NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Kings : Vegas - 13. dubna 2021   04:00

09:41' Wagner (Lemieux, Lizotte) • 28:57' Kopitar (D. Brown, Iafallo)
2:4
(1:0, 1:2, 0:2)
Vegas
Vegas
34:20' N. Roy  (Jurčo, Theodore) • 39:33' Mark Stone  (Stephenson) • 44:35' Tuch   • 48:22' Pacioretty  (Theodore, Mark Stone)
Kings
Petersen (Quick) – M. Anderson, Doughty (A), Wolanin, S. Walker, Määttä, Clague – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown (A) – Athanasiou, Lizotte, Grundström – A. Kempe, Anderson-Dolan, T. Moore – Lemieux, Vilardi, Wagner.
Lee, Walsh – Kelly, Mills
Staples Center, Los Angeles
Vegas
Lehner (M.-A. Fleury) – Martinez, Theodore, McNabb, Pietrangelo (A), Hague, Whitecloud, Coghlan – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone (C) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Tuch, Nosek, W. Carrier – N. Roy, Jurčo.

Robin Lehner (VEG) – 26 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,9%, odchytal 60:00
Los Angeles získalo dvoubrankové vedení, ale pak v závěru druhé a ve třetí třetině Las Vegas skórovali čtyřikrát, díky čemuž dokázalo stav zápasu otočit. Body bere Vegas, na ledě Kings vyhrává 4:2.
59:03'
Cal Petersen (Los Angeles) je na střídačce.
59:03'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Brayden McNabb – 2 min., podrážení).
59:00'
Probíhá poslední minuta hry.
58:30'
Kings hrají nyní aktivně, ale obrana Vegas je zatím pozorná.
57:56'
Drew Doughty (Los Angeles) dostal přihrávku na modrou čáru, ale jeho rána byla zblokovaná do ochranné sítě. Buly před brankou Vegas.
57:16'
Cal Petersen (Los Angeles) má kotouč za svou brankou, odkud jeho spoluhráči rozehrávají.
57:00'
Los Angeles rozehrává od své branky, ale na první pokus se do útočného pásma nedostalo.
56:30'
Z pohledu Kings ubíhá čas velmi rychle. Brayden McNabb získal dobrou hrou další vteřinky pro Vegas.
56:12'
Střela domácích byla zblokovaná.
55:54'
Sean Walker (Los Angeles) rozehrává od své branky, ale k výraznější šanci se domácí dostali.
55:32'
Jaret Anderson-Dolan (Los Angeles) dostal puk před brankou, rychle vypálil, ale jeho rána končí vedle branky. Robin Lehner zasahovat nemusel.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Las Vegas vede o dvě branky.
54:40'
Nyní se píská zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou domácích.
54:32'
Hostující celek hraje aktivně, Jonathan Marchessault pálil od modré čáry. Cal Petersen (Los Angeles) přerušil hru. Komerční přestávka.
53:33'
Max Pacioretty (Vegas) měl před sebou odkrytou část branky, ale trefil podle všeho brankovou konstrukci.
53:10'
Špatná hostující rozehrávka Vegas znamená zakázané uvolnění. Buly před brankou Vegas.
53:00'
26:40, tak vypadá statistika střel.
52:23'
Tomáš Jurčo (Vegas) bojoval za brankou Los Angeles o kotouč. Vegas hraje momentálně aktivněji než jeho soupeř.
52:00'
Alex Tuch (Vegas) se po rychlé akci středem dostal do útočného pásma, jeho zakončení ovšem končí vedle branky.
51:18'
Alex Pietrangelo (Vegas) pálil rychle po vyhraném vhazování, jeho rána byla před brankou zblokovaná.
51:00'
Los Angeles rozehrává od své branky, následně je hra přerušená pro zakázané uvolnění.
50:53'
Komerční přestávka.
50:26'
Sean Walker (Los Angeles) rozehrává od své branky, následně se rychle domácí protečovali kotouč do útočného pásma.
