NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Edmonton : Calgary - 23. května 2022   02:00

Edmonton
Edmonton
20:52' Hyman (Draisaitl, McDavid) • 26:58' Kane (Draisaitl) • 27:51' Kane (McDavid, Draisaitl) • 32:58' Kane (McDavid, Draisaitl)
Edmonton
Mi. Smith (49.–53. Koskinen) – Nurse (A), Ceci, Keith, Bouchard, Kulak, Barrie – Kane, McDavid (C), Draisaitl (A) – Hyman, Nugent-Hopkins, Puljujärvi – Foegele, McLeod, Yamamoto – Archibald, Ryan, Kassian.
Dwyer, St. Laurent – Murchison, Shewchyk
Rogers Place, Edmonton
18 347 diváků
Calgary
Markström (41. Vladař) – Hanifin, R. Andersson, Zadorov, Stone, Kylington, Gudbranson – J. Gaudreau (A), E. Lindholm (A), Tkachuk (A) – Mangiapane, Backlund, Coleman – Dubé, Järnkrok, Toffoli – Lucic, Lewis, Ritchie.

3. Leon Draisaitl (EDM) – 0+4
Evander Kane zaznamenal hattrick, Zach Hyman se také trefil. Za hosty korigoval až ve třetí třetině Oliver Kylington. Domácí hokejisté zaslouženě vyhrávají tento zápas 4:1 a v sérii jdou do vedení 2:1 na zápasy.
59:50'
Ryan Nugent-Hopkins minul branku ránou z kruhu.
59:20'
Už se pravděpodobně nic nestane. Domácí zápas vyhrají.
58:59'
Mike Smith kryje kotouč a před jeho brankou se strhla menší potyčka.
58:40'
Rasmus Andersson vybojoval puk na modré čáře, hostující kombinace může pokračovat. Matthew Tkachuk minul branku ránou z první.
Znovu Edmonton poslal kotouč za branku soupeře.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině a domácí celek vyhodil přes všechny čáry.
57:50'
Přesilovku hraje hostující celek.
57:44'
Vyloučení v týmu Edmonton Oilers:
Ryan Nugent-Hopkins – 2 min., hákování.
57:35'
Calle Järnkrok to zkoušel individuálně za brankou, ale neuspěl.
57:11'
Jesse Puljujärvi vedl zajímavou akci domácích, ale k výraznějšímu ohrožení branky se nedostal.
56:50'
Noah Hanifin rozehrává od své branky a jeho tým ví, že mnoho času na výraznější zdramatizování zápasu už nemá.
56:41'
Po zakázaném uvolnění se hra bude stěhovat před branku domácích.
56:23'
Daniel Vladař vyjel za svou branku, odkud rychle rozehrál na spoluhráče. Sledujeme nyní rychlý hokej.
55:53'
Oliver Kylington kombinoval se spoluhráči, ale nedokázal se dostat do výraznější střelecké pozice.
55:09'
Calgary právě vstřelilo branku!
Mike Smith byl na tuto střelu krátký a poprvé v zápase se prosazuje hostující celek. Po rychlé přihrávce pálil přesně do horní části branky neobsazený OLIVER KYLINGTON. Asistence: Calle Järnkrok a Dillon Dubé.
55:01'
Dillon Dubé pálil z ostré pozice, jeho ráně chyběla přesnost.
54:35'
39:28, tak vypadá statistika střel na branku, sledujeme aktivní hru domácích, kteří míří za výhrou v tomto zápase.
54:14'
Zach Hyman to zkoušel individuálně, následně měl velkou šanci, kterou vyrazil hostující Daniel Vladař.
54:00'
Andrew Mangiapane to nemyslel vůbec špatně, ale jeho zakončení nebylo přesné.
53:34'
53:11'
Pokračuje krátká přesilovka Edmontonu.
52:50'
Mike Smith se po krátké pauze vrací do hry, zdá se, že je zdravotně v pořádku.
52:50'
Střídání v týmu Edmonton Oilers:
ze hřiště odchází Mikko Koskinen, přichází Mike Smith.
52:50'
Oddechový čas pro tým Edmonton Oilers.
52:40'
Tyson Barrie to zkoušel individuálně, dostal se ke střele, kterou ramenem dokázal brankář vytěsnit nad branku do ochranné sítě.
52:16'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Domácí rozehrávají od své branky.
51:11'
Sledovat nyní budeme hru čtyři na čtyři celé dvě minuty.
51:11'
Connor McDavid – 2 min., hákování.
50:48'
Flames nyní dokázali vyhodit přes všechny čáry, dobře se nyní hosté brání.
50:20'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, sledujeme stále přesilovku domácích.
