NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Florida - 14. října 2019   19:05

Devils
Devils
02:28' Hall (Zacha, Vatanen) • 19:14' Bratt (Zacha, N. Gusev) • 20:32' Butcher (Zajac, Wood) • 21:08' Zacha (Hall, P. K. Subban)
4:6
(2:1, 2:2, 0:3)
Florida
Florida
00:16' Huberdeau  (Dadonov, Barkov) • 29:50' Connolly  (Vatrano) • 39:53' Connolly  (Hoffman, Trocheck) • 40:30' Weegar  (Ekblad, Trocheck) • 47:30' Acciari  (Weegar, Ekblad) • 55:32' Dadonov  (Matheson, Yandle)
Devils
MacDougall, Lee – Cormier (všichni CAN), Nagy (USA)
Prudential Center, Newark
13 208 diváků
Florida

Dnešní utkání sleduje 13 208 diváků.
Bylo mi ctí vás tímto dnešním výborným utkáním provázet. Doufám, že jste se při mém premiérovém onlajnu z NHL dobře bavili a budu se někdy příště opět těšit u nejlepší hokejové soutěže světa těšit napočtenou. Do té doby užívejte života!
Československá stopa v utkání:
Pavel Zacha (NJD) 1+2, 1 střela, čas na ledě 18:08
Tři hvězdy utkání:
1. Brett Connolly (FLA) 2+0
2. Pavel Zacha (NJD) 1+2
3. Noel Acciari (FLA) 1+0
Prudential Centrem se ozývá mohutný pískot a není se čemu divit. New Jersey opět selhalo a jejich špatný vstup do sezony nebere konce. Přitom mělo zápas rozehrané luxusně. V čase 21:06 navyšoval na 4:1 Pavel Zacha, jenže od ohromné šance Hughese v polovině utkání za stavu 4:2 úplně přestali domácí prakticky hrát. Druhá třetina končila za stavu 4:3, což mohlo fanoušky domácích ještě hřát u srdce. Ve třetí třetině se ale povedlo Floridě srovnat na 4:4 hned po půlminutě hry zásluhou MacKenzieho Weegara a Ďáblové už pak byli mimo hru. Za sedm minut od vyrovnávacího gólu to bylo díky teči Noela Acciariho všechno jinak a totální zmar domácích dovršil v přesilové hře čtyři a půl minuty před koncem Jevgenij Dadonov. Finální skóre tak zní: 4:6 pro Floridu!
59:35'
Tohle už je pro Floridu dobré. Domácí síce tlačí, ale na srovnání už mají moc málo času...
59:12'
Ekblad obloukem naprosto jednoznačně vyhazuje na zakázané uvolnění. Stadionem zní song od Sum 41, zatímco hráči se chystají na vhazování před Bobrovskim.
58:43'
Stále hrají červenočerní bez gólmana, Florida však hraje poměrně v klidu a drží modrou čáru.
58:15'
Střela Seversona propadla za hostujícího gólmana, kotouč ale směřoval vedle pravé tyče! Domácí se už skoro radovali, ale puku do branky pár decimetrů chybělo!
58:09'
Devils hrají bez gólmana!
58:09'
Domácí berou oddechový čas. Teď už nemají kam couvnout.
58:00'
Poslední dvě minuty třetí třetiny, ty začaly Butcherovou střelou od modré. Jeho pokus ale byl přizvednut do ochranné sítě.
57:03'
Ze stadionu se začíná častěji ozývat pískot. Vypadá to, že Devils jsou ve skutečné krizi. Již podruhé totiž ztratili výborně rozehraný zápas a budou se muset zřejmě spokojit s další prohrou.
55:32'
Florida právě vstřelila branku!
Zmar Devils nebere konce! Využitá přesilová hra a scénář je prakticky pro domácí stejný, jako v případě zápasu s Winnipegem. Po přihrávce od Yandleho střílel od modré Matheson. Jeho střelu Schneider vyrazil, jenže JEVGENIJ DADONOV byl pohotový a prakticky v letu píchl do odraženého kotouče, který se dostal za brankovou čáru – 4:6! Asistence: Michael Matheson, Keith Yandle.
