Chomutov - Zlín | ONLINE | 7.1.2018 15:30 | Tipsport Extraliga 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 38. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chomutov : Zlín - 7. ledna 2018   15:30

Ukončeno
Chomutov
Chomutov
22:57' Chrpa (Dietz, Chlouba) • 58:21' Chlouba (Vondrka)
2:0
(0:0, 1:0, 1:0)
Zlín
Zlín
Chomutov
Sestavy:
Š. Lukeš (Pavlát) – Grman, Valach, Dietz, Flemming, Knot, Slovák, L. Chalupa – Koblasa, Huml, Vondrka – A. Dlouhý, V. Růžička, Šťovíček – Poletín, Smejkal, V. Tomeček – Chrpa, Chlouba, J. Havel.
Rozhodčí
Hodek, Pavlovič – Frodl, Komárek.
ZS Chomutov
Zlín
Sestavy:
Kašík (Štůrala) – Freibergs, Nosek, Žižka, Matějíček, Valenta, Řezníček, Ferenc – O. Veselý, Šťastný, Kubiš – Roberts Bukarts, Honejsek, Okál – Klhůfek, Fořt, J. Ondráček – Popelka, P. Sedláček, Fryšara.

Chomutov - Zlín: Nádherné gesto Vondrky, které zaujalo v zámoří! Před prázdnou bránou přenechal puk spoluhráči

Přenos se aktualizuje automaticky

Já vám děkuji za pozornost a zase někdy u extraligy na počtěnou!
Je konec. Piráti nakonec poráží ve vyrovnaném utkání Zlín 2:0, rozhodující branku vstřelil ve 23. minutě Jakub Chrpa, kterého napodobil v předposlední minutě utkání také Roman Chlouba. Prvním nulu v extralize si připsal Štěpán Lukeš, skvělý výkon předvedl na druhé straně také Libor Kašík.

