Nashville - Dallas | ONLINE | 14.4.2019 00:10 | NHL 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Dallas - 14. dubna 2019   00:10

Ukončeno
Nashville
Nashville
23:56' Grimaldi (Watson, Järnkrok) • 65:06' C. Smith (Ekholm, Järnkrok)
2:1
(0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
Stav série: 1:1
Dallas
Dallas
21:59' Ja. Benn  (Seguin)
Nashville
Sestavy:
Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Hamhuis, Fabbro – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Mikael Granlund, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Watson – Grimaldi, Järnkrok, Simmonds.
Rozhodčí
Furlatt, O'Halloran – Barton, Pancich
Bridgestone Arena, Nashville
17 611 diváků
Dallas
Sestavy:
Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Heiskanen, R. Polák, Fedun, Lovejoy – Dickinson, Seguin, Radulov – Ja. Benn, Hintz, Zuccarello – Cogliano, Faksa, Comeau – Janmark, Dowling, Pitlick.
Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to vše. Díky za pozornost a příjemné vstávání. U NHL zase někdy na počtěnou.
Československá stopa v utkání:
Roman Polák (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:34
Radek Faksa (DAL) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:13
Tři hvězdy utkání:
1. Craig Smith (NSH) 1+0
2. Ben Bishop (DAL) 40 zák., 2 góly, 95,2%
3. Pekka Rinne (NSH) 22 zák., 1 gól, 95,7%
Je dobojováno. Bojovné, agresivní a prostě klasické play-off utkání je u konce. Nashville v důležitém duelu srovnává stav série, v prvním prodloužení rozhodl Craig Smith. Predators svého soka neskutečně přestříleli, ale i tak to bylo napínavé do poslední minuty. Ben Bishop je dnes smutným hrdinou, hlavně díky němu Dallas tak dlouho bojoval o vítězství.

Střely na branku: 42:23
Diváci: 17 611
Konec zápasu.
65:06'
Nashville právě vstřelil branku!
Je dobojováno, Nashville zaslouženě vítězí a srovnává stav série na 1:1! CRAIG SMITH stál ve správný čas na správném místě a rozhoduje. Nahozený kotouč od modré se od obličeje Romana Poláka odrazil k Smithovi, jenž se zorientoval nejrychleji a dezorientovaného Bishopa prostřelil. Asistence: Mattias Ekholm a Calle Järnkrok.
64:25'
Nick Bonino dostal přihrávku na levé křídlo a nadvakrát se dostal ke střeleckému pokusu. Na první tyčce ale slabší střelou Bishopa v brance nepřekvapil.
63:40'
Na druhé straně zakončoval z pravého kruhu Roman Polák. Jeho rána ale šla jen do středu branky a Rinne schovává projektil na svých prsou. Pokračuje se po jeho levici.
63:00'
Roman Josi se po pravé straně nacpal až před branku a bekhendově zakončoval na vzdálenější tyčku. Hostující jednička ale zasáhla skvěle betonem!
62:40'
Po vhazování Dallas nic nevymyslel a podél mantinelu vyhodil jen na icing. Hra se tak vrací před Bishopa, který útočí na čtyřicátý zákrok v duelu. Skvělý výkon.
62:28'
Žlutí se dostali do útoku a Mikael Granlund držel kotouč za brankou. Následně přihrával do brankoviště a Bishop musel dávat pozor. Nakonec puk skryl v lapačce.
61:53'
První střela Dallasu v prodloužení. Alexandr Radulov si najel zpoza branky a po otočce na pravém kruhu zakončoval po ledě. Rinne byl ovšem pozorný a kotouč schoval v betonech.
61:28'
Predators pokračovali v aktivní hře a Dallas opět jen vyhodil na zakázané uvolnění. Pokračuje se tak po pravici hostující jedničky.
61:00'
Viktor Arvidsson nyní od levého mantinelu nahazoval do brankoviště, kde se ale ani jeden z hráčů ve žlutém neprosadil. Následně se ke kotouči dostali hosté.
60:09'
Hned na startu prodloužení vyhodili hosté na icing a hra se tak dostává před Bishopa. Vhazovat se bude po jeho levici, dnes je mužem zápasu.
