NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  St. Louis : Minnesota - 14. května 2021   02:07

St. Louis
St. Louis
25:16' Sanford  • 28:29' B. Schenn (R. O'Reilly, Hoffman) • 31:33' Perron (Barbašev, Faulk) • 34:03' B. Schenn (Perron, Hoffman) • 45:50' Perron (Hoffman, Krug) • 46:33' Kyrou (K. Kostin, Scandella) • 55:29' Kyrou (Bortuzzo, Santini)
7:3
(0:3, 4:0, 3:0)
Minnesota
Minnesota
03:23' Sturm  (Bonino, Bjugstad) • 04:06' Suter  (M. Foligno) • 16:04' M. Foligno  (Cole, Greenway)
St. Louis
Binnington (Husso) – Faulk (A), Krug, Bortuzzo, Scandella, Mikkola, Santini – Perron (C), R. O'Reilly, Barbašev – Kyrou (A), Bozak, B. Schenn – Hoffman, Thomas, K. Kostin – Sanford, Clifford, Blais.
MacDougall, Morton – Marquis, Pancich
Enterprise Center, St. Louis
Minnesota
Kähkönen (Talbot) – Dumba, Suter, Cole (A), Soucy, Hunt, Mermis – M. Foligno (A), J. Eriksson Ek, Greenway – Ma. Johansson, Hartman, Parise – Bjugstad (A), V. Rask, Bonino – Sturm, Rau, Johnson.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Tři hvězdy utkání:

1. David Perron (STL) 2+1
2. Brayden Schenn (STL) 2+0
3. Mike Hofmann (STL) 0+3
Česká a slovenská stopa

Do dnešního duelu nezasáhl nikdo z českých a slovenských hokejistů.
Kdo se postavil do brankoviště?

Jordan Binnington (STL) – 16 zákroků, 3 OG, úspěšnost 84,2%, odchytal 59:47
Kaapo Kähkönen (MNS) – 20 zákroků, 7 OG, úspěšnost 74%, odchytal 60:00
Střely na branku: 27 – 19
Je konec! St. Louis nakonec zvládlo poslední duel základní části a poráží Minnesotu vysoko 7:3. Ve třetí třetině domácí potvrdili perfektní výkon z prostřední periody. Ve 46. minutě využil přesilovku David Perron. O minutu později se navíc prosadil Jordan Kyrou, který navíc přidal eště jeden zásah v 57. minutě. Je jasné, že Minnesota obsadí třetí pozici Západní divize, zatímco St. Louis skončí čtvrté. Oba týmy tak zahájí play-off na kluzištích soupeřů.
59:18'
Ani hosté už se nikam neženou. Suter počkal s pukem za vlastní brankou na vystřídání svých spoluhráčů. Následnou přihrávkou puk odevzdal soupeři.
58:24'
Jared Spurgeon střílel od modré čáry zápěstím. Domácí brankář Binnington však nemusel zasahovat. Všechnu práci za něj odvedli zadáci.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:05'
Klim Kostin ustál souboj v rohu obranného pásma a nenechal se od kotouče odstavit. St. Louis bez problémů kontroluje závěrečné minuty utkání.
56:32'
Foligno se důrazem před brankou probil k volnému kotouči, jenže musel zakončovat pod tlakem a o kousek minul vzdálenější tyčku!
56:06'
Ryan Suter si dal pozor na nahození, za kterým spěchal aktivní David Perron. Hosté by se po zpackané druhé polovině duelu nejraději viděli v šatně.
55:29'
St. Louis právě vstřelilo branku!
Domácí celek naopak ze své následné akce udeřil! JORDAN KYROU vlétl do útočného pásma po pravé straně a parádní střelou zápěstím přidal svůj druhý zásah! Asistence: Robert Bortuzzo, Steven Santini.
55:12'
Nico Sturm se po krásné přihrávce hnal sám na domácího brankáře, ale Jordan Binnington vytáhl parádní zákrok a zneškodnil forhendový blafák!
54:25'
Klim Kostin dostal nabito na pravou stranu útočného pásma, jenže jeho projektil skončil vedle vzdálenější tyčky. St. Louis nadále drží puk v útočném pásmu.
54:12'
Foligno sice protečoval puk do útočného pásma, ale podobně jako jeho spoluhráči vyrazil na střídačku. St. Louis má vývoj duelu naprosto pod kontrolou.
