To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou!

Trestné minuty: 8-4
Přesilové hry: 0/2-0/4
Hity: 48-32
Zblokované střely: 19-15

Branky a nahrávky: 15. Marchand (Seguin), 65. Bergeron (pen.) - 2. Thorburn (Postma, Slater). Rozhodčí: Hasenfratz, Sutherland - Gibbs, Heyer.
V dnešním utkání mezi Bostonem a Winnipegem jsme sice neviděli moc branek, o velké množství šancí ale nouze nebyla. Už v druhé minutě otevřel skóre hostující Chris Thorburn. V 15. minutě srovnal po dobré práci Seguina Brad Marchand. Poté už nebyl žádný z týmů schopen vstřelit branku, ačkoliv šancí bylo hned několik. Domácí hned třikrát trefili tyč zásluhou Marchanda, Johnsona a Peverleyho. Hosté trefili také konstrukci branky, konkrétně Paul Postma. Velké šanci neproměnili domácí Horton s Krejčím, ani hostující Wellwood. O vítězi tak museli rozhodnout samostatné nájezdy, v nichž uspěli domácí Seguin a Bergeron a hostující Wheeler. Boston tak vítězí 2:1 po samostatných nájezdech a připisuje si tak další dva důležité body do tabulky, Winnipeg sbírá svůj premiérový bod v této sezóně.
65:00
Bruins právě vstřelili branku!
Dovednostní soutěž nakonec lépe zvládli domácí Medvědi, kteří si tak připisují bonusový bod a důležitou výhru! Rozhodující branku v nájezdech dal PATRICE BERGERON!
A trefuje pouze tyč!
Bryan Little musí dát.
...Pavelec si ale domácího forvarda vybruslil a střelu dokázal chytit.
Chris Bourque může rozhodnout...
Rask chytá!
Srovnat se pokusí Olli Jokinen.
Ano! Kanadský reprezentant našel mezírku mezi Pavelcovou výstrojí.
Uspěje Patrice Bergeron?
Wheeler uspěl s blafákem do bekhendu.
Za hosty Blake Wheeler.
Pomalé rozmýšlení nakonec neslo úspěch, Seguin uspěl s forhendovým blafákem.
Jako první pojedou domácí, konkrétně Tyler Seguin.

Zblokované střely: 6-6 (celkem 19-15)
Ani v prodloužení jsme neviděli branku, ačkoliv hosté měli dohromady 2 minuty a 17 vteřin přesilovky 4 proti 3. Branku v početních výhodách ale nevstřelili, naopak největší šanci prodloužení měl David Krejčí, který netrefil poloodkrytou branku. Následovat tak budou samostatné nájezdy.
65:00
Prodloužení skončilo.
64:40
Bergeron znovu rázně posílá kotouč až za Pavelcovu branku.
64:05
Kanovi nevyšla střela, Byfuglien se nedostal k dorážce, domácí tak opět vyhazují až k Pavelcovi.
63:45
Kane hrubě rozehrál a domácí vyhodili.
63:32
Wheeler se prohnal po pravé straně, Zdeno Chára si ho na chvilku podržel, což ale rozhodčí viděl a posílá tak domácího kapitána na trestnou lavici, což se hodně nelíbí domácímu obecenstvu.
63:20
Dougie Hamilton rozjíždí další útok domácích.
62:55
Boychuk bojuje s Littlem za Raskovou brankou.
62:10
Hra má v prodloužení opravdu strhující tempo.
61:46
Střela Seguina končí nad brankou.
61:25
Krejčí opět v šanci, Pavelec chytá.
61:00
Boychuk ihned po naskočení z trestné lavice ujel s Krejčím do brejku dvou proti jednomu, střela českého útočníka skončila ale vedle.
60:40
Kelly vybojoval puk na Byfuglienovi a vyhazuje.
60:19
Bergeron vybojoval kotouč a dostal se až ke střele, Pavelec ale drží svůj tým.
60:01
Ani v třetí části hry jsme se nedočkali branky, i když šancí bylo k vidění opět mnoho. Výběrem tyčky na obou stranách v podání Paula Postmy a Riche Peverleyho a skrumáž v poslední vteřinách před Raskem. V prodloužení se domácí ještě budou muset 49 vteřin bránit v oslabení. Nastavení začne za malou chvíli.