55:01'
Trocheck si sjel na vrcholek pravého kruhu a nekompromisně střílel, Schneider ale nastavil lapačku a včas zasáhl.
54:27'
Půlka přesilové hry prakticky pryč a hosté v ní nepředvedli vůbec nic. Devils v klidu brání.
53:20'
Teď už to mají Devils hodně složité. V případě, že Florida přesilovou hru nevyužije, na odvrácení další ztráty jim budou zbývat necelé tři a půl minuty. Hosté navíc nevypadají, že by přesilovku chtěli využít. domácí se v klidu brání.
52:39'
Jesper Boquist (NJD) přímo před zraky hlavního sudího vyčistil holí obličej Weegarovi a jde na trestnou lavici. Weegar je ale v obličeji krvavě zraněn a Boquist dostává za tento zákrok rovnou 2+2 minuty!
52:15'
Dryden Hunt byl tvrdě poslán na hrazení za domácí brankou, za tento zákrok se ale nevylučuje. Bude se však vylučovat za jiný zákrok, opět na domácí straně.
51:13'
Trocheck měl na holi důležitý gól svého týmu! Tentokrát přijmul přihrávku od Barkova a tvrdě střílel na přesunujícího se Schneidera, ale zakončil jenom do jeho betonu!
50:32'
Blake Coleman vyvezl puk až do středního pásma a následně ho prohodil za branku Bobrovského. Floridu nicméně tato nevyužitá přesilovka nemusí až tak moc mrzet.
50:04'
Jonathan Huberdeau vypálil od modré, jeho pokus zblokoval Palmieri. Nápor na branku domácích ale neustává a pokračuje dále.
49:25'
Sami Vatanen vyhodil kotouč přes všechny čáry, Jersey zatím v klidu brání přesilovku týmu z jihu USA.
48:48'
Devils musí být nyní pořádně otřesení a jejich psychice nepomůže ani vyloučení P. K. Subbana (NJD), který pronikajícího Vatrana stáhl za ruku na led.
47:30'
Teď nevím, zda jsem v nějaké halucinaci, nebo se skutečně Florida z ničeho ujmula vedení! Ekblad posunul podél modré kotouč na Weegara, který přímo proti brance poslal kotouč z první na branku. Jenže jeho střelu srazil mezi kruhy NOEL ACCIARI přímo mezi betony Schneidera a v Prudential Centru se začíná pískat – 4:5! Asistence: MacKenzie Weegar, Aaron Ekblad.
46:49'
Celou kombinaci zakončoval střelou z velmi ostrého úhlu Carrick, Bobrovskij ale zasáhl a hra je přerušena. Následuje další komerční brejk, po kterém se vrátíme zpět.
46:06'
Hughes se proháčkoval k akci až před branku Floridy, nedokázal ale už vystřelit. Domácí nicméně dostali Pantery pod tlak a kombinují před brankou.
45:15'
Gusev ztratil při zakládání útoku svoji hokejku a hosté toho využili na prostřídání. Obecně se v posledních minutách nehraje nijak oslnivě, ale bez přerušení, což je to hlavní.
44:46'
Trošku jsem znehodnotil snažení hostí předchozím příspěvkem. Průlom nastal v případě Borgströma, který z levého kruhu střílel na Schneidera, ten ale neměl se zákrokem sebemenší problém.
43:47'
Travis Zajac zakombinoval za brankou hostí s Woodem, jenže to ničemu nepomohlo. Florida naopak vyhazuje, ale směrem dopředu přestala být nebezpečná.
43:16'
Přihrávka rukou přerušuje hru a bude se vhazovat ve středovém kruhu, zatímco kamera zabírá Travise Zajace, který drží rekord Ďáblů v počtu utkání odehraných bez jediného vynechání. V případě Zajace je to 401 zápasů!