60:01'
Začalo prodloužení.
Je za námi třetí třetina, která nabídla vyrovnaný boj. Jednalo se nejspíše o nejopatrnější třetinu, ani jeden celek nechtěl inkasovat a počet šancí se také snížil. Utkání jde tak do své čtvrté části, přihlásíme se za nějakých patnáct minutek.

Střely na branku: 37:21
60:00'
Třetí třetina skončila.
59:17'
Taylor Fedun se dostal mezi kruhy ke střele a Rinne naprosto nic neviděl. Hostující bek ale netrefil branku a puk skončil jej na zadním mantinelu. Jde se do prodloužení.
58:20'
Žádná taktická bitva v posledních sekundách. Rocco Grimaldi rychle dojel kotouč a resetoval icing. Ryan Ellis pak dostal přihrávku na pravý kruh, ale puk jej přejel.
57:24'
Dallas se pokoušel dostat do útoku, ale přihrávka ze středního pásma šla do ofsajdu. Před koncem třetí třetiny se tak píská ještě jedna komerční pauza.
56:10'
Nyní se zase hrálo v útočné třetině Predators, ale ani ti nevymysleli nic nebezpečného. Utkání se pomalu a jistě dostává do prodloužení.
55:15'
V posledních minutách jsou ovšem aktivnější hosté, kteří jsou častěji před brankou soupeře. Pekka Rinne ale moc zasahovat nemusí, střelecké pokusy na branku nelétají.
54:17'
Po komerční přestávce se vhazuje před Rinnem a celá Bridgestone Arena skanduje jako jeden muž. Žluté peklo žene domácí celek za důležitým vyrovnáním série.
54:05'
Hosté šli ve třech hráčích do útoku, ale Andrew Cogliano nezachytil přihrávku k pravému hrazení. Slibná akce tak skončila a do protiakce jde domácí Nashville.
52:50'
Delší dobu se nepřerušovalo a do konce základní hrací doby zbývá sedm minut. Jason Dickinson ve střední třetině napřáhl, ale nakonec puk jen nahodil.
52:00'
P. K. Subban dostal přihrávku na pravý kruh a nakonec zakončoval bekhendově po otočce. Bishop jeho ránu vyrazil hokejkou nad branku, o kotouč se bojuje za brankou.
50:42'
Utkání se dostává do své poslední desetiminutovky. Respektive třetí třetina. Další branka nejspíše rozhodne, hraje se z jedné strany na druhou a oko diváka se nenudí.
50:02'
Roope Hintz se pokoušel podél levého mantinelu projít do útoku, ale zastavil jej rozhodčí, který je ovšem součástí hry. Do útoku tak jde Nashville.
48:26'
Domácí v plném počtu.
48:17'
Poslední vteřinky přesilovky. John Klingberg zakončoval a kotouč se u levé tyčky dostal k Lindellovi. Ten ale nepřekonal přesouvajícího se Rinneho, Preds jsou v plném počtu!
47:18'
Tyler Seguin se u pravé tyčky dostal ke střele, ale trefil jen připraveného Rinneho! Poté Nashville vyhodil a Dallas se nedostal do útoku, navíc jim je odpískán icing.
46:40'
John Klingberg svižně nahazoval od modré čáry, ale k teči se nikdo nedostal a puk skončil na zadním mantinelu. Aktivita Dallasu pokračuje.
46:25'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Craig Smith – 2 min., hrubost).
46:25'
Craig Smith se nyní naprosto zbláznil. Nejdříve dostal přihrávku mezi kruhy, ale tam nezakončil ideálně. Následně krosčekoval do obličeje Blakea Comeaua a byla z toho velká mela. Uvidíme, jak sudí rozdají tresty.
45:55'
Následně se ale hostujícímu celku opět nepovedlo projít do útoku. Rozehrávka končí na icingu a vhazovat se bude opět po levici hostující jedničky.
45:24'
Bridgestone Arenou to nyní pořádně zahučelo! Hosté ve střední třetině vybojovali kotouč a šli do přečíslení. Jason Dickinson to vše vzal na sebe a z pravého kruhu zakončoval do bližší šibenice, ale puk nakonec skončil na spojnici břevna a tyčky!
