To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a u dalšího on-line přenosu zase někdy na počtenou.

Dnešní utkání sledovalo 17 644 diváků.
Dallas Stars tedy vítězí i v tomto utkání, když v prodloužení rozhodl o vítězství Stars Jamie Benn, jenž tak potvrdil roli nejproduktivnějšího hráče NHL. Stars se navíc podařilo otočit už druhé utkání v řadě. Naopak Vancouver může konečný výsledek hodně mrzet, protože hosté byli velmi blízko dvěma bodům, které však ztratili v koncovce třetí třetiny.
62:28
Dallas právě vstřelil branku!
Útočná dvojice Dallasu nakonec rozhoduje utkání, když Seguin přiťukl puk JAMIE BENNOVI, kterému navíc udělal prostor pro jeho střelu, jenž zapadla přesně do pravého růžku Millerovy brány. Asistence: Tyler Seguin.
62:17
Seguin se pokusil obkroužit bránu Vancouveru, avšak Miller se stihl včas přemísti ke své druhé tyči.
61:47
Vrbata nakonec přihrál až Millerovi, který raději ukryl puk ve své lapačce.
61:38
Hutton vyslal hodně nepřesnou přihrávku, a tak se Canucks sami připravují o útočné pásmo.
61:14
Sharp připravil parádní pozici pro dělovku Demerse a Miller může být jen rád, že ho puk trefil.
60:44
Stars drží puk ve svém útočném pásmu.
60:31
Seguin zachytil rozehrávku Vancouveru a řítil se do útoku, ale Tanev jej zastavil a puk poté skončil u Millera.
60:01
Vancouver si na začátku třetí třetiny vytvořil dvoubrankové vedení, když se trefil Radim Vrbata, avšak Stars nic nevzdali a nejdříve se podařilo snížit navrátilcovi do sestavy Jasonu Demersovi, který tak vykřesal naději. Dallas následně na svého soupeře zatlačil a po teči Patricka Sharpa přišlo i zasloužené vyrovnání. Podaří se Dallasu dokonat obrat v divokém prodloužení?
60:00
59:38
Jamie Benn nahodil puk do pásma, jenže zde není žádný z hráčů Dallasu.
59:18
Roussel pálí z levé strany nepřesně.
58:56
Domácí se zatím drží ve svém útočném pásmu.
58:34
Vypadá to tak, že v Dallasu popravé uvidíme prodloužení.
58:11
Janmark přišel o puk u útočné čáry, a tak se Stars musejí pakovat ze svého pásma.
57:45
Vrbata jel zcela sám na Niemiho, který však dokázal vychytat českého útočníka!
57:21
Střela Jordieho Benna jen proletěla kolem brány Dallasu.
56:57
Jokipakka vystřelil od modré, ale jeho střelu blokují hráči Vancouveru.
56:28
Hosté jen posílají puk za bránu Niemiho, kde se do menších potíží dostal Demers.
56:10
Demers poslal puk před bránu Vancouveru, jenže touš jen proletěl až do rohu kluziště.
55:52
Stars měli nyní zcela jasně hrát přesilovou hru, protože byl Seguin očividně podražen, jenže hlavní rozhodčí mlčí.
55:25
Stars se dočkávají vyrovnání! První formace udržela puk v útočném pásmu, kde nakonec od modré vystřelil Klingberg a jeho střelu parádně tečoval PATRICK SHARP, jenž se tak konečně dostává do svého tempa. Asistence: John Klingberg, Jamie Benn.
55:08
Klingberg nabil Goligoskému, jenže ani jeho střela neprošla až k Millerovi.
55:04
Goligoského střela od modré čáry je opět zblokována mimo kluziště, a tak se bude vhazovat před bránou Vancouveru.
54:32
Jenže Stars se velice rychle přesunuli do útoku, kde čtvrtá formace Dallasu dělala velké problémy.
54:07
První formaci Vancouveru se podařilo dostat puk až za bránu Niemiho.