53:17'
53:05'
Minnesota se až nyní usadila v útočném pásmu, jenže Johanson zakončením z levého kruhu trefil jen boční síť domácí klece.
52:25'
Hostující brankář dokonce vyrazil ze své klece a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Na jeho pobídku ale nedosáhl nikdo v bílém dresu Wild.
52:00'
Domácí se v obranném pásmu dostali k volnému kotouči a bez problémů jej vyhodili do pásma útočného. Minnesota musí začít od své klece.
51:24'
Kyle Clifford se tlačil za odraženým pukem před branku soupeře, ale hostující brankář puk na poslední chvíli vypíchl hokejkou do bezpečí.
51:17'
Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Tyler Bozak – 2 min., vysoká hůl).
50:38'
Kaapo Kähkönen vyjel za svou branku, kde zastavil prudké nahození po mantinelu a vypomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Minnesota může zaútočit.
50:06'
Marcus Johansson se po levém křídle hnal před branku, jenže pobídkou mezi kruhy neoslovil nikoho ze spoluhráčů. Minnesota je od konce první části směrem vpřed bezzubá.
49:19'
Ryan O'Reilly se po pravé straně dostal do útočného pásma, skrytou přihrávkou oslovil Perrona, ale jeho dělovka trefila jen horní tyč!
49:10'
St. Louis si třetí třetinu užívá a domácí hokejisté se nadále tlačí do útočného pásma. Za pobídkou na levou stranu spěchal Ryan O'Reilly, ale k puku se nedostal.
48:32'
Kaapo Kähkönen si dal pozor na nahození z levé strany hrací plochy a bez problémů schoval kotouč mezi betony. Vhazuje se po jeho pravici.
48:10'
Bozak projel do rohu útočného pásma, nicméně přihrávkou mezi kruhy trefil jen brusle prvního obránce v bílém dresu Wild.
47:38'
Marco Scandella se stáhl do obranného pásma, nicméně jeho pobídka směřující na levou stranu skončila u dobře postaveného Nicka Bonina.
47:10'
Clifford projel po pravém křídle do útočného pásma, jenže přihrávkou bekhendem neoslovil nikoho v modrém dresu svého mužstva.
46:33'
Fantastický výkon domácího celku nadále pokračuje! St. Louis si dnešní duel opravdu užívá! Domácí se dostali do přečíslení. Z levé strany přiletěla přihrávka mezi kruhy a JORDAN KYROU prostřelil brankáře! Asistence: Klim Kostin, Marco Scandella.
46:07'
Victor Rask se hnal do útočného pásma, jenže po souboji s Cliffordem se puk odrazil na střídačku St. Louis. Sudí nařídili vhazování ve středním pásmu.
45:50'
Domácí celek využívá další přesilovou hru! Domácí se usadili v útočném pásmu, kde postupně kombinovali. Na přihrávku na modrou čáru si počkal DAVID PERRON a tvrdou střelou propálil vše, co mu stálo v cestě! Asistence: Mike Hoffman, Torey Krug.
45:26'
Až nyní se hosté dostali k odraženému kotouči a dokázali jej z obranného pásma vyhodit přes celé kluziště za branku St. Louis Blues.
45:10'
Domácí se hned na začátku přesilovky dostali do zakončení. David Perron střílel příklepem, ale jeho pokus skončil vedle levé tyčky.
44:42'
St. Louis si zahraje další přesilovku. Jordan Greenway vyfasoval dvě minuty za podrážení.
44:10'
Marco Scandella se dostal do útočného pásma, kde si sjel na přihrávku zpoza branky, ale důrazný obránce mu na poslední chvíli zabránil v zakončení.
43:26'
Parayko dostal přihrávku na pravou stranu a protečoval kotouč do útočného pásma. Za jeho pobídkou však nikdo v modrém dresu nepokračoval.
43:10'
Colton Parayko nahodil puk na branku Minnesoty za středního pásma. Hostující brankář jeho pobídku dobře viděl a schoval kotouč do lapačky.
42:42'
Robert Bortuzzo uklidnil rozehrávku Blues v obranném pásmu. Na jeho následnou přihrávku si však nesjel nikdo v modrém dresu St. Louis.
42:10'
Jared Spurgeon si dal pozor na napadajícího soupeře a bekhendem odehrál kotouč do bezpečí. St. Louis ale pokračuje v aktivním napadání.