45:03'
Ryan Ellis si po pravé straně najel do útočné třetiny a z menšího úhlu nahazoval kotouč k první tyčce. Před Bishopem stál Austin Watson, ale ten se k dorážce ani teči nedostal.
44:17'
Třetí icing během patnácti sekund ze strany hostujícího celku. Potřetí v řadě se tak vhazuje po pravici Bishopa, Predators se pomalu a jistě začínají dostávat k aktivnější hře.
44:09'
Stars vyhráli vhazování a pokoušeli se dostat do útočné třetiny. Přihrávka ovšem nevyšla podle představ a kotouč skončil až na zakázaném uvolnění. Stejná situace se zopakovala sedm sekund na to.
43:50'
Opět se přerušuje. Nyní tomu tak je po vyhození Romana Poláka, puk se odrazil mimo ledovou plochu a hrát se bude ve středu ledové plochy.
43:37'
Před kruhy se ke kotouči dostal Mikael Granlund, jenž následně zakončoval. Jeho svižná rána ale nebyla pro hostujícího Bishopa něčím zvláště nebezpečným.
43:06'
Poté se do útoku dostali opět Predátoři a vypadalo to na jasný faul, sudí ale netrestali. Stars pak vyhodili na zakázané uvolnění a vhazovat se bude před Bishopem.
42:27'
Obrovská šance Dallasu na změnu skóre! Alexandr Radulov šel po levé straně do útoku a u pravé tyčky našel Seguina, jenž zakončoval po ledě. Přesouvající se Rinne ale skvěle zakročil!
42:04'
Následně se domácí celek dostal do další kombinační hry a hostující brankář musel být pozorný proti pokusu od levého mantinelu. Bishop ovšem pohotově přidal devětadvacátý zákrok večera.
41:38'
Dlouho se ani jeden celek nikam nehnal. Rocco Grimaldi z ničeho nic ovšem dostal přihrávku na pravou stranu, ale zblízka se mu Bishopa prostřelit nepovedlo!
40:08'
Dallas se pokoušel hned po vhazování dostat do útoku, ale přihrávka za obranu nebyla zachycena a puk skončil na icingu. Vhazuje se tak před Bishopem.
40:01'
Začala třetí třetina.
Druhá třetina je u konce a konečně napadla také branky! Nejdříve se po chybě domácí obrany prosadil zblízka Jamie Benn, ale hodně brzy odpověděl Rocco Grimaldi. Následně se oba celky snažily, ale žádný z brankářů již podruhé neinkasoval.

Střely na branku: 29:15
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:57'
V posledních sekundách se ještě do jedné akce dostal Viktor Arvidsson. Ten od pravého mantinelu zakončoval na první tyčku, ale Bishop v brance opět skvělý a pozorný.
38:51'
Po vhazování zakončoval P. K. Subban, ale Radek Faksa jeho pokus dobře zablokoval. Hned poté přišlo další zakončení, ale ani nyní se Bishop nenechal překvapit.
38:38'
Rocco Grimaldi mohl být domácím hrdinou! Po střele z vrcholku kruhů se puk odrazil u levé tyčky k domácí třiadvacítce, ale ta se neprosadila ani jednou ze snad pěti pokusů!
37:59'
Hosté se hnali po levé straně do útoku, ale zastavil je ofsajd. Předtím byl opět dohrán Miro Heiskanen, který to po posledním výkonu nebude mít na ledě nejlehčí.
37:25'
Alexandr Radulov našel na modré čáře připraveného Poláka, který hned z první zakončoval. Jeho rána byla ovšem sražená do ochranné sítě. Pokračovat se tak bude po komerční pauze.
37:02'
Přerušuje se až nyní, hosté totiž vyhodili jen na icing. Pokračovat se tak bude po pravici Bena Bishopa, který dnes chytá velký zápas.
36:27'
Hraje se hodně bojovně a oba celky se pokouší něco vymyslet. Delší dobu se navíc nepřerušovalo. Jde vidět, že se hraje na plný plyn a nic se nevypouští.
35:11'
Domácí v plném počtu.
