51:33' Seguin  (Pateryn) • 59:00' Radulov
Steve Kozari, Dean Morton. Čároví: Shane Heyer, Jonny Murray

Radek Faksa (DAL) 0+0, 2 střely, TOI 15:16
Hvězdy utkání

1. Kari Lehtonen (DAL) 18 zák., 0 gólů, 100,0%
2. Tyler Seguin (DAL) 1+0
3. Jonathan Quick (LAK) 26 zák., 1 gól, 96,3%
Statistiky: Střely na bránu: 18-28; Zablokované střely: 17-16; Vhazování: 37%-63%; Hity: 29-41; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.
Kari Lehtonen vychytal ve Staples Center v letošní sezóně NHL první čisté konto a ve třetí třetině vstřelil vítězství gól Tyler Seguin, který skvěle tečoval puk a zaznamenal svou 30. branku v sezóně. Přesně minutu před koncem ještě pečetil vítězství Stars střelou do prázdné brány Alexandr Radulov. Konečný výsledek v Los Angeles. Los Angeles Kings 0 Dallas Stars 2.
59:31'
Jonathan Quick opět naskočil na střídačku a Kings to ještě zkouší při hře bez brankáře jednou!
59:00'
Dallas právě vstřelil branku!
ALEXANDR RADULOV vybojoval na pravé straně obranné třetiny Dallasu puk a poté ho poslal od modré čáry přes celé hřiště do prázdné brány!
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:50'
Stephen Johns po vyhození z obranného pásma těsně minul pravou tyč prázdné brány a pískalo se zakázané uvolnění, po kterém si Stars vzali oddechový čas.
58:30'
Jonathan Quick naskočil na střídačku a Kings to zkouší v závěru ve hře bez brankáře!
58:14'
Alexandr Radulov střelou z pravého kruhu mířil do vzdálenějšího levého horního rohu brány, Jonathan Quick ale puk vyrážečkou vyrazil mimo bránu!
57:07'
Tyler Pitlick se v levém kruhu krásnou stahovačkou zbavil Diona Phaneufa, poté ale bránu Kings přestřelil!
56:16'
Anže Kopitar byl zřejmě hráčem, který tvrdou ránou od modré čáry přestřelil bránu, a proti Stars se vzápětí pískalo zakázané uvolnění. Dallas těsně vede.
55:47'
Jake Muzzin z vrcholu levého kruhu mířil pod horní tyč, jenže Kari Lehtonen puk levým ramenem vytáhl nad břevno! Nechybělo mnoho a bylo vyrovnáno!
55:02'
Brett Ritchie se ocitl ve velké šanci, z blízkosti ale Jonathana Quicka překonat nedokázal, stejně jako u pravé tyče jeho spoluhráč z dorážky! Brankář Kings předvedl skvělého sněhuláka a vleže udržel svůj tým ve hře o body.
54:35'
Stephen Johns znovu vystřelil od modré čáry a tentokrát jeho střelu Jonathan Quick vyrazil. Komerční přestávka.
52:18'
Stephen Johns mohl rychle zvýšit na 2:0, když na pravém křídle napřáhl k nádherné střele s příklepem a jeho rána od modré čáry orazítkovala horní tyč brány!
51:33'
Greg Pateryn od modré čáry nahodil puk na přední pravou tyč, kde ho skvěle tečoval ve vzduchu TYLER SEGUIN, a přes lapačku Jonathana Quicka se snesl do pravého horního rohu brány! Dallas protrhl bezbrankové skóre a v závěru vede 1:0. Asistence: Greg Pateryn.
51:30'
Hra byla přerušena, jelikož Stars vyhodili puk podél střídaček na zakázané uvolnění.
50:48'
Derek Forbort sice špatně rozehrál o hrazení z obranného pásma, Brett Ritchie se ale vzápětí ocitl v postavení mimo hru. Hra byla přerušena a následuje komerční přestávka.
50:13'
Kings zbytečně překombinovali útok a Anže Kopitar na pravé straně přihrál do území, kde nebyl vůbec nikdo.
49:16'
Dion Phaneuf po zakázaném uvolnění Stars vystřelil na levém křídle od modré čáry, Kari Lehtonen ale dokázal jít puk a poté ho uprostřed brány podržel v náručí.