60:00
59:55
Hainseyho tečovaná střela nadělala domácí obraně velké problémy, nicméně Rask odolal i všem následujícím dorážkám!
59:30
Paille prohnal Byfugliena podél celého hřiště, už se opět hraje před Raskem.
59:05
Chára dokázal vyhodit alespoň do středního pásma.
58:49
Time-out si tentokrát bere hostující trenér Claude Noel, který se pokusí naordinovat svým svěřencům nějakou taktiku na početní výhodu.
58:49
Bryan Little inkasoval úder vysokou holí do obličeje, dvouminutový trest pro Johnyho Boychuka.
58:40
V závěru zápasu hru dirigují hosté.
58:15
Ladd se snažil obtočit kolem branky a zasunout puk na přední tyč, Rask ale stačil vytasit svůj beton.
57:50
Oddechový čas si bere domácí kouč Claude Julien převážně pro to, aby si jeho hráči odpočinuli, protože po zakázaném uvolnění nemohou střídat.
57:50
Zakázané uvolnění domácích, hra se stěhuje před Raska.
56:45
Rask se teď musí pořádně ohánět po střelách hostů.
55:45
Chárova střela sražena do rohu.
55:20
Byfuglien už neudržel útočné pásmo, hrát mohou domácí.
54:45
Ofsajd domácích.
54:31
Kane je na ledě, hosté hrají v plném počtu.
54:00
Hosté se v oslabení dobře brání.
53:20
Krejčí pálil z úhlu, Pavelec zasahuje.
52:40
Peverley napálil tyč, z následné dorážky Pavelec bravurně zasáhl proti Bergeronovi!
52:31
Bude se vylučovat, za úder do hlavy a krku je vyloučen hostující Evander Kane. To je obrovská šance pro domácí, kteří měli dnes možnost pouze jedné přesilové hry!
52:00
Krejčí v dobré pozici netrefil kotouč, stejně jako chvilku po něm Milan Lucic.
51:46
Kane nestihl dojet kotouč dřív než domácí obránce, píská se tak zakázané uvolnění hostů.
51:05
Hamilton nahazoval od modré čáry, k Pavelcovi ale kotouč nedošel.
50:30
Postmovi utekl kotouč do středního pásma, další útok tak mohou rozjet domácí.
50:10
Po další střele se před Raskovou brankou strhla menší strkanice. Hráči se ale rychle rozehnali.
49:57
Kane měl nějaké problémy s hráči Bostonu, vše se obejde bez vyloučení.
49:15
Lucic hledal před brankou stojícího Krejčího, tomu se podařilo tečovat puk, který ale proskotačil až za Pavelcovu branku.
49:00
Rask vyráží střelu Byfugliena od modré.
48:13
Johnsonova střela sražena do ochranné sítě.
47:35
Oba týmy několikrát po sobě pokazili rozehrávku, v posledních momentech se hraje převážně ve středním pásmu.
46:50
Druhá lajna domácích usazena v útočném pásmu, Pavelec kryje Seguinův pokus.
46:02
Seguin byl dobře odzbrojen, puk se posté ocitl v ochranné síti, vhazovat se bude v obranném pásmu Tryskáčů.
45:35
Andrew Ladd střílel zpoza obránce, Rask jeho střelu vyrazil do rohu.
44:59
Rask se vyznamenal proti střele Thorburna.
44:25
Postmova bomba od modré skončila na tyči!
43:45
Hra se přelévá ze strany na stranu, nyní mají trochu více ze hry hosté.
43:15
Krejčí hledal Hortona, ten byl dobře bráněn.
42:22
Rask kryje pokus Byfugliena.
42:03
Puk vypadl až na tribunu, vhazovat se bude po Raskově pravici.
41:41
Icing domácích.
41:08
Bergeron trefuje z úhlu spodní část tyče.
41:00
Domácí hráči i po skončení přesilovky nastěhování v útočné třetině, Pavelec kryje McQuaidovu střelu.
40:34
Zakázané uvolnění hráčů Jets.
40:20
Stuart je na ledě, hosté hrají v plném počtu.