50:06'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, čtyřmi góly v řadě otočil hostující celek průběh zápasu.
49:05'
Kings nyní měli smůlu, dostali se do brejku, ale střela se odrazila od tyče. Andreas Athanasiou trefil brankovou konstrukci.
48:22'
Golden Knights právě vstřelili branku!
MAX PACIORETTY tvrdou střelou pod horní tyč proměnil přesilovku a dává svou 300. branku v NHL. Vegas navyšuje své vedení. Rychle sehraná přesilovka. Asistence: Shea Theodore a Mark Stone.
48:05'
Jonathan Marchessault (Vegas) hledal spoluhráče.
48:01'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Christian Wolanin – 2 min., držení).
48:00'
Vegas bude hrát přesilovku.
47:45'
47:35'
Alex Tuch (Vegas) pálil při vlastním oslabení, Cal Petersen byl pozorný.
47:18'
Gabriel Vilardi (Los Angeles) dostal hru do útočného pásma.
46:52'
Kings hrají přesilovku dobře, jsou nastěhovaní v útočném pásmu, kde kombinují.
46:36'
Anže Kopitar (Los Angeles) pálil od modré čáry, Zach Whitecloud (Vegas) zblokoval jeho pokus.
46:17'
Chandler Stephenson (Vegas) se dostal do brejku, znovu dnes, tentokrát opět neuspěl.
46:00'
Anže Kopitar (Los Angeles) dostal hru do útočného pásma, pokoušel se vylepšit přihrávkou na spoluhráče.
45:35'
Další přesilovka pro domácí.
45:34'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (William Karlsson – 2 min., hákování).
44:35'
Vegas otáčí vývoj zápasu a poprvé dnes jde do vedení. Po pěkné samostatné akci se prosazuje obranou Kings nepokrytý ALEX TUCH.
44:12'
Zach Whitecloud (Vegas) nahodil do útočného pásma, ale jeho spoluhráči si nedokázali vypracovat výraznější šanci.
43:48'
Pokud první polovina zápasu Vegas nevycházela, tak nyní hraje hostující celek o něco aktivněji, stav je vyrovnaný.
43:21'
Špatná domácí rozehrávka znamená, že se bude vhazovat před brankou Vegas.
43:04'
Kotouč vypadl z hrací plochy, uvidíme buly ve středním pásmu.
42:23'
Tomáš Jurčo (Vegas) bojoval o kotouč v útočném pásmu, zkoušel přihrát před branku, ale obrana si dokázala poradit.
41:53'
William Karlsson zpětnou přihrávkou hledal spoluhráče, ale obrana Kings si dokázala poradit.
41:30'
Sledujeme aktivní hru Vegas v úvodu třetí třetiny. Jonathan Marchessault (Vegas) pálil a Cal Petersen kryje jeho pokus.
40:18'
Max Pacioretty (Vegas) ani Chandler Stephenson (Vegas) nedokázali přesněji vypálit.
40:01'
Kings navýšili své vedení, ale díky povedenému závěru třetiny se podařilo Vegas vyrovnat. Nejprve s přispěním Tomáše Jurča snížil Nicolas Roy, a pak při vlastním oslabení srovnal Mark Stone. Zatím 2:2.
40:00'
39:33'
Vegas dává gól při vlastním oslabení, druhý v posledních třech zápasech. Do brejku se dostal MARK STONE. Vymíchal brankáře, a pak zakončoval do prázdné branky. První gól v oslabení pro tohoto hráče v dresu Vegas. Asistence: Chandler Stephenson.
39:00'
Chandler Stephenson (Vegas) se dostal do brejku, kotouč dostihl, ale jeho rána končí nad brankou. Stone jej poslal do brejku.
38:35'
Hostující celek se pokouší držet hru co nejdál od své branky.
38:20'
Druhou přesilovku hrají domácí v tomto zápase, tu první proměnit nedokázali.