Střely na branku: 29:27 (9:8 ve třetí třetině)
Hvězdy utkání: Štěpán Lukeš (27 z.) – Libor Kašík (27 z.)
Konec zápasu.
59:32'
Adam Dlouhý přebruslil bránícího hráče a připravil kotouč na zlatém podnosu pro Martina Šťovíčka. Ten zakončoval do odkryté branky, Libor Kašík ovšem předvedl ještě jeden famózní zákrok!
58:44'
Hosté se ještě pokoušejí něco vymyslet, ale už nezbývá moc času. Jeden z hostů zakončoval od modré čáry jen těsně vedle pravé tyčky chomutovské branky.
58:21'
Piráti právě vstřelili branku!
Jan Havel se nejdříve do branky netrefil, poté ale předvedl skvělé a nevídané gesto Michal Vondrka. Ten si najel před prázdnou branku, kde si kotouč zasekl a přenechal jej ROMANU CHLOUBOVI, jenž nejspíše rozhodl! Asistence: Michal Vondrka.
57:37'
Úvodní tlak hostů je zažehnán bekhendovým vyhozením Vojtěcha Tomečka až do střední třetiny. Zlín se musí pro puk vrátit až sem.
57:26'
Libor Kašík pochopitelně zůstává na střídačce a Zlín je v šesti bruslařích v útočném pásmu!
57:26'
Aukro se dostalo s pukem do pásma, kde vybojovalo pásmo a vhazování po levici Lukeše. Robert Svoboda následně zavolal na sudího a vzal si timeout.
57:00'
Berani kombinují za vlastní brankou a vymýšlí závěrečný tlak. Během pár sekund můžeme čekat také odjezd Libora Kašíka na střídačku Zlína.
55:54'
Piráti se dostali do rychlé akce. Roman Chlouba se před brankou neotočil, a tak si kotouč vzal Jan Havel. Ten si najel před odkrytou branku, při zakončení ale upadl a nevstřelil branku.
55:39'
Hned po vhazování zahrával nejspíše nacvičený signál David Nosek. Ale i jeho nahození skončilo v rukavici Štěpána Lukeše, jenž nic neriskoval a hru přerušil.
55:35'
Zlínští střádají plány na závěrečný tlak, vše během druhé komerční pauzy třetí třetiny. Po ní se bude vhazovat po pravici dosud nepřekonaného Lukeše.
55:15'
Hraje se bojovný hokej. Berani se pokouší vyrovnat, ale Piráti dobře brání a hosty moc do ničeho nepouští. Uvidíme, zda se modrožlutým povede vyrovnat.
54:11'
Po dlouhé době se přerušovalo. Piráti vyhodili kotouč na icing a hra se přesouvá před Štěpána Lukeše.
53:47'
Roman Chlouba se vydal do útoku, kotouč se mu ovšem zamotal mezi bruslemi. Chomutovský útočník se otočil a do puku plácl, Kašík ovšem včasně zareagoval a hokejkou puk vyrazil.
53:01'
Zlínští se pokoušeli překvapit Štěpána Lukeše dělovkou ze střední třetiny, ten se ale nachytat na švestkách nenechal. Piráti se zmocnili kotouč a jdou dopředu.
52:10'
Akce na obou stranách, ani jedna protiakce ovšem nebyla zakončena střeleckým pokusem. Piráti kombinovali spíše za brankou, Roberts Bukarts se v mezikruží nedostal ke střele.
51:07'
Hned po vhazování přišlo nahození Ronalda Knota, které bylo před Kašíkem tečováno. Zlínský brankář ale zareagoval a i nyní puk ukryl ve své rukavici.
51:04'
Následoval útok dvojice Smejkal – Tomeček. První jmenovaný si šlápl levou nohou do středu hřiště a předal kotouč Tomečkovi. Přihrávka byla ovšem zblokovaná, a tak střela chomutovského útočníka nebyla důrazná a Kašík kotouč chytil.
