NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Arizona : Kings - 19. února 2021   03:00

Arizona
Arizona
21:00' Schmaltz (Garland, Keller) • 25:51' Kessel (Pitlick, Hunt)
2:3
(0:2, 2:0, 0:0 - 0:0)

2:3 (SN)

Kings
Kings
04:21' D. Brown  (Kopitar, M. Anderson) • 11:50' J. Carter  (Doughty) • ' Vilardi
Arizona
Charron, Chmielewski – Rody, Racicot
Gila River Arena, Glendale
2 281 diváků
Kings

Los Angeles se v první třetině dostalo do dvoubrankového vedení, ve druhé třetině domácí srovnali na 2:2. Za tohoto stavu šel zápas do prodloužení, které nerozhodlo. V nájezdech o výhře Kings rozhodl Gabriel Vilardi.

Jonathan Quick (LAK) – 20 zákrokŮ, 2 OG, úspěšnost 90,9 %, odchytal 64:55
V samostatných nájezdech zvítězil tým Los Angeles Kings.
Autorem vítězné branky je GABRIEL VILARDI.
Gabriel VILARDI proměňuje.
Clayton KELLER neproměňuje. Minul branku.
Adrian KEMPE proměňuje. Rychlou střelou uspěl, pokračujeme.
Christian DVORAK proměňuje. Krásný blafák.
Anže KOPITAR proměňuje. Postřelil brankáře, srovnal.
Conor GARLAND neproměňuje. Nedokázal vypálit, brankář mu vypíchl puk.
Carl GRUNDSTRÖM neproměňuje.
Nick SCHMALTZ proměňuje. Jel hodně pomalu a uspěl.
63:15'
Ani tentokrát hostující celek nevystřelil.
63:00'
Los Angeles se nyní nastěhovalo do útočného pásma.
62:39'
Nick Schmaltz (Arizona) to vzal na sebe, probojoval se až před branku, ale neuspěl.
62:12'
Znovu domácí rychle dostali kotouč do útočného pásma, ale zase o něj přišli. Oba týmy střídají. Sledujeme hodně opatrné prodloužení.
61:40'
Kotouč mají Kings za svou brankou.
61:12'
Jonathan Quick (Los Angeles) nyní vychytal soupeře, Phil Kessel v situaci dva na jednoho neuspěl.
61:00'
Zatím na střelu v prodloužení čekáme.
60:30'
Arizona začala aktivně, má kotouč pod kontrolou, a pokouší se něco vymyslet.
60:01'
Prodloužení začalo.
60:01'
Ve třetí třetině jsme branku neviděli, a tak půjdeme za stavu 2.2 do prodloužení.
60:00'
59:40'
Už se pravděpodobně nic nestane, uvidíme prodloužení.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta.
58:47'
Mnoho času už ze třetí třetiny nezbývá.
58:18'
Barrett Hayton (Arizona) zakončoval, brankář Jonathan Quick nevěděl, kde je kotouč, nakonec jej obránci našli a odehráli do bezpečí.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
56:26'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme aktivní hru Kings, kteří se pokouší vstřelit rozhodující branku.
56:18'
Kotouč vypadl z hrací plochy, komerční přestávka.
56:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, stav utkání je stále vyrovnaný.
55:52'
55:40'
Domácí znovu vyhazují přes všechny čáry.
55:24'
Coyotes vyhazují přes všechny čáry, sledujeme nepříliš povedenou přesilovku.
54:50'
Alex Iafallo (Los Angeles) neuspěl z bezprostřední blízkosti, následně jeho spoluhráči o puk přišli.
54:33'
Až nyní se Kings dostali před branku soupeře.
54:14'
Hostující celek hraje v závěru třetí třetiny přesilovku, ale zatím se marně snaží vybojovat útočné pásmo.
53:52'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Christian Dvorak – 2 min., hákování).
53:40'
Coyotes se usadili v útočném pásmu, ale vypálit na branku nedokázali.
53:18'
Kings se dostali do ofsajdu. Komerční přestávka.
52:42'
Austin Wagner (Los Angeles) se propracoval do dobré pozice v bezprostřední blízkosti branky, ale nedokázal trefit kotouč podle představ. Kings velkou šanci neproměnili.
51:40'
Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje. Kings vypálili od modré čáry, Carl Grundström to byl, ale minul branku.
50:29'
Clayton Keller (Arizona) pálil z dobré pozice, jeho střelu zastavil Jonathan Quick.
50:10'
Dostáváme se do druhé poloviny přesilovky Arizony i třetí třetiny. Stav zápasu je stále vyrovnaný.
49:42'
Barrett Hayton (Arizona) sice dostal puk před branku soupeře, ale obrana Kings kotouč rychle získala a Jaret Anderson-Dolan otočil směr hry. Získal cenné vteřinky.
49:20'
Přesilovku hraje domácí celek, který se však nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
48:55'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Anže Kopitar – 2 min., nedovolené bránění).
48:55'
Komerční přestávka.
48:33'
Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Arizony.
48:00'
Osm minuty hry ze třetí třetiny je pryč, na nějakou výraznější šanci momentálně čekáne.
47:07'
Alex Iafallo (Los Angeles) vypálil, Anže Kopitar tečoval jeho pokus a domácí brankář tak tak betonem zastavil kotouč, který mířil za brankovou čáru.
46:12'
Conor Garland (Arizona) dostal kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing, a pak šel střídat.
45:53'
