To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek víkendu a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou!

Marek ŽIDLICKÝ (NJD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 24:22
Jaromír JÁGR (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 22:42
Rostislav OLESZ (NJD) 0+0, 0 střel, čas na ledě 7:41
Andrej MESZÁROŠ (PHI) 0+1, 0 střel, čas na ledě 16:56
Jakub VORÁČEK (PHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:42
Hvězdy utkání:
1. Ray EMERY (PHI) 14 úspěšných zákroků, žádný inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 100%, 1. čisté konto v sezóně
2. Brayden SCHENN (PHI) 1+0, 2 střely, čas na ledě 15:24
3. Martin BRODEUR (NJD) 20 úspěšných zákroků, 1 inkasovaný gól, úspěšnost zásahů 95,2%

Zblokované střely: 6:7

Nejvíce střel: Damien Brunner, Andrej Loktionov, Eric Gelinas a Anton Volčenkov 2 – Wayne Simmonds 4
Nejvíce času na ledě: Andy Greene 24:08 – Braydon Coburn 23:36

Branky a nahrávky: 15. B. Schenn (Meszároš, Simmonds). Po třetinách: 0:1, 0:0, 0:0. Rozhodčí: Martell, Sutherland – Kovachik, Nowak. Diváci: 13705.
Třetí třetina stejně jako druhá část hry žádnou branku nepřinesla, Flyers tak vítězí na ledě New Jersey Devils hubeně 1:0, když jedinou branku zápasu vstřelil v 15. minutě Brayden Schenn. Nutno dodat, že jsme viděli hodně střídmý zápas, co se týče poštu střel na branku, Philadelphie vyhrála v tomto ohledu 21:14. Ďáblům se vůbec nedařilo v dalším důležitém aspektu hry, Flyers vyhráli 37 z 60 vhazování.

59:29
Dainius Zubrus fauloval unikajícího Hartnella, litevský útočník dostal dvouminutový trest za podražení.
59:11
Larssonovu střelu Emery vyráží, tlak Devils pokračuje.
58:50
Brodeur už je na střídačce, Devils hrají v šesti!
58:30
Domácí hráči mají velký problém s rozehrávkou ve vlastní obranné třetině.
57:58
Zakázané uvolnění Flyers.
57:17
Simmonds zakončil situaci dva na jednoho střelou, která končí nad brankou!
57:02
Simmonds je na ledě, Flyers jsou kompletní.
56:40
Coburn s Couturierem dostal kotouč z obranného pásma.
56:16
Andrej Loktionov se hezky vytočil z rohu kluziště až do střelecké pozice, Emery ale zastavil jeho akci.
55:29
Michael Ryder nastřelil z levé strany tyčku Emeryho branky!
55:02
Adam Henrique inkasoval úder vysokou holí do obličeje, na trestnou lavici míří Wayne Simmonds.
54:51
Coburn málem překvapil Brodeura střelou z dálky, puk končí za brankou Devils.
54:28
Volčenkov dnes nemá moc dobrý den, po jeho další pokažené rozehrávce se k puku dostali Letci.
53:50
Hosté už pouze vyhazují puky do středního pásma, což jim stačí.
52:56
Adam Henrique se ocitl tváří tvář Emerymu, svůj bekhendový blafák ale nedokázal vměstnat do branky!
52:44
Icing domácích.
51:33
Gill je na ledě, Letci hrají v plném počtu.
51:24
Další bídná přesilovka Devils, hosté se několikrát v oslabení dokázali osvobodit.
50:51
Marnost domácích hráčů v početní výhodě symbolizuje i ofsajd.
50:22
Flyers se brání zatím skvěle, už dvakrát dokázali vyhodit.
49:38
Obrovskou šanci měl Michael Ryder, který se dostal k dorážce Gelinasovy střely, Emery si ale připsal úžasný zákrok vyrážečkou!
49:33
Jágr byl tentokrát faulován, Hal Gill je vyloučen na 2 minuty za držení.
49:16
Carterovu střelu bekhendem likviduje Ray Emery.
48:44
Zakázané uvolnění Devils.
48:13
Emery si vzal puk do své moci, vhazovat se tak bude před jeho svatyní.
47:27
Flyers se usadili v útočném pásmu, po Voráčkově dorážce si další zákrok připisuje Brodeur.
46:45
Brodeur se v posledních minutách má co ohánět, teď vůbec neviděl střelu Matta Reada z pravého kruhu, puk naštěstí pro něj skončil mimo tři tyče.
46:25
Martin Brodeur udržel puk před brankovou čarou, dotírali na něj hned dva hráči Flyers.
45:59
Jágr už je na ledě, Flyers se ale stále drží v útočném pásmu.
45:48
Coburnovu ránu likviduje Brodeur, který měl nyní velké štěstí.
45:10
Domácí vyhodili, Olesz navíc sbírá cenné vteřinky v útočném pásmu.
44:52
První střelu v početní výhodě Flyers si připsal Brayden Schenn, Brodeur vyráží.
43:59
Jaromír Jágr míří na trestnou lavici za hákování na Claudea Girouxe.
43:30
Larssonovo nahození skončilo na houšti těl před brankou.
42:53
Volčenkov pouze odevzdal puk soupeřům, to opravdu nebyla povedení rozehrávka domácího obránce.
42:20
Zakázané uvolnění Philadelphie.
41:55
Michael Ryder se sice komplikovaně, ale přeci dostal ke střele, kterou Emery vykopl betonem.

