NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Arizona : Buffalo - 3. listopadu 2017   03:00

Arizona
Arizona
13:25' Ekman-Larsson (Domi, Dvorak) • 52:11' Rinaldo (Demers, Richardson) • 54:07' Cousins (Martinook, Connauton) • 59:08' Dvorak (Demers)
4:5
(1:1, 0:2, 3:2)
Buffalo
Buffalo
19:59' Okposo  (B. Pouliot, R. O'Reilly) • 24:20' B. Pouliot  (R. O'Reilly, Okposo) • 34:36' Griffith  (S. Reinhart, McCabe) • 46:16' E. Kane  (Eichel, Scandella) • 51:12' B. Pouliot  (Ristolainen)
Arizona
Raanta (Wedgewood) – Ekman-Larsson, Demers, Goligoski, Mermis, Connauton, L. Schenn – Perlini, Stepan, Keller – Domi, Dvorak, Fischer – Martinook, Cousins, Rieder – Rinaldo, Richardson, Duclair.
Jackson, Sutherland – Wheler, Rody
Gila River Arena, Glendale
11 477 diváků
Buffalo

Československá stopa v zápase
Do zápasu žádný český ani slovenský hráč nezasáhl.
Tři hvězdy utkání:
1. Benoit Pouliot (BUF) 2+1
2. Kyle Okposo (BUF) 1+1
3. Zac Rinaldo (ARI) 1+0
Buffalo vedlo 5:1 a o jeho výhře nikdo nepochyboval. Jenže domácí celek výborně bojoval, v poslední minutě hry snížil na rozdíl jediné branky. Drama vrcholilo. Třináct sekund před koncem Max Domi vybruslil před bránu a vypálil. Po nepřehledné situaci vypadl puk u druhé tyčky, ale obránce Sabres dokázal kotouč odehrát. Coyotes tak zdramatizovali zápas, ale vyrovnat nedokázali.
59:57'
Ještě jedno vhazování.
59:47'
Robin Lehner nedržel kotouč, ten mu vypadl a byl zcela volný u druhé tyčky. Jako první byl u něho obránce, který jej vyhodil.
59:26'
Buffalo hraje daleko od své brány. Domácí hrají v šesti.
59:20'
Sotva domácí brankář odjel na střídačku, zahráli jeho kolegové jen na icing. Antti Raanta se musí vrátit do hry.
59:08'
1:5 prohrával domácí celek a nyní je rozdíl jeden jediný gól.
59:08'
Arizona právě vstřelila branku!
Tak pozor! Domácí hráči bojují tak, jak se sluší a patří. CHRISTIAN DVORAK si vybruslil na osu hrací plochy a krásnou střelou zápěstím snižuje na rozdíl jediné branky. Následuje oddechový čas Coyotes. Asistence: Jason Demers.
58:46'
Christian Dvorak z podobné pozice neuspěl. Tlak domácích sílí.
58:14'
Max Domi se prohráčkoval k dobré příležitosti, ale bránu minul.
58:00'
Poslední dvě minuty.
57:45'
Arizona hraje v šesti, odvolala brankáře.
57:39'
Máme tu zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude před brankou Buffala.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.
56:48'
Christian Fischer se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho tvrdou ránu zablokoval obránce Marco Scandella.
55:59'
Mnoho šancí momentálně k vidění není. Sabres už nechce dopustit další drama. Hraje takticky velmi dobře.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Arizona prohrává o dva góly. V posledních minutách se pokusí o vyrovnání.
54:38'
Další práce pro brankáře Robina Lehnera. Z dobré pozice vypálil Jason Demers, ale jeho pokus nebyl nejpovedenější.
54:07'
Že by se chystalo výrazné drama Coyotes bleskově přenesli hru z obranného do útočného pásma, střelu Matinooku ještě brankář vyrazil, ale na dorážku NICKA COUSINSE už byl krátký. Asistence: Jordan Martinook a Kevin Connauton.
53:57'
Hra je přerušena, kotouč drží domácí brankář. Bude se vhazovat před jeho bránou.
53:22'
Mnoho šancí k vidění není. Jenu z nich měl nyní hostující celek. Sabres se dostali do útočného pásma, a pak Justin Falk rychlou střelou od modré čáry prověřil pozornost domácího brankáře.
