NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Seattle Kraken - 19. října 2021   01:07

Flyers
Flyers
09:18' C. Giroux (Konecny) • 12:12' Konecny (Yandle) • 14:36' Brassard (Braun, Sanheim) • 27:10' R. Ellis (Brassard, Farabee) • 28:49' Braun (J. van Riemsdyk, Lindblom) • 45:25' Farabee (Atkinson, Brassard)
6:1
(3:0, 2:1, 1:0)
Seattle Kraken
37:14' Soucy  (McCann, Donskoi)
Flyers
Hart (M. Jones) – R. Ellis, Provorov (A), Braun, Sanheim, Seeler, Yandle – Konecny, Couturier (A), C. Giroux (C) – Atkinson, Brassard, Farabee – J. van Riemsdyk, Laughton, Lindblom – Aube-Kubel, N. Thompson, Willman.
Kozari, L´Ecuyer – Kelly, Cormier
Wells Fargo Center, Philadelphia
17 727 diváků
Grubauer (29. Driedger) – Soucy, Giordano (C), A. Larsson (A), Oleksiak, Lauzon, H. Fleury – Jordan Eberle (A), McCann, Schwartz – Donskoi, Wennberg, Lind – B. Tanev, Geekie, Donato – Appleton, Sheahan, Bastian.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že utkání sledovalo 17 727 diváků.
Tři hvězdy utkání:

1. Carter Hart (PHI) 24 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96%
2. Derick Brassard (PHI) 1+2
3. Nick Seeler (PHI) 0+0
Československá stopa v utkání

Do zápasu nezasáhl nikdo z českých a slovenských hokejistů.
Kdo se postavil do brankoviště?

Carter Hart (PHI) – 24 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96%, odchytal 60:00
Philipp Grubauer (SEA) – 15 zákroků, 5 OG, úspěšnost 75%, odchytal 28:49
Chris Driedger (SEA) – 5 zákroků, 1 OG, úspěšnost 85,7%, odchytal 31:11
Střely na branku: 27 – 25
Je konec! Philadelphia nakonec po skvělém výkonu poráží Seattle vysoko 6:1. Ve třetí části si už domácí prakticky jen hlídali svůj luxusní náskok. Přesto se dokázal prosadit Joel Farabee. Ani třetí třetina se neobešla bez trestů. Thompson i Bastian vyfasovali za rvačku 5+10 minut. Philadelphia tak má po dvou duelech celkem tři body. Soupeřům během nich navíc nasázela deset branek.
59:32'
Oleksiak si řekl o přihrávku na modrou čáru, kterou také dostal, jenže si kotouč nedokázal zpracovat. Philadelphia už se zřejmě ubrání bez obdržené branky.
59:10'
Domácí si závěr utkání užívají i v oslabení. Hráči Philadelphie si proti početní převaze soupeře troufli i na dvě přihrávky prakticky přes celé kluziště.
58:20'
Seattle si v závěru zahraje ještě jednu přesilovku. Max Willman vyfasoval dvě minuty za podrážení.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:46'
Eberle spěchal za nahozením do útočného pásma, ale u kotouče byl jako první domácí obránce Provorov, který puk vyhodil do středního pásma.
57:10'
Další útok Seattlu zastavuje postavení mimo hru. Mason Appleton byl příliš netrpělivý a do útočného pásma projel ještě před kotoučem.
56:34'
Hostující brankář vyjel za svou klec, kde zastavil prudké nahození po mantinelu a sklepl kotouč pro spoluhráče z defenzivy. Ani jeden z týmů se už nikam nežene.
56:15'
Giroux projel po levém křídle do útočného pásma, kde se zbavil prvního obránce, nicméně jeho přihrávka mezi kruhy nenašla adresáta.
55:32'
Domácím se nepovedl pokus o rychlý přechod do protiútoku. Nahození na levou stranu skončilo na zakázaném uvolnění. Hra se vrátí zpět před Harta.
55:06'
Další ofenzivní výpad Seattlu končí střelou sraženou do ochranné sítě. Vhazovat se bude po levé ruce domácího brankáře Cartera Harta.
54:22'
Konecny bojoval o kotouč za brankou Seattlu, nicméně zadáci v bílém mu nedali prostor pro přihrávku do nebezpečného prostoru před brankou.
54:00'
Carter Hart se stačil přesunout k pravé tyči své klece a zneškodnil Tanevovu ránu příklepem. Domácí brankář dnes předvádí sebejistý výkon.
