NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Montreal - 20. srpna 2020   02:00

Flyers
Flyers
22:35' Voráček (Giroux, Provorov) • 26:37' Voráček (Giroux, Couturier) • 50:37' Farabee (Voráček, Couturier)
3:5
(0:1, 2:2, 1:2)
Stav série: (3:2)
Montreal
Montreal
02:53' Armia  (Ouellet, Kulak) • 30:12' Armia  (Kulak) • 31:30' Gallagher  (Suzuki, Drouin) • 50:59' Suzuki  (Drouin) • 59:42' Danault  (Lehkonen)
Flyers
Rehman, Lee – Alphonso, Devorski
Scotiabank Arena, Toronto, ON
Montreal

V předchozích třech dnešních zápasech došlo vždy k ukončení sérií, jen Philadelphii se to zatím nepovedlo. Montreal dnes vyhrál 5:3 a snižuje stav série na 2:3. Vedení se hosté ujali už ve 3. minutě, trefil se Joel Armia. Na začátku druhé třetiny došlo k vyloučení Kotkaniemiho, jenž dostal trest na 5 minut + do konce zápasu. Dlouhou pětiminutovou přesilovku hned dvakrát využil Jakub Voráček, který otočil průběžný stav. Slepené branky Canadiens ale vrátily vedení na stranu kanadského celku. Podruhé se trefil Joel Armia a vzápětí také Brendan Gallagher. Ve třetí periodě přišlo v 51. minutě vyrovnání z přesilovky. Nahození Jakuba Voráčka přesně tečoval Joel Farabee. Nerozhodný stav ale nevydržel moc dlouho, protože už o 22 vteřin později skóroval Nick Suzuki. Tato trefa nakonec byla tou rozdílovou, v závěru ještě navýšil vedení Montrealu Phillip Danault gólem do prázdné klece.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. Na počtenou!