49:50'
Leon Draisaitl byl volný před brankou, ale marně čekal na přihrávku, obrana si následně dokázala poradit a hosté vyhodili.
49:16'
Zach Hyman byl volný před brankou, ale s jeho pokusem si brankář dokázal poradit.
48:53'
Daniel Vladař si dokázal poradit se střelou soupeře, vhazovat se bude před jeho brankou.
48:43'
Domácí hrají přesilovku pět minut.
48:35'
ze hřiště odchází Mike Smith, přichází Mikko Koskinen.

Brett Ritchie – 2 min., hrubost,
Milan Lucic – 5 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení.
48:35'
Bude se vylučovat po faulu na domácího brankáře.
47:38'
Noah Hanifin se vrací za svou branku, odkud rozehrává na spoluhráče. Následně pálil nepřesně hostující Elias Lindholm.
47:13'
Hostující celek se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale akce končí nepřesnou finální přihrávkou.
46:48'
Mike Smith kryje kotouč, komerční přestávka.
46:28'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Dillon Dubé ani Noah Hanifin nedokázali nic vymyslet.
46:00'
Šest minut ze třetí třetiny je pryč, hosté nyní hrají aktivněji, ale nemohou se prosadit přes dobře hrající obranu soupeře.
45:26'
Sledujeme už hru pět na pět, Flames přesilovku neproměnili.
44:20'
Rasmus Andersson hledal spoluhráče, následný pokus kryje domácí Mike Smith. Pak jeho tým vyhodil.
44:07'
Flames hrají přesilovku, usadili se v útočném pásmu, kde kombinují.
43:02'
Brett Kulak – 2 min., krosček.
41:45'
Evander Kane hraje dnes ve velké pohodě, měl další šanci, ale trefil jen brankáře soupeře.
40:50'
Dillon Dubé se propracoval k zakončení, ale jeho rána končí vedle branky.
40:01'
Střídání v týmu Calgary Flames:
ze hřiště odchází Jacob Markström, přichází Daniel Vladař.
40:01'
Evander Kane zaznamenal hattrick, trefil se i Zach Hyman. Domácí vedou po dvou třetinách zatím jednoznačně 4:0.
40:00'
39:41'
Evan Bouchard pálil od modré čáry, s jeho ránou neměl brankář Jacob Markström problém. Bude se vhazovat.
39:10'
Mike Smith si nadvakrát dokázal poradit se šancemi soupeře, domácí brankář stále drží čisté konto.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině, kotouč mají hosté.
38:20'
Sledujeme rychlý hokej, který se nepřerušuje. Více ze hry mají domácí hokejisté.
36:40'
Tyler Toffoli hledal spoluhráče v útočném pásmu, ale jeho akci chyběla přesnost. Domácí kontrolují hru.
36:19'
Zach Hyman měl hodně prostoru před brankou, ale jeho rána končí vedle, gólman ani zasahovat nemusel.
35:30'
Rasmus Andersson rozehrával od své branky, ve středním pásmu ovšem o puk přišel. Směr hry se otáčí. Následná rána Oilers končí vedle.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, domácí celek míří za výhrou v tomto zápase, sledujeme jednoznačně se vyvíjející zápas.
34:30'
Kotouč končí v ochranné síti, komerční přestávka.
34:10'
Ryan McLeod dostal přihrávku před branku, ale jeho rána bez přípravy končí vedle. Gólman zasahovat nemusel.
33:48'
Flames se sice nyní usadili v útočném pásmu, ale rána postrádala přesnost.
33:21'
Hostující celek marně hledá recept na zodpovědně hrající domácí obranu.
32:58'
Edmonton právě vstřelil branku!
Domácí přidávají další branku, znovu blafák a znovu gól. EVANDER KANE korunuje skvělý dnešní výkon hattrickem. Asistence: Connor McDavid a Leon Draisaitl.
32:49'
Matthew Tkachuk minul branku z pravého kruhu.
32:21'
Edmonton znovu dokázal vyhodit přes všechny čáry.
32:04'
Početní výhoda se hráčům Flames vůbec nedaří, nemohou se dostat do útočného pásma.
31:36'
Zach Hyman si najížděl před branku, čekal na přihrávku od spoluhráče, ale obrana si dokázala poradit.
31:10'
Rána od modré čáry postrádala přesnost, následně Oilers dokázali vyhodit přes všechny čáry.
30:46'
Přesilovku hraje hostující celek, který se dostal do útočného pásma, kde kombinuje.
30:42'
Evander Kane – 2 min., podrážení.
30:31'
Connor McDavid to zkoušel individuálně, ale následně je hra přerušená.
