Ze zápasu z Prudential Center je to vše. Již za několik okamžiků ale můžete společně se mnou sledovat zápas západní konference mezi Edmontonem Oilers a Calgary Flames, u jehož sledování se s Vámi bude těšit komentátor Tomáš Reiner. Pokud se však rozhodnete jít spát, přeji dobrou noc.
Hvězdy zápasu

1. Nielsen (NYI)
2. Bailey (NYI)
3. Ponikarovsky (NJD)
New York Islanders poráží domácí New Jersey Devils 3:1 a žhaví naděje na postup do playoff. Vše podstatné se odehrálo během úvodních 8 minut první třetiny, kdy Islanders zaskočili svého soupeře dvěma góly. Ve druhé třetině sice vykřesal naději Ponikarovsky, ale hosté ve třetí třetině využili přesilovku a bylo po zápase.
60:00
59:30
Devils to zkusili bez brankáře, Brodeur se ale po pár vteřinách musel vrátit do brány.
59:18
Greene a po něm Clarkson se dostali ke střele, Nabokov ale dokázal oba dva vychytat.
59:03
Domácí Devils si vzali oddechový čas. Obávám se, že to už jim nebude nic platné.
58:51
Streit vyhazuje puk do bezpečí a vypadá to vypadá, že v dnešním zápase už Islanders o výhru nic nepřipraví.
57:59
Židlický přihrál přesně Clarksonovi, který tvrdě vypálil. Nabokov ale jeho střelu chytil a puk podržel.
57:28
MacDonald (NYI) dostal dvě minuty za sekání, stejně tak na druhé straně Eliáš (NJD). 120 sekund se tak bude hrát 4 na 4.
56:53
Na druhé straně odpověděl střelou Cizikas. Brodeur ale zůstal nepřekonán.
56:38
Další šance Devils. Carter předvedl backhandové zakončení, kterým na připraveného Nabokova nevyzrál.
56:16
Giontova tvrdá střela končí mimo.
55:50
Nielsen se snažil přidat další gól do domácí sítě, Brodeur se ale počtvrté v zápase překonat nenechal.
54:47
Gionta s pomocí Zubruse vystěhovali Islanders z vlastní třetiny do středního pásma.
53:55
VYUŽITÉ PŘESILOVKY: Devils 0/1 – Islanders 1/2
53:11
Harrold se odhodlal ke střele, Nabokov ale jeho pokus kryl.
52:18
Domácí New Jersey Devils jsou v plném počtu poté, co Ponikarovsky vrátil zpět na led.
51:55
Moulson zavezl puk do útočného pásma, tam ho ale ihned odzbrojil Gionta.
51:08
Sám faulovaný Streit mohl domácí potrestat, jeho střela ale byla sražena.
50:18
Islanders si zahrají druhou přesilovku poté, co Ponikarovsky fauloval Streita a za hákování usedl na trestnou lavici.
49:13
Islanders právě vstřelili branku!
JOHN TAVARES využívá přesilovku!! Centr Islanders dostal parádní přihrávku od Višňovského a poté zamířil přesně pod břevno. Brodeur už se nestačil proti jeho střele přesunout.
48:41
Gionta (NJD) fauloval Aucoina (NYI) a za hákování usedl na dvě minuty na trestnou lavici.
47:40
Gionta nahodil puk do útočného pásma a snažil se ho dojet, hostující hráči mu to ale neumožnili.
47:28
Clarkson předvedl střelu příklepem, kterou Nabokov v pohodě vyrazil.
46:57
Patrik Eliáš v šanci! Český hokejista měl na hokejce vyrovnání, Nabokov ale proti němu vytáhl fantastický zákrok a udržel svůj tým ve vedení.
45:11
Henrique vypálil od modré čáry, jeho střela ale skončila mimo.
44:50
Okposo hrál puk vysoko ve vzduchu a mohl být rád, že mu nebyla odpískána vysoká hůl.
44:14
Zajac si opět vylepšil statistiku vyhraných vhazování, tentokrát uspěl proti Okposovi.
43:19
Fayne v šanci, Nabokov jeho střelu vyrazil. Úvod třetí třetiny je na rozdíl od úvodních dvou vyrovnaný a oba týmy se dostávají ke střelám.
42:41
Puk skončil na střídačce Islanders a hra byla přerušena.
41:27
Na druhé straně vzápětí zahrozil Nielsen, ale ani Brodeur gól za svá záda nepustil.
41:03
Loktionov rychle vypálil, Nabokov si ale s jeho střelou poradil.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrál Zajac, který byl opět úspěšnější než Tavares.