52:15'
Ze středního pásma nahodil puk na bránu Oliver Ekman-Larsson. Robin Lehner rychle vyklepal kotouč z rukavice, a tak se hraje dál.
52:11'
Domácí hráči kosmeticky upravují stav zápasu. Jason Demers nahazoval kotouč na branku z hosté ostrého úhlu, před bránou kotouč jemně tečoval ZAC RINALDO. Udělal to tak dokonale, že puk propadl mezi betonem brankáře a tyčkou až za brankovou čáru. Asistence: Jason Demers, Brad Richardson
52:02'
Alex Goligoski to zkoušel tvrdou ránou, ale jeho zakončení bylo zablokované.
51:12'
Sabres právě vstřelili branku!
Domácí tým inkasuje další gól, druhou branku v tomto zápase dává BENOIT POULIOT. Vybojoval kotouč, přebruslil obránce a elegantně poslal kotouč do protipohybu brankáře. Antti Raanta neměl nárok zasáhnout. Asistence: Rasmus Ristolainen.
50:39'
Z bezprostřední blízkosti to zkoušel domácí Derek Stepan. Jeho rána ale postrádala důraz. Následně neuspěl ani Dakota Mermis.
50:12'
A další zakázané uvolnění, to jsme se už dostali do druhé poloviny třetí třetiny. Buffalo vede o tři góly a momentálně má blíže k výhře.
49:55'
Domácí hráči se pokoušeli vymyslet rychlou kombinaci, díky které by se dostali do útočného pásma. Místo toho ale odehráli puk jen na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Raantou.
49:45'
Hra je nyní přerušena, domácí brakář Antti Raanta kryje kotouč. Z dobré pozice vystřelil šikovný Evander Kane.
48:42'
Marco Scandella se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus zablokoval Tobias Rieder.
47:55'
Seth Griffith se z ničeho nic zjevil před brankou Arizony, ale kotouč nedokázal přesněji poslat mezi tři tyče.
47:30'
Mnoho šancí momentálně k vidění není. Hostující celek vede o tři góly, a tak míří za výhrou v tomto duelu.
47:12'
Jordan Martinook dobře vypálil, ale jeho projektil kryje brankář Robin Lehner. Hra je přerušena. Následovat bude komerční přestávka.
46:16'
Domácí celek propadl v útočném pásmu. Do přečíslení se dostal Kane a Eichel. Vyměnili si kotouč, a tak mohl naprosto pohodlně překonat bezmocného brankáře EVANDER KANE. Gól při vlastním oslabení. Asistence: Jack Eichel a Marco Scandella.
45:52'
Na hře Coyotes je patrná možná až příliš velká snaha s výsledkem něco udělat. Místo snadného řešení domácí hledají složité kombinace.
45:13'
Hosté vyhazují kotouč přes všechny čáry, domácí tak musí o své pásmo znovu tvrdě bojovat.
44:53'
Brendan Perlini v přesilovce rychle vypálil, jeho tvrdou ránu zablokoval obránce Marco Scandella.
44:45'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Viktor Antipin – 2 min., podražení).
43:19'
Arizona byla blízko vstřelení kontaktní branky, Zac Rinaldo ale trefil střelou zápěstím brankovou konstrukci.
42:53'
Marco Scandella to vzal na sebe. Jako správný bek vypálil od modré čáry. Jeho ránu zastavil domácí brankář Antti Raanta.
42:15'
Nick Cousins se propracoval do střelecké pozice, jeho rána končí mimo branku, gólman Buffala zasahovat nemusel.
41:40'
Hra je přerušena, vhazovat se bude před brankou Buffala. Domácí fanoušci teprve přicházejí na svá místa z přestávkového občerstvení.
40:21'
Domácí celek se jako první dostal do zakončení v této třetině. Z bezprostřední blízkosti neuspěl Max Domi.
40:01'
Hostující celek ve druhé třetině vstřelil dvě branky, otočil skóre a dostal se do vedení 3:1. Domácí Arizona se pokouší s výsledkem něco udělat. Zatím ale nemůže znovu překonat brankáře Sabres.
40:00'
39:48'
Kevin Connauton ani Clayton Keller nedokázali trefit prostor vymezený třemi tyčemi.
