David Pastrňák (BOS) 0+0, -2, 2 střely na branku, ice time 21:07
Zdeno Chára (BOS) 0+0, 0, 1 střela na branku, 2 trestné minuty, ice time 20:45
Přesilovky 0/2 – 0/2
Hity 34:35
64:59'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Tak tohle je neuvěřitelné! Do konce prodloužení zbývalo 0,9 vteřiny a vhazovalo se po levici Raska. Hosté odvolali brankáře, protože za vteřinu se celé hřiště přestřelit nedá a tahle loterie jim neskutečně vyšla! Anže Kopitar vyhrál vhazování přesně do míst, kde stál TYLER TOFFOLI, který střelou z první překonal Raska a rozhoduje tak dnešní utkání! Neuvěřitelné ukončení dnešního utkání! Asistence: Anže Kopitar.
64:50'
Brad Marchand jel sám na brankáře, ale Kopitar mu natolik znepříjemnil život, že Marchand nedokázal zakončit a zajel až za branku!
64:14'
Patrice Bergeron a jeho pokus z kruhu skončil na betonu Quicka!
64:00'
Poslední minuta prodloužení!
63:42'
Anders Bjork vypíchl kotouč na modré čáře Doughtymu a hnal se sám na Quicka, který předvedl další skvělý zákrok!
63:10'
Tyler Toffoli jel sám na Raska, ale ten ho opět vychytal!
63:00'
David Pastrňák má kotouč a krouží s ním v útočném pásmu.
62:10'
Charlie McAvoy byl v obrovské šanci, ale Quick vytáhl fantastický zákrok!
61:40'
Alex Iafallo se probíjel do další šance, ale ani tentokrát nepřekonal Raska.
61:20'
Adrian Kempe se pokoušel projet mezi třemi obránci, ale jeho snahu zastavil ofsajd.
60:52'
David Pastrňák byl tvrdě sestřelen v útočném pásmu a ztratil tak kotouč.
60:30'
Alex Iafallo se natlačil před Raska, ale ten zůstal u tyče a vychytal tak útočníka Králů!
60:13'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Patrice Bergeron – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
60:01'
Je tu konec třetí třetiny! Dnešní utkání se nerozhodne v základní hrací době a tak uvidíme prodloužení tři na tři! V dnešním utkání jsme viděli pouze dvě branky, které padli hned v úvodu. Nejprve se prosadil Brad Marchand, který dostal dobrou nahrávku před branku a stačilo mu pouze usměrnit kotouč do branky a hosté se o chvíli později postarali o vyrovnání, když špatnou rozehrávku domácích potrestal Tyler Toffoli. Oba týmy tedy berou bod, ale kdo získá ten rozhodující? To se dozvíme za malou chvíli!
60:00'
59:43'
Zakázané uvolnění LA!
59:27'
David Backes prověřil pozornost Quicka a poté se pokusil MccAvoy získat pásmo a to se mu povedlo, protože Quick po jeho nahození přerušil hru.
59:05'
LA má obrovský tlak v poslední minutě zápasu!
58:36'
Alex Iafallo střílel dvakrát z velmi nebezpečné pozice z levého kruhu, ale ani jednu netrefil branku!
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:45'
LA drží kotouč a zakládá pomalu další útočnou akci.
57:20'
Derek Forbort nastřelil prvního hráče a do předu se hned hnal Pastrňák, ale jeho snahu zastavil ofsajd.
56:40'
Brooks Laich se dostával do dobré střelecké pozice, ale na poslední chvíli mu vystavil stopku Charlie McAvoy.
56:12'
Tyler Toffoli se z ničeho nic dostal do souboje jeden na jednoho a jeho střela bekhendem skončila jen těsně vedle! Poté následovala drobná výměna názorů u mantinelu mezi domácími obránci a Toffolim a jeho spoluhráčem.
55:40'
Kenny Agostino poslal kotouč za branku hostů a Bruins se usadili v útočném pásmu.
55:00'
Oba týmy hrají dobře z obrany a nechtějí už příliš riskovat.
54:51'
Riley Nash vypálil na Quicka z levého kruhu,ale brankář Králů střelu viděl a v pohodě ji ukryl do své lapačky.
54:10'
Drew Doughty skočil rybičku, aby mohl zakončovat, ale na kotouč stejně nedosáhl.