48:41'
Kings vyhodili puk a zdálo se, že se bude pískat zakázané uvolnění, Esa Lindell ale musel rychle hrát.
48:17'
Dustinovi Brownovi na levém křídle na útočné modré čáře přeskočil puk hůl a Alexandr Radulov toho mohl využít, jenže se k ničemu nedostal a Jonathan Quick zmrazil puk.
47:47'
Alexandr Radulov ve středním pásmu získal puk a po se hřiště ho rychle zavezl do pásma, kde na vrcholu levého kruhu napřáhl k prudké střele zápěstím a minul vzdálenější pravý horní roh brány. Kotouč skončil v ochranné síti.
46:49'
Tanner Pearson na levé straně rychle zavezl puk do útočného pásma, jenže při pokusu o střelu zápěstím mu v levém kruhu sjel z hole a Kari Lehtonen ho vyrazil před sebe sevřenými betony, čehož mohl využít dorážející Nate Thompson, jenže ani on ho vzápětí nepřekonal!
46:29'
Jonathan Quick zmrazil puk pod lapačkou a ve Staples Center dostává prostor reklamní přestávka.
46:22'
Drew Doughty v obranném pásmu podklouzl za bránou a tvrdě narazil do hrazení. Bude ale v pořádku.
45:10'
Anže Kopitar na levém křídle podél hrazení zavez puk do třetiny a poté si sjel do mezikruží, kde předvedl krásnou stahovačku, nakonec se ale do zakončení bekhendem nedostal.
44:35'
Jason Spezza vypálil z vrcholu mezikruží a jeho rána byla sražena vedle levé tyče Jonathana Quicka.
44:11'
Proti Stars se v rychlém sledu dvakrát pískalo zakázané uvolnění, ve třetím případě už ale nikoliv.
43:47'
Dion Phaneuf na levém křídle nahazoval puk pod modré čáry před bránu, kde ho zablokoval Stephen Johns.
43:16'
Tobias Rieder střelou z mezikruží těsně nad ledem minul levou tyč a Kari Lehtonen odražený puk od hrazení za jeho bránou rychle zmrazil pod lapačkou.
43:02'
Derek Forbort na levé straně vystřelil od modré čáry a Kari Lehtonen na přední tyči lapil puk do lapačky.
42:28'
John Klingberg na pravé straně vystřelil od modré čáry a jeho pokus po teči před bránou minul vzdálenější levou tyč.
42:10'
Kings vstoupili do závěrečné části o něco pomaleji a nyní raději puk vyhodili na zakázané uvolnění.
41:48'
Stephen Johns po rychlé akci Stars napřáhl na vrcholu k prudké střele s příklepem, která letěla těsně nad ledem, a Jonathan Quick ji vkleče udržel ve své výstroji.
40:43'
John Klingberg na pravém křídle využil chyby Kings a okamžitě puk nahodil na přední tyč, kde ho tečoval Tyler Seguin, přesto ale skončil v náruči Jonathana Quicka.
40:01'
Vstupujeme do závěrečné třetí třetiny utkání ve Staples Center, které během 40 minut nepřineslo gól.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 13-15; Zablokované střely: 11-10; Vhazování: 43%-57%; Hity: 23-32; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné min.: 2-4.
Třetí třetina začne přibližně v 6:29.
Kings si vytvořili v závěru druhé části obrovský tlak a ostré souboje odnesl i jeden z čárových rozhodčí, který skončil na ledě. Gól ale nepadl ani na jedné straně, protože v průběhu utkání předvedl na straně Kings dva úžasné zákroky Jonathan Quick. Skóre po druhé třetině. Los Angeles Kings 0 Dallas Stars 0.
40:00'
39:00'
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
38:39'
Tyler Toffoli od modré čáry napřáhl k jedovaté střele, kterou Kari Lehtonen pravým betonem skvěle vykopl.
38:16'
Tobias Rieder se na vrcholu mezikruží ocital v šanci, jenže puk mu odskočil od hole a Kari Lehtonen ho vkleče poslal hokejkou na zakázané uvolnění.
37:30'
Jonny Brodzinski v mezikruží na chvíli ukradl Stars puk, vzápětí byl ale tvrdým čistým hitem srolován k ledu. Michael Amadio se poté ocitl v postavení mimo hru na pravé straně.
