Hvězdy zápasu:

1 - Alexej Kovalev (1+0)

2 - Tomáš Fleischmann (0+3)

3 - Peter Mueller (1+0)
Domácí ukončují sérii pěti porážek, když na vlastním ledě po dobré třetí třetině poráží Winnipeg 6:3.
60:00
58:32
Florida právě vstřelila branku!
TOMÁŠ KOPECKÝ vybojoval puk a ujel domácí obraně. Celou situaci zakončil střelou do prázdné branky. Bez asistence.
55:29
Náskok domácího týmu navyšuje přesnou střelou JONATHAN HUBERDEAU. Bez asistence.
52:37
Domácí se dostávají do vedení, když přesilovou hru využívá ALEXEJ KOVALEV. Asistence: Tomáš Fleischmann, Tomáš Kopecký.
51:59
Jokinen je vyloučen na 2 minuty za podražení.
51:20
PETER MUELLER dorazil v přesilové hře do branky střelu Kuby a srovnává na 3:3. Asistence: Filip Kuba.
49:35
Ponikarovskij je vyloučen na 2 minuty za podražení.
47:38
Winnipeg právě vstřelil branku!
Hosté jdou znova do vedení, když se střelou z pravého kruhu prosazuje TOBIAS ENSTROM. Asistence: Evander Kane.
45:43
Domácí Upshall a hostující Wright měli mezi sebou menší spor, který skončil až bitkou. Domácí hráč dostává 2+2 minuty za hrubost a dále 5 minut za bitku. Hostující Wright dostává stejný trest jako domácí hokejista + 10 minutový osobní trest.
43:34
Tomáš Fleischmann našel dobře postaveného KRISE VERSTEEGA, který z první posílá puk pod horní tyčku. Asistence: Tomáš Fleischmann.
41:23
OLLI JOKINEN střelou z mezikruží posílá Winnipeg do vedení. Asistence: Blake Wheeler.
40:01
40:00
36:11
Hostům se podařilo vyrovnat, když se z branky raduje GRANT CLITSOME. Asistence: Andrew Ladd, Paul Postma.
33:55
Mueller je vyloučen na 2 minuty za hákování.
25:14
V přesilové hře dostává domácí do vedení BRIAN CAMPBELL. Asistence: Tomáš Fleischmann, Tomáš Kopecký.
23:58
Stuart je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry. Hosté budou hrát ve třech.
21:22
Redmond vyloučen na 4 minuty za hru vysokou holí.
20:01
20:00
13:14
11:14
Ladd je vyloučen na 2 minuty za hákování.
9:42
Smithson je vyloučen na 2 minuty za podražení. Domácí budou hrát ve třech.
8:27
Matthias je vyloučen na 2 minuty za hákování.
00:01

Florida Panthers: Theodore (Clemensen) - Kuba, Campbell, Weaver, Kulikov, Ellerby, Jovanovski - Versteeg, Kopecký, Fleischmann - Mueller, Santorelli, Huberdeau - Skille, Matthias, Kovalev - Parros, Smithson, Upshall

Winnipeg Jets: Pavelec (Montoya) - Redmond, Enstrom, Hainsey, Stuart, Postma, Clitsome - Wheeler, Jokinen, Kane - Little, Antropov, Ladd - Wellwood, Burmistrov, Ponikarovskij - Thornburn, Slater, Wright.
Winnipeg Jets

To Winnipeg podává velmi dobré výkony a dokázal už třikrát zvítězit, také proto se drží na šesté příčce Východní konference. V posledním zápase Jets prohrálo na ledě Montrealu 3:4, takže dnes by hokejisté Winnipegu rádi vyhráli, aby se vrátili na vítěznou vlnu.
Florida Panthers

Florida si vstup do letošní sezóny představovala úplně jinak. Po vítězném prvním zápase přišla série pěti proher a klub se propadl na samotné dno celé NHL. Jestli by chtěli se chtěli Panteři dostat do vyřazovacích bojů, tak by jejich výkony měli jít velmi brzy nahoru.
Jedním z nočního programu NHL je zápas mezi Floridou Panthers a kanadským Winnipegem Jets, který přijel bojovat o body na slunnou Floridu. Já Vám z tohoto zápasu budu přinášet změny stavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.