NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Nashville : Anaheim - 23. října 2019   02:00

Nashville
Nashville
11:23' Josi (Duchene, Ellis) • 16:19' Sissons  • 20:35' Grimaldi (Bonino) • 30:08' Ekholm  • 44:30' Arvidsson  • 48:19' Järnkrok (Arvidsson, Turris)
6:1
(2:0, 2:0, 2:1)
Anaheim
Anaheim
43:59' Getzlaf
Nashville
Rinne (Saros) – Ellis, Josi, Fabbro, Ekholm, Y. Weber, Hamhuis – Arvidsson, Johansen, Järnkrok – Mikael Granlund, Duchene, Turris – C. Smith, Bonino, Grimaldi – Watson, Sissons, Salomäki.
Schlenker, Hebert – Mills, Alphonso
Bridgestone Arena, Nashville
17 424 diváků
Anaheim
Gibson (41. R. Miller) – H. Lindholm, Manson, Del Zotto, Fowler, Ja. Larsson, Holzer – Comtois, Getzlaf, O. Kaše – Rakell, Henrique, Silfverberg – N. Ritchie, Steel, Terry – D. Shore, D. Grant, Rowney.

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů.
Československá stopa v utkání:
Ondřej Kaše (Anaheim) 0+0, 4 střely, čas na ledě 16:38
Tři hvězdy utkání:
1. Pekka Rinne (Nashville) 26 zák., 1 gól, 96,3%
2. Roman Josi (Nashville) 1+1
3. Viktor Arvidsson (Nashville) 1+1
A je tu konec. Ve třetí třetině jsme viděli další 3 branky. Domácí tým přidal další 2. Když se nejprve šikovně prosadil Arvidsson a později přečíslení 2 na 1 zužitkoval Jarnkrok. Za hosty se trefil kapitán Getzlaf, který nedal Rinnemu šanci, když vymetl horní růžek. Nedisciplinovanost hostujícího celku dnes rozhodla, Ducks nechali soupeře hrát hned 6 přesilových her. Domácí tak zaslouženě berou 2 body.
Střely po 3. třetině: Domácí – 30, Hosté – 27.
59:30'
Ducks mají kotouč ve vlastní třetině a nikam se neženou.
58:59'
Kotouč na hokejkách hostujícího týmu. Zápas se už spíše dohrává.
58:20'
Kaše vypálil skrz obránce,ale jeho pokus minul horní růžek branky.
57:59'
Mikael Granlund se dostal ke kotouči před brankou, ale střela mu nesedla a Miller si zapsal další zákrok.
57:20'
Rakell je dnes poněkud neviditelný,ale nyní se mu podařilo alespoň zavést kotouč do třetiny.
56:50'
Dante Fabbro vypálil po křižné nahrávce, jeho pokus zblokoval obránce do ochranné sítě.
56:30'
Bonino vypálil od modré, jeho pokus Miller kryje.
55:59'
Kotouč je znovu ve třetině domácích, zatím se Ducks brání dobře.
55:20'
Kotouč je za brankou Rinneho a Ducks šeří čas.
54:57'
A je tu další oslabení pro Anaheim a znovu 5 na 3.
54:45'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Korbinian Holzer – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., krosček + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
54:40'
Dante Fabbro se natlačil před obránce a vykoledoval si další přesilovou hru.
53:27'
Preds vysunuli napadání a hosté mají obrovské problémy s rozehrávkou.
52:40'
Anaheim se usadil po delší době ve třetině soupeře a kombinuje podél mantinelů.
52:05'
Kotouč se dostal mezi diváky a následuje komerční přestávka.
51:20'
Anaheim se osvobozuje a vyhazuje kotouč přes všechny čáry.
50:59'
Ducks se ubránili a následuje klasická přesilová hra.
50:40'
Domácí vyhráli buly a mají k dispozici krátkou přesilovou hru 5 na 3!
50:25'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Josh Manson – 2 min., nedovolené bránění).
49:30'
Jeden z domácích obránců po dělovce rozezvučel tyč!
48:42'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Korbinian Holzer – 2 min., vysoká hůl).
48:19'
Nashville právě vstřelil branku!
A je u další gól! Domácí se dostali do přečíslení 2 na 1. CALLE JÄRNKROK vypálil po křižné nahrávce, Miller dokázal zasáhnout,ale kotouč se nakonec dokutálel za brankovou čáru. Asistence: Viktor Arvidsson, Kyle Turris .
47:50'
Terry se dostal ke střele z otočky před brankou,ale jeho pokus obětavě zablokoval Dan Hamhuis.
47:20'
Ryan Ellis nahodil kotouč od modré,ale touš prosvištěl vedle branky.
46:49'
MIller zachytil kotouč v lapačce po střele od mantinelu a následuje komerční přestávka.
45:40'
Další povedený zákrok Rinneho, Anaheimu se nedá upřít snaha,ale překonat domácího brankáře jde dnes opravdu ztěžka.
