Děkuji za pozornost.
Florida prohrává i svůj druhý zápas proti týmem z Kalifornie. Jaromír Jágr kanadský bod v tomto zápase nezískal. Tomáš Hertl se na výhře 5:2 podílel asistencí.
San Jose právě vstřelilo branku!
CHRIS TIERNEY trefuje prázdnou branku, a tak je to jasné. Domácí celek dnes vyhraje. Asistence: Joe Thornton, Brent Burns.
58:28
Hosté znovu v šesti.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:38
Hra přerušena, protože hostující hráč hrál vysokou holí.
57:14
Hosté to zkouší v šesti bez brankáře.
56:59
Jeden z hostujících hráčů si rozbil brusli, a tak je na střídačku exportován za pomoci spoluhráčů.
56:34
Pavelski měl před sebou prázdnou branku, ale nedokázal zvednout kotouč do požadované výšky.
55:53
Smith a Trocheck to zkoušeli kombinačně, ale i tentokrát si domácí obrana dokázala poradit.
55:00
Do konce třetí třetiny zbývá pět minut.
54:45
Komerční přestávka.
54:20
54:15
Elitní formace Floridy se ne a ne prosadit.
53:06
Trocheck se dostal do postavení mimo hru.
52:49
Smith dostal dobrou přihrávku, akorát jeho střela nepatřila zrovna mezi nejpovedenější.
52:20
Vyloučen Branden Dillon na dvě minuty za podražení, přesilovka pro Floridu.
52:01
Montoya se v brance Floridy opravdu nenudí, připisuje si další zákrok, tentokrát čelil střele od modré.
51:20
Montoya nyní podržel hostující celek. San Jose na něho několikrát vyslalo nebezpečnou střelu. Naposledy to byl Tomáš Hertl, který se pokoušel uspět. Následuje komerční přestávka.
50:10
Zápas se dostává do poslední desetiminutovky. Střelecky je aktivní Florida, vede 29:26, ale na skóre stále prohrává.
49:51
49:30
Trocheck byl ke gólu zatraceně blízko, dokázal tečovat střelu ze střední vzdálenosti, ale neuspěl.
48:40
Obrázek hry je posledních několik minut stejný. Hosté se snaží dostat se do útočného pásma, ale domácí velmi dobře brání.
48:00
Žraloci kontrolují hru, zbytečně se nepřerušuje.
47:24
Gólman Floridy musel zasahovat proti nebezpečné střele od modré, která byla během letu ještě tečovaná.
46:47
Třetí třetina se pomalu blíží své polovině a domácí mužstvo stále drží dvoubrankový náskok.
46:14
Joonas Donskoi dnes hraje velký zápas, málem se dostal do další gólové šance. Tu mu ale hostující obrana zmařila.
45:56
45:34
Florida vyhazuje z obranného pásma.
45:20
Panthers se celkem dobře brání, soupeři nedává mnoho prostoru pro střely. Když už Žraloci vystřelí, tak je Montoya připraven.
44:21
Domácí zahráli pouze na zakázané uvolnění, a tak se hra vrací před branku Stalocka.
43:56
Vyloučen Aaron Ekblad na dvě minuty za hákování.
43:33
43:00
Floridě se přesilovka zatím vůbec nedaří. Nemůže se dostat stabilně do pásma. Jágr byl gólu blízko, ale jeho střele chyběl důraz.
42:23
San Jose dobře vyhodilo kotouč přes všechny čáry. Šetří tak cenné vteřinky z oslabení.
41:57
Florida špatnou rozehrávkou přichází o pásmo.
41:33
Vyloučen domácí Tommy Wingels na dvě minuty za hrubost.
41:13
Buly před brankou domácích. Na ledě je druhá formace Floridy, která musí vstřelit alespoň dvě branky, pokud chce vyrovnat.
40:01
Úvodní buly ve třetí třetině vyhráli hostující hokejisté. Ke střele na branku se ale nedostali.
40:01
San Jose vede o dvě branky a zatím si jde pro výhru v tomto zápase.
40:00
39:35
39:00
Nyní už nemůže být sporu o tom, že gól platí. MARC-EDOUARD VLASIC setrefil přesně a posílá domácí do vedení o dvě branky. Montoya neměl nárok. Asistence: Nikolaj Goldobin, Tommy Wingels.
Florida se snaží vyrovnat, na ledě je její elitní formace.
36:27
Druhý gól dnes přidává JOONAS DONSKOI. Obrana Floridy zaspala, nedokázala si protihráče obsadit,a tak zůstal střelec San Jose úplně volný, čehož hráč Donskoiova formátu prostě dokáže využít. Asistence: Joel Thornton, Joe Pavelski.

