střela Myerse byla zblokována.
41:33'
Nashville dvakrát za sebou vyhazuje puk.
41:10'
Winnipegu se zatím přesilovka nedaří. Opět je pouze ve vlastní třetině.
40:48'
Wheelerova přihrávka na modré čáře byla vystihnuta a vytěsněna do středního pásma.
40:13'
Rinne zariskoval, zajel za vlastní branku a sám se chopil vyhození puku přes všechny čáry.
40:01'
Dobrou zprávou pro Nashville je, že Subban je připraven na ledě a ke zranění nedošlo.
Další třetina začne přibližně v 03:04.
Druhou třetinu zvládl lépe domácí Nashville, který se po brankách Subbana a Arvidssona dočkal obratu ve skóre a po 40 minutách vede 2:1. Na začátku třetí třetiny ovšem bude mít Winnipeg velkou šanci na srovnání během vlastní přesilovky.
40:00'
40:00'
Bude se ještě vylučovat na obou stranách. Ellis dostává dvě minuty za krosček a Winnipeg bude na začátku třetí třetiny hrát přesilovku. Na dvě minuty za hrubost si půjdou na začátku další třetiny odpočinout Bonino a Scheifele.
39:59'
Na samém konci druhé třetiny došlo v obranném pásmu Nashvillu ke konfrontaci Josiho a Connora a do strkanice se zapojili, kromě brankářů, všichni hráči na ledě.
39:34'
Winnipeg má puk ve svém obranném pásmu a čeká s rozehrávkou, až Subban opustí ledovou plochu. Obránce Nashvillu se jen s vypětím všech sil doplazil na střídačku poté, co nevybíravě krosčekoval na zemi ležícího Laineho a následně byl postrčen jedním ze soupeřů. Zdá se, že po špatném došlápnutí má něco s kolenem.
38:41'
Přečíslení dvou proti jednomu vyřešil VIKTOR ARVIDSSON nejlepším možným způsobem. Rozhodl se nepřihrávat a po nabruslení do pravého kruhu se uchýlil k síle a přesnému umístění střely. Brankář Hellebuyck nestihl na jeho ránu dostatečně rychle zareagovat. Asistence: Filip Forsberg, Ryan Ellis.
38:07'
Arvidsson z pravého kruhu nepropálil bránícího Chiarota a Hellebuyck mohl zůstat v klidu.
37:25'
Rinne si nedobrovolně musel v brankoviště lehnout na záda, ale puk se přes něho do branky nedostal. Subban mu pomáhá a zaváží ho za branku, kde vyčkává s rozehrávkou.
36:41'
Ehlers po najetí do pravého kruhu poslal pozdrav Rinnemu, který měl na jeho střelu velmi dobrý výhled a chytil ji do lapačky.
36:26'
Stastny zblokoval střelu Turrise a dostává puk ze svého pásma.
36:10'
Střela Ellise přes bránícího Laineho byla sražena do ochranné sítě. Komerční pauza.
35:46'
Hosté hrají v plném počtu.
35:35'
Hodně nepovedená přesilovka Nashvillu, který je opět za vlastní brankou.
35:18'
Byfuglien odrazil na modré čáře i další pokus domácích.
34:57'
Nashvillu se nedaří návrat do útočného pásma.
34:24'
Hosté vytlačili hru do středního pásma. Tanev a Trouba předtím zblokovali hned tři střely soupeře.
33:46'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Matt Hendricks – 2 min., nedovolené bránění).
33:46'
Byfuglienův útok dokázal Rinne z mezikruží ještě zastavit, ale následně ho překonal Andrew Copp! Branka však neplatí, rozhodčí totiž odpískal faul a místo gólu se bude na straně Winnipegu vylučovat.
33:26'
Hodně divoký úsek hry zastavilo až sražení puku do ochranné sítě.
33:19'
Watson přestřelil odkrytou branku Winnipegu!
33:07'
Podobně dopadl na druhé straně Laine.
32:57'
Turris po průniku do levého kruhu nezamířil přesně a poslal puk jen na zadní mantinel.
32:10'
Rychlý přechod do útoku ze strany domácích vyřešil Connor, který se nalepil na Subbana a odstavil ho od puku.
31:27'
Winnipeg aktivním napadáním sice vybojoval na útočné modré puk, ale zároveň se dostal do postavení mimo hru.
30:34'
Rozhodčí ztratil puk z dohledu, při velké tlačenici před brankovištěm hostí se z otočky zkoušel prosadit Smith, ale Hellebuyckovi se podařilo puk zachytit a zalehnout. Komerční přestávka.
30:03'
Domácí se řítili do přečíslení ve třech proti dvěma – Hartman ale recept na brankáře nenašel.
29:46'
Nashville hraje v plném počtu.
29:18'
Navíc po obrovské chybě v rozehrávce se k puku dostali domácí a v oslabení se do nebezpečné pozice protlačil Bonino. Jeho bekhendové zakončení Hellebuyck vyrazil.
29:05'
Winnipeg je opět zahnán až do vlastního pásma.
