Jižní Korea - Itálie | ONLINE | 17.3.2018 04:00 | Paralympiáda 2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Paralympiáda  -  ONLINE PŘENOS -  Jižní Korea : Itálie - 17. března 2018   04:00

Ukončeno
Jižní Korea
Jižní Korea
41:42' Shin 
1:0
(0:0, 0:0, 1:0)
Itálie
Itálie
Jižní Korea
Sestavy:
Lee Jae Woong (Yu Man Gyun) – Cho Young Jae, Han Min Su (C), Kim Young Sung, Jang Dong Shin, Jang Jong Ho, Lee Ji Hoon – Jung Seung Hwan, Cho Byeong Seok, Lee Jong Kyung, Lee Ju Seung, Lee Yong Min, Choi Kwang Hyouk, Kim Dea Jung. Choi Si Woo
Rozhodčí
Morrison – Clark, Fergenbaum
Itálie
Sestavy:
Aruauda (Stillitano) – Planker, Macri, Rosa, Cavaliere (C), Balossetti – Kalegaris, Kafmann, Leperdi, Winkler, Larch, Depaoli, Radice, Antochi, Corvino, Andreoni
Přenos se aktualizuje automaticky

Toto je ode mne pro tuto chvíli vše, přeji příjemný start do nového dne.
Obrovská radost na straně domácího celku! Korejci si po zásluze dokráčeli pro vítězství 1:0 v tomto velice dramatickém utkání a berou bronzové medaile, což je historický úspěch pro korejský sledge hokej.
Jestli je dnes někdo, koho by byla třeba vyzvednou, tak to jsou brankáři na obou stranách. Lee Jae Woong a Aruauda předvedli fantastické výkony, na kterých si útočníci nejednou vylámali zuby.
Konec zápasu.
44:37'
Italové již jsou v šesti, zatím se jim nedaří srovnat!
44:07'
Rosa střílel z hranice kruhů, puk ale vyrazil Lee Jae Woong.
44:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
43:35'
Italové byli vyhnáni z útočného pásma, a tak se budou muset znova probojovat k bráně soupeře.
42:58'
To je skvělé vyvrcholení boje o třetí místo! Poslední minuty utkání nám nabídnou úžasné drama a my uvidíme, na jakou stranu se štěstí přikloní.
41:42'
Jižní Korea právě vstřelila branku!
Tak a nyní to budou mít Italové neskutečně těžké! Jung Seung Hwan zkusil překvapit zpoza brány Aruauda, a to se mu dokonale podařilo, protože puk procpal skrz brankoviště na JANG DONG SHINA, od kterého se odrazil puk do brány. Asistence: Jung Seung Hwan, Lee Jong Kyung
40:10'
Tento záměr se jim sice nedaří, ale to domácí nemusí příliš mrzet, jelikož chvíli na to jsou na puku znova oni.
39:10'
Trvalo dlouhou dob, než se jeden z celků odhodlal přejít střední pásmo a usadit se před bránou soupeře, tento počin se nyní může podařit hráčům Koreje.
37:11'
Vypadalo to, že italští hráči budou mít obrovskou šanci ke střelení branky, ovšem Cavaliere ztratil v nejméně vhodný okamžik hokejku, a tak to měl při zakončení velice těžké.
36:33'
Ze závaru před domácí bránou nic není, avšak i tak by měla domácí obrana zpytovat svědomí, jelikož by je podobné eskapády mohly stát bronzovou medaili z turnaje.
35:56'
Po zakázaném uvolnění následovalo vhazování před domácím brankářem, který pár vteřin poté musel řešit střelu, s kterou si ale poradil.
35:14'
Zmatky na obou stranách způsobují, že jsme svědky po dlouhé době spíše nezajímavé hry.
34:08'
Italští hráči se osvobozují, a tak mohou po delší pasáži nabrat síly do dalšího průběhu utkání.
33:08'
Více ze hry mají domácí hráči, kteří momentálně tlačí své soupeře v obranném pásmu, ovšem chybí tomu nějaká překvapující myšlenka, která by trochu pomohla Koreji ve skórování.
32:45'
Na italského brankáře se to nyní sype ze všech stran, zatím ale nula Aruauda odolává.
31:10'