Zblokované střely: 8-3 (celkem 13-9)
Druhá třetina sice branku nepřinesla, rozhodně jsme se ale nenudili. K vidění byli první přesilové hry na obou stranách, hosté měli dokonce dvě, žádnou branku z toho ale nevytěžili. První šanci druhé třetiny měl Horton, který netrefil dobrou přihrávku Krejčího, poté se v přesilové hře Jets zaskvěl Rask proti střele Jokinena. V poslední pětiminutovce pak přišlo velké množství obrovských šancí Bruins. Nejdříve trefil z dorážky tyčku Brad Marchand, ve stejné minutě napálil konstrukci branky také Aaron Johnson. Dvě minuty před koncem pak měli příležitost Bergeron se Seguinem, hostující brankář Pavelec ale odolal všem jejich střelám. Do třetí třetiny tak vstoupíme za nerozhodného stavu 1:1.
40:00
39:40
Tentokrát se domácí vyhnali z útočné třetiny sami, tato přesilová hra se jim vůbec nedaří.
39:15
Hosté se opět osvobozují.
38:35
Burmistrov dobře zasáhl do kombinace domácích, ti tak musí začít opět od Raska.
38:20
První přesilovka pro domácí, za nedovolené bránění je vyloučen Mark Stuart.
38:14
Boychuk byl u puku dříve než Wheeler, píská se tak zakázané uvolnění hostů.
37:57
Další obrovská šance domácích! Pavelec neudržel Bergeronovu střelu, Seguin ale nedokázal dorazit puk do prázdné branky! Následnou dorážku Bergerona pak Pavelec chytil na brankové čáře!
37:40
Milan Lucic se prezentoval tvrdým hitem na Ladda.
37:15
Antropov zkoušel střílet baseballovým způsobem, netrefil pořádně puk.
36:50
Wellwood schoval svou střelu za obránce, Rask nemusel zasahovat.
36:07
Puk na hostující střídačce, vhazovat se bude ve středním pásmu.
35:44
Opět zvoní tyč za Pavelcovými zády! Tentokrát po bombě Aarona Johnsona od modré čáry, následnou skrumáž ukončil hlavní rozhodčí.
35:02
Obrovská šance Bruins! Nahození od modré čáry Pavelec vyrazil pouze před sebe, kde číhal Brad Marchand. Domácí útoční se snažil uvolnit dlouhou kličkou, poté puk nasměroval pouze do tyče!
34:30
V tlaku opět Tryskáči, domácí posléze rychle sebrali puk a pelášili dopředu, Krejčí ale zajel do postavení mimo hru.
33:51
Seguinova střela sražena do ochranné sítě, domácí zůstanou v útočné třetině.
33:15
Ponikarovskij s Burmistrovem doráželi na Raska, který ale drží puk.
32:54
Rask raději pokryje kotouč pod svou lapačkou.
32:43
Opět odpískáno zakázané uvolnění domácích.
31:45
Lucic s Campbellem předvádějí hostujícím hráčům důraz.
30:50
Marchand se prohnal po levé straně až před Pavelce, v poslední chvíli ale nedokázal vystřelit.
30:35
Hosté usazeni v útočné třetině.
30:03
Zakázané uvolnění domácích, Johnson si nerozuměl s najíždějícími útočníky.
29:12
Bergeronův pokus z úhlu kryje Pavelec na svém plastrónu.
28:30
Raskovi propadla střela Alexandra Burmistrova mezi betony! Naštěstí pro domácí se puk vykutálel mimo branku.
27:44
Ference už je na ledě, domácí hrají v plném počtu.
27:08
Olli Jokinen měl před sebou odkrytou branku, Rask ale zázračně proti jeho střele zasáhl!
26:30
Bergeron s Marchandem ujeli v oslabení 2 na 1, Bergeron ale nedokázal přihrát přes ležícího obránce.
26:10
Wheeler nedokázal vystřelit, domácí vyhazují.
25:44
Hosté si zahrají další přesilovku, za podražení míří na trestnou lavici Andrew Ference.
24:55
Krejčí nabil do palebné pozice Hortonovi, ten však tváří tvář Pavelcovi neuspěl!
