NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Detroit : Buffalo - 23. února 2018   01:30

Detroit
Detroit
23:42' Ericsson  • 58:35' Abdelkader (Nielsen, Zetterberg)
2:3
(0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)
Buffalo
Buffalo
03:39' Ristolainen  (Beaulieu, Jo. Larsson) • 33:09' E. Kane  (S. Reinhart, Ristolainen) • 64:59' Scandella  (Jo. Larsson)
Detroit
Howard (Coreau) – Daley, Ericsson, Ouellet, Kronwall, Jensen, DeKeyser – Mantha, Zetterberg, Nyquist – Athanasiou, D. Larkin, Tatar – Helm, Nielsen, Abdelkader – Booth, Glendening, Bertuzzi.
Hanson, Hebert – Nowak, Cherrey
Little Caesars Arena, Detroit
19,515 diváků
Buffalo
Lehner (Ch. Johnson) – Ristolainen, Beaulieu, C. Nelson, Scandella, Antipin, Gorges – S. Reinhart, R. O'Reilly, E. Kane – Okposo, Rodrigues, Girgensons – Pominville, Jo. Larsson, S. Wilson – Baptiste, Josefson, B. Pouliot.

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů.
Československá stopa
Tomáš Tatar (Detroit) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:04
Tři hvězdy utkání
1. Marco Scandella (Buffalo) – 1 + 0
2. Justin Abdelkader (Detroit) – 1 + 0
3. Rasmus Ristolainen (Buffalo) – 1 + 1
Prodloužení přineslo strhující hokej, kde šance střídala šanci. Oba brankáři byli dnes perfektní a rozhodující gól se podařilo hostům vstřelit až 3 desetiny sekundy před koncem prodloužení. Marco Scandella svou ranou rozhodl o bonusovém bodu pro Sabres. Detroit tak natahuje šňůru porážek na 3 zápasy.
Střely po prodloužení: Domácí – 37, Hosté – 30.
64:59'
Sabres právě vstřelili branku!
Neuvěřitelné zakončení prodloužení, Sabres se podařilo skórovat tři desetiny před finální sirénou! Johan Larsson udržel kotouč ve třetině, natlačil se před branku a zpětnou nahrávkou vyzval ke skórování MARCA SCANDELLU, který pěknou ranou zápěstím na první tyč překonal Howarda! Asisntece: Johan Larsson.
63:59'
Detroit ve třetině Sabres, ale zatím to nevedlo ani ke střele.
63:16'
Nejprve Lehner vychytal přečíslení 2 na 1 a na druhé straně se zaskvěl Howard proti přečíslení 3 na 1!
62:50'
Sabres se poprvé od začátku prodloužení dostali k souvislejšímu držení kotouče.
62:20'
Domácí jsou stále aktivnější a nepůjčují puk Sabres.
61:20'
Tomáš Tatar se dostal samostatnému úniku, vymíchal Lehnera, ale v rozhodujícím okamžiku se mu nepodařilo trefit puk!
60:58'
Detroit kombinuje ve třetině s pukem.
60:20'
Ryan O'Reilly dobře zapracoval a sebral kotouč protihráči, ale jeho následná střela byla nepřesná.
60:01'
Úvodní buly pro Detroit.
60:01'
A je tu konec třetí části! V této třetině jsme viděli jeden gól a to když se dokázal minutu před koncem prosadit Justin Abdelkader, který poslal zápas do prodloužení. Sabres se tak nevyplatila pasivní hra a uvidíme jestli Detroit završí obrat ve skóre nebo ne.
Střely po 3. třetině: Domácí – 34. Hosté – 26.
60:00'
59:20'
Útok hostů zastavuje další offside a hra pomalu spěje do prodloužení.
58:35'
Detroit právě vstřelil branku!
A Detroitu se nakonec daří srovnat! Puk po buly propadl před volného Franse Nielsena, který se ocitl sám před Lehnerem, hostujícího brankáře propálil, ale puk se zastavil v brankovišti, kam dojel JUSTIN ABDELKADER, který poslal puk do odkryté klece! Asistence: Frans Nielsen, Henrik Zetterberg.
58:30'
Andreas Athanasiou vypálil od mantinelu, Lehner jeho pokus podržel a dovolil spoluhráčům vystřídat.
57:52'
Detroit to zkouší se 6ti hráči!
57:20'
Henrik Zetterberg nezpracoval kotouč a ten proklouzal za modrou, Sabres se tak osvobodili.