53:38'
Zadáci Seattlu opět uklidňují hru v obranném pásmu. Hosté si jsou vědomi toho, že stav utkání už asi nesrovnají a nechtějí znovu inkasovat.
53:10'
Jordan Eberle sklepl kotouč na modrou čáru, odkud zakončoval Adam Larsson, jehož projektil skončil daleko od branky domácí Philadelphie.
52:34'
Hráči Seattlu se sice usadili v útočném pásmu, jenže jejich akce zakončení nepřinesla. Zadáci Flyers jsou totiž před svou brankou hodně důrazní.
52:10'
Kole Lind projel po pravé straně na modrou čáru, odkud po mantinelu nahodil kotouč za branku. K jeho pobídce se nikdo v bílém nedostal.
51:26'
Brandon Tanev vybojoval odražený puk v obranném pásmu a bekhendem jej vyhodil do pásma středního. Oba trenéři posílají na led čerstvé síly.
51:03'
Domácí se usadili v útočném pásmu. Na přihrávku na levou stranu si sjel Joel Farabee, který chtěl překvapit brankáře zakončením na přední tyč, ale nemířil přesně.
50:13'
Hostující brankář si ze zákrytu našel ránu od modré čáry a schoval kotouč do lapačky. Pokračovat se bude vhazováním po jeho pravé ruce.
50:00'
Do konce základní hrací doby zbývá posledních deset minut a domácí Philadelphia zatím s přehledem kráčí za vítězstvím. Seattle se ve třetí třetině nedostává do šancí.
49:11'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Nate Thompson – 5 min., bitka + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Nathan Bastian – 5 min., bitka).
49:06'
Ivan Provorov vystihl přihrávku na rozjetého soupeře a včasným vystoupením zastavil rodící se akci Seattlu.
48:32'
Oskar Lindblom dojel nahození za branku Seattlu, jenže se nesetkal s podporou svých spoluhráčů. Proti přesile zadáků v bílém puk dlouho neudržel.
48:10'
Travis Sanheim se hnal do útočného pásma, na modré čáře si kotouč přehodil na forhend, ale jeho rána skončila vedle zadní tyčky.
47:26'
Ivan Provorov vybojoval puk před domácí brankou a bez většího riskování jej bekhendem nahodil do útočného pásma. Oba týmy zatím stačily vystřídat.
47:10'
Seattle se opět usadil v útočném pásmu, jenže hosté si zatím střeleckou pozici hledají marně. Domácí Flyers navíc narozdíl od druhé části hrají disciplinovaně.
46:34'
Justin Braun spěchal za přihrávkou na útočnou modrou čáru, obhodil si obránce, ale už nezakončil. Defenziva Seattlu byla v tomto případě pozorná.
46:10'
Domácí fanoušci si dnešní duel užívají plnými doušky a ženou Flyers ke vstřelení další branky. Philadelphia i během svého druhého duelu v sezóně baví ofenzivní hrou.
45:25'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Domácí Philadelphia přidává šestou branku! Po vyhraném vhazování ve středním pásmu se domácí dostali do útoku. Hostující brankář nahození vyrazil jen před sebe a JOEL FARABEE puk doklepl pod břevno! Asistence: Cam Atkinson, Derick Brassard.
45:16'
Další ofenzivní výpad Seattlu zastavuje postavení mimo hru. Příliš rychlý byl při přechodu do útočného pásma Sheahan. Vhazuje se ve středním pásmu.
45:06'
Hostující brankář vyjel ven ze své klece a pomohl spoluhráčům s rozehrávkou. Hokejisté Seattlu se následně drali vpřed, ale puk dlouho neudrželi.
44:26'
Na opačné straně zakončoval autor dosud iediné branky Seattlu Soucy, nicméně Hart si proti jeho projektilu povyjel a schoval puk do lapačky.
44:00'
Domácí se vydali do útoku středem ledové plochy. Na dlouhou přihrávku si sjel Claude Giroux, ale v předklonu si kotouč nedokázal optimálně zpracovat.
43:12'
43:00'
Znovu se hostům podařilo vyhodit puk do bezpečí přes celé kluziště. Zdá se, že domácí Philadelphia během této početní převahy šestou branku nepřidá.
42:34'
Až nyní se hostům podařilo vyhodit puk přes celé kluziště za branku Philadelphie. Domácí tuto přesilovku zatím nehrají vůbec špatně.
42:03'
Obrovská šance Flyers! Van Riemsdyk se před brankou dostal k odraženému kotouči, jenže v pádu jej neusměrnil do poloodkryté klece!
