NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Arizona : Calgary - 23. února 2018   03:00

Arizona
Arizona
00:57' Stepan (Ekman-Larsson, Demers) • 57:30' Connauton (Cousins, Martinook)
2:5
(1:2, 0:1, 1:2)
Calgary
Calgary
11:02' S. Bennett  (J. Gaudreau, Giordano) • 13:18' J. Gaudreau  (Monahan, S. Bennett) • 28:38' Monahan  (D. Hamilton, J. Gaudreau) • 45:11' Jankowski   • 51:06' Tkachuk  (D. Hamilton, Giordano)

3. Sam Bennett (CGY) 1+1
Hostující celek vyhrává tento duel celkem jednoznačně. Arizona sice vstřelila první branku, ale druhý gól dokázala přidat až v samotném závěru utkání. Hosté většinu času byli lepším týmem, zaslouženě vyhráli. Flames dali domácím lekci z produktivity. Oba týmy dělí jedna jediný střela na branku, ale úspěšnost střelby je zcela odlišná.
59:19'
Jordan Martinook kombinuje v útočném pásmu. Ale do šance se dostal nemůže.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:45'
Jon Gillies musel zasahovat, zakončoval totiž domácí Jason Demers.
58:00'
Arizona se pokouší ještě něco s výsledkem udělat, ale domácí fanoušci i hráči vědí, že na výhru dnes nedosáhnou.
57:30'
Arizona právě vstřelila branku!
Domácí hokejisté kosmeticky upravují výsledek. Autorem střely z předbrankového prostoru je zkušený obránce KEVIN CONNAUTON. Asistence: Nick Cousins a Jordan Martinook.
57:13'
Flames se musí bránit, Nick Cousins ale nedokázal poslat kotouč před branku.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí hokejisté sice vstřelili první branku, ale další gól nepřidali.
56:30'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, jednu z mála měl Michael Frolík. ale jeho rána končí mimo branku.
55:35'
Hostující celek kontroluje hru a snaží se v poklidném tempu duel dohrát.
55:03'
Troy Brouwer vedl útočnou akci svého celku, dostal se do střelecké pozice, ale neprostřelil brankáře soupeře.
54:46'
Richard Pánik se propracoval do střelecké pozice a jeho projektil kryje hostující brankář.
54:18'
Derek Stepan se dostal do brejku do vyložené střelecké pozice, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Jon Gillies výborně zasáhl.
53:13'
Hosté sice hrají přesilovou hru, ale výraznější šanci si zatím vypracovat nedokázali.
53:01'
Domácí hokejisté se nyní dostali do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
52:23'
Další přesilovou hru má k dispozici hostující celek, který se pokouší něco vymyslet v útočné třetině.
52:21'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Max Domi – 2 min., nesportovní chování + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Richard Pánik.
51:06'
Calgary právě vstřelilo branku!
Flames pokračují v dobré hře. Nyní si Hamilton a MATTHEW TKACHUK vyměnili kotouč a druhý jmenovaný dokázal přesně zakončit a překonal tak brankáře. Asistence: Dougie Hamilton a Mark Giordano.
-32:10'
Michael Frolík se propracoval do střelecké pozice, jeho ránu z pravé strany snadno zastavil brankář.
50:16'
Komerční přestávka.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Flames kontrolují hru a míří za výhrou.
49:45'
Derek Stepan vedl útočnou akci domácích. Jeho ránu ze střední vzdálenosti snadno kryje brankář Flames. Buly před jeho brankou.
49:27'
Antti Raanta překazil gólovou radost hostujícímu celku. Matt Stajan se dostal do brejku, ale jeho ránu z první zastavil domácí maskovaný muž.
48:53'
Mikael Backlund se dostal do střelecké pozice, jeho projektil ale snadno kryje domácí brankář.
48:32'
Domi se vrací do hry.
48:02'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Josh Archibald – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Matthew Tkachuk – 2 min., hrubost).
48:00'
Arizona vyhodila přes všechny čáry.
47:40'
Mark Giordano pálil od modré čáry, jeho rána končí vysoko nad brankou.
47:20'
Přesilovku mají k dispozici hostující hokejisté, kteří se usadili v útočném pásmu.
46:32'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Max Domi – 2 min., sekání).
45:57'
Přesilovka domácím skončila, při početní výhodě inkasovali. Coyotes hrají velmi špatně nyní a nemohou se stabilněji dostat do útoku.
45:11'
Hostující celek se prosazuje při vlastním oslabení, a tak potvrzuje svou výhru v tomto zápase. Alex Goligoski prohrál bruslařský souboj se soupeřem. Tím byl MARK JANKOWSKI, který se dostal do šance a poslal kotouč mezi betony brankáře.