53:52
Jamie Benn připravil střeleckou pozici pro Ničuškina, avšak jeho pokus blokuje bránící hráč do ochranné sítě.
53:32
Ničuškin se protlačil až do zakončení, které však Miller dokázal zlikvidovat.
53:09
Demers se zapojil do akce ihned po svém návratu, avšak jeho střela končí na hráči Vancouveru.
52:49
Puk je tečován mimo kluziště a vhazovat se bude ve středním pásmu.
52:30
Bartkowski vystřelil hodně nepřesně, a tak se puk dostal k Faksovi, který ho poslal do středního pásma.
52:10
Sceviourovi se podařilo vyvézt puk až do útočného pásma Dallasu.
51:45
Weber vypálil dělovku od modré čáry a jeho střelu pokryl Niemi.
51:32
Canucks už kombinují ve své útočné třetině.
51:10
Puk je za bránou Millera, kam jej až z obranného pásma Dallasu poslal Oduya.
51:02
Vancouver bude zřejmě hrát přesilovou hru, protože Jason Demers (DAL) dostává dvě minuty.
51:02
Útok Vancouveru končí hrou vysokou holí jednoho z hostujících a vhazovat se bude ve střední třetině.
50:54
Kteří se ihned přesunují do svého útočného pásma.
50:30
Třetí formace Dallasu bojuje ve svém útočném pásmu, ale k puku se nakonec dostávají hosté.
50:12
Následuje komerční přestávka.
50:12
Stars ihned nahodili puk směrem na Millera, který jej raději ukryl ve své lapačce.
50:06
A tak to možná bude ještě zajímavá desetiminutovka! Oduya totiž přihrál svému kolegovi na modré JASONU DEMERSOVI, který ihned vystřelil a jeho pokus končí až v bráně Vancouveru! Asistence: Johny Oduya, Aleš Hemský.
49:30
Následně na druhé straně zahrozil Burrows, avšak Niemi svůj tým drží ještě ve hře.
49:20
Miller nyní chyboval za svou bránou, když rozehrál puk přímo na Sharpa, jenž zakončoval z velkého úhlu, a tak nedokázal usměrnit touš do zcela opuštěné klece.
49:08
Stars se na krátký okamžik dostali do pásma, ale Canucks je odsud velice rychle vyhnali.
48:45
Vrbata vystřelil další střelu z levé strany, avšak jeho pokus zblokoval Jokipakka až do středního pásma.
48:36
48:36
Vancouver jen nahodil puk směrem na Niemiho, který udržel puk ve své lapačce, a zastavil tak hru.
48:18
A tak se do útoku pustili hosté, ale Weber nepřesně přihrával na svého kolegu.
47:44
Vancouver sice byl držen ve svém obranném pásmu skoro celé dvě minuty, jenže Dallas si nevypracoval ani jednu zajímavější šanci.
47:22
Obrátek přesilovky Dallasu je stále stejný.
46:52
Domácí zatím kombinují a kombinují, jenže nepřichází žádná střela.
46:29
Seguin ještě hledal před bránou Jamieho Benna, a tak puk končí až v rohu kluziště.
46:11
Dallas se stále nemůže dostat do svého útočného pásma.
45:56
Hostům se podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.
45:35
Kapitán Dallasu však získal pro svůj tým přesilovou hru, protože je za hákování vyloučen jeden z hráčů Vancouveru.
45:35
Jamie Benn se parádně prokličkoval až do gólové šance, kterou však dokázal zastavit Miller.
45:11
Ihned po vhazování pálil Hansen, avšak jeho střelu vyráží Niemi.
45:08
Navíc je tu zakázané uvolnění Dallasu, které hru přenese před bránu Niemiho.
44:49
A znovu nepřesnost v rozehrávce Dallasu, když si Eakin nedokázal zpracovat přihrávku od Spezzy.
44:24
Což jen dokumentovala následná akce Dallasu, jenž mohla být gólová, jenže to by musel Fiddler nahrát přesně Sceviourovi, který si musel puk zpracovávat mezi svými bruslemi.