59:42'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Sean Couturier – 2+2 min., krosček + nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jakub Voráček – 2 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Shea Weber – 2 min., nesportovní chování).
59:42'
Hned po gólu se ve střední třetině strhla mela. Ještě se bude vylučovat.
59:42'
Montreal právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Série dneškem ještě rozhodně nekončí. Artturi Lehkonen vybojoval puk při důsledné defenzivní činnosti u červené čáry a následně vybídl PHILLIPA DANAULTA, který bez potíží trefil prázdnou bránu. 3:5. Asistence: Artturi Lehkonen.
59:35'
Weber zkušeně přidržel puk za bránou a poté si rozehrávkou pomohl s Armiou. S Montrealem to vypadá dobře.
59:18'
Hra je přerušená a vhazovat se bude před Pricem. Alain Vigneault si bere oddechový čas.
59:12'
Claude Giroux nedokázal vyprodukovat přesnou přihrávku z levé strany. Puk poté raději posunul do strany. Moc času už ale Philadelphii nezbývá.
58:43'
Carter Hart odjel na střídačku a domácí tlačí. Hraje se powerplay!
58:18'
Hayes musel zvolit zpětnou přihrávku, neboť při přechodu do třetiny hostů bylo přehuštěno.
57:46'
Montreal nyní velice dobře brání vlastní modrou čáru. Zatím Letce do tlaku pořádně nepustil.
57:12'
Domácí se usadili v útočné třetině jen na chvíli. Střelecký pokus až k Priceovi nedoletěl.
56:37'
Jakub Voráček se vrátil na led a Philadelphia už hraje v plném počtu.
56:12'
Z přesilovky Montrealu zbývá zhruba pětadvacet sekund. Hosté se už ale primárně zaměřují na defenzivní činnost.
55:36'
Jeff Petry vybídl na levém vrcholu kruhu Sheu Webera, jenž znovu prokázal, jak tvrdou střelu má. Hart měl plné ruce práce s tím, aby kotouč vyrazil.
54:58'
Hokejisté Flyers se osvobodili posunutím kotouče až k bráně Careyho Price.
54:37'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jakub Voráček – 2 min., podrážení).
54:18'
Akci Letců zastavil ofsajd. Philadelphia má před sebou necelých šest minut k tomu, aby utkání minimálně vyrovnala a už dnes se poprala o postup.
53:53'
Montreal už může vystřídat. Vyvezl totiž kotouč do středního pásma.
53:19'
Myers s vypětím všech sil udržel útočnou třetinu. Elitní lajna Philadelphie se před bránou Price dokázala usadit.
52:50'
K držení puku se už dostala Philadelphia. Zadáci Flyers si přihrávají ve své třetině.
52:08'
Hosté operují v útočné třetině. Zajímavě se v předbrankovém prostoru snažil vytočit Gallagher, jenže křídlo první lajny Canadiens nakonec nezakončilo.
50:59'
Jenže po dvaadvaceti vteřinách Montreal znovu odskakuje do vedení. Jonathan Drouin nabídl zpoza brány kotouč NICKU SUZUKIMU, který se objevil sám před Hartem. Zakončení provedl zkušeně, předvedl totiž dlouhou kličku do forehandu, po které puk doklepl do prázdné svatyně. 3:4. Asistence: Jonathan Drouin.
50:37'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Dnes to je velký večer Jakuba Voráčka! Kapitán reprezentace z MS 2019 si připisuje asistenci a dnes již třetí kanadský bod. JOEL FARABEE jeho dokonalou pobídku přesně tečoval k zadní tyči. 3:3. Asistence: Jakub Voráček a Sean Couturier.
50:23'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jeff Petry – 2 min., podrážení).
50:23'
Flyers si vytvořili první velkou šanci ve třetí třetině. Kevin Hayes pádil sám na bránu a při zakončení, které se snažil prostrčit mezi betony, byl faulován. Trestné střílení se sice nepojede, ovšem Philadelphia si zahraje alespoň přesilovku.
49:13'
Po zásahu Careyho Price se bude vhazovat v obranné třetině Montrealu. Na vhazování se chystá Nate Thompson a Phillip Danault.
48:34'
Lehkonen se zapojil zpět do hry. Montreal tak hraje v plném počtu.
48:03'
Hosté odpálili touš přes celé kluziště. Vypadá to, že v závěru své přesilovky už Philadelphia nic nevymyslí.
47:25'
Kapitán Philadelphie to zkusil střelou zápěstím. Carey Price ale ránu moc dobře viděl a bez potíží zasáhl.
46:46'
Claude Giroux hledal po tradiční ose Jakuba Voráčka na pravém kruhu. Ke střeleckému pokusu ale nedošlo a navíc se Montreal pro tuto chvíli ubránil.
46:34'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Artturi Lehkonen – 2 min., podrážení).
46:16'
K individuální akci se protlačil Jakub Voráček, jenž se málem k zakončení dostal. Český útočník byl v rozhodující chvíli zdvojen, a proto konečné řešení situace nebylo ideální.
45:57'
Nyní se hraje ve středním pásmu. V těchto chvílích je hra opatrná.
44:40'
Nahození z hole Provorova nebezpečně tečoval obránce Canadiens Petry. Při troše štěstí se domácí mohli radovat.
44:05'
Max Domi se mohl dostat do zajímavé palebné pozice, jenže kotouč mu ve finálním okamžiku přeskočil hůl. Střela tak nepřišla.
43:38'
Ve třetí třetině se hra celkem často kouskuje. Teď zase černou gumu přikryl pod svou lapačkou Carey Price.
43:16'
Domácí brankář musel svým spoluhráčům pomoct s rozehrávkou za svou bránou.
42:51'
Nahození Webera bylo pro obranu Flyers velice nepříjemné. Domácí navíc měli štěstí, že před brankovištěm se k dorážce nedostal Tomáš Tatar. Hartova lapačka totiž byla rychlejší.
42:12'
Joel Armia to zkoušel z podobné pozice jako v předchozí třetině při svém druhém gólu. Tentokrát ale Hart zasáhl maskou a kotouč vytlačil do ochranné sítě.
41:45'
Domi pálil z levé strany. Jeho pokus ale moc nároků neměl. Hart totiž s přehledem kotouč vykopl pravým betonem.
41:08'
Kotouč je stále na hokejkách hokejistů v bílých dresech. Philadelphia se zatím nemůže dostat do tempa.
40:23'
Třetí třetinu začal aktivněji Montreal. Po vyhraném buly se dostal dopředu. Po kombinaci za bránou se ke střele od modré čáry protlačil Shea Weber, který trefil hruď Cartera Harta.