44:04'
Calgary vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
43:35'
Početní výhodu mají k dispozici domácí hokejisté. Max Domi se rychle dostal do střelecké pozice, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře.
43:28'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Matt Stajan – 2 min., sekání).
42:50'
Alex Goligoski protečoval kotouč do útočného pásma, následně on i jeho spoluhráči šli střídat.
41:53'
Kevin Connauton rozehrává od své branky, Coyotes se pokouší něco vymyslet po rychlém přechodu na útočnou část hrací plochy.
41:32'
Brad Richardson rozehrává od své branky, sledujeme aktivní hru domácích. Jon Gillies musí být pozorný.
41:08'
Antti Raanta musel zasahovat, Michael Stone pálil od modré čáry.
40:40'
Zápas pokračuje třetí třetinou, střelecky aktivnější jsou sice mírně domácí, ale na skóre to vidět není.
40:01'
Ve druhé třetině pokračoval hostující celek v aktivní hře a dokázal své vedení navýšit. Prosadil se krátce před polovinou zápasu Sean Monahan. Arizona musí zlepšit hru, pokud chce zdramatizovat zápas.
40:00'
39:44'
Už se pravděpodobně nic nestane.
39:07'
Buly v útočném pásmu Flames.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině. Zasahovat musel domácí brankář. Antti Raanta udržel kotouč před brankovou čárou, následně se před jeho brankou strhla menší potyčka.
38:30'
Nick Cousins zblokoval střelecký pokus, který vyslal Sam Bennett.
38:07'
Antti Raanta si dokázal poradit s pokusem, který z kruhu vyslal hostující hráč.
38:00'
Hraje se zejména ve středním pásmu, brankáři mnoho práce aktuálně nemají.
37:20'
Jon Gillies musel zasahovat, dobře vypálil domácí Alex Goligoski. Se střelou obránce si brankář dokázal poradit.
37:04'
Kotouč vypadl z hrací plochy, komerční přestávka.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině a hostující celek kontroluje hru.
36:40'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
35:11'
Frolík se vrací do hry.
34:54'
Alex Goligoski se dostal k puku, ale nedokázal přesněji vypálit.
34:41'
Jeden z hráčů Flames zblokoval střelecký pokus, jehož autorem je Brendan Perlini.
33:56'
Kotouč nyní vypadl z hrací plochy. Vhazovat se bude před brankou Flames. Ti se musí bránit v oslabení.
33:41'
Troy Brouwer vyhazuje přes všechny čáry.
33:20'
Domácí hokejisté mají k dispozici početní výhodu, ale do výraznější šance se zatím nedostali.
33:11'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Michael Frolík – 2 min., hákování).
33:03'
Domácí mají ponechanou výhodu.
32:53'
Jakob Chychrun skvěle vypálil. Jeho tvrdý střela končí ve středu branky, kde byl pozorný Jon Gillies. Komerční přestávka.
32:33'
Derek Stepan byl sice volný před brankou, ale kotouč se k němu nedostal.
32:00'
Osm minut hry zbývá do konce druhé třetiny. Domácí hráči prohrávají o dva góly, pokud chtějí zdramatizovat duel, tak musí zlepšit svou hru.
31:40'
Jon Gillies rozehrává od své branky, následně se ale hosté do útočného pásma nedostali.
31:16'
Hosté mají momentálně více ze hry, hrají aktivněji a domácí hokejisté se musí bránit aktivní hře soupeře.
30:41'
Brett Kulak dostal dobrou přihrávku mezi kruhy. Se zakončením počkal, obkroužil branku, a pak už byl domácí brankář pozorný.
30:07'
Coyotes špatně rozehráli, je z toho jen icing, vhazovat se bude před brankou domácích.
30:01'
Hostující brankář vyjel ze své branky tak, aby mohl podpořit rozehrávku. V akci pokračoval Sean Monahan.
29:20'
Nyní se hraje zejména ve středním pásmu, mnoho šancí k vidění není.
28:56'
Hra je nyní po zásahu domácího brankáře přerušená. Po komerční přestávce se bude vhazovat.
28:38'
Krátce před polovinou zápasu navyšuje hostující celek své vedení. Tentokrát nechala domácí obrana před brankou zcela volného SEANA MONAHANA, který nechal hokejku na ledě a snadno poslal puk do branky.. Asistence: Dougie Hamilton a Johnny Gaudreau.
28:26'
Dougie Hamilton pálil nad branku.
28:10'
Johnny Gaudreau vede další přesilovkovou akci svého celku, jeho projektil byl zblokovaný.