42:33'
Floridští navíc ujeli do přečíslení 2 na 1, které zakončil sám z pravého kruhu Malgin. Vracející se Subban sice pomohl bloku střely, ale také nabral Schneidera přes záda a domácí gólman okamžitě ztratil stabilitu. Naštěstí pro domácí se mu nic nestalo.
41:38'
Barkov dlouhou přihrávkou hledal spoluhráče vepředu, jenže mu všichni odjeli střídat. Proto hosté puk ztratili a domácí mají šanci na nějakou tu kombinaci.
40:30'
Kdo by v 21. minutě řekl, že to bude 4:4? Asi málokdo. Ekblad dostal nahrávku od Trochecka na modrou čáru, místo střely však následoval posun kotouče na MACKENZIEHO WEEGARA, který tvrdou střelou na delší tyč propálil Schneidera – 4:4! Asistence: Aaron Ekblad, MacKenzie Weegar.
40:01'
Zacha vyhrál buly a zahájil tak třetí třetinu, ve které se už musí domácí obejít bez Nica Hischiera, což platilo i ve třetině druhé.
40:01'
Druhá třetina nabídla výborný hokej a do třetí se je určitě na co těšit. Během úvodní minuty New Jersey skórovalo hned dvakrát za sebou, na gól Willa Butchera po 32 sekundách hry navázal Pavel Zacha v čase 21:08. To už bylo 4:1 a vypadalo to, že Devils míří za výhrou. Jenže polevili, Jack Hughes ve spolupráci s tyčkami Bobrovského branky odmítl dát svůj první bod v NHL během ohromného tlaku a Florida toho využila na snížení. Brett Connolly nejprve snížil po přesilové hře, následně znervózněl diváky 7 sekund před koncem gólem na 4:3. Za 12 minut se vrátíme zpět na tento výtečný zápas!
40:00'
39:53'
Za závěr druhé třetiny nelze vůbec Ďábly pochválit! Kyle Palmieri ztratil při vyvážení puk ve středním pásmu a puku se zmocnil Mike Hoffman. Za ním si klepl BRETT CONNOLLY a dostal touš, tvrdou střelou o břevno z hranice pravého kruhu snížil pro Floridu na stále přijatelný rozdíl – 4:3! Asistence: Mike Hoffman, Vincent Trocheck.
39:15'
Florida v posledních sekundách zavřela útočné pásmo a šla si za gólem, avšak jedna špatná nahrávka na spoluhráče celou akci kazí.
38:22'
Dostáváme se do posledních minut druhé třetiny, Jonathan Huberdeau pronikl podél mantinelu a vracel mezi kruhy na Ekblada, přihrávka ale byla na švédského obránce až moc prudká a nestihl ji tak zpracovat.
36:39'
Yandle měl problém se zpracováním kotouče, proto domácí vytlačili svého soupeře do neutrální zóny. Nicméně lehce Devils upustili od své hry a mohli za to platit třetím gólem v síti! Connolly dostal předloženo na levý kruh, okamžitou střelou ale orazítkoval jenom levou štangli!
35:39'
Florida se přesunula před branku Schneidera a snažila se něco vymyslet, narážela ale na výbornou obranu Devils, kteří působí velice suverénním dojmem. Až se nechce věřit, že nevyhráli doposud ani jedno utkání...
34:15'
Connor Carrick střelou od modré ukončuje tuto výbornou část hry. Následuje komerční přestávka.
33:28'
Devils vyhazují do útočného pásma soupeře a odjíždí střídat. Nyní mají jasnou herní převahu, ale chybí tomu gólové vyjádření.
32:20'
Jack Hughes odmítl pátý gól! Florida byla v přesilové hře pod ohromným tlakem a byla ostřelována. Když už to vypadalo na konec celého náporu, přišla střela od modré a puk propadl k levé tyči na Hughese. Jenže výborná práce Antona Strålmana s hokejkou způsobila to, že kotouč se odrazil od levé tyče, pak pravé tyče a šel ven!