44:02
Vancouver se ani na bránění nijak soustředit nemusí, protože hráči Dallasu bojují především sami se sebou.
43:41
Vrbata vyslal hodně neškodnou střelu z levé strany, kterou Niemi vyrazil svým betonem.
43:08
Sbisa jen nahodil puk do útočné třetiny, a tak se k němu opět dostávají hráči Dallasu.
42:45
Canucks se podařilo dostat puk až do své útočné třetiny, kde jej přenechali domácím.
42:13
První formace Dallasu se dostala do útočné třetiny, jenže to bylo jen na velmi krátký okamžik.
41:52
Vancouver je očividně na koni a naopak hráči Dallasu jsou absolutně bez šťávy.
41:26
Hansen poslal puk před bránu Dallasu, avšak zde se do zakončení nedostal ani jeden z hráčů v bílém.
41:16
Jordie Benn upadl na bránící modré čáře, a tak se do zakončení dostal Bartkowski, avšak Niemi parádně zasáhl lapačkou.
40:40
Ničuškinovu střelu kryje Miller svou lapačkou, a tak se bude vhazovat před bránou Canucks.
40:10
Vancouver právě vstřelil branku!
Tak to je hodně parádní vstup Vancouveru do poslední třetiny!!! Henrik nahrál do útočného pásma Danielu Sedinovi, jehož střelu Niemi vyrazil přímo na hůl RADIMA VRBATY, jenž už dorazil touš do prázdné brány Dallasu. Asistence: Daniel Sedin, Henrik Sedin.
40:01
Statistiky po druhé třetině:

Střely na bránu: 18:21
Vhazování: 20:14
Hity: 11:10
Zblokované střely: 10:18
Ve druhé třetině jsme tedy viděli pouze jedinou branku, kterou se podařilo vstřelit hostům v jejich přesilové hře, když se od modré čáry prosadil Alexandr Edler. Vancouver následně přebral otěže utkání a byl opticky lepším celkem, avšak jejich snaha už další branku nepřinesla. Uvidíme tedy s čím příjdou oba týmy do poslední třetiny utkání.
40:00
39:29
Edler nahodil puk ze středové čáry směrem na Niemiho, jenž zřejmě nepozoroval hru, protože zasáhl na poslední chvíli a puk vyrazil do ochranné sítě.
39:24
Útočná akce Canucks však končí už na útoční modré, protože se hosté dostávají do ofsajdu.
39:00
Dallas nahodil puk do pásma, jenže domácí ještě musel třetinu vyklidit, takže se hosté zadarmo dostávají k puku.
38:44
Vrbata vystřelil z pravého kruhu a Niemimu sice puk vypadl z výstroje, avšak jej následně ihned přikryl svou lapačkou.
38:16
Puk znova nebezpečně poskakoval před bránou Dallasu, kde dorážel Gaunce.
37:53
Weber vypálil od modré čáry a jeho pokus musel likvidovat Niemi svým betonem.
37:37
Edler vystřelil z levé strany a Niemi puk vyrazil za svou bránu.
37:14
Hosté jen poslali puk do útočné třetiny, kde si jej bez větších potíží přebírají domácí hokejisté.
36:52
Následuje poslední komerční break druhé třetiny.
36:52
Sharp přejel do útočného pásma a ihned vystřelil, avšak Miller si tentokrát dal pozor a puk drží ve své výstroji.
36:21
Spezza poslal puk před bránu Vancouveru, jenže zde nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů.
36:01
Vancouveru se daří držet puk ve svém útočném pásmu.
35:32
Tentokrát střílel na druhé straně Vrbata, avšak jeho pokus zblokovala domácí obrana.
35:06
Sceviour nebezpečně střílel z pravé strany, avšak puk jen proletěl brankovištěm Vancouveru.
34:55
34:55
Horvat nebezpečně tečoval touš před bránou Dallasu, jenže hostující útočník jej vyslal až do ochranné sítě.
34:33
Hemský přistrčil puk Janmarkovi, jenž však neprocedil touš přes obranu Vancouveru.