41:34'
Hosté ihned v úvodu oslabení vybojovali kotouč pro sebe a dostali se do útočného pásma. Hráči Seattlu však nezakončili a jen nahodili puk k mantinelu.
41:12'
Přesilovku si zahrají i domácí. Dvě minuty za podrážení dostává Kole Lind.
40:31'
40:10'
Seattle uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny. Hosté v jejím úvodu dohrávají přesilovku za vyloučené Travise Konecnyho.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 3:00.
Střely na branku: 21 – 15
Druhá třetina končí! I po čtyřiceti minutách může být spokojenější domácí celek! Za domácí se totiž prosadil Ellis a na jeho branku navázal Braun. Seattle poté vystřídal brankáře, když Grubauera nahradil Driedger. Za hosty v závěru periody snížil Soucy. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 5:1.
40:00'
39:28'
Seattle se během přesilovky zatím není schopen usadit v útočném pásmu. Philadelphia skvěle zachytává soupeřovy výpady už na modré čáře.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:31'
Seattle si zahraje přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Travis Konecny.
38:29'
Právě autor hostující branky Soucy vybojoval puk v rohu útočného pásma, nicméně přihrávkou na modrou čáru zahnal spoluhráče do pásma středního.
38:02'
Seattle uspěl na vhazování v útočném pásmu. Hokejisté v bílém se v závěru druhé části snaží vytvořit tlak do branky, nicméně zadáci Philadelphie je zatím do dalších šancí nepouští.
37:14'
Tým Seattle právě vstřelil branku!
Seattle se nakonec ještě před druhou přestávkou dočkal vytouženého snížení! CARSON SOUCY si celou akci rozjel. Jeho první rána skončila blokem, ale hostující hráč se dostal k dorážce a vstřelil svou první branku v sezóně! Asistence: Jared McCann, Joonas Dnskoi.
37:02'
Hosté se tlačili do útoku po levém křídle, nicméně zadáci Flyers opět kralovali už na modré čáře a vybojovali kotouč pro sebe. Philadelphia má otěže utkání pevně v rukou.
36:21'
Na opačné straně zakončoval po krátkém přiklepnutí Jordan Eberle. Domácí brankář Hart jeho ránu viděl čistě a ukryl kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
36:02'
Travis Konecny se dostal k puku v útočném pásmu, nicméně jeho spoluhráči zrovna vyrazili na střídačku. Hokejista Flyers proti přesile soupeřů kotouč neudržel.
35:23'
Giroux si sjel na přihrávku mezi kruhy, odkud zakončoval bez přípravy, ale obránce v bílém dresu Seattlu jeho ránu tečoval mimo branku.
35:02'
Do konce druhé části zbývá pět minut a zdá se, že oba týmy se během posledních chvil stačily uklidnit. Pasáž plnou vyloučení tak máme za sebou.
34:12'
Morgan Geekie nahodil puk z pravé strany před branku Flyers, kde se následně strhla pořádná mela, ale Hart se roztáhl v brankovišti a nepustil puk za svá záda!
34:06'
Oba týmy hrají v plném počtu.
33:30'
Domácím se znovu podařilo vyhodit kotouč přes celé kluziště za branku Seattlu. Z defenzivního pohledu zvládá Philadelphia dnešní duel na jedničku.
33:05'
Na oslabení naskočil také Joel Farabee, který se po levém křídle dostal do útočného pásma, ale přes clonu obránce v bílém puk nahodil jen do rohu.
32:26'
Po delší době se znovu pokračuje ve hře. Seattle rozehrál svou přesilovku, ale hned v jejím úvodu hosté přišli o kotouč a nedostali se do zakončení.
32:06'
Duel se nyní hodně kouskuje kvůli bitkám. Další trest dostává Thompson.
32:06'
Dva hráči Seattlu se v rohu obranného pásma zbytečně srazili. Oleksiak svého soupeře doslova poslal k ledu. I to ukazuje, že hostům to dnes vůbec nejde.
32:00'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Nick Seeler – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Jamie Oleksiak – 5 min., bitka).
31:26'
Mark Giordano dostal nabito na modrou čáru, odkud zkusil štěstí příklepem, jenže jeho dělovka neprošla až k Hartovi. Domácí brankář nemusel zasahovat.
31:03'
Farabee sklepl kotouč na levou stranu ledové plochy, kam spěchal Konecny, jenže na modré čáře mu tělem vystavil stopku obránce Seattlu.
