NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Minnesota - 19. ledna 2021   03:10

Anaheim
Anaheim
44:10' Deslauriers (Shattenkirk, Rowney)
Minnesota

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou.

Československá stopa v utkání:

Do zápasu nezasáhl žádný z českých či slovenských hráčů.

V oslabení: 0:0
Anaheimu v tomto utkání stačilo vstřelit pouze jedinou branku, aby domácí získali svou první výhru v letošní sezóně, když se o jedinou trefu v utkání postaral Deslauriers. Domácí útočník tak svou brankou rozsekl bitvu dvou skvělých brankářských výkonu.

Bohužel však jen jeden může z tohoto odejít, jako vítěz, a tak si první shutout v sezóně připsal brankář Kačerů John Gibson, který zastavil všechny střely Wild. Nicméně Cam Talbot může být za svůj výkon hodně spokojený, protože předvedl několik skvělých zákroků a především s inkasovanou brankou ani nic dělat nemohl.

Anaheim Ducks tedy nakonec porazili Minnesotu Wild fotbalovým výsledkem 1:0, a připsali si tak svou první výhru v sezóně.
59:56'
Brodinovo nahození od modré čáry zřejmě ještě lehce tečoval bránící Lindholm, avšak kotouč přistál přesně na logu dresu domácího brankáře.
59:45'
Další rána Spurgeona opět jen proletěla kolem brány Anaheimu a Gibson se jen ohlédl, kde kotouč je, protože střelu nyní absolutně neviděl.
59:28'
Spurgeon vystřelil od modré čáry a jeho pokus byl na cestě zblokován mimo bránu Anaheimu.
59:11'
Anaheimu se podařilo dostat puk do středního pásma.
58:45'
Talbot už ujíždí na svou střídačku a Wild hrají v šesti!
58:11'
Po další zblokované střele Shattenkirka kotouč opět letí přes celé kluziště a Minnesota už bude za chvíli kompletní.
57:43'
Anaheim musí znovu začít od Gibsona, který si i trochu pohrál s jedním z napadajících hráčů Minneosty.
57:18'
Ducks se nyní sami vyhnali ze svého útočného pásma.
57:03'
Rakell nahrál za sebe Shattenkirkovi, jehož následná dělovka jen proletěla kolem brány Wild.
56:44'
Minnesotě se podařilo vyhodit puk přes celé kluziště.
56:31'
Domácí tedy rozjeli teprve svou druhou přesilovou hru v utkání. Od modré to zkusil Shattenkirk, avšak Talbot byl ve své bráně připravený.
56:16'
Gibson jel pro puk za svou bránu, kde se dostal trochu do potíží, čehož chtěl využít Nick Bjugstad (MNS), ale ten spíš domácího brankáře sestřelil, a dostane tak za to dvě minuty.
56:00'
Sturm se snažil protlačit před Shattenkirka, avšak na zkušeného obránce domácích si nepřišel.
55:42'
Wild nyní jen poslali kotouč na zakázané uvolnění, a tak se hra vrátí před jejich bránu.
55:18'
Heinen se dostal do do střelecké příležitosti z pravého kruhu, avšak jeho střela letěla těsně nad bránu Minnesoty.
54:29'
Nahození od modré čáry nyní velmi dobře tečoval Fiala a Gibson kotouč viděl na poslední chvíli, ale i tak domácí brankář kotouč vyrazil za svou klec.
53:52'
Fowlerova střela z levého kruhu byla přizvednuta do ochranné sítě, a tak se po reklamní pauze bude vhazovat před Talbotem.
53:29'
Wild se poté dostali do středního pásma a Suter následně poslal kotouč až na zakázané uvolnění.
53:10'
Suter dostal přihrávku od Dumby a následně chtěl poslat kotouč směrem na Gibsona, avšak trefil jen domácího Rowneyho stojícího před ním.
52:48'
Steel nyní poslal hodně nepřesnou přihrávku směrem na Comtoise, a tak kotouč skončil až na zakázaném uvolnění.
52:08'
Sturm se dostal do zakončení z levého kruhu a jeho střela jen proletěla kolem domácí klece.
51:31'
Milano projel kolem padajícího hráče Minnesoty a následně se snažil dostat puk na Rakella, ale do jeho pasu vložil svou hůl Talbot.