30:04'
Zajímavou šanci měli domácí, ale rána z pravé strany končí mimo. Na druhé straně se do brejku dostal Johnny Gaudreau, ale neuspěl. Komerční přestávka.
29:07'
30:12, tak vypadá statistika střel na branku, hostující celek je výrazně pasivnější.
28:48'
Trevor Lewis se pokoušel před brankou tečovat kotouč, ale na střelu spoluhráče nedosáhl.
27:51'
V pohodě hrající domácí celek navyšuje své vedení. Po rychlé akci se do zakončení dostal EVANDER KANE. V pohodě trefil odkrytou část branky, hodně podobná situace jako před předchozím gólem. Asistence: Connor McDavid a Leon Draisaitl.
26:58'
Chyba Flames pomohla domácím. Hostující hráč nemohl hrát, aby nebyli Flames v šesti. Následně puk získal Draisaitl, který předložil přihrávku před branku, kde byl EVANDER KANE. Jeho blafák nebyl nechytatelný, domácí navyšují své vedení. Asistence: Leon Draisaitl.
26:32'
Warren Foegele to nemyslel špatně, ale neuspěl, následně domácí rána od modré čáry končí vedle.
26:07'
Darnell Nurse rozehrává od své branky, rychle dostal hru do útočného pásma, ale obrana si dokázala na první pokus poradit s akcí soupeře.
25:58'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Flames.
25:45'
Přesilovka domácích pomalu končí, proměnit ji nedokázali.
25:11'
Leon Draisaitl netrefil odkrytou část branky. Následně puk kryje hostující brankář po střele Hopkinsově.
24:24'
Rasmus Andersson dokázal vyhodit přes všechny čáry, Tyson Barrie musí rozehrávat od vlastní branky.
24:09'
Přesilovku hraje domácí celek, který se pokouší usadit v útočné třetině.
23:52'
Trevor Lewis – 2 min., nedovolené bránění.
23:45'
26:9, tak vypadá statistika střel na branku.
23:19'
Jacob Markström kryje kotouč po střele, kterou z dobré pozice vyslal Ryan McLeod. Bude se vhazovat.
22:47'
Play-off láká celou řadu zajímavých osobností. Obvykle známé tváře chodí na hokej například v Los Angeles, ale nyní i Edmonton. Na zápase je přítomný fotbalista Alphonso Davies, který hraje za Bayern Mnichov.
22:13'
Vhazovat se nyní bude před brankou Flames. Více ze hry mají domácí hráči, kteří se dokázali prosadit jako první.
21:53'
Calle Järnkrok rozehrává za svou brankou, dostal se do problémů, ale soupeři nedokázali jeho drobného zaváhání využít.
20:52'
Domácí celek se dostává do vedení, po rychlé akci McDavid přenechal puk Draisaitlovi, který prodloužil na spoluhráče, kterým byl ZACH HYMAN. Jeho rána zapadla přesně ke vzdálenější tyči. Edmonton jde do vedení. Asistence: Leon Draisaitl a Connor McDavid.
20:36'
Flames vybojovali puk a rychle otáčejí směr hry.
20:13'
Domácí celek pokračuje v přesilové hře, rychle se dostal do útočného pásma.
20:01'
20:7, tak vypadá statistika střel na branku po první třetině. Po této části zápasu platí ve třetí bitvě o Albertu bezbrankový stav. Více ze hry mají domácí hokejisté.
20:00'
19:43'
Jacob Markström kryje další pokus, Connor McDavid se po pěkné individuální akci dostal do zakončení, ale trefil jen brankáře soupeře.
19:18'
Leon Draisaitl minul z mezikruží branku, následně hosté vyhodili puk přes všechny čáry.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:48'
Přesilovku si zahraje domácí celek, faulovaný byl Leon Draisaitl.
18:48'
Elias Lindholm – 2 min., podrážení.
18:27'
Derek Ryan pálil z pravé strany, na jeho pokus brankář Flames dobře viděl a v pohodě zasáhl. Bude se vhazovat.
18:00'
Noah Hanifin rozehrává od své branky, následně Andrew Mangiapane dostla hru do útočného pásma, ale tam byl Duncan Keith. Ten vybojoval kotouč a rychle otočil směr hry.
17:00'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, sledujeme rychlý hokej, který musí bavit. Domácí po rychlé akci minuli branku.
16:30'
Connor McDavid měl na hokejce úvodní branku, ale netrefil, na druhé straně minuli Matthew Tkachuk i jeho spoluhráč.
15:58'
Jesse Puljujärvi vedl zajímavou akci, poslal puk před branku, kde viděl spoluhráče, puk ale viděl také brankář Calgary, který rychle přerušil hru, bude se vhazovat.
15:28'
Komerční přestávka.