57:04'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Johan Larsson – 2 min., podražení).
56:50'
Tyler Bertuzzi promáchl kotouč v dobré příležitosti.
56:05'
Detroit se usadil ve třetině a přidává na tempu!
55:20'
Henrik Zetterberg hledal křižnou nahrávkou rozjetého spoluhráče,ale jeho úmysl vystihl Casey Nelson, který založil protiútok.
54:05'
Sabres dobře brání a hlavně skvěle blokují střely, Detroit to má hodně těžké,
53:50'
Slibně vypadající útok Sabres zastavuje rozhodčí pro offside a následuje komerční přestávka.
53:11'
Povedená akce Detroitu, když po křižné přihrávce střílel Justin Abdelkader, bohužel pro domácí byl Jacob Josefson na správném místě a zablokoval jeho pokus.
52:20'
Sabres se po delší době dostali do třetiny Detroitu, celu akci zakončil Marco Scandella, s jeho pokusem neměl Howard problémy.
51:40'
Anthony Mantha měl výbornou střeleckou pozici, ale jeho pokus obětavým skokem zablokoval Rasmus Ristolainen.
51:10'
Detroit je v posledních chvílích aktivnější a Sabres pouze odpalují kotouče.
50:20'
Jason Pominville předvedl perfektní návrat, když zablokoval střelu Helma.
49:24'
Kotouč po zblokované střele poskakoval v brankovišti, ale tam se nejlépe zorientoval Nelson, který duchapřítomně odpálil kotouč.
48:10'
Detroit se usadil ve třetině Sabres, ale k větší šanci to nevedlo.
47:05'
Detroit vysunul napadání, ale Sabres to zatím nedělá větší problémy.
46:31'
Tatarovi se nepodařila klička a přišel o puk. Velká škoda pro domácí tým.
45:30'
Xavier Ouellet si počkal na Zemguse Girgensonse a uštědřil mu pořádný hit!
44:50'
Kyle Okposo si pěkně obhodil protihráče, ale než se rozhodl vystřelit sebral mu kotouč Tatar, který se dobře vrátil.
44:16'
Sam Reinhart rychle zakončoval kolem první tyče, Howard vytáhl parádní zákrok!
43:40'
Detroitu se podařilo znovu vyhodit kotouč.
43:25'
Kane vypálil od mantinelu, ale jeho pokus minul branku.
42:40'
Andreas Athanasiou dostal kotouč ze třetiny a ušetřil čas.
42:29'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Dylan Larkin – 2 min., podražení).
42:10'
Sabres si vykoledovali přesilovou hru, nyní mají výhodu a hrají se 6ti hráči.
41:10'
Danny DeKeyser trefil blokujícího hráče a kotouč doklouzal za modrou čáru, Detroit musí začít znovu.
40:30'
Kane zavezl kotouč do třetiny, ale kličkou nepřešel přes protihráče a ztratil kotouč.
40:01'
Úvodní buly pro Sabres.
40:01'
Máme za sebou i druhou třetinu. V této třetině se nejprve prosadili domácí, když Ericsson dokázal povedenou střelou vyrovnat. O 10 minut později vstřelil šťastný gól Kane a Sabres se dostali znovu do vedení. Ve druhém dějství měly oba týmy výhodu přesilových her, ale zatím se je nepodařilo využít.
Střely po druhé třetině: Domácí – 26, Hosté – 24.
Třetí třetina začne přibližně v 3:36.
40:00'
39:36'
Kane hledal zadovkou před brankou postaveného spoluhráče, ale jeho úmysl přečetl Jonathan Ericsson a sebral kotouč.
39:05'
Sabres se dostali do přečíslení 3 na 1, ale střela Larssona minula branku!
38:30'
Henrik Zetterberg vypálil od modré, následně se puk dostal k Tatarovi, který střelou z jedničky trefuje tyč!
37:40'
Ryan O'Reilly se dostal ke kotouči a odpálil ho na druhý konec hřiště.
37:30'
Andreas Athanasiou vypálil od modré, ale trefil pouze prvního bránícího hráče.
37:06'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Nicholas Baptiste – 2 min., hákování).
36:59'
Trevor Daley využil špatné komunikace mezi obránci a a ocitl se sám před Lehnerem ,ale jeho pokus netrefil branku!
36:10'
Darren Helm se dostal ke střele z dobré vzdálenosti, ale zmatku před brankou nevyužil a netrefil branku.