Nejvíce času na ledě: Andy Greene 16:23 – Claude Giroux 14:50
Dnešní utkání je opravdu hodně střídmé na střelecké pokusy, po čtyřiceti minutách hry vede Philadelphia na střely na branku 13:11, což se odráží i na dosavadním skóre, kdy Letci zatím vedou 1:0, když jedinou branku vstřelil v 15. minutě Brayden Schenn. Nutno dodat, že ve druhé třetině jsme viděli zvýšenou aktivitu hráčů Devils. Po dvou třetinách ale Flyers vedou nad Devils 1:0.
40:00
39:32
Icing Flyers.
39:18
Giroux se pokusil překvapit Brodeura z velkého úhlu, branku ale netrefil.
38:55
Další ofsajd v podání Flyers.
38:13
Letci v ofsajdu.
38:02
První lajna domácích se ale usadila v útočném pásmu na delší dobu, Zubrus se poté dostal k dorážce téměř do prázdné branky, Emeryho svatyni ale netrefil!
37:39
Dainius Zubrus se hezky uvolnil až před Emeryho, který ale jeho pokus ustál.
36:37
Další zakázané uvolnění Ďáblů.
36:18
Grossman nyní dvakrát v krátké chvíli čistě obral o kotouč Rostislava Olesze.
35:50
35:04
Puk sražen na střídačku Flyers, vhazovat se bude ve středním pásmu.
34:32
Marek Židlický nyní potěšil domácí fanoušky svým povedeným hitem na rakouského forvarda Michaela Raffla.
33:27
Volčenkov skáče na led, domácí přežili i třetí přesilovou hru Flyers v dnešním zápase.
32:41
Larsson nyní může být hodně rád, že jeho souboj nebyl potrestán také trestem, rozhodčí ale mlčí a Greene vyhazuje.
32:13
Brodeur nyní musel rychle reagovat, puk nepříjemně skotačil v jeho brankovišti.
31:52
Domácí se zatím brání skvěle.
31:27
Přesilovka pro Flyers, Anton Volčenkov je vyloučen za držení.
31:20
Hosté mohli postupovat do situace 3 proti 1, útočník Flyers ale špatně přihrál.
30:30
Puk sražen na tribunu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
29:56
Další icing v podání Philly.
29:13
Střelecký pokus Jaromíra Jágra zablokován.
28:45
Zubrus kombinoval s Židlickým, ke střele to ale nevedlo, přihrávku českého obránce si litevský útočník Zubrus nedokázal zpracovat.
28:07
27:55
Dnešní zápas je opravdu hodně ospalý, v posledních minutách jsou mírně aktivnějším týmem domácí Ďáblové.
26:01
Na druhé straně se do šance rychle tlačil Voráček, hra ale byla přerušena pro posunutí domácí branky, o které se postaral Anton Volčenkov.
25:53
Volčenkov se dostal k tvrdé střele, puk končí ale mimo tři tyče.
25:12
Bernier tečoval kotouč do ochranné sítě, vhazovat se bude ve středním pásmu.
24:48
Gionta se dral za pukem do útočné třetiny, proti dvojnásobné přesile měl ale pramalou naději na úspěch.
23:44
Střelu Andyho Greenea vyrazil Emery do ochranné sítě.
22:55
Emery viděl Larssonovu ránu až na poslední chvíli, stihl ale zasáhnout.
22:30
Voráček našel Hartnella, který ale neměl rychlost, a tak pouze nahodil do útočného pásma.
21:51
Puk byl pořád ve hře, jeden z rozhodčích si ovšem myslel, že je v moci Raye Emeryho, a tak přerušil hru.
21:22
Matt Read je na ledě, ani třetí vyloučení útočníka Flyers nedokázali domácí využít.
21:10
Po pohledné kombinaci se ke střele dostal Adam Henrique, Emery výtečně zasáhl betonem!
21:00
Puk se dotkl ochranné sítě, vhazovat se bude před Emeryho brankou.
20:30
Domácí na začátku druhé třetiny pokračují v přesilové hře, Letci vyhazují.