Florida pořádala o Coachs Challenge, tedy o přezkoumání předchozí situace videorozhodčím. Podle všeho se jedná o postavení mimo hru. Je to tak, video rozhodlo o tom, že branka nemůže být uznána pro ofsajd. Klobouk dolů před hostujícím trenérem. Pokud věděl od začátku, tak by si zasloužil ocenění, neboť se jednalo o milimetry.
36:10
Kulikov dobrým obranným zákrokem zamezil soupeři ve střele. Na druhé straně to zkoušel Jágr.
35:44
Střelecky jsou malinko aktivnější domácí 21:20.
35:00
Hostující tým snížil a nyní se tlačí za vyrovnáním, domácí obrana si dává daleko větší pozor.
34:06
Florida právě vstřelila branku!
Pěkný rána od modré čáry, kterou vyslal BRANDON PIRRI znamená snížení na rozdíl jedené branky. Trefil se přesně mimo dosah domácího brankáře. Gól v přesilové hře. Asistence: Brian Campbell, Jussi Jokinen.
34:02
Jágrova formace se dostala k několika dobrým střelám. Ale Stalock všechno pochytal.
33:26
Přesilovka pro Floridu, vyloučen Joonas Donskoi.
33:14
Jágr se pokusil o rychlý protiútok, ale neuspěl proti přesile.
32:47
32:13
Florida se celkem bez problémů brání, nutno poznamenat, že střelecky neaktivní soupeř jí to usnadňuje.
31:40
San Jose je v útočném pásmu, ale nemůže si vybudovat přesilovkový tlak.
31:00
Střela od modré byla tečovaná, a tak gól Cats zasahovat nemusel.
30:47
Vyloučen hostující Kulikov na dvě minuty za sekání. Přesilovka pro domácí.
30:30
Thornton to zkoušel samostatně, neměl komu přihrát. O puk byl brzy připraven.
30:16
Montoya kryje další střelu domácích. Následuje komerční přestávka. Po ní buly v útoku domácích.
30:01
Polovina zápasu je již minulostí.
29:30
Se střelou usměvavého českého útočníka si brankář Floridy poradil.
29:00
Na ledě je formace s Tomášem Hertlem. Ten už dnes asistenci získal. Rád by počet kanadských bodů ještě rozšířil.
28:10
Pomalu ale jistě se blíží polovina utkání, v němž zatím vedou domácí rozdílem dvou branek.
27:35
Wilsonově střele nechybělo mnoho, asi jen půl druhého metru.
27:02
Utkání je střelecky vyrovnané, oba celky vystřelily celkem patnáctkrát.
26:43
26:00
Hraje se rychlý hokej bez přerušování. K vidění sice není mnoho střel, ale za to pohledných akcí a kombinací je dostatek.
25:10
Panteři se snaží s nelichotivým skóre něco udělat, ale nemají to snadné, protože domácí defenziva funguje velmi dobře.
24:43
Icing San Jose.
23:46
Náádherná individuální akce znamená vedení San Jose 3:1. PATRICK MARLEAU dostal hodně prostoru, kterého dokázal využít a pohodlně zasunul puk do odkryté branky. Asistence: Joel Ward, Tomáš Hertl.
23:19
Florida se nějakou chvíli bránila, později vyrazila do útoku. O puk ve středním pásmu přišla.
22:00
Hostující tým se provinil postavením mimo hru, a tak se vhazuje před Montoyou.
21:37
Vhazování před brankou Floridy.
20:47
Trocheck se nejprve pokoušel najít pasem Jokinena. Když zjistil, že to nemá cenu, neboť je jeho kolega obsazený, rozhodl se pro individuální akci, s níž si domácí obrana poradila.
20:30
Jágr poslal do šance Huberdeaua. Mladičký člen elitní formace Floridy neuspěl. Výborná přihrávka od české osmašedesátky.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhráli domácí hokejisté, kteří vedou o jeden gól.
20:01
Po první třetině platí stav 2:1. Sledujeme utkání, ve kterém proti sobě hrají Jaromír Jágr a Tomáš Hertl.
20:00
19:40
Florida kontroluje hru.
19:20
Poslední minuta hry v první třetině.
18:40
Elitní formace hostujícího týmu je na ledě. Jaromír Jágr budí u protihráčů respekt, a tak k němu přistupují a nedávají mu příliš velký prostor.
17:30
Momentálně nejsou k vidění žádné šance, hodně se hraje ve středním pásmu. Ani jeden celek nechce udělat chybu.
16:54
Kotouč se dostal mezi střídačky, hra je přerušena. Buly ve středním pásmu. Do konce prvního dějství zbývají tři minuty.
16:11
Florida se dostala do postavení mimo hru, buly v neutrální zóně.
15:23
Pavelski se snažil obkroužením branky na sebe navázat protihráče tak, aby měli spoluhráči volnější prostor před brankou. Myšlenka dobrá, provedení poněkud pokulhávalo.