28:34'
Po velkém tlaku na Rinneho branku se domácím daří vyhodit puk.
28:10'
Ehlers si počkal se střelou, až projede bránící hráč a napálil Rinneho.
27:46'
Na trestnou lavici odchází Ekholm za sekání a Winnipeg dostává šanci zahrát si přesilovku.
27:17'
Nahozený puk hostí se nepodařilo Nashvillu odehrát do středního pásma a Rinne si musel poradit se střelou Morrisseye od modré čáry.
26:46'
Domácí se dopouští icingu.
26:08'
Rinne se natáhl pro puk a přerušuje hru ve chvíli, kdy se Scheifele dostal do menší potyčky se Subbanem. Komerční pauza.
25:40'
Domácí se snaží využít rozhozenosti obrany Jets, ale Sissons neusměrnil puk mezi tři tyče.
25:04'
Dělovka P.K. SUBBANA od modré zpoza kruhů propálila vše, co jí stálo v cestě, včetně brankáře Hellebuycka a domácí vyrovnávají na 2:2! Asistence: Filip Forsberg, Viktor Arvidsson.
24:55'
Domácí kombinují v útoku.
24:24'
Jets odráží i další pokus Nashvillu o útok.
24:01'
Winnipeg vyhrál vhazování před svým brankářem a na začátku oslabení se osvobozuje.
24:01'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Bryan Little – 2 min., podražení).
23:29'
Sissons se zmocnil puku ve středním pásmu, ale při rychlém protiútoku netrefil Hellebuyckovu klec.
23:13'
Hellebuyck mírně povyjel z branky a rozhodčí se rozhodli neodpískat icing domácích. Hra pokračuje.
23:05'
Rinne ukrývá do lapačky odražený puk a přerušuje opět hru.
22:57'
Hra se teď hodně kouskuje. Další ofsajd je odpískaný na druhé straně.
22:28'
Postavení mimo hru zastavilo útok domácích.
22:08'
Pro změnu zakázané uvolnění Winnipegu.
21:52'
21:31'
Bleskový útok domácích zakončil od mantinelu Josi. Hellebuyck drží kotouč v lapačce.
21:24'
Další útok Winnipegu zastavuje postavení mimo hru.
21:16'
Obrovská šance na druhé straně! Stastny nastřelil z prostoru vedle brankoviště jen obránce a následně neusměrnil dorážku mezi tři tyče. Rinne byl mimo ideální postavení a jen těžko by zabránil puku v cestě do branky.
20:40'
Domácí se po úvodním buly vrhli do útoku a nepříjemně dotírali na brankáře Hellebuycka. Forsberg z metru neprotlačil puk do branky.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 02:06.
První třetina přinesla strhující tempo, spoustu šancí i obětavých obranných zákroků a především pak tři góly! Do vedení se dostali domácí už po 27 vteřinách hry zásluhou Ryana Johansena. Dlouho to vypadalo, že by Nashville mohl být tím týmem, který se ve skóre dnes odpoutá, ale stačilo jedno vyloučení na straně domácích a rozmezí 30 vteřin mezi 13. a 14. minutou, aby Winnipeg otočil vývoj úvodní periody.
20:00'
19:48'
Dostali se na zadní mantinel, kde ale o puk přichází.
19:30'
Hráči Nashvillu vyčkávají za vlastní brankou s rozehrávkou.
19:01'
Probíhá poslední minuta první třetiny. Na puku jsou hosté.
18:26'
Connor se natlačil těsně před Rinneho, který už měl beton na ledě a bez obtíží tak zachytil střelu soupeře.
17:48'
Hra je přerušena a rozhodčí uklidňují rozmíšku obou týmu ve středním pásmu. Komerční přestávka.
17:36'
Při ojedinělém útoku hostí se Stastnymu nepodařilo protlačit přihrávku na Laineho.
17:05'
Hraje se dlouho bez přerušení. Jets se snaží hlavně ubránit první třetinu a odvrací jeden útok soupeře za druhým.
16:15'
Fisher po najetí do levého kruhu minul klec Winnipegu.
15:30'
Závar před Hellebuyckem! Brankář Winnipegu ale měl štěstí a trefila ho střela Ekholma, i střela Subbana a dorážka Watsona.
14:45'
Trochu zaskočení hráči Nashvillu se snaží sebrat a vymyslet kloudný přechod středního pásma.
14:07'
Laine, po uvolnění se mezi kruhy, napálil tyč za zády brankáře Rinneho!
13:16'
Winnipeg využívá přesilovou hru a otáčí skóre zápasu! MARK SCHEIFELE byl v pravý okamžik na pravém místě, dostal se k němu před brankoviště puk zpoza domácí klece a útočník Winnipegu využil odkryté Rinneho branky ke skórování. Asistence: Paul Stastny, Patrik Laine.
12:47'
Je vyrovnáno ještě dřív, než se Wheeler dostal na led! DUSTIN BYFUGLIEN si najel k brankovišti z levé strany a šikovně Rinneho podstřelil. Asistence: Mark Scheifele.