34:29'
Radulov poté hrál bez helmy a pokoušel se něco vymyslet. Na pravém kruhu hledal Zuccarella, ale k tomu se puk nakonec nedostal a Nashville vyhazuje.
33:32'
Alexandr Radulov zavezl kotouč do třetiny a dal jej na pravý kruh. Jamie Benn se poté pokoušel ruského útočníka najít před branku, ale ten na nabídku nedosáhl.
33:10'
A další přesilovka, nyní se to opět přelévá a zahrají si v přesile hosté. Roman Josi si za brankou pomohl krosčekem a nyní bude zpytovat svědomí na lavici hanby.
32:44'
Hosté v plném počtu.
32:32'
Na konci přesilovky přišly dva zajímavé pokusy. Filip Forsberg nejdříve zakončoval na levém kruhu těsně vedle, Bishop následný pokus od modré schoval v rukavici.
31:59'
Poté v oslabení ujel železný muž NHL, Andrew Cogliano. Ten se na levém kruhu dostal ke střeleckému pokusu, ale branku Rinneho se mu nakonec trefit nepovedlo.
31:33'
Až nyní přišla první střela. P. K. Subban dostal přihrávku na modrou čáru, kde si kotouč zpracoval. Následně tvrdě pálil, ale Blake Comeau kotouč parádně přizvednul do ochranné sítě.
30:50'
Hned na startu oslabení skvěle zahrál Jason Dickinson. Ten na modré zachytil přihrávku, s kotoučem pak najel do útočné třetiny a nahodil jej až za branku Rinneho.
30:43'
Následně se do akce dostali hosté, ale ta byla před Rinnem zastavena. Tyler Seguin si totiž počínal nedovoleně a za nedovolené bránění dostává dvě minuty.
30:36'
Poprvé v utkání se nám mohl ukázat Filip Forsberg, jenž se podél levého mantinelu dostal až před branku. John Klingberg ovšem dobře zahrál tělem a domácí hvězdu zakončit nenechal.
30:00'
Taylor Fedun se dostal ke střele a bránící hráč před ním dokonce zlomil holejku. Bek Stars se dostal do lepší pozice, ale jeho rána dobrá nebyla.
29:14'
Tvrdá rána následně přišla z hokejky Bena Lovejoye, jenž zakončoval z první. Jeho rána ale šla jen vedle branky a do protiakce jde domácí mužstvo.
28:36'
Nejdříve to od modré čáry zkoušel Dante Fabbro, ale Bishop pohodově zakročil. Na druhé straně si najel ke střele Radek Faksa, ale jeho střela se svezla po hokejce bránícího hráče a skončila v ochranné síti.
28:14'
Dlouhé nahození až z obranné třetiny Predators se dostalo do brankoviště Bishopa, který puk raději schoval v lapačce. Pokračuje se tak po levici hostující jedničky.
27:49'
Pokračovalo se aktivitou hostů a Pekka Rinne hru přerušil přikrytím kotouče. Následuje tedy komerční přestávka a po ní se bude vhazovat po levici finského brankáře.
27:21'
Domácí v plném počtu.
27:00'
Predators ale zbytek oslabení zvládají na jedničku a opět se jim daří vyhodit až k Bishopovi. Domácí tribuny to navíc ocení obrovským a hlasitým nadšením.
26:05'
Po nahození od modré čáry se v brankovém prostoru dostal ke kotouči Esa Lindell, ale jeho bekhend po ledě nakonec brankou nekončí!
25:40'
Úvodní aktivita hostujícímu Dallasu nevyšla a Nashvillu se povedlo vyhodit až k brance Bishopa. Ten hraje hokejkou a hned rozehrává.
25:20'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mattias Ekholm – 2 min., vražení na hrazení).
25:04'
Skvělý duel pokračuje. Craig Smith se dostal s kotoučem až na pravý kruh, odkud zakončoval. Ben Bishop ovšem kotouč vyráží a do útoku jde Radek Faksa.
23:56'
Nashville právě vstřelil branku!
Je hodně rychle srovnáno! Austin Watson za brankou odvedl skvělou práci, protože si odmítl obránce. Poté našel před brankou ROCCA GRIMALDIHO, kterému se zblízka povedlo zakončit do pravé šibenice a Bridgestone Arena je ve varu! Asistence: Austin Watson a Calle Järnkrok.