50:37'
Martin Šťovíček dostal přihrávku do Růžičky a unikal sám na Kašíka. Toho se pokoušel překonat parádní kličkou, puk ale skončil jen pod připraveným Kašíkem!
49:43'
Piráti byli hodně aktivní před brankou Kašíka, kde ale nezakončili. Puk se tak opět dostal k Lukešovi, jenž jej přikryl a přerušil hru.
48:51'
Domácí rozehráli podél mantinelu, ale kotouč se dostal až na icing. Hra se tak dostává opět před Lukeše, který je minutu od minuty blíže svému prvnímu čistému kontu v extralize.
48:08'
Berani se následně dostali do další akce, která byla zakončena střelou od modré čáry. David Nosek ale nepřekvapil Lukeše, ten dalším zákrokem lapačkou přerušil hru.
47:08'
Jakub Chrpa, střelec jediné branky utkání si najel do útočné třetiny a zakončoval k pravé tyčce. Kašík ale nastaveným betonem skvěle zakročil!
46:25'
David Šťastný následně pokoušel štěstí zakončením od levého mantinelu. Nevyšlo ovšem nahození ani následné dorážky. Lukeš si celou situaci opět bedlivě pohlídal.
46:17'
Další zakončení hostujícího celku po ledě Lukeš viděl a hokejkou neposednou gumu srazil do ochranné sítě. Pokračovat se bude po komerční pauze.
45:44'
S návratem Vojtěcha Tomečka zakončoval jeden ze zlínských beků, kterému se ovšem od modré čáry nepovedlo překvapit dnes skvělého Lukeše.
45:40'
Domácí v plném počtu.
44:54'
Tomáš Fořt následně vybojoval pásmo střeleckým pokusem na Lukeše, jenž neměl problémy. Vhazovat se bude právě před ním.
44:35'
Zlínští se následně pokoušeli něco vymyslet, ale nic z toho nebylo. Piráti se tak dostali ke kotouči a poslali jej pryč z obranného pásma.
43:39'
Přesilovka čeká také Berany. Ti si zahrají početní výhodu po zákroku Vojtěcha Tomečka, který bruslí najel do Libora Kašíka a podrazil jej.
43:01'
Hosté v plném počtu.
42:41'
Domácí pokračovali v aktivní kombinace, nyní přišla střela Ronalda Knota od modré čáry. I tu ale Libor Kašík schoval na svých betonech.
41:57'
A hned přišla šance! Petr Koblasa dostal nabito na levý kruh, odkud hned zakončoval. Libor Kašík ale pokračuje ve skvělém výkonu, kotouč vyrazil na tyčku.
41:32'
Druhé chomutovské lajně se nepovedlo nic vymyslet a Zlín dvakrát vyhodil. Na led tak nastupuje elitní přesilovková formace domácích.
41:01'
A následně přišel faul Zlína. Za podražení putuje na trestnou lavici hostující Antonín Honejsek.
40:53'
Ani ten ale nic nevymysle, a tak útok opětovali Piráti. Ti se s kotoučem dostali až před Kašíka, kde vybojovali vhazování po jeho pravici.
40:20'
Piráti se hned dostali do aktivní kombinace, která ovšem střelecky zakončena nebyla. Pokračovalo se tak útokem Zlína.
40:01'
Začala třetí třetina.
Druhá třetina je u konce, vyhráli ji Piráti 1:0. Na začátku druhé dvacetiminutovky tečoval střelu Stanislava Dietze chomutovský odchovanec Jakub Chrpa. Zlínští měli k dispozici několik přesilovek, ale ani jednu nedokázali využít, hlavně díky skvělým zákrokům Štěpána Lukeše. Oba brankáři dnes své celky drží a podávají skvělý výkon.