30:39'
30:00'
Je za námi polovina základní hrací doby a domácí Philadelphia zatím jednoznačně kraluje dění na ledě. Seattle je směrem dopředu bezzubý.
29:38'
Ellis zavezl puk po pravém křídle do útočného pásma, bekhendem poslal přihrávku mezi kruhy, ale spoluhráč v oranžovém nevypálil.
29:12'
Hra se nám nyní lehce kouskuje. Hosté neudrželi po obdržení páté branky nervy a pustili se do menší šarvátky, jejímž výsledkem je to, že se hraje ve čtyřech na obou stranách.
28:49'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Claude Giroux – 2 min., nedovolené bránění).
Vyloučení v týmu Seattle Kraken (Nathan Bastian – 2 min., hrubost).
28:49'
Střídání v týmu Seattle Kraken: ze hřiště odchází Philipp Grubauer, přichází Chris Driedger.
28:49'
Kanonáda domácího celku nadále pokračuje! Flyers ještě před polovinou základní hrací doby dávají pátou branku! Do zakončení z pravého kruhu si najel JUSTIN BRAUN, který protlačil puk za záda brankáře! Asistence: James van Riemsdyk, Oskar Lindblom.
28:03'
Travis Konecny kouzlil na pravé straně útočného pásma, nicméně prudkou přihrávkou trefil prvního obránce v bílém dresu.
27:35'
Hosté jsou z průběhu dnešního souboje hodně frustrovaní. Seattlu se nyní vůbec nedaří přechod do útočného pásma. Naopak domácí získávají všechny odražené kotouče.
27:10'
Domácí Philadelphia přidává čtvrtou branku! Další zásah přišel po hodně nenápadné akci! RYAN ELLIS zůstal zapomenutý na pravé straně, dostal přihrávku na kruh a v jízdě bez přípravy překonal brankáře! Asistence: Derick Brassard, Joel Farabee.
26:32'
Sean Couturier poslal bekhendovou přihrávku do prostoru před brankou Seattlu, jenže nikdo z hráčů v oranžovém se nedostal k teči. Druhá část je zatím o něco opatrnější.
26:10'
Nick Seeler se ihned po návratu na ledovou plochu zapojil do defenzivní činnosti Philadelphie a vybojoval pro domácí celek kotouč.
25:57'
25:12'
Opět se hokejistům Flyers podařilo vyhodit puk po hrazení až za branku Seattlu. Hostujícímu celku se v úvodní přesilovce vůbec nedaří.
24:36'
Hostům nevyšel ani pokus o rychlou kombinaci v útočném pásmu. Přihrávku na pravou stranu si pohlídal jeden z domácích obránců.
24:15'
Zadáci Philadelphie se hned v úvodu oslabení zmocnili volného kotouče v obranném pásmu a dokázali jej nahodit přes celé kluziště za branku Seattlu.
23:57'
První přesilovku si zahraje i Seattle. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Seeler.
23:28'
Claude Giroux objel branku Seattlu, vybruslil si do rohu ledové plochy, nicméně přihrávkou na modrou čáru neoslovil nikoho z obránců Flyers.
23:10'
Eberle se po pravém křídle hnal do útočného pásma, jenže na modré čáře proti němu vystoupil Sanheim, který mu čistým hitem vystavil stopku.
22:29'
Alexander Wennberg si sjel na přihrávku do prostoru před brankou, nicméně jeden z domácích obránců mu v pravou chvíli dokázal přizvednout hůl.
22:10'
Hosté po skončení přesilovky vyhodili kotouč jen do středního pásma, jenže tam se k němu nedostal nikdo v bílém dresu. Seattle nezvýšil aktivitu ani v úvodu druhé třetiny.
21:45'
21:06'
Flyers musí znovu rozjet ofenzivní výpad od své klece. Defenziva hostujícího celku zatím během oslabení pracuje velmi dobře a nepouští domácí do zakončení.
20:26'
Hokejisté Seattlu se v obranném pásmu zmocnili volného kotouče a bez problémů jej vyhodili do bezpečí přes celé kluziště.
20:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny. Flyers v úvodu prostřední periody dohrávají přesilovou hru za vyloučení Adama Larssona.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 2:01.
Střely na branku: 16 – 8
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce může být mnohem spokojnější domácí Philadelphia! Domácí celek se do vedení dostal v 10. minutě zásahem Girouxe. Na jeho branku bleskově navázal Konecny. Poté Seattle trošku srovnal obraz hry, ale v 15. minutě mu další zásah uštědřil Brassard. Do šaten se proto odchází za stavu 3:0.