12:33'
19 vteřin se bude hrát ve čtyřech, pak započne přesilovka Winnipegu.
12:33'
Znovu se vylučuje. Za nedovolené bránění odchází pykat domácí Arvidsson.
12:20'
Subban se napřáhl od modré, ale Hellebuyck na jeho ránu dobře viděl a puk ukryl ve výstroji.
12:00'
Domácí jsou v plném počtu, v útočném pásmu a začíná jejich zkrácená přesilovka.
11:45'
Predators se dostávají ve svém pásmu k puku a pomalu se chystají k přesilovce.
11:06'
Ehlersova rychlá střela z pravého kruhu skončila jen na zadním mantinelu.
10:52'
Winnipeg má po přesilovce. V útočném pásmu byl totiž až příliš horlivý Blake Wheeler, který podrazil Sissonse.
10:23'
Domácí vyhazují puk.
10:00'
Přesilovku si zahraje také Winnipeg. Ryan Hartman odchází na trestnou lavici za podražení.
09:46'
Fisher se tlačil do levého kruhu, jenže závěr jeho akce narušil Enstrom, který zblokoval jeho střelu.
09:08'
Winnipeg hraje v plném počtu.
08:51'
Pokus o usazení se v útočném pásmu je odražen na modré čáře.
08:25'
Winnipeg opět posílá puk až do obranné třetiny soupeře.
07:47'
Hosté se osvobozují po střele Johansena, která skončila na zadním mantinelu.
07:35'
Predators kombinují v útočném pásmu, Arvidsson nastřelil jen Hellebuycka.
07:08'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Matt Hendricks – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
07:08'
Rozhodčí přerušuje útok Winnipegu, bude se totiž vylučovat na jeho straně. To ale až po komerční přestávce.
06:12'
Wheeler se prodral ke střele zpoza kruhů, Rinne jeho pokus srazil do levého rohu.
05:21'
Byfuglien se řítil do přečíslení dvou proti jednomu. Místo přihrávky se rozhodl z levého kruhu střílet, ale minul Rinneho branku. Laine se dostal alespoň k odraženému puku, ale ten trefil jen do boční sítě.
05:06'
Byfuglien nepřesně přihrával skrz střední pásmo a Winnipeg už potřetí zastavuje icing.
04:30'
Ofsajd zastavil obrovskou šanci Sissonse, který se už dostával za obranu a řítil by se sám na Hellebuycka. Byl ale o chloupek rychlejší než puk.
04:20'
Strhující tempo se pokouší domácí trochu uklidnit za svou brankou.
03:44'
Little obětavě zblokoval střelu Ellise a odchází s bolestivou grimasou střídat.
03:14'
Rychlý kontr Jets byl zastaven na modré čáře.
02:47'
Jenže Winnipeg se dopouští icingu.
02:38'
Johansen kouzlil s pukem v útočném pásmu, ale neporozuměl si se spoluhráčem a přihrávka na zadní mantinel skončila jako kořist hostující obrany.
02:09'
Kotouč skončil v ochranné síti za Rinnem.
01:49'
Hellebuyck nadvakrát zlikvidoval útok domácích. Josiho střelu od modré vyrazil před sebe a dorážku poté vytěsnil na zadní mantinel.
01:16'
00:45'
Mnoho nescházelo a bylo zaděláno na vyrovnání. Laine ale pouze promáchl před brankovištěm a netrefil prudkou přihrávku z levé strany.
00:27'
Pouhých 27 vteřin po začátku utkání je tu první branka! RYAN JOHANSEN dostal přihrávku mezi kruhy, sjel si blíž k brance a střelou nad lapačku otevírá skóre! Asistence: Filip Forsberg, P.K. Subban.
00:12'
První formace Jets se dopouští velmi rychlého icingu.
00:01'

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis (A), Josi (C), P. K. Subban, Ekholm (A), Irwin, Jemelin – Arvidsson, Johansen, F. Forsberg – C. Smith, Turris, Fiala – Watson, Bonino, Sissons – Salomäki, Fisher, Järnkrok.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (S. Mason) – Trouba, Morrissey, Byfuglien (A), Enström, T. Myers, Chiarot – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Laine, Stastny, Ehlers – Copp, Lowry, B. Tanev – Hendricks, Little, Roslovic..
21. 11. 2017 Nashville Predators - Winnipeg Jets 5 : 3
V prvním duelu semifinále Západní série se Winnipegu podařilo vybojovat důležité první vítězství na ledě Predators a rádi by na výhru 4:1 navázali i v noci z neděli na pondělí. Klíčovým bude pro Jets opět výkon brankáře Connora Hellebuycka, aspiranta na Vezina Trophy a historicky nejúspěšnějšího amerického brankáře v rámci jedné sezony NHL. Gólman kanadského celku totiž dokázal v základní části vychytat 44 výher a překonal letitý rekord brankáře Toma Barrassa.
Druhým zápasem pokračuje série mezi Nashvillem a Winnipegem, týmy, které v prvním kole předvedly skvělé výkony a jejichž duely by měly patřit k vrcholům celého semifinále obou konferencí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.