To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání je u konce. Z vysokého vítězství v poměru 6:3 se radují domácí hokejisté, kteří se tak ujímají vedení 3:2 na zápasy a k postupu do další fáze play off jim tak zbývá již jen jedna výhra. Hosté dnešní utkání začali sice dobře a dokonce vedli, ovšem pak se totálně sesypali a vítězství Čeljabinsku je tak naprosto zasloužené.
60:00
59:22
Astana právě vstřelila branku!
Tak ještě zaznamenáváme branku, Garnettovi se odrazil puk od pravé tyčky do brány po střele DUSTINA BOYDA, který tak již pouze kosmeticky upravuje konečné skóre. Asistence: Nigel Dawes.
59:00
Začíná poslední minuta dnešního utkání.
57:23
Astana ještě útočí, obrana Čeljabinsku však vyváží puk do středního pásma.
56:01
Čeljabinsk právě vstřelil branku!
KONSTANTIN PANOV dává závěrečnou "tečku" na dnešní výsledek, když nepozornou obranu Astany, v čele s laxním Poluetkovem, dokázal překvapit střelou mezi obránci a dává šestou branku domácích. Asistence: Petri Kontiola.
55:16
Domácí posílají na led svou třetí lajnu, nyní již mohou své hvězdy pošetřit na další zápas.
54:02
Málo platné, z herního projevu je až příliš patrné, že toto utkání je již dávno rozhodnuté. Astana však "zabalila" tento zápas velmi předčasně!
52:17
Viktor Alexandrov prověřuje pozornost Garnetta z levé strany.
51:05
Dlouhá pasáž třetiny, během které si mohli oba gólmani vzít "dovolenou", na střelu si musíme počkat.
50:00
Začíná poslední desetiminutovka dnešního utkání.
48:10
Hosté častěji v útočném pásmu, ovšem to je způsobeno tím, že domácí chtějí již zápas "jen" dohrát.
46:16
Hra je nyní neurovnaná, ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit střeleckou příležitost.
44:51
Souboj v rohu v útočném pásmu domácích, ale hra se bleskově přesouvá před Garnetta.
43:57
Astana v útočném pásmu, ovšem obrana Čeljabinsku nedovolil hostům vystřelit na Garnetta.
43:02
Střela Čistova ze středního pásma, puk letí mimo bránu.
41:39
Čeljabinsk snad poprvé v útočné třetině, vstup do, možná poslední, části se povedl spíše hostům.
40:52
Nigel Daws střílí z mezikruží, následně si ještě puk dojíždí a znovu střílí, Garnett nadvakrát cyhtá.
40:01
Sledujte i dál náš online přenos, třetí třetina začne přibližně v 15:49 hodin.
Ve druhé dvacetiminutovce domácí ještě navýšili svůj náskok a definitivně tak zřejmě zlomili odpor hostů, kteří působili v této části velmi odevzdaným dojmem. Svou druhou branou ve 24. minutě zvýšil vedení Čeljabinsku Čech Jan Bulis. Deron Quint zvýšil o deset minut později již na 5:1 a nebýt skvělého sóla Savčenka z poslední minuty druhé třetiny, mohli jít domácí do kabin se čtyřbrankovým náskokem. I tak však Traktork kontroluje hru a nedá se očekávat, že by Barys v poslední třetině ještě dokázal otočit stav utkání.
40:00
39:50
A pozor, ROMAN SAVČENKO se zdravě naštval, vzal si puk ve své třetině, prokličkoval vším, co mu stálo v cestě a z levé nohy vypálil na bránu, je to gól! K překvapení všech! Asistenci si tak na gólu připisuje i gólman hostů Poluetkov. Asistence: Pavel Poluetkov.
39:32
Hráči Astany však nebruslí, v podstatě přesilová hra jim "slouží" pouze k tomu, aby si oddychli od náporu domácích.
39:00
Začíná poslední minuta druhé třetiny.
38:31
Andrej Popov je vyloučen na dvě minuty, přesilovou hru si zahrají hosté.
38:18
Hosté rezignovali na napadání, ochotně vyčkávají ve středním pásmu a rozhodně se nikam neženou, čímž se otevírá prostor domácím, jako nyní Kosticynovi, který z levé strany od modré střílí, ale Poluetkov chytá.
