NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Flyers - 27. ledna 2021   01:07

Devils
Devils
31:59' M. McLeod (Wood, Bastian) • 36:43' Zajac (A. Johnsson, Kuokkanen) • 58:52' Zacha (N. Merkley, D. Kulikov)
3:5
(0:1, 2:1, 1:3)
Flyers
Flyers
15:03' Provorov  (Voráček, K. Hayes) • 20:59' J. van Riemsdyk  (Provorov, Giroux) • 47:03' Patrick  (Giroux, Konecny) • 52:36' Farabee  (Laughton) • 58:24' Provorov

3. Claude Giroux (PHI) 0+2
Utkání je za námi a šťastnějším týmem je pro dnešek Philadephia. Flyers přežili v úvodních minutách třetí třetiny tlak Devils a dvakrát jim pomohla branková konstrukce. Následně po chybách domácí obrany skórovali Patrick a Farabee. Pavel Zacha už jen ke konci snižoval poté, co prázdnou branku trefil Provorov.

Střely na branku: 26:31
59:22'
Nikita Gusev se dostal do útočné třetiny, ale jeho střela zápěstím skončila jen na přední tyčce, kde byl připravený Elliott.
59:00'
Devils to ještě jednou zkouší bez brankáře Wedgewooda, ale času na dvě branky už moc není!
58:52'
Devils právě vstřelili branku!
Tak ještě jedna úprava skóre od domácího celku. Dmitrij Kulikov poslal puk na branku, kde se v závaru prosadil pokusem po ledě PAVEL ZACHA! Asistence: Nick Merkley a Dmitrij Kulikov.
58:24'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Devils dlouho kombinovali, ale nakonec nic nevymysleli. IVAN PROVOROV pak zachytil střelu Subbana a přes celé hřiště trefil prázdnou branku domácího celku. Bez asistence.
57:24'
Devils hrají v šesti a bez brankáře!
57:09'
Andreas Johnsson zakončoval od modré čáry, ale Elliott zakročil. Severson se pokoušel dorážet, ale byla mu držena hokejka.
56:09'
Michael McLeod velice dobře a velice rychle projel od levého mantinelu až před branku, kterou ale zblízka trestuhodně minul!
54:59'
54:50'
Pokračovalo se ve tlaku do brankoviště, kde se ale nikdo v bílém nakonec neprosadil. Následovala nepřesná přihrávka na modrou čáru.
54:07'
Jakub Voráček si najel z pravého kruhu až před branku, kde se mu ale zblízka nepovedlo přidat pátou branku svého celku!
53:25'
Domácí zatím zvládají oslabení velice dobře. Tennyson dokonce mohl poslat do úniku Zajaca, ale předal mu velice špatnou přihrávku.
52:59'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Damon Severson – 2 min., krosček).
52:36'
Ty Smith se bekhendem pokoušel odehrát kotouč, ale puk mu odebral Scott Laughton. Jeho zakončení sice Wedgewood zachytil, ale na dorážku JOELA FARABEEHO byl již krátký. Asistence: Scott Laughton.
52:09'
Severson nyní dostával přihrávku na pravou stranu, ale byl nalezen v ofsajdové pozici. Hra se tak přerušuje a pokračovat bude po komerční pauze.
51:22'