39:41'
Clayton Keller od modré čáry tvrdou ránou minul bránu.
38:56'
Po samostatné akci se k pokusu o zdramatizování zápasu dostal Brendan Perlini, ale neuspěl.
38:46'
Ryan O'Reilly se propracoval do zakončení od modré čáry, ale minul bránu.
38:19'
Antti Raanta kryje kotouč po střele Jaka McCaba.
38:05'
Z mezikruží se k zakončení dostal Benoit Pouliot. Jeho rána ale postrádala přesnost.
37:28'
37:16'
Mnoho vyložených šancí si Buffalo nedokázalo vypracovat. Domácí sehráli tuto pasáž hry výborně.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině. Marco Scandella vypálil od modré čáry, ale minul.
36:27'
Buffalo musí zakládat akci od své brány.
36:10'
Domácí celek v početní nevýhodě hraje dobře, drží hru daleko od své branky.
35:42'
Přesilovou hru hraje hostující celek, ale vůbec se nemůže probojovat do útočného pásma.
35:28'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Kevin Connauton – 2 min., nedovolené bránění).
35:05'
Jordan Nolan vypálil z dobré pozice, jeho ránu bekhendovou stranou hole raději domácí brankář kryje. Následovat bude komerční přestávka.
34:36'
Po klidnější pasáži hry navyšují hosté své vedení. Sam Reinhart poslal do brejku spoluhráče, tím byl SETH GRIFFITH. Mladý hráč Buffala si počkal na první pohyb brankáře,a pak bekhendovým blafákem poslal kotouč za brankovou čáru. Asistence: Sam Reinhart a Jake McCabe.
34:04'
Evander Kane už při hře pět na pět zakončoval pohlednou akci. Jeho pokus kryje domácí brankář.
33:18'
Přesilovku hrají hosté, hned se do šance dostal Rasmus Ristolainen. Ani nadvakrát ale od modré netrefil bránu.
33:07'
32:43'
Sledujeme klidnou pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene.
32:07'
Clayton Keller zakončoval rychlou akci svého týmu střelou na branku. S jeho pokusem si ale snadno poradil brankář Sabres.
31:48'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Christian Dvorak – 2 min., vražení na hrazení).
31:46'
Z pravého kruhu to zkoušel Max Domi. Jeho koncovka ale postrádala přesnost.
31:07'
Přesilovou hru hrají domácí, do zakončení se dostal Christian Fischer. Jeho ránu výborně zastavil Robin Lehner.
31:07'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Matt Tennyson – 2 min., nedovolené bránění).
30:50'
Domácí mají ponechanou výhodu, a tak hrají bez brankáře.
30:48'
Brendan Perlini minul branku od modré čáry.
29:50'
Antti Raanta senzačně zastavil další výbornou akci hostů. Domácího brankáře tentokrát nedokázal překonat Benoit Pouliot.
29:05'
Antti Raanta musel zasahovat po střele soupeře. Do výborné střelecké pozice se dostal Rasmus Ristolainen. Hostující obránce ale nepřekonal brankáře.
28:17'
Domácí hokejisté špatně rozehráli, a tak je z toho zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankou Coyotes.
27:59'
Kevin Connauton se propracoval do zakončení, jeho pokus zablokoval hostující Kyle Okposo. Následuje komerční přestávka.
27:09'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Hostující mužstvo hraje takticky výborně.
26:42'
Derek Stepan to vzal na sebe, jeho střelecký pokus ovšem postrádal přesnost.
25:50'
Domácí se propracovali do útočného pásma, ale nemohou se dostat do střelecké pozice.
24:41'
Marco Scandella se pokoušel navýšit vedení Buffala, jeho tvrdou ránu kryje brankář Coyotes.
24:20'
Hosté se dostávají do vedení, otáčejí tak stav zápasu. Ryan O'Reilly a BENOIT POULIOT se dostali do přečíslení dva na jednoho. Prvně jmenovaný přesně přihrával, a tak měl Pouliot zcela snadnou práci. Poslal kotouč za přesunujícího se brankáře. Asistence: Ryan O'Reilly a Kyle Okposo.
23:54'
P zákroku hostujícího brankáře je hra přerušena. Oba týmy střídají.
23:47'
Matt Tennyson vypálil z mezikruží, jeho pokus zablokoval debutující Dakota Mermis.