44:30'
Bleskurychlá odpověď v podání domácích Preds! VIKTOR ARVIDSSON dobře napadal a donutil soupeře k chybě za brankou, následně se se štěstím dostal ke kotouči těsně před Millerem a propasíroval kotouč za jeho záda.
Bez asistence.
43:59'
Anaheim právě vstřelil branku!
A je tu první branka Ducks! RYAN GETZLAF zachytil rozehrávku soupeře a dostal se ke střele z mezikruží. Rinne byl naprosto bez šance, protože hostující kapitán vymetl růžek.
43:50'
Domácí tým má kotouč ve své třetině a nikam se nežene.
42:49'
Smith zavezl kotouč,ale za brankou Millera o něj přišel.
41:40'
Steel se objevil v další šanci,ale Josi zahrál výborně do obrany a kotouč mu vypíchl.
40:59'
Kaše se dostal do další šance,ale těsně před střelou mu kotouč sebral obránce.
40:01'
Střídání v týmu Anaheim Ducks: ze hřiště odchází John Gibson, přichází Ryan Miller.
40:01'
Úvodní buly pro domácí tým.
40:01'
A je tu konec druhého dějství. V prostřední části jsme viděli také 2 góly a oba byly do sítě hostujícího celku. Nejprve se prosadil hned v úvodu třetiny šikovnou tečí Grimaldi a v 10. minutě druhé třetiny se v oslabení prosadil povedenou střelou Ekholm. Ducks měli spoustu šancí na snížení,ale Rinne je dnes opravdu fantastický.
Střely po druhé třetině: Domácí – 19, Hosté – 24.
Třetí třetina začne přibližně v 04:01.
40:00'
39:37'
Rinne zasahuje proti střele od mantinelu.
38:30'
Hraje se teď převážně ve středním pásmu, ani jeden z týmů se nedokáže usadit ve třetině soupeře.
37:40'
Rakell si dobře najel na střed hřiště,ale střela mu bohužel pro hosty nesedla.
37:20'
Josh Manson vypálil od modré, jeho pokus ztečoval obránce do ochranné sítě.
36:59'
Gibson zasáhl po střele od modré a na ledě se strhla šarvátka.
36:20'
Miika Salomäki se dostal pěknou kličkou přes obránce, jeho pokus na druhou tyč minul branku o kousíček!
35:50'
Puk je znovu u branky hostujícího brankáře a domácí čtveřice může vystřídat.
35:20'
Ryan Getzlaf hledal krosovkou spoluhráče,ale kotouč adresáta nenašel.
34:50'
Kotouč u branky Gibsona.
34:30'
Fowler napřáhl k dělovce, jeho pokus zblokoval obránce.
34:05'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Miika Salomäki – 2 min., vysoká hůl).
33:29'
Getzlaf vypálil do horního růžku z předbrankového prostoru, Rinne teď zasáhl čistě reflexivně!
32:50'
Ryan Johansen se dostal do obrovské šance, když střílel z kruhu pro vhazování. Gibson se zaskvěl lapačkou!
32:30'
Kaše nezpracoval kotouč a přišel o dobrou šanci.
31:50'
Duchene a Granlund se dostali do přečíslení 2 na 1,ale Duchene celou akci "zadrbal".
31:18'
Jakob Silfverberg vypálil od pravého mantinelu, Rinne kotouč drží a následuje komerční přestávka.
30:57'
Nepovedená rozehrávka hostí končí zakázaným uvolněním. Ducks mají ještě 20 vteřin výhodu přesilové hry.
30:08'
Nedáš – dostaneš. Ritchie neproměnil obrovskou šanci a vzápětí udeřili Preds v oslabení, když MATTIAS EKHOLM vystihl nahrávku a samostatný únik vyřešil střelou k tyči.
29:47'
Nick Ritchie dostal krásnou krosovku a vypálil do horního růžku, jeho pokus Rinne zneškodnil vyrážečkou!
29:18'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Dante Fabbro – 2 min., sekání).
28:10'
Terry se výborně proháčkoval až před branku a zakončil, Rinne zasáhl betonem!
27:50'
Kotouč se po střele od Ritchieho dostal nad ochranné sklo a následuje komerční přestávka.
26:20'
Josi rozehrál nepřesně a rozhodčí přerušuje hru – icing.
25:27'
Rinne má zlomenou hůl a tak se buly ještě pozdrželo.
24:50'
Hampus Lindholm přišpendlil domácího hráče na mantinel a halou to jen zašumělo.
23:50'
Mikael Granlund vypálil z levé strany, jeho pokus prolétl nad levým horním rohem branky.
23:15'
Troy Terry dostal výhodu trestného střílení,ale jeho pokus mezi betony úspěch neslavil!
21:40'
Obrovská šance pro Getzlafa,ale Rinne i dobře vyjel a podržel svůj tým!
20:35'
Tak to byl bleskurychlý vstup do utkání. Bonino vypálil od modré a jeho pokus tečoval k druhé tyči ROCCO GRIMALDI, který si připsal první branku v letošní sezóně.
Asistence: Nick Bonino.
