Přenos se aktualizuje automaticky

Je konec, domácí ve třetí části dokázali přidat dvě branky a zaslouženě tak vítězí. Série tedy nekončí a bude muset rozhodnout poslední sedmý zápas, který se odehraje v Čeljabinsku. To je ode mne vše, přeji příjemný zbytek dne.
60:00
Konec zápasu.
59:55
Astana právě vstřelila branku!
Prázdnou branku trefuje NIGEL DAWES. O dnešním vítězi je tak rozhodnuto. Bez asistence.
59:52
Traktor prohrál vhazování, ale nějakým záhadným způsobem dokázal vypálit. Další buly.
59:45
Ale už je Traktor usazen v útočném pásmu a hraje v šesti. Domácí vyhodili na zakázané uvolnění a berou si oddechový čas.
59:40
Garnett se hlásí, ale hosté nejsou v útočném pásmu, a tak v brance zůstává.
59:15
Vyhazují kotouč ze středního pásma k brance Garnetta a pro Astanu to vypadá velmi nadějně.
58:43
Domácí šetří vteřiny držením kotouče v útočném pásmu, výborně napadají a svého soupeře drží daleko od své branky.
57:20
Po střele Kuzněcova zakročil znovu Polujektov lapačkou. Další vhazování po jeho pravici.
57:09
A teď raději Barys vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.
56:41
Traktor má puk v držení a kombinuje na útočné polovině, jenže se zatím nemůže dostat k žádné střele, domácí dobře brání.
55:40
Tlak hostů ale pomalu narůstá na obrátkách.
55:23
Hned po vhazování vypálil od modré Vasilčenko. Bohužel pro něj pouze do připravení lapačky domácího muže v masce.
55:18
Bude se vhazovat v útočném pásmu Čeljabinsku.
54:50
Ale zvedá a vypadá to, že to nebude nic vážného.
54:50
Na ledě zůstává po jedné střele ležet Poliščuk. Ten se totiž obětavě do ní položil a bohužel pro něj ho trefil fo nějakého bolestivého místa.
53:19
Bochenski mohl zvýšit náskok, když na něj číhala odkrytá část pravé strany branky, vypadalo to ale, že byl hákovaný a nedokázal nastavit hůl, která by jisté dopomohla ke kotouči, který by zamířil do prázdné branky, ale nepíská se.
52:02
Po delší době se ke střele dostal i Traktor. Jakuntsenja se propasíroval až k pravému kruhu a přízemní střelou donutil Polujektova podržet kotouč a vyčkat na přerušení.
51:12
Bulis podklouzl při útočné akci a odevzdal tak zadarmo puk domácím hráčům.
50:43
Čeljabinsk obstál oslabení a hraje již v pěti mužích.
50:04
Kontiola sebral odvážně kotouč a vydal se do středního pásma ušetřit cenné vteřiny, zatím se mu to daří na výbornou.
49:30
Domácí kombinují a vyčkávají na nějakou mezírku. Tu ale zatím nedokázali najít, ba co víc znovu přišli o puk, když se Traktoru podařilo vyhodit.
49:00
Traktor dokázal vyhodit kotouč přes všechny čáry. Tato přesilovka může být pro hosty rozhodující.
48:50
Který končí vyloučením Quinta. Ten obdržel menší trest za hákování.
47:49
Po vstřelené brance jsou domácí na koni a hrozí před Garnettem. Mají velký tlak.
46:13
Astana právě vstřelila branku!
Domácí jdou do vedení! Krasnoslabocev dokonalou zadovkou přihrál do jízdy FEDOROVI POLIŠČUKOVI, který naznačil střelu, čímž zmátl Garnetta. Ten se totiž roztáhl podél branky na záda a nechal tak odkrytou horní část branky. Toho Poliščuk využil skvěle, když puk nadzvedl a bez potíží je poslal do odkryté části nad bezmocného brankaře. Asistence: Talgat Zhaijauov, Vadim Krasnoslabocev.
44:53
Bochenski nahodil kotouč na Dawese, ten si ho ale nedokázal pořádně zpracovat a jen tak zkusil z obtížné pozice překvapit Garnetta, ale bez úspěchu.
44:31
Hraje se konečně nahoru-dolu. Paradoxně v době, kdy jde obou týmům o všechno, nechávají hráči svá vrátka do obrany volné, čehož se protihráči snaží využít a oba gólmani tak mají hodně práce.
44:01
Z obdobné pozice střílel na druhé straně Kontiola, ale Polujektov dobře zasáhl.