31:29'
Velký tlak předvádí přesilovková formace Devils na floridskou branku, veškeré pokusy ale míří jednoduše mimo.
30:19'
Jenže přichází nyní další vyloučení. Dryden Hunt (FLA) inkasoval dvě minuty za faul na Hughese, definice hákování. New Jersey tak má k dispozici další přesilovku, naloží s ní lépe?
29:50'
Tenhle tlak už obranná čtyřka domácích neustála! Střela Ekblada od modré letěla sice mimo, Frank Vatrano ale v souboji kotouč našel, vyvezl jej od mantinelu a předložil pro BRETTA CONNOLLYHO. Útočník s číslem deset si vybruslil na pravý kruh a střelou zápěstím prostřelil Schneidera – 4:2! Asistence: Frank Vatrano.
28:50'
Tentokrát přišla střela od Connollyho od modré, Butcher ale bez rozmyslu vlétl do střely a zblokoval ji. Na to konto se domácí osvobodili.
28:20'
První momenty přesilové hry však domáci ubránili s přehledem a vyhazují kotouč přes všechny čáry na druhou stranu.
27:43'
Sotva se Subban vrátil z trestné, Sami Vatanen (NJD) jej bude hned následovat za hákování Barkova při zakončení.
27:15'
Ďáblové posílají kotouč do neutrální zóny, už během přesilové hry Floridy se ale museli bránit výpadu Barkova, který to zkusil přes pravé křídlo. Jeho střelu uhasil Schneider v náručí a přerušil tím hru.
26:43'
Při hře 4 na 4 nevidíme moc šancí, oba týmy se sice dost pohybují, to je však zatím to jediné, co je k vidění v této části hry.
25:42'
Přesilovka domácích ale trvala jenom 18 sekund. P. K. Subban (NJD) totiž hasil svoji chybu zahákováním Acciariho u své vlastní branky a jde si odpočinout na trestnou lavici.
25:24'
Důvodem bylo špatné střídání Floridy, za což si odsedí dvě minuty Denis Malgin (FLA).
25:09'
Panteři se vůbec nemohou dostat zpět ke své hře a páchají v obraně jednu chybu za druhou. Po jedné takové zůstal na levém křídle Simmonds a šel na branku, zakončil ale pouze jenom do Bobrovského. Mezitím však rozhodčí přerušili hru a bude se zřejmě vylučovat.
24:27'
Hosté jsou v plném počtu a domácí si za nevyužitou přesilovou hru mohou drbat hlavu. Vedou však o tři branky, takže je to moc mrzet ve finále nemusí.
23:49'
Hall si nyní ve středním pásmu dost zahrával a zbytek přesilové hry od domácích stojí za nic. Florida se v klidu brání a vypadá, že to dotáhne do konce bez inkasování.
22:41'
Devils sehráli první část přesilovky v pohybu, ke střele se na pravém kruhu dostal jeden z hráčů, trefil ale pouze beton gólmana hostí. Florida následně vyhazuje.
22:26'
Dnes uvidíme také i první přesilovou hru. Dryden Hunt (FLA) sundal kolenem za brankou Ďáblů Subbana a dostává za tento faul dvě minuty.
21:08'
Devils právě vstřelili branku!
Tohle je ďábelský nálet do druhé třetiny a Florida je totálně mimo! Bylo to opět o dlouhé přihrávce od Subbana na levé křídlo pro Halla. Elitní hráč domácích byl sice v tísni obránce, to mu ale nebránilo v tom, aby výbornou nahrávkou před branku našel najíždějícího PAVLA ZACHU, který procedil kotouč za záda floridského gólmana – 4:1! Asistence: Taylor Hall, P. K. Subban.