36:56'
Dallas na levém křídle střádal útočné pikle, jenže jeho útok zastavilo zakázané uvolnění.
36:25'
Dallas je během posledních minut nebezpečnější, zatím se mu ale nepodařilo skórovat, stejně jako Kings.
35:23'
Jonathan Quick předvedl dva skvělé zákroky a u pravé tyče zmrazil puk pod lapačkou. Komerční přestávka.
35:14'
Esa Lindell nahodil puk od modré čáry před bránu, kde ho nebezpečně tečoval Radek Faksa, jenže Jonathan Quick svým levým betonem kotouč vytáhl mimo!
34:48'
Kings na pravé straně zavezli puk do útočného pásma, kromě nahození se ale k ničemu nedostali.
34:00'
Nechybělo mnoho a Dallas se ujal vedení. Oba brankáři ovšem stále zůstávají na obou stranách bezchybní.
32:59'
John Klingberg parádním nahozením z vrcholu levého kruhu našel na vzdálenější pravé tyči Tylera Seguina, který se snažil z úhlu zamířit do odkryté brány, Jonathan Quick ho ale vleže vychytal levým betonem!
32:10'
Kari Lehtonen bez problému lapil nahození Kings do lapačky a poté puk předal rozhodčímu.
31:57'
Stars nemohli na levém křídle pokračovat v akci kvůli postavení mimo hru. Vhazování ve středním pásmu.
31:45'
Alex Iafallo a po něm Dustin Brown číhali před bránou, po nahození z pravého křídla se ale do zakončení nedostali.
30:41'
Dion Phaneuf napálil puk za bránu Dallasu a po dalším zakázaném uvolnění následuje reklamní přestávka.
30:28'
Po osmi sekundách další přerušení hry a opět kvůli zakázanému uvolnění hokejistů Dallasu.
30:20'
Stars po další krkolomné rozehrávce v obranném pásmu vyhodili puk na zakázané uvolnění. Hra přerušena.
29:39'
Michael Amadio předvedl dobrý forčeking a před vrcholem mezikruží ukradl Stars puk, jeho následná střela zápěstím ale byla zablokována.
29:15'
Brett Ritchie se dostal v levém kruhu ke střele bekhendem, se kterou si brankář Kings snadno poradil.
28:32'
Stephen Johns ihned po vhazování nebezpečně vypálil od modré čáry a puk těsně nad ledem mířil k levé tyči, Jonathan Quick ho ale pravým betonem vykopl!
28:26'
Alexandr Radulov se dostal v mezikruží ke střele, která byla přizvednuta do ochranné sítě. Hra přerušena.
27:44'
Tyler Pitlick vypálil od modré čáry a puk těsně nad ledem minul vzdálenější levou tyč brány Kings.
26:46'
Alec Martinez diagonální přihrávkou z pravého křídla od modré čáry našel v mezikruží Torreyho Mitchella, kterému odskočil puk od hole a do zakončení se nedostal.
26:24'
Kings se u střídaček ocitli v postavení mimo hru a na řadu přichází krátká reklamní přestávka.
25:44'
Michael Amadio na levé straně počkal, až mu ze druhé vlny najede Derek Forbort, který po jeho zpětné přihrávce od modré čáry tvrdě vypálil bez přípravy s příklepem, jeho střela ale skončila nad a v ochranné síti.
24:31'
Devin Shore byl zřejmě hráčem, který se po nahození z pravého rohu útočného pásma ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže Jonathan Quick ho v rozštěpu vychytal!
24:17'
Dallas dobře rozpohyboval puk v útočném pásmu a střela na pravém křídle od hrazení zamířila vedle levé tyče.
23:18'
Dustin Brown se ocitl v mezikruží v obrovské šanci, jenže střelou zápěstím minul těsně levou tyč!
22:59'
Stars se ocitli ihned po vhazování na vrcholu mezikruží v šanci, střela ale minula pravý horní roh brány.
22:55'
Jason Spezza na levém křídle prudce vystřelil od hrazení a puk zamířil vedle vzdálenější pravé tyče, kde ho Jonathan Quick po odrazu od mantinelu zmrazil.