34:04
Jamie Benn dostal příliš prostoru na pravé straně a jeho následná pumelice letí jen těsně vedle brány Dallasu.
33:41
Seguin nyní nabil Eakinovi, jehož střelu dokázal vytěsnit Miller mimo svou bránu.
33:14
Burrows poslal touš za bránu Dallasu, kam si pro něj sjela hned dvojice domácích obránců.
32:46
Spezza nahrál před bránu Canucks, kde však jen puk proletěl přes několik hokejek.
32:17
Ničuškin však obral o puk Taneva, a tak mohou domácí odejít vystřídat.
32:02
Canucks jsou opět ve svém útočném pásmu, kde kombinují kolem brány Dallasu.
31:39
Weber dostal nahrávku od D. Sedina a jeho následná střela skončila někde ve skrumáži před bránou Dallasu.
30:51
Hansen mohl navýšit vedení Canucks, avšak hostující útočník si z bezprostřední blízkosti neporadil s Niemim.
30:35
Další nahození Stars a zatím i stejný výsledek, když si puk opět přebírají hosté.
30:04
Faksa dostal puk do útočné třetiny, jenže zde moc dlouho nevydržel, protože jej hosté velmi rychle odpálili pryč.
29:41
Gaunce dostal nabito na hranici levého kruhu, avšak jeho střelu přizvedl Demers do ochranné sítě.
29:31
Canucks jsou zatím v těchto momentech utkání mnohem aktivnějším celkem.
29:14
Puk se postupně doklouzal až k Millerovi, kam si pro něj dojíždějí obránci Vancouveru.
28:51
Stars vytlačili Vancouver do středního pásma, odkud se hostům nevydařil jejich přechod do útoku, a tak je tu další ofsajd Canucks.
28:40
Stars jen poslali puk přes celé kluziště, a tak se bude vhazovat před bránou Dallasu.
28:18
Tu však zažehnala obrana Vancouveru, a tak jsou u puku opět Canucks.
28:00
Dallas vybojoval puk ve svém obranném pásmu, odkud Stars rozjedou další útočnou akci.
27:26
Jamie Benn nahrál do velké příležitosti Seguinovi, který však už nedokázal poslat puk do poloprázdné brány Vancouveru.
27:11
Hra bude pokračovat až po komerční přestávce.
27:11
Další útočná snaha Vancouveru končí už na útočné modré, protože se hosté dostali do ofsajdu.
26:37
Klingberg poslal puk za bránu Vancouveru, jenže ani tentokrát zde není ani jeden z domácích hráčů.
26:11
Stars jen nahodili puk na Millera, který ihned předal touš svým spoluhráčům.
25:38
Canucks využívají přesilovou hru! Weber nabil na modré čáře ALEXANDRU EDLEROVI, jehož dělovka proletěla až za záda domácího brankáře. Asistence: Yannick Weber, Daniel Sedin.
25:18
Edler střílel z levé strany a jeho pokus ještě tečoval Vrbata, avšak puk letí mimo bránu Dallasu.
24:51
Stars vyhráli následné vhazování, a puk tak letí co nejdále od domácí brány.
24:44
Hodně zbytečným faulem se totiž provinil Antoine Roussel (DAL), který dostává dvě minuty za podražení.
24:30
Vancouver si zahraje svou první přesilovou hru, avšak nyní mají ještě hosté ponechanou výhodu.
24:10
Roussel nahrál mezi kruhy najíždějícímu Sceviourovi, jehož následnou střelu zblokovala hostující obrana.
23:32
Ta se však domácím příliš nepovedla, protože se spíše Vancouver dostal do protiútoku, který zažehnal Goligoski.
23:14
Puk je nyní až za bránou Dallasu, odkud domácí rozjedou další útočnou akci.
22:50
Faksa nahrál na modrou Jordie Bennovi, jenž vystřelil a jeho pokus letěl mimo bránu Canucks.
22:13
Formace Spezzy se sice na krátký okamžik dostala do útočného pásma, ale Vancouver je odtud velice rychle vyhnal.