53:40'
Boston drží puk za vlastní brankou a oba týmy tak střídají.
53:10'
Torey Krug nastřelil nepříjemně jednoho z hostujících hráčů.
53:00'
Miller vystřelil přízemní střelu na Quicka a ten s ní neměl žádný problém.
52:39'
Dustin Brown pálil z pravého kruhu a Rask vytáhl další skvělý zákrok lapačkou!
51:40'
Zápas se nám pomalu blíží ke svému konci a stav je stále nerozhodný! podaří se některému z týmů ještě skórovat a urvat tak vítězství v základní hrací době?
51:02'
Trevor Lewis mohl zakončovat do prázdné branky, ale bohužel pro něj si nevšiml kotouče, který mu propadl pod nohy! Tohle byla obrovská příležitost!
50:53'
Tyler Toffoli dostal nahrávku mezi kruhy a vypálil z první! Rask mu však skvěle dokázal zúžit úhel a jeho střelu pokryl svým pravým betonem! Dobrá šance Králů!
50:20'
Adrian Kempe se pokusil ohrozit branku Bruins, ale jeho střelu zablokoval Carlo.
49:45'
Brandon Carlo jen těsně minul levou tyčku hostující branky!
49:10'
Derek Forbort ještě udržel pásmo pro LA a po chvilce se dostal znovu k puku a od modré čáry prověřil Raska, který jeho pokus ukryl ve své lapačce.
48:50'
Hra se odehrává především ve středním pásmu a tak nejsou k vidění žádné velké šance.
48:02'
Kurtis MacDermid nahazoval na branku Raska a těsně před ním kotouč tečoval jeden z domácích beků a pořádně tak zavařil svému brankáři!
47:30'
Bergeron nahodil do pásma a celá jeho formace odjíždí střídat.
46:59'
Paul Postma pálil z levého kruhu a Quick jeho střelu chytil do lapačky. Tohle byla vcelku povedená přesilová hra domácího celku!
46:58'
46:40'
Domácí se drží v pásmu, ale chybí jim střelba na branku.
45:33'
Pastrňák nahrával před branku, ale jeho nahrávku zachytila hostující obrana a vyhodila kotouč z pásma.
45:07'
Torey Krug střílel od modré, ale jeho střela nedošla ani ke Quickovi.
44:58'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Brooks Laich – 2 min., hákování).
44:31'
44:07'
Tim Schaller dokázal vyhodit!
43:50'
LA je zpět v pásmu a kombinuje.
43:24'
Michael Cammalleri střílel z mezikruží, ale minul Raskovu branku!
43:03'
Domácím se nepovedlo vyhodit a LA se tak stále drží v pásmu.
42:31'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Paul Postma – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
41:37'
David Pastrňák dojel puk, který mířil na zakázané uvolnění a Quick se vydal proti němu. Pastrňák tak zpoza branky prohodil Quicka a chybělo málo, aby se puk dostal do branky!
41:20'
Hosté se drží v útočném pásmu a kombinují.
40:56'
Patrice Bergeron nahodil na Quicka od vlastní modré čáry a ten v poklidu kotouč vyrazil.
40:20'
Domácí fanoušci jsou od začátku třetí třetiny hodně slyšet a ženou své borce za vítězstvím!
40:01'
Druhá třetina je minulostí a žádnou branku nenabídla! Hosté byli ve druhé třetině lepším týmem, ale nepodařilo se jim překonat Raska! největší šanci ve druhé třetině měl Backes, který byl sám před Quickem, ale nedokázal ho překonat. Na druhé straně měl dobrou příležitost Andy Andreoff, ale ten také ztroskotal na brankáři. Dnešnímu utkání jednoznačně kralují Rask a Quick!
40:00'
39:45'
Tim Schaller nahodil do pásma a s největší pravděpodobností je to vše, co jsme viděli ve druhé třetině.
39:12'
Trevor Lewis se z kruhu prezentoval pěknou střelou, kterou mu Rask chytil vyrážečkou.
38:45'
Quick si povyjel z branky a odpálil kotouč ze třetiny.
38:33'
Anže Kopitar prověřil pozornost Raska, který jeho střelu bez problému chytil.
37:51'
Domácí zvýšili aktivitu a dobře napadají. Králové s tím mají velké problémy a snadno odevzdávají kotouče.