24:35
Domácím se přestala dařit kombinace a přechod přes střední pásmo, hosté zahráli na zakázané uvolnění, vhazovat se tak bude po Pavelcově levici.
23:27
Krejčí je na ledě, domácí hrají v plném počtu.
23:05
Hainseyho bombu zablokoval Peverley, domácí se poté ocitli v ofsajdu.
22:30
Domácí vyhazují až k Pavelcovi.
21:51
Hosté se provinili icingem, rozhodčí se však upískli, vhazovat se tak bude ve středovém kruhu.
21:27
Uvidíme první přesilovku, za hru vysokou holí na Evandera Kana vidí dvouminutový trest David Krejčí.
20:50
Do druhé třetiny vstoupili aktivněji hosté, kteří zaměstnávají Raska a celou bostonskou obranu.

Zblokované střely: 5-6
V první třetině jsme viděli dvě branky, po jedné na obou stranách. Už ve 2. minutě otevřel skóre utkání hostující útočník Chris Thorburn. O vyrovnání se postaral po dobré práci Seguina v 15. minutě Brad Marchand. Zejména v první polovině úvodního dějství jsme ale viděli velké množství šancí, neuspěli ale Horton se Seguinem, ani na druhé straně velmi aktivní Evander Kane. Největší příležitost měl v 11. minutě Kyle Wellwood, který se řítil sám na Raska, který ho ale vychytal.
20:00
19:28
Krejčí nabízel Lucicovi lahůdkovou přihrávku, lehký háček vracejícího se obránce ale zamezil Lucicovi vystřelit. Rozhodčí vylučovat nebude.
19:10
Krejčí s Lucicem dotírali v bezprostřední blízkosti Pavelce, obránci Jets ale odvedli dobrou práci.
18:25
Bryanu Littleovi se nepodařilo vystřelit před Zdena Cháru.
17:40
Kane nabízel střílenou přihrávkou vyniknutí svým spoluhráčům, nikdo jeho myšlence neporozuměl.
16:53
Ani Marchand, ani Bergeron, nedokázali Pavelce překonat.
16:28
15:40
Hainsey se dostal do zajímavé pozice, přes obránce ale střela až k Raskovi nedošla.
15:15
Hosté jsou po inkasované brance lehce zaskočeni, Medvědi zůstávají aktivní.
14:12
Přišlo ale střídání, Seguin vybojoval puk ve středním pásmu, zavezl až ho před Pavelce, kde našel najíždějícího BRADA MARCHANDA, pro kterého už bylo snadné skórovat do prázdné branky! Asistence: Tyler Seguin.
13:50
První lajna Bruins si vytvořila v útočné třetině menší tlak, k brance to ale nevedlo.
12:46
Johnson nahazoval puk na Pavelce, který kotouč nedokázal udržet, následnou skrumáž ale vyřešil.
12:16
Ponikarovského střelu Rask kryje ve své lapačce.
11:45
Tentokrát pálil Hainsey, Rask opět vyráží.
11:20
Evander Kane střílel z mezikruží, Rask jeho střelu vyrazil za branku.
10:48
Puk skončil na střídačce Winnipegu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
10:34
Zakázané uvolnění Tryskáčů, hra se stěhuje před Pavelce.
10:25
V úvodu utkání opravdu o velké šance není nouze.
10:14
Kane našel ujíždějícího Kyla Wellwooda, který se řítil sám na Raska. Finský brankář si ale počkal na střelu hostujícího forvarda a bravurním zákrokem drží jednobrankové manko svého týmu!
09:25
Hamilton našel na druhé straně úplně volného Nathana Hortona, který pálil do odkryté branky, kterou ale minul!
08:30
Johnson tvrdým hitem sestřelil Byfugliena, čímž potěšil domácí fanoušky.
07:57
Antropov zastaven pro hru vysokou holí, vhazovat se bude ve středním pásmu.
07:22
Pavelec se roztáhl přes celé své brankoviště a puk skončil pod ním.
07:00
Kane s Jokinenem ujeli do brejku 2 na 1, Kane se pokusil vystřelit, ale netrefil branku.
06:25
Lucic pokazil rozehrávku ve středním pásmu a dopředu mohla první lajna Jets, Ladd ale pouze odevzdal puk.