37:06
36:22
Ani nyní se hostům nepodařilo, po závaru před brankou Traktoru, dát druhou branku, domácí vyhazují puk ze třetiny.
36:08
Alexej Trosčinskij střílí z levé strany, ale Garnett pozorný.
35:40
Puk ve středním pásmu.
35:06
Ano, je to tak, rozhodčí vylučuje Jevgenije Katičeva, přesilovou hru si zahrají tentokrát hosté.
34:56
Barys zakládá útok a vykoledoval si faul.
33:28
Další využtá přesilová hra, Stanislav Čistov nachází přihrávkou na pravé straně volného DERONA QUINTA, který střelou z voleje prostřelil Poluetkova, který popáté inkasuje. Asistence: Stanislav Čistov, Dmitrij Rjabykin.
32:26
Konstantin Romanov je dalším vyloučeným hráčem Barys Astany, domácí si zahrají přesilovou hru.
31:25
Hra se nyní často přerušuje, každopádně zůstává před Garnettem, tak ne, stěhuje se do středního pásma.
30:34
Zakázané uvolnění Traktoru Čeljabinsk, hra se stěhuje před jejich branku.
29:49
Garnett musí zasahovat po střele Soljarova z mezikruží, s touto situací si však dokázal poradit.
28:34
Hra ve středním pásmu.
27:38
Karpov s Duginem nyní zamotali hlavy hostům před jejich brankou, ale ani z otočky se Karpov prosadit nedokázal.
26:34
Ruděnko se dostává do úniku, jde sám na Garnetta, toho překonat ale nedokázal.
25:35
První pětka Astany se dokže vymanit z tlaku, ale na Garnetta nejde žádná střela.
24:53
Čeljabinsk udává tempo dnešnímu zápasu, hosté se jen s obtížemi brání, publikum je ve varu.
24:19
Andrej Kosticyn zkouší pozornost Poluetkova, ten jeho střelu z pravé strany chytá.
23:19
JAN BULIS využívá další přesilovou hru, opět se prosazuje z brankoviště, když doráží puk pod padajícím Poluetkovem do brány Astany. Asistence: Deron Quint, Stanislav Čistov.
22:00
Dawes jde za vysokou hůl na trestnou lavici, přesilová hra hostů končí. A pozor, rozhodčí trestají Dawese čtyřminutovým trestem, navíc dalším vyloučeným hráčem Traktoru je Alexej Vasilčenkov, který předtím také fauloval.
21:19
Téměř minutu se bránil Traktor ve své třetiny, až nyní může unavená čtveřice jíž vystřídat.
20:29
Jevgenij Kuzněcov je vyloučen hned v prvních vteřinách druhé třetiny, publikum píská, ale nic to nemění na tom, že hosté si zahrají přesilovou hru.
20:01
Sledujte i dál náš online přenos, druhá třetina začne přibližně v 14:54 hodin.
První třetina je u konce, díky chybám v obraně Astany si domácí dokázali vypracovat dvoubrankový náskok. Do vedení šli ale hosté, zásluhou branky Bočenskiho, který rozvlnil síť za Garnettem v deváté minutě při přesilové hře. Domácí ale třemi brankami skóre otočili, nejprve vyrovnal v 12. minutě Kuzněcov, na 2:1 zvyšoval o dvě minuty později Bulis a na konečných 3:1 upravil téměř v poslední minutě Antipov.
20:00
19:29
To je pro Astanu hodně nepříjemné, v první dvacetiminutovce nehráli hosté špatně, ale do kabin půjdou s dvoubrankovou ztrátou.
18:55
VLADIMÍR ANTIPOV je na konci rychlého protiútoku domácích, kteří doslova rozebrali obranu Astany a Antipov se ocitá sám před Poluetkovem, kterého překonává pěkným blafákem pod víko. Asistence: bez asistence.
18:09
Puk se ale opět "stěhuje" do obranné třetiny Traktoru.
17:25
Až nyní se hokejisté Čeljabinsku dostávají do pásma soupeře, ale střelu z pravé strany Dugina chytá Poluetkov.
17:05
Barys pokračuje v útoku, i po skončení přesilovky.
16:36
16:00
Traktor se zatím brání dobře, hostům se nedaří dostat domácí pod tlak.
15:25
Puk ve středním pásmu, hosté nesmí hrát - postavení mimo hru na útočné modré.
