NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Dallas - 11. ledna 2019   01:08

Flyers
Flyers
21:23' Konecny (J. van Riemsdyk, Gudas) • 28:51' J. van Riemsdyk (Giroux, Couturier)
Dallas

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci.
3. Travis Konecny (PHI) 1+0
Philadelphia to dokázala! Po osmi porážkách v řadě konečně vítězí a je to zásluze především jednoho muže. Carter Hart v utkání proti Dallasu chytil 37 z 38 střel soupeře a zasloužil se o první výhru Flyers od 23. prosince, kdy vyhráli na ledě Rangers.

Philadelphia se po vítězství nad Dallasem odpoutá od posledního místa celé ligy a posune se před Ottawu a Los Angeles.
59:52'
Heiskanen minul klec Harta.
59:37'
Hosté kombinují v útoku, nedaří se jim ale najít prostor pro dobrou střelu.
59:10'
Dallas hraje bez brankáře!
58:56'
Rozhodčí po shlédnutí videa uznali, že brankář Chudobin byl nedovoleně bráněn a gól neuznali!
58:56'
Trenér Dallasu si vzal challenge.
58:56'
Brankář Chudobin se hodně zlobí a nemůže mu to být za zlé. Podle jeho názoru byl faulován a nebylo mu dovoleno chytat. JAKUB VORÁČEK se dostal s brankářem Dallasu do kontaktu a posléze se v brankovišti zmocnil puku, který zasunul do branky.
58:48'
Další vyhození domácích, navíc stylem, kdy nedošlo k zakázanému uvolnění.
58:36'
Vcelku se jim daří odvracet útoky soupeře.
58:10'
Flyers se teď snaží hlavně aktivně přistupovat k soupeři a držet puk mimo své pásmo.
57:09'
Dallas právě vstřelil branku!
A bude ho to možná i mrzet! Tři minuty před koncem se JAMIE BENN dostal mezi kruhy k puku a střelou pod lapačku Harta snižuje na 1:2! Asistence: Tyler Seguin, John Klingberg.
56:14'
Van Riemsdyk měl na hokejce rozhodující gól, který by znamenal definitivu vítězství pro Flyers. Jenže z bezprostřední blízkosti nedokázal vměstnat puk mezi tři tyče.
55:58'
Útok Dallasu přerušilo postavení mimo hru.
55:15'
Tlak do brankoviště Dallasu skončil vyraženou brankou ze svého postavení. Komerční přestávka.
54:29'
Domácím se daří držet puk dál od svého brankoviště, což v závěru utkání rozhodně potřebují. Dvougólový náskok jim rozhodně nedává ještě žádnou jistotu.
53:39'
Chudobin bez větších obtíží vyrazil nahozený puk Girouxe.
53:30'
Brankář Philadelphie přivádí střelce soupeře k šílenství. Další dva pokusy úspěšně vyráží a hatí každou naději na možný zvrat.
53:05'
Delší pasáž bez přerušení ukončil Hart, který si k sobě stáhl nahozený puk.
51:27'
Na druhé straně Ničuškinovu střelu kryje Hart. Komerční přestávka.
51:18'
Fantastický Chudobin! Philadelphia šla ve dvou jen na brankáře hostujícího týmu. Konecny před brankovištěm ale nedokázal zvednout puk nad beton Chudobina. Třetí zlikvidované přečíslení během tří minut!
50:44'
Horké chvilky pro Harta, který vyrazil střelu z mezikruží jen na hokejku rozjetého Honky. Jeho dorážka ale trefila Harta do ramene.
50:08'
50:05'
Flyers vyhazují ze svého pásma.
49:30'
Neskutečné! Philadelphia šla opět do přečíslení ve třech proti jednomu a opět Chudobin zachránil situaci! Tentokrát Giroux přihrával Couturierovi na levé křídlo, ale útočník domácích nedokázal zakončit a puk se mu odrazil od nohy do vykopnutého betonu brankáře Dallasu.
48:55'
Klingberg přinutil Harta přerušit hru.