42:10
Domácí se mohli dostat do vedení! Krasnoslabocev vypálil z ostrého úhlu, Garnettovi kotouč proklouzl pod vyrážečkou a málem proklouzl za brankovou čáru, naštěstí pro něj ale jen prolétl těsně vedle levé tyče.
41:27
Bochenski se málem dostal v brankovišti k dorážce, proti ale byl Vasilčenko, který mu vypíchl kotouč.
41:02
Zajímavá šance Hutchunsona, který se dostal za obranu hostů, ale akci unáhlil když vypálil z poměrně velké vzdálenosti. Bohužel pro něj bez gólového úspěchu.
40:24
Rjabjkin dostal nabito na modrou čáru. Vypálil ale pouze doprostřed branky, kde jeho ránu bez potíží vyrazil Polujektov.
40:01
Začala třetí třetina.
Druhá část byla velmi podobná té první. Traktor se znovu dostal do vedení zásluhou Šinina, jenže radost hostům moc dlouho nevydržela, protože o čtyři minuty později dokázal vyrovnat Dawes. Čeká nás ještě velmi zajímavé utkání. Nutno dodat, že stav série je 2:3. Pokud vyhraje Čeljbaninsk postupuje dál, pokud Astana, série se prodlouží až do posledního rozhodujícího zápasu, jenž se případně odehrál na ledě Traktoru.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:25
Dobrou střelu z mezikruží vyprodukoval Nesterov. Trefil ale pouze připravenou lapačku domácího gólmana.
38:52
V závěru se jsou oba celky spíše zataženi na své polovině, nikdo nechce udělat žádnou chybu, která by vedla ke gólu.
37:41
A další šance hostů! Panov byl rychlejší, než jeho protivník, dostal se přes něj a ve velké blízkosti napálil puk těsně nad branku Polujektova.
36:42
Nicméně z chyb se většinou stávají velké šance protějšího celku, To dokázal Bulis, který sebral kotouč nepozornému obránci a dostal se brejku! Kličkou do bekhendu ale domácího brankaře nepřekonal!
36:04
Je tu další série nepřesností a individuálních chyb, takže k vidění není příliš atraktivní hokej, který by byl hoden play-off.
35:16
V závěru druhé části jsou hosté aktivnějším týmem. Vypadá to, že Traktor má ještě hodně sil a v uvozovkách nemá co ztratit, případná prohra by vrátila sérii na domácí půdu Traktoru.
34:30
A v této chvíli je Astana v plném počtu.
34:10
Následným vyhozením přichází nová čtveřice domácích bránit svou svatyni.
33:29
Velkých zmatků využil Chistov. Ten totiž zůstal osamocený za obranou a když dostal přesnou přihrávkou tváří tvář se vydal vstříc brance Polujektova. Zvolil kličku do forhendu, jenže mu puk sjel z čepele a k zakončení se nedostal.
33:02
Další následná akce Traktoru končí odpískaným ofsajdem. Vhazování ve středním pásmu.
32:33
Hutchinson se dokázal dostat k puku a ušetřil cenné vteřiny tím, že ho vyvezl až do středního pásma a následnou střelou připsal další úspěšný zákrok Garnettovi.
32:17
Po dlouhé době se bude vylučovat. Za nedovolené bránění vyloučen Upper.
31:07
Čeljabinsk se dostal do přečíslení 2 na 1. Kontiola přihrál do jízdy najíždějícímu Panovi, ten ale svou dobrou příležitostí pohrdl, když zamířil vysoko nad branku Polujektova.
29:52
Nišuškin se dostal do zajímavé akce, když se rozjel s pukem, propasíroval se přes dva protihráče, avšak v poslední chvíli si kotouč příliš předhodil a nestihl už ho dostihnout.
29:03
Série mnoha nepřesností končí odpískaným ofsajdem domácího celku.
28:28
Panov nabral rychlost a ujížděl po levé straně k brance domácího strážce svatyně. Toho ale rychlou střelou k pravé tyči nepřekvapil.
28:00
Bulis se dostal v mezikruží ke střele, jeho ránu projektil Polujektov vyrazil pouze před sebe. Prvně zmiňovaný se dostal k dorážce, kterou ale nezužitkoval.
27:15
Astana právě vstřelila branku!