Jenže hráči Itálie byli dobře napadáni při rozehře a pořádně se zapotili s řešením složité situace.
30:58'
Po trochu hektickém začátku se hra uklidňuje za bránou Itálie, jejíž hráči budou chtít rozjet útočnou akci.
30:18'
Jung Seung Hwan vypálil od modré čáry, jeho pokus ale končí vysoko nad bránou Itálie.
30:01'
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 5:13.
I druhá třetina končí nerozhodně, ale to neznamená, že by se dnes nejednalo o atraktivní zápas. K vidění bylo množství šancí na obou stranách, avšak oba brankáři podávají skvělé výkony, které bez debat patří k těm nejlepším, co jsme na turnaji mohli vidět.
30:00'
Druhá třetina skončila.
29:40'
Z toho nic nebude, a tak se půjde do šaten za nerozhodnutého stavu.
29:28'
Těsně před koncem budeme svědky vhazování v obranném pásmu Itálie.
29:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
28:30'
Colvino zkusil překvapit domácího brankáře střelou od modré čáry, projektil ale končí jen na hrudi vládce v korejském brankovišti.
28:05'
Odpískán ofsajd, kterého se dopustili hráči Jižní Koreji.
27:24'
Domácí se ovšem osvobozují dlouhým výhozem do středního pásma, a tak si budou moct odpočinout.
26:30'
Lee Jae Woong teď musí zasahovat proti střelám ze všech stran, domácí brankář nyní zažívá velice krušné chvíle.
26:02'
Domácí v plném počtu.
25:38'
Zbývá dvacet vteřin do konce přesilové hry a vypadá to tak, že hráči v bílých dresech tuto početní výhodu nevyužijí.
24:46'
Ke střele z mezikruží se dostal Rosa, jehož pokus vyrazil dobrým zákrokem domácí brankář.
24:20'
Itálii se daří vyhrát vhazování a momentálně pořádně zatápí svým soupeřům
24:02'
Vyloučení v týmu Jižní Korea (Kim Young Sung – 2 min, držení).
22:51'
Jung Seung Hwan vyzkoušel ostražitost italského brankáře, jenž si nyní nebyl tolik jistý při zákroku, jelikož nedokázal vyrazit pomalejší střelu na protější tyč, naštěstí ale kotouč mířil mimo jeho bránu.
21:58'
Teď už domácí brankář zasahovat musel, ale puk dopadl přesně do jeho lapačky, a tak nemusel vyvinout moc velkou snahu na zastavení tohoto projektilu.
21:23'
Kalegaris po vhazování v obranném pásmu podstoupil rychlostní souboj se svým soupeřem, z něho vyšel Ital úspěšněji, jeho následná střela z těžké pozice ale mezi tři tyče nemířila.
21:00'
Další střela, tentokrát ale se jednalo o spíše rutinní zákrok pro brankáře Itálie.
19:38'
Jung Seung Hwan se řítil sám na brankáře soupeře, ovšem Aruauda je dneska neskutečný a jeho blafák s přehledem likviduje!
18:49'
Již delší dobu se hraje bez přerušení, které nejspíš není v plánu i v následujících minutách, jelikož se hraje na středu hřiště.
17:40'
Aruauda znovu zasahuje, tentokrát proti střele jejíž autorem byl Kim Young Sung. Italský brankář je velkým tahounem svého celku.
16:40'
Obrovská šance Jižní Koreji! Jeden z hráčů v modrém se ocitl sám před Aruaudem, který ale vytáhl parádní zákrok a střelu zneškodnil.
15:16'
Po vhazování se okamžitě hnali dopředu hráči Itálie, jenže ti i přes dobré napadání nezískali kotouč na své hokejky, a tak se musí co nejrychleji zformovat do obranného postavení.
15:01'
Začala druhá třetina.
První třetina nám nabídla velmi vyrovnaný duel, i přes to ale mírně aktivnější byli domácí hráči, avšak jejich snažení v útočné fázi nepřineslo v prvních patnácti minutách žádný úspěch. Zda se něco změní budeme moct sledovat v 4:40, kdy druhá třetina začíná.
