Československá stopa

Radko Gudas (PHI) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:17
Jakub Voráček (PHI) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:26
Pavel Zacha (NJD) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 14:36
Dnešní utkání zaslouženě vyhrávají New Jersey Devils. To bylo po většinu utkání lepším celkem a bere tak oba dva body. Poprvé V sezóně navíc neinkasovali ani jeden gól a mají tak po dlouhé době důvod k radosti.
59:36
O vítězi je rozhodnuto, utkání se pouze dohrává.
58:38
Devils právě vstřelili branku!
A daří se jim to! Kapitán týmu Andy Greene si sjel z pozice obránce až ke kruhům a našel svou střelou hokejku KYLE PALMIERIHO, který si tak připisuje gól a pečetí tak tento zápas. Asistence: Andy Greene, John Moore
58:24
Devils jsou usazeni v útoku a snaží se přidat další gól.
57:59
Puk se zasekl ve výstroji Halla. Hra tak bude pokračovat až po vhazování.
57:41
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Adam Henrique – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Konecny – 2 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Wayne Simmonds – 2 min., hrubost).
57:41
57:41
57:40
Greene vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře, ale neuspěl. O Vítězi utkání už je ale stejně s největší pravděpodobností rozhodnuto.
57:24
Hned poté se jim ovšem podařilo osvobodit a nyní jsou dokonce v útočné třetině.
56:55
Domácí se ubránili pouze za cenu zakázaného uvolnění.
56:20
Hosté se konečně usadili v útočné třetině a vytváří si tlak. Podaří se jim alespoň zrušit čisté konto domácího brankáře?
55:29
Parenteau vystřelil od modré čáry. Jeho projektil byl však sražen pouze do ochranné sítě.
54:47
Puk vybojoval a dokonce se dostal i k střele, ta ale skončila pouze ve výstroji Stolarze. Následuje další komerční přestávka.
54:20
Cammalleri se snažil protlačit puk na Halla, ale to se mu nepovedlo a musí se hodně rychle vracet.
53:33
Hosté doplácejí hlavně na špatný přechod modré čáry. Ten jim znemožňuje vytvářet si tlak.
52:59
Ofsajd Letců.
52:24
Schneider kryje nahození a bude následovat komerční přestávka.
52:19
Domácí tým se po deleší době ukázal v útoku, ale jeho návštěva neměla dlouhého trvání.
51:38
Zakázané uvolnění Philadelphie.
51:17
Hostům nelze upřít snaha, ale jejich soupeř perfektně brání a vypadá to, že už to nepustí.
50:34
Máme za sebou polovinu třetí třetiny. O jejím průběhu nejlépe vypovídá statistika střel: 1-1.
49:34
MacDonald zkusil své štěstí od modré čáry, ale Schneider s jeho nahozením neměl problém. Bude následovat komerční přestávka.
48:57
Opět další nahození domácích pouze za bránu Stolarz.
48:17
Sledujeme poměrně nezáživnou část hry, kdy se ani jeden z týmu nedokáže dostat před bránu soupeře.
46:56
Nakonec to byli domácí, kdo se k němu dostal, ale ani Cammalleri, ani Zajac se nakonec ke střele nedostali.
46:28
O puk se bojuje ve středu hřiště, ani jednomu celku se nedaří dostat je pod kontrolu.
45:35
Ďáblové se dostali po špatné kombinaci soupeře do rychlého protiútoku, ale jejich pokus byl zblokován do sítě.
44:58
Nyní už jsou to opět Letci, kdo je u puku. Momentálně s ním jsou za svou bránou a čekají na prostřídání formací.
44:30
Zajac se objevil z ničeho nic před bránou, ale trestuhodně nevyužil svou šanci. Stolarz jej dokázal vychytat a udržet tak svůj tým ve hře.
43:33
Lovejoy zlomil hůl a měl co dělat, aby fotbalovým způsobem odklidil puk mimo dosah soupeře.
42:57
Vypadá to, že třetí třetina bude v režii hostů, kteří se budou snažit pokořit obranný val soupeře.
42:33
Fiddler osvobodil svůj celek pouze za cenu zakázaného uvolnění.
41:42
Philadelphia se zdá být o něco aktivnější, ale obrana soupeře je zatím velmi pevná.
41:16
Domácí v plném počtu. Fiddler výborně zblokoval střelu a vyhodil za bránu Stolarz.
40:57
Hosté jsou zpátky, přesilovka však brzy skončí.
40:34
Giroux minul svou střelou bránu a Devils okamžitě vyhazují přes všechny čáry.
40:01
Máme za sebou druhou třetinu, která již takový náboj jako ta první neměla, ale ani tak rozhodně fanoušky neurazila. Po parádní přihrávce Halla na Henriqua jsme navíc viděli další gól, který do třetí třetiny rozhodně pomůže domácímu celku. Ten je na nejlepší cestě k přerušení černé série bez vítězství.