Je znovu vyrovnáno! Výborná práce Boyda, která dohnal za hostujícího brankou Nesterova. Ostrým, ale čistým zákrokem ho srazil. Nesterov nešťastně v pádu poslal kotouč na NIGELA DAWESE, jenž na nic nečekal a ihned se do puku opřel s velkou razancí. Jeho dělovka našla malou mezírku u pravé tyče, kterou nestihl Garnett pokrýt. Asistence: Dustin Boyd.
25:21
Po sérii rychlých přihrávek se k ráně odhodlal Poliščuk, tentokrát ale na hostujícího brankaře nevyzrál.
24:58
Upperova střela prověřila vyrážečku Garnetta.
24:21
Paradoxně ale ožili domácí, kteří znovu musejí vrhnout všechny své síly do útoku,
23:14
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Hosté si berou zpět vedení. Traktor těží z výborné práce před Polujektovem, kterému hráči Čeljabinsku znovu bránili ve výhledu. ALEXANDR ŠININ si zpracoval kotouč u mantinelu, napřáhl až ke stropu a dělovkou k levé tyči propálil domácího gólmana. Asistence: Vladimir Antipov, Nikita Nesterov
22:16
Traktor podnikl rychlý výpad po pravé straně. Střela Panova ale byla hodně nepřesná.
21:36
Panov poslal zpětnou přihrávku na Jakuntsenju, který nebezpečně vypálil, ale bez gólové tečky.
20:58
Dvakrát v rychlém sledu se vhazovalo před Polujektovem.
20:31
Rachmanov se málem dostal do rychlé protiakce, avšak dostal přihrávku na dlouhou hůl.
20:01
Začala druhá třetina.
Do vedení se dostali hosté zásluhou Kontiola, který využil špatného výhledu Poluejktova a střelou od modré jej propálil. Domácí se snažili a dočkali se kýženého vyrovnání. Při dvojnásobné početní výhodě tečoval Poliščuk kotouč za bezmocného Garnetta. Stav po první části je tedy 1:1. Druhá perioda začne přibližně v 13:53..
20:00
První třetina skončila.
19:25
Hraje se již v plném počtu a oba celky hrají opatrně ve středním pásmu, daleko od brankářů. Vypadá to, že do kabin se půjde za nerozhodného stavu.
18:58
Zajímavou střelu vyprodukoval Rudenko, ale jeho projektil minul pravou tyč o několik centimetrů.
18:12
Hokejisté Barysu pokračují v přesilové hře 5 na 4.
17:58
Astana právě vstřelila branku!
A početní převahu domácí rychle využívají. Po rychlé kombinační souhře se k puku dostal Savčenko, který obdržel přihrávku na střed od Zhajluova. Prvně zmiňovaný napálil kotouč na branku, kde jej tečoval FJODOR POLIŠČUK nad vyrážečku Garnetta. Asistence: Filipp Savčenko, Talgat Zhajlauov.
17:51
Domácí budou mít dvojnásobnou přesilovku! Garnett vyhodil kotouč za mantinel. Trest půjde odsedět Vasilčenko.
17:20
Čeljabinsk vyhrál vhazování, na nic nečekal a ihned poslal kotouč až k brance Garnetta.
17:10
Jenže vylučovat se bude znovu, tentokrát na straně hostů. Razin dostává menší trest za podražení.
16:41
V závěru se hraje hodně opatrně a ve hře obou celků je hodně nepřesností.
16:24
Astana v plném počtu. Tato přesilová hra Traktoru vůbec nevyšla, nicméně za tohoto stavu je to nemusí mrzet, protože v této chvíli mají postup ve svých rukou.
15:25
Jenže čekání se hostům nevyplatilo, protože Astana vyhazuje přes všechny čáry.
15:00
Čeljabinsk zatím spíše kombinuje a vyčkává na nějakou lepší pozici ke střele.
14:25
A pro domácí bude ještě hůře. Za sekání vyloučen Poliščuk.
06:35
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
PETRI KONTIOLA se dostal k puku a od modré vyslal tažnou ránu na Garnetta, která pro překvapení všech končí v síti. Hostující brankař měl s největší pravděpodobností zakrytý výhled, protože na střelu vůbec nereagoval. Asistence: Vjačeslav Bělov.
12:59
Boyd vypálil z prostoru pravého kruhu. Jeho střela mířila do odkrytého levého růžku, jenže Garnett jeho projektil zlikvidoval skvělým atletickým zákrokem.
12:08
Po závaru před Garnettem vznikla menší roztržka, která končí vyloučením Romanova a Nesterova. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.
11:05
Traktor dlouho kombinoval v útočném pásmu, série přihrávek ale končí na Trončinském, který hru Čeljabinsku přečetl.