20:00'
19:45'
Philadelphia si zahraje první přesilovku. Dvě minuty za krosček dostává Adam Larsson.
19:24'
Zadáci Flyers získali kotouč v obranném pásmu. S pukem se otočil Sanheim, který rozehrál na pravou stranu, ale van Riemsdyk se přes modrou čáru neprosmýkl.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:24'
James van Riemsdyk nahodil puk po hrazení do rohu útočného pásma, kam spěchali další hokejisté Flyers, jenže ani jeden z nich nyní nezakončil.
18:06'
Hostům se směrem vpřed nedaří prakticky vůbec nic. Adam Larsson chtěl poslat přihrávku na pravou stranu, ale u hrazení hlídkoval Sanheim.
17:34'
Keith Yandle dlouhou přihrávkou na útočnou modrou čáru uspěchal rozehrávku Philadelphie. Zadáci Seattlu si dali pozor a získali kotouč pro sebe.
17:06'
Claude Giroux si sjel na přihrávku zpoza branky a pohotově zakončil zápěstím. Jeho ránu efektním blokem zastavil hned první obránce.
16:34'
Seattle se rozhodl zaútočit po levém křídle. McCann projel přes modrou čáru, jenže na podporu spoluhráčů v bílých dresech čekal marně.
16:10'
Travis Sanheim si sjel na přihrávku k modré čáře, odkud zakončil příklepem, ale jeho rána nemířila mezi tři tyče. Hráči Flyers ale získali i odražený puk.
15:42'
Seattle se nemůže vymanit z tlaku domácího celku. Hostujícímu celku se během první třetiny nedaří prakticky vůbec nic.
15:06'
Další okénko v obraně Seattlu! Před hostujícího brankáře se tlačil osamocený hráč, ale Grubauer mu špičkou čepele vzal obrovskou šanci!
14:36'
Dominantní výkon domácího celku pokračuje! Hráči Flyers nedovolili soupeři vyhodit puk ven z obranného pásma. DERICK BRASSARD se k puku dostal v rohu kluziště a nahodil jej tak šťastně, že se kotouč od brusle soupeře odrazil do branky! Asistence: Justin Braun, Travis Sanheim.
14:00'
Hosté se tentokrát vymanili z tlaku Flyers pomocí obloučku do středního pásma. Nikdo v bílém dresu za vyhozeným kotoučem nespěchal, domácí mohou opět uklidnit hru.
13:20'
Hart si pohlídal zakončení z levé strany hrací plochy a jednoduše schoval kotouč mezi betony. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
13:03'
Seattle je průběhem posledních minut pořádně zaskočený. Hostující celek má rázem obrovské problémy s přechodem skrz střední pásmo.
12:12'
Philadelphia přidává i druhou branku! Domácí během chvíle odskakují do pohodlného vedení! TRAVIS KONECNY první střelou trefil blok, ale dostal se k dorážce, kterou nedal brankáři nárok! Asistence: Keith Yandle.
11:55'
Seattle se ze sílícího tlaku Flyers vymanil jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry. Vhazování se přestěhuje zpět před branku hostů.
11:06'
Adam Larsson si dal pozor na rozjetého soupeře a ještě před ním stačil odehrát kotouč odrazem o mantinel do středního pásma.
10:26'
Giroux mohl rychle přidat další zásah! Domácí kapitán si sjel na přihrávku mezi kruhy, ale takovou nenápadnou střelou trefil beton brankáře!
10:10'
Domácí Philadelphia i po vstřelení úvodní branky pokračuje v ofenzivním snažení. Joel Farabee bekhendem nahodil puk před branku, kde ale kralovali obránci.
09:18'
Domácí Philadelphia se dostává do vedení! Domácí celek se vydal do rychlého protiútoku. Konecny poslal přihrávku mezi kruhy a CLAUDE GIROUX bez přípravy prostřelil brankáře! Asistence: Travis Konecny.
08:32'
Po dalším nahození hostů kotouč chvíli poskakoval před Hartovou klecí, nicméně nikdo z dotírajících hráčů Seattlu jej nesklepl za brankovou čáru!
08:10'
Sean Couturier napadal rozehrávku soupeře v jeho obranném pásmu. Zadáci Seattlu si dokázali poradit a odrazem o mantinel vyhodili puk do bezpečí.
07:38'
Philadelphia znovu pokračuje v tlaku v útočném pásmu. Hostující brankář Grubauer si dal pozor na ránu od modré čáry a reflexivně kotouč vyrazil.