38:05'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Alex Pietrangelo – 2 min., podrážení).
37:49'
Cal Petersen (Los Angeles) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
37:06'
Hraje se nyní plynulejší hokej, mírnou převahu mají hosté.
36:50'
Zach Whitecloud (Vegas) se dobře vrátil a zblokoval střelecký pokus soupeře.
36:31'
Zach Whitecloud (Vegas) pálil z otočky, branku ovšem trefit nedokázal.
36:20'
Carl Grundström (Los Angeles) prodloužil kotouč do útočného pásma, následně Robin Lehner musel za svou branku.
36:00'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině.
35:30'
22:29, tak vypadá statistika střel na branku, hosté jsou sice aktivnější, ale prohrávají.
Jurčo získal bod za asistenci na brance Vegas. Jde o jeho první NHL bod od 8. října 2019.
34:20'
Z ničeho nic je sníženo na rozdíl jediné branky. Blafákem se před brankou prosazuje NICOLAS ROY. Tomáš Jurčo získává první bod jako člen Golden Knights. Asistence: Tomáš Jurčo a Shea Theodore.
34:00'
Cal Petersen (Los Angeles) kryje kotouč po střele, kterou vyslal Tomáš Jurčo. Buly před brankou kings.
33:35'
Domácí pokračují v aktivní hře, puk ale získal Nosek, který se sice dostal do útočného pásma, ovšem vypálit nedokázal.
32:47'
Alex Pietrangelo (Vegas) zkoušel dorážet, ale brankáře nepřekonal. Buly před brankou Los Angeles.
32:25'
Vegas se marně pokouší vymyslet něco před brankou soupeře, ale domácí defenziva hraje zodpovědně.
32:11'
Dustin Brown (Los Angeles) to zkoušel individuálně, ale vypálit přesněji nedokázal.
31:30'
Vegas přišlo o kotouč v obranném pásmu, Kings toho rychle využili, ale na branku vypálit přesněji nedokázali.
30:18'
Komerční přestávka. Pokud chce Vegas zdramatizovat zápas, musí změnit úplně všechno.
30:01'
Tři hráči Los Angeles byli sami před brankou, ale neodkázali vypálit. Následně neuspěl ani Carl Grundström.
28:57'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
Zaslouženě vede domácí celek o dvě branky. Brown našel křížnou přihrávkou zcela volného ANŽE KOPITARA, který snadno zakončoval do prázdné branky. Vegas hrubě podcenilo situaci a domácí toho využili. Asistence: Dustin Brown a Alex Iafallo.
28:37'
Cal Petersen (Los Angeles) přerušuje hru, komerční přestávka.
28:24'
Cal Petersen (Los Angeles) kryje střelu hostů, k dorážce se Vegas nedostalo přes dobrou obranu.
27:46'
Ve druhé třetině hraje Vegas hodně pasivně. Shea Theodore (Vegas) pálil nepřesně od modré čáry.
27:18'
Nicolas Hague (Vegas) se dostal do problémů ve středním pásmu, ale dokázal situaci ustát a nenechal soupeře vypálit.
27:00'
Blake Lizotte (Los Angeles) pálil od modré čáry, brankář Vegas si s jeho pokusem celkem snadno dokázal poradit.
25:27'
Ve druhé třetině je aktivnější domácí celek, Vegas má velké problémy s důraznou hrou soupeře.
25:11'
Sean Walker (Los Angeles) pálil od modré čáry, jeho projektil kryje Robin Lehner.
24:54'
Anže Kopitar (Los Angeles) se dostal do útočného pásma, ale přesněji vypálit nedokázal.
23:35'
Robin Lehner (Vegas) dobře vyřešil situaci, dokázal být u tyče včas, a tak nenechal soupeře skórovat.
23:08'
Brendan Lemieux (Los Angeles) velmi dobře napadal rozehrávku Vegas, domácí hrají velmi aktivně, hosté mají problémy.