Carl Grundström (Los Angeles) mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu. Jeho pokus vyrazil Darcy Kuemper, a pak si dobře počínala obrana.
45:10'
Kings rozehrávají od své branky, momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
44:15'
Jonathan Quick (Los Angeles) nechtěl rozehrávat, a tak podržel kotouč, buly před jeho brankou.
43:45'
Christian Dvorak (Arizona) chtěl vybojovat puk v útočném pásmu, ale obrana Kings si poradila. Následně střídají oba kluby.
43:03'
Blake Lizotte (Los Angeles) si nyní vypracoval po rychlé akci spoluhráče zajímavou akci, ale nedokázal si poradit s brankářem soupeře.
42:40'
Drew Doughty (Los Angeles) rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Gólman zatím mnoho práce ve třetí třetině neměli.
41:33'
Oliver Ekman-Larsson rozehrává od své branky, ale jeho pokus o rychlé otočení hry zastavila obrana Kings.
40:50'
Coyotes rozehrávají od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry, momentálně mají oba kluby stejně daleko k výhře.
40:01'
Za vyrovnané stavu 2:2 pokračuje zápas druhou třetinou.
40:01'
Střelecky byli Kings ve druhé třetině aktivnější, v tomto ohledu vyhráli 10:7, jenže inkasovali dva góly. Conor Garland snížil, a pak vyrovnal Phil Kessel. Po dvou třetinách je to 2:2.
40:00'
39:40'
Kings rozehrávají od své branky, Gabriel Vilardi (Los Angeles) protečoval do útoku, aby z toho nebyl icing.
39:16'
Už se pravděpodobně nic nestane.
38:24'
V závěru této části zápasu se domácí pokouší získat poprvé v zápase vedení, obrana Kings ale musí být pozorná.
38:11'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.
37:50'
Hosté to zkoušeli rychlou přihrávkou, Drew Doughty (Los Angeles) hledal spoluhráče, ale je z toho jen icing.
36:56'
Jonathan Quick (Los Angeles) předvedl pohotový zákrok proti střele jednoho z domácích hráčů. Buly před brankou Kings.
35:50'
12:23, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Kings jsou sice aktivnější, ale zatím marně čekají na nějakou výraznější šanci.
35:10'
Kings rozehrávají od své branky, Drew Doughty (Los Angeles) čeká na dostřídání spoluhráčů.
34:35'
Komerční přestávka. Aktuálně platí stav 2:2.
33:51'
Nick Schmaltz (Arizona) se rychle dostal do útočného pásma, jeho rána na vzdálenější tyč končí vedle branky.
33:05'
Los Angeles rozehrává od své branky, pokouší se něco vymyslet ve středním pásmu, Olli Määttä (Los Angeles) se však do útočného pásma nedostal.
32:45'
Matt Luff (Los Angeles) se dostal do zakončení, jeho ránu kryje brankář Coyotes. Hra je přerušená. Komerční přestávka.
31:53'
Matt Roy (Los Angeles) jako obránce zakončoval od modré čáry, jeho rána končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.
30:52'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Anže Kopitar připravil v situaci dva na jednoho přihrávku spoluhráči, ale Adrian Kempe netrefil podle představ.
30:15'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině, Kings jsou nyní pod tlakem soupeře. Arizona hraje zodpovědně, pokouší se něco vymyslet. Zatím ale marně čeká na další velkou šanci.
29:48'
Nechybělo mnoho a domácí otočili zápas, Jonathan Quick tak tak vytáhl střelu soupeře nad branku.
28:41'
10:17, tak vypadá momentálně statistika střel na branku, sledujeme klidnější pasáž hry.
28:03'
Darcy Kuemper (Arizona) si nyní dokázal poradit s pokusem soupeře, Kings se už k dorážce nedostali.
27:43'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před domácí brankou.
26:34'
Coyotes pokračují v aktivní hře, ale nyní se Arizona dostala do postavení mimo hru.
26:10'
25:51'
Arizona právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno, v přesilovce se po nepřehledné situaci před brankou prosazuje z druhé vlny přijíždějící PHIL KESSEL. Asistence: Tyler Pitlick a Dryden Hunt.
25:01'
Barrett Hayton (Arizona) pálil z dobré pozice, jeho projektil končí vedle branky. Následně Derick Brassard minul branku.
24:24'
Los Angeles vyhazuje přes všechny čáry.
24:03'
Conor Garland (Arizona) pálil v přesilovce z velmi dobré střelecké pozice, jeho pokus končí vedle branky, gólman Kings zasahovat nemusel.
23:45'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Jeff Carter – 2 min., hákování).
21:00'
A je zaděláno na drama. Bleskově po začátku druhé třetiny Coyotes snižují. Pohotovou střelou se prosazuje NICK SCHMALTZ. Asistence: Conor Garland a Clayton Keller.
20:44'
Utkání pokračuje dál druhou třetinou, zatím spokojenější mohou být hosté, kteří vedou na půdě soupeře o dva góly.
20:01'
Dustin Brown a Jeff Carter (Los Angeles) se prosadili v první třetině. Díky nim vede Los Angeles na půdě Arizony 2:0 po první třetině.