21:43'
Po dalším nahození od modré čáry a zákroku Jonathana Quicka měl obrovskou šanci Radek Faksa, jenže brankář Los Angeles dokázal vleže puk těsně před ním zastavit!
21:34'
Stars na pravém křídle od modré čáry nahodili puk na přední tyč, kde klečící Jonathan Quick kotouč zastavil.
21:12'
Adrian Kempe se ocitl před bránou ve velké šanci a z mezikruží mířil krásnou střelou zápěstím do levého horního rohu brány, Kari Lehtonen ale zasáhl vyrážečkou!
20:38'
Anže Kopitar se ocitl u pravé tyče v šanci, jenže Kari Lehtonen jeho střelu z blízkosti vyrazil mimo tři tyče.
20:01'
Ve Staples Center byla zahájena prostřední část, do které oba týmy vstupují za bezbrankového skóre 0:0.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 8-2; Zablokované střely: 8-3; Vhazování: 53%-47%; Hity: 10-18; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné minuty: 2-4.
Druhá třetina začne přibližně v 5:32.
Kings vstoupili do zápasu skvěle a měli mnohem více ze hry, jenže Kari Lehtonen svůj tým podržel několikrát svými betony, a když už se dostali ke střelám Stars, tak většinou mířili nepřesně. Úvodní část utkání tak branku nepřinesla, ačkoliv domácí měli dvě přesilové hry. Skóre po první třetině. Los Angeles Kings 0 Dallas Stars 0.
20:00'
19:03'
Stars vystřelili po zpětné přihrávce zpoza brány od modré čáry a puk byl přizvednut do ochranné sítě.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:44'
Kings se nepodařilo rozehrát podél střídaček a puk zamířil na zakázané uvolnění. Další přerušení hry.
18:32'
Další střela Stars přišla na levém křídle ihned po vhazování a opět byla zablokována. Puk v ochranné síti.
18:28'
Antoine Roussel na levém křídle rychle zavezl puk do útočného pásma a jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě.
18:08'
Hra byla přerušena a necelé dvě minuty před koncem první části dostává prostor reklamní přestávka.
17:43'
Jake Muzzin na levém křídle napřáhl na modré čáře k prudké střele s příklepem, kterou na přední tyči tečoval nad ledem Alex Iafallo a puk zamířil mimo.
17:03'
Stars museli vyklidit útočné pásmo, jinak by se proti nim pískalo postavení mimo hru.
16:23'
Radek Faksa na vrcholu levého kruhu vystřelil z otočky, jeho střela ale na bránu Kings neprošla.
15:50'
Vyloučený Jake Muzzin je zpět na ledě a také Dallas nedokázal využít úvodní přesilovou hru v zápase.
15:08'
A vzápětí další vyhození, o které se zpoza vlastní brány postaral útočník Nate Thompson, který přišel z Anaheimu.
14:25'
Tyler Seguin na levém křídle od modré čáry nahazoval puk před bránu, kde byl v mezikruží zablokován, a domácím hokejistům Los Angeles se ho podařilo vyhodit.
13:50'
Jake Muzzin byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Dallas si vyzkouší v závěru první části přesilovou hru.
13:35'
Tanner Pearson na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho táhlá střela minula vzdálenější levou tyč.
12:41'
Tyler Toffoli napřáhl na vrcholu mezikruží ke krásné střele zápěstím, která těsně nad ledem mířila k levé tyči, jenže Kari Lehtonen ji pravým betonem vyrazil!
12:24'
Hru zpestřilo několik tvrdých hitů a poslední akci Dallasu na levém křídle zastavilo postavení mimo hru.
11:52'
Tyler Seguin na pravém křídle přebruslil akci a místo střely z pravého kruhu si sjel až za bránu, dokud nedokázal zadovkou přesně přihrát a našel pouze hráče Kings.
11:27'
Drew Doughty z levého křídla nahazoval puk nebezpečně před bránu, nakonec ale nebyl tečován.
11:18'
Andy Andreoff vystřelil na levém křídle od hrazení a Kari Lehtonen jeho pokus lapil do lapačky. Po přerušení hry dostává prostor reklamní přestávka.
10:54'
Michael Amadio spěchal na levém křídle za nahozeným pukem, jenže dříve u něj byl v rohu jeden z hráčů Stars.