Střely na branku: 20:19 (8:14 ve druhé třetině)
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:24'
Do pásma si nyní najel Michal Poletín, jenž nic nevymýšlel a zakončoval střelou doprostřed branky. Takové puky ovšem chytá Libor Kašík i ve spánku.
39:05'
Vojtěch Tomeček nyní naprosto stejně dojížděl kotouč s hostujícím obráncem a sudí signalizovali icing. Následně uznali svou chybu a pokračovat se bude vhazováním ve středu ledové plochy.
38:57'
Kolem branky se pokoušel obtočit Štěpán Fryšara, který ovšem nebyl nikterak úspěšný. Následovala další strkanice po nájezdu do chomutovského brankáře.
38:21'
Domácí v plném počtu.
37:58'
V závěru početní výhody zakončoval z pravého kruhu Antonín Honejsek. I nyní ale předvedl zákrok Štěpán Lukeš, jenž přežil i nepříjemné dorážení Davida Šťastného.
37:25'
Akce Zlína byla zakončena pokusem Tomáše Žižky od modré čáry. Tomu puk ale nejspíše úplně nesedl a zakončení skončilo vysoko nad brankou.
36:40'
Domácím začátek oslabení dobře vychází. Piráti dobře brání a již podruhé se jim povedlo vyhodit kotouč mimo obranné pásmo.
36:20'
Šanci na zboření mýtu mají nyní hosté, kteří si zahrají po zákroku Stanislava Dietze přesilovou hru. Chomutovský bek se provinil podražením.
36:05'
Delší dobu se hraje bez přerušení. Oba celky se snaží aktivně útočit, ale v posledních chvilkách to vychází pouze domácímu celku.
34:56'
Další aktivita domácího celku byla zakončena pokusem Mária Grmana od modré čáry. Puk skončil na Kašíkovi, jenž se snažil rozehrát, ale hra byla již přerušena.
34:08'
Hned po vhazování solidně zakončoval obránce Ronald Knot. Jeho pokus ovšem proletěl nad maskou Kašíka a nakonec přeletěl i branku.
34:05'
Po neodpískaném hostujícím icingu se do dobré šance dostal Ivan Huml, který od levého mantinelu zakončoval tvrdě na vzdálenější tyčku. Libor Kašík ovšem máchl lapačkou a předvedl další fenomenální zákrok!
33:45'
Pirátská aktivita byla ukončena zakončením Stanislava Dietze od modré čáry, ten svým pokusem ale trefil jen rukavici zlínského bránícího hráče.
32:21'
Následovalo vyhozením Beranů na icing, hra se tak vrací na útočnou polovinu domácích. Pokračovat se bude po pravici Kašíka.
31:59'
Vojtěch Tomeček dostal přihrávku do pásma a na pravé straně šikovně obešel bránícího hráče. Zakončoval po ledě, ale na Libora Kašíka si nyní nepřišel!
31:20'
Hra byla přesunuta za brankou Zlína, kde se puk ztratil v mantinelu. Pokračovat se bude vhazováním po levici hostujícího brankáře.
30:55'
Štěpán Lukeš následně za svou brankou rozehrával. Jeho vyhození bylo ztečované a skončilo mimo hřiště. Pokračovat se bude vhazováním po jeho pravici.
30:41'
Domácí v plném počtu.
30:23'
Adam Dlouhý se rozjel pomaleji a zakončoval mezi betony Libora Kašíka. Ten si ale celou situaci pohlídal a zakončení zachytil!
30:23'
Adam Dlouhý se následně vydal do protiútoku a při kličce byl faulován. Domácí útočník pojede trestné střílení.
29:48'
Jiří Smejkal vybojoval kotouč a pokoušel se vysunout Michala Poletína. Ten ale jeho přihrávku nedojel a Zlínští si zbytek akce pohlídali.
29:06'
Do první akce se dostal hostující Ralfs Freibergs, jenž zakončoval od pravého kruhu mezi betony Lukeše. Ten si ale tuto situaci pohlídal a kotouč vyrazil.
28:41'
Chomutovská aréna nyní nesouhlasí s verdiktem sudích. Ti vyloučili Michala Vondrku za faul loktem, který byl hodně diskutabilní. Nicméně hra bude pokračovat početní výhodou hostů.