07:10'
Keith Yandle nahodil puk na pravou stranu útočného pásma, kde měl Konecnyho, jenže druhý jmenovaný z rohu neoslovil nikoho ze spoluhráčů.
06:42'
Konecny vybojoval kotouč na modré čáře, vlétl s ním do útočného pásma a zakončil zápěstím. Hostující brankář Grubauer si připsal další parádní zákrok.
06:10'
Flyers se z tlaku Seattlu vymanili jen za cenu vyhození kotouče za modrou čáru. Hosté sice chtějí hrát aktivně, ale nedostávají prostor.
05:27'
Ryan Donato si sjel na skvělou přihrávku mezi kruhy, kde ve vysoké rychlosti zakončoval bekhendem. Jeho pokus domácí brankář reflexivně vyrazil!
05:10'
Na opačné straně pro změnu uspěl v bruslařském souboji Sanheim, který puk před soupeřem odehrál do bezpečí zadovkou bekhendem.
04:38'
Nick Seeler spěchal za nahozením do rohu útočného pásma, nicméně zadáci Seattlu byli u kotouče o chvíli rychleji.
04:23'
Hráči Flyers opět vybojovali kotouč v obranném pásmu a museli si pomoci vyhozením. Domácí obrana hraje v úvodu utkání velmi pragmaticky.
03:51'
Eberle se z levého křídla dostal před branku, stáhl si kotouč na čepel, ale jeho rána zápěstím byla velmi nepřesná.
03:20'
Jordan Eberle se dostal do zakončení, ale jeho rána příklepem skončila na bruslích obránců. Také defenziva Flyers předvedla, že v úvodu funguje.
02:42'
Sanheim nahodil puk po mantinelu do útočného pásma, jenže tam si nesjel nikdo z jeho spoluhráčů. Čas na uklidnění rozehrávky dostává Seattle.
02:20'
Philadelphia je v úvodu utkání jasně aktivnějším týmem, který se častěji tlačí do útoku. Ze strany Seattlu je to zatím spíše takové stínování.
01:29'
Konecny poslal prudký nástřel na brankoviště, kde měl dva spoluhráče v oranžovém, nicméně ani jeden hokejista Philadelphie puk do sítě netečoval.
01:10'
Domácí se hned v úvodu dostali do útoku a snaží si vypracovat tlak. Další ránu od modré čáry hostující brankář viděl a puk vykopl k hrazení.
00:32'
Domácí Farabee spěchal za vlastním nahozením za branku soupeře. Hostující brankář byl ven z klece včas a odehrál puk do bezpečí.
00:01'

Philadelphia Flyers: Hart (M. Jones) – R. Ellis, Provorov, Braun, Sanheim, Seeler, Yandle – Konecny, Couturier, C. Giroux – Atkinson, Brassard, Farabee – J. van Riemsdyk, Laughton, Lindblom – Aube-Kubel, N. Thompson, Willman.

Seattle Kraken: Grubauer (Driedger) – Soucy, Giordano, A. Larsson, Oleksiak, Lauzon, H. Fleury – Jordan Eberle, McCann, Schwartz – Donskoi, Wennberg, Lind – B. Tanev, Geekie, Donato – Appleton, Sheahan, Bastian..
Philadelphia Flyers

Domácí Philadelphia dnešním duelem teprve vstupuje do nového ročníku nejprestižnější hokejové ligy světa. Philadelphia loni nepostoupila do play-off, když ve Východní divizi obsadila až šestou pozici. Na postup ztratila propastných třináct bodů. V přípravě si také připsala jen dvě výhry, když přehrála na svém ledě Washington a Boston. Před sezónou klub opustil český útočník Jakub Voráček, kterému se v úvodu nového ročníku daří v dresu Columbusu. V prvním duelu Philadelphia prohrála 4:5 po nájezdech s Vancouverem.

Seattle je novým klubem NHL. Nováček mezi hokejovou smetánkou navíc do soutěže nevstoupil vůbec špatně. Po třech odehraných duelech má na svém kontě tři body. V prvním utkání sice prohrál na ledě Vegas 2:3, nicméně poté zvítězil na ledě Nashvillu. V posledním duelu prohrál 1:2 v prodloužení na ledě Columbusu Blue Jackets. Seattle zatím táhne produktivní dvojice Tanev, McCann. Oba hráči mají na svém kontě tři body.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Philadelphia FlyersSeattle Kraken.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.