14:57
Stalock kryje střelu hostujícího Mitchella. Buly v útočném pásmu Floridy.
14:27
9:9, takový je aktuální poměr střel na branku. Domácí Žraloci vedou o jednu branku.
14:21
Následuje komerční přestávka.
13:41
Panters se dostali do postavení mimo hru.
13:06
Ale musí se bránit, protože přišla o kotouč. Jágr vybojoval a následně vyvezl puk, ale neměl komu přihrát.
12:37
Sledujeme rychlý hokej, Florida díky vstřelené brance ožila a snaží se vyrovnat. Na ledě je Jágr a jeho formace.
10:54
Výborně to nyní udělal VINCENT TROCHECK, který vyhrál vhazování a následně také celou akci zakončil střelou, na níž domácí brankář nedosáhl. Bez asistence.
10:50
První třetina se dostala do své druhé poloviny. V dosavadním průběhu utkání mají více ze hry domácí, kteří se díky dvěma přesným zásahům dostali do vedení.
10:50
Následuje komerční přestávka. Florida nyní hraje aktivněji, jakoby potřebovala inkasovat dvě branky, aby svou hru zlepšila.
09:26
Puk je v brance, ale jak se tam dostal, to opravdu netuším. Doklepl ho tam Joonas Donskoi, který využil opravdu nepřehledné situace. Florida si zavařila sama špatnou rozehrávkou. JOONAS DOINSKOI posílá domácí do vedení o dvě branky. Asistence: Joel Pavelski, Joe Thornton.
08:33
Osm střel jsme viděli v dosavadním průběhu, což už teď neplatí, protože devátou střelu utkání má na svědomí Donskoi.
07:55
Florida se snaží o rychlé vyrovnání, ale proti dobře hrající obraně domácího celku to nemá snadné.
06:50
06:37
Obrovský tlak si vytvořili domácí hráči v útočném pásmu. BRENT BURNS po samostatné akci se prosazuje rychlou střelou. Florida si nedokázala rozebrat protihráče, a tak je z toho malér. Bez asistence.
05:30
Florida rozehrává útočnou akci od své branky.
04:44
Hra nenabízí žádné velké šance ani střely na branku. Hra je plná nepřesností a osobních soubojů. Zbytečně se nepřerušuje.
04:10
Montoya kryje puk po střele Tomáše Hertla.
03:50
Hra je nyní ovlivněna nepřesnostmi na obou stranách.
03:06
Střelecky je aktivnější hostující celek, v tomto ohledu vede 2:1.
02:48
Absolutně mimo hru si to rozdali v pěstním souboji Thornton a Haley. Oba vyloučeni na pět minut za bitku.
02:05
Pirri se pokoušel něco vymyslet za brankou San Jose, které se k puku dostalo jen na malý moment. Domácí špatně rozehráli, a tak se hra vrací do jejich obranného pásma, protože zahráli na icing.
01:36
Domácí brankář kryje další střelu. Buly před jeho brankou.
01:16
První vážnější šanci hostujícího týmu si připsal Smith, který našel jen výstroj brankáře Stalocka.
00:40
Pavelski se dostal ke střele, s níž si Montoya dokázal poradit. Domácí útočník pálil z první a jeho střele chyběl důraz.
00:32
Jaromír Jágr aktivní hrou získal pro Floridu buly před brankou San Jose. Domácí souboj o puk vyhráli, a tak jsou to právě oni, kdo hraje.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí, kteří se přes střední pásmo nedokázali dostat do útoku.
00:01
Utkání začne o něco později.

San Jose Sharks: Stalock (Jones) – Braun, Vlasic, Burns, Martin, Tennyson, Dillon – Pavelski, Thornton, Donskoi – Ward, Hertl, Marleau – Wingels, Tierney, Goldobin – Lerg, haley, Nieto

Florida Panthers: Montoya (Luongo) – Ekblad, Campbell, Petrovic, Kulikov, Gudbranson, Mitchell – Jágr, Bjugstad, Huberdeau – Smith, Trocheck, Jokinen – Grimaldi, Bolland, Pirri – Howden, MacKenzie, Wilson.
Pozitivní zprávou je to, že se Jaromír Jágr vrátil do sestavy Floridy. Vyrazil s týmem na trip do Kalifornie, kde už odehrál první zápas proti Ducks. Panteři prohráli 2:3 po samostatných nájezdech. Jágr nezaznamenal žádný kanadský bod, ale byl hodně vidět.
Nejproduktivnějším hráčem domácích je Joe Pavelski, který vstřelil osm branek a na čtyři přihrál. Druhým nejproduktivnějším hráčem je Joel Ward. Sedm vstřelených branek a čtyři asistence.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům nejlepší hokejové soutěže na světě. V tomto zápase proti sobě nastoupí San Jose Sharks a Florida Panthers.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.