23:10'
Mattias Janmark kulhá na jednu nohu a s pomocí lékařů mizí v tunelu. To nevypadá moc dobře pro útočníka čtvrté lajny Dallasu, pokračuje se vhazováním ve střední třetině.
23:10'
Mattias Janmark byl u mantinelu hodně tvrdě poslán na hrazení a je kvůli němu přerušena hra. V silovém souboji jej na zadní mantinel naremploval Dan Hamhuis a v Nashvillu ztichla aréna.
21:59'
Dallas právě vstřelil branku!
Mattias Ekholm udělal v obraně obrovskou chybu a Dallas jde do jednobrankového vedení! Rozehrávku švédského beka zachytil Tyler Seguin, jenž si najel do lepší pozice a v brankovišti našel JAMIEHO BENNA. Ten zblízka skóruje a dává důležitou branku! Asistence: Tyler Seguin.
21:22'
Nashville se sice poté dostal do útoku, ale tam pořádně nezakončil. Následně se domácím nepovedlo rozehrávka a po icingu se bude vhazovat před Rinnem.
20:29'
Blake Comeau hned na startu třetiny nahazoval od modré čáry do brankoviště, kde přišla menší teč Radka Faksy. Pekka Rinne ale kotouč kryje na betonech!
20:01'
Začala druhá třetina.
Úžasná první třetina klasického play-off hokeje je u konce! Hraje se hodně aktivně a oko fanouška se nenudí ani jednu vteřinu. Oba celky si navíc vypracovaly velké šance, ale Pekka Rinne s Benem Bishopem v brankách zatím excelují. K vidění bylo i několik vyloučení a strkanic, navíc se hraje v parádní atmosféře. Jediné, co utkání chybí, jsou branky.

Střely na branku: 15:9
20:00'
První třetina skončila.
19:27'
V posledních sekundách dostal přihrávku mezi kruhy Ryan Johansen, jenž vylepšil pozici pro Ekholma za sebou. Švédský bek ale střílel jen do bránících hráčů Stars.
18:35'
Přihrávku před pravý kruh dostal Dan Hamhuis, jenž si puk lehce popotáhl a hned zakončoval. Jeho pokus byl ale zablokován a skončil za brankou, Bishop tak nemusel ani zasahovat.
17:50'
Hosté v plném počtu.
17:40'
Následně se domácí celek opět dostal do útoku a přišel střelecký pokus z pravé strany. Esa Lindell ovšem pokus zablokoval a následně kotouč poslal ven ze třetiny.
17:10'
Pokračuje se ve hře pět na čtyři, ale Nashville se nyní nemůže do ničeho dostat. Dallasu se povedlo vyhodit a bude doufat v přežití této nevýhody.
16:36'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mikael Granlund – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Blake Comeau – 2 min., hrubost).
16:36'
Z pravého kruhu zakončoval Ryan Johansen a Bishop chytá. Následně se strhla velká strkanice a vzduchem létaly hokejky, hostující jednička zaletěla do branky. Vylučovat se bude na obou stranách.
15:55'
Hned po vhazování odvedl skvělou práci Radek Faksa a kotouč se dostal až za branku Rinneho. Úvodní tlak tak bránící čtyřka Dallasu otupila.
15:49'
Roman Polák dostane dvě minuty po komerční přestávce. V brankovišti poslal krosčekoval Järnkroka. Potrestán je český bek za nedovolené bránění a šanci na skórování má tentokráte Nashville.
15:33'
Domácí celek hraje výhodu a aréna je na nohou! P. K. Subban přihrával před branku, kam dával hokejku Ryan Johansen. Jeho teč se ale do branky nedostala!
14:56'
Domácí v plném počtu.
14:28'
Alexandr Radulov si zpoza branky dojel do brankoviště, kde bekhendově zakončoval ke vzdálenější tyčce. Rinne přežil tuto akci i dorážku z pravé strany, Nashville následně vyhodilo!
14:00'
A další strkanice! Miro Heiskanen nahazoval od modré čáry a u pravé tyčky se pokoušel tečovat Esa Lindell. Hostující hráč vlastně ani nic neudělal a již preventivně jej k zemi poslal Dan Hamhuis.