22:46'
Tomáš Jurčo (Vegas) se dostal do útočného pásma, ale v souboji za brankou o kotouč přišel.
22:17'
Andreas Athanasiou (Los Angeles) pálil z bezprostřední blízkosti, jeho ránu vyrazil hostující brankář před sebe, a pak hráli obránci.
21:52'
William Karlsson (Vegas) pálil od modré čáry, jeho rána končí vedle branky, následně domácí vyhodili jen na icing.
21:30'
Adrian Kempe (Los Angeles) dostal hru do útočného pásma, ale na branku vypálit nedokázal.
20:45'
Alex Iafallo (Los Angeles) šikovně obkroužil branku, a pak zakončoval. Jeho ráně chyběla přesnost.
20:17'
Cal Petersen (Los Angeles) musel zasahovat proti dobré střele, kterou vyslal jeden z domácích hráčů.
20:01'
Austin Wagner se stal jediným střelcem úvodní třetině, střely na branku jsou 12:212, ale více ze hry měl domácí tým, který se dokázal prosadit.
20:00'
19:40'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:52'
Mikey Anderson (Los Angeles) vypálil z dobré pozice před brankou, ale Robin Lehner byl připravený. Bude se vhazovat.
18:30'
Zakázané uvolnění vrací hru před braku Vegas, Kings kontrolují hru a mají optickou převahu.
18:01'
Blake Lizotte (Los Angeles) vedl útočnou akci domácích, dostal se před branku, ale branka Vegas vypadla ze svého postavení.
17:36'
Hostující celek na nějakou výraznější šanci v této třetině řeká. Olli Määttä (Los Angeles) rychle rozehrává od své branky.
17:10'
Robin Lehner (Vegas) si poradil se střelou od modré čáry, následně puk do bezpečí dostala obrana Golden Knights.
16:19'
Alec Martinez (Vegas) pálil od modré čáry, jeho rána ale končí vedle branky, domácí gólman zasahovat nemusel.
16:08'
William Karlsson (Vegas) pálil z dobré pozice, domácí brankář byl připravený. Komerční přestávka.
15:10'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, Kings vedou o jednu branku. Vegas na nějakou šanci čeká.
14:44'
Nosek vedl útočnou akci svého celku, ale Christian Wolanin (Los Angeles) vybojoval kotouč a rychle otáčí směr hry.
14:25'
Zach Whitecloud (Vegas) pálil z ostré pozice, ale přesněji nedokázal trefit branku.
13:48'
7:8, tak vypadá statistika střel na branku, v tomto ohledu jsou mírně aktivnější hosté.
13:23'
Max Pacioretty (Vegas) zakončoval rychlou hostující akci, jeho rána končí ve středu branky, kde byl Cal Petersen.
12:46'
Mikey Anderson (Los Angeles) překazil útočnou akci Vegas, domácí se bleskově dostali do útočného pásma, ale Alex Iafallo pálil nepřesně.
12:26'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se spíše ve středním pásmu.
12:13'
Kotouč vypadl z hrací plochy, komerční přestávka.
11:52'
Shea Theodore (Vegas) pálil od modré čáry, jeho rána byla před brankou zblokovaná.
11:30'
William Carrier (Vegas) byl u kotouče první, zakázané uvolnění se nepíská.
11:00'
Carl Grundström (Los Angeles) vedl domácí akci, Andreas Athanasiou se probojoval do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.
10:43'
Domácí hokejisté pokračují v aktivní hře, Vegas se musí bránit tlaku soupeře.
09:41'
Zaslouženě jsou domácí do vedení, AUSTIN WAGNER se dostal do brejku a snadno prostřelil mezi betony brankáře Vegas. Asistence: Brendan Lemieux a Blake Lizotte
09:02'
Alex Tuch (Vegas) pálil bekhendovou stranou hole mimo branku.