41:12'
Foligno se prosmýkl do útočného pásma, kde si našel prostor mezi kruhy, ale střelou zápěstím trefil jen brusle prvního hráče v modrém dresu.
40:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. St. Louis se ihned vydalo vpřed, ale daleko kotouč nepotáhlo.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 3:55.
Střely na branku: 16 – 17
Druhá třetina končí! Během druhé části jsme sledovali fantastický obrat! Domácí snížili zásluhou Sanforda. Ve 29. minutě snížil přesilovce na rozdíl jediné branky Schenn. O další tři minuty později dokázal vyrovnat David Perron. To však ze strany Blues nebylo všechno. V přesilovce dokonal obrat svou druhou brankou v utkání Schenn. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 4:3.
40:00'
39:14'
Domácím se nepovedl přechod do útočného pásma. David Perron nahodil kotouč příliš prudce a puk skončil na zakázaném uvolnění.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:36'
Marco Scandella si dal pozor na skákavé nahození do útočného pásma a forhendem odehrál kotouč na pravou stranu. Blues si nyní s přehledem hlídají svůj náskok.
38:05'
Marcus Foligno dostal prostor na modré čáře, ale jeho dělovka příklepem skončila vedle vzdálenější tyčky. Odražený puk opět získali domácí.
37:38'
Torey Krug se za vlastní brankou dostal k volnému kotouči a počkal na vystřídání svých spoluhráčů. Také trenér Wild pouští na led čerstvé síly.
37:10'
Zach Parise posunul kotouč ze středního pásma do pásma útočného. Za jeho pobídkou se dral Joel Eriksson Ek, ale ubránil jej Jaden Schwartz.
36:39'
Jordan Greenway se dostal z pravého křídla do zakončení příklepem, ale jeho projektil trefil jen vnější oblouk branky St. Louis Blues.
36:03'
Jordan Binnington se zapojil do rozehrávky Blues. Domácí gólman pobídkou na levou stranu zrychlil rozehrávku svého mužstva.
35:29'
Brayden Schenn se hnal za přihrávkou do útočného pásma, ale Foligno měl k puku o několik kroků blíže a bez problémů kotouč odehrál do bezpečí.
35:02'
Niko Mikkola dostal nabito na modrou čáru, odkud střílel příklepem, ale jeho dělovka zaduněla o zadní mantinel. Hosté puk vyhodili z obranného pásma.
34:26'
Po delší době se do útoku vydala také Minnesota. Marcus Foligno spěchal vpřed po levém křídle, ale proti přesile zadáků neměl moc šancí.
34:03'
Neskutečný výkon domácího celku pokračuje! St. Louis přidává čtvrtou branku ve druhé části a otáčí vývoj utkání! V početní převaze se k odraženému puku před brankou dostal BRAYDEN SCHENN, který puk doklepl za záda bezmocného brankáře! Asistence: David Perron, Mike Hoffman.
33:29'
Hoffman dostal přihrávku na pravý kruh, odkud zakončil příklepem, ale jeho pokus skončil vedle vzdálenější tyčky. Hosté puk následně vyhodili do bezpečí.
33:00'
Domácí budou hrát přesilovku. Hartman dostává dvě minuty za podrážení.
32:32'
Jordan Binnington si dal pozor na nahození ze středního pásma a s přehledem schoval kotouč mezi betony. Gólman St. Louis pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.
32:10'
Jaden Schwartz se v obranném pásmu dostal k volnému kotouči a bekhendem jej odehrál za modrou čáru. St. Louis se u puku dlouho neohřálo.
31:33'
Fantastický výkon St. Louis pokračuje! Domácí celek dokázal během druhé třetiny stáhnout náskok Minnesoty! Na přihrávku z rohu kluziště si sjel DAVID PERRON a střelou zápěstím z pravého kruhu vyrovnal! Asistence: Ivan Barbašev, Justin Faulk.
31:02'
Marco Scandella si dal pozor na přihrávku před branku Blues a bez váhání odehrál kotouč mimo nebezpečný prostor. Minnesota však drží útočné pásmo.
30:26'
Nick Bjugstad projel po pravém křídle až do rohu útočného pásma, jenže bekhendovou přihrávkou mezi kruhy našel jen zadáka Blues.