28:29'
Do pásma si vjel Antonín Honejsek, jenž na pravém kruhu zasekl a po ledě zakončoval. Svým pokusem ale trefil jen betony připraveného Lukeše.
28:15'
Sudí rozpažil po minutě prohlížení záznamu, pokračovat se bude vhazováním ve středu ledové plochy.
28:15'
Rozhodčí vjeli na trestnou lavici k boxu časoměřičů, kde budou celou předchozí situaci prohlížet. Moc netuším, proč tak sudí utkání činí.
28:10'
Nahození od modré čáry vletělo opět do brankoviště Lukeše, kde přišlo několik dorážek. Ani jedna ale za zády fenomenálního chomutovského brankáře neskončila, Stanislav Dietz následně vyhodil.
27:59'
Nyní se hosté dostali do přečíslení. Roberts Bukarts dostával loženku do prázdné branky, puk ovšem nezasáhl díky obrannému zákroku Stanislava Dietze. Pokračovat se bude po komerční pauze.
27:47'
Domácí v plném počtu.
27:02'
Velké zákroky Štěpána Lukeše! Nejdříve do branky nepustil skákavý kotouč v jeho brankovišti, následně betonem nadvakrát pokryl zakončení Pavla Kubiše do odkryté branky.
26:31'
Následovalo nahození Ralfse Freibergse od modré čáry, která jasně mělo posloužit jako teč. Štěpán Lukeš ovšem vystrčil lapačku a kotouč v ní ukryl.
26:04'
Snažení Beranů zakončoval střelou z první Antonín Honejsek. Tomu se od pravého mantinelu nepovedlo zakončit ideálně, puk skončil jen vysoko nad brankou.
25:47'
Nenápadná akce, Jan Havel si mimo hru počínal nedovoleně – zahrál vysokou hokejkou a putuje na lavici hanby.
24:58'
Vojtěch Tomeček následně dával puk před branku Jiřímu Smejkalovi, jenž byl sám před brankou. Žabičku svého spoluhráče ovšem nedokázal zpracovat.
24:09'
Hned po vhazování hostující hráči vyhodili kotouč až za branku Štěpána Lukeše, a tak se buly po pravici Libora Kašíka bude opakovat.
24:01'
Od levého mantinelu následně nahazovali domácí do brankoviště, kde se pokoušel prosadit Petr Koblasa. Puk za záda Libora Kašíka ovšem nedostal.
22:57'
Ještě se prohlížel záznam hry, ale branka je nakonec uznána. Vysoká hůl Jakuba Chrpy nebyla, jak signalizoval Libor Kašík.
22:57'
Piráti právě vstřelili branku!
Následně se Piráti přece jen dostávají do jednobrankového vedení! Nahození od modré čáry před brankou tečoval JAKUB CHRPA, jenž se prosazuje poprvé v letošním ročníku.Asistence: Stanislav Dietz a Roman Chlouba.
22:29'
Juraj Valach byl tvrdě zasažen do brusle, slovenský bek ovšem situaci přežil a pokračuje ve hře. Podle gesta šlo ovšem o bolestivý zákrok.
22:14'
Dalším pokusem pokoušel štěstí hostující Tomáš Fořt, jeho nahození od levého mantinelu mělo ovšem za úkol pouze vybojovat vhazování před Lukešem.
21:32'
Do první šance třetiny se následně dostal Roberts Bukarts, jenž v závaru zakončoval u levé tyčky. Štěpán Lukeš jej ale parádním zákrokem lapačkou vychytal!
21:00'
Mário Grman se po aktivitě hostů mohl dostat do útoku. Obhodil si bránící hráče a dostal se do pásma. Tam ovšem kotouč nestihl dojet.
20:16'
Piráti se hned dostali do pásma, kde kombinovali. Po chvilce ovšem útočné území ztratili a pískán byl ofsajd.
20:01'
Začala druhá třetina.
Je za námi první dvacetiminutovka, která skončila remízou 0:0. Piráti byli aktivnějším týmem a měli několik vyložených šancí. Všechny ale skončily na Kašíkovi, jenž svůj celek skvěle drží. Pokud tomu bude i ve třetině druhé, budeme zjišťovat od 16 hodin 18 minut.

