Litvínov - Vítkovice | ONLINE | 22.1.2012 17:30 | Tipsport Extraliga 2011/2012 | ŽIVĚ | iSport.cz

Zásahy brankářů ve třetí třetině 5:12.
60:00
00:30
Vítkovičtí čekají ve středním pásmu na puky, které se k nim odráží od domácích holí.
59:00
Běží poslední minuta zápasu.
01:40
Zakázané uvolnění Vítkovic.
02:40
Kubinčák se prosmýkl mezi obránci a tváří v tvář brankáři trefil pouze Mílkovu masku.
03:18
Hosté v plném počtu. Jareš trefuje od modré prvního clonícího hráče.
04:09
Černý cloní před Málkem, ale bez efektu.
04:25
První přesilovková řada po minutě vystřelila, vybojovala vhazování a jde střídat.
05:17
Ručánský se napoprvé před Málkem neprosadil a pak již byl tvrdě zpacifikován Malíkem, který inkasuje 2 minuty za podražení.
06:50
Třetí řada domácích si vytvořila optickou převahu, Trávníček rozděloval puky z poza branky, ale Kousalík nedokázal dvakrát trefit klec.
10:00
T. Káňa si vzal kotouč na vlastní modré a zkusil si průnik se zakončením na Volkeho lapačku.
11:25
12:00
Vítkovice se v přesilovce do zakončení netlačí.
13:31
Ve středním pásmu podráží Kubát a bude vyloučen.
14:10
Vítkovice kontrolují kotouč a s ním i stav zápasu.
16:43
Trávníček doráží Hujsův pokus těsně mimo branku.
17:00
18:33
Burger v úniku, Volke tentokrát vyjel dobře a zásahem mezi kruhy bere kapitánovi Vítkovic šanci.
19:05
T. Káňa vyloučen na 2 minuty za zdržování hry (úmyslně posunutá branka).
40:01
Zásahy brankářů ve druhé třetině 10:14.
Další třetina začne přibližně v 19:17.
40:00
39:51
Oba domácí se zapojili do přečíslení 3 na 1, které zakončuje střelou mimo Ručinský.
38:20
Volke sám maří křižný pas na Káňu a následné vyhození Trávníčka se domácím málem vrátilo do sítě.
37:46
Brejčák vyloučen na 2 minuty za napadení. Spolu s ním sedí na trestné lavici i Ručinský za hákování. Celé 2 minuty 5 na 3 pro Vítkovice.
36:20
Jenáček trefuje opět z pozice mezi kruhy brankáře Vítkovic.
34:55
Jarešův pokus od modré tečován vysoko nad. Domácím se opět střelecky nedaří.
32:28
Vítkovice právě vstřelily branku!Domácí obrana opět vykombinována. Do prázdné branky tentokrát puk umístil RADIM HRUŠKA. Asistence: Lukáš Klimek, Marek Malík.
32:14
Gerhát tlumí Burgerovu střelu zády a Kousalík je na ledě.
31:47
31:34
Jareš vyhazuje.
31:08
Bleskovou kličkou si Ujčík šel pro druhý dnešní zářez, ale jeho snahu tentokrát Volkem zhatil.
30:49
Poměr sil na ledě se bleskově otočí. Hübl vyloučen na 2 minuty za sekání. 55 vteřin 4 na 3. pro Vítkovice, poté krátce 5 na 3.
30:11
Za stejný faul na Strapáče usedá na trestnou lavici Kousalík.
29:44
Za nedovolené bránění Černého dostává 2 minuty Szturc.
28:21
Frolík z pravého kruhu do obránce a následně nad. Kousalík od modré do boční spojnice tyčí.
26:38
Trávníček to zkusil po buly, ale nešel opět pouze lapačku brankáře Vítkovic.
26:11
Jareš a Černý teď zpracováni u hrazení. Vítkovice vyhazují a máme zde i první diskuse se sudím Hribikem.
25:00
Hübl nezkrotil kotouč před brankou a hosté vyhazují.
24:31
Za hru vysokou holí vyloučen Klimek.
24:16
Jenáček se od hrazení dostal až mezi kruhy, ale jeho střela švihem Málka nepřekvapila.
23:15
Po srážce na modré čáře vyloučeni Szturc (nafilmovaný pád) a Jareš (podražení). Hraje se 4 na 4.
23:04
Domácí opět nastěhováni před Málkem.
21:43
Vítkovice právě vstřelily branku!Volke vyjel z branky proti kotouči, ale VIKTOR UJČÍK u něj byl dříve, následuje klička a bekhendové zakončení do prázdné branky. Asistence: Jan Káňa.
20:01
Zásahy brankářů v první třetině 7:13.
Další třetina začne přibližně v 18:19.
20:00
19:45
Domácí jasně vedou na střely, ale Málek je ve formě.
17:20
16:00
Domácí drží obranu soupeře v šachu, ale nedokážou si dát finální přihrávku.
15:20
Punčochář vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
14:40
Vítkovice se osmělují. Domácí obranu vyšachovaly na jeden dotek, ale Pohl minul.
13:18
Neposedný kotouč se od hole jednoho z obránců odráží k Hüblovi, ten tečuje do tyče!
12:20
Burger byl zapomenut u pravé tyč, kličkou položil Volkeho, ale netrefil branku!
11:18
Kasík a Ovčačík ostřelují Volkeho od modré. Pohl v nebezpečné dorážce těsně před brankou trefil Volkeho.
10:10
Trávníček vyhazuje po vyhraném buly.
09:57
Hujsa fauluje Ujčíka v psámu Vítkovic a dostává 2 minuty za hákování.
09:30
Strapáč zasažen pukem, hra přerušena.
07:55
Vítkovice nedokázali rozehrát a téměř minutu strávily za vlastní brankou. Sudí píská buly po Málkově pravici, v extralize nevídaný jev.