40:01'
Druhá třetina je u konce a Montreal stále drží jednobrankový náskok. Jakub Voráček sice při dlouhé početní výhodě dokázal otočit průběžný stav dvěma góly, jenže Montreal to domácím oplatil stejnou mincí. Rychlé góly v rozmezí 31. až 32. minuty opět vrátily vedení na stranu Canadiens. Druhá třetina nabídla opravdu kvalitní hokejovou podívanou, ve které nechyběly branky ani šance. Uvidíme, jaký hokej nám bude nabídnut ve třetině třetí.
Střely na bránu po 2. třetině: 19 – 21
40:00'
39:34'
Travis Konecny vypálil z pravého křídla těsně nad bránu. Price zasahovat nemusel.
39:10'
Poslední minuta druhé části je v plném proudu. Puk drží domácí hokejisté v útočném pásmu.
38:26'
Shea Weber čeká s kotoučem na hokejce za svou bránou, aby posléze mohl založit útočnou protiakci.
37:54'
Pískala se přihrávka rukou při založení akce v podání hostů. Vhazovat se bude před Careym Pricem.
37:28'
Sean Couturier velice nebezpečně přihrával před bránu. Bránící hráči Montrealu ale poté kotouč vyvezli.
36:58'
Ben Chiarot střílenou přihrávkou oslovil Tomáše Tatara, jehož zakončení neskončilo brankou. I tak se jednalo o pěknou kombinaci Habs.
35:48'
Jeden z domácích hráčů zaskočil Price střelou od modré čáry do tyče. Poté se k zakončení dostal Sean Couturier, který trefil beton brankáře Canadiens.
35:07'
Kevin Hayes střílel z nulového úhlu do připraveného Price. Paradoxem je, že už to vypadalo, že po čtvrtém gólu Montrealu půjde do brány Brian Elliott, jenže jelikož branka neplatila, tak rošáda mezi tyčemi se nekonala.
34:34'
Montreal se už radoval z dalšího gólu, jenže brance Suzukiho předcházel opravdu milimetrový ofsajd. Trenérská výzva Alaina Vigneaulta se tak setkala s úspěšným koncem.
34:15'
Hra se však rychle přenesla na druhou stranu Joel Armia mohl uzavřít dnešní hattrick! Suzuki mu nabídl chytrou přihrávku, ale útočník Montrealu netrefil přesně a ani moc dobře. Situaci neměl jednoduchou, neboť mu Justin Braun dal hokejku přímo před puk.
33:43'
Tlak Montrealu je u konce. Hosté se totiž provinili icingem a hra se pro tuto chvíli přesune k Priceovi.
33:03'
Domácí se osvobodili. Obranná čtveřice Flyers rychle míří na střídačku.
32:47'
Přesilovka Canadiens ještě pokračuje. Petry se však ráně z kruhu neprobil.
31:30'
Také Montreal se raduje z gólu v přesilové hře. Drouin u mantinelu přenechal Suzukimu, který parádní přihrávkou podél brankoviště oslovil BRENDANA GALLAGHERA. Zkušený útočník Canadiens to měl obtížné, neboť touš musel zasáhnout ze vzduchu. To se mu ale povedlo a Montreal se raduje. 2:3. Asistence: Nick Suzuki a Jonathan Drouin.
30:53'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Philippe Myers – 2+2 min, vysoká hůl).
30:12'
Montreal vyrovnává! JOEL ARMIA nakonec opravdu dokázal Harta překvapit, jen o pár minut později. Dnešní zápas má tak druhého dvougólového střelce. Armia se prodral po pravém křídle a poté vystřelil přesně do horního růžku u bližší tyče. Carter Hart své rameno vytasil pozdě. 2:2. Asistence: Brett Kulak.
29:47'
Danault nahodil puk na zadní mantinel tak, aby si jej dojel Gallagher. Druhý jmenovaný se ale ke střele nedostal.
29:12'
Nyní se hraje v rychlém tempu. Kotouč drží na hokejkách domácí a celkem dlouho se už hraje bez přerušení.
28:02'
Tohle by si Hart za rámeček nedal. Málem jej překvapil nenápadnou střelou Joel Armia. Za brankářem Flyers zazvonila tyč.
26:45'
26:37'
Philadelphia dává druhou branku a také tu střílí český útočník JAKUB VORÁČEK! Claude Giroux mu opět předložil přihrávku na opačný kruh a hráč s číslem 93 na zádech si už věděl rady. Měl i trochu štěstí, neboť se kotouč odrazil do brány od brusle Chiarota. Právě v brankovišti měl však přichystanou hůl Couturier, takže i bez odrazu od Chiarota by se Philadelphia s největší pravděpodobností radovala. 2:1. Asistence: Claude Giroux a Sean Couturier.
25:58'
Konecny se ještě snažil vyšperkovat situaci zpětnou přihrávkou na Couturiera. Zakončení ale nepřišlo.
25:31'
Nepřesný pokus Provorova od modré čáry hosté ihned odpálili přes všechny čáry do bezpečí.
24:59'
106 sekund před koncem přesilovky se domácí provinili ofsajdem. Vhazovat se bude ve střední třetině.
24:24'
Carey Price zaváhal při rozehrávce. Na kruhu se rychle zorientoval Jakub Voráček, který puk ihned posílal před bránu. Po odrazu od bruslí se černá guma dostala k Farabeemu, jenž pálil do už připraveného brankáře Montrealu.
24:00'
Domácí měli další velkou příležitost. Matt Niskanen vystřelil od modré čáry, jeho ránu sice Price vyrazil, ale Travis Konecny měl před sebou poloprázdnou bránu. Kotouč ale nad ležícího Price nezvedl.
22:35'
Letci hned v první minutě své dlouhé početní výhody dávají první branku. Claude Giroux našel přes celou šíři útočného pásma na pravém kruhu JAKUBA VORÁČKA, který se do puku opřel z prvního dotyku. Trefil naprosto přesně k tyči a Carey Price se v rychlosti přemístit nedokázal. 1:1. Asistence: Claude Giroux a Ivan Provorov.
22:13'
Začala dlouhá pětiminutová přesilovka Philadelphie. Ke střele se dostal Voráček, kterého Carey Price vychytal.
21:45'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Jesperi Kotkaniemi – 5 min.+ do konce utkání, naražení zezadu).
21:45'
Po nárazu na mantinel je Travis Sanheim otřesen. Jesperi Kotkaniemi zřejmě dostane trest.
21:18'
Carter Hart musel v nepřehledné situaci čarovat. Jeden z hráčů Montrealu mu vyplaval těsně před bránou a poté zakončil. Brankář Flyers ale předvedl úžasný reflex.
21:07'
20:42'