37:31'
Sean Kuraly najížděl z pravé strany a pokusil se vystřelit, ale jeho střelu zablokoval Muzzin!
37:04'
David Pastrňák našel před brankou osamoceného Davida Backese, který se pokusil nadvakrát překonat Quicka, ale to se mu nepovedlo! Teď Quick LA podržel!
36:30'
Tuukka Rask pomohl s rozehrávkou domácí obraně a Boston se tak mohl rychleji dostat do útočného pásma.
36:10'
Králové jsou v útočném pásmu a Rask musel řešit dvě dorážky Kopitara!
35:20'
Brad Marchand zavezl kotouč do pásma, ale Drew Doughty ho hodně rychle odzbrojil a vyvezl kotouč až na modrou čáru, odkud vypálil na Raska.
34:45'
Paul Postma střílel od modré čáry hodně nepřesně. Následně Kings vyhodili na zakázané uvolnění.
34:27'
Hosté vyhodili puk o plexisklo ven ze hřiště a tak se hra přerušuje. Následuje komerční přestávka.
34:00'
Tanner Pearson střílel z mezikruží a jen těsně minul domácí branku.
33:55'
Střela Christiana Folina skončila až v ochranné síti.
33:30'
Anders Bjork se snažil zavést puk do útočného pásma, ale jeho snaha ztroskotala na modré čáře Los Angeles.
32:55'
Michael Amadio nahodil na Raska a ten jeho nahození vyrazil vyrážečkou do rohu. Vzápětí se sám před brankou zjevil Andy Andreoff, kterého skvěle vychytal Rask!
32:20'
Domácí hráči kombinovali nějakých 30 vteřin v útočném pásmu, ale k žádné střele se nedostali.
31:30'
Jake Muzzin nepropálil blok bránících hráčů a vyhnal tak své spoluhráče z útočného pásma.
31:11'
David Backes přejel do útočného pásma dříve než kotouč a píská se další ofsajd domácích.
31:01'
Tyler Toffoli vystřelil z poloviny hřiště a prověřil pozornost Raska.
30:47'
Domácí se dostali do ofsajdu a bude se tak vhazovat ve středním pásmu.
30:20'
Hosté stále drží kotouč, ale nemohou se dostat do útočného pásma.
29:34'
Charlie McAvoy nenašel žádného ze svých spoluhráčů a tak jeho přihrávka skončila až na zakázaném uvolnění.
29:03'
Hosté jsou nyní aktivnější a často se nachází před brankou Raska.
28:30'
Jake Muzzin střílel z kruhu, ale Rask jeho střelu viděl a vyrazil jí mimo tři tyče.
28:25'
nečekaný odraz kotouč o zadní mantinel trochu zatopil Raskovi, ale ten nakonec tuhle situaci vyřešil.
28:15'
Kurtis MacDermid trefil nepříjemně Davida Pastrňáka, který se chvilku držel za hlavu, ale nakonec vypadá v pořádku.
27:45'
Hosté kombinovali ve středním pásmu, ale nakonec se nedostali přes obranný val domácích a pouze odevzdali kotouč domácím hráčům.
26:50'
Další postup Kings zastavuje ofsajd.
26:20'
Trevor Lewis nahodil na Raska a ten je pozorný a jeho nahození vyrazil do rohu.
26:05'
Kings se podařilo vyhodit a celá pětka jde střídat.
25:50'
Marchandova formace opět uzamkla soupeře a LA se osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění!
25:12'
David Pastrňák zavezl kotouč do útočného pásma a jde střídat.
25:03'
Jake Muzzin střílel od modré, ale trefil prvního bránícího hráče.
24:40'
24:15'
Nakonec se domácí dostali do útočného pásma, ale do větší příležitosti se nedostali.
23:30'
Chvilková pasáž hry ve středním pásmu. Ani jeden z týmů se nemůže usadit v útočném pásmu.
23:00'
Drew Doughty s krásně dostal z obranného pásma vyslal dopředu Browna, ale jeho pokus přizvedl Marchand do ochranné sítě.
22:27'
Paul Postma střílel z první od modré čáry a Quick měl zakrytý výhled, ale i tak dokázal tento pokus chytit do lapačky.
22:12'
Alec Martinez vyhodil puk z pásma vysokým obloukem a Boston bude muset založit další akci od své branky.