20:01'
A je tu konec první třetiny. V úvodním dějství jsme viděli 2 branky a obě do sítě Gibsona. Poprvé se prosadil Josi, který dělovkou využil přesilovku 5 na 3. O pár minut později se z trestné lavice do šance vyřítil Sissons a skóre ukazuje 2:0. V obrovské šanci se ocitl i hostující Kaše,ale jeho pokus Rinne vychytal.
Střely po první třetině: Domácí – 10, Hosté – 14.
Druhá třetina začne přibližně v 3:05.
20:00'
19:39'
Kyle Turris se otáčel a střílel do prázdné branky, protože Gibson ležel,ale jeden z hostujících obránců střelu vykryl!
18:59'
Jakob Silfverberg nahodil kotouč od mantinelu,ale jeho pokus nakonec prolétl vedle branky.
18:30'
Terry vypálil od modré, jeho pokus trefil prvního hráče.
17:59'
Anaheim je střelecky aktivnější,ale Rinne je zatím fantastický.
16:50'
Ondřej Kaše se řítil sám na Rinneho,ale jeho pokus do horní poloviny branky zneškodnil Rinne lapačkou!
16:19'
A je tu další branka! COLTON SISSONS naskočil přímo z trestné lavice, sebral kotouč a upaloval sám na Gibsona, z levé strany vymetl hostujícímu brankáři růžek a navýšil vedení.
15:10'
Sam Steel vypálil zápěstím na druhou tyč, Rinne zasahuje.
14:40'
Krásná akce v podání hostujícího týmu skončila střelou do odkryté branky, ale Rinne výborně zasáhl betonem!
14:13'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Colton Sissons – 2 min., sekání).
13:02'
Anaheim je po delší době v plném počtu a uvidíme konečně hru 5 na 5.
12:40'
Ducks vyhodili kotouč přes všechny čáry.
12:06'
Preds využili přesilovou hru,ale mají výhodu další minutu klasické početí výhody.
11:23'
A je tu úvodní branka zápasu! Domácí využívají dvojité početní výhody, kdyř si Duchene ROMAN JOSI vyměnili kotouč a druhý jmenovaný ho následně poslal do horního růžku.
Asistence: Matt Duchene a Ryan Ellis.
10:59'
Getzlaf vyhrál důležité buly a Anaheim zkrátil pár vteřinek z dlouhé početní nevýhody.
10:51'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jakob Silfverberg – 2 min., krosček).
10:33'
Rakell vypálil v oslabení,ale střela nebyla příliš nebezpečná.
10:15'
Ellis zahrál kotouč vysoko nad hlavou a rozhodčí přerušuje hru.
09:45'
Turrin napálil kotouč z jedničky od mantinelu, jeho pokus Gibson kryje.
09:32'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jacob Larsson – 2 min., nedovolené bránění).
09:16'
Preds hrají se 6ti hráči a točí Anaheim v jejich třetině.
08:05'
Nashville je v posledních chvílích aktivnějším týme a vynutil si další vyloučení.
07:02'
Nick Ritchie zůstal zapomenutý na modré a dostal se do úniku, svou šanci zakončil střelou do lapačky Rinneho.
06:10'
Ducks se podařilo vyhodit kotouč.
05:39'
Bonino hledal zadovkou spoluhráče před brankou,ale trefil pouze soupeře do brusle.
04:59'
Ducks dostali kotouč do středního pásma a Nashville musí začít znovu.
04:39'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Hampus Lindholm – 2 min., krosček).
03:13'
Rickard Rakell dostal dobrou nahrávku do druhé vlny, ale jeho střela prosvištěla těsně kolem pravé tyče.
02:45'
Nepovedená rozehrávka Nashvillu a máme tu zakázané uvolnění.
01:40'
Úvodní zákrok zápasu má za sebou i Rinne, který zasáhl betonem proti střele od mantinelu.
00:30'
Gibson vykopl kotouč levým betonem a má za sebou první zákrok zápasu.
00:01'
Úvodní buly pro hostující Ducks.
00:01'
Nashville Predators
Ani Nashville nemá ideální formu. Z posledních 5ti zápasů dokázal vyhrát pouhé 2. Výhra přišla proti Capitals a Nashvillu. Naopak bez bodu odešli Preds ze zápasů s Kings a Arizonou. V minulém zápase se Nashville utkal s Floridou, které podlehl na nájezdy 2:3. Mezi úspěšné střelce se zapsali Josi a Turris. V tabulce Západní konference najdeme Preds na 10. místě s 9 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Ellis – 1 + 10
2. Duchene – 2 + 8
3. Forsberg – 5 + 3
Anaheim Ducks
Ducks se poměrně daří. Z posledních 5ti zápasů dokázali vyhrát hned 3. Konkrétně proti Columbusu, Buffalu a Carolině. Naopak prohra přišla proti Bostonu a v minulém kole proti 1:2 s Calgary. Jediným úspěšným střelcem byl Silfverberg.V tabulce Západní konference najdeme Ducks na 3. místě s 12 body.
1. Silfverberg – 5 + 3
2. Rakell – 3 + 4
3. Henrique – 5 + 1
Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL. Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Nashville Predators a Anaheim Ducks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.