30:00'
Je za námi přesně polovina základní hrací doby a zatím sledujeme parádní utkání. St. Louis ve druhé části zlepšilo svůj výkon a tlačí se za vyrovnáním.
29:29'
Brayden Schenn se po levém křídle prodral na modrou čáru, odkud zakončil příklepem, ale tentokrát trefil jen brusle prvního obránce v bílém dresu Wild.
29:10'
Domácí St. Louis je pořádně nabuzené a nadále se tlačí do útočného pásma. Na modré čáře vypíchl další nebezpečnou přihrávku Ryan Suter.
28:29'
Domácí celek využívá početní převahu a snižuje na rozdíl jediné branky! Ryan O'Reilly dostal přihrávku za branku, odkud bez váhání poslal pobídku před branku a BRAYDEN SCHENN prostřelil brankáře! Asistence: Ryan O'Reilly, Mike Hoffman.
28:10'
Krug se na modré čáře natahoval po odraženém kotouči, jenže puk mu přeskočil přes čepel a skončil ve středním pásmu. St. Louis musí rozjet novou akci.
27:42'
Perron dostal přihrávku na modrou čáru, odkud puk nahodil na branku. Hostující gólman kotouč neudržel, ale poradil si také s dorážkou z těsné blízkosti.
27:20'
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování dostává Cole.
27:00'
Hostující brankář vyjel ven ze své klece a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Brankář Minnesoty rozehrál riskantní přihrávkou na pravou stranu.
26:21'
Rozhodčí nyní něco opravují na brance Minnesoty. Podle všeho se v horním rohu uvolnila síť.
26:10'
Torey Krug dostal přihrávku na modrou čáru, jenže místo zakončení puk jenom posunul do rohu útočného pásma. Domácí jsou však mnohem aktivnější.
25:46'
Marcus Johansson se z pravé strany dostal do útočného pásma, jenže jeho projektil skončil na betonu připraveného gólmana soupeře.
25:16'
Je sníženo! Domácí St. Louis se vrací zpátky do zápasu po hodně nenápadné akci! Po levé straně se do útočného pásma dostal ZACHARY SANFORD, který si puk stáhl před obráncem a zápěstím vymetl horní roh!
24:26'
Na opačné straně zakončoval Marcus Foligno, proti jehož ráně vystoupil jeden z obránců, který puk stačil přizvednout do ochranné sítě.
24:10'
Robert Bortuzzo dostal přihrávku na levou stranu, odkud zakončil příklepem, ale jeho projektil skončil nad břevnem hostující klece.
23:29'
Bozak si sjel na přihrávku na levou stranu, odkud pálil příklepem, ale hostující brankář jeho pokus vykopl levým betonem mimo tři tyče.
23:00'
Až po třech minutách hry se poprvé ve druhé části přerušuje hra. Domácím se totiž nepovedla rozehrávka a puk skončil na zakázaném uvolnění.
22:37'
Marco Scandella si sjel na křížnou přihrávku na modrou čáru a pohotově zakončil příklepem. Jeho dělovka však skončila vedle branky Minnesoty.
22:10'
Kyle Clifford se dostal k puku v obranném pásmu, dobře se s ním otočil a poslal dlouhou přihrávku na útočnou modrou. Důrazný zadák v bílém puk odehrál do bezpečí.
21:35'
Také ve druhé části sledujeme v úvodu duel bez přerušení. Perron si sjel z druhé vlny na přihrávku z pravého rohu, ale příklepem trefil brusle obránce.
21:10'
Parise střílel od modré čáry, jenže jeho dělovka příklepem skončila vedle levé tyčky. Minnesota se dostala i k odraženému kotouči.
20:27'
Sanford se dostal do útočného pásma, kde se efektně otočil kolem obránce a vypálil bekhendem. Jeho projektil zazvonil o brankovou konstrukci!
St. Louis uspělo na úvodním vhazování druhé třetiny. Uvidíme, zda se domácí během prostřední periody dokážou vrátit zpět do zápasu.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 3:01.
Střely na branku: 7 – 11
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější hokejisté Minnesoty. Hosté totiž vlétli do utkání jako velká voda. Už ve čtvrté minutě se prosadil důrazný Nico Sturm. Na jeho branku navázal o necelou minutu později Ryan Suter. Poté se do hry dostali také domácí, ale své náznaky nevyužili. Naopak v 17. minutě se trefil Marcus Foligno. Do kabin se tak odchází za stavu 0:3.