48:23'
Domácí vyrazili do přečíslení ve třech proti jednomu! Hrubé propadnutí obrany hostů však nebylo potrestáno a po přihrávce na pravou stranu, odkud pálil Couturier, se Chudobin dokázal roztáhnout v brankoviště a kotouč vytěsnit na zadní mantinel!
48:08'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Wayne Simmonds – 2 min., podrážení).
47:43'
Seguin si sjel před kruhy pro vhazování a po získání puku okamžitě střílel na Harta. Ten puk chytá a přerušuje hru. Už třicátý zákrok domácího brankáře.
46:55'
Hra je přerušena v obranném pásmu domácích, kde se zatím hraje většina třetí třetiny. Komerční přestávka.
46:09'
Zakázané uvolnění domácího týmu.
45:45'
Flyers se na chvilku osvobodili, Stars se však opět ženou před Harta.
45:10'
Hosté kombinují v útočném pásmu, nedaří se jim ale najít dobrou pozici pro střelu.
44:30'
Stále se hraje. Hosté zkouší další útočnou akci s rychlou přihrávkou na útočnou modrou.
43:40'
Jenže i útoky Dallasu jsou nyní odráženy velmi rychle a ani nepřináší střelbu.
43:00'
Hraje se dlouho bez přerušení. Útok domácích byl poměrně rychle odražen a aktivita zůstává především na straně Stars.
41:48'
A další zákrok Harta, který vyráží i střelu Benna z mezikruží.
41:24'
Od mantinelu to zkusil i Radulov. Také narazil na zatím neprůstřelného domácího gólmana.
40:48'
Až před brankoviště si sjel Tyler Seguin, ke kterému se také dostala přihrávka. Hostující hvězdný útočník ale na dvacetiletého Harta rovněž recept nenašel.
40:16'
Couturier zkusil štěstí od modré čáry, jeho střela ale skončila jen u brankáře Chudobina, jenž přerušil hru.
40:01'
Philadelphia se po osmi porážkách v řadě přiblížila tolik kýženému vítězství. Ve druhé třetině zápasu s Dallasem dokázala dvěma góly vybojovat vedení 2:0, které se navíc pokusí hned na začátku třetí třetiny navýšit. Stále totiž bude mít 40 vteřin trvající přesilovou hru.
40:00'
39:45'
Voráčkova přihrávka na střed byla až příliš prudká a prolétla kolem zakončujícího spoluhráče.
39:23'
Tlak na Chudobinovu klec. Couturier ani Simmonds ale nepropasírovali puk za záda hostujícího brankáře. Nakonec se kotouč odrazil do rohu.
39:03'
Hosté dostali puk ze svého pásma. Philadelphia se ale rychle vrací.
38:52'
Simmonds se před brankovištěm snažil tečovat letící střelu, puk ale skončil jen na hrudi Chudobina. Ten přerušil hru.
38:40'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Taylor Fedun – 2 min., držení).
38:26'
Bude se vylučovat na straně Dallasu. Domácí mají výhodu.
38:03'
37:40'
Giroux vyrazil s Rafflem do přečíslení, ale kapitán Philadelphie místo přihrávky do strany sám sjel na střed a jeho zakončení šlo jen na zadní mantinel.
37:11'
Gudasovi se podařilo narušit kombinaci soupeře a vytěsnit puk do neutrální zóny.
36:37'
Flyers se daří po bloku Radka Gudase vyvézt kotouč ze svého pásma.
36:11'
Rychlá střela hostujícího týmu. Hart si s ránou z kruhu pro vhazování ale porazil a připsal si už svůj dvacátý zákrok v utkání.
36:03'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (James van Riemsdyk – 2 min., podrážení).
35:30'
Po krátké přestávce se aktivity opět ujali domácí. A to až takové, že se v útočném pásmu dopustili faulu. Dallas má výhodu.
34:38'
Teď už Hart zachytil puk, který mířil jeho směrem, a přerušil hru. Komerční přestávka.
34:19'
Tlak Dallasu pokračuje i po vhazování. Hart si pohybem kontroloval prudkou přihrávku soupeře, která mířila kolem jeho brankoviště.