13:33'
Celku z Texasu se poté již nepovedlo vybojovat pásmo a píská se ofsajd. Hra se přesouvá do střední třetiny, kde se bude nyní vhazovat.
12:52'
Následně poslal střílenou přihrávku do brankoviště Tyler Seguin, ale kotouč se nakonec možná i po teči spoluhráče dostal nad branku a skončil na zadním mantinelu. Domácí poté vyhodili.
12:27'
Až nyní přišla dobrá šance pro hosty! Hintz poslal puk před branku, ale Esa Lindell nezakončil u pravé tyčky ideálně. Akce pokračovala a Heiskanen střílel mezi kruhy do lapačky Rinneho!
11:40'
Téměř minuta ze čtyřminutové přesilovky je pryč a Dallas se po té střele Klingberga již k ničemu nedostal. Preds se dobře brání a minimálně třikrát se jim již povedlo vyhodit.
11:00'
John Klingberg se hned po vhazování dostal ke kotouči a od modré čáry zakončoval. Po jeho dělovce se rozezvučela branková konstrukce!
10:55'
Mattias Ekholm sice nadává, ale naprosto zbytečným faulem se provinil a jde na lavici hanby. Tyler Pitlick nahodil kotouč za branku a dojížděl jej, domácí bek ale místo kotouče šel do Pitlicka a bez kotouče jej srazil k zemi – nedovolené bránění!

Ekholm inkasuje dvě minuty i za nesportovní chování!
10:08'
Tři na jednoho také na opačné straně! Přihrávku k levé tyčce dostával Andrew Cogliano, ale puk nebyl přesný a skončil jen na jeho bruslích. Vzápětí se píská k nevoli domácích fanoušků icing.
09:55'
Domácí se dostali do protiakce a v přečíslení nakonec individuálně zakončoval Austin Watson. Ten to zkoušel na první tyčku, ale Ben Bishop v brance Stars opět pozorný.
09:34'
Domácí v plném počtu.
08:57'
Hvězda prvního duelu, obránce Miro Heiskanen, střílel po ledě od modré čáry. Jeho svižná rána byla ztečována a puk skončil nakonec vedle branky. Nashville následně vyhodil a oslabení nejspíše přežije.
08:27'
Viktor Arvidsson si počkal na kotouč ve střední třetině a v oslabení se dostal ke střeleckému pokusu proti přesile. Bishopovi kotouč vypadl a dlouho nevěděl, kde jej má. Dorážka ale nepřišla a u kotouče byli jako první hosté!
08:01'
Následně se Dallasu nepovedlo udržet pásmo a při zpětném získání si najeli do ofsajdové pozice. Hra tak bude pokračovat ve střední třetině.
07:32'
Nebezpečný pokus vyslal hned po vhazování Tyler Seguin. Kanadský forvard pálil pod víko, ale Rinne střelu viděl a ramenem pokus vyráží.
07:29'
Velký tlak hostujícího celku a první přesilovka také pro hosty. Austin Watson inkasuje dvouminutový trest za hrubost, kdy si pomohl v době, když byl Pekka Rinne mimo branku.
06:36'
Z ničeho nic mohli zahrozit a otevřít skóre hosté. Mats Zuccarello našel před brankou odražený kotouč, ale před Rinnem se mu nakonec zakončit nepovedlo.
06:04'
Hosté v plném počtu.
05:40'
Po kombinační hře se kotouč dostal na pravý kruh, kde stál Roman Josi. Švýcarský kapitán Predators střílel z voleje, ale vyjetý Bishop kotouč viděl a vyráží.
04:55'
Ben Bishop opět na svém místě. Nejdříve dostal puk na levý kruh Forsberg, ale ten minul. Pár chvilek na to Ryan Johansen zakončoval z pravého kruhu do Bishopa.
04:10'
Hned po vhazování dostal kotouč na levý kruh Ryan Ellis, jenž zakončoval z první. Rána domácího beka se ale do branky nedostala a Dallas následně vyhodil.
04:03'
Domácí jsou v obrovském tlaku a zahrají si přesilovku! Roman Josi si z obrany najel až před branku, kde před Bishopem zakončoval. Mats Zuccarello jej ovšem sekl a jde na trestnou lavici.