21:48
Dallasu je nakonec odpískáno postavení mimo hru, a tak se bude vhazovat ve střední třetině.
21:34
Sceviour se protlačil do bekhendového zakončení, které jen proletělo kolem brány Canucks.
21:09
Stejně si vedl na druhé straně Seguin, který též trefil prvního blokujícího hráče.
20:44
Sbisa vystřelil ihned po vyhraném vhazování, jenže obránce Vancouveru trefil blokujícího Jamieho Benna.
20:38
Jamie Benn si nezpracoval přihrávku od Klingberga, a tak se puk proklouzal až na zakázané uvolnění.
20:17
Seguin nahodil puk do pásma, jenže zde si jej bez větších potíží přebírají hosté.
20:01
Statistiky po první třetině:

Střely: 13:10
Vhazování: 10:9
Hity: 8:7
Zblokované střely: 4:9
Za námi je tedy první třetina utkání, po které je stav nerozhodný 1:1. Hosté mohou být za tento výsledek hodně rádi, protože Dallas si dokázal vypracovat velké množství příležitostí, které však domácí nezvládli proměnit. Canucks se dostali do vedení díky Alexandru Burrowsovi, jenž proměnil nařízené trestné střílení, ale poté si slabší chvilku vybral brankář Miller, který za svá záda pustil hodně lacinou střelu Patricka Sharpa.
20:00
19:36
Dallas drží puk ve svém útočném pásmu a uvidíme zda se ještě v první třetině stane něco zajímavého.
19:12
Jamie Benn jen poslal puk do útočného pásma, kde však nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů.
18:41
Edler nakonec vystřelil od modré a Niemi jeho pokus dokázal udržet ve své výstroji.
18:23
První formace Canucks se usadila ve svém útočném pásmu, jenže tentokrát to možná Sedinové se svými pasy přehnali.
17:49
Faksa dopadl na druhé straně zcela stejně, když jeho střela od modré končí ihned na prvním hráči Vancouveru.
17:29
I další střela Virtanena byla zblokována, avšak tentokrát puk letí až do ochranné sítě.
17:21
Sutter pálil z pravého kruhu, jenže jeho střelu zblokoval obránce Oduya za bránu Dallasu.
16:54
Hutton vystřelil ihned po vyhraném vhazování, a Niemi se tak dočkal dalšího úspěšného zákroku.
16:51
Hra se následně přesunula před bránu Dallasu, kde Niemi raději udržel puk ve své lapačce.
16:38
Goligoski dostal nabito mezi kruhy, jenže Miller znovu předvedl velmi jistý zákrok a puk vyrazil.
16:04
A tak se omlouvám, protože z opakovaných záběrů bylo zcela jasné, že Dorsetta zasáhl holí do obličeje Jokipakka, kterému tento faul prošel.
16:04
Je to nakonec útočník Dorsett, jenž byl zřejmě nějak pořezán bruslí, a tak hráč Vancouveru rychle odjíždí do šatny.
16:04
Vancouver se držel ve svém útočném pásmu, jenže rozhodčí přerušili hru, protože jeden z hostující hráčů zůstal ležet uprostřed ledové plochy.
15:05
Ou, tak taková branka musí brankáře Millera hodně mrzet. Spezza totiž předal ve středním pásmu puk Jokipakkovi, který v útočné třetině nahrál na pravé křídlo PATRICKU SHARPOVI, jenž vystřelil a hostující brankář tuhle snadnou střelu propustil za svá záda. Asistence: Jyrki Jokipakka, Jason Spezza.
14:31
Roussel poslal touš do útočného pásma Dallasu, kde o něj bojuje Sceviour.
14:13
Tanev vypálil od modré čáry a Niemi jeho ránu udržel ve své výstroji, a nedopustil tak žádné dorážky.
14:04
Dallas zastavil útok první formace Vancouveru jen vyhozením puku přes celé kluziště, a tak se bude vhazovat před Niemim.