35:20'
Tatar tečoval nahrávku Larkina těsně mimo branku!
34:40'
Luke Glendening se tlačil s pukem do branky, ale Lehner mu ho dobře vypíchl.
34:20'
Johan Larsson vypálil od mantinelu, jeho pokus Howard zneškodnil.
33:53'
Sabres jsou po vstřeleném gólu při chuti a už jsou zase v pásmu Detroitu.
33:09'
Rozhodčí potvrdili svůj verdikt, gól platí.
33:09'
Detroit nechává gól přezkoumávat na videu.
33:09'
Sabres využívají přesilovou hru a berou si zpět vedení! EVANDER KANE si vzal kotouč ve středním pásmu, zavezl ho do třetiny, objel branku a zakončením kolem druhé tyče překonal Howarda! Asistence: Sam Reinhart, Rasmus Ristolainen.
32:58'
Danny DeKeyser vyhazuje kotouč a přesilová hra Sabres se chílí ke konci.
32:28'
Nick Jensen dobře zasáhl a ztečoval kotouč.
32:10'
Luke Glendening vystihl nahrávku a ihned odpaluje kotouč pryč ze třetiny.
31:32'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Niklas Kronwall – 2 min., hákování).
31:10'
Jason Pominville se snažil žabičkou poslat Larssona do samostatného úniku, ale puk k němu nedoputoval.
30:20'
Evander Kane se dostal k puku v útočném pásmu a střelou nad rameno prověřil Howarda!
29:50'
Ryan O'Reilly vypálil dělovku na první tyč, jeho pokus netrefil branku!
29:40'
Nick Jensen vypálil od modré, Lehner si povyjel a podržel kotouč.
28:58'
Kyle Okposo si počkal na Larkina a poslal ho k zemi.
27:50'
Ani jeden z týmů se nedokáže usadit ve třetině a hra se přelévá ze strany na stranu.
26:57'
Tomáš Tatar se dostal s pukem do přečíslení 2 na 1, ale svou šanci pro střelu prováhal a následně o kotouč přišel!
26:20'
Luke Glendening nahazoval od modré, ale jeho pokus se otřel o levou tyč!
25:50'
Ostrá rána Nelsona od modré těsně minula branku!
24:58'
Howard si připsal pěkný zákrok proti střele od modré.
23:42'
A máme srovnáno! Lehner špatně rozehrál kotouč za brankou, Frans Nielsen dokázal poslat puk na modrou na volného JONATHANA ERICSSONA, který přesnou ranou k druhé tyči nedal Lehnerovi šanci! Bez asistence.
22:50'
Casey Nelson se z trestné lavice dostal k samostatnému zakončení, ale Howard si na jeho backhandovou kličku počkal a vytáhl solidní zákrok!
22:20'
Marco Scandella se dostal k odraženému kotouči a z otočky posílá kotouč na druhou stranu hřiště.
21:51'
Tomáš Tatar vypálil od mantinelu, Lehner neměl zakrytý výhled a schoval kotouč v lapačce.
21:20'
Johan Larsson šikovně vyvezl kotouč až k Howardovi a pošetřil čas.
20:50'
Sabres vyhráli buly a ihned vyhazují kotouč.
20:40'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Casey Nelson – 2 min., hákování).
20:10'
Darren Helm vypálil od modré, Lehner vyráží betonem.
20:01'
20:01'
Máme za sebou první třetinu. Do zápasu vstoupili lépe domácí, když si vytvářeli šance ke skórování. Gól ale dalo paradoxně Buffalo, když Rasmus Ristolainen trefil jednoho z obránců a dostal kotouč do branky. Po zbytek třetiny bylo Buffalo lepším týmem, ale skóre se neměnilo.
Střely po první třetině: Domácí – 10, Hosté – 14.
Druhá třetina začne přibližně v 2:34.
20:00'
19:10'
Helm se špatně zorientoval před brankou a nedokázal dorazit kotouč do odkryté klece!
18:30'
Johan Larsson se snažil tečovat skákavou nahrávku od spoluhráče do branky, ale bohužel pro Sabres promáchl.
17:16'
Nathan Beaulieu tečoval střelu jednoho ze spoluhráčů těsně před brankou, naštěstí pro Howarda zamířil kotouč těsně vedle branky!
16:20'
Larkin nahazoval kotouč na branku, jeho pokus proletěl těsně vedle branky Lehnera.
15:58'
Anthony Mantha odchází do kabiny!
15:32'
Další dělovka Jensena od modré, kotouč je v lapačce Lehnera.