09:44'
Christian Folin také zkusil štěstí střelou z pravého kruhu, kterou Kari Lehtonen vyrazil levým betonem.
09:34'
Nate Thompson vystřelil z vrcholu pravého kruhu a Kari Lehtonen jeho pokus na přední tyči vyrazil za bránu.
09:10'
Vyloučený Alexandr Radulov se vrátil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a hokejisté Dallasu jsou v plném počtu.
08:34'
Anže Kopitar zachytil vyhození Esy Lindella zpoza brány na levém křídle a z ostrého úhlu vystřelil, pokus byl ale zablokován a Kari Lehtonen mohl zůstat v klidu.
07:35'
Dion Phaneuf dvakrát během pár sekund vypálil od modré čáry, jeho první střela ale zamířila nad, zatímco druhou letící těsně nad ledem zastavil Kari Lehtonen.
07:10'
Alexandr Radulov dostal dvě minuty za zásah do hlavy a Dallas bude čelit druhému oslabení v řadě.
06:55'
Dion Phaneuf na pravém křídle od modré čáry nahodil puk před bránu, kde byl tečován a minul levou tyč brány.
06:10'
Stars na levém křídle vystřelili z nulového úhlu a po zákroku Jonathana Quicka následuje komerční přestávka.
06:03'
Tyler Seguin se sice na levém křídle prosadit nedokázal, domácí hráči ale vyhodili puk na zakázané uvolnění.
05:20'
Devin Shore nabral skvělou rychlost na ose hřiště a z levého kruhu napřáhl ke střele zápěstím, která minula bližší levý horní roh brány Los Angeles Kings.
04:51'
Jason Spezza naskočil z trestné lavice zpět na ledovou plochu a Dallas úspěšně přečkal první hru v oslabení.
04:21'
Esa Lindell vyhodil puk až k bráně Kings a Jonathan Quick pomohl svých spoluhráčům s rozehrávkou.
03:22'
Kings se vzápětí ocitli v šanci u pravé tyče, jenže Kari Lehtonen u ní ucpal prostor a puk úspěšně vyrazil.
03:06'
Anže Kopitar vystřelil od modré čáry a před bránou ležícího Kariho Lehtonena bylo pořádné horko, jenže žádný z hráčů Kings ho nedokázal překonat!
02:51'
Jason Spezza dostal dvě minuty za sekání a Los Angeles si zahraje první přesilovou hru dnešního zápasu.
01:47'
Jake Muzzin vystřelil z levého kruhu a Kari Lehtonen si připsal první zákrok poté, co puk vyrazil za bránu.
01:08'
Alex Iafallo míchal s pukem na vrcholu mezikruží, jenže nakonec se ke střele nedostal a Stars se osvobodili.
00:13'
Stars se po pouhých 13 sekundách dostali v mezikruží ke střele, kterou Jonathan Quick levým betonem vyrazil!
00:01'
Puk dopadl na led a utkání mezi Los Angeles Kings a Dallasem Stars právě bylo ve Staples Center zahájeno.
00:01'

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Forbort, Doughty (A), Phaneuf, Martinez, Muzzin, Folin – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown (A) – Pearson, Kempe, T. Mitchell – Rieder, N. Thompson, Toffoli – Andreoff, Amadio, Brodzinski. Hlavní trenér: John Stevens.

Dallas Stars: Lehtonen (Bishop) – Lindell, J. Klingberg, Hamhuis, Pateryn, Methot, Johns – Elie, Seguin, Janmark – D. Shore, Ja. Benn (C), Radulov (A) – Roussel, Faksa, Pitlick – Spezza (A), G. Smith, B. Ritchie. Hlavní trenér: Ken Hitchcock.

Rozhodčí: Steve Kozari, Dean Morton. Čároví: Shane Heyer, Jonny Murray.
LA v pátek v noci nad ránem přivítá ve Staples Center hokejisty Dallasu, proti kterým by si mohl v dresu Kings odbýt debut Tobias Rieder a společně se svými novými spoluhráči se pokusit o prodloužení vítězné série na čtyři zápasy. Rieder a Scott Wedgewood přišli z Arizony výměnou za brankáře Darcyho Kuempera.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.