50:55'
Podobně si vedl i na druhé straně švýcarský útočník Fiala, který se svou střelou trefil hned prvního bránícího hráče Anaheimu.
50:23'
Silfvelberg se dostal ke střele z levého kruhu, avšak jeho střela byla zastavena ještě někde před Talbotem.
49:21'
Parise přiklepl kotouč do pravého kruhu Kaprizovovi, jenž ihned vystřelil a Gibson nakonec puk udržel ve své výstroji.
49:09'
Brodin zkusil ohrozit Gibsona střelou z velkého úhlu, ale Gibson byl u své tyče připravený.
48:14'
Domácí jeli ve dvou na jednoho, kde Comtois chtěl nahrát Steelovi, ale Dumba skvěle zasáhl svou holí a přihrávku překazil.
47:41'
Kaprizov vjel s pukem do útočného pásma, kde však předběhla myšlenka čin, protože při přihrávce zapomněl kotouč za sebou.
47:07'
Silfvelberg zavezl puk do útočného pásma, kde se snažil najít některého ze svých spoluhráčů, avšak neúspěšně.
46:26'
Kačeři nyní jen poslali kotouč do středního pásma, kde si jej přebírají hokejisté v bílých dresech.
45:57'
Kotouč se nyní po několika odrazech postupně doklouzal až k Gibsonovi, který jej pouze přikryl svou lapačkou.
45:49'
Pateryn obdržel přihrávku na modrou čáru, odkud následně ihned vystřeli, avšak jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.
44:58'
Heinen zkusil ohrozit Talbota střelou z hodně velkého úhlu, ale jeho pokus nakonec nesměřoval ani mezi tři tyče.
44:10'
Anaheim právě vstřelil branku!
Tak konečně je tu první branka utkání! Domácí vjeli do útočného pásma, kde Rowney přihrál kotouč na pravou stranu Shattenkirkovi, jenž chvíli se svou přihrávkou počkal a poté křižným pasem našel přesně NICOLASE DESLAURIERSE, jenž se pohotovou střelou trefil do odkryté části hostující klece. Asistence: Kevin Shattenkirk, Carter Rowney.
43:55'
Minnesota se z čista jasna dostala do velké šance, když kotouč po špatné rozehrávce domácích dostal ke Hartmanovi, jenž však z otočky nepřekonal Gibsona.
43:32'
Domácí jeli málem ve dvou na jednoho, ale celá akce skončila u Terryho, který nepřihrál svému spoluhráči ve středním pásmu a domácí se poté navíc dostali do ofsajdu.
43:14'
Fowler přejel s pukem přes modrou čáru a následně nahrál Rakellovi, jenž poté vypálil přes obránce po ledě a Talbot jeho střelu udržel pod svým betonem.
42:44'
Anaheim tedy přežil i své páté oslabení v tomto utkání.
42:13'
Ve vlastním oslabení se domácí dostali do útoku, kde nakonec Comtois nahrál Deslauriersovi, jenž poté tečoval kotouč nad bránu Wild.
41:52'
Lindholm zachytil hostující rozehrávku a následně s ničím neváhal a hned ho poslal přes celé kluziště.
41:17'
Spurgeon vypálil směrem na bránu Anaheimu a Gibson vůbec nevěděl, kam se kotouč po jeho zákroku odrazil, ale naštěstí pro domácí byl kotouč nakonec za bránou Ducks.
40:43'
Kaprizov hledal křižnou přihrávkou Fialu, který však kotouč nezpracoval a domácím se následně podařilo vyhodit puk z obranného pásma.
40:22'
Wild se však následně vydali do útoku, kde Derek Grant (ANA) přidržel hráče Minnesoty, a tak je tu už pátá přesilovka hostů.
40:03'
I do poslední periody vstupují Ducks vyhraným úvodním vhazováním a kotouč hned putuje za bránu Talbota.
40:01'
Statistiky po druhé třetině:

Střely na bránu: 21:25
Zblokované střely: 9:3
Hity: 21:14
Vyhraná vhazování: 18:20
Bohužel ani ve druhé dvacetiminutovce jsme neviděli žádnou branku, když si tohle utkání pro sebe ukrádají oba maskovaní muži. Gibson i Talbot zatím předvádí skvělé výkony a pro střelce obou mužstev bude hodně těžké najít recept na jednoho z nich.