Střely: 17-13
40:00
39:32
Voráček vybízel někoho před bránou k teči, ale to se nakonec nepovedlo, Devils se navíc dostali k puku a vyhodili.
39:15
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Jon Merrill – 2 min., nedovolené bránění).
38:51
Na druhé straně mohl zvýšit náskok Henrique, ale z pravé strany nakonec o kousek minul bránu Stolarze.
38:07
Před domácí bránou vznikla nebezpečná skrumáž, ale ani Schenn, ani Simmonds se k puku nedostali a nemohli tak zakončit.
37:29
Hra je navíc plná nepřesností, které ji citelně zpomalují. Jako sražená střela do ochranné sítě nyní. Následuje komerční přestávka.
36:48
Flyers jsou aktivní, ale ovoce to zatím nenese. Jejich soupeř brání velmi precizně a do ničeho je nepouští.
35:52
MacDonald poslal projektil od modré, který Schneideremu vypadl z lapačky, ale domácímu brankáři pomohli jeho obránci, kteří rychle odstřelili puk.
34:57
Ďáblové jsou sice v útoku, ale nedaří se jim usadit na tolik, aby mohli vymyslet nějakou kloudnou akci.
34:24
Domácí nepolevují, naopak. Snaží se přidat další gól, který by již mohl rozhodnou o osudu dnešního utkání.
33:49
ADAM HENRIQUE využil naprosto perfektní přihrávky Taylora Halla zpoza brány a přidává další gól do soupeřovy brány. Stolarz nemohl s přesnou střelou k tyči nic dělat. Asistence: Taylor Hall, P.A. Parenteau
33:07
Letci jsou po delší době v útočné třetině a mohou se tak snažit o snížení stavu.
32:47
Nepodařilo se. Vybojovali však alespoň zakázané uvolnění.
32:31
Zacha se Zajacem udrželi pásmo a snaží se trápit obranu soupeře. Podaří se jim něco vymyslet?
31:57
Hostům se nedaří usadit se ve třetině, trpí častými nepřesnostmi.
31:23
Miles Wood opět využil své rychlosti, prosmýkl se kolem obránců, ale bekhendovým zakončením Stolarze nepřekvapil.
30:49
Henrique šel příliš rychle do pásma a výsledkem je ofsajd. Hra bude pokračovat po komerční přestávce.
30:32
30:07
Reparát se jim navíc složit nepodařilo. Opět jsou s pukem za Schneiderem.
29:40
Ďáblové se usadili v pásmu, ale špatné přihrávce se z něj opět vyhnali.
29:17
Po buly přichází další vyhození hostujícího týmu.
29:02
Cammalleri zkoušel střílet ze stejné pozice jako při první využité přesilovce, ale tentokrát neuspěl.
28:47
Flyers začínají opět oslabení vyhozeným pukem.
28:31
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Wayne Simmonds – 2 min., vražení na hrazení).
28:05
Hall se dostával k zakončení, ale na poslední chvíli byl odstaven od puku. Hra však stále pokračuje a Devils jsou po delší době u puku.
27:20
Ofsajd hostů a následuje komerční přestávka.
26:57
Gazdicovi se podařilo vybojovat puk a poslat ho pryč. Hosté jsou tak za vlastní bránou a čekají na prostřídání.
26:20
Flyers jsou v této části utkání jasně lepším týmem. Jejich tlak se jim však zatím nedaří zúročit.
25:47
Raffl se ocitl v obrovské šanci. Voráček mu poslal puk před bránu, Rafflova střela skončila mimo a následnou opravu dokázal Schneider na brankové čáře zastavit lapačkou. To bylo ovšem hodně těsné!
25:00
Hosté kombinují s pukem a čekají na vhodný okamžik k útočnému výpadu.
24:32
Ten si ovšem nevedl o moc lépe a Schneider tak musel pokrýt další střelu. I když nikterak nebezpečnou.
24:03
Philadelphii se nepodařilo udržet puk v pásmu, do protiútoku tka bude moci vyrazit soupeř.
23:26
Další parádní hokejový okamžik, po parádním bodyčeku skončil Palmieri na vlastní střídačce.
23:08
Letci se zdají být o něco aktivnějším týmem, domácí brankář raději pokryl nahození soupeře.
22:47
Voráčova střela byla sražena do ochranné sítě.
22:29
Již se opět hraje pět na pět a vypadá to, že náš čeká hodně vyrovnaný hokej.
21:43
Zacha s Henriquem se snažili dostat do dobré střelecké pozice, ale střela českého hráče skončila mimo.
21:08
Devils se navíc dopustili ofsajdu.
20:49
Flyers hrají oslabení opět skvěle a vyhazují puk až za bránu Coryho Schneidera.
20:01
Střídání v týmu Philadelphia Flyers: ze hřiště odchází Steve Mason, přichází Anthony Stolarz.
20:01
První třetina se skončila a opět sledujeme bitky na ledě. Cammalleri složil Cousinse a na začátku druhé třetiny tak přijdou další tresty. Toto utkání se musí divákům líbit! Několik bitek, gólů, napětí. Doufejme, že nám to vydrží i do druhé třetiny!

