NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Dallas - 20. října 2019   01:00

Dallas
07:00' Hintz  (Ja. Benn, Perry) • 13:48' Lindell  (Gurjanov, Perry) • 41:24' Perry  (Hintz) • 58:05' Heiskanen  (Seguin)
Flyers
Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, Braun, Sanheim, Hägg, Gostisbehere – Konecny, Couturier, Giroux – Voráček, K. Hayes, Lindblom – Pitlick, Laughton, J. van Riemsdyk – Stewart, M. Raffl, Twarynski.
Laurent, Mclsaac – Fournier, Galloway
Wells Fargo Center, Philadelphia
18 003 diváků
Dallas
Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Sekera, Heiskanen, Oleksiak, Fedun – Dickinson, Seguin, Radulov – Ja. Benn, Hintz, Perry – Janmark, Faksa, Pavelski – Cogliano, Dowling, Gurjanov.

To je ode mě pro dnešek vše. Brzy na shledanou u dalších zápasů.
3. Ben Bishop (Dallas) 38 zák., 1 gól, 97,4%
A je tu konec. V posledním dějství jsme viděli 2 branky a obě do sítě domácího týmu. Nejprve se prosadil pěknou střelou Perry,který vstřelil první gól v dresu Dallasu. V poslední minutě se prosadil střelou ze středního pásma Heiskanen, který rozhodl o konečné podobě zápasu. Flyers dnes nebyli horším týmem, ale Dallas byl jednoznačně efektivnější.
Střely po 3. třetině: Domácí – 16, Hosté – 39.
59:15'
Zápas už se spíše dohrává.
58:05'
Dallas právě vstřelil branku!
A je tu pojistka do prázdné branky! MIRO HEISKANEN ze středního pásma po pěkné narážce se Seguinem trefuje prázdnou branku a o osudu utkání je rozhodnuto.
Asistence: Tyler Seguin.
57:29'
Pěkná sehrávka na střed hřiště na volného Konecnyho,ale jeho pokus neprošel přes houštinu těl!
57:20'
DAllas vyhazuje kotouč ze třetiny do středního pásma a domácí 6tice musí vyklidit třetinu.
56:49'
Flyers to zkouší se 6ti bruslaři!
56:10'
Stars vysunuli napadání a Flyers se nemohou dostat z kotoučem z vlastní třetiny.
55:50'
Kotouč za brankou Harta, tohle Dallasu vyhovuje.
54:59'
Taylor Fedun zavezl kotouč do třetiny a hosté se po delší době dostali do pásma soupeře.
54:10'
Claude Giroux se snažil prokličkovat mezi 3 obránci,ale to bylo moc velké sousto a o touš přišel.
53:20'
Fanoušci ve Wells Fargo Center jsou celý zápas zamklí,ale teď to vypadá, že se chystají podpořit své miláčky k poslednímu tlaku!
52:59'
Nepřesná rozehrávka Flyers a máme tu zakázané uvolnění.
52:27'
Shayne Gostisbehere vypálil dělovku od modré, Bishop zasáhl ramenem a nedovolil žádnou dorážku.
51:59'
Flyers přidali na aktivitě a hraje se defacto jen ve třetině Dallasu, Bishop si moc neodpočine.
51:16'
Tyler Pitlick se dostal ke střele z kruhu pro vhazování. Svůj pokus cpal na první tyč,ale Bishop byl pozorný a zasáhl!
50:59'
Sean Couturier se prohnal po levém mantinelu do útočného pásma,ale k střele se skrz obránce nedostal.
50:10'
Dallas vysunul forčeking hodně vysoko a Flyers mají problémy s rozehrávkou.
49:50'
Dallas se nedostal ke střele za posledních 8 minut!
48:28'
James van Riemsdyk přišpendlil protihráče k mantinelu a vysloužil si potlesk diváků.