22:00'
Quick si připsal další zákrok po střele Tima Schallera.
21:45'
Nyní se už zakázané uvolnění píská! Boston se tak nastěhuje do útočného pásma.
21:17'
Hosté vyhodili přes všechny čáry, ale puk mířil na Raska, takže se nemohlo pískat zakázané uvolnění.
20:30'
Dustin Brown zavezl kotouč do útočného pásma a hosté tak mohou kombinovat.
20:01'
První třetina dnešního utkání je minulostí! K vidění byl velmi pohledný hokej a dvě branky! Domácí hráči se po pěkné kombinaci dostali do vedení 1:0 a to když se prosadil Brad Marchand. O čtyři minuty později se však hostům povedlo vyrovnat. Po velké chybě domácí obrany se prosadil Tyler Toffoli a srovnal tak stav utkání na 1:1. Bruins jsou o něco lepším celkem a hosty dost podržel brankář Quick.
20:00'
19:40'
Domácím se povedlo vyhodit jen za cenu zakázaného uvolnění.
19:22'
Boston se ubránil, ale ve středu hřiště dostal tvrdý hit nebo byl spíše naražen na hrazení Riley Nash a vznikla tak menší šarvátka. Chára si žádá vyloučení Kempeho, ale rozhodčí jsou v klidu.
19:00'
Poslední minuta první třetiny. LA je v útočném pásmu.
18:40'
Frank Vatrano napřáhl až ke stropu a jeho dělovku z kruhu chytil Quick do lapačky.
18:12'
Anders Bjork si najel do střelecké pozice z levé strany a mířil na bližší tyč, ale bohužel pro domácí vůbec netrefil branku.
17:42'
David Pastrňák pálil od modré čáry, ale jeho střelu zablokoval jeden z obránců LA.
17:13'
Domácí první formace se usadila v pásmu a pokouší se najít recept na hostující obranu.
16:48'
Postup Králů zastavuje ofsajd.
16:41'
Boston se dostal do útočného pásma, ale brzy přišel o kotouč. I tak se bude vhazovat u Quicka, protože se Králové nedohodli a jejich rozehra skončila na zakázaném uvolnění.
16:10'
Nyní se už hosté dostali do pásma, ale příliš dlouho v něm nevydrželi. Domácí mají kotouč a mohou založit další útok.
15:46'
Jake Muzzin se pokusil nahodit kotouč do útočného pásma, ale jeho pokus skončil na střídačce domácího týmu.
15:39'
Tuukka Rask se opravdu nenudí a nyní musel řešit střelu Toffoliho.
15:15'
Hosté drží kotouč a pokoušejí se přejít střední pásmo, kde má Boston dobře zformovanou obranu.
14:47'
14:20'
Domácí se usadili v útočném pásmu a kombinují.
14:07'
I hosté se dostali ve vlastním oslabení do slibné pozice, ale Rask vše dokázal vyřešit. Boston bude mít ještě 45 sekund přesilovou hru.
13:24'
13:18'
Patrice Bergeron vypálil z vrcholku kruhu a Quick měl co dělat, aby jeho střelu vyrazil!
12:47'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jake Muzzin – 2 min., držení protihráče).
12:47'
Brad Marchand se ve vlastním oslabení dostal do samostatného úniku, který musel nedovoleným zákrokem hasit hostující obránce a počet hráčů na ledě se tedy srovná!
12:12'
Domácí se osvobozují
11:40'
Anže Kopitar dlouho míchal s kotoučem na kruhu a jeho střela nakonec letěla těsně vedle levé tyče.
11:24'
Vyloučení v týmu Boston Bruins (Zdeno Chára – 2 min., sekání).
11:15'
Anže Kopitar nahodil do pásma a vypadalo to, že se bude pískat zakázané uvolnění, ale Dustin Brown stihl dojet kotouč dřív než Chára, který následně Browna seknul a bude vyloučen!
10:58'
Hosté se dostali do útočného pásma a po pár přihrávkách jeden z jejich útočníků prověřil z pravého kruhu Raska, který tentokrát kotouč podržel. Následuje komerční přestávka.
10:30'
Domácí hráči i přes inkasovanou branku hrají lépe než jejich soupeř, ale Bruins si zatím nedokáží vytvořit velké brankové příležitosti.