15:06'
14:48'
Andrew Mangiapane z levé strany vypálil, jeho pokus jemně mimo branku vytěsnil domácí brankář.
14:00'
Derek Ryan při vlastním oslabení ve středním pásmu získal puk a následně z dobré pozice vypálil, Jacob Markström byl pozorný a poradil si s jeho střelou.
13:31'
Rasmus Andersson neudržel útočné pásmo, a tak musí hrát ve středním pásmu.
13:07'
12:4, tak vypadá statistika střel na branku, přesilovku si nyní zahrají hosté.
13:07'
Leon Draisaitl – 2 min., hákování.
12:33'
Špatný domácí přechod do útočného pásma, ofsajd. Hra je přerušená, vhazovat se bude ve středním pásmu.
12:10'
Jacob Markström přerušuje hru, bude se vhazovat.
11:43'
Leon Draisaitl ani Zach Hyman se nedokázali dostat v útočném pásmu k puku, a tak mohla obrana vyhodit kotouč přes všechny čáry.
11:16'
Tyson Barrie byl volný před brankou, ale k puku se dostat nedokázal. Obrana si dokázala poradit, a pak vyhodila puk.
11:00'
Přesilovku hraje domácí celek, který musí rozehrávat od své branky.
10:35'
10:35'
Trevor Lewis – 2 min., hákování.
09:43'
Cody Ceci od modré čáry trefil střed branky, gólman Flames byl připravený, kotouč vyrazil před sebe, a pak hráli obránci.
09:19'
Evan Bouchard se vrací za svou branku, odkud rozehrává, Johnny Gaudreau vybojoval puk ve středním pásmu, ale následně nevypálil.
08:56'
Zach Hyman vedl domácí zajímavou akci, dostal se do útočného pásma, ale jeho akci chybělo přesnější zakončení.
08:45'
Hra je přerušena pro zásah vysokou hokejkou. Buly ve středním pásmu.
08:13'
Domácí vystřelili od modré čáry, puk byl tečovaný a mířil vedle brankáře za brankovou čáru, nakonec se od tyče odrazil vedle, a pak už hráli obránci.
07:58'
Brett Kulak pálil od modré čáry, Jacob Markström kryje kotouč. Komerční přestávka.
07:36'
Nikita Zadorov uklidňuje hru, rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
07:00'
Connor McDavid a Evander Kane kombinovali v útočném pásmu, následně Cody Ceci trefil jen beton brankáře od modré čáry.
06:34'
Mike Smith nešikovně rozehrál za svou brankou, puk získali hosté, ale domácí defenziva situaci zvládla.
05:46'
Jesse Puljujärvi měl zajímavou šanci, ale kotouč nedokázal přesněji poslat na branku, sledujeme aktivní hru z obou stran. Tento hokej baví, ostatně, všechny zápasy této série jsou atraktivní.
05:22'
Mike Smith vyjel za svou branku, odkud rozehrává. Jeho tým následně špatně přešel do útočného pásma, píská se ofsajd.
04:46'
Domácí celek vyhrál buly, a tak se hosté hned k zakončení nedostali. Nikita Zadorov pálil od modré čáry, ale trefil jen rukavici brankáře, protože domácí o puk přišli.
04:30'
Zbytečně se nepřerušuje, hra je hodně plynulá. Elias Lindholm zakončoval, ale následně kotouč vypadl z hrací plochy, bude se vhazovat.
04:08'
Connor McDavid se středem hrací plochy dostal do útočného pásma, následně jeho pokus končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.
03:46'
Andrew Mangiapane to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se dostat nedokázal.
03:23'
Oilers jsou aktivnější, snadněji se dostávají do zakončení.
02:48'
Evan Bouchard se dostal do útočného pásma, Zack Kassian následně pálil jen do brankáře.
02:00'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, více ze hry mají v úvodu západu domácí hokejisté.
01:40'
Jacob Markström přerušil hru, nechtěl rozehrávat, a tak se bude vhazovat.
01:08'
Evander Kane se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho pokus končí na brankové konstrukci.
00:09'
Domácí brankář rozehrává od své branky, následně se ale Edmontonu přechod do útočného pásma nepovedl, píská se zakázané uvolnění.
00:01'
V Rogers place je elektrizující atmosféra.
Zápas začne o něco později.
Jedná se o bitvu o Alberu a tato série baví. V první zápase padlo 15 branek a domácí Calgary se radovalo z dramatické výhry 9:6. Ve druhém zápase padlo branek o něco méně, osm. Edmonton svého soupeře porazil 5:3 a srovnal stav série na 1:1. Za tohoto stavu se tato série druhého kola play-off přesouvá do Edmontonu pro další dvě bitvy.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Edmonton Oilers a Calgary Flames.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.