14:36
Vjačeslav Bělov fauluje, přesilovou hru si zahrají pro změnu hosté.
13:48
Dmitrij Rjabykin pálí od modré z pravé strany, před Pokuetkovem výborně brání ve výhledu JAN BULIS, který také nakonec lehce střelu tečuje a puk končí v bráně! Asistence: Dmitrij Rjabykin, Stanislav Čistov.
13:35
Traktor se nyní konečně usadil v útočnému pásmu.
13:09
Hostům se podařilo vyhodit puk ze třetiny.
12:36
Viktor Alexandrov jde za podražení na trestnou lavici, domácí si zahrají přesilovu hru.
12:36
Čeljabinsk pokračuje v tlaku, ten se daří hostům zastavit jen za cenu faulu.
11:25
První pětka Traktoru se přece jen dočkala vyrovnávající branky, trefil se JEVGENIJ KUZNĚCOV, který střílí z levé strany z kruhu pro vhazování a puk si našel cestu až do brány. Asistence: Stanislav Čistov.
10:47
Stanislav Čistov se dostal za obranu soupeře, ale nedokázal v samostatném úniku překonat Poluetkova.
09:00
BRANDON BOČENSKIJ tečuje za záda Garnetta střelu z pravé strany z hole Dawese. Asistence: Alexej Troščinskij, Nigel Dawes.
07:39
Maxim Karpov je prvním vyloučeným hráčem dnešního utkání, hosté si zahrají přesilovou hru.
07:00
Máme za sebou sedm minut a stav je stále nerozhodný, 0:0.
06:09
Další zakázané uvolnění, tentokrát nezachytil Dawes puk na útočné modré.
05:25
Domácí se osvobozují jen za cenu zakázaného uvolnění.
04:39
Barys vstoupil do dnešního utkání velice sebevědomně! Kontiola se dostává do zakončení, tam dokonce některý z hráčů Barysu zvedal ruce na oslavu gólu, ale puk jen škrtl boční síť!
03:52
Jan Bulis vyhrál buly v útočném pásmu, ale hosté se ke střele nedostali.
03:03
Garnett musí zasahovat proti střele hostů z levé strany, vhazování po jeho levici.
02:20
Antipov otáčí hru, ale nepřesně přihrává v útočné třetině.
02:03
Barys kombinuje ve středním pásmu.
01:21
Poluetkov musí řešit první střelecký pokus domácího týmu.
00:12
Utkání začalo zakázaným uvolněním domácích, hra se stěhuje před Mezina.
00:01
Hraje hymna Kazachstánu, po ní bude následovat hymna Ruské federace.
Nástup na ledovou plochu je v Čeljabinsku o poznání slavnější, než tomu bylo v základní části.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, začátek utkání se blíží.

Traktor Čeljabinsk: Mezin (Garnett) - Quint, Rjabykin, Vasilčenko, Bělov, Katičev, Razin, Nestěrov, Šinin - Čistov, Bulis, Kuzněcov - Kontiola, Jakucenja, Panov - Kosticyn, Antipov, Popov - Dugin, Ničuškin, Karpov

Barys Astana: Poluetkov (Jeremjev) - Savčenko, Troščinskij, Hutchinson, Běljakov, Grigorjev, Mnacjan, Novopašin - Poliščuk, Krasnoslobodcev, Romanov - Ruděnko, Upper, Puškarjov - Dawes, Bočenskij, Boyd - Alexandrov, Solarjov, Rachmanov

Rozhodčí: Bělov, Zacharov - Misjur, Raming.
Vítejte u on-line přenosu utkání play off KHL, v němž v pátém utkání přivítá Traktor Čeljabinsk na svém ledě Barys Astanu.
Stav série je vyrovnaný 2 : 2, když v prvním utkání prohrál Traktor na svém ledě s Astanou 3:4 po prodloužení. Druhý zápas na svém ledě Čeljabinsk také prohrál, a to 3:5! Zdálo se, že série je pro Traktor ztracená, ovšem přišel zajímavý obrat v sérii, oba dva zápasy na hřišti soupeře dokázal Čeljabinsk vyhrát (3:1 a 3:2)! Ten, kdo zvládne tento pátý zápas, bude mít psychologickou výhodu - k postupu mu bude zbývat jediné vítězství!