47:50'
Matt Niskanen vypálil od pravého mantinelu, Bishop měl zakrytý výhled, ale podařilo se mu reflexivně zasáhnout!
47:10'
Bishop ztratil při zákroku hůl,ale nakonec se mu s přispěním obránců podařilo touš zadržet!
46:27'
Flyers se po delší době usadili ve třetině soupeře,ale dělovka od modré prosvištěla těsně vedle tyče!
45:21'
Za brankou Harta se vytvořil chumel hráčů, který se snažil vydolovat touš. Z tohoto souboje nakonec vyšel vítězně domácí útočník.
44:50'
Hra teď lehce ztratila spád. Hraje se převážně ve středním pásmu a větší šance nevidíme.
43:39'
Robert Hägg vypálil od modré,ale jeho pokus zblokoval útočník!
43:10'
Scott Laughton vypálil nebezpečně skrz obránce,ale jeho pokus Bishop vyrazil.
41:24'
Dallas navyšuje vedení! Hintz vybojova puk na mantinelu,tam ho sebral COREY PERRY, který se s ním natlačil na střed a ze středu hřiště už pohodově zakončil! Perry si tak přepisuje první branku v dresu Dallasu!
Asistence: Roope Hintz.
40:50'
Bishop utěsnil mezírku u tyče a připsal si další zásah.
40:01'
Úvodní buly pro domácí tým.
40:01'
Ve druhém dějství jsme se branky nedočkali. Oba týmy měly několik šancí na přidání další branky,ale Hart i Bishop dnes chytají opravu skvěle. Oba celky dostaly k dispozici i několik přesilových her,ale dalšího přesného zásahu jsme se nedočkali.
Střely po 2. třetině: Domácí – 21, Hosté – 12.
Třetí třetina začne přibližně v 03:06.
40:00'
39:27'
Radulov se dostal k přečíslení 3 na 2, ale nepodařilo se mu nahrát přesně z šance nic nebylo!
39:20'
Kotouč za brankou Harta.
39:00'
Začíná zkrácená přesilová hra domácích Letců.
38:59'
Tyler Pitlick se s kotoučem nacpal před branku,ale Bishop předvedl výborný zákrok a zasáhl betonem!
38:20'
Joe Pavelski nenahrál přesně a kotouč mají domácí.
38:00'
A máme tu hru 4 na 4, uvidíme komu bude snížený počet hráčů na ledě vyhovovat více.
37:38'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Alexandr Radulov – 2 min., podrážení).
37:05'
Flyers vyhráli vhazování a kotouč je na druhé straně kluziště.
36:49'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Ivan Provorov – 2 min., vysoká hůl).
36:20'
Nepovedená rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním.
35:59'
Flyers jsou znovu s kotoučem ve třetině soupeře a pomalu zvyšují svůj tlak.
35:05'
Rozhodčí přerušuje hru a na ledě probíhá pár šarvátek.
34:30'
Stars jsou v plném počtu.
34:05'
Flyers se nedaří dostat s kotoučem do třetiny soupeře trest hostujícího týmu se rychle krátí.
33:30'
Stars se znovu osvobozují.
33:00'
Dallas se dokázal dobře zónově postavit , vydoloval kotouč a ihned ho poslal přes všechny čáry.
32:23'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Justin Dowling – 2 min., vysoká hůl).
31:39'
Roope Hintz zavezl kotouč do třetiny,ale proti přesile o něj za brankou zase přišel.
30:59'
V obrovské šanci se ocitl Shayne Gostisbehere, ale jeho dělovka minula branku z ideální pozice!
30:20'
Nepovedená rozehrávka Stars a máme tu zakázané uvolnění.
29:27'
Claude Giroux prokličkoval mezi 3 obránci až na střed hřiště,ale těsně před střelou mu kotouč vypíchl obránce!
28:50'
Flyers měli obrovský tlak,ale John Klingberg dobře zapracoval a dostal touš do středního pásma.