Nejvíce času na ledě: Andy Greene 7:56 – Claude Giroux 7:31
První třetina byla od obou týmů hodně ospalá, Philadelphia vyhrála na střely pouze 6:5. Jedinou branku v první třetině zaznamenal v 15. minutě Brayden Schenn, který úspěšně tečoval střelu slovenského navrátilce do sestavy Flyers Andreje Meszároše. Po první dvacetiminutovce tak Letci vedou na ledě New Jersey Devils 1:0.
20:00
19:39
Jágr předal puk Ryderovi, který ale o něj přišel a hosté vyhazují.
19:22
Bude se opět vylučovat, Matt Read nepříjemně atakoval Volčenkova u červené čáry, a již potřetí dnes míří na trestnou lavici, tentokrát za vražení na hrazení.
18:19
Hosté naposledy vyhazují, Matt Read už je zpátky na ledě.
17:45
Gelinas se opřel do rány na modré čáře, zlomil ovšem hokejku, jejíž čepel málem skončila až na tribuně! Nepříliš vídaný moment!
17:07
Tedenby hledal před brankou Brunnera, který se k puku ale nedostal, Zubrus se už z trestné lavice vrátil do hry, začíná přesilovka Devils.
16:19
Síly na ledě se vyrovnají, Matt Read je vyloučen za podražení.
15:50
Zatím hodně ospalá kombinace Philly v útočném pásmu, Brodeur ještě nemusel zasahovat.
15:05
Hosté si navíc zahrají přesilovou hru, Dainius Zubrus je vyloučen za vysokou hůl.
14:31
Philadelphia právě vstřelila branku!
Hosté se dostávají do vedení! Simmondsovu střelu domácí ještě dokázali zablokovat, další pokus Andreje Meszároše, kterou lehce tečoval BRAYDEN SCHENN, se už ale s pomocí brankové konstrukce do branky dostal! Asistence: Andrej Meszároš a Wayne Simmonds.
13:55
Utkání je na střely zatím hodně střídmé, oba celky mají na svém kontě po třech střelecký pokusech.
13:01
Zac Rinaldo se dostal ke slušné střele, kterou ještě zblokoval Ryder, Brodeur s menšími problémy nakonec dokázal udržet kotouč.
12:36
Další z řady ofsajdů v podání Flyers.
11:43
Emery si stáhl letící kotouč do své lapačky, vhazovat se tak bude v obranném pásmu Flyers.
11:18
Josefsson ještě dokázal vyhodit, mezitím se Gelinas vrátil z trestné lavice na led.
10:50
Mike Streit už nedokázal udržet kotouč v útočném pásmu, přesilovka Flyers je zatím bídná.
10:13
Ofsajd hostí.
09:45
Domácím se v oslabení zatím daří, už dvakrát dokázali vyhodit.
09:18
Uvidíme také první přesilovou hru Philadelphie, za hrubost vyloučen obránce Eric Gelinas.
08:35
Ryan Carter si nyní za Emeryho brankou počínal hodně tvrdě, to poznal Hal Gill.
07:23
Read je zpátky na ledě, Flyers jsou kompletní, Ďáblové v početní výhodě ani jednou nevystřelili na Emeryho!
06:48
Židlickému nesedla střela od modré čáry, poté se do šance cpal Michael Ryder, leč bezúspěšně.
06:07
Domácí se dostali do postavení mimo hru.
05:55
Henrique dostal přihrávku do slušné příležitosti, nedokázal si puk ale pořádně zpracovat, následně Letci vyhazují.
05:23
Uvidíme první přesilovku domácích Ďáblů, Matt Read míří na trestnou lavici za sekání.
05:17
Loktionov nyní hledal Jágra před brankou, česká legenda se ale ke střele nedostala.
04:49
Jágrova lajna se drží v útočném pásmu, zatím je to ale bez zakončení.
04:00
Brodeur musel likvidovat skrytou střelu Nicklase Grossmana.
03:26
Flyers se dostali do ofsajdu, hra je v samém úvodu utkání hodně kouskována.
02:30
Druhá lajna Devils se usadila v útočném pásmu, jejich snažení ale nemělo dlouhého trvání.
01:39
Brodeur rychle rozehrál na Stevea Berniera, který se dostal ke střele, se kterou ale Ray Emery neměl moc velké problémy.