08:57'
08:37'
William Karlsson (Vegas) se dostal při vlastním oslabení do útočného pásma, situaci dva na dva nevyřešil dobře.
08:07'
Anže Kopitar (Los Angeles) kombinoval se svými spoluhráči v útočném pásmu, ale následná přihrávka končí ve středním pásmu.
07:50'
Drew Doughty (Los Angeles) pálil z dobré pozice, Robin Lehner (Vegas) si snadno poradil s jeho pokusem.
07:09'
Kings hrají první přesilovku, usadili se v útočném pásmu.
06:57'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Tomáš Nosek – 2 min., podrážení).
06:03'
William Carrier (Vegas) bojoval o kotouč ve svém pásmu, prohrál. Andreas Athanasiou pálil a Robin Lehner kryje jeho ránu. Komerční přestávka.
05:42'
Vegas se rychle dostalo do útočného pásma, ale hosté vypálit na branku nedokázali.
04:50'
Shea Theodore (Vegas) pálil od modré čáry, jeho projektil v pohodě kryje brankář Kings. Buly před jeho brankou.
03:30'
Andreas Athanasiou (Los Angeles) se dostal po rychlé akci před branku, ale nedokázal prostřelit brankáře.
03:01'
Anže Kopitar (Los Angeles) se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
02:30'
Jaret Anderson-Dolan (Los Angeles) měl velkou šanci, ale nedokázal vypálit přesně.
02:25'
01:35'
Blake Lizotte (Los Angeles) dostal hru do útočného pásma, ale vypálit nedokázal. Na druhé straně měli šanci hosté, ale ani oni nevystřelili.
01:26'
Mark Stone (Vegas) pálil z dobré pozice před brankou, ale jeho rána končí vedle branky.
01:02'
Hosté dál drží útočné pásmo, Shea Theodore (Vegas) od modré čáry minul branku.
00:47'
Max Pacioretty (Vegas) pálil z dobré pozice, ale jeho pokus kryje Cal Petersen.
00:35'
Vegas hraje aktivně, usadilo se v o útočném pásmu.
00:25'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Anže Kopitar – 2 min., hákování).
00:20'
00:01'

Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – M. Anderson, Doughty, Wolanin, S. Walker, Määttä, Clague – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Athanasiou, Lizotte, Grundström – A. Kempe, Anderson-Dolan, T. Moore – Lemieux, Vilardi, Wagner.

Vegas Golden Knights: Lehner (M.-A. Fleury) – Martinez, Theodore, McNabb, Pietrangelo, Hague, Whitecloud – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Tuch, Nosek, Kolesar – W. Carrier, N. Roy, Reaves..
Poslední vzájemný zápas vyhrálo hostující Los Angeles 4:2. Uvidíme, kdo se bude radovat tentokrát.
Los Angeles se naopak po dvou zápasech v San Jose vrací do domácího prostředí, ve Staples Center vyzve Vegas.
Las Vegas se po dvouzápasové vítězné sérii stěhuje z domácího prostředí do nedaleké Kalifornie, kde nastoupí proti Los Angeles. Let zhruba trvá něco málo přes hodinu.
Los Angeles Kings odehrálo 40 zápasů s bilancí 14-2-6-18 a získalo 38 bodů. V tabulce Západní divize jsou Kings na předposlední sedmé pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál dva. Poradil si s Arizonou Coytes 4:3 a San Jose Sharks 4:2. Tým nestačil na San Jose Sharks 2:3, Arizonu Coyotes 2:5 a San Jose 2:5.
Vegas Golden Knights odehráli 40 zápasů s bilancí 21-6-2-11 a získali 56 bodů. V tabulce Západní divize jsou na druhé pozici za Coloradem. Z posledních pěti zápasů vyhráli tři. Poradili si se St. Louis Blues 6:1 a Arizonou Coyotes 7:4 a 1:0. Vegas nestačilo na Minnesotu Wild 1:2 a Blues 1:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Los Angeles Kings a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.