20:32'
No jo, jenže je to Floridě úplně k ničemu! Wood výborným forčekingem vybojoval kotouč za brankou Bobrovskiho a podél prken se přes Zajace dostal hrací předmět na modrou pro WILLA BUTCHERA. Ten na nic nečekal a tvrdou střelou přesně vymetl levý vingl – 3:1! Asistence: Travis Zajac, Miles Wood.
20:02'
Buly ve druhé třetině nešlo prakticky pro nikoho, oba týmy se zasekly na středovém kruhu. Nicméně to byla Florida, která mohla jako první přejit do útoku.
20:01'
První třetina tohoto souboje je za námi a divákům se musí líbit. Viděli jsme celkem tři góly, z čehož dva nastříleli domácí. Jenže hned po 16 sekundách prohrávali, protože se z první útočné akce prosadil Jonathan Huberdeau. Tento stav ale vydržel pouhé dvě a čtvrt minuty, než se za domácí stranu dostal ke gólu Taylor Hall. Poslední slovo v této části hry měli znovu Devils, asistenci si připsal opět Pavel Zacha, který pomohl k prvnímu gólu v sezoně Jesperu Brattovi. Za 15 minut se vracíme zpět!
20:00'
19:14'
46 sekund před koncem se domácí ujímají vedení! Pavel Zacha si připisuje další bod v tomto utkání. Byl to právě on, kdo po přihrávce od Guseva lehce píchl u mantinelu do puku pro najíždějícího JESPERA BRATTA. Útočník ze čtvrté formace se neunáhlil, sjel si až před branku a bekhendovým zakončením na delší tyč překonal Bobrovského – 2:1! Asistence: Pavel Zacha, Nikita Gusev.
18:25'
Florida opět zavřela soupeře před vlastní brankou, Ekblad ale nedokázal podél lajny nahrát na spoluhráče z obrany a domácí toto využili na rychlý výpad vpřed.
17:52'
Nenápadné nahození od Simmondse překvapilo hostující obranu. Sergej Bobrovskij musel jít na zem a vyrážet betonem, to i díky tomu, že Simmondsovo nahození tečoval Boquist.
17:28'
MacKenzie Weegar zachytil přihrávku od domácích hráčů a od modré střílel po ledě, jeho střelu lapil až Schneider.
16:40'
Skrytá střela z levého kruhu přes dva obránce od Huberdeaua udělala trochu nepořádek v předbrankovém prostoru Devils, žádná větší panika ale nebyla na místě, Schneider měl o celé situaci dobrý přehled.
15:40'
Coleman přešel modrou čáru a nahrával pod sebe na Subbana, který tuto akci nečekal a kotouč tak prošel skoro zpět k brance domácích.
15:29'
Keith Yandle právě hraje svůj 803. zápas v řadě bez jediného vynechání!
14:44'
Devils po vyhraném buly u vlastní branky přešli do ofenzivy, odkud je však hosté zase zpátky vytlačili. Puk navíc opustil hrací plochu, čárový sudí tak hru přerušuje.
14:31'
Schneider si připsal další zákrok a ukončuje domácí minutové trápení ve vlastním obranném pásmu.
13:40'
Schneider nyní uchránil Devils od druhého gólu! Ihned po buly, které Jersey prohrálo, šel středem k brance Barkov, elegantní zadovkou ale přenechal kotouč napravo pro dojíždějícího Dadonova, který z první poslal puk na branku. Gólman Devils však výborně zasáhl ramenem proti této nepříjemné střele!
12:55'
Gusev byl v tutové šanci! Pavel Zacha má velice výborný vstup do zápasu a tentokrát posunul kotouč na Guseva před branku. Domácí útočník byl rázem sám před Bobrovskim a zkusil kličku na bekhend, v souboji dvou Rusů byl však úspěšnější ten z Floridy! Následně byla posunutá branka, a proto je přerušeno.
12:34'
Zacha vyzval Guseva dlouhou krosovou nahrávkou napříč středem, ruský útočník ale těsně na kotouč nedosáhl a pískán je tak icing.