09:01'
Z ničeho nic máme vyrovnáno! Adrian Kempe dobře napadal a z toho vyplynulo chybné vyhození domácího obránce, který přesně našel TYLERA TOFFOLIHO, který si vzal kotouč, dojel před Raska a bez větších problémů ho překonal. Bez asistence.
08:43'
Bruins se podařilo vyhodit a Králové tak musí založit další útok až od branky Quicka.
08:13'
Anže Kopitar se dostal do útočného pásma a kombinuje se svými spoluhráči.
07:40'
Domácí hráči jsou stále velmi aktivní a drží se v pásmu Los Angeles.
05:27'
Bruins právě vstřelili branku!
Máme tu první branku dnešního utkání! Marchandova formace uzamkla LA v jejich pásmu a po dlouhé kombinaci se dostal McAvoy na kruh, odkud poslal krásnou nahrávku před branku, kde si sjížděl BRAD MARCHAND a ten na dlouhou hokejku uklidil kotouč do sítě! Asistence: Charlie McAvoy a Anders Bjork.
04:51'
Domácí hráči drží kotouč a zakládají v poklidu další útočnou akci.
04:20'
Bruins se dostali do pásma a celá jejich snaha vyvrcholila střelou Kennyho Agostina, kterou musel Quick likvidovat lapačkou.
03:45'
Tyler Toffoli zavezl kotouč do útočného pásma a pokouší se něco vymyslet.
03:17'
Další akci domácího celku zastavil ofsajd.
03:03'
Další střela Marchanda z kruhu skončila hodně vedle.
02:58'
Brad Marchand se dostal do úniku po levém křídle a z kruhu vypálil velmi tvrdou střelu, kterou brankář hostů v pohodě zlikvidoval.
02:30'
Kevan Miller vyvezl kotouč z obranného pásma a z poloviny hřiště prověřil pozornost Quicka.
02:02'
Tyler Toffoli nahodil do útočného pásma a puk se odrazil od jednoho z bránících hráčů mimo hřiště. LA tak jednoduše získalo útočné pásmo.
01:25'
Poprvé v utkání se dostali do pásma také hosté, kteří kombinují u mantinelu.
01:00'
Jonathan Quick předvedl první zásah v utkání a vhazovat se bude po jeho pravici.
00:45'
LA se osvobozuje a Boston zakládá další útočnou akci zpoza své branky.
00:20'
Domácí získali kotouč a zavezli ho do útočného pásma, kde nyní kombinují.
00:05'
Úvodní vhazování dnešního utkání vyhráli hosté!
00:01'

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Postma, Carlo, Chára, Krug, McAvoy, K. Miller (C) – Bjork (A), Agostino (A), Riley Nash – Bergeron, Backes, Heinen – Kuraly, Schaller, Marchand – Vatrano, DeBrusk, Pastrňák.

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Folin, Muzzin, Doughty (A), Forbort, Martinez (C), MacDermid – Kempe, Kopitar, Cammalleri – Andreoff, Iafallo (A), Lewis – D. Brown, Laich, Dowd – Amadio, Pearson, Toffoli.

Rozhodčí: Kevin Pollock, Steve Kozar – Derek Nansen, Mark Shewchyk.
Vzájemné zápasy 2016/2017

Los Angeles Kings – Boston Bruins 1:4
Boston Bruins – Los Angeles Kings 1:0
Los Angeles Kings – Boston Bruins 2:1
Boston Bruins – Los Angeles Kings 2:9
Los Angeles Kings

Celek z Kalifornie je na tom mnohem lépe a se sedmnácti body společně s Blues kraluje Západní konferenci. Chuť porážky poznal pouze na ledě Toronta a v prodloužení s Calgary, kde se mimo jiné prosadil i Michael Frolík. V posledním utkání hráči Kings nedali žádnou šanci Montrealu, kterému nadělili hned čtyři branky a zaslouženě si tak odvezli dva body. Roli nejlepšího střelce zatím plní Slovinec Andrei Kopitar, který v deseti zápasech nastřílel celkem sedm branek.
Boston Bruins

Bruins se zatím stále hledají. Po osmi odehraných zápasech mají devět bodů a bilanci branek 26:27. V posledních dvou domácích zápasech si hráči Bruins poradili s Vancouverem a také se San Jose, kde se dvakrát prosadil dvaadvacetiletý Danton Heinen.