15:00'
První třetina skončila.
14:28'
V duchu posledních minut se nesou závěrečné vteřiny první třetiny, ve kterých se již hráči Itálie nebudou snažit vyrazit vpřed.
14:00'
Poslední minuta první třetiny.
13:05'
Domácí jsou v závěru první třetiny aktivnější, jenže obrana soupeře plní své úkoly více než dobře.
12:05'
Střely na bránu: 2 – 2
11:02'
Kim Young Sung vyslal zajímavou přízemní střelu na Aruauda, ten ale zasahovat nemusel. Chvíli na to měli domácí vyloženě stoprocentní brankovou příležitost, avšak korejští útočníci nedokázali procpat puk do brány Itálie.
10:00'
Cho Byeong Seok se nebezpečně hnal na italskou bránu z levé strany hřiště, jeho útočné snažení nakonec vyústilo v zakončení, to ale prolétlo těsně kolem horního růžku brány soupeře.
09:04'
Tak to byla zajímavá šance pro hráče Itálie! Corvino se ocitl tváří v tvář domácímu brankáři poté, co přijal přesnou přihrávku od Rosy, jenže italský útočník ve velké příležitosti zklamal.
07:53'
Hosté v plném počtu.
07:13'
Přesilová hra se Koreji zatím vůbec nedaří,Itálie již hned několikrát vyhodila a vypadá to, že oslabení v klidu přečká.
05:53'
Rosa vrazil z boku do hráče Koreji, který unikal sám na brankáře Itálie, a tak se píská nedovolený zákrok právě proti italskému hráči.
04:32'
Kim Young Sung se pokusil prověřit pozornost Aruada dalekonosnou střelou, ovšem ta nakonec mezi tři tyče nemířila.
03:38'
Nyní se podařilo domácím uzamknout své soupeře v obranném pásmu, jenže tento stav netrval příliš dlouho, jelikož se hráči Itálie vzápětí osvobodili aspoň výhozem.
02:54'
Už to vypadalo, že se hráči Itálie dostanou do přečíslení dva na jednoho, avšak jejich útočná akce byla zastavena rozhodčím, který odpískal ofsajd.
01:45'
Stále vidíme spíš hru na středu hřiště, ani jednomu z celků se nedaří usadit v útočném pásmu, a tak sledujeme poněkud chaotický úvod utkání.
00:28'
Hráči Itálie se ihned po vhazování snažili dostat do zakončení, to se jim ale díky dobré obraně domácích nedaří.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Jižní Korea: Lee Jae Woong (Yu Man Gyun) – Cho Young Jae, Han Min Su (C), Kim Young Sung, Jang Dong Shin, Jang Jong Ho, Lee Ji Hoon – Jung Seung Hwan, Cho Byeong Seok, Lee Jong Kyung, Lee Ju Seung, Lee Yong Min, Choi Kwang Hyouk, Kim Dea Jung. Choi Si Woo

Itálie: Aruauda (Stillitano) – Planker, Macri, Rosa, Cavaliere (C), Balossetti – Kalegaris, Kafmann, Leperdi, Winkler, Larch, Depaoli, Radice, Antochi, Corvino, Andreoni

Rozhodčí: Morrison – Clark, Fergenbaum.
Itálie
Reprezentační výběr Itálie postoupil podobně jako jeho dnešní soupeř do semifinále po dvou vítězstvích, kterých docílil nad Norskem a Švédskem. Avšak stejně jako Korea měla Itálie namále, když porazila Nory až v prodloužení. Následně přišlo na řadu semifinále a tým USA, který nezaváhal a přidělil svému soupeři debakl 10:1.
Jižní Korea
Domácí celek si po dvou výhrách v základní skupině dokráčel po těsném vítězství nad Českem a o něco jednodušší výhrou proti Japonsku pro postup do semifinále, ve kterém ovšem už narazil na favorizovaný výběr Kanady, se kterým podlehl 0:7.
Vítám vás u přenosu z utkání o třetí místo, ve kterém se utkají reprezentace Jižní Koreji a Itálie. Zápas, a i tento přenos začínají v 4:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.


Články odjinud