11:40'
Schneider zvládl rozehrát před dotírajícím Sceviourem a NJD přešli do útočné fáze, Hall nahrával podél mantinelu na své spoluhráče, Severson však byl mimo pásmo.
10:51'
Simmonds raději obloučkem vyhodil kotouč do středního pásma a nechal Floridu opět tvořit hru. Ta se ale v útočném pásmu k ničemu neměla, posledními minutami se hraje s hodně nepřesnostmi.
09:50'
Dadonov si zkusil prohodit Seversona, což se mu nepovedlo, domácí nebyli nicméně schopni kloudně přejít do útoku, proto se musí opět bránit.
09:43'
Panteři zkusili bleskový přechod do útoku, jenže jim byl pískán ofsajd. Máme tu komerční přestávku.
08:36'
Celá útočná trojka Jersey byla blizoučko gólu! Obrana Floridy při zakládání útoku zaspala a od Zachy přišla nahrávka pro Bratta před brankou. Tomu však puk při zakončení sklouzl z hokejky a nevylepšil to ani Gusev z dorážky, ten totiž trefil beton Bobrovského!
07:36'
Jack Hughes zavezl do pásma a přehrál podél lajny na Seversona, domácí obránce bez rozmyslu střílel na branku do klubka těl. Puk však nepropadl ke gólmanovi, Florida vyhazuje na další icing.
06:50'
Kombinace hostí vedla k několika nahrávkám a konečné střele Aarona Ekblada, který z osy ledové plochy jenom nastřelil plexisklo za domácí brankou.
06:07'
Sceviour nahazoval před branku na Huberdeaua, který se ale nedokázal v prostoru zorientovat a Butcher mu puk odpálil prakticky přímo z hole.
05:25'
Další icing od Panterů, kteří nyní zvolili defenzivnější taktiku. Ďáblové to vycítili a buší do obranné pětice soupeře, co to dá.
05:17'
Florida tak trochu ve středním pásmu nevěděla, co s kotoučem, proto jej jednoduše poslala na zakázané uvolnění.
04:49'
Obranný zákrok si nyní připsal Matt Tennyson, který zažívá v dresu NJD debutové utkání. Hned zblokoval nepříjemnou střelu od Malgina a může si připsat jeden plusový bod.
03:28'
Od úvodních minut sledujeme hokej, který se musí líbit. Devils se museli zase bránit, protože před jejich brankou následovala trma vrma, kterou nicméně Schneider vyřešil vyhozením puku do středního pásma.
02:28'
Domácí se však bleskově vrací do zápasu! Vatanen z hloubi vlastní třetiny přenesl hru na Zachu, který přenechal z pravého kruhu kotouč za sebe na TAYLORA HALLA. Hall si sjel na vrcholek kruhu a přesnou střelou na pravou tyč srovnává na průběžných 1:1! Asistence: Pavel Zacha, Sami Vatanen.
01:48'
Tohle asi nikdo moc nečekal. Po inkasovaném gólu se domácí vrhli do útoku. floridská obrana však odolává poměrně spolehlivě. Dvakrát od modré střílel Vatanen, v obou případech následoval vždy blok obránců.
00:16'
Tohle je pro New Jersey pořádná facka hned z úvodu zápasu! JONATHAN HUBERDEAU získal kotouč na levém kruhu a odrazem o mantinel jej poslal na protější oblouk Dadonovi. Ruský elitní útočník počkal na Huberdeaua, až si sjede před branku, nahrál mu a floridská #11 prostřelila Schneidera mezi betony – 0:1! Asistence: Jevgenij Dadonov, Aleksander Barkov.
00:01'
Ještě jednou vám přeji dobrý večer při sledování tohoto zápasu! Zatímco v Newarku máme krátce po poledni, zde lehce po 19. hodině začne utkání mezi dvěma týmy, které se zatím trápí. Příjemnou zábavu!