20:00'
19:32'
Gabriel Vilardi (Los Angeles) rozehrával v útočném pásmu, ale vinou špatné přihrávky na modrou čáru o útočnou třetinu Kings přišli.
19:20'
Darcy Kuemper (Arizona) měl co dělat, aby udržel kotouč před brankovou čárou, ale s pomocí obránců se mu to podařilo.
18:45'
V závěru třetiny hrají hosté přesilovku, ale nemohou se stabilněji usadit v útočném pásmu.
18:13'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Niklas Hjalmarsson – 2 min., podrážení).
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:30'
Trevor Moore (Los Angeles) se pokoušel zakončovat, ale nepřekonal brankáře soupeře.
17:08'
17:00'
Alex Goligoski (Arizona) nahazoval kotouč před branku, Oliver Ekman-Larsson následně zakončoval, ale brankáře Kings nepřekonal.
16:18'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, která vychází spíš podle představ Kings. Alex Goligoski (Arizona) se musel vracet za svou branku, od které rozehrává.
15:30'
Domácí se pokoušeli získat útočné pásmo, ale Blake Lizotte (Los Angeles) se dobře dokázal vrátit a nenechal domácí kombinovat.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, Kings jsou aktivnější, střelecky vedou 11:5 a na góly 2:0.
14:00'
Aktivní hra Kings pokračuje dál. Anže Kopitar (Los Angeles) pálil z pravého kruhu, jeho ránu z první vyrazil domácí brankář před sebe, a pak si poradila obrana.
13:24'
Los Angeles hraje přesilovku, nastěhovalo se do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet. Darcy Kuemper si nyní poradil s tvrdou ránou z dobré pozice.
12:43'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jakob Chychrun – 2 min., sekání).
11:50'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Po poradě s NHL Situation Room v Torontu branka platí, Kings navyšují své vedení. JEFF CARTER je uveden jako autor branky. K nedovolenému zákroku na brankáře nedošlo. Asistence: Drew Doughty.
11:50'
Kings dostali kotouč za brankovou čáru, sudí na ledě gól pro nedovolené bránění brankáři neuznali. Kings si vzali výzvu.
11:27'
5:6, tak vypadá momentálně statistika střel na branku. Více ze hry mají hosté, kteří se také dokázali prosadit jako první.
11:00'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Kings se rychle dostali do útočného pásma, ale výraznější příležitost si tým vypracovat nedokázal.
10:40'
Jonathan Quick (Los Angeles) kryje ránu soupeře, komerční přestávka.
10:18'
Darcy Kuemper (Arizona) si dokázal poradit s další nebezpečnou střelou, kterou vyprodukoval hostující celek.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, Alex Iafallo (Los Angeles) zakončoval z bezprostřední blízkosti, ale minul branku.
09:22'
Puk vypadl z hrací plochy. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
09:02'
Austin Wagner (Los Angeles) se z ničeho nic rychle dostal do útočného pásma a vypálil. Jeho projektil v pohodě zastavil brankář Darcy Kuemper.
08:36'
08:26'
Oliver Ekman-Larsson (Arizona) měl před sebou odkrytou část branky, ale nedokázal překonat brankáře soupeře ránou z bezprostřední blízkosti.
08:00'
Tyler Pitlick (Arizona) vedl zajímavou akci svého týmu. Následně pálil z kruhu Derick Brassard, ale jeho rána končí vedle branky.
07:41'
07:20'
První přesilovku v tomto zápase hrají domácí, kteří se ale nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu.
06:36'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Matt Roy – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
06:36'
06:08'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže nyní stabilněji usadit v útočném pásmu.
04:21'
Po rychlé akci se hostující celek dostává do vedení. Kopitar našel přihrávkou před brankou zcela volného DUSTINA BROWNA. Ten si vylepšil střeleckou pozici, a pak zakončoval pod horní tyčku. Překonal ležícího brankáře. Asistence: Anže Kopitar a Mikey Anderson.
04:00'
Jeff Carter (Los Angeles) nahodil kotouč na branku od modré čáry, jedná se o druhou střelu na branku Kings v tomto zápase.
03:10'
Sledujeme klidnější pasáž hry, hosté se při pokusu o přechod útočného pásma dostali do ofsajdu.
02:14'
Blake Lizotte (Los Angeles) mohl zakončovat zajímavou akci, ale nevypálil přesně. Následně se Kings dostali do ofsajdu.
02:11'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se zatím nemůže propracovat do útočného pásma stabilněji.
00:48'
Clayton Keller (Arizona) vedl útočnou akci domácích, ale ve spolupráci se spoluhráčem nedokázal nic vymyslet. Nick Schmaltz se ke střele nedostal.
00:17'
Utkání začalo, Kings rozehrávají od své branky. Drew Doughty (Los Angeles) má kotouč za svou brankou.
00:01'