33:42'
Klingberg se dostal k nebezpečné střele z prostoru mezi kruhy, ale jeho pokus dokázal Hart chytit do lapačky a přerušit hru.
32:27'
32:10'
Hosté si připsali na své konto dva úspěšné bloky střel soupeře. Následně vyhazují puk ze svého pásma.
30:55'
Flyers na modré čáře udrželi útočné pásmo a dál kombinují v útoku. Gostisbehere minul branku Chudobina.
30:27'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (John Klingberg – 2 min., vysoká hůl).
30:18'
Shore se z pravého kruhu neprosadil. Hart puk chytá a přerušuje hru. Komerční přestávka.
28:51'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Tomu se říká velká smůla! JAMES VAN RIEMSDYK protečoval střílenou přihrávku Girouxe na Chudobina, od jehož betonu se puk odrazil do nohy bránícího Lindella. A od něj za záda hostujícího brankáře. Asistence: Claude Giroux, Sean Couturier.
28:38'
Flyers pronikli do útočného pásma, stále se hraje.
28:30'
Oba týmy jsou v plném počtu.
28:17'
26:56'
Honkovu střelu vytěsnil Hart ramenem mimo tři tyče. Hra je následně přerušena.
26:30'
Komerční přestávka. Po ní se bude hrát ve čtyřech. Na trestnou lavici odchází na straně domácích Couturier za podražení a na straně hostů Janmark za hru vysokou holí.
26:29'
Honka se už dostal z dobrého střeleckého úhlu a Harta neměl šanci překvapit. Jeho střelu Hart zlikvidoval.
25:24'
Polák střelou od pravého mantinelu vyzval Harta jen k přerušení hry.
24:08'
Zakázané uvolnění Philadelphie.
22:47'
Gudasova dělovka od modré tvrdě narazila na zadní mantinel.
21:56'
Honka, ani Hintz z dorážky, nedokázali na Harta z bezprostřední blízkosti najít recept. Zatím další z velmi povedených výkonů mladého brankáře.
21:23'
Domácí se ujímají vedení! Chudobin vyrazil puk jen na hokejku van Riemsdyka, který zpětnou přihrávkou mezi kruhy našel TRAVISE KONECNYHO. Tomu se podařilo klepnout do puku a umístit ho k levé tyči Chudobinovy klece. Asistence: Jan van Riemsdyk, Radko Gudas.
20:50'
Flyers se snaží prosadit do útočného pásma, ale zatím je hosté odráží.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 02:04.
Úvodní dvacetiminutovka branku nepřinesla. Ani jeden z týmů si nedokázal vytvořit herní převahu a vyrovnaný byl i počet střel, který je za první část 7-6 ve prospěch Dallasu.
20:00'
19:27'
Zakázané uvolnění Dallasu a ještě jedno vhazování.
19:02'
Dallas se dostal do postavení mimo hru. Závěr první třetiny je hodně kouskovaný.
18:40'
Kotouč byl vystřelen mezi střídačky.
18:27'
Patrick střelou zápěstím z levého kruhu snažil trefil prostor na bližší tyči, ale Chudobin byl připravený a jeho pokus likviduje.
17:38'
Flyers pronikli do útoku. Van Riemsdyk přinutil Chudobina k přerušení hry.
17:05'
Folin a Raffl zdárně zablokovali střely soupeřů a pomáhají svému brankáři s tlakem soupeře.
16:33'
Hra se přesunula zpět před mladého Harta, který vyrazil střelu Pitlicka zpoza pravého kruhu. Hosté ale zůstávají u puku.
15:48'
Voráček s Couturierem zavezli puk do útočného pásma a druhý jmenovaný se snažil před brankou najít volného Provorova. Přihrávka až k adresátovi ale nedoputovala.
14:27'
Postavení mimo hru Dallasu.
Komerční přestávka.
14:04'
A další přerušení hry, tentokrát byl puk vystřelen až mezi diváky. Není to teď nikterak pohledný hokej ani z jedné strany.