New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – Severson, P. K. Subban, Vatanen, Butcher, C. Carrick, Tennyson – Palmieri, Hischier, Hall – Coleman, Zajac, Wood – Simmonds, J. Hughes, J. Boqvist – Bratt, Zacha, N. Gusev.

Florida Panthers: Bobrovskij (Montembeault) – Weegar, Ekblad, Matheson, Strålman, Brown, Yandle – Dadonov, Barkov, Huberdeau – Connolly, Trocheck, Hoffman – Malgin, Borgström, Vatrano – Sceviour, Acciari, Hunt.

Rozhodčí: MacDougall, Lee – Cormier (všichni CAN), Nagy (USA).

Metropolitní divize: 8. místo, 2 body, skóre 9:23, bilance 0-0-2-3

U Ďáblů není nálada po prvních pěti zápasech soutěže vůbec dobrá. Však se také není čemu divit. Nejhorší přesilovka, nejhorší oslabení, rozdíl ve skóre největší v lize a nejvíc inkasovaných gólů. S nadsázkou, stále to není tak hrozné. V sezoně 2013/2014 to bylo rovnou sedm zápasů bez výhry v úvodu a o dva body nepostup do play-off. Přitom papírově měli být NJD jinde. V útoku Taylor Hall nebo Nikita Gusev, v obraně pak P.K. Subban.

Leccos naznačil už první domácí zápas s Winnipegem. Totální kolaps Devils znamenal ztrátu vedení 4:0 ve druhé třetině a prohru 4:5 v nájezdech. V Buffalu z toho byl výprask 2:7 a za poslední tři zápasy nastřílelo New Jersey tři góly, všechny tři proti Edmontonu, se kterým ale také prohrálo (3:4). Jednoduše, trenéra Johna Hynese čeká s týmem ještě hodně práce...
FLORIDA PANTHERS
Atlantická divize: 7. místo, 4 body, skóre 13:20, bilance 1-0-2-2

U Floridy se nedá mluvit o dobrém startu do sezony, ačkoliv je na tom o něco lépe, než její dnešní soupeř. První dvojici zápasů obstarali Panteři s rivalem z Tampy. V obou případech se radoval domácí tým, nejprve v Amalie Areně vyhrála Tampa přesvědčivě 5:2, odvetu v Miami ale lépe zvládla Florida, která udržela náskok z druhé třetině a vyhrála poměrem 4:3.

Od té doby ale Florida na výhru stále čeká. Nebodovala ve druhém domácím utkání proti Carolině (3:6) a nedaří se jí ani na venkovním tripu v oblasti New Yorku. Proti Buffalu získali Floridští alespoň jeden bod za prohru 2:3 v nájezdech, ztrátu všech bodů ale odvracela Florida pouhých 11 sekund před koncem, když srovnal na 2:2 Mike Hoffman. Proti Ostrovanům to byl v rámci back-to-back prakticky stejný průběh. Opět museli Panteři srovnat, tentokrát se jim to povedlo tedy šest minut před koncem. Zápas šel znovu do nájezdů, v nich Florida prohrála a znovu brala bod za prohru 2:3 v nájezdech.

Kdo jiný by měl být tahounem svého týmu, než Jevgenij Dadonov. Jeho průběžná bilance je 3+2 a už třetí zápas v řadě zaznamenal bod. Povede se mu sérii prodloužit? Do branky by měl opět jít Sergej Bobrovskij, ten je totiž jasnou jedničkou týmu z jihu USA.
Dobrý večer všem příznivcům NHL! Od pondělních 19:00 budeme textově sledovat zápas dvou týmů, kterým se tak úplně nedaří. Zatímco New Jersey Devils nevyhrálo ani jednou a stále na větší radost čeká, Florida Panthers už z výhry zažila radost v jednom případě. Pomůže tento zápas jednomu ze soupeřů odpíchnout se k lepším výkonům? Příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.