Po pěkné kombinaci dostal na modrou čáru nabito Jeff Petry. Zadák hostů ale zařízení o pár čísel netrefil.
20:01'
První třetina nabídla vyrovnaný boj, o chlup blíže k vítězství jsou ale zatím hosté, neboť vedou 1:0. Už ve třetí minutě utkání dokázal Hartovu neprůstřelnost, která trvala 123 minut, zastavit Joel Armia gólem v oslabení. Philadelphia si poté sice vytvořila dvě gólové šance, ale zatím rozhodně nepodává takový výkon, jaký bychom od ní čekali. Začátek druhé třetiny navíc Montreal odehraje v početní výhodě.
Střely na bránu: 12 – 10
20:00'
19:49'
Jedenáct sekund před koncem první třetiny se ještě bude vhazovat po pravé ruce Cartera Harta.
19:34'
Ivan Provorov přitiskl na mantinel Petryho, jehož útočná akce tak skončila poměrně záhy. Poté se Letci osvobodili vyhozením přes celé kluziště.
19:07'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Joel Farabee – 2 min., podrážení).
18:45'
Čtvrtá formace Montrealu dokázala vybojovat puk a posléze také faul. Skvělou práci na kotouči odvedl Jake Evans.
18:01'
Lehkonen zkusil štěstí ranou po ledě k bližší tyči. Tady ale brankář kvalit Cartera Harta inkasovat nemohl.
17:15'
Connor Bunnaman si nestačil dojet pro puk jako první. Obránci Montrealu byli ve vlastní třetině rychlejší.
16:18'
Sanheimův průnik podél mantinelu byl zastaven důrazným Jeffem Petrym, který si připsal tvrdý, čistý a úspěšný hit.
15:53'
Během krátké chvíle je tempo hry znovu zastaveno. Tentokrát kvůli ofsajdu Philadelphie Flyers.
15:41'
Kotouč poskočil do ochranné sítě, takže hra je přerušena. Čeká nás závěrečná komerční pauza v první periodě.
15:15'
Weber se dostal do rohu kluziště v útočném pásmu. Puk tam však na své holi udržet nedokázal.
14:39'
13:34'
Do velké šance se dostal Kevin Hayes. Centr druhé lajny Flyers jel úplně sám na bránu Canadiens. Price se snažil překonat střelou na lapačku, jenže právě touto částí výstroje udržel gólman Montrealu čisté konto.
13:09'
Max Domi centroval před domácí svatyni. Carter Hart dokázal holí touš vypíchnout.
12:19'
Při následném zavezení puku do pásma chtěl vypomoct Shea Weber. Kapitán hostů se ale zapletl do ofsajdu. Z přesilové hry zbývá Montrealu 140 vteřin.
12:02'
Hned po začátku početní výhody střílel z pravého kruhu zápěstím Jesperi Kotkaniemi. Carter Hart ale dokázal utěsnit veškerý volný prostor ve své bráně.
11:29'
Ještě půl minuty se bude pokračovat při hře 4 na 4. Následně začne přesilovka Montrealu.
11:12'
Dvě dobré šance byly k vidění na obou stranách v rychlém sledu. Nejprve pálil Max Domi z mezikruží, jehož pokus rychle vyrazil Hart. O několik sekund později napřáhl na levém kruhu na straně druhé Hayes. Forvard Flyers ale trefil boční síť.
10:39'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jakub Voráček – 2+2 min, vysoká hůl).
10:33'
Claude Giroux našel chytrou a zamýšlenou přihrávkou od mantinelu Jakuba Voráčka, jenž se vynořil na pravém kruhu. Český útočník rychle vypálil, ovšem Price byl u své tyčky včas.
10:13'
Sean Couturier nebezpečně přihrával před brankoviště. Hůl Jakuba Voráčka ale nenašel.
09:59'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Brendan Gallagher – 2 min., vysoká hůl).
09:24'
Kevin Hayes nabral rychlost a z levé strany tvrdě vystřelil. Carey Price jeho ránu našel v lapačce a připsal si úspěšný zákrok.
08:24'
Třetí lajna Montrealu se k zakončení nepropracovala. Svedla několik ostrých soubojů u hrazení, ale Kotkaniemi si do mezikruží nenajel úplně nejlépe.
07:45'
Kevin Hayes využil své robustní postavy k tomu, aby se protlačil ke střele z těsné blízkosti. Carey Price ale dával pozor a včas zakročil.
07:18'
Scott Laughton se na středovém kruhu pokusil přenechat puk do jízdy, aby se svým spoluhráčem vyrazili do situace dva na dva. Porozumění ale nepřišlo a Philadelphia kupředu nakonec nemohla.
06:48'
Po ofsajdu Canadiens je hra přerušena. Následuje první komerční přestávka v tomto klání.
06:18'
Joel Armia se snažil dostat přes útočnou modrou, ale vystrčená hůl domácího hráče mu v průniku zabránila. Poté tak musel hrát Charles Hudon.
05:31'
Drouin se v předbrankovém prostoru snažil tečovat nahození Meteho od modré čáry. Zřejmě k teči opravdu došlo, ale puk mezi tři tyče nakonec nešel.
05:06'
Carey Price přerušil hru. Za okamžik se bude vhazovat po jeho pravici.
04:32'
Myers musel ve vlastním pásmu vyžehlit nebezpečí, neboť útočníci hostů byli aktivní.
03:28'
03:25'
Philadelphia je brankou svého soupeře viditelně zaskočená. Hokejisté v oranžových dresech se pokusí o návrat do útočného pásma.
02:53'
Ovšem jako blesk z čistého nebe střílí Montreal svou dnešní úvodní branku a ještě k tomu v oslabení! Ouellet nahodil puk na zadní mantinel, od kterého se odrazil k nekrytému JOELU ARMIOVI, jenž přesně zakončil ke vzdálenější tyči nad beton. 0:1. Asistence: Xavier Ouellet a Brett Kulak.
02:40'
Kevin Hayes musel přitlačit u mantinelu. Nakonec kotouč opravdu vybojoval.
02:08'
Úvod přesilovky sehráli domácí dobře, jenže zatím je jejich snažení bez střelby.
01:28'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Ben Chiarot – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
01:28'
Ben Chiarot se natlačil jako tank až před bránu. Carter Hart měl plné ruce práce, aby si mezi hromadou těl našel kotouč. To se nakonec povedlo a Philadelphia neinkasovala.
00:18'
Brendan Gallagher hned na začátku pronikl po pravém křídle, jenže na levý beton Harta nevyzrál. Právě touto částí výstroje jej brankář Flyers vychytal.
00:01'
Oba celky už přijely na ledovou plochu. Před začátkem střetnutí ještě uslyšíme hymny Spojených států a Kanady a poté už jdeme na věc!