Domácí celek se pokouší něco vymyslet v útoku, ale hraje se v posledních sekundách celkem nudný hokej bez přerušení.
49:35'
Flyers se nyní pouze brání a New Jersey se snaží bušit do zavřené obrany Philadelphie. Zatím ovšem neúspěšně.
48:38'
Před kruhy se ke střele dostal Palmieri, ale jeho zakončení nebylo vůbec nebezpečné. Domácí střelec se zatím hodně hledá.
48:07'
Ty Smith nahazoval ze střední třetiny, ale jeho spoluhráči byli moc rychlí. Píská se ofsajd a vhazovat se bude ve středovém kruhu.
47:23'
Kuokkanenn se u modré čáry otočil a po ledě zakončoval na první tyčku, kde byl ale beton Elliotta. Domácí ale pokračují v aktivní hře.
47:03'
Velký zmatek v domácí obraně a velká chyba brankáře Wedgewooda, jenž byl vyjetý a nabídl Flyers velkou šanci. Giroux objel hru a nabídl puk pro NOLANA PATRICKA, který se prosadil za záda ležícího brankáře Devils. Asistence: Claude Giroux a Travis Konecny.
46:37'
Giroux se pokusil najít spoluhráče mezi kruhy, ale jeho přihrávka nebyla přesná a kotouč dokonce opustil útočné pásmo.
46:00'
Janne Kuokkanen se před komerční přestávkou dostal do útočné třetiny, ale jeho bekhendové nahození od pravého mantinelu nebylo nebezpečné.
45:00'
Devils velice dobře napadají a hrají mnohem aktivněji. Flyers pouze a jen vyhazují a moc se nemohou dostat do hry.
43:48'
Devils mají neuvěřitelnou smůlu! Zacha dostal puk mezi kruhy, kde se nadvakrát dostal ke střele obránce Severson, ale další tyčka zastavila jejich snahu.
43:31'
Na opačné straně dostal křižnou přihrávku Severson, jenž hned z levého kruhu zakončoval. Elliott si s jeho pokusem ale poradil bez problémů.
43:20'
Dlouhá kombinace Flyers, která nakonec nic moc nepřinesla. Bunnaman se před brankou dostal k bekhendové střele, ale zblízka trefil jen vestu Wedgewooda.
42:32'
Robert Hägg zkoušel pozornost domácího brankáře pokusem od levého mantinelu, ale kotouč skončil jen na boční síti. Flyers ale pokračují v kombinaci.
41:37'
Andreas Johnsson byl v obrovské šanci, která ale nakonec nekončí brankou! Švédský útočník si najel před branku a zakončoval bekhendem. Puk ale skončil na břevně.
40:42'
Merkley dostal dobrou přihrávku před branku, ale než stihl cokoliv udělat, byl o puk odebrán pozorným bránícím hráčem.
40:21'
Devils se hned dostali do útoku a Palmieri byl před brankou osamocen. Zblízka a v rychlosti se mu ale nepovedlo dostat puk do branky za Elliotta.
40:01'
Je za námi druhá třetina, která nám nabídla hned tři branky a utkání je vyrovnané. Flyers se hned v první minutě prosadili přes Jamese van Riemsdyka. Devils se dlouho nemohli dostat do utkání, ale branky Michaela McLeoda a Travise Zajaca je dostali zpátky do utkání. Ve třetí třetině se máme ještě na co těšit.