03:42'
Pokračovalo se i po vhazování. Hned přišla rána, která ale šla vedle branky. P. K. Subban ale kotouč vracel do ohně a Ben Bishop si raději připsal další zákrok.
03:30'
Následně pokračoval domácí celek v aktivní hře a zkoušel to od modré například Subban. Ani jeden pokus ale v brance neskončil a Stars vyhodili na icing.
02:55'
Dan Hamhuis míchal za brankou a rovnou se rozjela zaplněná domácí aréna. Ryan Johansen se hned dostal do útoku, ale jeho bekhendová rána z levé strany úspěch neslavila.
02:25'
Následně útok vedli Predators po levé straně. Jeden z hráčů ale přejel dříve a píská se ofsajd. Hra tak bude pokračovat ve střední třetině.
01:40'
Roman Josi následně dostal před levým kruhem přihrávku a dostal se ke střeleckému pokusu. Jeho svižná rána ale skončila na betonech pozorného Bishopa.
01:00'
Zatím se hraje hodně opatrně a oba celky čekají, co se stane. Střelecké pokusy zatím nepřišly a kombinace přicházejí ze zabezpečené obrany.
00:27'
Na led jako první naskočila třetí lajna Dallasu, která je specialistou na takovou tu černou práci. Formace i s Radkem Faksou aktivně napadala a vybojovala vhazování.
00:01'
Utkání právě začalo.
Arénou v Nashvillu již zní americká hymna, po níž bude zahájeno utkání mezi Predators a Stars. Kdo uzme druhou a velice důležitou výhru v sérii?
Krásné večer či ráno všem fanouškům NHL! Utkání číslo dvě mezi Nashvillem a Dallasem brzy začne. Zaplněná Bridgestone Arena se nemůže dočkat akce, v Tennessee panuje úžasná atmosféra a my se máme na co těšit!
Úvodní sestavy:

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Hamhuis, Fabbro – F. Forsberg, Johansen, Arvidsson – Mikael Granlund, Turris, C. Smith – Sissons, Bonino, Watson – Grimaldi, Järnkrok, Simmonds.

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Heiskanen, R. Polák, Fedun, Lovejoy – Dickinson, Seguin, Radulov – Ja. Benn, Hintz, Zuccarello – Cogliano, Faksa, Comeau – Janmark, Dowling, Pitlick..
PRVNÍ ZÁPAS SÉRIE

Jako favorit do série vstupoval Nashville, ale v play-off takové předpovědi moc neplatí. Jak už jsme se mohli přesvědčit několikrát a platí to například i letos. Nashville vedl díky brance Romana Josiho, ale ve druhé třetině srovnal taktéž evropský bek – Miro Heiskanen. Stejný hráč dal poté i druhou branku svého celku, na kterou navázal opět evropský borec, nyní Nor Zuccarello. Subban už jen snižoval a Stars si připsali veledůležitý bod.

Nashville Predators 2:3 Dallas Stars (1:0, 0:1, 1:2)
13. Josi (Ellis, Bonino), 54. Subban (Boyle, Ekholm) – 33. Heiskanen, 47. Heiskanen (Klingberg), 51. Zuccarello (Lovejoy, Benn)

Predators: Rinne – Ellis, Josi, Subban, Ekholm, Fabbro, Hamhuis – Arvidsson, Johansen, Forsberg – Smith, Turris, Granlund – Watson, Bonino, Sissons – Simmonds, Järnkrok, Boyle.

Stars: Bishop – Klingberg, Lindell, Polák, Heiskanen, Lovejoy, Fedun – Radulov, Seguin, Dickinson – Zuccarello, Hintz, Benn – Comeau, Faksa, Cogliano – Pitlick, Dowling, Janmark.
Krásný den všem fanouškům NHL! Nejlepší část roku, play-off již odstartovalo a v Bridgestone Areně se dnes odehraje druhé pokračování série. Nashville zatím v sérii prohrává, Dallas by rád přidal druhý bod. Začínáme pár minutek po půlnoci!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:01.
Aktuální zápasy
Články odjinud