23:20'
Hostující celek si vypracoval šanci, Rasmus Ristolainen vypálil od modré čáry, jeho ránu kryje brankář Antti Raanta.
22:54'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
22:12'
Sam Reinhart se propracoval do zakončení, s jeho pokusem si brankář dokázal poradit.
21:53'
Domácí celek hraje aktivněji ve druhé třetině, pokouší se získat vedení zpět na svou stranu.
21:24'
Brendan Perlini jemně tečoval kotouč před brankou, i tak ale dokázal brankář Robin Lehner zasáhnout.
21:15'
Oliver Ekman-Larsson minul branku, a pak vypálil Clayton Keller. Jeho pokus výborně zastavil brankář.
20:23'
Zemgus Girgensons se jako první ve druhé třetině probojoval do zakončení. Jeho rána ale postrádala přesnost.
20:01'
Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají domácí hokejisté.
20:01'
Po první třetině platí nerozhodný stav. Arizona prohrává na střely 10:12, ale je vyrovnáno. První gól zápasu vstřelil Oliver Ekman-Larsson. V poslední vteřině první třetiny vyrovnal pohotovou střelou Kyle Okposo.
20:00'
19:59'
Hosté vyrovnávají v posledních vteřinách první třetiny. Z předbrankového prostoru uspěl pohotovou střelou KYLE OKPOSO. Asistence: Benoit Pouliot a Ryan O'Reilly.
19:36'
Ještě jedno přerušení hry. Hosté si příliš nerozuměli, a tak místo rychlé akce rozehráli jen na icing. Vhazovat se tak bude před brankou Robina Lehnera.
19:30'
Kotouč vypadl z hrací plochy mezi střídačky, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
19:23'
Oliver Ekman-Larsson se střetl za svou brankou se soupeřem. Byl to Zemgus Girgensons.
19:00'
Hlasatel právě oznámil poslední minutu hry v první třetině.
18:42'
Marco Scandella má kotouč za svou brankou, nikam se nežene. V poklidném tempu se dohrává první část hry.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
Max Domi díky přihrávce na první gól zápasu zaznamenal celkem stý bod v NHL.
17:32'
Arizona střídá, Buffalo se pokouší něco vymyslet, ale ve středním pásmu přišlo o puk.
17:25'
Christian Fischer se propracoval do zajímavé střelecké pozice, ale brankáře soupeře překonat nedokázal.
16:41'
Matt Moulson zakončoval rychlou akci Buffala. jeho ránu z mezikruží zablokoval Dakota Mermis.
16:14'
Domácí hráči mají kotouč za svou brankou, nikam se neženou. Pokouší se hrát aktivně od své brány a zejména nechybovat.
15:30'
Domácí celek je aktivnější, střelecky vede 10:8, gólově se dokázal prosadit zatím jen Oliver Ekman-Larsson.
Tento zápas je mimo jiné vysílaný také pro zábavu vojáků sloužících ve službách USA. Utkání sledují ve 175 zemích po celém světě.
14:07'
Hostující Robin Lehner kryje kotouč po střele Jasona Demerse. Komerční přestávka.
13:25'
Domácí se dostávají do vedení. Christian Dvorak celou akci založil. Puk přenechal spoluhráči, tím byl Max Domi. Ten už mohl zakončovat, ale situaci vyšperkoval přihrávkou do druhé vlny, kde byl OLIVER EKMAN-LARSSON. Ten bez nějakého výraznějšího zpracovávání vypálil a překonal brankáře Lehnera. Asistence: Max Domi a Christian Dvorak.
13:04'
Nyní se o puk boduje za domácí brankou. Seth Griffith nedokázal přihrát do lepší pozice, kde měl spoluhráče.
12:31'
6:6, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Více ze hry mají domácí. Další šanci Coyotes vypracoval Max Domi. Jeho zakončení bylo ovšem nepovedené.
11:50'
Zac Rinaldo zablokoval tvrdou střelu soupeře. S bolestivou grimasou odchází střídat.
11:12'
Alex Goligoski rozehrává od své branky. Po bleskovém přechodu středního pásma zakončoval Brad Richardson. Jeho pokus zastavil hostující brankář.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině. Více ze hry mají domácí, byť je zápas střelecky vyrovnaný. Oba brankáři zasahovali pětkrát.