Střely na branku: 12:5
20:00'
První třetina skončila.
19:56'
Ještě jeden střelecký pokus musel řešit Libor Kašík. Helmou zastavil jedovatou střelu Vladimíra Růžičky, puk se zastavil někde v masce zlínského brankáře.
19:34'
V posledních sekundách si do zakončení najel Ronald Knot, kterému se ovšem od levého mantinelu nepovedlo překonat Kašíka, ten zakročil svými betony.
18:44'
David Šťastný se po přejetí modré čáry dostával do zakončení, od levého mantinelu se mu ovšem nepovedlo obstřelit bránícího Mária Grmana.
17:41'
Domácí v plném počtu.
17:01'
Tomáš Žižka se dostal do zakončení před brankou, lehčím zakončením trefil tyčku, od kterého se puk odrazil zpátky do hřiště. To byla velká šance Ševců!
16:25'
Piráti jsou aktivnější i v oslabení, Ronald Knot se nyní dostal do útoku, ale přes bránícího hráče nezakončil. Cenné sekundy ale ušetřil.
15:41'
Další aktivita domácích byla zakončena střelou Stanislava Dietze, jenž mířil jen těsně vedle branky, následně fauloval Adam Dlouhý a hosté budou hrát přesilovku.
15:05'
Ševci jsou nyní možná i rádi, že se hraje přerušuje a probíhá komerční pauza. Po ní se bude stále za bezbrankového stavu vhazovat ve střední třetině.
14:48'
Hra pokračovala dalším útokem domácích, který zakončoval Jiří Smejkal, jenž měl nalevo i najíždějícího Poletína. Domácí útočník zakončoval sám, ale napálil jen betony Kašíka!
14:30'
Vojtěch Tomeček se nyní svou rychlostí dostal za obranu, ale branku se mu i proti vyjetému Kašíkovi nakonec nepovedlo trefit.
13:27'
Roman Chlouba se dostal do útoku a z pravého kruhu zakončoval na přední tyčku. Zazvonila branková konstrukce, ale šlo jen o oblouk u branky.
13:05'
Zlínští se v posledních minutkách nemohou na do ničeho dostat a Piráti jsou opravdu aktivní. Uvidíme, zda se změní i skóre.
11:54'
Velká šance domácích. Na jejím konci byl Jiří Smejkal, jenž byl sám před Kašíka a zblízka zakončoval. Hostující fantom ovšem zůstává i nadále nepřekonán!
10:55'
Martin Šťovíček se dostal na levé straně do zakončení, ale ani on Libora Kašíka tvrdou střelou nepřekonal. Následně byl před brankou na hranici faulu zastaven.
10:24'
Vladimír Růžička poslal do útoku Michala Vondrku, jenž si najel k pravé tyčce a zakončoval bekhendem. Jeho pokus ale branku Kašíka nakonec neohrozil.
09:36'
Hrálo se jen deset sekund. Petr Koblasa za brankou nepustil do útoku jednoho z hostů a dostává dvě minuty za podražení. Bude se tak hrát ve čtyřech na obou stranách.
09:26'
Pirátská přesilovka bude pokračovat. Lavička Ševců je potrestána dvouminutovým trestem za špatné střídaní, hostů bylo na ledě šest. Trest bude odpykávat Antonín Honejsek.
09:07'
Hosté v plném počtu.
08:53'
V posledních sekundách oslabení se pak Ševci dostali do protiútoku. Kotouč nakonec projel až k Lukešovi, jenž hru lapačkou přerušil.
08:23'
Petr Koblasa dostal parádní přihrávku od Michala Vondrky a hned zakončoval do protipohybu Kašíka. Ten ovšem předvedl první neskutečný zákrok utkání!
07:45'
Ani Pirátům se zatím v početní výhodě nedaří a hraje se spíše ve střední třetině. Piráti mají ovšem ještě více jak minutu před sebou.
07:06'
Na lavici hanby míří také hosté. Ivan Huml byl za brankou hákován Davidem Šťastným, jenž bez protestů odjíždí na lavici hanby.
06:36'
Následně se hosté dostali do útočné třetiny, kde vybojovali vhazování před Štěpánem Lukešem. Pokračovat se bude po první komerční pauze utkání.
06:17'
Do dobré šance se dostával podél pravého mantinelu Jan Havel, kterému se ovšem zblízka nepovedlo zakončit. Zblízka se nepovedlo skórovat ani Romanu Chloubovi.
05:05'
Modrožlutí pokračovali v aktivní kombinaci, která byla ukončena zákrokem domácích. Ti kotouč vyhodili z pásma a mohli dostřídat.
04:25'
Domácí v plném počtu.
03:49'
Do dalších šancí se Aukro nedostala a Piráti několikrát poslali kotouč vyhozením až k brance Libora Kašíka. První oslabení Piráti zvládnou.
03:01'
Po aktivní kombinaci se do šance dostal produktivní Roberts Bukarts, najel si mezi kruhy a střílel po ledě. Štěpán Lukeš ovšem zakročil svým betonem.
02:25'
Následně prošli právě Ševci do útoku, který přerušoval hákováním slovenský obránce Mário Grman. Zlínské tak čeká první přesilová hra utkání.
02:05'
Útok domácích vedl Petr Koblasa, jenž u pravého mantinelu zasekl a přihrával na Juraje Valacha. Jeho dělovka od modré ovšem nevyšla a Zlín se dostal do útoku.
01:20'
Nejdříve zakončoval od pravého mantinelu Vojtěch Tomeček, ale jeho rána byla zablokována. Následně střílel před brankou Michal Poletín, jemuž se ve velké šanci nepovedlo prostřelit Libora Kašíka!
00:20'
Následně se domácí dostávali do prvního útoku, který se ovšem nepovedlo zakončit. Petr Koblasa byl zastaven, neboť Michal Vondrka neudržel brusli na modré čáře.
00:05'
Ivan Huml vyhrál úvodní vhazování utkání a Piráti kombinují na vlastní polovině. Zanedlouho jistojistě uvidíme první útok domácího celku.
00:01'
Utkání právě začalo.
Oba celky jsou již na ledové ploše chomutovského zimáku a utkání osmatřicátého kola Tipsport extraligy začne co nevidět!
Úvodní sestavy:

Piráti Chomutov: Š. Lukeš (Pavlát) – Grman, Valach, Dietz, Flemming, Knot, Slovák – Koblasa, Huml, Vondrka – A. Dlouhý, V. Růžička, Šťovíček – Poletín, Smejkal, V. Tomeček – Chrpa, Chlouba, J. Havel.

Aukro Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Freibergs, Nosek, Žižka, Matějíček, Valenta, Řezníček, Ferenc – O. Veselý, Šťastný, Kubiš – Roberts Bukarts, Honejsek, Okál – Klhůfek, Fořt, J. Ondráček – Popelka, P. Sedláček, Fryšara.

Rozhodčí: Hodek, Pavlovič – Frodl, Komárek..
VZÁJEMNÉ ZÁPASY
V obou utkáních zvítězili hokejisté Aukra totožným výsledkem 4:1. Zajímavostí je, že obránce Tomáš Valenta vstřelil v letošní sezóně dvě branky, obě dal právě Pirátům a pokaždé tomu tak bylo v šestnácté minutě. Naváže na svojí sérii i v sedmý den roku 2018?

13.10.2017
Chomutov 1:4 Zlín

9. Tomica (Vondrka) – 16. Valenta (Sedláček), 18. Roberts Bukarts (Šťastný), 27. Rihards Bukarts (Veselý, Matějíček), 60. Ondráček.

29.11.2017
Zlín 4:1 Chomutov

11. Kubiš (Žižka, Ondráček), 12. Bukarts (Okál), 16. Valenta (Veselý, Fořt), 38. Okál (Bukarts, Freibergs) – 35. Flemming (Skokan, Huml).
AUKRO BERANI ZLÍN (8.)

Zlínský celek zažívá nejlepší sezónu za poslední sezóny. Berani jsou aktuálně na osmé pozici a jediný bod ztrácí na pražskou Spartu, se kterou doma naposledy prohráli 2:4. Modrožlutí jsou zároveň sedmým nejlepším celkem na venkovních hřištích. Ševci v posledních duelech vyhráli například v Mladé Boleslavi či Třinci. Produktivitu vede lotyšský útočník Robert Bukarts.

Nejproduktivnější hráči týmu
Robert Bukarts – 34 zápasů, 30 bodů (14+16)
Antonín Honejsek – 33 zápasů, 22 bodů (13+9)
Zdeněk Okál – 34 zápasů, 22 bodů (11+11)
PIRÁTI CHOMUTOV (11.)

Chomutovští hokejisté se po sérii čtyř vítězstvích v řadě museli naposledy sklonit před Třincem, který Piráty zdolal na domácím ledě 4:2. Aktuálně jsou Severočeši na jedenácté pozici se ztrátou jednoho bodu na Liberec, Pardubice jsou pak napřed o body tři. Nejproduktivnějším hráčem domácích je stále kapitán Michal Vondrka. Pirátům aktuálně chybí hned pětice hráčů základní sestavy – jmenovitě jde o Vladimíra Růžičku, Dávida Skokana, Marka Tomicu, Jakuba Sklenáře a Jakuba Lauka, jenž reprezentoval českou dvacítku v Buffalu.

Nejproduktivnější hráči týmu
Michal Vondrka – 37 zápasů, 32 bodů (16+16)
Ivan Huml – 37 zápasů, 23 bodů (9+14)
Vladimír Růžička – 33 zápasů, 21 bodů (13+8)
Vítám vás u osmatřicátého kola Tipsport extraligy, v němž se střetnou Piráti Chomutov a Aukro Berani Zlín. Jedná se o důležité střetnutí obou celků. Vždyť Severočeši se mohou dotáhnout na jediný bod, v případě vítězství hostů se může jednat o klíčové odskočení. Napínavé střetnutí startuje v 15 hodin 30 minut.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.


Tabulka 2019/2020
Z V VP PP P Skóre B
1. Liberec 37 23 4 1 9 132:91 78
2. Sparta 39 17 11 1 10 133:103 74
3. Plzeň 37 20 2 6 9 123:99 70
4. Třinec 37 19 3 4 11 118:94 67
5. M. Boleslav 38 17 5 5 11 114:92 66
6. Brno 38 17 3 5 13 113:113 62
7. K. Vary 38 14 6 3 15 125:108 57
8. Zlín 38 15 3 3 17 118:111 54
9. Mountfield 37 14 4 4 15 92:90 54
10. Olomouc 39 12 5 5 17 88:105 51
11. Kladno 38 13 3 5 17 97:122 50
12. Vítkovice 38 8 6 4 20 94:138 40
13. Litvínov 37 9 2 5 21 98:131 36
14. Pardubice 39 8 2 8 21 84:132 36
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Sestup
Články odjinud