15:05'
Hra je teď hodně neuspořádaná a odehrává se hlavně ve středním pásmu.
14:11'
Trevor Daley zlomil při střele hokejku a jeho pokus tak nebyl nebezpečný.
13:20'
Zemgus Girgensons dobře přečetl rozehrávku soupeře, a dostal se k puku, jeho střela od mantinelu byla slabá a Howard v klidu zasáhl.
12:59'
Jacob Josefson se dostal ke střele z mezikruží, ale Howard dobře zareagovala vyrazil kotouč!
12:15'
Nepřesná rozehrávka domácích a máme tu icing.
11:40'
Detroit vysunul napadání až za branku Lehnera a Sabres se nedaří rozehrát.
10:50'
Tatar neudržel kotouč proti 2 protihráčům a Detroit se stěhuje do středního pásma.
10:20'
Helm zavezl kotouč do třetiny,ale po jedné kličce si na něj počkal protihráč, který mu uštědřil pořádnou ránu!
09:40'
Nick Jensen se dostal k dalšímu vyhození kotouče a Sabres se početní výhoda krátí.
08:59'
Rasmus Ristolainen nezachytil kotouč na modré a Detroit může konečně vystřídat.
08:30'
Sabres vyhráli buly a kombinují ve třetině.
08:05'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Luke Glendening – 2 min., podražení).
06:54'
Dylan Larkin netrefil kotouč, který prosvištěl malým brankovištěm!
06:08'
Andreas Athanasiou se procpal ke střele od mantinelu, jeho pokus těsně minul branku.
05:10'
Obrovský závar před brankou Howarda, k dorážce se dostal Sam Reinhart, ale trefil pouze ležícího Jonathana Ericssona!
04:42'
Nick Jensen se dostal k další střele, tentokrát provětral lapačku Lehnera!
03:39'
A máme tu první gól! Buffalo se ujímá rychlé vedení! Sabres vyhráli buly ve třetině, puk se dostal na modrou na volného RASMUSE RISTOLAINENA, který vypálil, jeho pokus trefil jednoho z bránících hráčů a od jeho brusle se kotouč ztečoval do branky! Asisntece: Nathan Beaulieu, Johan Larsson.
03:32'
První zákrok má za sebou Howard, ten si připsal pohodová zákrok proti střele od modré.
03:15'
Nepřesná rozehrávka domácích a máme tu zakázané uvolnění.
02:50'
Detroit se usadil ve třetině, nyní to od modré zkoušel Jensen, Lehner betonem zasahuje.
02:22'
Larkin našel skvělou křižnou nahrávkou volného Justina Abdelkadera, který střílel z jedničky, Lehner si dobře vyjel a zasáhl!
01:50'
První zákrok Lehnera, konkrétně proti střele Jensena od modré.
01:20'
Sabres napadají vysoko a Detroit má velké problémy s rozehrávkou.
00:38'
Sam Reinhart zavezl kotouč do třetiny, ale ihned o něj přišel a Detroit je u kotouče.
00:01'
Úvodní buly pro domácí tým.
00:01'
Buffalo Sabres
Ani Buffalo nezažívá vydařenou sezónu. Z posledních pěti zápasů Buffalo vytěžilo pouze 3 body, 2 body za výhru proti Tampě a bod s Ottawou. Pak následovaly 2 porážky, nejprve proti Los Angeles a v minulém kole proti Washingtonu poměrem 2:3. Buffalo se musí vypořádat s absencí Jacka Eichela, který je zraněný. V tabulce Východní konference najdeme Sabres na posledním 16. místě s 45 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Eichel – 22 + 31
2. O´Reilly – 18 + 26
3. Kane – 19 + 20
Detroit Red Wings
Detroitu se v poslední době moc nedaří. Z posledních 5ti zápasů dokázal bodovat pouze 2x, konkrétně proti Nashvillu a Anaheimu. Naopak Wings nestačili na Tampu, Toronto a v minulém kole podlehli v odvetě Nashvillu 2:3. Detroit sáhl k zajímavé výměně, když vyměnil Petra Mrázka do Philadelphie. V tabulce Východní konference najdeme Detroit na 13. místě s 57 body.
1. Larkin – 9 + 35
2. Zetterberg – 8 + 32
3. Mantha – 20 + 16
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky nejlepší hokejové ligy světa, dnes se společně podíváme na zápas mezi Detroit Red Wings a Buffalo Sabres.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.