Obě první utkání Minnesoty muselo rozhodnout prodloužení a Kačeři museli také v jednom případě až do prodloužení. Uvidíme tedy pár minut navíc i v tomto střetnutí?
40:00'
39:47'
Getzlaf je zpátky na ledě, a tak Anaheim ubránil i své čtvrté oslabení bez inkasované branky.
39:26'
Minnesotě navíc následně nevyšel přechod do útočného pásma, když se hostující hokejisté dostali do ofsajdu.
39:18'
Henrique parádně napadal Fialu, který špatně zpracoval přihrávku od Kaprizova a domácím se nakonec podařilo vytlačit Wild do středního pásma.
38:59'
Wild zatím kombinují ve svém útočném pásmu.
38:20'
Fiala tentokrát z pravého kruhu ihned vypálil a Gibson jeho pokus vyrazil vedle sebe, kde jej sebral Lindholm, který puk hned vyhodil.
37:57'
Fiala dostal přihrávku na pravou stranu, odkud chtěl přihrát Parisemu před prázdnou klec, ale jeho pas neprošel.
37:47'
Minnesota si v závěru druhé třetiny zahraje už svou čtvrtou přesilovou hru, když Ryan Getzlaf (ANA) v rohu kluziště podrazil Sturma a odsedí si dvě minuty na trestné.
36:47'
Steel dobře posunul kotouč do druhé vlny na Heinena, jehož následná střela však byla zřejmě ztečována mimo bránu Minnesoty.
35:54'
Silfvelberg nyní jen poslal kotouč na zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před Gibsonem.
35:06'
Johansson nakonec nahrál na levou stranu Raskovi, který ihned vystřelil, ale jeho pokus znovu letěl jen nad bránu Anaheimu.
34:28'
Wild drží puk ve svém útočném pásmu, ale hosté jej zatím spíš jen nahánějí kolem mantinelu a nemohou se dostat do nějaké střelecké příležitosti.
33:42'
Rakell se velmi dobře uvolnil až do zakončení ze středu útočného pásma, ale Talbot kotouč vyrazil mimo svou klec.
32:51'
Fowler byl nyní zcela osamocený mezi kruhy, kam i obdržel přihrávku a měl před sebou pouze Talbota, kterého chtěl překonat po ledě, ale brankář Wild si prostor mezi svými betony pohlídal a podržel svůj tým.
32:26'
Sturm obdržel přihrávku na pravou stranu útočné třetiny, odkud se snažil ihned zakončit a jeho střela letěla jen těsně vedle.
31:54'
Lindholm svým dlouhým pasem hledal najíždějícího Terryho, jenž jeho pas nezasáhl, a tak je následně Anaheimu odpískán icing, ikdyž by u kotouče zřejmě byl dříve domácí útočník.
31:01'
Terry vjel s pukem do útočného pásma, kde mu i najížděli spoluhráči, avšak domácí útočník to nakonec zkusil sám, ale trefil jen hůl bránícího hráče, od kterého se kotouč odrazil do ochranné sítě.
30:20'
Foligno obdržel zpětnou přihrávku a už se snažil zakončit, ale skvěle se vrátil Rakell, který mu v zakončení zabránil.
29:43'
Po nahození Sutera se kotouč odrazil ke Kaprizovovi, který ho hned znovu poslal na bránu Gibsona, jenž zřejmě kotouč neměl pod svou kontrolou, protože rozhodčí stále nepřerušoval hru a kolem brankoviště Anaheimu rázem bylo snad všech deset bruslařů, kteří se snažili kotouč nějakým způsobem zasáhnout. Vše nakonec rozsekl hlavní rozhodčí svým hvizdem.
28:38'
Další akce Minnesoty byla zastavena hned na útočné modré, kde se hostující hokejisté dostali do ofsajdu.
28:17'
Henrique obdržel přihrávku na modrou čáru a následně se pokusil zakončit zpoza bránícího hráče, avšak jeho střela letěla mimo bránu Minnesoty.
27:34'
Ducks se následně vydali do útoku, kde z levého kruhu vypálil Steel, avšak Talbot měl na jeho střelu připravenou lapačku.
27:20'
Ihned po vhazování musel Gibson řešit velmi nepříjemnou situaci před svou bránou, ale i s pomocí obránců je nakonec kotouč odklizen z předbrankového prostoru.
27:12'
Kačerům nyní nevyšla jejich útočná rozehrávka, když kotouč skončil až na zakázaném uvolnění.
26:52'
V hledišti končí další kotouč, když je tam nyní sražena přihrávka hostujícího Erikssona Eka. Bohužel v této době z toho nejsou žádné suvenýry pro fanoušky.
26:28'
Foligno chtěl nahodit kotouč do útočného pásma, avšak o plexisklo jej poslal až do hlediště.
26:21'
Hakanpää zavezl puk do pásma, kde ho přihrál na pravou stranu Deslauriersovi, jenž ihned vystřelil, ale tento pokus neměl gólové parametry a končí ve výstroji Talbota.
26:08'
Anaheim přežil i své třetí oslabení v tomto utkání a domácí se opět mohou hnát do útočného pásma.
25:32'
Bjugstad dostal přihrávku na modrou čáru a následně i vystřelil hodně ráznou střelu, ale jeho pokus letěl mimo bránu Ducks.
25:11'
Fiala dostal přihrávku před Gibsona, kterého se pokusil i překonat, ale domácí brankář kotouč vyrazil a Ducks následně i kotouč vyhodili.
24:46'
Ducks zatím své oslabení zvládají velmi dobře, když se jim hned několikrát za sebou podařilo vyhodit puk.
23:59'
Nicméně je tu další přesilová hra Minnesoty, protože je na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen Joni Hakanpää (ANA).
23:59'
Sturm se velmi dobře prodral po levém křídle až do zakončení, ale jeho střela letěla přesně do loga na dresu Gibsona, takže s jeho střelou neměl domácí brankář žádný problém.
23:42'
Na Talbotovou střelu letěla další střela, když to tentokrát zkusil Steel, ale kotouč letěl přímo do středu.
23:32'
Ducks začali druhou třetinu hodně aktivně, když jim zatím úvodních pár minut zcela jasně patří a Wild nyní jen zahodili puk na zakázané uvolnění.
22:56'
Fowler zavezl puk do útočného pásma, kde následně i vystřelil a jeho pokus Talbot bez větších potíží vyráží ke svým spoluhráčům.
21:58'
Larsson vyslal parádní pas na útočnou modrou, kde číhal Milano, který tak jel sám na Talbota, avšak jeho následnou střelu hostující brankář skvěle vytáhl mimo svou klec.
21:22'
Rakell zkusil vystřelit z hodně velkého úhlu a jeho střela jen vesměs přeměřila brankoviště.
20:42'
Ducks si však v útočném pásmu hodně špatně vyměňovali kotouč, čehož využil hostující Fiala, který uháněl sám na Gibsona, ale Lindholm švýcarského hráče dobře dojel a nakonec i čistě zneškodnil.
20:02'
Úvodní vhazování druhé třetiny opět patřilo domácím, kteří tak mohou rozjet nějakou ofenzivní akci.
20:01'
Statistiky po první třetině:

Střely na bránu: 10:10
Zblokované střely: 4:2
Hity: 13:7
Vyhraná vhazování: 9:11
První třetina mezi Anaheimem a Minnesotou je již za námi a bohužel jsme v ní žádnou branku neviděli, když víc nebezpečným týmem byli hostující Wild, kteří si dokázali vytvořit několik nebezpečných příležitostí, avšak Gibson svůj celek podržel.
20:00'
19:56'
V samotném závěru se ještě do akce hnali hosté z Anaheimu, když Fiala hledal střílenou přihrávkou svého spoluhráče, ale kotouč skončil v rohu obranného pásma Ducks.
19:21'
Následně se navíc do sebe pustili Josh Manson (ANA) a Jordan Greenway (MNS). Menší potyčku nakonec vyhrál domácí obránce, ale nic to nemění na tom, že oba dostávají dvě minuty za hrubost.
19:17'
Foligno vyslal další střelu od modré čáry a jeho pokus byl zastaven ještě někde před Gibsonem.
18:37'
Na druhé straně se k zakončení od modré čáry dostal Shattenkirk, avšak před Talbotem zcela nikdo nebyl, a tak ani tato střela nijak vážně hostujícího brankáře neohrozila.
18:15'
V závěru přesilové hry ještě střílel Dumba, avšak jeho rázná střela letěla vede brány Anaheimu.
17:36'
Minnesota se nyní sama vyhnala z útočné třetiny, když přihrávka zpoza brány Anaheimu nenašla žádného hráč v bílém a kotouč míří až k Talbotovi.
16:58'
Kaprizov vyslal hodně nenápadnou střelu směrem na domácí bránu a těžko říct zda Gibson kotouč vůbec viděl, ale ten domácího brankáře zasáhl a domácí následně vyhodili.
16:29'
Wild jsou již kompletní a hosté už rozjíždějí svou přesilovkovou kombinaci.
16:19'
Ihned po vhazování se ke střele dostal hostující Fiala, avšak do jeho střely se položil jeden z domácích hráčů, který kotouč srazil do ochranné sítě.
16:14'
Nicméně přesilovka Anahéimu končí předčasně, protože Jakob Silfverberg (ANA) zasáhl Pariseho svou holí do obličeje, a tak dostává dvě minuty.
16:11'
Další ofenzivní akce Anaheimu končí hned na modré čáře, kde se domácí hokejisté dostali do ofsajdu.
15:37'
Z ničeho nic je tu obrovská šance Anaheimu, když Ducks nahodili puk do pásma, kde se následně odrazil před Talbota, kam si najela hned dvojice hráčů a Terry místo přihrávky před prázdnou klec Steelovi řešil akci střelou přesně do lapačky hostujícího brankáře.
15:16'
Wild však zatím své oslabení bez větších potíží, když vůbec nepouští svého soupeře do útočného pásma.
14:25'
Ducks si však zahrají svou první přesilovou hru, protože dvě minuty za krosček dostává Jordan Greenway (MNS).
14:25'
Ducks se konečně dostali do nějaké lepší šance, když se Heinen dostal k puku před Talbotem, ale nedokázal zkrotit skákající puk, a tak Wild následně vyhodili kotouč na zakázané uvolnění.
13:48'
Kačeři vjeli do útočného pásma, kde následně ihned pálil Getzlaf, ale tohle byl hodně jednoduchý zákrok pro Talbota.
12:50'
Hosté jeli ve dvou na jednoho, když celou akci nakonec řešil Bjugstad střelou mezi betony, ale Gibson tento prostor stihl zavřít a kotouč navíc i udržel pod betony a přerušil hru.
11:58'
Dumba dostal nabito na modrou čáru a jeho střela letěla mimo bránu Anaheimu, ale kotouč se následně od zadního mantinelu odrazil přesně na Sutera, který už vyslal hodně nebezpečnou střelu na Gibsona, a ten nakonec udržel puk ve své výstroji.
10:51'
Heinen nyní nezachytil dlouhou přihrávku od obránců, a kotouč tak nakonec skončil až na zakázaném uvolnění.