Střely na branku: 18:22
40:00'
39:40'
Nakonec se do útoku dostali ještě hosté, ale Hayes před brankou zakončoval jen do obětavého Subbana, jenž padal do střely. První dobrá věc od domácí hvězdy.
39:15'
Ryan Murray to zkoušel z velkého úhlu, ale neuspěl. Nakonec se domácí dostali ještě k jednomu pokusu od modré čáry, ale ani tentokráte nepřišla vedoucí branka.
38:01'
Tak to mohl být hodně rychlý obrat! Pavel Zacha dosal kotouč před branku, odkud zakončoval ke vzdálenější tyčce, ale Elliott se zaskvěl skvělým zákrokem lapačkou!
36:43'
A je vyrovnáno! Kuokkanen zavezl kotouč do třetiny a přenechal jej Johnssonovi. Ten mezi kruhy vyslal svižnou střelu zápěstím a TRAVIS ZAJAC ještě tečoval těsně před Elliottem! Asistence: Andreas Johnsson a Janne Kuokkanen.
35:15'
Aktivní čtvrtá lajna Devils se pokoušela dostat do útoku, ale tentokráte jejich snahu zastavil ofsajd. Pokračovat se tak bude po komerční pauze ve středu hřiště.
34:24'
Po střeleckém pokusu Brauna od modré čáry došlo před brankou k několika tečím, ale domácí brankář nakonec celou situaci ustál.
33:44'
Následně se domácí do útoku dostali po pravé straně, ale Merkleymu se nepovedlo ideálně přihrát před branku.
32:45'
Devils ožili. Severson si najel k pravé tyčce, kde se pokoušel procpat kotouč do branky, ale Elliott nechal beton u své tyčky a nenechal se překonat.
31:59'
Nahozený kotouč z obranné třetiny dojel Miles Wood, který byl faulován, ale i tak přihrál před branku. Zde byl MICHAEL MCLEOD, který procpal kotouč mezi betony Elliotta. První branka pro mladého útočníka v NHL! Asistence: Miles Wood a Nathan Bastian.
31:40'
Scott Laughton nahazoval od levého mantinelu z úhlu, což nemohlo Wedgewooda ohrozit. Přerušuje se hra a pokračovat bude po komerční pauze.
31:32'
31:02'
Flyers se tato přesilovka moc nedaří. Gostisbehere poslal moc svižnou přihrávku a Bastian vyvezl kotouč mimo obranné pásmo.
30:00'
Po střele zblízka se dostali domácí do úniku v oslabení, ale Pavel Zacha tuto akci na pravé straně nedokázal zakončit.
29:32'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (P. K. Subban – 2 min., podrážení).
29:09'
První nebezpečnější střela od Devils v této třetině. Hughes si vyměnil kotouč s Gusevem a zakončoval z pravého kruhu, trefil ovšem jen beton brankáře.
28:53'
Kombinace Devils v útočné třetině skončila velice rychle po nepřesné přihrávce Seversona na Hughese.
28:27'
Přihrávka z obrany na Palmieriho nebyla přesná a kotouč skončil za brankou Flyers. To znamená icing, pokračovat se bude opět před Wedgewoodem.
27:48'
Individuálně se až mezi kruhy dostal McLeod. Vypadalo to již na střelu, ale místo toho mladý útočník Devils přihrával vedle sebe, ale nahrávka byla zachycena.
27:11'
27:03'
Na konci přesilovky to zkoušel od modré čáry ke vzdálenější tyčce Ghostisbehere, ale Wedgewood lapačkou tento pokus zachytil.
26:38'
Travis Sanheim posílal z levého kruhu puk do brankoviště, kde byl pořádný zmatek. Wedgewood ale nakonec volný kotouč podržel v lapačce a přerušil hru.
26:29'
Hra se přerušuje až nyní. Český útočník vymyslel další přihrávku, ale Giroux z levého kruhu zakončoval jen do Wedgewooda.
25:58'
Flyers nyní v přesilovce nic moc vymyslet nemohou. Nejlepší přihrávku dával Voráček, ale puk se do brankoviště nakonec nedostal.
25:11'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (P. K. Subban – 2 min., nedovolené bránění).
24:59'
Hughes hledal u pravé tyčky Palmieriho, který také zakončoval, ale jeho střela na první tyčku se zblízka do branky nedostala.
24:46'
Subban zakončoval od pravého mantinelu na modré čáře, ale jeho pokus nebezpečný nebyl. I tak se bude vhazovat u branky Elliotta.
24:28'
V další šanci se nyní zjevil před brankou opět van Riemsdyk, ale Wedgewood jeho střelu dokázal nakonec vytěsnit mimo branku, ačkoliv mu kotouč vypadl z rukavice.
23:39'
Shayne Gostisbehere měl na hokejce třetí branku, ale mezi kruhy zakončoval jen vedle branky New Jersey. Philadelphia ale hraje mnohem lépe.
22:53'
Subban poslal naprosto strašnou přihrávku na Hughese, který kotouč nemohl zachytit a jen jej protečoval do útočné třetiny.
21:55'
Domácí celek se nemůže vymanit z tlaku a hraje se v jeho obranné třetině. Dva naprosto identické branky po zbytečných faulech sráží Devils nohy.
20:59'
Naprosto identická branka od Flyers v přesilové hře! Ivan Provorov střílel od modré čáry a JAMES VAN RIEMSDYK velice dobře tečoval před brankou. Asistence: Ivan Provorov a Claude Giroux.
20:28'
James van Riemsdyk dostal přihrávku na první tyčku, kde se pokoušel zakončit pod betony, ale Wedgewood si jej tentokráte pohlídal.
20:20'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kyle Palmieri – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
20:01'
Je za námi první třetina, do které mnohem lépe vlétli domácí, ale ti několik velkých šancí v branky nepřetavili. O jediný zásah se postarali hosté v přesilové hře, kterou využil po teči před brankou James van Riemsdyk.