09:31
Která ale končí pouze zakázaným uvolněním. Vhazování před domácím mužem v masce.
09:26
Jakutsenja dojel nahozený kotouč za Polujektovem, jenže následnou přihrávku do brankoviště přihrál hráčům Astany, kteří tak zakládají útočnou akci.
08:52
Upper se dostal k odraženém kotouč a mířil na branku proti dvou obráncům, zvolil střelu z velké vzdálenosti, která mířila ale pouze doprostřed branky, kde číhal Garnett.
08:01
Krasnoslabocev odvedl výbornou práci, když za brankou na sebe natáhl dva obránce a následnou přihrávkou uvolnil Fadejeva, který se obtočil kolem brány s cílem zakončit k bližší tyči. Garnett se ale stihl přemístit a tyčku pokryl betony.
07:27
Hráči Traktoru jsou v této chvíli aktivnější, aktivně napadají rozehrávku Astany a domácí s tím mají velké problémy.
07:15
Bude se vhazovat po pravici Polujektova, před kterým bylo v posledních chvílích hodně dusno.
07:03
Astana je již v plném počtu,
06:23
Až teď se Barysu podařilo vyhodit a unavené čtveřice domácích může konečně vystřídat.
06:12
Bulis číhal u pravé tyče a dostal se nadvakrát k dorážce, jenže jej brzy zpacifikoval Solarjov, a tak je stále stav bezbrankový.
05:45
Hosté hrají tuto přesilovou hru velmi dobře. Astana zatím nedokázal ani vyhodit kotouč.
05:33
Rjabjkin dostal přesnou přihrávkou do jízdy a z levé strany prověřil lapačku Polujektova.
05:03
Ale na na dlouho. Za krosček odchází na trestnou Bochenski.
04:55
Domácí v již v plném počtu.
04:05
Belov dostal nabito k pravému kruhu, jeho střelu ale zblokoval Savčenko.
03:23
Chistov sekl svého soupeře přes hokejku, která mu vylétla z rukou, nicméně se vylučovat nebude.
02:39
Hutchinson dostává menší trest a může být rád, že je to jen za dvě minuty.
02:39
Velmi tvrdý zákrok způsobil Hutchinson, jenž zvedl ruce a nálétl do Nikuškina, který náraz vůbec nečekal.
02:23
Dugin výborně zasáhl proti přihrávce jednoho z protihráčů. Sebral mu kotouč a chtěl rychle pálit z prostoru mezikruží, jenže mu kotouč sjel z čepele a ke střele se nedostal.
01:40
Úvod utkání potvrzuje, že se bude hrát pravděpodobně velmi opatrně, nicméně pokud domácí chtějí sérii prodloužit, musejí dnes vyhrát.
00:58
Dawes má puk za svou branku a vyčkává příchodů spoluhráčů ze třetí formace.
00:01
Úvodní vhazování vyhrál jediný český hráč v dnešním zápase Bulis. Hosté nastoupí v bílých dresech. Domácí v modrých.
00:01
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Barys Astana: Polujektov (Jeremejev) – Trončinsky, Rachmanov, Solarjov, Puškarov, Romanov –Mnatnsjan, Grigorev, Rudenko, Upper, Starčenko – Hutchinson, Beljakov, Dawes, Bochenski, Boyd – Savčenko, Fajeve, Zhajluov, Poliščuk, Krastnoslabocev.

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Mezin) – Ouint, Rjabjkin, Chistov, Bulis, Kuzněcov – Vasilčenko, Belov, Kontiola, Jakuntsenja, Panov – Katičev, Razin, Popov, Kostitčin, Antipov – Šinin, Nesterov, Dugin, Nišuškin, Karpov.

Rozhodčí: Kulakov, Sčenjov – Metalnikov, Siročkin..
Je před námi možná rozhodující zápas mezi týmy Barys Astanou a Traktorem Čeljabinskem. Série je hodně vyrovnaná, ačkoliv byl papírovým favoritem právě Traktor, tak Astana ukázala, že v play-off žádný favorit není a hra je velmi otevřená. Barys měl sérii výborně rozehranou, když ukořistil dvě výhry na ledě Čeljabinsku, nicméně druhý zmiňovaný celek dokázal to samé na ledě Astany, a tak se série znovu přesunula na led Traktoru, kde dnešní hostující celek zvítězil 6:3 a již dnes může rozhodnout. Dokáže Barys srovnat sérii a nebo bude o postupujícím celku jasno?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.


Články odjinud