Arizona Coyotes: Raanta (Kuemper) – Ekman-Larsson, Ljubuškin, Chychrun, Goligoski, Hjalmarsson, Demers – Keller, Schmaltz, Garland – Crouse, Dvorak, Pitlick – Hunt, Brassard, Kessel – Hayton, Jo. Larsson, Fischer.

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – M. Anderson, Doughty, Björnfot, Roy, Määttä, Strand – Iafallo, Kopitar, D. Brown – A. Kempe, Vilardi, J. Carter – Moore, Anderson-Dolan, Grundström – Wagner, Luff, Lizotte..
Zápas brzy začne.
Arizona Coyotes odehrála 15 zápasů s bilancí 6-1-2-6 a získala 16 bodů. V tabulce Západní konference je na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál tři. Poradil si se St. Louis Blues 3:1, 4:3 v nájezdech a 1:0 v základní hrací době. Tým nestačil na Blues 1:4 a 4:5 v prodloužení.
Los Angeles Kings odehrálo 14 zápasů s bilancí 5-0-3-6 a získalo 13 bodů. V tabulce Západní konference je na šesté pozici. S posledních pěti zápasů tým vyhrál dva. Poradil si se San Jose Sharks 6:2 a Minnesotou Wild 4:0. Tým nestačil na Vegas 2:5 a 3:4, v nájezdech nestačil na San Jose 3:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Arizona Coyotes a Los Angeles Kings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.