10:19'
Wild zastavili další útočnou snahu Anaheimu a hosté následně jen poslali puk obloukem do obranného pásma Kačerů.
09:41'
Lindholm dostal hodně těžkou přihrávku na modrou čáru, a tak do kotouče vesměs jen plácl, a ten následně skončil až v lapačce Talbota.
09:07'
Kačeři znova vletěli do útočného pásma, kde nakonec z pravého kruhu vystřelil Comtois a trefil Talbota přesně do jeho masky.
08:36'
Comtois se snažil dostat puk mezi kruhy, kde byl Terry, avšak jeho pas hodně skákal a Terry nakonec kotouč nezkrotil.
07:39'
Po delší době se hra přesunula i na druhou stranu, kde Talbot musel zasáhnout proti střele Steela a Wild následně poslali kotouč až na zakázané uvolnění.
06:49'
Gibson se musel mít znova na pozoru, když Sturm na něj dorážel z hodně velké blízkosti a domácí brankář nakonec musel předvést hned dva zákroky.
06:32'
První přesilová hra MInnesoty je již minulostí, když si v ní Wild vytvořili pár střeleckých příležitostí, avšak Gibson svůj tým podržel. Další ofenzivní akce hostů je navíc zastavena ofsajdem.
06:10'
Gibson dojel nahození Minnesoty za svou bránou a Kačeři následně znova vyhodili puk ze svého obranného pásma.
05:58'
Anaheimu se podařilo vyhodit puk přes celé čáry.
05:23'
Tentokrát pálil směrem na domácí bránu Kaprizov a Gibson měl zcela volný výhled, takže neměl žádný problém jeho střelu chytit.
04:59'
Spurgeon obdržel přihrávku na střed útočného pásma, odkud ihned vystřelil a Gibson jeho pokus vyrazil do rohu kluziště.
04:25'
Sam Steel (ANA) je prvním vyloučeným hráčem utkání, když putuje na dvě minuty za hákování.
04:21'
Wild po následném vhazování získali puk za bránou Anaheimu, kde se poté Eriksson Ek pokusil ihned zakončit zasunutím k tyče, ale Gibson stihl natáhnout svůj beton a kotouč vyrazil.
03:57'
Gibson si až nyní připisuje první zákrok, když na něj od levého amntinelu vystřelil Brodin a kotouč skončil v lapačce domácího brankáře.
03:16'
Wild se během krátké chvíle dostali už do několika střeleckých příležitostí, avšak hosté se zatím pouze zastřelují, protože všechny jejich střely letěly mimo bránu Anaheumu.
02:20'
Kaprizov posunul kotouč za bránu na Pariseho, který si následně vybruslil před ní a nahrál křižně Raskovi, jenž před sebou měl zcela prázdnou bránu a hostující útočník nakonec zcela odkrytou bránu přestřelil.
01:29'
Do útoku se poprvé podívala i Minnesota, avšak hosté dlouho bojovali o puk za bránou Gibsona, kde jej nakonec získali obránci Anaheimu.
00:58'
Brodin získal kotouč v rohu obranného pásma, ale hostující obránce jej poté ihned poslal na zakázané uvolnění, takže se hra vrátí před bránu Talbota.
00:37'
Grant nyní zahrál kotouč v útočné třetině vysokou holí, a tak je hra přerušena a vhazovat se bude ve středním pásmu.
00:03'
Úvodní vhazování patřilo domácím Kačerům, kteří ihned nahazují kotouč do svého útočného pásma.
00:01'
Americká hymna je již za námi a nic již nebrání tomu, aby se mohlo vhodit úvodní vhazování tohoto utkání.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – H. Lindholm, Shattenkirk, Fowler, Manson, Ja. Larsson, Hakanpää – Rakell, Henrique, Silfverberg – Milano, Getzlaf, Heinen – Comtois, Steel, Terry – Deslauriers, D. Grant, Rowney.