05:40
Peverley střílel z pravé strany, Pavelec opět dobře zasahuje.
05:24
Scheifelemu se nepovedlo vystřelit, Rask raději pokryl kotouč pod lapačkou.
05:05
Jets se dlouho v útočné třetině nezdrželi, opět se hraje před Pavelcem.
04:10
Seguin pálil z mezikruží, Pavelec rychle vytasil svou vyrážečku!
03:48
Icing hostů.
03:12
Další šance domácích, Pavelec vyrazil střelu Hortona, puk se ale dostal k volnému Dougiemu Hamiltonovi, který ale českého brankáře v brance Winnipegu nedokázal překonat.
02:30
Domácí se ženou rychle za vyrovnáním, Peverleymu se nepovedlo přihrát.
01:58
Winnipeg právě vstřelil branku!
Hosté si vytvořili menší tlak a ihned z toho vytěžili první branku! Rask dokázal střelu od modré čáry pouze vyrazit před sebe, u puku byl nejdříve CHRIS THORBURN, který finského brankáře dokázal z dorážky překonat! Asistence: Paul Postma a Jim Slater.
01:44
Na druhé straně střílel z podobné pozice Evander Kane, Rask si připisuje první zákrok.
01:00
První šance utkání a v ní český útočník hájící barvy Bostonu David Krejčí, s bekhendovým blafákem ale na Pavelce neuspěl.
00:09
Domácí začínají zakázaným uvolněním.
00:01
Čestné buly vhodí gymnastka a trojnásobná olympijská medailistka z Londýna Aly Raismanová.
Zazní obě státní hymny, za malou chvíli se začne hrát.

Boston Bruins: Rask (Chudobin) - Chára, Boychuk, Ference, McQuaid, Johnson, Hamilton - Lucic, Krejčí, Horton - Marchand, Bergeron, Seguin - Bourque, Kelly, Peverley - Paille, Campbell, Thornton

Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) - Enström, Byfuglien, Stuart, Postma, Clitsome, Hainsey - Ladd, Little, Wheeler - Kane, Jokinen, Wellwood - Scheifele, Burmistrov, Ponikarovskij - Slater, Thornburn, Antropov

Rozhodčí: Hasenfratz, Sutherland - Gibbs, Heyer.
Vzájemné zápasy v loňské sezóně vyzněly nerozhodně. Dvakrát se z vítězství radoval Boston, dvakrát Winnipeg. Na konci listopadu zvítězili Bruins na svém ledě 4:2, začátkem prosince Jets ale prohru svému soupeři vrátili vítězstvím 2:1. V lednu se opět radovali na svém ledě bostonští, v Manitobě ale v půli února brali opět dva body za výhru domácí Tryskáči.
Winnipeg hrál v sobotním večeru doma proti Ottawě. V první pětiminutovce domácí dvakrát nastřelil konstrukci branky než se přesně v čase 6:00 prosadil tvrdou přesilovkou ranou od modré čáry Dustin Byfuglien. Jets nicméně o svůj slibný náskok přišli a Senators nakonec vyhráli 4:1. Tryskáči tak dnes budou mít určitě větší chuť po vítězství než Boston, který už první body dokázal sebrat. Winnipegu by měli v dnešním zápase pro zranění chybět zadák Zach Bogosian (zápěstí) a útočník Antti Miettinen (horní část těla).
Oba týmy mají za sebou po jednom utkání. Boston hrál v sobotu doma s New York Rangers, týmem, který loni nasbíral nejvíce bodů ve Východní konferenci a stal se tak jejím vítězem. Bruins zvítězili 3:1, když branky stříleli postupně Milan Lucic, Daniel Paille a Johnny Boychuk, a vstoupili tak úspěšně do nové sezóny. Dnes by jako jediný hráč neměl nastoupit Jordan Caron, který je na marodce s potíži v horní části těla.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky toho nejlepšího ledního hokeje, v sobotu odstartoval 96. ročník NHL, už dnes pokračuje neslavnější hokejová liga svým třetím dnem, pro Evropany ve výhodný čas střetnou mezi sebou síly týmy Bostonu Bruins a Winnipegu Jets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:10.