20:00'
19:26'
Ryan O'Reilly se hnal za nahozením do útočného pásma, ale hráči v Minnesotě byli ve své třetině v přesile a nepustili domácí hvězdu do zakončení.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:43'
18:10'
Domácí se během vlastního oslabení dokonce dostali do zakončení. Bozak zkoušel pálit z ostrého úhlu, ale nechal vyniknout brankáře Wild.
17:29'
Dumba projel do rohu útočného pásma, kde ustál souboj s obráncem, jenže další hráč v modrém dresu St. Louis jej odstavil od kotouče a puk vyhodil za modrou.
17:10'
Zach Parise táhl akci Minnesoty po levém křídle, jenže jeden z jeho spoluhráčů byl netrpělivý a projel přes modrou čáru před pukem. Ofsajd.
16:43'
Minnesota si zahraje přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Faulk.
16:10'
Jaden Schwartz se skvěle stáhl do obranného pásma s rozjetým soupeřem. Domácí hokejista se následně vrhl do střely a přizvedl puk do ochranné sítě.
16:04'
Minnesota právě vstřelila branku!
Minnesota přidává další branku ihned po vyhraném vhazování v útočném pásmu! Od modré čáry střílel Jordan Greenway. K odraženému puku se dostal MARCUS FOLIGNO, který byl před brankou nehlídaný a poslal puk do sítě! Asistence: Ian Cole, Jordan Greenway.
15:29'
Greenway ze středního pásma nahodil kotouč za branku St. Louis a podobně jako jeho spoluhráči odjel střídat. Čerstvé síly pouští na led i domácí kouč.
15:03'
Zach Parise projel do útočného pásma za prudkým nahozením. V rohu ledové plochy si jej vzal do parády Zachary Sanford, který mu nedal prostor k rozehrávce.
14:30'
14:10'
Robert Thomas dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, odkud puk nahodil na klec Minnesoty. Pozorný brankář kotouč vyrazil betonem.
13:41'
Schenn si sjel na přihrávku mezi kruhy, ale obránce v bílém mu na poslední chvíli stačil přizvednout hokejku. St. Louis v přesilovce ještě nezakončilo.
13:10'
Minnesota se v obranném pásmu dostala k volnému kotouči a hosté jej dokázali vyhodit přes celé kluziště za branku St. Louis. Domácí musí rozjet novou akci.
12:30'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Kyle Rau – 2 min., vysoká hůl).
12:10'
Rask vyhodil puk odrazem o mantinel ven z obranného pásma. Jeho vyhození zastavil na modré čáře připravený Schenn.
11:39'
Nick Bjugstad uklidnil rozehrávku Minnesoty za hostující klecí. Nikdo v bílém dresu si zatím pohybem neřekl o přihrávku. Oba týmy střídají.
11:10'
Robert Bortuzzo dostal přihrávku na modrou čáru, odkud střílel příklepem, jenže jeho dělovku srazil Nico Sturm do ochranné sítě.
10:32'
Jordan Binnington vytáhl výborný zákrok! Domácí brankář si dal pozor na zakončení z levého kruhu a skvěle máchl lapačkou.
10:10'
Justin Faulk si sjel na pobídku na pravou stranu, odkud střílel příklepem, ale ani jeho projektil nesměřoval mezi tři tyče. Odražený puk získali hosté.
09:29'
Jordan Kyrou procedil přihrávku na levou stranu útočného pásma, kde číhal Brayden Schenn, ale jeho projektil skončil na brusli obránce v modrém.
09:06'
Jaden Schwartz dostal přihrávku do rohu obranného pásma, kde jej okamžitě napadal jeden ze soupeřů. Hokejista St. Louis puk bekhendem vyhodil za modrou čáru.
08:36'
Hartman projel do útočného pásma s pukem na čepeli, jenže jeho z jeho spoluhráčů byl příliš netrpělivý a projel do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
08:10'
Perron si našel volný prostor na pravém kruhu, odkud střílel zápěstím, ale Kaapo Kähkönen si proti jeho střele povyjel a vyrazil puk do bezpečí.
07:49'
Zach Parise se dostal do útočného pásma, zadovkou přenechal kotouč Marcusi Folignovi, ale připravený Jordan Binnington tentokrát dokázal zasáhnout. Vhazuje se po jeho levici.