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, P. Myers, Sanheim, Braun, Hägg – Voráček, Couturier (A), Giroux (C) – Konecny, K. Hayes (A), Farabee – Laughton, D. Grant, Bunnaman – Pitlick, N. Thompson, M. Raffl.

Montreal Canadiens: Price (Ch. Lindgren) – S. Weber (C), Chiarot, Petry, Kulak, Ouellet, Mete – Gallagher (A), Danault, Tatar – Drouin, Suzuki, Domi – Byron (A), Kotkaniemi, Lehkonen – Armia, Evans, Hudon.

Rozhodčí: Rehman, Lee – Alphonso, Devorski.
V play-off NHL známe už čtyři postupující do semifinále svých konferencí. Přidá se dnes Philadelphia k Bostonu, Tampě, Vegas a Coloradu?
Série mezi Montrealem a Philadelphií rozhodně nenabízí brankové hody. Paradoxní je, že pouhých pět vstřelených branek ve čtyřech zápasech stačí Philadelphii k vedení 3:1 na zápasy. Už dnes tak mohou Letci rozhodnout o své první účasti mezi nejlepšími osmi po dlouhých osmi letech. Tým kouče Alaina Vignaeulta potřebuje zvládnout jeden zápas z případných tří. Tým z Pensylvánie je pro letošní boje o Stanley Cup nasazen vůbec nejvýše ve Východní konferenci, neboť zvládl ze všech nejlépe skupinu o umístění. Pozoruhodná je i bilance brankáře Cartera Harta, jenž neinkasoval už ve dvou zápasech v řadě. Jak dlouho vydrží jeho neprůstřelnost?