13:22'
Hned po vhazování se domácí dopouští zakázaného uvolnění.
13:14'
Po ráně Heiskanena od modré přerušil Hart hru. Komerční přestávka.
12:30'
Janmark se prosadil zpoza kruhů ke střele, jeho rána ale přeletěla branku domácích.
11:09'
Flyers se dopustili zakázaného uvolnění.
10:23'
Pitlickova střela byla sražena mimo kluziště. Komerční přestávka.
10:01'
Pokus domácích o prudkou přihrávku před brankoviště nevyšel. Kotouč skončil na zadním mantinelu.
09:13'
Další zakázané uvolnění Dallasu po nepřesné přihrávce skrz střední pásmo.
08:40'
Spezza si najel i s pukem na levou stranu brankoviště domácích. Jeho zakončení se mu nepodařilo propasírovat přes beton Harta.
08:15'
Polák se snažil zklidnit trochu tempo, ale z jeho následující rozehrávky je jen zakázané uvolnění.
07:25'
Hra má vysoké tempo a přelévá se ze strany na stranu. Ani jeden z brankářů není v bezprostředním ohrožení střely.
06:46'
A jejich útočný výpad skončil jen ztrátou puku.
06:22'
Hráči Dallasu mají puk ve vlastním pásmu, nikam ale s rozehrávkou nepospíchají.
05:27'
Domácí se ale při kombinaci v útoku dostali už do středního pásma a zastavilo je postavení mimo hru.
04:52'
Raffl mezi kruhy jen promáchl a z jeho šance sešlo. Spezza poté nedokázal vyvézt puk z obranného pásma a u puku zůstávají hráči Philadelphie.
03:34'
První větší šance utkání. Gostisbehere ve vlastním pásmu přišel o hokejku a nedokázal zastavit za brankou rozjetého Pitlicka, jenž si vybruslil až do prostoru mezi kruhy a skrz nohy jednoho z obránců přinutil Harta k těžkému zákroku.
03:00'
Chudobin zachytil letící puk od levého mantinelu do lapačky a přerušil hru. Ta se na začátku utkání docela kouskuje.
02:13'
01:12'
Rychlý kontr domácích a nečekaná rána z první Girouxe, který si sjel až k hranici brankoviště, ale trefil jen beton Chudobina.
01:05'
Pokus Spezzy o nahození zpoza branky před brankoviště se s úspěchem nesetkalo.
00:08'
Hosté vyhráli úvodní vhazování, po jejich přechodu do útočného pásma byla hra přerušena a vhazovat se bude před Hartem.
00:01'

Philadelphia Flyers: Hart (McKenna) – Sanheim, Provorov, Gudas, Gostisbehere, Folin, Hägg – Konecny, Giroux, J. van Riemsdyk – Voráček, Couturier, Lindblom – Simmonds, Patrick, Laughton – Weise, Varone, M. Raffl.

Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – J. Klingberg, Lindell, R. Polák, Heiskanen, Fedun, Honka – Radulov, Seguin, Ja. Benn – Condra, Spezza, D. Shore – Pitlick, Faksa, Ničuškin – Comeau, Hintz, Janmark..
Dallas naopak může být, alespoň prozatím, v relativním klidu. Šestý celek Západní konference má pětibodový náskok na devátou Minnesotu a výkony Stars pomalu rostou. Proti Philadelphii navíc mají ideální příležitost, jak si svou letošní bilanci ještě vylepšit.
Flyers prohráli osm zápasů v řadě a kvůli velmi špatné formě dokonce propadli až na chvost celé ligy. Z něho by se sice v případě výhry opět odpoutali, ale již nyní je jisté, že tato sezona jim úspěch nepřinese. Byl by totiž hotový zázrak, kdyby se jim podařilo nějaké zmrtvýchvstání a útok na pozice, které mohou tým posunout například do play off.
Hokejisté Philadelphie a Dallasu se spolu utkají v noci ze čtvrtka na pátek a domácí se budou snažit ukončit svou černou sérii porážek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.