Minnesota Wild: Talbot (Kähkönen) – Dumba, Suter, Spurgeon, Brodin, Pateryn, Soucy – Kaprizov, V. Rask, Parise – Fiala, Bonino, Ma. Johansson – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Greenway – Hartman, Bjugstad, Sturm.

Rozhodčí: L'Ecuyer, Peel – Toomey, Gawryletz.
Anaheim Ducks

Domácí Anaheim je na tom po dvou odehraných zápasech mnohem hůře. Kačeři odehráli dvě utkání na ledě Vegas Golden Knights. V prvním připadě prohráli 2:5 a ve druhém duelu získali bod za porážku 1:2 v podloužení. Právě ve druhém duelu však přišli o vítězství až minutu před koncem základní hrací doby. Nejproduktivnějším hráčem je zatím Comtois, který vstřelil tři branky!
Minnesota Wild

Hostující Minnesota zatím prožívá vynikající vstup do nového ročníku NHL. Wild museli dosud všechna utkání odehrát na kluzišti Los Angeles. V obou případech se Minnesota radovala z triumfu 4:3 v prodloužení. Skvělé výkony v zápasech předvedl brankář Cam Talbot. Výborně si zatím vede i posila Kiril Kaprizov a daří se i Greenwayovi. Do zápasu stále nemohou zasáhnout zranění Rossi a Zuccarello. Brankář Stalock se do brankoviště rovněž ještě nepostaví.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi Anaheimem Ducks a Minnesotou Wild. Utkání začíná tři hodiny po půlnoci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.