Střely: 8-6
20:00
20:00
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Michael Cammalleri – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Nick Cousins – 5 min., bitka).
20:00
19:30
Puk je za domácí bránou, v této třetině už se nejspíše nic nestane.
18:39
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Damon Severson – 2 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Claude Giroux – 2 min., nesportovní chování).
18:39
18:39
Již je po přesilovce, Flyers se dostali k puku, vystřelili, ale Schneider byl úspěšnější. Na ledě se opět strhly další potyčky. Vypadá to ovšem, že nyní se vylučovat nebude.
17:48
Ta se jim ovšem zatím vůbec nedaří, jejich soupeř opět vyhazuje puk a brání se na výbornou.
17:16
Devils mají přesilovku 5 na 4, Mason ovšem jejich střelu od modré pokryl.
16:30
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Seth Helgeson – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Vernon Fiddler – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Radko Gudas – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Dale Weise – 5 min., bitka).
16:30
16:30
16:30
16:30
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Radko Gudas – 2 min., hrubost).
16:30
Hra je přerušena. Helgeson v bitce zničil Weisse. To byla opravdu skvělá bitka! Mimo kamery začal bitku i Gudas, který udeřil pěstí do obličeje nic netušícího Halla. Rychle se mstil Fiddler, který ovšem proti českému obránci neměl moc šancí.
16:12
Fiddler pálil od modré, k dorážce se dostal Gazdic, ale ani on neuspěl. Hra tak pokračuje.
15:57
Nyní se dostal k puku, který ovšem špatně rozehrál a skončil v ofsajdu. Následuje komerční přestávka.
15:24
Vypadá to, že Letci trochu přidali. K většímu tlaku to však stále nevede, jejich soupeř dobře brání.
14:43
Simmonfs zavedl puk do pásma a byl to on sám, kdo se zjevil tváři v tvář před Schneiderem, ale z velké blízkosti jej překonat nedokázal.
14:11
Tresty jsou vyrovnány a pokračuje se ve hře 5 na 5.
13:48
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Luke Gazdic – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Vernon Fiddler – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Brandon Manning – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Nick Cousins – 2 min., hrubost).
13:48
13:48
13:48
13:48
Ve středu hřiště došlo k nezaviněnému hitu Manninga na Kalinina, který se jen těžko zvedal. Na ledě se hned vytvořilo několik bitek. Bude se nejspíše hodně vylučovat.
13:26
Devils z ničeho nic přidávají druhý gól! MILES WOOD předvedl svou neskutečnou rychlost, zavezl puk do třetiny, ten se dostal k Henriquemu, jenž Masona nepřekonal, ale sám Wood byl tím, kdo dorazil puk za bezmocného gólmana. Parádní práce tohoto mladíčka. Asistence: Adam Henrique
12:43
Hra vypadá být hodně vyrovnaná. Ani jeden celek si nevytváří větší tlak. Dnes to bude nejspíše hodně těsné utkání.
12:17
To se jim ovšem hrubě nepodařilo. Špatná přihrávka končí zakázaným uvolněním.
11:59
Hra se přesunula až před Schneidera. Tam se však k puku dostali domácí, kteří se budou snažit o založení útoku.
11:35
Tečovaná rána končí v ochranné síti. Bude se pokračovat po komerční přestávce.
11:17
Přesilová hra nebyla moc nebezpečná, domácí hráči ji zvládli s přehledem. Nyní jsou to oni, kdo se řítí do útoku.
11:01
10:39
Až nyní se hosté dostali do pásma. Podaří se jim ještě se prosadit? Moč času jim nezbývá.
10:01
To se jim však nedaří. Oslabení začínají Ďáblové s pukem na svých holích.
09:41
Po delší době se do útoku dostala Philadelphia, která se snaží udělat si dobrou pozici pro přesilovou hru.
09:01
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Miles Wood.
08:24
Ďáblové hrají hodně aktivně. Vstřelený gól je hodně nakoplnul. Obrana soupeře však zatím drží.
08:00
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Michael Raffl – 2 min., hákování).
07:40
Druhá přesilovková formace se prosazuje! Michael Cammalleri se dostal k tvrdé střele příklepem z hranice kruhů a svou dělovkou prostřelil Masona. Puk lehce tečoval P.A. PARENTEAU, jenž to hodně ztížil pro brankáře Flyers. Tomu se sice povedlo do puku šáhnout, ale ten mu nakonec propadl mezi výstrojí. Asistence: Michal Cammalleri, Damon Severson
07:19
To už neplatí, hosté vyhodili. Probíhá střídání formací a Devils se opět pustí do útočení.
06:57
Devils již kombinují ve třetině. První střela Palmieriho byla zblokována, tlak však pokračuje.
06:37
Flyers začali oslabení výborně. Podařilo se jim totiž vyhodit puk přes všechny čáry.
06:18
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Nick Cousins – 2 min., vysoká hůl).
05:48
Gostisbehere vyzkoušel své štěstí od modré čáry, ale Schneider jeho střelu ukryl ve své lapačce.
05:35
To potvrzují Devils po špatném přechodu pásma a nepřesné kombinaci. Zakázané uvolnění.
05:15
Ani jednomu celku se zatím nedaří usadit se v útočné třetině. Hraje se hodně rychlý hokej, jenž je ovšem plný nepřesností.
04:44
Voráček poslal puk za bránu domácích, kde si pro něj došel Schneider a rozehrál na nejbližšího spoluhráče. Ten už si ovšem tak dobře nevedl a jeho pas končí zakázaným uvolněním.
04:09
Nepodaří. Naopak je to první formace, která zlobila před Masonem. Střela z otočky však skončila pouze ve výstroji Masona.
03:31
Konecny vyvezl puk do útoku. Podaří se Flyers udržet v útoku a vytvořit si tlak?
02:55
Ta si z následného protiútoku dokázala vytvořit skrumáž před bránou, ale k odraženému puku se dostala obrana soupeře.
02:29
Nikam se s ním nehnali a následné nahození do třetiny vybojovala čtvrtá lajna Devils.
01:51
Ďáblům se nepovedlo dostat puk pod kontrolu a dostali se k němu tak jejich protihráči. Podaří se jim něco vymyslet?
01:27
Ta samá situace na druhé straně. Zatím vidíme plno nepřesností. To pouze potvrzuje špatná rozehrávka Letců a následné zakázané uvolnění.
00:47
Hra se rychle přesunula do obranného pásma hostů, ale ti bez problémů získali puk a vyčkávají s ním za svou bránou.
00:19
Shenn se ihned hnal do útoku. Jeho střela však skončila na prvním obránci.
00:01