13:44
13:44
Na druhé straně následně zahrozil Faksa, avšak Miller stále drží svůj tým.
13:32
Canucks ujížděli ve dvou na jednoho, když nakonec Dorsett vystřelil z pravé strany a Niemi jeho zakončení zlikvidoval svým betonem.
13:10
Gaunce však nakonec osvobozuje svůj tým, když hostující útočník vyvezl puk co nejdále od své brány.
12:57
Stars zatím drží puk ve svém útočném pásmu.
12:37
Canucks se nepodařilo správně rozjet další útok, a tak je tu další icing hostí.
12:17
Hansen nahrál na levé křídlo Bartkowskému, jenž však netrefil správně touš, a tak jeho zakončeni nijak brankáře Niemiho neohrozilo.
11:58
Vancouver jen poslal touš přes celé kluziště, a tak se hra přesune před bránu Millera.
11:52
ALEXANDRE BURROWS už se na druhý pokus prosazuje, když poslal puk mezi betony Niemiho, a tak se Canucks ujímají vedení v utkání! Bez asistence.
11:52
Hlavní rozhodčí však ještě viděl faul na Burrowse, a tak si hostující útočník nájezd zopakuje.
11:48
Ihned po konci oslabení ujížděl zcela sám Burrows, ale Niemi jeho kličku do bekhendu vystihl, a podržel tak svůj tým.
11:11
Klingberg nahrál na levé křídlo Seguinovi, jenž už možná střílel až z moc velkého úhlu a Miller vytěsnil i jeho střelu.
10:48
Sharp vystřelil bekhendem a Miller jeho zakončení vyrazil před sebe, kde si puk opět přebírají Stars.
10:09
Canucks se podařilo dostat puk alespoň do středního pásma.
09:55
Klingergovu střelu od modré kryje Miller svým betonem.
09:44
Je tu další vyloučení na straně hostí, protože Derek Dorsett (VAN) odchází na trestnou lavici, kde si odpyká svůj trest za hákování.
09:28
Tentokrát měl první gól na hokejkce Hemský, jenže českého hráče vychytal Miller, a tak si na první branku ještě počkáme.
08:39
Ničuškin parádně vybojoval puk na modré čáře, aby následně přihrál mezi kruhy Spezzovi, který však ve velké příležitosti minul bránu Vancouveru.
08:04
Hansen přihrával za bránu Dallasu, jenže k puku se natáhl Niemi, který ho přikryl svou lapačkou.
07:45
Edler chtěl vypálit od modré čáry, jenže puk mu sjel z hole, a tak zamířil do rohu kluziště.
07:30
Následuje první komerční break utkání.
07:30
Roussel ve středním pásmu přistrčil puk na Scevioura, který s ním následně přejel do útočné třetiny, kde vystřelil, ale trefil obránce Sbisu, od kterého už se kotouč doklouzal pod lapačku Millera.
06:58
Sutter jen poslal puk na Burrowse, jenž však o něj bleskově přišel, a tak se do útoku opět žene Dallas.
06:27
Stars zatím vedou na střely 7:0!
06:12
Až nyní se Canucks vymanili z tlaku první formace Dallasu.
05:44
Klingberg nahrál do levého kruhu Seguinovi, jehož pohotovou střelu vyráží Miller do rohu kluziště.
05:13
Vancouver jen odevzdal puk do svého útočného pásma a obě mužstva následně odcházejí střídat.
04:48
Bartkowski pálil z levé strany, jenže jeho střela letěla hodně mimo bránu Dallasu.
04:18
Jo. Benn vystřelil od modré čáry, avšak jeho střela byla zblokována ještě před Millerem.
03:53
Vancouver tedy zvládl své první oslabení a Bartkowski se vrací zpět na ledovou plochu.
03:26
Hemský nedokázal přihrát Demersovi, čehož využili hosté a puk znova putuje přes celé kluziště.
03:07
Další útočná akce Dallasu končí už na útočné modré, kde se domácí dostali do ofsajdu.