09:49'
Hra je nyní přerušena. Dakota Mermis dnes hraje první zápas v NHL. Má zde svou rodinu.
09:13'
Kotouč vypadl z hrací plochy. Po komerční přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.
08:57'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Arizony.
08:41'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, hraje se spíše o střední pásmo.
07:50'
Více ze hry mají domácí hokejisté, kteří jsou aktivnější a dokáží si vypracovat více šancí.
07:15'
Christian Fischer se z ničeho nic díky rychlé přihrávce spoluhráče dostal do brejku, ale brankáře Robina Lehnera překonat nedokázal.
06:56'
Derek Stepan hledal lépe postaveného spoluhráče. Jeho kolega se ale do zakončení nedostal.
06:30'
Hosté se probojovali do útočného pásma. Rasmus Ristolainen vypálil od modré čáry, Alex Goligoski jeho střelu zápěstím zablokoval.
06:00'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu. Mnoho šancí k vidění momentálně není.
04:28'
Oliver Ekman-Larsson jemně tečoval kotouč před brankou, bude se vhazovat v útočném pásmu Sabres.
04:16'
Max Domi se výborně dostal do šance. Obhodil si brankáře. Zdálo se, že bude zakončovat do prázdné brány, jenže kotouč špičkou brusle zastavil brankář Sabres.
03:53'
Derek Stepan se pokoušel procpat kotouč před branku, ale přes hokejku obránce se mu to nepodařilo.
03:23'
Jack Eichel se propracoval do zakončení, jeho akci zastavil výborným zákrokem domácí brankář.
03:10'
Z bezprostřední blízkosti to zkoušel Clayton Keller. Jeho pokus kryje brankář Robin Lehner.
02:26'
Jason Demers minul branku. Následně pokus Christiana Dvoraka zablokoval Jake McCabe.
02:00'
Úvodní dvě minuty jsou pryč, sledujeme rychlý hokej. Dakota Mermis dnes debutuje v NHL.
01:23'
Od modré čáry to zkoušeli také domácí, Kevin Connauton ovšem nedokázal přesněji trefit bránu.
01:07'
Antti Raanta musel nyní zasahovat. Z pravého kruhu zakončoval Jason Pominville. Jeho střelu i následné dorážky dokázal domácí brankář zastavit.
00:40'
Jako první se do zakončení dostali hosté. Jmenovitě od modré čáry vypálil Evander Kane. Jeho rána ale nebyla přesná.
00:01'
Úvodní buly vyhrávají domácí, zápas začíná.
00:01'

Arizona Coyotes: Raanta (Wedgewood) – Ekman-Larsson, Demers, Goligoski, Mermis, Connauton, L. Schenn – Perlini, Stepan, Keller – Domi, Dvorak, Fischer – Martinook, Crouse, Rieder – Rinaldo, Richardson, Duclair.

Buffalo Sabres: Lehner (Ch. Johnson) – Scandella, Ristolainen, McCabe, Tennyson, Falk, Antipin – E. Kane, Eichel, Pominville – B. Pouliot, R. O'Reilly, Okposo – Girgensons, S. Reinhart, Griffith – Moulson, Jo. Larsson, Nolan.

Rozhodčí: Jackson, Sutherland – Wheler, Rody.
Arizona Coyotes z posledních pěti zápasů vyhrála jen jeden. V prodloužení porazila Philadelphii Flyers 4:3. Tým nestačil na New York Islanders 3:5, New York Rangers 2:5, New Jersey Devils 3:4 a Detroit Red Wings 3:5.
Buffalo Sabres z posledních pěti zápasů vyhrálo jen dva. Poradilo si s Bostonem Bruins 5:4 v prodloužení a Detroitem Red Wings 1:0 v základní hrací době. Tým nestačil na Vancouver Canucks 2:4, Columbus Blue Jackets 1:5 a na San Jose Sharks 2:3.
Nejvíce kanadských bodů má domácí Clayton Keller, hned patnáct. Devět bodů pak získal Max Domi.
Nejproduktivnějším hráčem Buffala je Jason Pominville se třinácti body. Stejně na tom je Evander Kane.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Arizona Coyotes a Buffalo Sabres.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.