27:48'
Antti Raanta musel zasahovat, jeden z hostujících hráčů výborně tečoval kotouč před brankou a Raanta měl co dělat, aby zasáhl.
27:28'
Početní výhodu nyní hrají hokejisté Flames.
27:27'
27:24'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Max Domi – 2 min., hákování).
26:51'
Antti Raanta musel zasahovat při vlastní přesilovce, hostující Michael Frolík dobře zakončoval.
25:47'
V přesilové hře vedl útočnou akci Christian Dvorak, s jehož pokusem si brankář dokázal snadno poradit.
25:27'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (TJ Brodie – 2 min., hákování).
25:16'
Sean Monahan se propracoval do střelecké pozice, jeho rána končí nad.
24:37'
Hra se nyní bez výraznější šance přelévá ze strany na stranu. Gólmani mnoho práce nemají.
24:00'
Do zajímavé střelecké pozice se propracoval Mark Giordano, jehož pokus od modré čáry kryje brankář Antti Raanta.
23:24'
Christian Fischer vypálil od modré čáry, jeho projektil našel ve výstroji hostující brankář, vhazovat se tak bude před bránou Gilliese.
22:48'
Po Frolíkově střele puk vysokou holí do branky dostal Mikael Backlund. Gól tak platit nemůže.
22:48'
Kontroluje se video, zda nebyl puk do branky poslaný vysokou holí.
22:43'
Michael Frolík vedl útočnou akci.
22:16'
Antti Raanta rozehrává od své branky, jeho spoluhráči ve středním pásmu sice o puk přišli, ale soupeř se do zakončení nedostal.
22:00'
Hraje se zejména ve středním pásmu, mnoho šancí momentálně k vidění není.
21:28'
Od modré čáry vypálil jeden z domácích hráčů, a tak musel brankář Flames zasahovat. Snadná práce pro něj.
21:12'
21:06'
Oliver Ekman-Larsson se propracoval do zakončení a jeho ránu zblokoval Garnett Hathaway.
20:26'
Christian Fischer se propracoval do střelecké pozice, ale nedokázal přesněji vypálit.
20:06'
Zápas pokračuje druhou třetinou a domácí mají možnost přesilové hry.
20:01'
Domácí celek se dokázal prosadit jako první. Pak ale Arizona předvedla laxnější pasáž hry, čehož soupeř dokázal využít a hned dvakrát prostřelil brankáře Raantu. Po dvaceti minutách tak vede Calgary 2:1.
20:00'
19:54'
Už se nic nestane v této třetině.
19:25'
Početní výhodu v závěru třetiny hrají domácí.
19:11'
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Johnny Gaudreau – 2 min., hákování).
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:36'
Christian Fischer se propracoval do zakončení, jeho ránu ze strany kryje Jon Gillies.
18:20'
Mnoho šancí momentálně k vidění není.
17:48'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Flames. Hosté již nějakou dobu hrají v pěti.
17:16'
Jon Gillies si snadno porazil se zakončením, kterým se prezentoval Jordan Martinook.
17:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině.
16:52'
May Domi odchází na střídačku mírně řečeno nespokojený, neboť ani jedna z jeho střel nebyla dostatečně přesná.
16:36'
Max Domi znovu zakončoval akci svého celku střelou, která končí nad.
16:12'
Christian Fischer pálil od modré čáry, ale neuspěl, následně dvakrát minul branku z dobré pozice Max Domi.
15:50'
Antti Raanta má kotouč za svou brankou, Alex Goligoski rozehrává a dostává hru do útočného pásma.
15:33'
Přesilovku hrají domácí hokejisté, ale nemohou se propracovat do výraznější střelecké pozice.
15:12'
15:07'
Max Domi autorem další střely na branku. I tentokrát byl hostující brankář pozorný.
14:29'
Jon Gillies nyní podržel Calgary, do šance se totiž propracoval Josh Archibald, jehož projektil velmi dobře zastavil brankář.
14:00'
Velký šok pro domácí hokejistky, kteří se pořádně po brance na 1:1 nedokázali rozkoukat a už prohrávají.
13:18'
Hostující celek otáčí výboj zápasu a dostává se do vedení. Hodně prostoru před brankou měl nyní JOHNNY GAUDREAU. Ten si položil brankáře a zakončoval do odkrytého prostoru. Obrana Coyotes nezapracovala vůbec dobře. Asistence: Sean Monahan a Sam Bennett.
12:50'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Zac Rinaldo – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Calgary Flames (Micheal Ferland – 5 min., bitka).