Montreal sice vstřelil v dosavadních čtyřech zápasech o branku více, ovšem v celkovém součtu série ztrácí. Hned ve dvou zápasech nedokázal skórovat a v tom úplně prvním se trefil jen Shea Weber, což k vítězství nestačilo. Canadiens v předkole play-off zdolali favorizovaný Pittsburgh poměrem 3:1 na zápasy, čímž přichystali zřejmě největší překvapení úvodního kola. Montreal ale musí nutně zabrat. V případě dnešního neúspěchu pro něj totiž sezona skončí.
Předchozí zápasy série

1. zápas
Philadelphia – Montreal 2:1
Branky a nahrávky: 9. Provorov (Giroux, Konecny), 35. Farabee (Sanheim) – 35. S. Weber (Drouin, Gallagher)

2. zápas
Philadelphia – Montreal 0:5
Branky a nahrávky: 2. Tatar (Gallagher, Suzuki), 13. Kotkaniemi (Drouin, Domi), 22. Tatar (Mete, Domi), 38. Armia (Evans, Belzile), 51. Kotkaniemi (Domi, Mete)

3. zápas
Montreal – Philadelphia 0:1
Branky a nahrávky: 6. Voráček (Giroux, Hägg)

4. zápas
Montreal – Philadelphia 0:2
Branky a nahrávky: 7. M. Raffl (Couturier, Voráček), 38. P. Myers (Konecny, K. Hayes)