02:53
Po nepřesné střele Eakina se hosté osvobozují vyhozením puk přes všechny čáry.
02:43
Spezza dostal přihrávku na levou stranu, kde byl zcela sám, a tak měl čas zamířit, jenže Miller si parádně vyjel a jeho zakončení so pohlídal.
02:20
První útočné formaci to nevyšlo ani na druhý pokus a kotouč už je znova až u brankáře Niemiho.
01:56
Vancouver vyhrál následné vhazování a host dokázali vyhodit puk přes celé kluziště.
01:42
Dallas si nakonec vybojoval svou první přesilovou hru, když je na dvě minuty za podražení vyloučen Matt Bartkowski (VAN).
01:26
Nyní už jsou ve svém útočném pásmu Stars, kteří zatím kombinují za bránou Vancouveru.
00:54
Weber vystřelil od modré čáry a jeho pokus Niemi vyrazil před sebe, kde doráželo hned několik hráčů, ale domácí obrana nakonec vše zvládla.
00:18
Vrbata nahodil puk do útočného pásma Vancouveru, jenže zde si přebírají puk domácí hokejisté.
00:01

Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Klingberg, Goligoski, Demers, Oduya, Jokipakka, Jo. Benn – Ja. Benn (C), Eakin, Seguin – Ničuškin, Spezza, Sharp – Roussel, Fiddler, Sceviour – Janmark, Faksa, Hemský.

Vancouver Canucks: Miller (Bachman) – Edler, Tanev, Weber, Hutton, Sbisa, Bartkowski – D. Sedin, H. Sedin, Vrbata – Baertschi, Horvat, Hansen – Burrows, Sutter, Virtanen – Gaunce, McCann, Dorsett.

Rozhodčí: Pochmara, Hanson – Murphy, Gibson.

Aleš Hemský (DAL) – 6 bodů (1+5)
Radek Faksa (DAL) – 0 bodů
Radim Vrbata (VAN) – 3 body (2+1)
Dallas Stars

Hvězdy z Texasu zatím předvádějí parádní vstup do sezóny, který po jejich bídné přípravě absolutně nečekal. Dallas zatím až na dvě zaváhání vždy dokázal zvítězit, a to i v utkáních, která se již zdála ztracená, jako například při jejich posledním zápasu, ve kterém už Anaheim vedl 3:0, ale Stars nic nevzdali a střetnutí otočili ve svůj prospěch. Hvězdy zatím v letošní sezóně zdobí hned několik aspektů, ať už to je neproduktivnější duo NHL Benn-Seguin, zlepšené přesilovky i oslabení a především i spolehlivé duo brankářů, které Dallasu chybělo několik sezón.

Vancouver Canucks

Vancouver vstoupil do sezóny vcelku uspokojivě, když si v dosud devíti odehraných utkáních připsal jedenáct bodů, které je řadí na současnou sedmou pozici v Západní konferenci. Canucks se však v posledním utkání podařilo něco, co ještě ani jeden z jeho předchůdců nedokázal, a to porazit Montreal Canadiens, jenž tak prohrál těsně před hranicí rekordu. Kosatky i v letošní sezóně spoléhají na švédské bratrské duo Sedinů, které zdatně podporují i další stálé tváře v sestavě Vancouveru, a to Sutter a Burrows.

Vancouver – Montreal 5:1
Vancouver – Detroit 2:3 sn.
Vancouver – Washington 2:3

Brandon Sutter – 7 bodů (3+4)
Daniel Sedin – 6 bodů (2+4)
Alexandre Burrows – 6 bodů (1+5)
Vítám vás u dalšího z on-line přenosů, ve kterém se podíváme na nejlepší hokejovou ligu světa, a tedy NHL. Konkrétně zde budeme sledovat počínání dosud jednoho z nejlepších týmů Západní konference Dallasu Stars, který na svém ledě přivítá Vancouver Canucks. Utkání startuje v 01:30, dá se však očekávat, že samotné úvodní vhazování padne cca s desetiminutovým zpožděním.