Střely na branku: 9:9
20:00'
19:05'
Na začátku poslední minuty si sjel na pravý kruh opět Šarangovič, ale jeho pokus zápěstím na první tyčku dobře zachytil Elliott.
18:34'
Dlouho se oba celky pokoušely do něčeho dostat, ale nakonec se hra přerušuje až po icingu hostujícího celku.
17:29'
Puk před branku dostával nyní Giroux, ale tomu se před Wedgewoodem nepovedlo ideálně zakončit. Domácí dvojka si i tak pokryla kotouč a drží hru.
16:49'
Obránce Tennyson se pokoušel rozjet akci po pravé straně, ale přihrávka se mu nepovedlo a puk skončil za brankou na icingu.
15:24'
Lindblom následně našel na pravém kruhu spoluhráče, který zakončoval z první, ale Wedgewood se dobře přesunul a důležitě zasáhl.
15:03'
Nejdříve zpoza branky zakončoval van Riemsdyk, ale ten trefil jen betony brankáře. Puk se ovšem dostal na hůl Provorova, jehož střelu zápěstím již JAMES VAN RIEMSDYK tečoval do branky! Asistence: Ivan Provorov a Jakub Voráček.
14:10'
Jegor Šarangovič byl následně poslán do samostatného úniku, ale jako druhý hráč domácích dnes neuspěl. Trefil jen tyčku hostující branky!
13:42'
Wedgewood hned musel zasahovat proti nahození od pravého mantinelu a teči v brankovišti, ale nakonec vše ustál!
13:30'
Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Andreas Johnsson – 2 min., držení).
12:30'
Nick Merkley nyní dostal přihrávku na levé křídlo a u levé tyčky zakončoval bekhendem. Elliott se ovšem položil v brankovišti a kotouč zachytil!
12:13'
Severson se pokoušel udržet svůj celek v útoku, ale je mu písknuta přihrávka rukou. Pokračovat se tak bude dalším vhazováním v neutrální zóně.
11:22'
Hrálo se na další dvaadvacet sekund než se přerušovalo. Flyers najeli do ofsajdové pozice a pokračovat se bude dalším vhazováním, tentokráte ve střední třetině.
11:00'
Následně se New Jersey opět nedomluvilo a kotouč i tentokráte skončil na icingu.
10:36'
Subban se dostal na modré čáře k volnému kotouči a svižně jej poslal na branku, kde byl u tyčky připraven Elliott.
10:16'
Wedgewood zachytil nahození ze střední třetiny a puk raději podržel. Pokračovat se tak bude po jeho levici.
10:07'
Po ofsajdu domácího celku se bude vhazovat ve střední třetině. Vše až po druhé komerční přestávce první třetiny.
09:34'
Ty Smith zakončoval od modré čáry, ale Elliott jeho střelu betony vyrazil. Andreas Johnsson se z pravého kruhu dostal k dorážce, ale jeho pokus skončil nad brankou.
09:11'
Podobná situace i na druhé straně, tentokrát se zakazáné uvolnění píská Philadelphii.
08:26'
Domácím se následně nepovedlo rozjet útočnou akci a přihrávka do útoku nebyla zachycena. Po icingu se vhazuje po levici Scotta Wedgewooda.
08:13'
Nyní se hosté pokusili zaútočit zpoza branky, ale do zakončení nedošlo. Wedgewood se i tak dostal k puku a z lapačky jej nepustil.
07:47'
Prostor před levým kruhem dostal van Riemsdyk, ale jeho střela zápěstím skončila pouze na hrudi pozorného brankáře Devils.
07:22'
Po osmi minutách se přerušuje a následovat bude komerční přestávka. Jedna ze střel šla nyní po teči jen do ochranné sítě za Wedgewoodovými zády.
06:47'
Kevin Hayes zachytil špatnou rozehrávku Devils a šel do kombinace se spoluhráčem, kterou se ale vinou obranné práce domácích nepovedlo zakončit.
05:51'
Hosté se zatím do utkání moc nedostali a jsou spíše méně aktivnějším celkem. Tentokráte Flyers poslali kotouč pouze na zakázané uvolnění.
04:59'
Elliott musel být pozorný proti střele Hughes z velkého úhlu, ale nakonec hostující dvojka zakročila ramenem a Philly může jít do protiakce.
04:16'
Gusev skvěle vysunul do samostatného úniku Pavla Zachu, kterému se ale nepovedlo střelou po ledě zapsat druhou branku v řadě!
03:27'
Tentokráte se dostal po levé straně do zakončení Bastian, ale jeho bekhendové zakončené se do branky nedostalo.
02:48'
02:40'
Z levého kruhu svižně zakončoval ještě Hughes, ale Elliott zatím chytá velice dobře a připsal si tak další zákrok.
02:34'
Dvakrát to z pravého kruhu zkoušel Palmieri, ale první střela byla zablokovaná a druhá se sotva došourala k betonům Briana Elliotta.
01:45'
Severson pak v přečíslení hledal mezi kruhy volného Guseva, ke kterému se ale kotouč nakonec nedostal a Flyers podruhé v oslabení vyhodili.
01:13'
P.K. Subban dostal nabito na modrou čáru, ale zlomil hokejku. Kotouč se nakonec sotva doklouzal k brance Elliotta.
00:56'
Damon Severson u levého kruhu rozehrával před branku, ale i tentokráte byl kotouč tečován nad branku do ochranné sítě.
00:48'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Claude Giroux – 2 min., hákování).
00:10'
Devils se hned po vhazování dostali do zakončení, ale střela Šarangoviče z levého kruhu byla nadvzednuta hokejkou bránícího hráče nad branku.
00:01'

New Jersey Devils: Wedgewood (Cormier) – R. Murray, P. K. Subban, D. Kulikov, Severson, T. Smith, Tennyson – Šarangovič, J. Hughes, Palmieri – Wood, Zajac, Kuokkanen – N. Gusev, Zacha, N. Merkley – A. Johnsson, M. McLeod, Bastian.

Philadelphia Flyers: Elliott (Hart) – Provorov, Gostisbehere, Sanheim, Friedman, Hägg, Braun – J. van Riemsdyk, K. Hayes, Voráček – Lindblom, Laughton, Farabee – Giroux, Patrick, Konecny – M. Raffl, Bunnaman, Aube-Kubel..
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.