12:15'
Po vyrovnávající brance se hra Flames zlepšila, mírnou převahu nyní mají hosté, a tak se domácí hokejisté musí bránit.
11:02'
Hostující celek dokázal nyní vyrovnat. Střelu na branku vyslal Johnny Gaudreau, jehož pokus v předbrankovém prostoru usměrnil za branku SAM BENNETT. Do dráhy puku nastavil hokejku a překonal brankáře. Asistence: Johnny Gaudreau a Mark Giordano.
10:40'
Po krátké přestávce pokračuje první třetina dál. Vhazovat se bude před brankou Arizony.
10:40'
Matt Stajan zůstává ležet na hrací ploše, míří k němu lékař. Komerční přestávka.
10:04'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Flames. Hostující celek si mnoho šancí vypracovat zatím nedokázal.
09:37'
Oliver Ekman-Larsson nebezpečně vypálil a hostující brankář tak tak dokázal kotouč vyrazit před sebe.
09:05'
Jon Gillies pomáhá s rozehrávkou svého týmu, vyjel z branky a přihrál obránci, který tak mohl rychle dostat puk do bezpečí.
08:30'
Michael Stone zakončoval z mezikruží, jeho projektil končí nad brankou. Gólman zasahovat nemusel.
08:12'
Garnett Hathaway odchází na střídačku a je nespokojený. Svou šanci neproměnil.
07:46'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek nechce chybovat.
07:29'
Antti Raanta vyrazil střelu Garnetta Hathawaye před sebe a o zbytek se postarali jeho obránci.
06:32'
Jon Gillies si dokázal snadno poradil s dalším domácím nahozením od modré čáry, zkoušel to Zac Rinaldo.
06:05'
Nyní je hra přerušena pro zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Arizony. TJ Brodie se dostal rychle po buly do zakončení, ale jeho rána byla zblokovaná.
05:54'
05:06'
Antti Raanta kryje střelu, kterou vyslal soupeř od modré čáry, mnoho práce brankář neměl.
04:55'
Sean Monahan protečoval kotouč do útočného pásma, hosté pokračují v útočné hře.
04:26'
Jon Gillies kryje střelu, kterou z kruhu vyslal při vlastním oslabení Jordan Martinook. Následně se domácí dostali ještě k dorážce, která byla nepřesná.
03:54'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Derek Stepan – 2 min., hákování).
03:37'
Brendan Perlini hraje hodně aktivně, napadá rozehrávku soupeře. Flames rozehrávají od své branky pod tlakem.
03:10'
Travis Hamonic kombinoval se svými spoluhráči v útoku, do zakončení se ale propracovat nedokázal.
02:41'
Domácí hráči jsou střelecky aktivnější, na branku Flames vyslali dva střelecké pokusy.
02:05'
Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí zatím nenabízí. Z první výraznější příležitosti se domácí celek prosadil.
01:39'
Christian Dvorak se dostal do postavení mimo hru, píská se ofsajd. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:57'
Hned v první minutě hry se domácí celek dostává do vedení. Od modré čáry vypálil Oliver Ekman-Larsson, jehož projektil před brankou zblokoval DEREK STEPAN, který tak mohl zakončovat do odkryté branky. Gólman reagoval na první střelu. Asistence: Oliver Ekman-Larsson a Jason Demers.
00:32'
Máme tu první střelu na branku, zasahovat musel domácí Antti Raanta. Z dobré pozice vypálil Matt Stajan a jeho pokus kryje brankář Arizony.
00:11'
Johnny Gaudreau odchází z ledu za pomoci lékaře a míří do kabiny. Věřme, že bude v pořádku.
00:01'

Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Ekman-Larsson, Demers, Chychrun, Hjalmarsson, Connauton, Goligoski – Perlini, Stepan, Keller – Rinaldo, Domi, Pánik – Archibald, Dvorak, Fischer – Martinook, Richardson, Cousins.

Calgary Flames: Gillies (Rittich) – Giordano, D. Hamilton, Brodie, Hamonic, Kulak, Stone – J. Gaudreau, Monahan, Ferland – Tkachuk, Backlund, Frolík – S. Bennett, Jankowski, Brouwer – Lomberg, Stajan, Hathaway..
Arizona Coyotes odehrála 59 zápasů s bilancí 9-8-10-32. V tabulce Západní konference je na posledním místě. Z posledních pěti zápasů vyhrála hned čtyři. Jen jednou odešla jako poražená.
Calgary Flames odehrálo 61 zápasů s bilancí 21-9-9-22. V tabulce Západní konference je na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný a čtyři prohrálo.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí nastoupí  Arizona Coyotes a Calgary Flames.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.