28:18'
Hart si povyjel a zachytil střelu od mantinelu. Následuje komerční přestávka.
27:40'
Dallas se probral a nyní se usazuje ve třetině soupeře a zvyšuje tlak.
26:59'
Jamie Benn se dostal ke střele z druhé vlny a znovu trefuje tyč!
26:20'
Bishop po zákroku zůstal ležet na zádech a před brankou vznikl obrovský šrumec,ale Flyers se nepodařilo dostat touš do branky!
25:49'
Dallas se dostal k přečíslení 2 na 1, ale domácí obránce předvedl parádní návrat a zachytil nahrávku!
24:59'
Andrew Cogliano to zkusil sám,ale Hart v rozkleku jistil celou situaci.
24:20'
Flyers se dostali k přečíslení 3 na 2, ale ani tato šance neskončila střelou mezi 3 tyče!
23:59'
Matt Niskanen spadl na led,ale vylučovat se nebude – rozhodčí zůstávají klidní.
23:05'
Další slibně rozjetou útočnou situaci zastavuje čárový rozhodčí pro offside.
22:28'
Chris Stewart zavezl kotouč a vypálil, ale jeho pokus prolétl nad brankou soupeře.
21:58'
Hra je teď hodně neurovnaná, ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit souvislejší tlak.
21:20'
Nepovedená rozehrávka Flyers končí zakázaným uvolněním.
20:50'
Konecny vypálil od modré, jeho pokus mířil do středu branku a Bishop bez problému zasáhl.
20:01'
20:01'
A je za námi první dějství zápasu. Do utkání vstoupili lépe domácí,když se prosadil Sean Couturier. Pak ale přišly 2 zásahy Stars. Nejprve se po krásně akci z dorážky prosadil Hintz a ve 14. minutě se při přesilové hře povedenou tečí prosadil i Lindell. Dallas tak otočil nepříznivý stav a do šaten se jde za stavu 1:2.
Střely po první třetině: Domácí – 12, Hosté – 11.
Druhá třetina začne přibližně v 02:10.
20:00'
19:49'
Střela Jamese van Riemsdyka byla zblokována a skončila nad brankou.
19:10'
Hart zasahuje proti střele od modré lapačkou.
18:30'
Claude Giroux se dostal před obránce a zakončoval těsně před brankářem, ale Bishop zachoval chladnou hlavu a betonem zasáhl!
17:59'
Hostující tým je nyní aktivnější a vytváří si více šancí. Letci se spíše brání.
17:20'
Jamie Benn se dostal do přečíslení 2 na 1,ale trefuje pouze vzdálenější tyč!
17:10'
Andrew Cogliano nahodil kotouč na branku,ale jeho žabka minula svatyni Harta.
16:23'
Nepovedená rozehrávka hostujícího týmu a máme tu icing.
15:10'
Oskar Lindblom se dostal kličkou za obránce,ale jeho následná střela zápěstím prosvištěla vedle tyče!
14:30'
Flyers se po delší době dostali s kotoučem do útočného pásma,ale střela minula branku a touš sbírá hostující obrana.
13:50'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jamie Oleksiak – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Chris Stewart – 5 min., bitka).
13:48'
A je tu další branka, hosté využívají přesilovou hru. Gurjanov vypálil od modré a našel čepel hokejky před branko, kde stál ESA LINDELL, který tečoval kotouč do odkryté branky. Asistence: Denis Gurjanov a Corey Perry.
13:30'
Touš je znovu za brankou Bishopa a domácí čtveřice si může odpočinout.
13:05'
Domácí vyhráli buly a ihned posílají kotouč na druhou stranu kluziště.
12:44'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Sanheim – 2 min., držení).
12:20'
Phili vysunula napadání vysoko a Dallas má velké problémy s rozehrávkou.
11:50'
Další ze slibně rozjetých útoků Flyers zastavuje rozhodčí pro offside.