07:10'
Justin Faulk hlídkoval na modré čáře, odkud chtěl zakončit příklepem, ale puk mu na poslední chvíli přeskočil čepel hokejky a skončil ve středním pásmu
06:35'
Bjugstad nahodil puk obloučkem do rohu útočného pásma. Za jeho pobídkou spěchal Suter, ale domácí zadák měl ke kotouči o dva kroky blíže.
06:10'
Bonino se stáhl do obranného pásma a pomohl spoluhráčům k zisku kotouče. Minnesota se pak hnala vpřed po pravé straně, ale na modré čáře o puk přišla.
05:36'
Mats Zuccarello se dral za prudkou přihrávkou do útočného pásma. Z ostého úhlu se norský útočník snažil vrátit puk před branku, ale trefil Sanforda.
05:10'
Torey Krug dostal nabito na modrou čáru, odkud střílel příklepem, ale jeho ránu zablokoval jeden ze soupeřů. Hostující brankář zatím nemá moc práce.
04:26'
Domácí se stále nemohou dostat do tempa. Prudká přihrávka na pravé křídlo skončila na zakázaném uvolnění. Hra se vrátí před Binningtona.
04:06'
Skvělý nástup Minnesoty do dnešního souboje pokračuje! Na modré čáře se k puku dostal RYAN SUTER, jehož nahození prošlo až do branky! Skvěle však clonil Jordan Greenway. Asistence: Marcus Foligno.
03:23'
První přerušení hry v dnešním souboji přináší až úvodní branka Minnesoty! Nick Bonino si sjel na přihrávku před branku, ale Binnington puk vyrazil. Dotírající NICO STURM svým důrazem dostal puk za brankovou čáru! Asistence: Nick Bonino, Nick Bjugstad.
02:35'
Ivan Barbašev si sjel na přihrávku z rohu útočného pásma a pohotově se opřel do kotouče příklepem. Jeho dělovku hostující brankář vykopl betonem.
02:10'
Mats Zuccarello dojel nahození do rohu útočného pásma, kde dojel tvrdým hitem jednoho z domácích hráčů. Minnesota však kotouč nezískala.
01:29'
Minnesota je v úvodu dnešního souboje o něco aktivnější. Hosté se po pravé straně prodrali do útočného pásma, ale nikdo v bílém si nesjel na brankoviště.
01:10'
Foligno dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, ale slabým nahozením nechyl vyniknout domácího brankáře. Kotouč zůstává ve hře.
00:38'
Domácí brankář vyjel za svou klec a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Na jeho pobídku si sjel Perron, který ihned otočil směr hry.
00:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování dnešního souboje. St. Louis se ihned vydalo do útoku, ale hráči v modrém příšli o puk na modré čáře.
00:01'
Předpokládané sestavy:

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Faulk, Krug, Parayko, Scandella, Bortuzzo, Mikkola – Perron, R. O'Reilly, Barbašev – Kyrou, B. Schenn, Schwartz – Hoffman, Thomas, K. Kostin – MacEachern, Sanford, Clifford.

Minnesota Wild: Kähkönen (Talbot) – Spurgeon, Suter, Dumba, Brodin, Cole, Soucy – M. Foligno, J. Eriksson Ek, Greenway – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – Ma. Johansson, V. Rask, Fiala – Bjugstad, Sturm, Bonino..
St. Louis Blues

Domácí St. Louis letos odehrálo padesát pět zápasů a získalo v nich šedesát jedna bodů. S tímto ziskem patří Blues čtvrtá pozice Západní divize. St. Louis tak má jistotu, že v play-off začne proti vítězi Západní divize. Blues trápí o něco slabší ofenziva. Dosud St. Louis vstřelilo soupeřům jen 162 branek. Na svém ledě však vyhrálo čtyři z posledních pěti zápasů. Naposledy přehrálo 4:0 právě Minnesotu.
Minnesota Wild

Minnesota Wild letos prožívá povedenou sezónu. V základní části vybojovala v padesáti pěti duelech sedmdesát pět bodů a drží třetí pozici Západní divize. Toto umístění už Minnesotě zůstane do konce základní části. Wild tak budou v play-off začínat na kluziště soupeře. V posledních duelech se Minnesotě daří velmi dobře. Naposledy však prohrála 0:4 právě na ledě St. Louis.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání NHL mezi St. Louis Blues a Minnesotou Wild.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.