40:01
Za několik málo okamžiků začne závěrečná dvacetiminutovka zápasu mezi New Jersey Devils a New Yorkem Islanders. Dokáží Devils vyrovnat nebo Islanders přidají třetí a možná rozhodující gól? To se dozvíme již za pár okamžiků.
Druhá třetina přinesla jediný gól, o který se postarali Devils. Konkrétně Ponikarovsky, jenž byl ve druhé třetině hodně vidět a na bránu Islanders vyslal několik střel. Asistenci si připsal Patrik Eliáš. Domácí ve druhé třetině výrazně zlepšili svou hru a po špatném vstupu do zápasu prohrávají pouze o gól.
40:00
39:05
Nabokov se vydal za bránu a v souboji s jedním z hráčů Devils přišel o hokejku. Naštěstí pro něj jeho spoluhráči domácí k žádné střele nepustili a navíc mohli přejít do útoku. Ten se jim však nevydařil.
39:00
Do konce druhé třetiny zbývá 1 minuta.
38:08
Moulson se dostal ke střele zápěstím, kterou Brodeur kryl a přerušil hru.
36:59
Hickey se vrátil z trestné lavice. Islanders jsou v plném počtu.
36:28
Eliáš nahodil puk do útočného pásma, domácí se ale k nebezpečné střele, na tož šance, nedostali.
36:09
Z přesilovky Devils zbývá po přerušení 49 vteřin.
35:30
Devils se usadili v útočném pásmu a Eliáš se dostal ke střele, ta však byla zablokována a Nabokov mohl zůstat v klidu.
34:59
Devils vyhráli vhazování, po němž se Hickey (NYI) dopustil faulu a za podražení dostal dvě minuty.
34:43
Bernier vyhazuje puk na zakázané uvolnění a hra se přestěhuje opět před Brodeura.
34:37
Hamonic se dostal v rychlém sledu ke dvěma střelám, obě však skončily mimo.
33:59
Další šance Devils. Fayne pálil, jeho střela ale skončila mimo.
32:48
Okposo se dostal k zakončení backhandem a Brodeur jeho střelu vyrazil do rohu kluziště.
31:59
Clarkson v další dobré šanci. Tentokrát jeho střela skončila mimo. Nechybělo mnoho a v Prudential Center mohlo být srovnáno.
31:17
Bernier v dobré palebné pozici, Nabokov ale jeho střelu kryl.
31:00
MacDonald se dostal ke střele příklepem, jeho pokus byl ale zablokován.
30:15
Aucoin vyhrál vhazování proti Zajacovi.
29:28
Clarkson měl na hokejce vyrovnání, ale jeho střela skončila na břevně!
28:23
Další střela Devils. Tentokrát se o ni postaral Zajac, jehož opět vychytal Nabokov.
28:12
Ponikarovsky v další šanci. Nabokov ale předvedl další zákrok.
28:01
Devils právě vstřelili branku!
ALEXEI PONIKAROVSKY snižuje na 2:1!! Patrik Eliáš si skvěle vybruslil před bránu a poté puk předložil Pnikaroskymu, který nabídnout šancí nepohrdl a uklidil ho za záda bezmocného Nabokova.
26:33
Marek Židlický mohl snížit na rozdíl jedné branky, jeho střela ale skončila těsně nad bránou.
25:39
McDonald vypálil, Brodeur byl ale opět připraven.
25:13
Nielsen se ocitl na druhé straně v šanci, Brodeur ale jeho střelu chytil.
24:40
Ponikarovsky se dostal ke střele backhandem a byla z toho obrovská šance! Nabokov ale dokázal jeho pokus skvělým zákrokem vyrazit.
23:40
Clarkson dohrál MacDonalda. Dobrý hit.
22:28
Henrique vyhrál vhazování proti Tavaresovi.
22:02
Henrique se dostal ke střele, Nabokov byl ale opět připraven. Úvod druhé třetiny zatím patří jasně Devils, kteří se evidentně snaží se zápasem něco udělat.
21:38
Bernier v šanci! Eliáš nabil na modrou Bernierovi, jehož střelu z první kryl pozorný Nabokov.
20:01
Úvodní vhazování druhé třetiny vyhrál Zajac.
20:01
Vracíme se zpět do Prudential Center, kde už je vše připraveno k zahájení druhé třetiny zápasu mezi New Jersey Devils a New Yorkem Islanders. Hosté domácí Devils přestříleli v první dvacetiminutovce 7:4.
Islanders zaskočili domácí Devils brzkou brankou, o kterou se postaral již po 52 vteřinách Josh Bailey. V čase 7:14 potom navýšil vedení hostů přesnou střelou Hamonic. New Jersey Devils – New York Islanders po první třetině 2:0.