11:20'
Joe Pavelski si nerozuměl se spoluhráčem v útočné třetině a k touši se dostali domácí.
10:50'
Matt Niskanen vypálil od modré, jeho pokus Bishopovi vypadl, ale hostující brankář si touš bleskově našel znovu.
10:20'
Flyers mají kotouč ve vlastní třetině, ale nedaří se jim dostat za útočnou modrou čáru.
09:59'
Seguin se dostal s kotoučem za obránce, ale byl příliš blízko Hartovi a nepodařilo se mu kvalitně zakončit.
09:20'
Seguin je na ledě, Stars přežili další oslabení.
08:55'
Bishop betonem zasahuje proti střele z jedničky od mantinelu.
08:30'
Kotouč je znovu za brankou Harta, Dallas dobře brání vlastní třetinu.
07:40'
Dallas nevyhrál buly,ale Matt Niskanen dobře přečetl rozehrávku soupeře a posílá kotouč k Hartovi.
07:07'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Tyler Seguin – 2 min., podrážení).
07:00'
A máme srovnáno! Perry s Bennem dobře napadali a druhý jmenovaný získal kotouč na mantinelu, předložil ho na střed na volného ROOPEA HINTZE, který se krásnou stahovačkou dostal za obránce a zakončil, Hartovi se podařilo zasáhnout, ale na následnou dorážku byl krátký.
Asistence: Jamie Benn a Corey Perry.
06:50'
05:30'
Dallas si vytvořil první souvislejší tlak, ale střela od modré byla nepřesná a za brankou se puku zmocnili domácí.
03:50'
Bishop podržel střelu od mantinelu a následuje komerční přestávka.
03:20'
Hintz vypálil a Bishop má za sebou první zákrok v tomto zápasu.
02:45'
Dallas hraje v plném počtu.
02:20'
Povedená střela v podání domácího obránce končí na zadním mantinelu a a Stars se osvobozují.
01:50'
01:30'
Domácí vyhráli vhazování a usazují se ve třetině soupeře, ale k nebezpečnější šanci to zatím nevedlo.
00:45'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Alexandr Radulov – 2 min., vysoká hůl).
00:43'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Tak to byla blesková první branka! Konecny našel křižnou nahrávkou volného SEANA COUTURIERA, který z ostrého úhlu poslal kotouč do prázdné branky!.
Asistence: Travis Konecny a Claude Giroux.
00:01'
Philadelphia Flyers
Flyers taky nemají ideální formu. Z posledních 5ti zápasů vyhráli pouhé 2. Konkrétně proti Chicagu a Devils. Bod se pak Letcům podařilo urvat v zápase s Vancouverem. Naopak bez bodového zisku Flyers odešli ze zápasů s Calgary a Edmontonem. Právě Edmontonu podlehl domácí tým v minulém kolem poměrem 3:6. V tomto zápase se dokázal 2x prosadit Jakub Voráček a jednu přesnou trefu přidal Lindblom. V tabulce Východní konference najdeme Philadelphii na 14. místě s 5 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Konecny – 3 + 4
2. Lindblom – 3 + 1
3. Provorov – 1 + 3
Dallas Stars
Stars nezažívají ideální vstup do sezóny. Po 9ti odehraných zápasech svítí na bodovém kontě Stars hrozivá 3ka se zápornou bilancí vstřelených a obdržených gólů. Dallas získal poslední bod před 4 zápasy, když prohrál s Calgary v prodloužení. Pak přišly prohry proti Washingtonu, Buffalu, Columbusu a v minulém zápase proti Pittsburghu 2:4. Mezi úspěšné střelce se v tomto zápase zapsali Hintz a Klingberg.V tabulce Západní konference najdeme Stars na 14. místě.
1. Hintz – 5 + 1
2. Heiskanen – 2 + 3
3. Seguin – 2 + 2
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL. Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Philadelphia Flyers a Dallas Stars.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.