New Jersey Devils: Cory Schneider (Kinkaid) – A. Greene, Severson, J. Moore, Lovejoy, Merrill, Helgeson – Hall, Zajac, Cammalleri – Wood, Henrique, Parenteau – B. Bennett, Zacha, Palmieri – Gazdic, Fiddler, Kalinin.

Philadelphia Flyers: S. Mason (Stolarz) – Del Zotto, Gudas, Provorov, MacDonald, Manning, Gostisbehere – Raffl, Giroux, Voráček – Konecny, B. Schenn, Simmonds – VandeVelde, Bellemare, Ljubimov – Leier, Cousins, Weise..
Philadelphia Flyers

Osm výher z posledních deseti utkání? 44 bodů a pouhé tři chybí na první místo v divizi? Tento pocit Letci dlouho nezažili. Letos se jim však až výjimečně daří. Vyhráli dvacet utkání a pouze jedenáct jich prohráli. Stále je však čeká dlouhá cesta do play-off. V Metropolitní divizi se daří takřka všem týmům a jakákoliv ztráta formy může být tvrdě potrestána. Zatím to však vypadá, že Letci nemají důvod k tomu, aby se jim přestalo dařit. Nechme se překvapit, co předvedou dnes proti trápícímu se soupeři.
New Jersey Devils

Domácí celek zažívá doslova hrůzostrašné období. Dlouho dobu již nevyhrál a fanoušci začínají být nazlobení. Ďáblové jsou na předposledním místě ve své divizi. Připsali si dvanáct výher a dvacet proher při skóre 75:98. To vše stačilo pouze k 31 bodům. Na svého dnešního soupeře, jenž je čtvrtý, ztrácí již 13 bodů. Play-off se tak v New Jersey opět zdá být pouze snem. Pokud se budou chtít o něj ještě poprat, musí co nejdříve začít vyhrávat. Nejlépe hned dnes proti rivalovi z Philadelphie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.