20:00
19:47
Thomas Hickey posílal puk před bránu, tam ale nalezl pouze hokejky domácích hráčů. V první třetině už se zřejmě nic nestane.
19:23
Islanders se ocitli v postavení mimo hru a hra se stěhuje do středního pásma.
19:00
Do konce první třetiny zbývá 1 minuta.
18:11
Další šance Devils. Tentokrát ji měl na hokejce Henrique, jehož střelu kryl pozorný Nabokov.
17:37
Greene dostal přihrávku a z modré čáry vypálil. Jeho střela ale byla zablokována.
16:59
Útočnou akci Devils zastavilo postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
16:27
Další vyhození do středního pásma, tentokrát v podání Marka Židlického.
16:16
Devils se ocitali pod tlakem a D'Agostini raději puk vyhodil.
15:05
Nielsen vyhrál vhazování proti Zajacovi.
14:51
Konečně se dostali do šance také domácí hráči. Bernier napřáhl ke střele, se kterou si Nabokov hravě poradil.
14:15
Brodeur kryl střelu Boyese a hra byla přerušena.
14:01
Zajac vyhrál vhazování proti Tavaresovi.
14:01
Hickey napřáhl z mezikruží ke tvrdé střele, kterou Brodeur zneškodnil a připsal si dobrý zákrok. Hra byla přerušena.
12:49
Zajac vyhrál vhazování proti Aucoinovi.
11:22
Netrvalo to příliš dlouho a je tu první bitka. Martin (NYI) vyzval na pěstní souboj Kostopoulose (NJD) a oba se šli zchladit na trestnou lavici.
11:05
Další nahození Devils do útočného pásma, tam však nebyl nikdo z hráčů v červeném.
10:17
Nabokov vyjel za bránu, aby zastavil nahozený puk, a poté rozehrál.
09:15
ŠANCE: Devils 0 – Islanders 3
08:18
Martin vypálil, Brodeur se ale tentokrát překonat nenechal.
07:14
TRAVIS HAMONIC si pohrál s pukem, přes obránce vypálil a jeho střela zapadla přesně k pravé tyči. Brodeur zřejmě přes svého obránce nic neviděl.
07:05
Moulson se dostal ke střele, Brodeur ale jeho střelu kryl. Je tu první komerční přestávka.
06:56
Domácí na puku.
05:25
Carter dohrál tvrdě Streita, hra pokračuje dál.
04:58
Oba týmy dohrávají souboje a k vidění bylo několik hitů v řadě. Zatím však žádná střela či šance.
03:09
Loktionov vyhazuje a domácí si mohou vydechnout.
02:54
Tavares vyhrál buly proti Loktionovi.
01:52
Gionta tvrdě atakoval Martina.
00:52
JOSH BAILEY posílá Islanders do brzkého vedení! Domácí se ještě ani nezahřáli a Martin Brodeur poprvé kapituluje po přesném zásahu Baileyho.
00:01
Devils dnes postrádají trojici zraněných hráčů, kterými jsou Adam Larsson, Krystoper Barch a Anton Volchenkov, zatímco Islanders chybí zranění Matt Carkner a Eric Boulton.
Na ledové ploše už je vše připraveno k zahájení zápasu mezi domácím New Jersey Devils a New Yorkem Islanders. Rozhodčími dnešního zápasu jsou Pollock a St. Pierre, kterým budou na čarách asistovat pánové Grandt a Barton.
Rozdíl mezi Devils a Islanders činí ve východní konferenci pouhé čtyři body, takže kdo v tomto zápase zvítězí, výraznou měrou se přiblíží účasti v playoff a boji o Stanley Cup. Oba týmy mají ještě před sebou shodně 13 zápasů.
Forma – NEW YORK ISLANDERS: Islanders podlehli v sobotu v Consol Energy Center 2:0 Pittsburghu Penguins, k jehož výhře přispěl výraznou měrou Tomáš Vokoun, který předvedl 35 zákroků. Evgeni Nabokov zaznamenal zákroků 25.
Forma – NEW JERSEY DEVILS: Devils nedokázali vyhrát ani jeden z posledních tří venkovních zápasů, během nichž získali tři body po dvou prohrách na nájezdy proti Ottawě a Tampě Bay a sobotní porážce v prodloužení proti Floridě.
Oba týmy se střetnou v rámci atlantické divize v letošní sezóně popáté. Předchozí čtyři setkání skončila dvěma výhrami obou týmů, v posledním duelu ale triumfovali Islanders, kteří zvítězili 16. února v Nassau Coliseum 5:1.
Kanadsko-americká NHL nabídne v noci z pondělí na úterý souboj o playoff, v němž New York Islanders zavítá na led New Jersey Devils. Zápasem východní konference Vás bude z arény Prudential Center provázet komentátor Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.